Anı Tur
Kurumsal
Müşteri Hizmetleri
Biz Sizi Arayalım
Üyelik
0850 300 0 264
SATIŞ MERKEZİ
Biz Sizi Arayalım
Grup Rezervasyon
 St. Petersburg Ve Baltık İncileri Turu  St. Petersburg Ve Baltık İncileri Turu  St. Petersburg Ve Baltık İncileri Turu  St. Petersburg Ve Baltık İncileri Turu  St. Petersburg Ve Baltık İncileri Turu  St. Petersburg Ve Baltık İncileri Turu
  • 0 Yorum Yorum Ekle

  • Rusya Vizesi Dahil !!! 14 Mayıs, 09, 23, 30 Temmuz, 06, 13 Ağustos 2017 Hareket
  • Türk Havayolları Ile St. Petersburg, Tallinn, Helsinki, Riga, Sigulda, Jurmala, Vilnius, Trakai
Bu Tur İçin Gerekli Vizeler

Vize Sorgulama

Rezervasyon Numaranız
Tur Hakkında Sizi Arayalim
Turu Satın Al
Tur Programı
1.GÜN
İstanbul- St. Petersburg

Atatürk Havalimanı Dış hatlar gidiş terminali Anı Tur kontuarı önünde saat 8.30 da buluşma. Türk Havayolları tarifeli seferi ile saat 10.55’de St. Petersburg’a uçuşumuz gerçekleşiyor. Saat 14.15’devarışımızın ardından  panoramik St. Petersburg şehir turu.  Turumuz esnasında; Nevsky Caddesi, Puşkin Anıtı, Avrora Gemisi ve Saray Meydanı görülecek yerler arasındadır. Tur sonrası otele yerleşme ve geceleme.

2.GÜN
St.Ptersburg

Sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek olan Petergoff Sarayı ve Parkı turuna katılabilirler (55 Euro). Finlandiya Körfezi’nde bulunan ve Petro’nun planlarını kendi çizdikten sonra İtalyan mimar Rastrelli’ye inşa ettirdiği yazlık saraydır. Paris’teki Versailles’a rakip binası, 150 anıtsal çeşme ve 4 şelalenin süslediği bahçeleri ile muhteşem bir saray kompleksidir. II. Dünya Savaşı sırasında büyük zarar görmesine rağmen tüm ihtişamıyla ilk mimarisine sadık kalınarak restore edilmiştir. Öğleden sonra arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek olan Hermitage Sarayı ve Müzesi turuna katılabilirler (45 Euro). Çarlık dönemine ait yaklaşık 4 milyon eseri barından ve Neva Nehri yanında bulunan Dünya’nın ve Rusya’nın en büyük müzelerinden Hermitage Müzesi, en çok tablo koleksiyonunun bulunduğu müze olması nedeni ile Guinness Rekorlar Kitabı’na girmiştir. Tur sonrası otel transfer. Aksam arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek St. Petersburg Restoran’daki Rus Gecesi turuna katılabilirler (80 Euro). Geceleme otelimizde.

3.GÜN
St. Petersburg- Tallinn

Sabah kahvaltımızın ardından Tallinn’e doğru yola çıkıyoruz. Yaklaşık 360 km mesafe uzaklıkta bulunan Estonya’nın başkenti Tallinn’e keyifli bir yolculuk bizleri bekliyor. Tallinn’e varışımızda şehir turumuzu yapıyoruz. Tall Hermann Kulesi, Toompea Kalesi, Alexander Nevsky Katedrali, Dome Kilisesi, St.Nicholas Kilisesi görülecek yerler arasındadır.  Geceleme otelimizde.

