Anı Tur
Kurumsal
Müşteri Hizmetleri
Biz Sizi Arayalım
Üyelik
0850 300 0 264
SATIŞ MERKEZİ
Biz Sizi Arayalım
Grup Rezervasyon
 St. Petersburg Ve Baltık İncileri Turu St. Petersburg Ve Baltık İncileri Turu St. Petersburg Ve Baltık İncileri Turu St. Petersburg Ve Baltık İncileri Turu St. Petersburg Ve Baltık İncileri Turu St. Petersburg Ve Baltık İncileri Turu
 • 0 Yorum Yorum Ekle

Fiyat Sorunuz
 • 13 Ağustos 2017 Hareket
 • Türk Havayolları Ile St. Petersburg, Tallinn, Helsinki, Riga, Sigulda, Jurmala, Vilnius, Trakai
Bu Tur İçin Gerekli Vizeler

Vize Sorgulama

Rezervasyon Numaranız
Tur Programı
1.GÜN
İstanbul – St. Petersburg

Atatürk Havalimanı Dış hatlar gidiş terminali Anı Tur kontuarı önünde saat 8.30 da buluşma. Türk Havayolları tarifeli seferi ile saat 10.55’de St. Petersburg’a uçuşumuz gerçekleşiyor. Saat 14.15’devarışımızın ardından panoramik St. Petersburg şehir turu. Turumuz esnasında; Nevsky Caddesi, Puşkin Anıtı, Avrora Gemisi ve Saray Meydanı görülecek yerler arasındadır. Tur sonrası otele yerleşme ve geceleme.

2.GÜN
St. Petersburg

Sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek olan Petergoff Sarayı ve Parkı turuna katılabilirler. Finlandiya Körfezi’nde bulunan ve Petro’nun planlarını kendi çizdikten sonra İtalyan mimar Rastrelli’ye inşa ettirdiği yazlık saraydır. Paris’teki Versailles’a rakip binası, 150 anıtsal çeşme ve 4 şelalenin süslediği bahçeleri ile muhteşem bir saray kompleksidir. II. Dünya Savaşı sırasında büyük zarar görmesine rağmen tüm ihtişamıyla ilk mimarisine sadık kalınarak restore edilmiştir. Öğleden sonra arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek olan Hermitage Sarayı ve Müzesi turuna katılabilirler. Çarlık dönemine ait yaklaşık 4 milyon eseri barından ve Neva Nehri yanında bulunan Dünya’nın ve Rusya’nın en büyük müzelerinden Hermitage Müzesi, en çok tablo koleksiyonunun bulunduğu müze olması nedeni ile Guinness Rekorlar Kitabı’na girmiştir. Tur sonrası otel transfer. Aksam arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek St. Petersburg Restoran’daki Rus Gecesi turuna katılabilirler (80 Euro). Geceleme otelimizde.

Ekstra Petergoff Sarayı ve Parkı Turu: 55 Euro (Kişi Başı)

Ekstra Hermitage Sarayı ve Müzesi Turu: 45 Euro (Kişi Başı)

Ekstra Rus Gecesi Turu: 80 Euro (Kişi Başı)

3.GÜN
St. Petersburg – Tallinn

Sabah kahvaltımızın ardından Tallinn’e doğru yola çıkıyoruz. Yaklaşık 360 km mesafe uzaklıkta bulunan Estonya’nın başkenti Tallinn’e keyifli bir yolculuk bizleri bekliyor. Tallinn’e varışımızda şehir turumuzu yapıyoruz. Tall Hermann Kulesi, Toompea Kalesi, Alexander Nevsky Katedrali, Dome Kilisesi, St.Nicholas Kilisesi görülecek yerler arasındadır. Geceleme otelimizde.

4.GÜN
Tallinn – Helsinki

Sabah kahvaltımızın ardından serbest zamanımız oluyor. Dileyen misafirlerimiz ekstra düzenlenecek Helsinki Turu’na katılabilirler (bu turumuz için sabah erken saatte otelimizden hareket ediyor eğer otelin kahvaltısı geç başlıyorsa; kahvaltı paketlerimizi yanımıza alıyoruz.). Cruise gemisi ile gidiş ve dönüşümüzün gerçekleşeceği turumuzda en geç 16.00’a kadar Helsinki’de vakit geçiriyoruz. Helsinki’ye varışımızda şehir turumuz gerçekleşiyor. Helsinki Katedrali, Hükümet Sarayı, Belediye Binası, Market Meydanı, Uspenski Ortadoks Katedrali ve Havis Amanda Heykeli görülecek yerler arasındadır. Tur bitimi serbest zaman ve rehberimizin belirleyeceği saatte Cruise gemisiyle Tallinn’e dönüş. Arzu eden misafirlerimiz akşam Viking Kasabası Turu’na katılabilirler. Turumuzda Vikinglerin geçmişte nasıl yaşadığını görme fırsatı bulup, ok atma, balta atma, mancınık kullanma, Viking zırhları giyip kılıç kullanma gibi aktivitelerde bulunuyoruz. Ve sonra Viking Köyü atmosferinde somon balığı eşliğinde akşam yemeği yiyoruz. Tur bitimi otelimize transfer gerçekleşiyor. Geceleme Tallinn’deki otelimizde.

