Anı Tur
Kurumsal
Müşteri Hizmetleri
Biz Sizi Arayalım
Üyelik
0850 300 0 264
SATIŞ MERKEZİ

Baştanbaşa Ürdün Turu

Biz Sizi Arayalım
Grup Rezervasyon
 Baştanbaşa Ürdün Turu Baştanbaşa Ürdün Turu Baştanbaşa Ürdün Turu Baştanbaşa Ürdün Turu Baştanbaşa Ürdün Turu Baştanbaşa Ürdün Turu
 • 0 Yorum Yorum Ekle

 • 4 , 11 ,18 Mart - 8,22 Nisan - 6 , 27 Mayıs - 9,16,23 Eylül
 • Air Jordanian Havayolları Ile | 4* Ve 5* Oteller
Bu Tur İçin Gerekli Vizeler

Vize Sorgulama

Rezervasyon Numaranız
Tur Hakkında Sizi Arayalim
Turu Satın Al
Tur Programı
1.GÜN
İstanbul- Amman

Atatürk Havalimanı Dış Hatlar gidiş terminalinde 12.00’da  buluşma. Ürdün Kraliyet Havayolları ile saat 14.25’de Amman’a uçuşumuz gerçekleşiyor. Saat 16.40’da  Amman' a varışımızın ardından panoramik şehir turumuzu gerçekleştiriyoruz. Önceleri Umman Krallığı’nın (Ammon Kingdom) en önemli şehri Rabbath-Ammon olarak ve daha sonra da Philadelphia olarak anılan Ürdün’ün modern başkenti Amman, tarihte Roma gibi 7 tepe üzerine kurulmuş olup günümüzde en az 19 tepeyi kaplamış durumdadır. Karşıtlıkların, modern ve eskinin karışımı olan şehri gezdikten sonra otelimize transfer ve serbest zaman. Geceleme Amman’daki otelimizde.

2.GÜN
Amman (Jerash

Sabah kahvaltısının ardından; dileyen misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek olan Jerash Turu.

Ekstra Tur: Jerash  | 70 Dolar

Yapacağımız ekstra gezimizde göreceğimiz yerler arasında Eski Roma kalıntılarının yer aldığı Jerash yer alıyor. Keyifle yapacağımız gezimizde Roma döneminin en görkemli zamanlarına geri döneceğiz. 

3.GÜN
Amman- Madaba- Nebo Dağı- Ölü Deniz

Sabah kahvaltısı ardından Amman’ a hareket ediyoruz. Ekstra olarak yol üzerinde yapılacak Nebo Dağı ve Madaba Turu. Turumuzdan sonra Ölü Deniz’e varış ve odalarımıza yerleşme denizin tadını çıkarabilmek adına serbest zaman. Geceleme ve akşam yemeği otelimizde.

Madaba & Nebo Dağı Turu: 40 USD

4.GÜN
Ölü Deniz

Sabah kahvaltısının ardından Ölü Deniz’in tadını çıkarabilmek adına serbest zaman.  Deniz seviyesinden 420 m. aşağıda olan ve dünyanın 2. en tuzlu suyu olma özelliğini taşıyan Lut Gölü olarak da bilinen Ölü Deniz iyileştirici özelliği ile ünlü çamurun tadını da çıkarabilirsiniz. Geceleme ve akşam yemeği otelimizde.

5.GÜN
Ölü Deniz – Petra Antik Kent

Sabah kahvaltısının ardından Petra’ya doğru yola çıkıyoruz. Ardında  dileyen misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek olan (2 Gün) Petra Antik Kent gezisine katılabilirler. Geceleme Petra’da ki otelimizde.

Ekstra Tur: Petra Antik Kenti | 130 Dolar

Dünya’nın en önemli antik kentlerinden olan Petra; Yunanca taş anlamına gelmektedir. Petra, günümüz Suriye ve Suudi Arabistan toprakları içinde Fırat Nehri’nden Kızıldeniz’e kadar, dönemleri için oldukça geniş bir coğrafyada yaşayan Güney Ürdünlü bir Arap topluluğu olan Nebati halkının şehirlerinden en önemlisidir. “Taş” manasının hakkını vererek vadinin ortasında, saklı yolların ardına, kayaların içine yukarıdan aşağıya doğru oyma yöntemi ile kazıyarak inşa ettikleri, yeni yeni ancak 1800’lü yıllarda keşfettiğimiz bu kayıp kenti keşfederken günümüze geçmişin mistik rüzgarı eşlik edecek.

6.GÜN
Petra Antik Kent

Sabah kahvaltısı ardından Petra turumuza katılan misafirlerimizle Antik Kenti keşfetmeye devam ediyoruz. Tur bitimi serbest zaman ve geceleme otelimizde

7.GÜN
Petra- Akabe

Sabah kahvaltımızın ardından Akabe’ye hareket ediyoruz. Dileyen misafirlerimiz ekstra olarak yol üzerinde gerçekleşecek Wadi Rum turuna katılabilirler. Tur bitimi Akabe’ye yolumuza devam ediyoruz. Varışımızda Akabe şehir turumuzu yapıyoruz. Geceleme Akebe’de otelimizde.

