Anı Tur
Kurumsal
Müşteri Hizmetleri
Biz Sizi Arayalım
Üyelik
0850 300 0 264
SATIŞ MERKEZİ
5
Ağostos

Garanti Bonus Kart Avrupa Uçuş Kampanyası

Garanti Bonus Kart Avrupa Uçuş Kampanyası

16 Kasim - 31 Aralik 2015 tarihleri arasinda Ani Tur web sitesinden, Ani Tur rezervasyon hattindan veya Ani Tur acentelerinden, Bonus Card ile tek islemde 2.500 TL ve üzeri yurt içi otel rezervasyon hizmeti satin alan müsteriler, çekilis ve kura olmadan tek kisilik Avrupa’ya gidis-dönüs uçus kampanyasi firsatindan yararlanma hakkina sahip olacaktir.

- Bu kampanya sartlarini saglayan tüm müsterilerimiz havalimani vergileri (bu vergileri kapsayan yakit harci, sigorta bedeli, kalkis ve inis yapilan havalimanlari vergileri her ülkeye göre farklidir) ve harçlari ile 15 Euro bedelindeki bilet kesim hizmet bedeli karsilamasi halinde kampanyadan yararlanabilecektir. Kampanya Ankara, Istanbul ve Izmir Havalimanlari’ndan Amsterdam, Budapeste, Brüksel, Paris, Londra, Viyana, Berlin, Roma, Atina, Milano ve Münih varis noktalarindan birine, ekonomi sinifinda tek kisilik gidis - dönüs uçus bileti hediye hakki kazandirir.

- Bu kampanya süresince ayni kisi farkli tarihlerde Bonus Card ile birden çok 2.500 TL ve üzeri yurt içi otel rezervasyon hizmeti satin alsa bile, sadece bir defa kampanyadan faydalanabilir. Satin alinan rezervasyon formunda adi geçen katilimcilardan sadece Bonus Card sahibi katilimcinin, kampanya katilim kosullarini eksiksiz olarak saglamasi halinde kendisine verilen kod ile bir adet uçak bileti talep edebilir.

- Kampanyaya katilim, satin alinan yurtiçi rezervasyon hizmetinin tamamlanmis olmasi sartina baglidir.

- Bu kampanyadan sadece 18 yasini doldurmus T.C vatandasi olan katilimcilar faydalanabilir.

- Kampanyadan sadece gerçek kisiler faydalanabilir. Tüzel kisilikler Ani Tur acenteleri ve Ani Tur çalisanlari kampanyadan faydalanamazlar.

- Müsterinin Avrupa uçak bileti hakkindan faydalanabilmesi için, öncelikle Ani Tur acentelerinden, web sitesinden veya rezervasyon hattindan Bonus Card ile bir islemde 2.500 TL ve üzeri yurtiçi otel rezervasyon hizmeti satin almasi gerekmektedir.

- Satin alim islemi ile birlikte müsteriye, yapilan isleme ait voucher üzerinde belirtilen e-mail adresine veya telefon numarasina kampanya katilim kodu gönderilecektir.

- Kampanyaya katilacak kisi, satin alinan yurt içi rezervasyon hizmetine ait rezervasyon detay formunda Bonus Card ile ödemeyi gerçeklestiren, kart sahibi müsteriden baskasi olamaz.

- Müsteri, Ani Tur acentelerinden, Ani Tur Call Center veya web sitesinden satin almis oldugu yurt içi otel rezervasyon hizmetini; konaklamadan önce veya sonra iptal etmesi halinde, gönderilen kodlar ve basvurular geçersiz sayilacaktir.

- Müsteri, kendisine mail ya da sms yoluyla gönderilen kod ile kampanya web sitesine (avrupayaucuyoruz.anitur.com.tr) girerek, katilim kosullarini okuyup uçak bileti rezervasyon formuna ulasarak, formu eksiksiz doldurarak çiktisini almasi gerekmektedir.

- Katilimci tarafindan doldurulan rezervasyon formunda, pasaport ve nüfus kâgidi üzerindeki tam isim soyadi bilgilerini, 3 farkli varis noktasi ve de 3 farkli gidis-dönüs uçus tarihi tercihi belirtilmis olmalidir. Tercihler arasindaki seçim anlasmali havayollarinin uygunluk durumuna göre kampanya düzenleyicisi tarafindan belirlenecek olup katilimci degisiklik talep edemez.

