Anı Tur
Kurumsal
Müşteri Hizmetleri
Biz Sizi Arayalım
Üyelik
0850 300 0 264
SATIŞ MERKEZİ
11
Aralık

Anı Tur'da 2000 TL'ye 100 TL Bonus Kampanyası(Kampanya Sona Ermiştir)

Anı Tur'da 2000 TL'ye 100 TL Bonus Kampanyası(Kampanya Sona Ermiştir)

4 Aralık - 31 Aralık 2015 tarihleri arasında Bonus Flaş uygulaması üzerinden kampanyaya katılarak sisteme tanımlayacakları Bonus kredi kartı ile Anı Tur’dan  2000 TL ve üzeri alışveriş yapan müşteriler 100 TL değerinde Bonus kazanıyor.

Kampanya Katılım Şartları

Anı Tur’da 2000 TL’ye 100 TL Bonus isimli kampanya 04 Aralık - 31 Aralık 2015 tarihleri arasında  Bonus Flaş uygulaması üzerinden  kampanyaya katılan müşterilerin Anı Tur’dan  yapacağı 2000 TL ve üzeri alışverişlerde geçerli olacaktır.

-Kampanyadan yararlanabilmek için Play Store veya App Store üzerinden Bonus Flaş uygulamasının indirilmesi gerekmektedir.

-Müşteri kampanya dahilinde kullanacağı kredi kartını sisteme tanımlamalıdır.

-Kredi kartı tanımlaması için indirilen Bonus Flash uygulamasına TC kimlik numarası ve kart şifresi ile giriş yapılmalıdır.

-Müşteri cep telefonuna gelecek olan şifre ile sistemi giriş yaparak kampanya katılım butonuna tıklayıp tüm  kampanyalara ulaşabilecektir.

-Müşteri Anı Tur’da 2000 TL’ye 100 TL Bonus kampanyasını tıkladığında kampanya kredi kartına tanımlanacaktır.

-Müşteri tanımlama işleminin ardından Anı Tur Acenteleri, Anı Tur Web Sitesi veya Çağrı Merkezi üzerinden sisteme tanımlanmış olan -Garanti Bonus kredi kartı ile rezervasyon yaptığında 100 TL Bonus yüklemesi Garanti Bonus kredi kartına otomatik olarak tanımlanacaktır.

-Bonus Flaş uygulamasında seçtiğimiz tüm kampanyalarda sisteme tanımlanmış kart ile yapılan tüm alışverişlerde faydalanılmaktadır.

-Kampanyaya dahil olabilmek için ilk harcama yapılmadan önce Bonus Flaş uygulaması üzerinden «Hemen Katıl» butonu tıklanmalıdır.

-Kampanyaya Bonus,Flexi,Money Bonus dahil diğer bankalara ait Bonus özellikli kredi kartları dahil değildir.

-Kampanya üzerinden kazanılan Bonus 8 Ocak 2016 tarihinde yüklenecek olup 15 Ocak 2016 tarihine kadar kullanılmalıdır.

-Kampanya dahilinde kazanılan Bonus, belirtilen tarih aralığında kullanılmaması durumunda kullanılmayan Bonus’lar geri alınacaktır.

-Kampanya müşteri bazlı olup, her müşteri en fazla 100 TL değerinde Bonus kazanabilecektir. İade ve İptal işlemleri dikkate alınacaktır.

-İşlemler mutlaka Garanti Bankası’na ait POS cihazları üzerinden yapılmalıdır.

-Anı Tur ve Garanti Bankası tüm kampanyalarda değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Kategori
  • Yorumlar
  • Yorum Ekle
Bu Yazıya Hiç Yorum Yazılmamış.