Anı Tur
Kurumsal
Müşteri Hizmetleri
Biz Sizi Arayalım
Üyelik
444 0 264
0850 300 0 264
SATIŞ MERKEZİ

Villa Saray Hotel Çeşme- Ilıca

Oda Kahvaltı

Biz sizi arayalım Grup Rezervasyon
Fiyat Sorunuz

İzmir şehir merkezine 80km. Adnan Menderes Havaalanına 85 km. Mesafede bulunan tesis Çeşme'ye 4 km. Alaçatı'ya 5 km. ve Ilıca'ya 600 metre uzaklıktadır.

Tesis Özellikleri
 • Aile Oteli
 • Balayı Oteli
 • Bay Kabul Eder

Genel Özellikler

 • Ana Restaurant ( Kapalı )
 • A la Carte Restaurant*
 • Bar
 • Oda Servisi*
 • Market*
 • Çamaşır Hizmetleri*
 • Otopark

Aktivite ve Eğlence Özellikleri

 • Sauna
 • Buhar Odası
 • Açık Yüzme Havuz
 • Tenis Kortu / Aydınlatmasız

Oda Özellikleri

 • Merkezi Klima
 • Normal TV
 • Telefon
 • Minibar
 • Safe box
 • Kuvet Banyo
(*) Ücretli Hizmetler
BONUS CARD KAMPANYASI

*** BONUS CARD SAHİPLERİNE  “+3 EK TAKSİT”   KAMPANYASI***

     01.05.2016 – 31.05.2016 tarihleri arasında Bonus Card’a özel   “+3 Ek Taksit”   kampanyası yapılacaktır.

  

Kampanya Detayları

 • 2-3 taksitte +3,   6 taksite +3 Ek Taksit eklenecektir.
 • Kampanya 300 TL ve üzeri işlemlerde geçerlidir.
 • Kampanyaya  Bonus, Money Visa , Bonus Business Card, Shop and Miles, Miles&Smiles kredi kartı, Denizbank, TEB, ING, Eurobank Tekfen Bonus, Şekerbank Bonus Cardlar  ve Türkiye Finans Katılım Bankası (TFKB) Happy Card dahildir. 
 • American Express, American Express Business, Shop and miles business, Miles&Smiles business kredi kartı ve Pegasus kartlar kampanyaya dahil değildir. 
 • Bonus Flexi kartlar kampanyaya dahil değildir.
 • Diğer Flexi kartların kampanyadan yararlanabilmesi için 3340'a "EVET TURIZM" keyword  ve kartın son 6 hanesi ile sms atılması gerekmektedir.      
 • Kampanya sadece taksitli işlemlerde geçerlidir. Tek ödeme ve ekspres limit işlemlerinde geçerli değildir.  
MAXIMUM CARD SAHIPLERINE 75 TL MAXIPUAN KAMPANYASI

MAXIMUM CARD SAHIPLERINE ÖZEL “75 TL MAXİPUAN” KAMPANYASI 

23 Mayıs – 6 Haziran 2016 tarihleri arasında Maximum Card’a özel 2.500 TL ve üzeri peşin veya taksitli ilk alışverişte 75 TL MaxiPuan! Kampanyası kampanyası yapılacaktır. 

KAMPANYA DETAYLARI

 

 1. Maximum Card’ özel 23 Mayıs – 6 Haziran 2016 tarihleri arasında tek seferde yapılacak 2.500 TL ve üzeri peşin veya taksitli ilk alışverişte 75 TL MaxiPuan kazanacaklardır.

 2. Kampanyaya katılım SMS ile sağlanacaktır.

 3.  Kampanyaya katılmak isteyen Maximum Kart sahiplerinin banka sisteminde kayıtlı cep telefonu numaralarından TATIL yazıp boşluk bırakarak kartının son 6 hanesini ekleyerek 4402’ye kısa mesaj göndermesi gerekmektedir. Banka sistemine gelen SMS’lerde, gönderilen cep telefon numarasından müşterilerimizin kart numaralarına ulaşılacak ve SMS ile gönderilen kartın son 6 hanesi ile karşılaştırılarak müşterilerimize anında otomatik olarak durum özelinde yanıt dönülecektir.

