Anı Tur
Kurumsal
Müşteri Hizmetleri
Biz Sizi Arayalım
Üyelik
0850 300 0 264
SATIŞ MERKEZİ
Biz Sizi Arayalım
Grup Rezervasyon
 Benelux Paris  Benelux Paris  Benelux Paris  Benelux Paris  Benelux Paris  Benelux Paris
  • 0 Yorum Yorum Ekle

Fiyat Sorunuz
  • 18 Ekim, 22 Kasım, 20 Aralık Hareket
  • Air France Havayolları Ile
Bu Tur İçin Gerekli Vizeler

Vize Sorgulama

Rezervasyon Numaranız
Tur Programı
1.GÜN
İSTANBUL - PARİS

Atatürk Havalimanı Dış Hatlar gidiş terminali ANI TUR kontuarı önünde siz değerli konuklarımızla buluşma. Bagaj, bilet ve biniş işlemlerinin ardından Air France Havayolları AF 1591 ile saat 15:30 ’da Paris ‘e uçuş. Rahat ve konforlu bir uçuşun ardından yerel saatle 18:10’da varış ve alanda bekleyen özel otobüsümüzle Paris şehir turu. Akşam yapacağımız kısa panoramik şehir tanıtım turunda Eiffel Kulesi, ünlü alışveriş caddesi Champs Elysees, Louvre Müzesi, Zafer Meydanı ve Takı, Napolyon’un mezarı, Opera, Madlen Kilisesi görülecek yerler arasındadır. Gezimiz sonrası otelimize transfer. Geceleme otelimizde.

2.GÜN
PARİS

Sabah kahvaltısı sonrası tam gün serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz ekstra Paris Kombine turumuza katılabilirler. Paris’i daha kapsamlı keşfedeceğimiz bu turumuzda önce Paris’in ve dünyanın en ünlü yapılarından Eiffel Kulesi’ne beraberce çıkıyoruz. Rehberimizin vereceği bilgilerle bu yapının sadece bir kuleden daha öte olduğunu anlayacaksınız. Ardından Paris şehrinin en yüksek tepesi olan Montmartre’a (130 mt) geçiyoruz. Halen bohem hayatın yaşandığı bu bölgede bir zamanlar Pablo Picasso, Henry Toulouse Lautrec, Dalida, Vincent, Van Gogh ve Jean Marais gibi önemli sanatçılar burada önemli izler bırakmışlardır. Bizi tepeye çıkaracak olan kısa füniküler yolculuğumuz sonrasında, Paris şehrinin büyük bir kısmından görülebilen Sacre Coeur (Kutsal Kalp, Adaklar kilisesi) ilk göreceğimiz yapı olacak. Şehir manzarasına bakan merdivenlerde aşıklar ve sokak göstericilerinin showlarının ilginizi çekeceği kesin. Sacre Coeur sonrası yapacağımız kısa yürüyüşün ardından ulaşacağımız Tetre Meydanı bugün sokak ressamlarının ve cafelerin renkli görüntülere sahne olduğu yer. Bu keyifli mekanda bulunan kafeler de günün yorgunluğunu atabilir veya pazarlık yeteneğinizi kullanarak sokak ressamlarına resminizi yaptırabilirsiniz. Otobüsümüze dönmeden önce en uygun hediyelik eşyalarımızı bu bölgeden alabileceğimizi unutmayalım. Gezimizin ardından karadan ve havadan görmüş olduğumuz Paris şehrini bir kez de Seine Nehri’nin kıyılarından keşfetmek için Bateaux Mouches firmasının teknelerine binerek birbirinden enfes yapıları keşfediyoruz. Paris’in birbirinden ünlü yapılarını, tarihe tanıklık eden meşhur köprülerini bu bir saatlik gezimiz sırasında görebilecek ve fotoğraflayabileceğiz. Gün batımının ardından rehberimiz eşliğinde Paris by Night turumuz başlıyor. Bu turumuz sırasında rehberimizin Saint Michel bölgesinde vereceği serbest zamanda yemeklerinizi yiyebilir, alışveriş yapabilir ve ardından da rehberimiz eşliğinde otobüsümüzle Paris’in meşhur yapılarını panoramik olarak görmeye devam edebilirsiniz. Opera Meydanı, Vendome Meydanı, Eiffel Kulesini en güzel fotoğraflayabileceğiniz Trocadero Meydanı, Elysee Sarayı göreceğiniz yerlerden bazıları. Turumuzun ardından otelimize dönüş. Geceleme otelimizde

