Anı Tur
Kurumsal
Müşteri Hizmetleri
Biz Sizi Arayalım
Üyelik
0850 300 0 264
SATIŞ MERKEZİ

Ayvalık Zeytin Hasat Günleri Festival Turu

Biz Sizi Arayalım
Grup Rezervasyon
 Ayvalık Zeytin Hasat Günleri Festival Turu  Ayvalık Zeytin Hasat Günleri Festival Turu  Ayvalık Zeytin Hasat Günleri Festival Turu  Ayvalık Zeytin Hasat Günleri Festival Turu  Ayvalık Zeytin Hasat Günleri Festival Turu  Ayvalık Zeytin Hasat Günleri Festival Turu
  • 0 Yorum Yorum Ekle

Bu Turumuzun Bütün Kontenjanları Tükenmiştir.İlginiz İçin Teşekkür Ederiz.
  • 04 Kasım Cuma Akşamı Hareket 06 Kasım Pazar Akşamı Dönüş
  • Cunda Adası - Taksiyarhis Kilisesi (rahmi Koç Müzesi) Kaz Dağları - Şeytan Sofrası -küçükkuyu yeşilyurt Köyü
Tur Programı

AYVALIK ZEYTIN HASAT GÜNLERI FESTIVALI TURU 

Cunda Adasi - Taksiyarhis Kilisesi (Rahmi Koç Müzesi) 

Kaz Daglari - Seytan Sofrasi -Küçükkuyu
Yesilyurt Köyü - Adatepe Köyü - Zeus Altari

Ek Hizmetler - Müze ve Ören Giris Ücretleri Dahil

04 KASIM CUMA AKSAMI HAREKET
06 KASIM PAZAR AKSAMI DÖNÜS

2 GECE 3 GÜN 1 GECE OTEL KONAKLAMASI

 

Zeytin agacinin 40 bin yillik bir geçmisi var.

Kuzey Afrika'da, Sahra Bölgesi'nde de M.Ö. 12 bin yilina ait zeytin agaci bulgularina ulasildi.

Zeytinyagi isleme tekniklerinden bazilarinin günümüzden 2600 yil önce Klazomenai'de kullanildigini biliyoruz. Burada yapilan zeytinyagi ayristirma isleminde, bilesik kaplar esasina göre çalisan üç gözlü bir düzenekle kesintisiz üretim ilk kez gerçeklestirildi. Klazomenaililer ayni mil etrafinda dönen tas silindirlerin yani sira pres ve mucurgat (pres kaldirmaya yarar) kullanimini da buldular.

Klazomenai’de zeytinyagi üretimi sadece kentin ihtiyacini karsilamak için degil, dis satim amaçli da yapiliyordu. Bunun en önemli kaniti, deniz asiri antik kentlerdeki arkeolojik kazilarda çok sayida, Klazomenai amphoralarinin bulunmasidir.

HASAT SÜRESI:

Zeytin hasadi, yöresine, iklimine, senesine göre degismekle birlikte genellikle Eylül ayi sonunda baslayip, Subat sonuna kadar sürer.

En önce sofralik yesil zeytinler, arkasindan erken hasat yaglik zeytinler, sonra siyah sofralik ve yaglik zeytinler toplanir.

Hasatta en mesakkatli ve pahali olan yöntem, en kaliteli ürünü almayi da saglayan tek tek elle toplamaktir. Ancak bunun yerine, giderek daha yayginlasan, agaci sallama, taraklama ya da siriklama yöntemi kullaniliyor. Günümüzde, mekanik hasat yöntemleri yayginlasmaktadir.

 

1.GÜN
CUMA: HAREKET

Değerli misafirlerimiz, 21.30 Yenibosna Yanyol BP Otoparkı ( Yenibosna Airport Outlet Center 50 Metre Yanında Havalimanı Tarafına Doğru)    - 22.00 Harbiye Cumhuriyet Caddesi Anı Tur Merkez Ofis Önü - 23.00 Göztepe Medeniyet Üniversitesi Otoparkı ( E – 5 Uzunçayır  - Göztepe Yolu Üzerinde Yan Yol İstikametinde )   - 23.15 Kartal Yemek Center - 23.30 Çayırova Mc Donalds Önünden hareket ile gece yolculuğumuza başlıyoruz.