4.GÜN
Tallinn – Helsinki

Sabah kahvaltımızın ardından serbest zamanımız oluyor. Dileyen misafirlerimiz ekstra düzenlenecek Helsinki Turu’na katılabilirler (bu turumuz için sabah erken saatte otelimizden hareket ediyor eğer otelin kahvaltısı geç başlıyorsa; kahvaltı paketlerimizi yanımıza alıyoruz.). Cruise gemisi ile gidiş ve dönüşümüzün gerçekleşeceği turumuzda   en geç 16.00’a kadar Helsinki’de vakit geçiriyoruz. Helsinki’ye varışımızda şehir turumuz gerçekleşiyor. Helsinki Katedrali, Hükümet Sarayı, Belediye Binası, Market Meydanı, Uspenski Ortadoks Katedrali ve Havis Amanda Heykeli görülecek yerler arasındadır. Tur bitimi serbest zaman ve rehberimizin belirleyeceği saatte Cruise gemisiyle Tallinn’e dönüş. Arzu eden misafirlerimiz akşam Viking Kasabası Turu’na katılabilirler. Turumuzda Vikinglerin geçmişte nasıl yaşadığını görme fırsatı bulup, ok atma, balta atma, mancınık kullanma, Viking zırhları giyip kılıç kullanma gibi aktivitelerde bulunuyoruz. Ve sonra Viking Köyü atmosferinde  somon balığı eşliğinde akşam yemeği yiyoruz. Tur bitimi otelimize transfer gerçekleşiyor. Geceleme Tallinn’deki otelimizde.

Ekstra Cruise Gemisi Ulaşımlı Helsinki Turu: 100 €

Ekstra Viking Kasabası ve Akşam Yemeği Turu: 50 €

 

5.GÜN
Tallinn- Riga

Sabah kahvaltımızın ardından Riga’ya hareket ediyoruz. Yolumuzun üzerindeki eski bir balıkçı kasabası olan  Parnu’da mola veriyor ve yolumuza tekrar devam ediyoruz. Riga’ya varışımızda şehir turumuza başlıyoruz. Old Town(Eski şehir), St. Peter Kilisesi, Brotherhood ve Blackheads Evi, Dome Katedrali, Büyük ve Küçük Guildhalls, St. Jacob’s Kilisesi, Riga Kalesi, Özgürlük Heykeli turumuzda görülecek yerler arasındadır. Şehir turu bitimi serbest zamanımız başlıyor. Akşam dileyen misafirlerimiz ekstra düzenlenecek Lido Restoran’da Akşam Yemeği Turu’muza katılabilirler.

Ekstra Lido Restoran’da Akşam Yemeği: 50 €

6.GÜN
Riga- Sigulda- Jurmala

Sabah kahvaltımız ardından serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz, ekstra düzenlenecek Sigulda Turu’na katılabilirler. Letonya’nın en güzel şehirlerinden olan Sigulda Turu’muzda, Sigulda Kalesi, Gauja Milli Parkı, Gutman Mağarası, Turaida Kalesi ve Müzesi görülecek yerler arasındadır. Öğleden sonra eski demir perde ülkelerinin ve Baltık ülkelerinin önemli tatil beldelerinden biri olan Jurmala’ya dileyen misafirlerimizle turumuz gerçekleşiyor.(Jurmala’da Baltık denizine grime imkanı bulunuyor).  Tur bitimi serbest zaman ve Riga’ya dönüş. 

Ekstra Sigulda Turu: 45 €

Ekstra Jurmala Turu : 35 €

7.GÜN
Riga-Vilnius

Sabah kahvaltımızın ardından Vilnius’a hareket ediyoruz.  Yol üzerinde misafirlerimize ekstra  sunmak üzere Hill of Crosses turumuz bulunuyor.  (10 €)Vilnius’a varış ardından şehir turumuzu yapıyoruz. Turda, UNESCO Dünya Mirası Listesi’nde bulunan tarihi eski şehrin üst ve alt bölümleri, Gotik Mimari’nin en önemli eserlerinden olan St. Anna kilisesi, Gediminas Kulesi, Büyük Katedral, Üniversite, Amber Galerileri, St. Peter & Paul Kilisesi, Şafak Kapıları ve 13.-19. YY arasında inşa edilmiş olan birçok tarihi bina ve tüm şehri panoramik olarak göreceğimiz Subacius Tepesi’ne gideceğiz.