Paris Kombine Turu  65.-Eur (Yetişkin Kişi Başı)    /          35.-Eur (Çocuk 0-12)

Paris ByNight               25.-Euro (Yetişkin Kişi Başı)            /          10.-Euro ( Çocuk 0-12)        

 

3.GÜN
PARİS - DISNEYLAND

Sabah kahvaltımızın ardından serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz Paris’in güzel caddelerinde alışveriş yapıp, bu güzel şehri keşfedebilir, çocukluğunu tekrar yaşamak isteyen veya hala çocuk olanlar ise ekstra olarak gerçekleştirilecek Disneyland turuna katılabilirler. Akşam dileyen misafirlerimiz ses, kostüm sahne ve ışık gösterileriyle, dansçıların yapmış oldukları birbirinden güzel gösterileriyle dünyaca meşhur Lido Show’un keyfini çıkarabilirler.


Disneyland Turu Tek Park    95.-Euro (Yetişkin Kişi Başı)  /          75.-Euro ( Çocuk 0-12)

Disneyland Turu Çift  Park           110.-Euro (Yetişkin Kişi Başı)   /          90.-Euro ( Çocuk 0-12)

Lido Show                               125.-Euro (Yetişkin Kişi Başı)          /          60.-Eur (Çocuk 0-12)

4.GÜN
PARİS - LÜKSEMBURG

Sabah kahvaltı sonrası odaların boşaltılması ve Luxemburg ‘a hareket. Varış ve ardından panoramik şehir turumuz başlıyor. Resmî adıyla Lüksemburg Büyük Dükalığı, Batı Avrupa'da denize kıyısı olmayan küçük bir devlettir. Toprakları Belçika, Fransa ve Almanya ile çevrelenmiştir. Başkenti, ülkeyle aynı adı taşıyan Lüksemburg’dur. Lüksemburg'un nüfusu yarım milyonun biraz altındadır. Lüksemburg’a varışta yapılacak panoramik şehir tanıtım turunda Petrus vadisi, eski şehir merkezi, şehir katedrali ve Dükler Sarayı görülecek yerler arasındadır. Panoramik şehir turu sonrası dileyen misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek olan Remich ve Schengen turumuza katılabilirler. Bu Remich kasabasına gidiyor ve Almanya Luxemburg sınırını ayıran Moselle nehri üzerindeki köprüden Remich’i seyrediyoruz. Buradan aynı noktadan Almanya, Belçika, Luxemburg’u ayıran noktaya geliyoruz. Moselle Nehri ve Schengen anıtı önünde çektireceğimiz fotoğraf molasının ardından Luxemburg’a geri dönüyoruz.  Turumuzun ardından otelimize transfer ve geceleme otelimizde. Akşam Luksemburg caddelerini ışıklar içerisinde görmenizi tavsiye ederiz.


Remich & Schengen Turu                20.-Euro (Yetişkin Kişi Başı) /          10.-Eur (Çocuk 0-12)

5.GÜN
LÜKSEMBURG - KÖLN - AMSTERDAM

Sabah kahvaltı sonrası odaların boşaltılması ve Köln’ e hareket ediyoruz. Köln’e varış sonrası panoramik şehir turu. Turumuzda Gotik Katedral, alışveriş caddeleri ve Ren Nehri görülecek yerler arasındadır. Tur bitimi Amsterdam’a hareket. Varışımıza istinaden panoramik şehir turu. Şehir tanıtım turumuzda geleneksel peynir, takunya fabrikasını ziyaret ederek bunların yapılışını gördükten sonra; Rockin Caddesi, Dam Meydanı, Elmas Fabrikası, Kraliyet Sarayı, Çiçek Pazarı, Kırmızı Fener Sokağı gezimiz sırasında panoramik olarak göreceğiniz yerler arasındadır. Tur ardından otelimize transfer ve geceleme otelimizde.