 4. Maximum.com.tr’de yer alan kampanyaya ait detay sayfasında sağ üstte yer alan “Katıl” butonundan da istenen bilgiler girilerek katılım sağlanabilmektedir.

 5.  Müşterilerin kampanyaya kayıt yaptırmamaları halinde, kampanya kapsamında alışveriş gerçekleştirmiş olsalar dahi alışverişleri kampanya kapsamında değerlendirilmeyecek ve müşteriler ilave MaxiPuan kazanamayacaklardır.

 6. Bir müşterinin kampanya süresince kazanabileceği ilave MaxiPuan 75 TL ile sınırlıdır.

 7. Kampanya kart bazında değil müşteri bazında olacaktır.

 8. Bankamatik Kart sahipleri de kampanyadan yararlanabilir. Ancak, Bankamatik kartlarında kampanyaya SMS ile katılma zorunluluğu bulunmamaktadır.

 9. İlave Maxipuanlar kampanya bitiş tarihini takip eden 5 işgünü içerisinde müşterilerimizin işlem gerçekleştirdiği kredi kartlarına veya Bankamatik kartlarına yansıtılacaktır.

 10. Puanların son kullanım tarihi 23 Haziran 2016 olup, kullanılmayan MaxiPuanlar 24 Haziran 2016 tarihinde geri alınacaktır.

 11. Maximum Fırsat kapsamında yapılan işlemler,  Şirket Kredi Kartı, Vadematik, Maximum Aidatsız Kartlar, İş’te Üniversiteli Aidatsız kredi kartları ve MaxiPuan kullanılarak yapılan işlemler kampanya kapsamında değerlendirilmeyecektir.

 12. Ziraat Maximum Kartlar da kampanyaya dahildir. Ziraat Bankası Maximum Kart sahiplerinin aynı şekilde 4757’ye kısa mesaj göndermesi gerekmektedir.

 

AXESS CARD KAMPANYASI

*** AXESS CARD SAHİPLERİNE  +3 EK TAKSİT KAMPANYASI***

01.05.2016 – 31.05.2016 tarihleri arasında  Sadece 6 Taksitli İşlemlerde +3 Ek Taksit kampanyası yapılacaktır.

 

Kampanya Detayları

 • +3 ek taksit imkanı ; 6 taksitli işlemlerde geçerlidir.
 • Kampanyanın geçerli olduğu kartlar;  Axess, Fish, Wings, Free, Bank’o Card  (Business kartlar ve ticari kartlar kampanya dahil değildir.)
PARAFCARD KAMPANYASI

*** PARAFCARD VE PARAFLY CARD SAHİPLERİNE  “+4 EK TAKSİT”   KAMPANYASI***

     01.05.2016 – 30.06.2016  tarihleri arasında Paraf Card ve Parafly Card’a özel   “+4 Ek Taksit”   kampanyası yapılacaktır.

  

Kampanya Detayları

 • 01.05.2016 – 30.06.2016  tarihleri arasında 2-5 taksit arasına +4 Ek Taksit eklenecektir.
 • Kampanya 100 TL ve üzeri işlemlerde geçerlidir.
 • Kampanyaya Bussines kartlar, iptal/iade işlemleri ve ParafPara kullanılarak yapılan işlemler dahil değildir.
PARAFCARD VE PARAFLY CARD SAHIPLERINE EKSTRA “200 TL İNDİRİM” KAMPANYASI

01.05.2016 – 31.05.2016 tarihleri arasında Paraf ve Parafly Card’a özel 2.000 TL ve üzeri ilk harcamaya “200 TL indirim” kampanyası yapılacaktır.

