Anı Tur
Kurumsal
Müşteri Hizmetleri
Biz Sizi Arayalım
Üyelik
0850 300 0 264
SATIŞ MERKEZİ
31
Ağostos

Avrupa'ya Büyük Fırsatı Kaçırmayın!

Avrupa'ya Büyük Fırsatı Kaçırmayın!

01 Eylül 2016 – 30 Eylül 2016 tarihleri arasında Anı Tur web sitesinden, Anı Tur rezervasyon hattından veya Anı Tur acentelerinden, tek işlemde Bonus Card ile 2000 TL ve üzeri yurt içi otel rezervasyon hizmeti satın alan misafirlerimiz, çekiliş ve kura olmadan Amsterdam, Budapeşte, Brüksel, Paris, Londra, Viyana, Berlin, Roma, Atina, Milano ve Münih varış noktalarından birine, ekonomi sınıfında tek kişilik gidiş - dönüş uçuş kampanyası fırsatından yararlanma hakkına sahip olacaktır.

 

Kodların Geçerlilik Koşulları Aşağıdaki Gibidir:Kampanyaya 01 Eylül 2016 – 30 Eylül 2016 tarihleri arasında Bonus Card ile tek seferde 2000 TL ve üzeri rezervasyon yapan misafirlerimiz katılabilirler.

 

Kampanya kodları acenteler, call center, est ve web sitesinden yapılan rezervasyonlarda geçerlidir.

 

Kampanya İşleyişi:

 

Misafirlerimizin Avrupa uçak bileti hakkına sahip olabilmesi için misafir rezervasyonu tanımlandıktan sonra ekrana düşecek kampanya katılım kodu, SMS ile sistem tarafından otomatik olarak gönderilecektir.

Misafirlerimiz kendisine bildirilen veya sistemden otomatik olarak SMS yoluyla gönderilen kampanya katılım kodunu kullanarak, Avrupa'ya uçuyoruz sitemize girerek, katılım koşullarını okuduktan sonra, uçak bileti rezervasyon formuna ulaşması ve formu doldurup çıktısını alarak kampanya kullanım koşullarında belirtilen adrese göndermesi gerekmektedir.

 

Kampanya Danışma Hattı: +90 0850 211 42 01’dır. Bu numara hafta içi 09:30 - 18:00 arasında aktif olacaktır.

 

*Acentelere gönderilen başvuru formları geçersiz sayılacaktır. Tüm formların misafirlerimiz tarafından genel merkeze gönderilmesi gerekmektedir.

 

 

Kategori
  • Yorumlar
  • Yorum Ekle
Bu Yazıya Hiç Yorum Yazılmamış.