6.GÜN
AMSTERDAM

Sabah kahvaltı sonrası tam gün serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz extra olarak düzenlenecek Büyük Hollanda ve Marken ve Volendam turumuza katılabilirler. Eski bir balıkçı kasabası olan Volendam’ın liman bölgesinde geçirdiğiniz zamana doyamayacaksınız. Ucuza hediyelik eşya alma ve limanda taze deniz ürünleri yeme fırsatı ise bir diğer ayrıcalığınız. 1955’e kadar karayolu bağlantısı olmayan ve bu sayede çok iyi korunan küçük bir ada olan Marken’i ziyaretimiz sırasında ise balıkçıların şirin ve küçük evlerinin aralarından geçerek, yaşamları hakkında hayallerimizi süsleyebiliriz. Ülkenin güneyine yapacağımız ziyarette ise önce 16. Yüzyıl'da en zengin dönemini yaşamış kanallı Delft şehrini geziyoruz. Burada sizlerle beraber eski şehrin içinde yapacağımız gezimizde Belediye Meydanı, Eski ve yeni kilise, şehrin en eski balık marketi göreceğimiz yerlerden bazıları. Ardından ülkenin siyasi başkenti konumundaki Den Haag’ı  (Lahey) ziyaret ediyoruz. Burada ki ziyaretimiz sırasında ise Parlamento binası, kralın resmi çalışma ofisi, Kraliçe Beatrix’in ilginç heykeli, Lahey Yüksek Adalet Divanı panoramik olarak göreceğimiz yerlerden bazıları. Bu şehirde ki gezimiz sırasında rehberimiz sizleri 1800’lere bir rüya yolculuğuna çıkaracak çok ilginç bir müzeye götürecektir. Ülkenin güneyine yapmış olduğumuz gezimizi, Scheveningen (Kuzey Denizi sahil şehri) sahil şehrine yapacak olduğumuz seyahatimiz ile sonlandırıyoruz. Turumuzun ardından otelimize dönüş          ve        geceleme            otelimizde.

Büyük Hollanda Turu                       75.-Euro (Yetişkin Kişi Başı)             /          35.-Euro ( Çocuk 0-12)         
Marken ve Volendam Turu 45.-Euro (Yetişkin Kişi Başı)  /          25.-Euro ( Çocuk 0-12)

7.GÜN
AMSTERDAM - BRÜKSEL

Sabah kahvaltı sonrası odaların boşaltılması ve Brüksel’ e hareket. Dileyen misafirlerimiz yol üzerinde yapılacak olan Brugges gezimize katılabilirler. Batı Avrupa’nın 1. ve 2. Dünya savaşlarından en iyi korunmuş kenti olan Brugges, 1000 yıllık geçmişini, kanalları, dar sokakları, köprüleri tarihi yapıları, manastırı ve meydanları ile size yaşatacak. Kendinizi Orta Çağ’da hissedeceğiniz bu kent, Belçika’nın en çok ziyaret edilen şehri unvanını elinde bulunduruyor. Avrupalı yazarların ‘’Ölmeden önce görülmesi gereken 101 yer’’ kitabında da yer alan bu tarihi şehri gezmeye doyamayacaksınız. Brugge turumuzun ardından Brüksel’e hareket ve varışta  panoramik Brüksel şehir turumuz başlıyor. Ülkenin sembollerinden Atomium, Kraliyet Sarayı, Çin ve Japon evleri, Grand Palace,Manneken Piss panoramik olarak göreceğimiz yerler arasındadır. Brüksel’de dantel, goblen ve el yapımı çikolata mağazaları muhakkak ziyaret edeceğiniz mağazalar arasında olmalıdır.  Turumuzun ardından serbest zaman ve otelimize yerleşme. Geceleme Brüksel’de otelimizde.

Brugge Turu   40.-Euro (Yetişkin Kişi Başı)             /          20.-Euro ( Çocuk 0-12)

8.GÜN
BRÜKSEL - PARİS - İSTANBUL

Sabah kahvaltımızın ardından odaların boşaltılması ve Paris Havalimanına hareket. Bilet ve bagaj işlemlerinin ardından Air France Havayolları AF 1390 ile saat 18:50’de İstanbul’a uçuş. Rahat ve konforlu bir uçuşun ardından İstanbul Atatürk Havalimanına varış ve turumuzun sonu. Bir sonraki Anı tur seyahatinde görüşmek dileği ile.