Extra Tur: Wadi Rum 80 Dolar

Akabe’nin kuzey doğusunda bir çöl olan ve UNESCO DÜNYA KÜLTÜR ve DOĞA MİRASI listesinde yer alan Wadi Rum’da (Arabistanlı Lawrance ve Transformers gibi sinema filmlerinin çekildiği Wadi Rum; sıra dışı coğrafyası sayesinde “Red Planet” isimli filmde Mars yüzeyi olarak da gösterilmiştir). Osmanlı İmparatorluğu döneminden kalan demiryolları da görülecektir. Wadi Rum’da Hz.Salih peygamberin Semud halkının; antik dönem kaya yazılarının da bulunduğu kayalar görülecek, çöl arazisine uygun araçlar ile kızıl kum tepeleri arasında molalar vererek gezeceğiz. 1. Dünya Savaşı sırasında Osmanlı Devleti ile yapılan savaşta ünlü Ingiliz casusu T.W Lawrence ve Sherif Hussein’in izlediği güzergah üzerinde bulunan vadi; genişliği engelebi coğrafyası ve kumla kaplı tepeleriyle oldukça ilginizi çekecektir. Büyüleyici manzarası, bedevi çadırları, çöl yaşamı ve çöl yerlileri ile tanışma, görüşme imkanımız olacak

8.GÜN
Akabe- Amman – İstanbul

Sabah kahvaltısı ardından rehberimizin belirleyeceği saatte  Akabe havalimanına hareket Ürdün Kraliyet Havayolları tarifeli seferi ile saat 08:10’da Amman Havalimanı’na uçuşumuz gerçekleşiyor. Kısa bir beklemenin ardından yine Ürdün Kraliyet Havayolları tarifeli seferi ile saat 11.20'de İstanbul’a uçuyoruz. Saat 13.40’da varışımızın ardından turumuzun ve Anı Tur hizmetlerinin sonu. 

Ücrete Dahil Olan Hizmetler
 • Ürdün Kraliyet Havayolları ile İstanbul- Amman/ Akabe-Amman- İstanbul parkurunda ekonomi sınıfı uçak bileti
 • 7 Gece oda- kahvaltı konaklama
 • Ölü Deniz’de otelde alınacak 2 akşam yemeği.
 • Amman- Akabe şehir turları
 • Türkçe rehberlik
 • Şehirlerarası transferler 
Ücrete Dahil Olmayan Hizmetler
 • Yurtdışı çıkış fonu ( 15 TL )
 • Ekstra turlar,
 • Seyahat Sigortası 
 • Kişisel harcamalar
Önemli

Anıtur, hava yolu şirketi ile yolcu arasında aracı konumunda olup, 28/09/1955 Lahey Protokolü’ne tabidir. Uçuş öncesinde saatler değişebilir ve tüm saatlerin hareket tarihlerinden 48 saat önce teyit edilmesi gerekmektedir. Yurtdışı gezilerinde en az 6 ay geçerli pasaport olması mecburidir. Paket tura katılacak sayının yeterli olmaması durumunda 5 gün öncesinden tur iptali tüketiciye bildirilir. Uçağın ineceği şehre göre parkurlarda değişiklikler olabilir. Uçak tipi ve saatinin değişmesi mümkün olup, bu durum sözleşme anında bildirilmiş ve YOLCU SAAT DEĞİŞİKLİĞİ RİSKİNİ KABUL EDEREKturu satın almıştır.


DİĞER

-

Ücret Tablosu
4 Ve 5 Yıldızlı Ürdün Otelleri

İki ya da üç kişilik odada kişi başı Tek kişilik oda Çocuk fiyatı (03-12 yaş) Çocuk fiyatı (00-02 yaş) Kontenjan
599 €
799 €
579 €
270 €
10
Bu turumuzda kademeli fiyat sistemi kullanılmaktadır.Erken Rezervasyon yaptırıp indirimli tatil fırsatlarından yararlanabilirsiniz.
BU TURU SATIN ALMAK İÇİN TIKLAYINIZ
GEÇERLİ FİYAT AÇIKLAMASI

Ücretlendirmede liste fiyatları esastır. Ancak konaklamanın kampanyalı dönemlerde gerçekleşecek olması halinde; kampanya tarihleri, bu tarihlerde uygulanacak indirim oranları ve ücretlendirmeye esas alınacak kampanyalı fiyatlar; liste fiyatının üzeri çizilerek kalın punto ile belirtilmiştir.

“Mevcut sistem fiyatları %30 indirim uygulanmış net fiyatlardır.”

Tur Otelleri
 4 Ve 5 Yıldızlı Ürdün Otelleri
4 Ve 5 Yıldızlı Ürdün Otelleri
Ürdün- Amman

-

Harita
Tur Tarihleri
Gidiş
Dönüş
Kişi Başı Ücret
08 Nisan 2017 Cumartesi
22 Nisan 2017 Cumartesi
23 Nisan 2017 Pazar
06 Mayıs 2017 Cumartesi
27 Mayıs 2017 Cumartesi
09 Eylül 2017 Cumartesi
16 Eylül 2017 Cumartesi
23 Eylül 2017 Cumartesi
15 Nisan 2017 Cumartesi
29 Nisan 2017 Cumartesi
30 Nisan 2017 Pazar
13 Mayıs 2017 Cumartesi
03 Haziran 2017 Cumartesi
16 Eylül 2017 Cumartesi
23 Eylül 2017 Cumartesi
30 Eylül 2017 Cumartesi
599 €
599 €
799 €
599 €
599 €
599 €
599 €
599 €