 

KAMPANYA DETAYLARI

 1. 01- 31 Mayıs 2016 tarihleri arasında 2.000 TL ve üzeri ilk seyahat harcamanıza ekstra 200 TL indirim sunulacaktır.
 2. İndirim tutarı, işlem sonrası banka tarafından ekstrelerinize yansıtılacaktır.
 3. Kampanya sadece otel ve tur satışlarında geçerlidir.
 4. Kampanya müşteri bazlıdır, her müşteri kampanyadan bir kez yararlanacaktır.
 5. Parafly kartlar kampanyaya dahil olup, Bussines kartlar, iptal/iade işlemleri ve ParafPara kullanılarak yapılan işlemler dahil değildir. Geçmişe yönelik yararlandırma yapılmayacaktır.
 6. Kampanya; vize işlemleri, rehberlik ücretleri, yurtdışı çıkış harçları, seyahat esnasında yapılacak ekstra harcamalar ve yurtiçi ve yurtdışı uçak bileti için geçerli değildir.
ADVANTAGE CARD SAHIPLERINE “100 TL NAKIT PUAN” KAMPANYASI

ADVANTAGE CARD SAHIPLERINE “100 TL NAKIT PUAN”  KAMPANYASI

01.05.2016 – 31.05.2016 tarihleri arasında Advantage Card’a özel  750 TL ve üzeri ilk harcamaya “100 TL NAKİT PUAN” kampanyası yapılacaktır.

 

KAMPANYA DETAYLARI

 

 1. 01-31 Mayıs tarihleri arasında, HSBC Advantage Kredi Kartları ile tek seferde yapılacak olan taksitli 750 TL ve üzeri alışverişlerde 100TL NakitPuan kampanyası yapılacaktır.

 2. Kampanyada bir müşteri en fazla bir kez 100TL NakitPuan kazanabilecektir.

 3. Kampanyaya katılım SMS kayıtlı olacaktır. Katılmak için TATİL yazıp 4477'ye SMS gönderilecektir.

 4. Gönderilen SMS’ler HSBC BANK sisteminde kayıtlı bulunan ve harcama yapılan kartın bağlı olduğu cep telefonundan gönderilmelidir.

 5. Gönderilen her SMS, operatör tarifeleri üzerinden 1 SMS olarak ücretlendirilir.

 6. Kampanya kapsamında Kazanılan NakitPuanlar, 2 - 15 Haziran 2016 tarihleri arasında kullanılabilecektir.

 7. Kullanılmayan NakitPuanlar 16 Haziran  2016  tarihinde silinecektir.

 8. Kazanılan NakitPuanlar TatilPuan olarak kullanılamayacak, kullanılması durumunda TatilPuan karşılığı tutar, ekstrelere borç olarak yansıtılacaktır.

 9. Başka bir kart kullanıcısına yapılan NakitPuan transferlerinde, transferi yapan kart kullanıcısı -NakitPuan kullanmış sayılmayacaktır ve ilgili tutar ekstreye borç olarak yansıtılacaktır.

 10. Ek kart ile yapılacak harcamalar asıl kart hamiline dahil edilecektir.

 11. NakitPuan kullanımları, iptal ve iade işlemleri, banka kartları, şirket ve ticari kartlar kampanyaya dahil değildir

 

Tesis

Doğanın Tüm Güzelliğiyle Sizlere Rahat Ve Huzurlu Bir Ortam Sunan Tesisimiz Özel Lux Villa, VIP Villa, Standart Villa , Ekonomik Villa Ve Deluxe Odalar Olarak Ayrı Seçenekleri İle Hizmet Vermektedir. Tesisimizin Bünyesinde Resepsiyon, Yüzme Havuzu, Çocuk Yüzme Havuzu, Snack Bar, Fast Food, Mini Market, Cafe, Tenis Kortu Ve Park Alanları Bulunmaktadır.

Oda

Her Biri Farklı Dizayn Edilmiş Jakuzili Deluxe Odaları, Standart Odaları, 6-8-10 Ve 12 Kişinin Rahatça Konaklayabileceği Farklı Standartlarda Yenilenmiş Villaları İle Toplamda 73 Üniteden Oluşmaktadır.

Villalarımız Delux, Vip, Standart, Ekonomik Ve Özel Havuzlu Vip Olmak Üzere 5 Tiptedir,

Deluxe Villalarımız; Havuz Bası  Şeklinde Konumlandırılmıştır. 6 Kişiliktir. Alt Katta 6 Kişilik Oturma Gruplu Salon Tv, Amerikan Mutfak (6 Kişilik Yemek Takimi, Buzdolabı, Çamaşır-Bulaşık Makinesi Ve Fırın), 1 Wc. Üst Katta 3 Yatak Odası (3 Ü  Klimalı), 2 Banyo (1 Tanesi Ebeveyn Olarak) Bulunmaktadır, 2 Adet Terası Vardır.

