Anı Tur
Kurumsal
Müşteri Hizmetleri
Biz Sizi Arayalım
Üyelik
0850 300 0 264
SATIŞ MERKEZİ

Bayrami Yurt Disinda Geçirmeye Ne Dersiniz?

Kurban Bayrami tatili yaklasiyor. Eger aklinizda yurt disinda bir tatil gerçeklestirmek varsa cazip tatil firsatlari uygun ödeme kosullari ile birlikte sizleri bekliyor.

Yunanistan turundan Paris turuna; Berlin turundan ispanya turuna; Viyana Budapeste Prag turundan Balkanlara kadar pek çok seçeneginizin bulundugu yurt disi kurban bayrami özel turlarindan birini seçerek; Ani Tur farkiyla bayram tatilinizi eglenceli ve unutulmayacak anilarla geçirebilirsiniz.

Gitmek istediginiz yurt disi tatili için öncelikle hangi turu seçeceginizi ve nereye gitmek istediginizi belirleyin. Dünyanin pek çok yerine düzenledigi turlar ile adindan söz ettiren Ani Tur, yurt disi tatil planlariniz için harika firsatlar sunuyor. Ulasim için ayri, konaklama için ayri planlar yapmaniza gerek kalmadan paket turlar ile dilediginiz ve görmek istediginiz dünya sehirlerini gezebilir, keyifli ve eglenceli tatiller geçirebilirsiniz. üstelik kurban bayramina özel tur seçenekleri ile cazip fiyat seçenekleri ve firsatlari yakalama firsatiniz da var. Harika bir bayram tatili için Ani Tur´la iletisime geçmeniz yeterli.
Yurtdisi Turlari

Bayram Tatili Planlariniz Hazir Mi?

Kurban Bayrami tatiline az bir zaman kaldi. Hala bir tatil plani yapmadiysaniz ve çok uzaklara gitmek için de fazla zamanim yok diyorsaniz yurt içi tatil firsatlari tam da size göre. Cazip fiyatlar ve uygun ödeme kosullari ile çok sayida kurban bayrami özel turu sizi bekliyor.

Kapadokya turundan Assos turuna; Ayvalik turundan Bodrum turuna; Karadeniz Yaylalar Batum turundan Ege Körfezi kadar pek çok seçeneginizin bulundugu yurt içi kurban bayrami özel turlarindan birini seçebilirsiniz. Hem kültürel hem de deniz, kum ve günes konseptinin oldugu güzel bir tatil gerçeklestirebilirsiniz.

Gitmek istediginiz yurt içi tatili için öncelikle hangi turu seçeceginizi ve nereye gitmek istediginizi belirleyin. Ani Tur bayramda yurt içi tatil planlariniz için harika firsatlar sunuyor. Ulasim için ayri, konaklama için ayri planlar yapmaniza gerek kalmadan paket turlar ile dilediginiz tura katilip tatilinizi Ani Tur farkiyla yasayabilirsiniz. Kurban bayramina özel cazip tur seçenekleri kaçirilmayacak firsatlar sizleri bekliyor. Hafizalardan silinmeyecek bir bayram tatili için Ani Tur´la iletisime geçmeniz yeterli.
Yurtiçi	Turlari