Anı Tur
Kurumsal
Müşteri Hizmetleri
Biz Sizi Arayalım
Üyelik
0850 250 0 264
0850 300 0 264
REZERVASYON HATTI

Trendy Palm Beach

Herşey Dahil - Side

Biz sizi arayalım Grup Rezervasyon
124,95 TL
'den itibaren
Side Kum Köy Mevkiinde Bulunan Tesis Denize Sıfır Konumda Olup, Side'ye 3,5 Km, Manavgat'a 7 Km, Antalya Hava Limanına 65 Km, Mesafededir.
Tesis Özellikleri
  • Sadece Anı Tur'da
  • Aile Oteli
  • Çocuk Dostu
  • Sağlık
  • 0-12  Yaş
    Ücretsiz
  • 30 %indirim
  • 0 Yorum Yorum ekle

Genel Özellikler

  • Ana Restaurant ( Açık )
  • Ana Restaurant ( Kapalı )
  • A la Carte Restaurant
  • Bar
  • Oda Servisi*
  • Açık Yüzme Havuz
  • Kapalı Yüzme Havuz
  • Çocuk Havuzu
  • Disco*
  • Toplantı Salonu*
  • Kuaför*
  • Doktor*
  • Market*
  • Mağaza*
  • Çamaşır Hizmetleri*
  • Kuru Temizleme*
  • Otopark
  • Araç Kiralama*
  • Uyandırma Servisi
  • Ütü*
  • Taksi*
  • Asansör
  • Masaj*

Aktivite ve Eğlence Özellikleri

  • SPA Merkezi*
  • Hamam
  • Sauna
  • Jakuzili Havuz
  • Fitness Center
  • Animasyon
  • Bilardo*
  • Dart
  • Masa Tenisi
  • Plaj Voleybol
  • Tenis Kortu / Aydınlatmalı*
  • Tenis Kortu / Aydınlatmasız
  • Boccia
  • Jet Ski*
  • Katamaran*
  • Banana*
  • Parasiling*
  • Sörf*
  • Rüzgar Sörfü*
  • Kano*
  • Deniz Bisikleti*
  • Tenis Sahası
  • Canlı Eğlence

Çocuk Aktiviteleri

  • Çocuk Havuz
  • Mini Club
  • Oyun Parkı
  • Çocuk Oyun Alanları

Oda Özellikleri

  • Merkezi Klima
  • Normal TV
  • Telefon*
  • Saç kurutma makinası
  • Laminant Zemin
  • Minibar
  • Safe box*
  • Kuvet Banyo

Havuz Özelikleri

  • Şezlong
  • Minder
  • Havlu
  • Su Kaydırağı

Plaj Özellikleri

  • Kum Plaj
  • Motorlu Su Sporları*
  • Motorsuz Su Sporları*
(*) Ücretli Hizmetler

Bonus Kampanyası;
Tüm yurt içi otel rezervasyonlarınıza ilave %5 Bonus indirimi..

BONUS CARD KAMPANYASI

*** BONUS CARD SAHİPLERİNE  “+3 EK TAKSİT”   KAMPANYASI***

     01.04.2015 – 30.04.2015 tarihleri arasında Bonus Card’a özel   “+3 Ek Taksit”   kampanyası yapılacaktır.

 

 

Kampanya Detayları

  • 2-3 taksitte +3,   6 taksite +3 Ek Taksit eklenecektir.
  • Kampanya 300 TL ve üzeri işlemlerde geçerlidir.
  • Kampanyaya  Bonus, Money Visa , Bonus Business Card, Shop and Miles, Miles&Smiles kredi kartı, Denizbank, TEB, ING, Eurobank Tekfen Bonus, Şekerbank Bonus Cardlar  ve Türkiye Finans Katılım Bankası (TFKB) Happy Card dahildir. 
  • American Express, American Express Business, Shop and miles business, Miles&Smiles business kredi kartı ve Pegasus kartlar kampanyaya dahil değildir. 
  • Bonus Flexi kartlar kampanyaya dahil değildir.
  • Diğer Flexi kartların kampanyadan yararlanabilmesi için 3340'a "EVET TURIZM" keyword  ve kartın son 6 hanesi ile sms atılması gerekmektedir.      
  • Kampanya sadece taksitli işlemlerde geçerlidir. Tek ödeme ve ekspres limit işlemlerinde geçerli değildir.  
AXESS CARD KAMPANYASI

*** AXESS CARD SAHİPLERİNE  +3 EK TAKSİT VEYA 3 AY TAKSİT ERTELEME KAMPANYASI***

01.04.2015 – 30.04.2015  tarihleri arasında  +3 Ek Taksit veya 3 Ay Taksit Erteleme kampanyası yapılacaktır.