Hill of Crosses Turu:  10 €

8.GÜN
Vilnius Trakai İstanbul

Kahvaltının ardından  odalarımızı boşaltıyor ve dileyen misafirlerimizle ekstra Trakai turumuz  için otelden ayrılıyoruz. Tam gün sürecek  bu turumuzda Litvanya’nın eski başkenti olan Trakai, göller, tepeler ve ormanlık alan üzerine kurulmuş olan ve günümüzde hala Karaim Türkleri’nin yaşadığı bölgedir. 14. YY’da inşa edilmiş muhteşem manzarayı doya doya izleme imkanı bulacaksınız.  Turumuz sonrası Vilnius Havalimanına hareket ve Türk Havayolları tarifeli seferi ile saat 19.20’de İstanbul’a uçuşumuz gerçekleşiyor.

Ekstra Trakai Turu : 45 € 

Ücrete Dahil Olan Hizmetler

•        Türk Havayolları ile İstanbul-St Petersburg /Vilnius -İstanbul parkurunda uçak bileti.

•        Belirtilen otellerde 2 gece St. Petersburg’da 2 gece Tallinn’de, 2 gece Riga’da, 1 gece Vilnius’da oda-kahvaltı konaklama

•        Programda belirtilen tüm transferler

•        Rusya Vize Ücreti (170 Euro)

•        Türkçe Rehberlik Hizmeti

•        St.Petersburg, Riga, Tallinn,Vilnius, Parnu  şehir turları.

Ücrete Dahil Olmayan Hizmetler

•        SchengenVize ücreti (120 Euro)

•        Özel Seyahat Sağlık Sigortası 

•        Yurt dışı çıkış harcı bedeli

•        Her türlü otel ekstraları ve kişisel harcamalar

•        Opsiyonel turlar

Önemli

Anıtur, hava yolu şirketi ile yolcu arasında aracı konumunda olup, 28/09/1955 Lahey Protokolü'ne tabidir. Uçuş  öncesinde saatler değişebilir ve tüm saatlerin hareket tarihlerinden 48 saat önce teyit edilmesi  gerekmektedir. Yurtdışı gezilerinde en az  6 ay geçerli pasaport olması mecburidir. Paket tura katılacak sayının yeterli olmaması durumunda 5 gün öncesinden tur iptali tüketiciye bildirilir. Uçağın ineceği şehre göre parkurlarda değişiklikler olabilir. Uçak tipi ve saatinin değişmesi mümkün olup, bu durum sözleşme anında bildirilmiş ve YOLCU SAAT DEĞİŞİKLİĞİ RİSKİNİ KABUL EDEREKturu satın almıştır.

 

BU TUR İÇİN YOLCULARIMIZIN SCHENGEN VİZESİ VE RUSYA VİZESİ ALMALARI GEREKMEKTEDİR. VİZE BAŞVURUSU İÇİN EN AZ 6 AY GEÇERLİ PASAPORT İLE ACENTAMIZDAN TEMİN EDEBİLECEĞİNİZ, VİZE İÇİN GEREKLİ EVRAKLAR LİSTESİNDE BELİRTİLEN BELGELER GEREKMEKTEDİR. YEŞİL PASAPORT SAHİPLERİ İÇİN VİZE UYGULAMASI OLMAYIP, EN AZ 6 AY GEÇERLİ PASAPORT TAŞIMALARI YETERLİDİR. VİZELER SEYAHAT BAŞLANGICINDAN ÖNCE TÜRKİYE'DEKİ İLGİLİ KONSOLOSLUKLARDAN ALINMAK ZORUNDADIR. GİRİŞ YAPILAN ÜLKENİN SINIR KAPILARINDA VİZE ALINAMAZ. VİZE ALINMIŞ OLMASI O ÜLKEYE GİRİŞ YAPILABİLECEĞİ ANLAMINA GELMEZ. PASAPORT POLİSİ SİZİ ÜLKEYE SOKMAMA YETKİSİNE SAHİPTİR. BÖYLE BİR DURUMDA SORUMLULUK YOLCUYA AİTTİR.

İPTAL/İADE SİGORTA İÇERİK

Zorunlu Sigorta: Acentenin iflası veya herhangi bir nedenle paket tur hizmetinin verilememesini kapsar. Sağlık sigortası değildir, tedavi masraflarını karşılamaz.( Özel sağlık sigortası misafire ait özel harcamadır.)

