Anı Tur
Kurumsal
Müşteri Hizmetleri
Biz Sizi Arayalım
Üyelik
0850 300 0 264
SATIŞ MERKEZİ

Barcelona Turu

Biz Sizi Arayalım
Grup Rezervasyon
 Barcelona Turu  Barcelona Turu  Barcelona Turu  Barcelona Turu  Barcelona Turu  Barcelona Turu
  • 0 Yorum Yorum Ekle

Fiyat Sorunuz
  • 13 Şubat 2017
  • Pegasus Hava Yolları İle
Bu Tur İçin Gerekli Vizeler

Vize Sorgulama

Rezervasyon Numaranız
Tur Programı
1.GÜN
İstanbul - Barcelona

Sabiha Gökçen Havalimanı Dış Hatlar gidiş terminalinde size belirtilen saatte buluşma. Bagaj, bilet ve biniş işlemlerinin ardından Pegasus Havayolları’nın PC469 tarifeli seferi ile saat 10:40'da Barcelona’ya uçuş. Yerel saat ile 13:25'de Barcelona’ya varış ve alanda bekleyen özel otobüsümüzle panoramik şehir turu için hareket. Bu turumuzda; La Sagrada Familia Kilisesi, Endülüs Arenası, Cristof Colomb Heykeli, Montjuic Tepesi,Kraliyet Sarayı, Olimpic Liman, İspanya ve Catalunya Meydanı, La Ramblas Caddesi görülecek yerler arasındadır. Şehir turu sonrası otele transfer yapılacaktır. Akşam arzu eden misafirlerimiz ile ekstra “Flamenco Gecesi” içkili, müzikli İspanyol gecesi. Geceleme otelinizde.

Flamenco Show-Barcelona 50 Euro (02-12 Yaş 25 Euro)

2.GÜN
Barcelona

Kahvaltı sonrası serbest zaman geçirebilirsiniz. Arzu eden misafirlerimiz ekstra “Gerona & Figueras (Dali Müzesi)” turuna katılabilir. Bu tur süresince önce Catalan Musevi cemaatinin 600 yıldan fazla yaşadığı ünlü Girona şehri daracık sokakları ile bizi geçmişe Musevi cemaatinin yaşamından kesitler vererek götürecek, ünlü Jewish meydanı el call ve antik Arap – Osmanlı kültüründen gelen hamam örneği görülerek, Figueras şehrinde sürrealist ressam Dali’nin eserlerinin sergilendiği Dali Müzesi gezilecek. Kuzeyin en güzel bu iki şehri sizi Catalan dünyasının ayrıcalıklarına götürecek. Güzel bir gün sonrası otelimize dönüş. Geceleme otelimizde.

Girona & Dali Museum Turu 65 Euro (02-12 Yaş 35 Euro)

3.GÜN
Barcelona

Sabah kahvaltısından sonra serbest zaman geçirebilir, alışveriş ve gezme imkânı bulabilirsiniz.  Arzu eden misafirler ile  ekstra “Guell Park & Poble Espanyol & Gotik Mahalle” turu. “Guell Park & Poble Espanyol & Gotik Mahalle”  bu turumuzda, UNESCO tarafından koruma altına alınmış ve Barcelona’nın ünlü mimar-tasarımcı Antoino Gaudi’nin yarattığı Guell Park’ı, 1929 yılında yapılmış olan Poble Espanyol’ da İspanya’nın 116 tane farklı binasını kendine özgü mimarileri ile tanıma imkânı bulacaksınız. Turumuzun devamında Barcelona’nın en otantik bölgelerinden biri olan Gotik mahalleyi adım adım gezerek tarihi havayı soluyabilir bu farklı atmosferi yaşayabilirsiniz. Geceleme otelimizde.

Guell Park & Poble Espanyol & Adım Adım Gotik Mahalle 55 Euro (02-12 Yaş 40 Euro)

4.GÜN
Barcelona - İstanbul

Sabah kahvaltı sonrası saat odaların boşaltılması ve serbest zaman. Rehberimizin bildirdiği saatte buluşma ve havalimanına transfer. Bagaj, bilet ve biniş işlemlerinin ardından Pegasus Havayolları’nın PC470 tarifeli seferi ile saat 14:10’da İstanbul’a hareket. Saat 18:50’de İstanbul’a varış ve turumuzun sonu.