2.GÜN
CUMARTESİ: CUNDA ADASI – TAKSİYARHİS KİLİSESİ (RAHMİ KOÇ MÜZESİ) – MURATELİ KÖYÜ – AYVALIK ULUSLARARASI ZEYTİN HASAT GÜNLERİ – ŞEYTAN SOFRASI

Değerli misafirlerimiz, 00.00 İzmit Halk Evi Durağı ( İzmit - Adapazarı yönünden ) - 02.00 Bursa Almira Otel önündensizleri otobüsümüze alıyoruz. Anı Tur otobüs içi ikramları eşliğinde İzmit – Bursa – Balıkesir güzergâhını takiben, sabah yolda alınan serbest kahvaltı sonrası, Cunda (Alibey) Adası’na ulaşıyoruz. Burada Taksiyarhis Kilisesi (Rahmi Koç Müzesi) geziyoruz. Arnavut Kaldırımlı taş sokaklarda yapacağımız yürüyüş ve vereceğimiz serbest zaman sonrasında, 12. Ayvalık Uluslararası Zeytin Hasat Günlerine katılmak için, Altınova Mahallesi’ne hareket ediyoruz. Ege Müzikleri eşliğinde, Ayvalık’a özgü lezzetlerin tadına bakma imkânımız olacak. Zeytin toplama yarışması ve değişik yaş gruplarındaki çocukların sunacağı dans, drama, ağırlıklı gösteriler ile çeşitli halk oyunları gösterilerini izledikten sonra, Cumhuriyet Meydanı’nda tanınmış markaların zeytin, zeytinyağı ve zeytinyağı sabunlarında alışveriş yapabilmeniz için serbest zaman veriyoruz. Ardından, göz alabildiğine uzanan zeytinlikleri ve koyları kuşbakışı seyretmek için çam ormanlarıyla kaplı Ayvalık Adalarına hâkim yüksek bir tepe olan Şeytan Sofrasına hareket ediyoruz. Burada Şeytanın Ayak İzini simgelen demir kafes içindeki izi gördükten sonra Midilli Adasının da yer aldığı manzaralar eşliğinde hatıra fotoğraflarımızı çekerken çaylarımızı yudumluyoruz. Günbatımı sonrasında otelimize dönüyoruz. Akşam yemeği ve konaklama.

 

Sabah Kahvaltısı:Ova Kahvaltı Evinde Alınacaktır. ( Ekstra )

Öğle Yemeği:Ayvalık’ta Rehberin Belirleyeceği Restoranda Alınacaktır. (Ekstra)

Akşam Yemeği:Otelde Alınacak Olup, Tur Ücretine Dâhildir.

Konaklama: Seçilen Otelde Konaklama Gerçekleştirilecektir.

Mola Tesisleri:Susurluk Karagül Tesisleri

Rota:İstanbul – Cunda Adası (444 km), Cunda Adası – Ayvalık (9 km), Ayvalık Çevre Gezisi (22 km)

Toplam Kat Edilecek Mesafe: 475 Km

Otele Giriş Saati: 19.00

3.GÜN
PAZAR: KAZDAĞLARI – HASANBOĞULDU - TAHTAKUŞLAR KÖYÜ – ETNOGRAFYA MÜZESİ – KÜÇÜKKUYU – ADATEPE KÖYÜ - ZEUS ALTARI – YEŞİLYURT KÖYÜ