Ekstra Cruise Gemisi Ulaşımlı Helsinki Turu: 100 Euro (Kişi Başı)

Ekstra Viking Kasabası ve Akşam Yemeği Turu: 50 Euro (Kişi Başı)

5.GÜN
Tallinn – Riga

Sabah kahvaltımızın ardından Riga’ya hareket ediyoruz. Yolumuzun üzerindeki eski bir balıkçı kasabası olan Parnu’da mola veriyor ve yolumuza tekrar devam ediyoruz. Riga’ya varışımızda şehir turumuza başlıyoruz. Old Town(Eski şehir), St. Peter Kilisesi, Brotherhood ve Blackheads Evi, Dome Katedrali, Büyük ve Küçük Guildhalls, St. Jacob’s Kilisesi, Riga Kalesi, Özgürlük Heykeli turumuzda görülecek yerler arasındadır. Şehir turu bitimi serbest zamanımız başlıyor. Akşam dileyen misafirlerimiz ekstra düzenlenecek Lido Restoran’da Akşam Yemeği Turu’muza katılabilirler.

Ekstra Lido Restoran’da Akşam Yemeği: 50 Euro (Kişi Başı)

6.GÜN
Riga

Sabah kahvaltımız ardından serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz, ekstra düzenlenecek Sigulda Turu’na katılabilirler. Letonya’nın en güzel şehirlerinden olan Sigulda Turu’muzda, Sigulda Kalesi, Gauja Milli Parkı, Gutman Mağarası, Turaida Kalesi ve Müzesi görülecek yerler arasındadır. Öğleden sonra eski demir perde ülkelerinin ve Baltık ülkelerinin önemli tatil beldelerinden biri olan Jurmala’ya dileyen misafirlerimizle turumuz gerçekleşiyor.(Jurmala’da Baltık Denizi’ne girme imkanı bulunuyor). Tur bitimi serbest zaman ve Riga’ya dönüş.

Ekstra Sigulda Turu: 45 Euro (Kişi Başı)

Ekstra Jurmala Turu: 35 Euro (Kişi Başı)

7.GÜN
Riga – Vilnius

Sabah kahvaltımızın ardından Vilnius’a hareket ediyoruz. Yol üzerinde misafirlerimize ekstra sunmak üzere Hill of Crosses turumuz bulunuyor. Vilnius’a varış ardından şehir turumuzu yapıyoruz. Turda, UNESCO Dünya Mirası Listesi’nde bulunan tarihi eski şehrin üst ve alt bölümleri, Gotik Mimari’nin en önemli eserlerinden olan St. Anna kilisesi, Gediminas Kulesi, Büyük Katedral, Üniversite, Amber Galerileri, St. Peter & Paul Kilisesi, Şafak Kapıları ve 13.-19. YY arasında inşa edilmiş olan birçok tarihi bina ve tüm şehri panoramik olarak göreceğimiz Subacius Tepesi’ne gideceğiz.

Ekstra Hill of Crosses Turu:  10 Euro (Kişi Başı)

8.GÜN
Vilnius – İstanbul

Kahvaltının ardından odalarımızı boşaltıyor ve dileyen misafirlerimizle ekstra Trakai turumuz için otelden ayrılıyoruz. Tam gün sürecek bu turumuzda Litvanya’nın eski başkenti olan Trakai, göller, tepeler ve ormanlık alan üzerine kurulmuş olan ve günümüzde hala Karaim Türkleri’nin yaşadığı bölgedir. 14. YY’da inşa edilmiş muhteşem manzarayı doya doya izleme imkanı bulacaksınız. Turumuz sonrası Vilnius Havalimanına hareket ve Türk Havayolları tarifeli seferi ile saat 19.35’de İstanbul’a uçuşumuz gerçekleşiyor. 22:20’de İstanbul’a varış ve turumuzun sonu.

Ekstra Trakai Turu: 45 Euro (Kişi Başı)

Ücrete Dahil Olan Hizmetler
 • Türk Havayollari ile Istanbul (Atatürk HL) – St. Petersburg, Vilnius – Istanbul (Atatürk HL) ekonomi sinif uçak bileti,
 • Havalimani vergileri,
 • Belirtilen kategorideki otellerde 8 gece konaklama,
 • Sabah kahvaltilari,
 • Alan – Otel – Alan transferleri,
 • Tüm sehirlerarasi transferler,
 • Panoramik sehir turlari,
 • Profesyonel Türkçe rehberlik hizmetleri. 
Ücrete Dahil Olmayan Hizmetler
 • Schengen Vize Ücreti
 • Rusya Vize Ücreti
 • Seyahat Saglik Sigortasi
 • Yurtdisi Çikis Harci
 • Tüm Otel Ekstralari
 • Ekstra Turlar
 • Soför, restoran vb. hizmet ve yerel servis tipleri
Önemli

