Anı Tur
Kurumsal
Müşteri Hizmetleri
Biz Sizi Arayalım
Üyelik
0850 300 0 264
SATIŞ MERKEZİ
Biz Sizi Arayalım
Grup Rezervasyon
 Benelux Paris ( Lüksemburg Başlangıç) Benelux Paris ( Lüksemburg Başlangıç) Benelux Paris ( Lüksemburg Başlangıç) Benelux Paris ( Lüksemburg Başlangıç) Benelux Paris ( Lüksemburg Başlangıç) Benelux Paris ( Lüksemburg Başlangıç)
 • 0 Yorum Yorum Ekle

 • Her Pazartesi Hareket
 • Türk Havayolları İle
Bu Tur İçin Gerekli Vizeler

Vize Sorgulama

Rezervasyon Numaranız
Tur Hakkında Sizi Arayalim
Turu Satın Al
Tur Programı
1.GÜN
İstanbul - Luxemburg- Paris

Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Terminali THY kontuarı önünde siz değerli misafirlerimiz ile saat 07:00'de buluşma. Bagaj, bilet ve biniş işlemlerinin ardından Türk Hava Yollarının TK 1353 sefer sayılı uçuşu ile 09:10’da Lüksemburg’a uçuş. Yerel saat ile 11:35’de varış ve Paris’e hareket. Paris’e varışın ardından panoramik Paris şehir turu. Turumuzda Eyfel Kulesi, ünlü alışveriş caddesi Rivoli, Champs Elysees, Da Vinci şifresine konu olmuş Louvre Müzesi ve piramit, D’orsay Müzesi, Zafer Takı, Etoile Meydanı, Napolyon’un mezarı, Meclis binası, 3. Aleksandr köprüsü, 1990 yılı sanayi fuarı amaçlı yapılmış Grand Palace ve Petite Palace, 1789 Fransız devrimine konu olmuş Concorde Giyotin Meydanı, Madeleine Kilisesi görülecek yerler arasındadır. Tur sonrası  otelinize transfer. Geceleme otelinizde.  

2.GÜN
Paris

Sabah kahvaltısının ardından arzu eden misafirlerimiz rehberimizin ekstra olarak düzenleyeceği Eiffel Kulesi, Seine Nehri tekne gezisi,+ Montmarte ressamlar tepesi,+ Sacre Coeur Bazilikası + Notre Dame Katedrali turuna katılabilirler (80 Euro). Turumuzda Eiffel Kulesinin 2. Katına çıkarak bu büyülü kenti yukarıdan keşfetme şansına sahip olacaksınız. Sonrasında Seine nehri üzerinde 1 saatlik tekne gezisi ile adalar etrafında tur atıp Paris’i ve köprülerini nehirden görmenin keyfini çıkaracaksınız. Daha sonra Paris’in en eski ve en yüksek tepesi olan Montmarte’a teleferik ile çıkıyoruz, Sacre ve yanındaki ressamlarıyla ünlü, bohem yaşam tarzını soluyacağınız Tertre Meydanındaki alışveriş veya portrenizi yapacağınız serbest zamanımızın ardından romanlara,şarkılara ve filmlere konu olmuş meşhur Notre Dame katedralini ziyarete gidiyoruz. Katedral gezisi sonrasında Paris’in sıfır noktasında vereceğimiz resim molasının ardından otelimize dönüyoruz.Akşam,arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek olan Paris by night (20 Euro) turuna katılabilirler. Tur sonrası otele  transfer. Geceleme otelinizde.  