Değerli misafirlerimiz, otelimizde alınan sabah kahvaltısı sonrasında otelden ayrılarak, antik dönemde İda olarak adlandırılan Kaz Dağı’na hareket ediyoruz. Kısa bir yürüyüşün ardından Hasanboğuldu adı verilen göleti görüyoruz ( Hasan ile Emine’nin Dramatik Öyküsü ) ardından 13. yy. Moğol baskısından kaçıp Anadolu’ya gelen ve daha sonra Fatih Sultan Mehmet’in “Rahatınız iyi ise burada kalınız” demesiyle bölgeye yerleşmiş olan Tahtacı Türkmenlerin köyü olan Tahtakuşlar Köyü’ne gidip, buradaki Etnografya Galerisini ziyaret ediyoruz. Tahtakuşlar ziyaretimizin ardından zeytinyağı fabrikasında zeytin ve yağı hakkında bilgi alıp, tadına bakıyoruz ve alışveriş imkânı buluyoruz. Serbest zaman sonrası, Küçükkuyu Adatepe Köyüne hareket ediyoruz Köyde serbest zaman sonrası Zeus ile Hera’nın aşkına da şahit olmuştur. İlyada’da şöyle anlatılır: “Hera, dosdoğru yürüdü Gargaran doruğuna, İda’nın en yüksek tepesiydi bu. Bulutları devşiren Zeus, onu gördü. Görür görmez aşk sardı düşünceli kafasını.”Ve Hera, Zeus’un dokuz eşinin birincisi olduğu mitolojisinin geçtiğiZeus Altarı (sunağı) görüyoruz. Zeus Altarı gezimiz sonrası Dünyada oksijen oranın en yüksek olduğu ikinci yer olan Yeşilyurt Köyüne hareket ediyoruz. Köyde serbest zaman ve fotoğraf molası veriyoruz. Yeşilyurt Köyü, mitolojide “İlk Güzellik Kraliçesi Yarışması”nın yapıldığı dağ olarak geçer. Yunan mitolojisinde Tanrıçalar Hera, Afrodit ve Athena’nın katıldıkları güzellik yarışmasının yapıldığı yer olarak adı geçen İda Dağı, günümüzde Kaz Dağı olarak bilinmektedir. Dağ ile ilgili söylenceler bununla da kalmaz. Mitolojiye göre Zeus burada doğmuş, Tanrılar Truva Savaşı’nı buradan izlemişler ve Aşk ile Güzellik Tanrıçası Afrodit ilk kez burada âşık olmuştur. Yeşilyurt Köyü gezimiz sonrası, Balıkesir – Bursa güzergâhını takip ederek,  İstanbul’a hareket ediyoruz. Akşam geç saatlerde sizleri aldığımız noktalara bırakarak bir başka Anı Tur seyahatinizde görüşmek üzere sizlerden ayrılıyoruz Dönüş Saatimiz Normal Hava Ve Yol Koşullarında İstanbul’da Saat 24.00’dur.

Sabah Kahvaltısı:Otelde Açık Büfe Olarak Alınacaktır. Tur Ücretine Dâhildir.

Öğle Yemeği:Adatepe veya Hasanboğuldu’da Rehberin Belirleyeceği Restoranda Alınacaktır. (Ekstra)

Akşam Yemeği: Yol Üstü Tesislerinde Alınacaktır. ( Ekstra )

Konaklama: DİKKAT BU GECE OTEL KONAKLAMASI YOKTUR.

Rota:Ayvalık – Kazdağları (80 km), Kazdağları ve Çevre Gezisi (50 km), Yeşilyurt – İstanbul (479 km)

Toplam Kat Edilecek Mesafe: 609 Km   

Toplam Tur Mesafesi: 1084 Km

İstanbul’a Varış Saati: 24.00 – 01.00

ÜCRETE DAHİL OLAN HİZMETLER

*Otellerde 1 Gece Yarim Pansiyon Konaklama
*Mercedes Tourismo veya Travego Vb. Otobüsler Ile Ulasim
*Profesyonel Rehber Ile Çevre Gezileri
*Ani Tur Otobüs Içi Ikramlari
*Ani Tur Güvencesi
*Açik Büfe 1 Sabah Kahvaltisi
*Açik Büfe veya Set Menü 1 Aksam Yemegi
*1618 Nolu Turizm Kanununa Göre Zorunlu Seyahat Sigortasi
*Ek Hizmetler
*Müze Ören Yeri Giris Ücretleri

*  Otobüs için yeterli sayi olmadiginda 14 Kisilik MercedesSprinter veya Royal, Prestij, Turkuaz Marka 27 kisilik Klimali, yatar koltuklu araçlar ile turlar yapilabilir. 

ÜCRETE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

* Tüm Öglen Yemekleri
* Tüm Yemeklerde Alinan Içecekler
* Tüm Özel Harcamalar
* Ekstra Belirtilen Tüm Organizasyonlar

