Anı Tur
Kurumsal
Müşteri Hizmetleri
Biz Sizi Arayalım
Üyelik
0850 300 0 264
SATIŞ MERKEZİ

Amsterdam Turu Her Perşembe Hareketli

Biz Sizi Arayalım
Grup Rezervasyon
 Amsterdam Turu Her Perşembe Hareketli Amsterdam Turu Her Perşembe Hareketli Amsterdam Turu Her Perşembe Hareketli Amsterdam Turu Her Perşembe Hareketli Amsterdam Turu Her Perşembe Hareketli Amsterdam Turu Her Perşembe Hareketli
 • 0 Yorum Yorum Ekle

Fiyat Sorunuz
 • Her Perşembe Hareket
 • Onur Air Ile
Bu Tur İçin Gerekli Vizeler

Vize Sorgulama

Rezervasyon Numaranız
Tur Programı
1.GÜN
İstanbul(Atatürk Havaalanı)- Amsterdam

Atatürk havalimanı Dış Hatlar gidiş terminalinde 07.30’da ANI TUR kontuarı önünde buluşma.  Bagaj, bilet ve biniş işlemlerinin ardından Onur Havayolları’nın 8Q 371 sefer sayılı uçuşu ile 11:15’de Amsterdam’a hareket. Yerel saat ile 13:55’ de varışımızın ardından otelimize transfer ve serbest zaman.

2.GÜN
Amsterdam

Sabah kahvaltısının ardından günü dilediğiniz gibi değerlendirebilirsiniz. Geceleme otelimizde

3.GÜN
Amsterdam

Sabah kahvaltısı ardından serbest zaman.

4.GÜN
Amsterdam - İstanbul(Atatürk Havaalanı)

Sabah kahvaltısı sonrası serbest zaman, uçak saatine bağlı olarak alışveriş ve gezme imkânı. Ardından Havalimanına transfer, Onur Havayollarının 8Q 372 sefer sayılı uçuşu ile 14.55’de İstanbul’a uçuş saat 19.25’de varış ve turumuzun sonu bir başka Anı Tur organizasyonunda görüşmek dileği ile.

Uçuş Detayları
Gidiş
Onur Air
İstanbul-Amsterdam
11.15
13.55
Dönüş
Onur Air
Amsterdam-İstanbul
14.55
19.25
Uçuş bilgileri “Yerel Saatler” kullanılarak Verilmiştir.
+1 ertesi gün varış anlamına gelir
Ücrete Dahil Olan Hizmetler
 • Onur Air ile İstanbul-Amsterdam-İstanbul uçak bileti
 • Seçilen kategorideki otelde 3 gece oda-kahvaltı konaklama
 • Havalimanı-Otel-Havalimanı      
Ücrete Dahil Olmayan Hizmetler
 • SCHENGEN VİZE ve SERVİS ÜCRETİ : € 120 (YEŞİL PASAPORTA VİZE UYGULAMASI YOKTUR)
 • YURTDIŞI ÇIKIŞ FONU (uçuştan önce bankaya yatırılmalıdır)
 • SEYAHAT İPTAL, VİZE, SAĞLIK GÜVENCE PAKETİ
 • İSTEĞE BAĞLI TURLAR ve OTEL AKTİVİTELERİ
Önemli

BU TUR İÇİN YOLCULARIMIZIN ÇOK GİRİŞLİ VİZE ALMALARI GEREKMEKTEDİR. VİZE BAŞVURUSU İÇİN EN AZ 6 AY GEÇERLİ PASAPORT İLE ACENTAMIZDAN TEMİN EDEBİLECEĞİNİZ, VİZE İÇİN GEREKLİ EVRAKLAR LİSTESİNDE BELİRTİLEN BELGELER GEREKMEKTEDİR. YEŞİL PASAPORT SAHİPLERİ İÇİN VİZE UYGULAMASI OLMAYIP, EN AZ 6 AY GEÇERLİ PASAPORT TAŞIMALARI YETERLİDİR. VİZELER SEYAHAT BAŞLANGICINDAN ÖNCE TÜRKİYE’DEKİ İLGİLİ KONSOLOSLUKLARDAN ALINMAK ZORUNDADIR. GİRİŞ YAPILAN ÜLKENİN SINIR KAPILARINDA VİZE ALINAMAZ. VİZE ALINMIŞ OLMASI O ÜLKEYE GİRİŞ YAPILABİLECEĞİ ANLAMINA GELMEZ. PASAPORT POLİSİ SİZİ ÜLKEYE SOKMAMA YETKİSİNE SAHİPTİR. BÖYLE BİR DURUMDA SORUMLULUK YOLCUYA AİTTİR.

Yurtdışı gezilerinde en az  6 ay geçerli pasaport olması mecburidir. Paket tura katılacak sayının yeterli olmaması durumunda 5 gün öncesinden tur iptali tüketiciye bildirilir. Rehber programı eksiksiz gerçekleştirmek kaydı ile programın seyrinde değişiklik yapabilir. Broşürlerdeki fiyatlar başlangıç fiyatlarıdır turlarımızda kademeli fiyat artışı bulunmaktadır.

Anıtur, hava yolu şirketi ile yolcu arasında aracı konumunda olup, 28/09/1955 Lahey Protokolü’ne tabidir. Uçuş  öncesinde saatler değişebilir ve tüm saatlerin hareket tarihlerinden 48 saat önce teyit edilmesi  gerekmektedir. Yurtdışı gezilerinde en az  6 ay geçerli pasaport olması mecburidir. Uçağın ineceği şehre göre parkurlarda değişiklikler olabilir. Uçak tipi ve saatinin değişmesi mümkün olup, bu durum sözleşme anında bildirilmiş ve YOLCU SAAT DEĞİŞİKLİĞİ RİSKİNİ KABUL EDEREK TURU SATIN ALMIŞTIR.

GENEL BİLGİLENDİRME

 • · Katılım gösteren misafirlerimizde mutlaka tur süresi boyunca geçerli Multi(Çok Girişli) Schengen vizesi bulundurma zorunluluğu vardır. ( Yeşil Pasaport sahipleri vizeden muaftırlar.)
 • · Sınır geçişleri araç personellerimiz ve rehberlerimiz yardımı ile yapılmaktadır.
 • · Tur esnasında programda bulunan tüm ülkelerde alışveriş ve harcama yapılabilmesi için , Euro bulundurmamız yeterlidir.Yerel para birimi kullanılan bölgelerde Rehber para çevrilmesi konusunda yardımcı olacaktır.
 • · Gezi süresince rahat yürüyüş ayakkabısı veya spor ayakkabı tercih edilmelidir. Gece için yanınıza hırka v.b bir kıyafet bulundurmanızda fayda vardır.

Tur programında Rehberler hava ve yol şartlarına bağlı olarak , programda belirtilen heryeri göstermek şartı ile program akışında değişilik yapabilirler.

İPTAL/İADE SİGORTA İÇERİK

-

DİĞER

Not : Sor –Sat turlarda musaitliğe göre fiyat artış göstermektedir.

Fiyat Sorunuz
Tur Otelleri
 3* Amsterdam Otelleri
3* Amsterdam Otelleri
Hollanda- Amsterdam

-

Harita
Bu Turun Yapılacağı Tarihleri Öğrenmek İstiyorsanız Call Centerimizi Arayınız