3.GÜN
Paris

Sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz rehberimizin ekstra olarak düzenleyeceği Disneyland turuna katılabilirler (95 Euro).Her yaşa hitap eden aktiviteleri ile size masalsı bir dünyaya götürecek bu turumuzda Hayaletlerevi, Mark Twain’in Gemisi, çılgın maden treni, Indiana Jones, Robinson’un evi, Karayip korsanları mağarası, bebekler dünyası, yıldızlar turu, 3 boyutlu sinema, uzaya yolculuk, denizaltı macerası gibi aktivitelerle keyifli vakit geçirebilirsiniz. İsteyen misafirlerimizde avrupa’nin en buyuk Outlet Alısverış Merkezi turuna katılabilirler (15Euro) Tur sonrasi otele donus serbest zaman. Akşam  arzu eden misafirlerimiz rehberimizin ekstra olarak düzenleyeceği  4 Nisan 2015’den itibaren yepyeni bir gösteri ile sizi büyülü bir yolculuğa çıkarak dünyaca ünlü Lido Show (135 Euro) turuna katılabilirler. 60 yıldır devam eden danslı gösterileriyle Paris gecelerinin en görkemli kabarelerinden biri olan LIDO SHOW’ u bizler için ayrılmış özel masalarda şampanya eşliğinde izlemeden önce Paris’in şiirlere ve şarkılara konu olmuş cadde ve meydanlarının ışıklandırılmış halini gezeceğiz ; Eiffel kulesinin , Opera binasının , Concorde ve Vendome meydanının ışık oyunları doyumsuz bir gecenin sadece başlangıcı olacak izleyebileceksiniz. Tur sonrası otele transfer. Geceleme otelinizde. 

4.GÜN
Paris - Bruksel

Sabah kahvaltısının ardından Brüksel’e hareket ediyoruz. Güzergah üzerinde arzu eden misafirlerimiz rehberimizin ekstra olarak düzenleyeceği tablo gibi kanalları,eski köprüleri, UNESCO koruması altındaki yapıları ve çikolatası ile ünlü  Brugges kenti turuna katılabilirler (35 Euro). Brüksel’e varış sonrası panoramik şehir turu. Turumuzda Kraliyet Sarayı, Çin ve Japon evleri, Grand Place(şehir meydanı), Borsa Binası, Atomium anıtı, Heysel stadyumu ve Mannequin Pis (bebek heykeli) görülecek yerler arasındadır. Tur sonrası otele transfer. Geceleme otelinizde. 

5.GÜN
Bruksel - Amsterdam

Sabah kahvaltısının ardından Amsterdam’a hareket. Amsterdam’a varış sonrası panoramik şehir turu. Turumuzda Dam Meydanı,Kraliyet Sarayı,Ulusal Anıt, Çiçek Pazarı, Kırmızı Fener Sokağı, Merkez İstasyon görülecek yerler arasındadır. Ardından arzu eden misafirlerimiz rehberimizin ekstra olarak düzenleyeceği Kanallar Gezisi turuna katılabilirler.( 15 Euro). Turumuzda Amsterdam’ın simgesi haline gelmiş kanalları arasında eğlenceli bir tur yaşayacaksınız. Tur sonrası otele transfer. Geceleme otelinizde. 

6.GÜN
Amsterdam

Sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz rehberimizin ekstra olarak düzenleyeceği Marken &Volendam turuna katılabilirler (50 Euro).Turumuzda, özellikle eski bir balıkçı kasabası olan Volendam’ın liman bölgesinde geçirdiğiniz zamana doyamayacaksınız. Ünlü şarkıda da söylendiği gibi “Hollanda’nın gerçek güzelliğini görmek isteyen Volendam’a gitmeli”. Marken kasabasını ziyaretimizde ise balıkçıların şirin ve küçük evlerdeki yaşamlarını izleyebilir ayrıca ucuza hediyelik eşya alma fırsatını yakalayabilirsiniz. Arzu eden misafirlerimiz bu turumuzun ardından düzenlenecek Büyük Hollanda turuna katılabilirler (80 Euro). Bu turumuzda ise; mavi porselenleri ve festivalleri ile ünlü Delft şehri, Hollanda’nın ticaret merkezi olan Rotterdam Şehri ve ren nehri köprüleri, eski başkent ve yönetim merkezi Den Haag, minyatür Hollanda Madurodam, Mestag panorama müzesi(sizi 1880 yılına götürecek), Kraliyet Sarayı ve Kuzey Denizi kıyısı görülecek yerler arasındadır. Tur sonrası otele transfer. Geceleme otelinizde. 