Uçuş Detayları
Gidiş
AF 1591
IST CDG
15:30
18:10
Dönüş
AF 1390
CDG IST
18:50
23:15
Uçuş bilgileri “Yerel Saatler” kullanılarak Verilmiştir.
+1 ertesi gün varış anlamına gelir
Ücrete Dahil Olan Hizmetler

• Air France Havayollari ile Atatürk – Paris – Atatürk parkurunda ekonomi sinif uçak bileti
• Alan – otel – alan ve sehirlerarasi transferler
• 7 gece, oda kahvalti bazinda konaklamalar
• Zorunlu Sigorta (Mesleki Sorumluluk)
• Tüm seyahat süresince Türkçe rehberlik hizmeti
• Havalimani vergileri
• Amsterdam, Paris, Brüksel, Lüksemburg, Köln Sehir Turlari

Ücrete Dahil Olmayan Hizmetler

• Vize Ücreti ve Hizmet Bedeli :120.-EUR
• Kaza ve Saglik Sigortasi :15.-EUR
• Yurtdisi Çikis Harç Pulu:15.-TL
• Programda Belirtilen Tüm Ekstra Turlar
• Tur Süresince Tüm Kisisel Harcamalar

Önemli

Anitur, hava yolu sirketi ile yolcu arasinda araci konumunda olup, 28/09/1955 Lahey Protokolü’ne tabidir. Uçus öncesinde saatler degisebilir ve tüm saatlerin hareket tarihlerinden 48 saat önce teyit edilmesi gerekmektedir. Yurtdisi gezilerinde en az 6 ay geçerli pasaport olmasi mecburidir. Paket tura katilacak sayinin yeterli olmamasi durumunda 5 gün öncesinden tur iptali tüketiciye bildirilir. Uçagin inecegi sehre göre parkurlarda degisiklikler olabilir. Uçak tipi ve saatinin degismesi mümkün olup, bu durum sözlesme aninda bildirilmis ve YOLCU SAAT DEGISIKLIGI RISKINI KABUL EDEREKturu satin almistir.

BU TUR IÇIN YOLCULARIMIZIN SCHENGEN VIZESI ALMALARI GEREKMEKTEDIR. VIZE BASVURUSU IÇIN EN AZ 6 AY GEÇERLI PASAPORT ILE ACENTAMIZDAN TEMIN EDEBILECEGINIZ, VIZE IÇIN GEREKLI EVRAKLAR LISTESINDE BELIRTILEN BELGELER GEREKMEKTEDIR. YESIL PASAPORT SAHIPLERI IÇIN VIZE UYGULAMASI OLMAYIP, EN AZ 6 AY GEÇERLI PASAPORT TASIMALARI YETERLIDIR. VIZELER SEYAHAT BASLANGICINDAN ÖNCE TÜRKIYE’DEKI ILGILI KONSOLOSLUKLARDAN ALINMAK ZORUNDADIR. GIRIS YAPILAN ÜLKENIN SINIR KAPILARINDA VIZE ALINAMAZ. VIZE ALINMIS OLMASI O ÜLKEYE GIRIS YAPILABILECEGI ANLAMINA GELMEZ. PASAPORT POLISI SIZI ÜLKEYE SOKMAMA YETKISINE SAHIPTIR. BÖYLE BIR DURUMDA SORUMLULUK YOLCUYA AITTIR.

İPTAL/İADE SİGORTA İÇERİK

-

DİĞER

Vize bilgilendirme:Vize ile ilgili bilgi için en az 1 ay öncesinden vize departmanimiza teslim etmeniz gerekmektedir.Vizenin acenta tarafindan alinacak olmasi halinde ve vize için gerekli evraklarin teslim zamaninin tüketiciye bildirilmesi sartiyla tüketici tarafindan zamaninda teslim etmeyen evraklar nedeniyle vizenin alinmamasindan dogan zararlardan seyahat acentesi sorumlu tutulamaz.

Evraklari eksiksiz ve süresinde veren seyahat acentesi vizenin verilmemesinden dolayi sorumlu tutulamaz.

Vize departmani iletisim adresi:  Cumhuriyet Cad. Uzun Güzel Apt No: 143 k:6 D.6  Sisli / Harbiye

Vize Departmani: info@tanvize.com

Fiyat Sorunuz
Tur Otelleri
 4* Amsterdam Otelleri
4* Amsterdam Otelleri
Hollanda- Amsterdam

-

Harita
Bu Turun Yapılacağı Tarihleri Öğrenmek İstiyorsanız Call Centerimizi Arayınız