Montserrat &Sitges Turu (Kişi Başı): 55 € 

Uçuş Detayları
04.12.2014
ONUR AIR
IST - BCN
13:30
15:45
08.12.2014
ONUR AIR
BCN - IST
23:45
03:45+1
Uçuş bilgileri “Yerel Saatler” kullanılarak Verilmiştir.
+1 ertesi gün varış anlamına gelir
Ücrete Dahil Olan Hizmetler

* Pegasus Havayolları tarifeli seferi ile İstanbul (SAW)- Barcelona - İstanbul (SAW) arası uçak bileti

* Havalimanı – Otel – Havalimanı transferleri

* Barcelona’da 3 gece oda kahvaltı konaklama

* Barcelona konaklama vergisi

* Yarım günlük Panoramik Barcelona şehir turu

* Havalimanı ve güvenlik vergileri

* Zorunlu Seyahat Sigortası (Mesleki sorumluluk sigortasıdır.)

* Profesyonel Türkçe rehberlik hizmetleri

Ücrete Dahil Olmayan Hizmetler

* Vize ücreti

* Yurt dışı çıkış harcı bedeli

* Seyahat Sağlık Sigortası

* Her türlü otel ekstraları ve kişisel harcamalar

* Opsiyonel turlar

* Müze ve ören yerleri giriş ücretleri 

Önemli

BU TUR İÇİN YOLCULARIMIZIN  SCHENGEN VİZESİ ALMALARI GEREKMEKTEDİR. VİZE BAŞVURUSU İÇİN EN AZ 6 AY GEÇERLİ PASAPORT İLE ACENTAMIZDAN TEMİN EDEBİLECEĞİNİZ, VİZE İÇİN GEREKLİ EVRAKLAR LİSTESİNDE BELİRTİLEN BELGELER GEREKMEKTEDİR. YEŞİL PASAPORT SAHİPLERİ İÇİN VİZE UYGULAMASI OLMAYIP, EN AZ 6 AY GEÇERLİ PASAPORT TAŞIMALARI YETERLİDİR. VİZELER SEYAHAT BAŞLANGICINDAN ÖNCE TÜRKİYE’DEKİ İLGİLİ KONSOLOSLUKLARDAN ALINMAK ZORUNDADIR. GİRİŞ YAPILAN ÜLKENİN SINIR KAPILARINDA VİZE ALINAMAZ. VİZE ALINMIŞ OLMASI O ÜLKEYE GİRİŞ YAPILABİLECEĞİ ANLAMINA GELMEZ. PASAPORT POLİSİ SİZİ ÜLKEYE SOKMAMA YETKİSİNE SAHİPTİR. BÖYLE BİR DURUMDA SORUMLULUK YOLCUYA AİTTİR.

Anıtur, hava yolu şirketi ile yolcu arasında aracı konumunda olup, 28/09/1955 Lahey Protokolü’ne tabidir. Uçuş  öncesinde saatler değişebilir ve tüm saatlerin hareket tarihlerinden 48 saat önce teyit edilmesi  gerekmektedir. Yurtdışı gezilerinde en az  6 ay geçerli pasaport olması mecburidir. Paket tura katılacak sayının yeterli olmaması durumunda 5 gün öncesinden tur iptali tüketiciye bildirilir. Uçağın ineceği şehre göre parkurlarda değişiklikler olabilir. Uçak tipi ve saatinin değişmesi mümkün olup, bu durum sözleşme anında bildirilmiş ve yolcu saat değişme riskini kabul ederek turu satın almıştır.Bu sirkü 15.07.2013  tarihinde düzenlenmiş olup,bir sonraki sirküde geçersiz sayılır.

Fiyat Sorunuz
Tur Otelleri
 3* Promosyon Barcelona Otelleri
3* Promosyon Barcelona Otelleri
İspanya- Barcelona

3* şehir merkezine mesafeli, ekonomik otel seçeneği

Harita
Bu Turun Yapılacağı Tarihleri Öğrenmek İstiyorsanız Call Centerimizi Arayınız