- Ilk gidis uçus tarihi tercihi, alinan konaklama hizmetinden faydalandiktan (check-out tarihinden) itibaren en erken 6 hafta sonra olmalidir. En son uçus tarihi ise 15 Haziran 2016 olmalidir. 19 Aralik 2015 - 03 0cak 2016 tarihleri, Resmi Tatiller, Dini Tatiller uçulmak istenilen tarih olarak kampanya kapsaminda degildir.

- Gidis ve dönüs uçuslari arasindaki minimum kalis süresi 2 gün, maksimum süre 30 gündür.

- Gidis için seçilen havalimani ile dönüs yapilan havalimani ayni olacaktir.

- Müsteri, ilgili web sitesinden çiktisi alinan ve eksiksiz doldurdugu rezervasyon formunu islak imzali orijinal hali ile birlikte, yurt içi otel rezervasyon hizmetinin alindigi tarih, ad soyadi, iletisim ve ödeme detayini gösteren islak imzali voucher (tahsilat makbuzu) asli veya fotokopisini en geç 15 gün içinde Ani Tur posta iletisim adresine (Küçükbakkalköy Mahallesi Vedat Günyol caddesi No: 8 Atasehir/ISTANBUL) kargo firmasiyla göndermekle yükümlüdür.

- En son basvuru kabul tarihi16 Ocak 2016’tir. Bu tarihten sonra gelen basvurular kabul edilmeyecektir.

- Kampanya düzenleyicisi tarafindan katilimci tarafindan gönderilen rezervasyon formunun ve kampanya katilim kosullarinda geçen diger evraklarin kontrolü yapildiktan sonra kampanyaya hak kazanan kisiler tespit edilecektir.

- Kampanyaya hak kazanan katilimcilar, formlarinda belirttikleri tarihlerden (varis ve uçus tarihine göre anlasmali hava yolu sirketlerinin uygunluk durumuna göre hava yolu firmasi teklif edilecek) uygun olan bir tarih ve de kampanya tarafindan karsilanmayan vergi ve harçlar konusunda bilgi ve uçus teklifi almak amaci ile satin aldigi hizmetten faydalanma (check-out) tarihinden itibaren 5 is günü içerisinde kampanya düzenleyicisiyle telefon ve/veya e-posta ile iletisime geçmelidir.

- Geri dönüs yapan katilimcilara onay verilen uçusa ait havalimani vergileri, bilet hizmet bedeli, seyahat sigortasi ve seyahat acentesi veya uçus firmasi tarafindan talep edilen diger ek masraflarin tahsilatinin gerçeklesebilmesi için uçus teklifi ile birlikte gönderilmis olan Mail Order Formu (Kredi kartinin fiziksel olarak bulunmadigi ortamda posta, telefon veya internet araciligi ile yapilabilen kredi karti ödeme talimatidir.) Uçus teklifinin gönderiminden itibaren 24 saat içinde eksiksiz doldurulup uçus teklifi e-postasina cevaben gönderilmedir. Mail Order Formu göndermeyen katilimcilarin biletleme islemleri, güvenlik nedeniyle, gerçeklestirilemez.

- Müsteri kendisine sunulan uçus teklifi onayini 24 saat içerisinde Ani Tur’a bildirmelidir. Aksi halde basvuru geçersiz kabul edilecektir.

- Tarih ve destinasyon tercihleri usule uygun olarak belirtilmemisse rezervasyon formu yanlis doldurulmus sayilacak ve geçersiz kabul edilecektir. Eksik doldurulan formlar geçersiz sayilacaktir.

- Katilimci uçus teklifini onayladiktan ve bilet islemleri gerçeklestirildikten sonra herhangi bir iptal ya da degisiklik talep edemez, Ani Tur’dan baska bir kampanya katilimi, tazminat veya sair ödeme talep edemez.

- Diger kampanya katilimcilari ile beraber ayni uçusta yer alinmasi garanti edilemez. Bu kampanya diger kampanyalar ile birlestirilemez.

- Kampanyaya katilim hakki sahsa ait olup, baska sahislara devredilemez ve satilamaz veya nakit para karsiligi takas edilemez. Kopyalanmis katilim formlari ve rezervasyon formlari kabul edilmeyecektir.