Anitur, hava yolu sirketi ile yolcu arasinda araci konumunda olup, 28/09/1955 Lahey Protokolü'ne tabidir. Uçus  öncesinde saatler degisebilir ve tüm saatlerin hareket tarihlerinden 48 saat önce teyit edilmesi  gerekmektedir. Yurtdisi gezilerinde en az  6 ay geçerli pasaport olmasi mecburidir. Paket tura katilacak sayinin yeterli olmamasi durumunda 5 gün öncesinden tur iptali tüketiciye bildirilir. Uçagin inecegi sehre göre parkurlarda degisiklikler olabilir. Uçak tipi ve saatinin degismesi mümkün olup, bu durum sözlesme aninda bildirilmis ve YOLCU SAAT DEGISIKLIGI RISKINI KABUL EDEREK turu satin almistir.

 

BU TUR IÇIN YOLCULARIMIZIN SCHENGEN VIZESI VE RUSYA VIZESI ALMALARI GEREKMEKTEDIR. VIZE BASVURUSU IÇIN EN AZ 6 AY GEÇERLI PASAPORT ILE ACENTAMIZDAN TEMIN EDEBILECEGINIZ, VIZE IÇIN GEREKLI EVRAKLAR LISTESINDE BELIRTILEN BELGELER GEREKMEKTEDIR. YESIL PASAPORT SAHIPLERI IÇIN VIZE UYGULAMASI OLMAYIP, EN AZ 6 AY GEÇERLI PASAPORT TASIMALARI YETERLIDIR. VIZELER SEYAHAT BASLANGICINDAN ÖNCE TÜRKIYE'DEKI ILGILI KONSOLOSLUKLARDAN ALINMAK ZORUNDADIR. GIRIS YAPILAN ÜLKENIN SINIR KAPILARINDA VIZE ALINAMAZ. VIZE ALINMIS OLMASI O ÜLKEYE GIRIS YAPILABILECEGI ANLAMINA GELMEZ. PASAPORT POLISI SIZI ÜLKEYE SOKMAMA YETKISINE SAHIPTIR. BÖYLE BIR DURUMDA SORUMLULUK YOLCUYA AITTIR.

İPTAL/İADE SİGORTA İÇERİK

Zorunlu Sigorta: Acentenin iflasi veya herhangi bir nedenle paket tur hizmetinin verilememesini kapsar. Saglik sigortasi degildir, tedavi masraflarini karsilamaz.( Özel saglik sigortasi misafire ait özel harcamadir.)

Seyahat Sigortasi: Misafir dilerse ek ücret ödeyerek, bagaj kaybi, yaralanma veya hastalik nedeniyle tibbi tedavi, sigortalinin nakli, taburcu olusu takiben sigortalinin daimi ikametgâhina ve vefat eden sigortalinin nakli vb. teminatlar için seyahat güvence paketi satin alabilir.

DİĞER

Vize bilgilendirme:Vize ile ilgili bilgi için en az 1 ay öncesinden vize departmanimiza teslim etmeniz gerekmektedir. Vizenin  acenta tarafindan alinacak olmasi halinde ve vize için gerekli evraklarin teslim zamaninin tüketiciye bildirilmesi sartiyla tüketici tarafindan zamaninda teslim etmeyen evraklar nedeniyle vizenin alinmamasindan dogan zararlardan seyahat acentesi sorumlu tutulamaz.

Evraklari eksiksiz ve süresinde veren seyahat acentesi vizenin verilmemesinden dolayi sorumlu tutulamaz.

Vize departmani iletisim adresi:  Harbiye Mah. Cumhuriyet Cad. Kahan Apt. No:40/5 Oda No:5015 – 5016 Elmedag – Sisli / Istanbul

Vize Departmani: info@tanvize.com

 

Rehberlik Hizmetleri: Rehber, çevre gezilerinde ve ekstra turlar sirasinda gruba eslik etmektedir. Programlarda belirtilen geziler rehberin inisiyatifinde herhangi bir nedenden dolayi belirtilen gün/ günler disinda baska bir gün yapilabilir. Yerel otoriteler tarafindan gezilmesine, gidilmesine herhangi bir sebeple izin verilmeyen gezi ya da turlar yapilmaz. Alternatif turlar minimum 20 kisilik katilim oldugu takdirde gerçeklestirilebilir, daha az katilim oldugu takdirde rehberin inisiyatifinde ve gerekli olur ise fiyatlar degistirilerek gerçeklestirilebilir.

Fiyat Sorunuz
Tur Otelleri
 3 Ve 4 Yıldızlı Rusya Ve Baltık Otelleri
3 Ve 4 Yıldızlı Rusya Ve Baltık Otelleri
Baltıklar- Baltık Şehirleri
 3 Ve 4 Yıldızlı Rusya Ve Baltık Otelleri
Harita
Tur Tarihleri
Gidiş
Dönüş
Kişi Başı Ücret
13 Ağustos 2017 Pazar
20 Ağustos 2017 Pazar
749 €