 

Kampanya Detayları

  • 3 ay erteleme imkanı; 2 - 5 arası taksitli  satışlarda  geçerlidir.
  • +3 ek taksit imkanı ; 6 taksitli işlemlerde geçerlidir.
  • Kampanyanın geçerli olduğu kartlar;  Axess, Fish, Wings, Free, Bank’o Card  (Business kartlar ve ticari kartlar kampanya dahil değildir.)
CARDFINANS CARD KAMPANYASI

*** CARDFİNANS SAHİPLERİNE  “+3 EK TAKSİT”   KAMPANYASI***

     01.04.2015 – 30.04.2015 tarihleri arasında  100 TL ve üzeri sadece 3 ve 6 taksitli işlemlerde  +3 ek taksit kampanyası yapılacaktır.

 

  • 100 TL ve üzeri sadece 3 ve 6 taksitli işlemlerde  +3 ek taksit eklenecek.
  • CardFinans Nakit ve ticari banka kartları ile yapılan işlemler , ParaPuan ve FixCard kullanımları kampanyalara dahil değildir.
PARAFCARD KAMPANYASI

*** PARAFVE PARAFLYCARD SAHİPLERİNE “+4 EK TAKSİT” KAMPANYASI***

01.04.2015 – 30.04.2015 tarihleri arasında 100 TL ve üzeri 2 – 5 arası taksitli işlemlerde +4 ek taksit kampanyası yapılacaktır.

 

Kampanya Detayları

+4 ek taksit kampanyası 01.04.2015 – 30.04.2015 tarihleri arasında 100 TL ve üzeri 2-5 taksitli işlemlerde geçerli olacaktır.
Kampanyaya parafly kartları da dahildir.
Sanal pos işlemleri otomatik olarak +4 ek taksit eklenmiş olarak gerçekleşecektir.
Kampanya kapsamındaki Alt limit 100 TL’dir.
Parafly ile yapılacak işlemler kampanyaya dahildir.
Kampanyaya Sanal kartlar ve ParafPara kullanılarak yapılan işlemler dahil değildir.

ADVANTAGE CARD KAMPANYASI

*** ADVANTAGE CARD SAHİPLERİNE “2 AY TAKSİT ERTELEME”   KAMPANYASI***

 

     01.04.2015 – 30.04.2015 tarihleri arasında  10 TL ve üzeri taksitli işlemlere 2 ay taksit erteleme kampanyası yapılacaktır.

 

  • 3 ve 6 taksitli işlemlere otomatik olarak 2 ay taksit erteleme verilecektir.

Tesis

Toplam 320 Odası Bulunan Tesiste Açık Kapalı Restaurant, Ala Carte Restauranlar( İtalyan, Anadolu ve Akdeniz),Konaklama boyunca Her birindenbir kez rezervasyonlu olarak faydalanabilir.  2 Adet Açık Yüzme Havuzu, Kapalı Havuz, Çocuk Havuzu, Kaydıraklı Havuz, Tam Gün Animasyon, Canlı Müzik, İnternet,Tüm otel odalarında ve genel alanlarda Kablosuz internet bağlantısı(Wi-Fi),Türk Hamamı, Sauna, Fitness Center, Güzellik Merkezi, Tenis Kortu, Masa Tenisi, Voleybol, Lobi Bar, Havuz Bar, Disko Bar, Mevcuttur.Tesisimiz denize 0 mesafede bulunmaktadır.Mini bar her gün su,soda,bir adet 1lt. pet içecek ile doldurulur.

Oda

Toplam 320 Oda Mevcuttur(256 Standart Oda, 61 Aile Odası, 3 Engelli). Merkezi Klima(saatli,Temmuz-Ağustoz 24 saat), Direkt Telefon, Banyo Telefonu, TV (Uydu Kanalı), Mini bar.( Günde Bir Kez Doldurulur), Saç Kurutma Makinesi, Müzik Kanalı, Küvet, Bornoz,Çay-Kahve Seti,Kasa, Duman Detektörü Ve Laminat zemindir. 

Havuz & Plaj

2 Adet Açık Yüzme Havuzu, Kapalı Yüzme Havuzu, Çocuk Havuzu, Kaydıraklı Havuz(Günde 2 kez saatli),   Şemsiye, Şezlong, Minder, Havlu.