- Gönderilerin kargo yoluyla yapilmasi zorunludur. Elden getirilen belgeler kabul edilemez, geçersiz sayilir. Evraklarin asillarinin kargo yoluyla en geç 15 gün içerisinde Ani Tur posta adresine ulasmis olmasi katilim için ön sart olup tahsilat makbuzundaki ödeme tarihi 15 günlük sürenin baslangicinda esas alinacaktir. Bu konuda itilaf olmasi halinde ispat yükü katilimciya aittir. Süresinde yapilmayan basvuru geçersiz sayilacaktir.

- Uçus teklifi THY, Lufthansa, British Airways, KLM ve Alitalia Havayollari’na ait seferlerden sunulacak olup katilimcinin havayolu firmasi seçme hakki bulunmamaktadir.

- Havalimani vergileri, bilet servis bedeli, seyahat sigortasi ve seyahat acentesi veya uçus firmasi tarafindan talep edilen diger ek masraflar kampanya kapsamina dahil degildir ve geçerli olduklari yerlerde, uçus teklifinin kabul edilmesini takiben, tüketici tarafindan onay mailinde belirtilen sekilde ödenmelidir.

- Bu ücretler uçus teklifinin onaylanmasindan sonra iade edilemezler. Havalimani vergileri ve harçlarinin ödemesi sadece kredi karti (VISA, Master Card) anlasmali sanal kartlar ile yapilacaktir, para havalesi geçerli degildir. Vergiler, destinasyonlara özgü resmi ve dini tatiller nedeniyle farklilik gösterebilir.

- Kredi karti bilgilerinin uçusu yapacak kisi ile ayni olmasi gerekmektedir, bir baskasina ait veya sirket kredi karti ile ödemeler kabul edilmez.

- Ani Tur ve satis acenteleri uçuslarin iptali, gecikmesi, havayolu firmasi tarafindan uçak tipi, anlasmali hava yolu, uçus saat ve rotalarinda degisiklik yapilmasi ya da ertelenmesi durumlarindan sorumlu tutulamaz.

- Ani Tur savas, deprem, dogal felaketler, saldiri, terörist eylem veya benzeri mücbir sebep hallerinde kampanyayi iptal etme hakkini sakli tutar.

- Ani Tur ve bagli acenteler havayollari tarafindan sunulan hizmetin müsaitlik durumunu ve kalitesini ve bundan dogacak farkliliklari garanti etmemektedirler.

- Ani Tur’un yetkisi ya da kontrolü disindaki durumlardan olusan hallerde Ani Tur’un herhangi bir sorumlulugu yoktur.

- Ani Tur ve satis acenteleri kayip, çalinan, hasar gören veya kargo gönderileri teslim edilmeyen ve okunamayacak sekilde ya da yanlis doldurulmus katilim formu için herhangi bir yükümlülük tasimaz. Kargo gönderi takibi katilimcinin sorumlulugundadir.

- Kampanya katilimi ile müsteri kampanya kosullarinin tüm sartlarina uymayi kabul eder.

- Burada geçen kampanya kosullari Türkiye Cumhuriyeti kanunlarina tabidir.

- Seyahat edenler yanlarinda geçerli bir pasaport bulundurmakla yükümlüdürler. Tüm yasal gereklilikler, vize, seyahat edilen ülke ve havayoluna iliskin yasal gerekliliklerde dahil olacak sekilde seyahat eden sahislar için baglayicidir. Ani Tur ve acenteleri bunlar için herhangi bir yükümlülük kabul etmez. Tüm seyahat eden sahislar kendi seyahat sigortalarindan sorumludurlar.

- Katilimci kampanya düzenleyicisi ile paylastigi, kisisel bilgilerinin (ör: ad, e-posta adresi, ikamet adresi, telefon numarasi vs.) kampanyanin gerçeklestirilmesi konusunda Ani Tur’un partnerleri (ör: havayolu firmasi, seyahat organizasyonunu düzenleyen firma vs.) ile paylasmasini ve sonraki dönemde tanitim amaciyla kullanilmasini onaylamistir.

- Bu kampanyaya katilim stoklarla sinirlidir.

- Katilimci tarafindan biletin parasal karsiligi talep edilemez.Kampanya katilimcilari kayitsiz sartsiz kampanya sartlarini kabul etmis sayilir.

Kampanya irtibat numarasi: hafta içi 09:30 - 18:00 +90 08502114201 (Türkiye Cumhuriyeti resmi tatil günlerinde danisma hatti hizmeti verilememektedir.)

Kategori
  • Yorumlar
  • Yorum Ekle
Bu Yazıya Hiç Yorum Yazılmamış.