EK HİZMETLER BEDELİ KAPSAMI

Tur Programina Dâhil Olan Tüm Milli Park ve Ören Yeri Girisleri, Yardimci Rehberlik Ücretleri, Otopark Ücretleri, Tekne Turlari, Minibüs Ücretleri ve Turlara Göre Degisen Diger Ücretler Bu Kapsamdadir. Hangi Kuruma Bagli Oldugu Fark Etmeksizin, Tüm Müze Giris Ücretleri Misafirlerimize Aittir. Müze Girislerini Ofiste Ödemek Isteyen Misafirler, “EK HIZMET BEDELI (TAM)” Seçenegini Kullanarak Müze Giris Ücretlerini Rezervasyon Asamasinda Ödeyebilirler. Bu Durumda Satin Alinan Turun Müzelerinin Toplam Tutarina Göre Anitur; Müzekart Vererek ya da Giriste Bilet Alarak Misafirlerinin Müzelere Girisini Saglayacaktir. 0-17 Yas Çocuk, 65 Yas ve Üstü Yetiskin, Müzekart Sahibi, Sari Basin Karti Sahibi, Engelli Karti Sahibi Misafirlerimiz, Turizm Bakanligi’na Bagli Müzelere Ücretsiz Girdiginden, Bu Misafirlerimizin “EK HIZMET BEDELI (INDIRIMLI)” Seçenegini Tercih Etmesi Gerekmektedir. Bu Statüdeki Misafirlerimiz, “EK HIZMET BEDELI (INDIRIMLI)” Seçenegini Tercih Etmeleri Durumunda, Turizm Bakanligi’na Bagli Olmayan Müzelerdeki Giris Ücretlerini Kendileri Ödeyecektir. Türkiye Cumhuriyeti Vatandasi Olmayan Misafirler (Yabanci Uyruklu Misafirler) “EK HIZMET BEDELI (INDIRIMLI)” Seçenegini Seçip, Turdaki Müze Girislerini Kendileri Ödeyecektir.

İPTAL VE İADE GÜVENCE PAKETİ KAPSAMI

 

Tura Çikis  Gününden; 72 Saat (3 Gün) Öncesine Kadar Rezervasyon Iptal Talebinde Bulunulmasi veya Degisiklik Halinde Kosulsuz Yüzde 100 Kesintisiz Iade Garantisi Sunuluyor. 1, 2 veya 3 Gece Konaklamali Turlarda Paket Bedeli Kisi Basi 20 TL’dir. 4 Gece ve Üzeri Konaklamali Turlarda Paket Bedeli Kisi Basi 25 TL’dir. Uçakli Turlarda Iptal Iade Güvence Paketi Eklenememektedir.


1618 NOLU ZORUNLU SEYAHAT SIGORTASI KAPSAMI


Acentenin iflasi veya herhangi bir nedenle paket tur hizmetinin verilememesini kapsar. Saglik sigortasi degildir, tedavi masraflarini karsilamaz. (Özel saglik sigortasi misafire ait özel harcamadir)

 

ÖNEMLI: Otobüslü Turlarda 00-1,99 Yas Çocuklardan Ücret Alinmaz. Eger Çocuklar Için Otobüste Koltuk Istenirse 02-06 Yas Çocuk Fiyati Uygulanir. 0-7 Yas Çocuklar Ek Hizmet Bedeli Ödemez.

Çocuk Indirimleri Iki Yetiskin Yaninda ve Tek Bir Çocuk Için Uygulanabilir. Rehberimiz Programi Tamamen Gerçeklestirmek Kaydi Ile Programin Seyrinde Degisiklik Yapabilir. Turlarimiz Otel, Otobüs, Tur Programi Ve Rehberlik Hizmetleri Ile Bir Bütündür Ayri Ayri Düsünülemez. 0–6 Yas Çocuklarda Otel Konaklamasinda Yatak Verilmeyebilir. Triple Odalarda 3. Yatak Normal Yatak Konforunda Olmayabilir. Otel Duruma Göre Misafirlerimize Açilir-Kapanir Yatak ya da Çekyat Verebilir. 2 Yasini Doldurmus Her Bireyin Otobüste Koltuk Almasi Zorunludur. Tur Içeresinde Kullanilmayan Ulasim, Konaklama, Çevre Gezileri Vb. Haklar Iade Edilemez. Rezervasyon Esnasinda Koltuk Sözü Verilemez. Koltuk Numaralari Rezervasyon Tarih Sirasina Göre Belirlenir. Turu Erken Satin Alan Misafirler Önde Oturmaya Hak Kazanirlar. 4 Gece ve Üzeri Konaklamali Turlarda Oturma Düzeni Birer Sira Kaydirilarak Rotasyon Uygulamasi Gerçeklestirilir. Afise Edilen Fiyatlar “INDIRIMLI EK HIZMET BEDELI” Baz Alinarak Hesaplanmistir. Uçakli Turlarda Kademeli Fiyat Uygulamasi Geçerlidir. Uçaklarin Dolulugu Arttikça Tur Fiyatlari da Artmaktadir. Uçakli Turlarda Anitur, Yogunluga Bagli Olarak ve Programi Aksatmamak Kaydiyla; Havalimani, Havayolu Sirketi ve Uçus Saati Degistirme Hakkini Sakli Tutar. Atatürk Havalimani’ndan Sabiha Gökçen’e ya da Tersi Degisikliklerde Anitur, Misafirlerine Ücretsiz Servis Vermek Zorundadir. Tur Programinda Belirtilen Saatler, Normal Hava ve Yol Kosullarina Göre Hesaplanmis Olup, Olasi Gecikmelerde, Anitur’un Sorumlulugu, Misafirin Ise Tazminat Hakki Yoktur. Tur Konaklama Bölgelerinde ve Otellerinde Yogunluga Göre Ayni Standartlarda Olmak Kaydi Ile Degisiklik Yapilabilir. Tur Öncesi ya da Tur Esnasinda Hava Muhalefeti Nedeniyle Yapilamayan Turlardan Ani Tur’un Sorumlulugu Yoktur. Bu Turun Hareketi Için Minimum Katilimci Sayisi 30 Olarak Öngörülmüstür. Yeterli Sayida Çogunluk Olmadiginda Turu 20 Gün Önceden Haber Vermek Kaydi Ile Iptal Hakki Ani Tur’da Saklidir. Turun Iptali Durumunda Ani Tur Iptalini Bizzat Bildirmek Zorundadir. Yasal Süreç Oldugundan Tazminat Hakki Yoktur. Ön Ödeme Tutari Kayit Tarihinde Rezervasyon Bedelinin Minimum % 30’dur. Turun Hareket Tarihinden 7 Gün Önce Kalan Tur Bedelinin Tamamlanmasi Gerekir.