Vip Villalarımız; Havuz Dışı Şeklinde Konumlandırılmıştır.6 Kişiliktir. Alt Katta 6 Kişilik Oturma Gruplu Salon, Amerikan Mutfak (6 Kişilik Yemek Takimi, Buzdolabı Ve Fırın), 1 Wc. Üst Katta 3 Yatak Odası (2 Si Klimalı), 2 Banyo (1 Tanesi Ebeveyn Olarak) Bulunmaktadır, 2 Adet Terası Vardır.

Standart Villalarımız; Havuz Dışında Konumlandırılmıştır.6 Kişiliktir. Alt Katta 6 Kişilik Oturma Gruplu Salon, Mutfak (6 Kişilik Yemek Takimi, Buzdolabı Ve Fırın), 1 Wc (Duş Başlıklı). Üst Katta 3 Yatak Odası (2 Si Klimalı), 1 Banyo Bulunmaktadır. Standart Villalar Daha Sonradan Satın Alıp Dahil Ettiğimiz Villalar Olduğu İçin Konumları, Büyüklükleri, Bahçe Ve Terasları Biraz Daha Farklıdır.

Bunların Dışında  Havuza Uzak Ve Bahçe Ve Terası Olmayan Fiyatları Uygun Ekonomik Villalar, Kendi Havuzu Olan 8 Ve 12 Kişilik Özel Havuzlu Vip Villalar Mevcuttur.

Villalarımızda  Temizlik Hizmeti Ve Havlu  Çarşaf Değişiklikleri Yapılmaktadır, Teras Yıkanması, Bahçe Bakimi, Teknik Servis, Çöp Atımları Ve Mutfak Tüpü Gibi Değişiklikler, Elektrik, Su Ödemeleri Ve Güvenlik Hizmeti Tesisimizin Tarafından Yapılmaktadır.

Ev İçlerinde( Deluxe Villalar Hariç) Çamaşır Ve Bulaşık  Makinesi Yoktur, İsteğe Bağlı Olarak Belli Bir Ücretle Takılabilmektedir.

Suit Odalar
3 Kişilik, 1 Double, 1 Single Yatak, 1 Banyo (Küvetli), Klima, Tv, Telefon, Minibar Bulunmaktadır

Standart Odalar
Odada Konaklayacak Maksimum Yetişkin Sayısı: 2

Oda Özellikleri & Hizmetler
Multi  Klima, Banyo ( Duş), Minibar, Günlük Temizleme Hizmeti, Direk Hatlı Telefon Flat Screen TV, Mini-Bar, Modern Furnishing, Ocak, Bahçe & Havuz Manzara, Balkon, Buzdolabı, Oturma Alanı, Sofa, Uyandırma Servisi, Wi-Fi Internet Access (At Cost) Bulunmaktadır.

Özel Lüks Villalar
12 Kişilik 
6 Yatak Odalı (2double, 4single Yataklı Oda), 3 Banyolu, Amerikan Mutfak, (12 Kişilik Yemek Takımı, Buzdolabı, Fırın), Salon Ve Oturma Grubu, Klima, Tv, Telefon, Bahçe (900 M2), Barbekü, Bar, Havuz, Park Alanı Bulunmaktadır.

8 Kişilik
4 Yatak Odalı (2 Double, 2single Yataklı Oda), 3 Banyolu, Amerikan Mutfak, (8 Kişilik Yemek Takımı, Buzdolabı, Fırın), Salon Ve Oturma Grubu, Klima, Tv, Telefon, Bahçe (1500 M2), Barbekü, Havuz, Park Alanı Bulunmaktadır.

Delüks Villalar
6 Kişilik
3 Yatak Odalı (2 Double, 2 Single Yataklı Oda), 2 Banyolu, Amerikan Mutfak, (6 Kişilik Yemek Takımı), Buzdolabı, Fırın,Çamaşır Makinası, Bulaşık Makinası, Salon Ve Oturma Grubu, Klima, Tv, Telefon, Bahçe Oturma Grubu Ve Barbekü Bulunmaktadır.