7.GÜN
Amsterdam - Köln - Luxemburg

Sabah kahvaltısının ardından Köln’e hareket ediyoruz. (Ekstra25 €) Köln’e varış sonrası panaromik şehir turu. Turumuzda Gotik Katedral, alışveriş caddeleri ve Ren Nehri görülecek yerler arasındadır. Tur bitiminde Lüxemburg’a hareket. Varışımızın ardından arzu eden misafirlerimiz rehberimizin ekstra olarak düzenleyeceği Remich ve Schengen Gezisi (35 Euro) turuna katılabilirler. Bu turumuzda 3 ülkenin (Lüksemburg-Almanya-Fransa) sınırlarının biraraya geldiği Remich Kasabası ve Mosel Vadisindeki şirin köyler görülecek olup sonrasında Schengen antlaşmasının yapıldığı bina ve anıt önünde fotoğraf molası vereceğiz). Tur sonrası otele transfer.Geceleme otelinizde. 

8.GÜN
Luxemburg - İstanbul

Sabah kahvaltısının ardından panoramik Lüxemburg şehir turu. Turumuzda Petrus nehri vadisi, UNESCO dünya kültür mirası kabul edilen eski şehir merkezi,Vedar sokakları,Anayasa Meydanı,şehir katedrali, Dükler Sarayı görülecek yerler arasındadır. Tur sonrası havalimanına transfer. Bagaj ve check-in işlemlerinin tamamlanmasının ardından Türk Hava Yollarının TK1354 sayılı tarifeli seferi ile saat 12:35’de İstanbul'a hareket. Yerel saat ile 16:50’de İstanbul'a varış ve turumuzun sonu. Başka bir gezide görüşmek üzere. 

Uçuş Detayları
19.09.2015
TK 1353
ISTANBUL-LUXEMBURG
09:20
11:45
26.09.2015
TK 1954
AMSTERDAM-ISTANBUL
18:10
22:45
Uçuş bilgileri “Yerel Saatler” kullanılarak Verilmiştir.
+1 ertesi gün varış anlamına gelir
Ücrete Dahil Olan Hizmetler
 • Türk Hava Yollari tarifeli seferi ile Istanbul (IST)- Lüksemburg (LUX) – Istanbul (IST) arasi ekonomi sinifi uçak biletleri
 • Havalimani vergileri
 • 3 ve 4* otellerde 7 gece kahvalti dâhil konaklamalar
 • Havalimani-otel-havalimani transferleri
 • Tüm sehirler arasi transferler
 • Panoramik Paris, Brüksel, Amsterdam,Lüksemburg sehir turlari
 • Profesyonel Türkçe rehberlik hizmetleri
 • Zorunlu Seyahat Sigortasi
 • Sehir Vergileri (25 Euro)
Ücrete Dahil Olmayan Hizmetler
 • Vize ücreti
 • Özel Seyahat Saglik Sigortasi 
 • Yurt disi çikis harci bedeli
 • Her türlü otel ekstralari ve kisisel harcamalar
 • Opsiyonel turlar
 • Müze ve ören yerleri giris ücretleri
 • Iptal sigortasi 30 € 
Önemli

BU TUR IÇIN YOLCULARIMIZIN  SCHENGEN VIZESI ALMALARI GEREKMEKTEDIR. VIZE BASVURUSU IÇIN EN AZ 6 AY GEÇERLI PASAPORT ILE ACENTAMIZDAN TEMIN EDEBILECEGINIZ, VIZE IÇIN GEREKLI EVRAKLAR LISTESINDE BELIRTILEN BELGELER GEREKMEKTEDIR. YESIL PASAPORT SAHIPLERI IÇIN VIZE UYGULAMASI OLMAYIP, EN AZ 6 AY GEÇERLI PASAPORT TASIMALARI YETERLIDIR. VIZELER SEYAHAT BASLANGICINDAN ÖNCE TÜRKIYE’DEKI ILGILI KONSOLOSLUKLARDAN ALINMAK ZORUNDADIR. GIRIS YAPILAN ÜLKENIN SINIR KAPILARINDA VIZE ALINAMAZ. VIZE ALINMIS OLMASI O ÜLKEYE GIRIS YAPILABILECEGI ANLAMINA GELMEZ. PASAPORT POLISI SIZI ÜLKEYE SOKMAMA YETKISINE SAHIPTIR. BÖYLE BIR DURUMDA SORUMLULUK YOLCUYA AITTIR.