DİĞER

IKLIM

Genel olarak iliman sayilir. Akdeniz iklimiyle Karadeniz iklimi arasinda bir geçis iklimi husûsiyeti gösterir. Edremit Körfezinde Akdeniz iklimi hüküm sürerken, orta kisimda ve Gelibolu Yarimadasinda havalar soguk geçer Balkanlar üzerinden gelen soguk rüzgârlar tesirli olur. Kar yagisi azdir. Yagis kis ve ilkbaharda fazladir. Yillik yagis miktari 600-1200 mm arasindadir. Don olaylari fazladir. Senede bir aya yakin donlu geçer. Sicaklik -10° ile +38° arasinda seyreder. Çanakkale’nin ancak % 3’ü ekime elverisli degildir. % 53’ü ormanlarla ve % 10’u çayir ve mer’alarla örtülüdür. Ormanlar iç bölgelerde daha kesiftir. % 34 arâzide çesitli tarim ürünleri ekilir. Orman bakimindan en zengin illerimizden biridir.


OTOBÜSLER
MERCEDES TRAVEGO & TOURISMO: 46+1+1 Koltuklandirma, Abs, Asr, Klimali, Karoseri Indirme Kaldirma Sistemi Tempomat (Hiz Sinirlayici ve Sabitleyici), TV, DVD Player (DVD, VCD, CD, MP3), Önde ve Ortada 15" LCD monitör.

MAN FORTUNA: 46+1+1 Koltuklandirma, Abs, Asr, Klimali, Karoseri Indirme Kaldirma Sistemi Tempomat (Hiz Sinirlayici ve Sabitleyici), TV, DVD Player (DVD, VCD, CD, MP3), Önde ve Ortada 15" LCD monitör.

NEOPLAN CITYLINER / TOURLINER: 46+1+1 Koltuklandirma, Abs, Asr, Klimali, Karoseri Indirme Kaldirma Sistemi Tempomat (Hiz Sinirlayici ve Sabitleyici), TV, DVD Player (DVD, VCD, CD, MP3), Önde ve Ortada 15" LCD monitör.

TEMSA SAFIR / MARATON: 46+1+1 Koltuklandirma, Abs, Asr, Klimali, Karoseri Indirme Kaldirma Sistemi Tempomat (Hiz Sinirlayici ve Sabitleyici), TV, DVD Player (DVD, VCD, CD, MP3), Önde ve Ortada 15" LCD monitör.

 

MIDIBUSLER
ISUZU TURKUAZ: 31+1 Veya 27 + 1 Koltuklandirma, Yatar Otobüs Koltuklu, Abs, Asr, Klima, 1 Adet Monitör, 1 Adet Buzdolabi, Su Isiticili Mutfak Ünitesi, Okuma Lambalari, Rehber Anonsu Için Ses Sistemi, Cd Ve Dvd Oynatici.