VIP Villalar
6 Kişilik
3 Yatak Odalı  (1 Double, 4 Single Yataklı Oda), 2 Banyolu, Kapalı Mutfak, 6 Kişilik Yemek Takımı, Buzdolabı, Fırın, Çamaşır Makinası, Bulaşık Makinası, Salon Ve Oturma Grubu, Klima, Tv, Telefon, Bahçe Ve Barbekü Bulunmaktadır.

Standart Villalar
6 Kişilik 
3 Yatak Odalı ( 2 Double, 1 Single Yataklı Oda), Mutfak (6 Kişilik Yemek Takımı), Buzdolabı, Fırın, Salon Ve Oturma Grubu, Klima, Tv, Telefon, Bahçe, 1 Banyo Bulunmaktadır.

Ekonomik Villalar
6 Kişilik 
3 Yatak Odalı ( 2 Double, 1 Single Yataklı Oda), Mutfak (6 Kişilik Yemek Takımı), Buzdolabı, Fırın, Salon Ve Oturma Grubu, Klima, Tv, Telefon, Bahçe,1 Banyo Bulunmaktadır.

Bungalowlar
3 Kişilik 
1 Banyo, 2 Single Yatak, 1 Çekyat, Klima, Tv, Telefon, Minibar Bulunmaktadır.

Havuz & Plaj

Açık Havuz Bulunmaktadır. Denize Yaklaşık 700 Metre Mesafe Vardır, Tesisin Kendisine Ait Bir Plajı Bulunmamaktadır. Havuzda ve Plajda Şezlong, Şemsiye Ücretsiz Olarak Sunulmaktadır.

 

Ücretli Aktiviteler

A’la Carte Restaurant, Oda Servisi, Çamaşırhane Hizmetleri Ücretli Olarak Sunulmaktadır.

Ücretsiz Aktiviteler

Sauna, Buhar Banyosu, Emanet Kasa, Otopark Ücretsiz Olarak Sunulmaktadır.

Not

Evcil Hayvan Kabul Edilmemektedir. Sadece Villa Odalarında Evcil Hayvan Kabul Edilmektedir.

 

Konaklama

ODA KAHVALTI
07.30-10.00 Sabah Kahvaltısı

Konsept Dışındaki Tüm Yiyecekler Ücretlidir. Tesiste Tüm İçecekler Ücretlidir.

Ulaşım

SICAK SICAK RAMAZAN UÇAK PROMOSYON

Sabiha gökçen-Antalya Uçak kalkış 08:45

Antalya-Sabiha gökçen Uçak kalkış    19:45

TEK YÖN 49 TL’DEN İTİBAREN.  

ERKEN REZERVASYON UÇAK + İNDİRİMLİ HAVALİMANI TRANSFER FIRSATLARI

Uçuşunuzu siz seçin, uçak biletinizi bizden alın havalimanı transferinizi indirimli satın alma fırsatını kaçırmayın. Tüm uçuşlarda geçerlidir.
İstanbul, (Sabiha Gökçen & Atatürk Havalimanlarından) Ankara, İzmir, Diyarbakır, Van, Gaziantep, Adana, Samsun, Trabzon Havalimanlarından;
Antalya, Bodrum, İzmir, Dalaman Havalimanlarına haftanın her günü gidiş-dönüş uçak ulaşımı
Ulaşım detayları için tıklayınız.

ERKEN REZERVASYON OTOBÜS ULAŞIM DETAYLARI

 

İstanbul, İzmit, Bursa hareketl;

Kemer, Antalya, Lara, Kundu, Belek, Side, Alanya
İzmir, Çeşme, Özdere, Kuşadası, Didim, Bodrum, Marmaris, Fethiye
bölgelerine;

Cuma-Cumartesi-Pazar-Salı günleri kesin hareket gidiş ulaşım imkanı

Cumartesi-Pazar-Pazartesi-Çarşamba günleri kesin hareket dönüş ulaşım imkanı
Ulaşım detayları için tıklayınız.

ARAÇ KİRALAMA (RENT A CAR)

 

 

KIBRIS

SICAK SICAK RAMAZAN UÇAK PROMOSYON

KONUM