T.C. YESIL PASAPORTU ILE SEYAHAT EDECEK MISAFIRLERIMIZIN, EGER PASAPORTLARININ ALINIS TARIHI 10 YILDAN ESKI ISE; PASAPORTLARINI YENILEMELERI GEREKLIDIR. AKSI HALDE GIDECEKLERI ÜLKEYE KABUL EDILMEYEBILIRLER VE/VEYA TÜRKIYE'DEN HAVAYOLU FIRMASI TARAFINDAN UÇUSLARI GERÇEKLESTIRILMEYEBILIR. BÖYLE BIR DURUMDA SORUMLULUK YOLCUYA AITTIR. YIRTIK, YIPRANMIS, ISLANMIS VE/VEYA BENZERI TAHRIBAT(LAR)A UGRAMIS PASAPORTLAR NEDENIYLE ZIYARET EDILECEK ÜLKE SINIR KAPISINDA GÜMRÜK POLISI ILE SORUN YASANMAMASI ADINA ;ALINAN  PASAPORTLARIN YENILENMESI VE T.C. VATANDASLARINA VIZE UYGULAYAN BIR ÜLKE ISE ILGILI VIZENIN YENI PASAPORTTA OLMASI GEREKMEKTEDIR. AKSI DURUMDA SORUMLULUK YOLCUYA AITTIR. 

Anitur, hava yolu sirketi ile yolcu arasinda araci konumunda olup, 28/09/1955 Lahey Protokolü’ne tabidir. Uçus  öncesinde saatler degisebilir ve tüm saatlerin hareket tarihlerinden 48 saat önce teyit edilmesi  gerekmektedir. Yurtdisi gezilerinde en az  6 ay geçerli pasaport olmasi mecburidir. Paket tura katilacak sayinin yeterli olmamasi durumunda 20 gün öncesinden tur iptali tüketiciye bildirilir. Uçagin inecegi sehre göre parkurlarda degisiklikler olabilir. Uçak tipi ve saatinin degismesi mümkün olup, bu durum sözlesme aninda bildirilmis ve yolcu saat degisme riskini kabul ederek turu satin almistir.Bu sirkü10.04.2015  tarihinde düzenlenmis olup,bir sonraki sirküde geçersiz sayilir.

İPTAL/İADE SİGORTA İÇERİK

-

DİĞER

GENEL BILGILENDIRME : 

Lüxemburg : Adiyla ayni ismi tasiyan baskentiyle oldukça gelismis bir hayat standardina sahip ülke, Avrupa Birligi’nin en gelismis üyelerinden biri.

Paris: Fransa’nin baskenti ve dünya turizm merkezlerinden biridir. Yaklasik 12 milyon nüfusu ile Avrupa’nin en popüler noktalarindan biridir. Sen Nehri kenarinda bulunan sehir romantizm ve isiklar kenti olarak da bilinir.

Brüksel: Brüksel Belçika’nin ve Brüksel Bölgesi’nin baskentidir. Içerisinde yer alan Avrupa Birligi ile ilgili birçok kurum nedeniyle Avrupa Birligi’nin baskenti de sayilmaktadir. Avrupa’da oynadigi önemli rolü ve merkezi bir noktada yer almani nedeniyle kültürlerin eriyip birbirine karistigi yer olarak da bilinmektedir.

Amsterdam :Bir milyondan fazla nüfusu olan bu sehir ülkenin finans, kültür, sanat, turizm merkezidir. “Kuzeyin Venedik’i” olarak da adlandirilan Amsterdam bu yakistirmayi sehirde yer alan 1500’den fazla köprüye ve sehrin mimarisine borçludur. Kanallari, bisikletleri, parklari ile farkli bir atmosfere sahip olan bu Avrupa kenti özellikle son zamanlarda popüler bir turizm merkezi olmustur.

 

Iklim Bilgisi:

Lüxemburg: Bati Avrupa deniz iklimine sahiptir. Özellikle yaz sonlarinda yogun miktarda yagis alir.

Paris:Paris’te yari okyanussal yari da kitasal bir iklim hakimdir. Atlas okyanusunda olusan hava hareketleri sehri ciddi anlamda etkiler. Yagis riski fazla olan bir sehirdir

Brüksel:Okyanus iklimi hakimdir. Kislar serin geçer, nadiren kar görülür. Baharlar ilik, yazlar ise sicak ve kuraktir. Aralik, Ocak ve Subat'ta gece sicakliklari -1 derecelerinde, gündüz sicakliklari 4-7 derece arasindadir. Yaz aylarinda ise gündüz 22-23 derece olan sicaklik gece 11-12 derecelere düser.