Seyahat Sigortası: Misafir dilerse ek ücret ödeyerek, bagaj kaybı, yaralanma veya hastalık nedeniyle tıbbi tedavi, sigortalının nakli, taburcu oluşu takiben sigortalının daimi ikametgâhına ve vefat eden sigortalının nakli vb. teminatlar için seyahat güvence paketi satın alabilir.

DİĞER

Vize bilgilendirme:Vize ile ilgili bilgi için en az 1 ay öncesinden vize departmanımıza teslim etmeniz gerekmektedir. Vizenin  acenta tarafından alınacak olması halinde ve vize için gerekli evrakların teslim zamanının tüketiciye bildirilmesi şartıyla tüketici tarafından zamanında teslim etmeyen evraklar nedeniyle vizenin alınmamasından doğan zararlardan seyahat acentesi sorumlu tutulamaz.

Evrakları eksiksiz ve süresinde veren seyahat acentesi vizenin verilmemesinden dolayı sorumlu tutulamaz.

Vize departmanı iletişim adresi:  Harbiye Mah. Cumhuriyet Cad. Kahan Apt. No:40/5 Oda No:5015 – 5016 Elmedağ – Şişli / İstanbul

Vize Departmanı: info@tanvize.com

 

Rehberlik Hizmetleri: Rehber, çevre gezilerinde ve ekstra turlar sırasında gruba eşlik etmektedir. Programlarda belirtilen geziler rehberin inisiyatifinde herhangi bir nedenden dolayı belirtilen gün/ günler dışında başka bir gün yapılabilir. Yerel otoriteler tarafından gezilmesine, gidilmesine herhangi bir sebeple izin verilmeyen gezi ya da turlar yapılmaz. Alternatif turlar minimum 20 kişilik katılım olduğu takdirde gerçekleştirilebilir, daha az katılım olduğu takdirde rehberin inisiyatifinde ve gerekli olur ise fiyatlar değiştirilerek gerçekleştirilebilir.

Ücret Tablosu
İki ya da üç kişilik odada kişi başı
Tek kişilik oda
Çocuk fiyatı (03-12 yaş)
Çocuk fiyatı (00-02 yaş)
Kontenjan
749 €
1049 €
729 €
180 €
10
Bu turumuzda kademeli fiyat sistemi kullanılmaktadır.Erken Rezervasyon yaptırıp indirimli tatil fırsatlarından yararlanabilirsiniz.
BU TURU SATIN ALMAK İÇİN TIKLAYINIZ
GEÇERLİ FİYAT AÇIKLAMASI

Ücretlendirmede liste fiyatları esastır. Ancak konaklamanın kampanyalı dönemlerde gerçekleşecek olması halinde; kampanya tarihleri, bu tarihlerde uygulanacak indirim oranları ve ücretlendirmeye esas alınacak kampanyalı fiyatlar; liste fiyatının üzeri çizilerek kalın punto ile belirtilmiştir.

“Mevcut sistem fiyatları %30 indirim uygulanmış net fiyatlardır.”

Tur Otelleri
 3 Ve 4 Yıldızlı Rusya Ve Baltık Otelleri
3 Ve 4 Yıldızlı Rusya Ve Baltık Otelleri
Baltıklar- Baltık Şehirleri
 3 Ve 4 Yıldızlı Rusya Ve Baltık Otelleri
Harita
Tur Tarihleri
Gidiş
Dönüş
Kişi Başı Ücret
14 Mayıs 2017 Pazar
09 Temmuz 2017 Pazar
23 Temmuz 2017 Pazar
30 Temmuz 2017 Pazar
06 Ağustos 2017 Pazar
13 Ağustos 2017 Pazar
21 Mayıs 2017 Pazar
16 Temmuz 2017 Pazar
30 Temmuz 2017 Pazar
06 Ağustos 2017 Pazar
13 Ağustos 2017 Pazar
20 Ağustos 2017 Pazar
749 €
749 €
749 €
749 €
749 €
749 €