Spor Animasyon Aktivite

Gündüz - Akşam Animasyon Gösterileri, Havuz Ve Sahil Oyunları, Spor Aktiviteleri, Fitness Center, Tenis Kortu(Akşam Aydınlatma Ücretli, Masa Tenisi, Aerobik, Beach Voleybol, Bilardo, Tavla, Okey, Boccia, Canlı Müzik, Çocuk Club,Lobby’de Kablosuz internet bağlantısı(Wi-Fi) Dart, Spa-Bakım&Güzellik Merkezi.

Ücretli Aktiviteler

Doktor, İnternet, Bilardo, Araba Kiralama, Masaj, Kese, Balım&Güzellik Merkezi&Spa, Kuaför, İthal Ve Mahzen Şarapları, Lüks Yabancı İçecekler, Tüm Şişe İçecekler, Telefon&Fax Hizmetleri, Tenis Kortu Aydınlatması, Su Sporları, Kiralık Kasa, Taze Sıkılmış Meyve Suları, Çamaşırhane Hizmetleri, Butik, Deri Mağazası Ve Kuyumcu.Türk Kahvesi,Oda servisi (24 saat) Ücretlidir

Ücretsiz Aktiviteler

Sauna, Türk Hamamı, Fitness Center, Tenis Kortu ve ekipmanları ( Gece Aydınlatma Ücretlidir), Mini bar, Şezlong, Şezlong Minderi, Plaj Havlusu(değişim günlerinde), Güneş Şemsiyesi Veya Branda, Masa Tenisi, Su Kaydırağı, Tam Gün Animasyon Programları, Spor Aktiviteleri, Canlı Müzik, Tavla, Okey.

Çocuk

Çocuk Havuzu, Mini Club(4-12 Yaş), Çocuk Animasyonu.

Not

Evcil Hayvan Kabul Edilmez.

Konaklama

HERŞEY DÂHİL; 2015 YAZ

07.00–10.00 Sabah Kahvaltısı Açık Büfe

10.00–10.30 Geç Kahvaltı Açık Büfe

12.30–14.30 Öğle Yemeği Açık Büfe

12.00–15.00 Snack Fiks Menü

12.00–15.00 Gözleme Saati           

15.30–16.30 Dondurma Saati       

15.30–16.30 İkindi çayı                 

19.00–21.00 Akşam Yemeği Açık Büfe

19.00–21.30 İtalyan A la carte Fiks Menü

19.00–21.30 Anadolu A la carte Fiks Menü

19.00–21.30 Akdeniz A la carte Fiks Menü

23.00–24.00 Gece yemeği Açık Büfe Şeklindedir.

Lobby Bar 24 saat.(00.00’Dan sonra ücretlidir.)

10.00–24.00 Her şey Dâhil Sistem Saatleri Arasında Geçerlidir.

Not: Otel servis saatlerini ve yerlerini değiştirme hakkına sahiptir.

Ulaşım

 

    ERKEN REZERVASYON UÇAK+İNDİRİMLİ HAVALIMANI TRANSFER FIRSATLARI

Uçuşunuzu Siz Seçin, uçak biletinizi bizden alın havalimanı transferinizi indirimli satın alma fırsatını kaçırmayın.Tüm uçuşlarda geçerlidir.

PROMOSYON UÇUŞLAR

Sabiha Gökçen havalimanından haftanın Hergünü Antalya-İzmir

İzmir Adnan Menderes Havalimanından haftanın Hergünü Antalya

Samsun-Dıyarbakır-Gaziantep-Trabzon-Adana-Van Havalimanlarından Haftanın Her günü Antalya -İzmir

PROMOSYON UÇUŞLAR

Sabiha Gökçen Havalimanından Haftanın Her günü Bodrum(Milas) – Dalaman

Atatürk Havalimanından Haftanın Her günü Antalya-İzmir-Bodrum(milas)-Dalaman

Ankara Esenboğa Havalimanından haftanın her günü. Antalya- İzmir-Dalaman- Bodrum (milas)

Sabiha Gökçen Havalimanından Haftanın Her günü Antalya- İzmir-Dalaman- Bodrum (milas)

Trabzon-Adana Havalimanlarından Haftanın Her günü Antalya -İzmir

Atatürk Havalimanı’ndan haftanın her günü. Antalya - İzmir - Bodrum(milas)

 

 

KONUM