Amsterdam:Hava durumu tipik Kuzey Denizi iklimi özelliklerini yansitmaktadir. Kis döneminde nadir olarak sicaklik -5 derecenin altina düser. Yaz döneminde ise ender olarak 28 derecenin üstüne çikar. Aslinda genel olarak iliman bir iklime sahiptir. Fakat mevsim içerisinde bile hava sicakligi sik sik degisebildigi için her hava kosuluna uygun kiyafeti yaninizda bulundurmanizda fayda vardir.

Saat Farki :Destinasyonlar Türkiye saatinden 1 saat geridedir.

Rehberlik Hizmetleri: Rehber, çevre gezilerinde ve ekstra turlar sirasinda gruba eslik etmektedir. Programlarda belirtilen geziler rehberin inisiyatifinde herhangi bir nedenden dolayi belirtilen gün/ günler disinda baska bir gün yapilabilir. Yerel otoriteler tarafindan gezilmesine, gidilmesine herhangi bir sebeple izin verilmeyen gezi ya da turlar yapilmaz. Alternatif turlar minimum 20 kisilik katilim oldugu takdirde gerçeklestirilebilir, daha az katilim oldugu takdirde rehberin inisiyatifinde ve gerekli olur ise fiyatlar degistirilerek gerçeklestirilebilir.

Rezervasyon ön ödeme tutari: 

 Bu rezervasyonun alinabilmesi için gereken minimum ödeme tutari %50dir. Kalan bakiye tur baslangiç tarihinden en geç 15  gün öncesine kadar tamamlanmak zorundadir.

 

 

 

Ücret Tablosu
İki ya da üç kişilik odada kişi başı
Tek kişilik oda
Çocuk fiyatı (03-12 yaş)
Çocuk fiyatı (00-02 yaş)
Kontenjan
379 €
599 €
389 €
180 €
10
Bu turumuzda kademeli fiyat sistemi kullanılmaktadır.Erken Rezervasyon yaptırıp indirimli tatil fırsatlarından yararlanabilirsiniz.
BU TURU SATIN ALMAK İÇİN TIKLAYINIZ
GEÇERLİ FİYAT AÇIKLAMASI

Ücretlendirmede liste fiyatları esastır. Ancak konaklamanın kampanyalı dönemlerde gerçekleşecek olması halinde; kampanya tarihleri, bu tarihlerde uygulanacak indirim oranları ve ücretlendirmeye esas alınacak kampanyalı fiyatlar; liste fiyatının üzeri çizilerek kalın punto ile belirtilmiştir.

“Mevcut sistem fiyatları %30 indirim uygulanmış net fiyatlardır.”

Tur Otelleri
 3 Ve 4 Yıldızlı Benelux Paris Otelleri
3 Ve 4 Yıldızlı Benelux Paris Otelleri
Fransa- Paris

-

Harita
Tur Tarihleri
Gidiş
Dönüş
Kişi Başı Ücret
3 Temmuz 2017 Pazartesi
3 Temmuz 2017 Pazartesi
10 Temmuz 2017 Pazartesi
17 Temmuz 2017 Pazartesi
17 Temmuz 2017 Pazartesi
24 Temmuz 2017 Pazartesi
24 Temmuz 2017 Pazartesi
7 Ağustos 2017 Pazartesi
7 Ağustos 2017 Pazartesi
14 Ağustos 2017 Pazartesi
14 Ağustos 2017 Pazartesi
21 Ağustos 2017 Pazartesi
21 Ağustos 2017 Pazartesi
10 Temmuz 2017 Pazartesi
10 Temmuz 2017 Pazartesi
17 Temmuz 2017 Pazartesi
24 Temmuz 2017 Pazartesi
24 Temmuz 2017 Pazartesi
31 Temmuz 2017 Pazartesi
31 Temmuz 2017 Pazartesi
14 Ağustos 2017 Pazartesi
14 Ağustos 2017 Pazartesi
21 Ağustos 2017 Pazartesi
21 Ağustos 2017 Pazartesi
28 Ağustos 2017 Pazartesi
28 Ağustos 2017 Pazartesi
499 €
379 €
499 €
499 €
379 €
379 €
499 €
499 €
379 €
379 €
499 €
499 €
379 €