NOVO LUX: 31+1 Veya 27 + 1 Koltuklandirma, Yatar Otobüs Koltuklu, Abs, Asr, Klima, 1 Adet Monitör, 1 Adet Buzdolabi, Su Isiticili Mutfak Ünitesi, Okuma Lambalari, Rehber Anonsu Için Ses Sistemi, Cd Ve Dvd Oynatici.

TEMSA PRESTIGE: 31+1 Veya 27 + 1 Koltuklandirma, Yatar Otobüs Koltuklu, Abs, Asr, Klima, 1 Adet Monitör, 1 Adet Buzdolabi, Su Isiticili Mutfak Ünitesi, Okuma Lambalari, Rehber Anonsu Için Ses Sistemi, Cd Ve Dvd Oynatici.

MINIBUSLER
MERCEDES SPRINTER: 12+1 veya 16 + 1 Koltuklandirma, Özel Tasarlanmis Yatar Otobüs Deri Koltuklu, Abs, Asr, Klima, 1 Adet Buzdolabi, Okuma Lambalari, Rehber Anonsu Için Ses Sistemi, Cd Ve Dvd Oynatici.

WOLKSWAGEN CRAFTER: 12+1 veya 16 + 1 Koltuklandirma, Özel Tasarlanmis Yatar Otobüs Deri Koltuklu, Abs, Asr, Klima, 1 Adet Buzdolabi, Okuma Lambalari, Rehber Anonsu Için Ses Sistemi, Cd Ve Dvd Oynatici.

NOT: Turlarimizda kisi sayisina göre, yukarida belirtilen araç tiplerinden herhangi birisi kullanilir.DİKKAT: Tur sirküsü yayımlandığı Sunday, June 25, 2017 tarihinde geçerlidir. Aynı tura ait, daha sonraki bir tarihte yayımlanacak tur sirküsü bir öncekini geçersiz kılar.


TUR PROGRAMLARIMIZ 6502 NOLU TÜKETICI KANUNUNA UYGUN OLARAK HAZIRLANMISTIR.

Bu Turumuzun Bütün Kontenjanları Tükenmiştir.İlginiz İçin Teşekkür Ederiz.
Tur Otelleri
 Ergin Otel
Ergin Otel
Balıkesir- Ayvalık

Ayvalik'ta bulunan Ergin Hotel, sadece 150 metre uzaklikta özel bir plaj alanina sahiptir. Tesis, balkonlu genis odalar, SPA küvetli açik yüzme havuzu ve ücretsiz servis hizmeti sunmaktadir. Ergin’in odalari nötr renklerle dekore edilmis olup ahsap mobilyalidir. Klimali odalarin her birinde uydu TV ve saç kurutma makineli özel banyo bulunmaktadir. Tüm odalarda deniz veya dag manzarali balkon vardir. Konuklar sahildeki sezlonglarda dinlenmeden önce kahvalti büfesi ile güne baslayabilirler. Otelin restoraninda yerel yemekler servis edilirken, barda serinletici içecekler sunulmaktadir. Midilli Uluslararasi Havaalani 23 km uzakliktadir. Otel bünyesinde halka açik ücretsiz otopark mevcuttur.

 Ergin Otel
 Mare Otel
Mare Otel
Balıkesir- Ayvalık
103 toplam odali, 210 toplam yatakli, 8 suit odali, 95 standart oda. Deniz manzarasi var. Dogrudan çikisli telefon, balkon, mini bar, kasa, uydu TV, split klima, dus, wc, saç kurutma makinesi, banyoda telefon. Split klima, merkezi isitma, bahçe, TV kösesi, internet baglantisi, çamasirhane, ütü, kuru temizleme, resepsiyonda kasa, jeneratör, doktor, ücretli bebek bakicisi, ücretsiz otopark, evcil hayvan kabul edilir. Spor&Rekreasyon: Açik havuz ( çocuk bölümlü), Türk hamami, sauna, masaj, fitness center, sahilde ücretli su sporlari. Oda kahvalti, yarim pansiyon, kahvalti salonu, kafeterya, havuz bar. 1 açik büfe restoran. Osmanli Mutfagi, Türk Mutfagi.1 toplanti odasi (150 max. Kapasite). Edremit Hava Alani 40 km. mesafede Deniz kiyisinda, ücretsiz servis, özel plaj.Sarimsakli, Ayvalik, Balikesir
 Mare Otel
Tur Güzergahı
Bu Turun Yapılacağı Tarihleri Öğrenmek İstiyorsanız Call Centerimizi Arayınız