Anı Tur
Kurumsal
Müşteri Hizmetleri
Biz Sizi Arayalım
Üyelik
0850 300 0 264
SATIŞ MERKEZİ

Benelux Paris Turu Brüksel Gidiş Dönüş

Biz Sizi Arayalım
Grup Rezervasyon
 Benelux Paris Turu Brüksel Gidiş Dönüş  Benelux Paris Turu Brüksel Gidiş Dönüş  Benelux Paris Turu Brüksel Gidiş Dönüş  Benelux Paris Turu Brüksel Gidiş Dönüş  Benelux Paris Turu Brüksel Gidiş Dönüş  Benelux Paris Turu Brüksel Gidiş Dönüş
  • 0 Yorum Yorum Ekle

Fiyat Sorunuz
  • 29 Ocak Hareket
  • Pegasus Havayolları Ile
Bu Tur İçin Gerekli Vizeler

Vize Sorgulama

Rezervasyon Numaranız
Tur Programı
1.GÜN
İstanbul - Brüksel (Brugge)

Sabina Gökçen Havalimanı Dış Hatlar Gidiş Terminali’nde siz değerli konuklarımızla Anı Tur kontuarı önünde saat 08.30’da buluşuyoruz. Pegasus Havayolları tarifeli seferi ile saat 11.00’da Brüksel’e uçuşumuz gerçekleşiyor. Varışımızda bizleri bekleyen özel aracımız ile Ekstra düzenlenecek Brruge turumuz için yola çıkıyoruz. Turumuzun ardından dileyenler ile Ekstra Brugge Turu Brüksel'e 100 km uzaklıkta açık hava müzesi harika bir ortaçağ kenti. Bu muhteşem kenti mutlaka görmelisiniz .Tur bitimi otelimize transfer geceleme otelimizde.

Rota: Brüksel - Brugge- Brüksel

Toplam Mesafe: 220 km

Ekstra Tur: Brugge 45 €

2.GÜN
Brüksel - Amsterdam (Brüksel: Atominium, Heysel Stadyumu, Çin Japon Evleri.. Amsterdam: Dam Meydanı,Kraliyet Sarayı, Rembrant Meydanı)

Sabah kahvaltımız ardından  Brüksel Şehir turumuza başlıyoruz, Atominium, Heysel Stadyumu Ve Platosu, Çin Ve Japon Evleri, C.E.E Avrupa Topluluğu, Parlamento Binası, St.Michel Katedrali, Grand Palace Ve Tarihi Borsa Binası, Kraliyet Sarayı göreceğimiz yerler arasındadır. Şehir turumuzun bitiminde Amsterdam’a hareket ediyoruz. Amsterdam’a varışımızda şehir turumuz başlıyor. Dam Meydanı, Kraliyet Sarayı ve Kilisesi, Çiçek Pazarı, Rembrandt Meydanı, Kırmızı Fener Sokağı Tarihi Merkez İstasyon göreceğimiz yerler arasındadır. Rehberimizin düzenleyeceği ekstra kanallar turuna dileyen misafirlerimiz katılabilirler.Turumuzun sonrası otelimize transfer geceleme otelimizde.

 

Sabah Kahvaltısı: Otelimizde  Alınacak

Rota: Brüksel- Amsterdam

Toplam Mesafe: 210 km

Ekstra Tur: Kanallar Turu 20 €

3.GÜN
Amsterdam (Rotterdam, Scheveningen, Lahey, Marken Volendam)

Sabah kahvaltısının ardından serbest zamanı takiben dileyen misafirlerimiz ile Ekstra Marken – Volendam Gezisi. Bu Turumuzda Amsterdam'ın en güzel  sahil kesimlerinden, eski bir balıkçı kasabası olan Volendam'ın kendine özgü, küçük, rengarenk evlerini  ve tarihi limanını geziyoruz. Ardından Marken Adasın'da peynir fabrikasını görebilirsiniz.   Öğleden sonra dileyen misafirlerimiz ile birlikte ekstra (GRAND HOLLAND) turumuzu yapıyoruz. Bu turumuzda barış ve adaletin LAHEY`e ilave olarak ROTTERDAM, SCHEVENİNGEN ve çinileri ile dünyaca ünlü DELFT BLUE görülecek yerler arasındadır .Bu geziyi kaçırmamanızı öneririz. Geceleme Otelimizde.

 

Sabah Kahvaltısı: Otelimizde  Alınacak

Rota: Amsterdam Volendam - Lahey- Roterdam- Amsterdam

Toplam Mesafe: 230 km 

Ekstra Tur: Marken Volendam 55€ / Grand Holland Turu 85 €

4.GÜN
Amsterdam – Köln- Lüksemburg ( Schengen , Remich)

Sabah kahvaltısının ardından Köln’e hareket ediyoruz. (Ekstra25 €) Köln’e varış sonrası panaromik şehir turu. Turumuzda Gotik Katedral, alışveriş caddeleri ve Ren Nehri görülecek yerler arasındadır. Tur bitiminde Lüxemburg’a hareket. Varışımızın ardından arzu eden misafirlerimiz rehberimizin ekstra olarak düzenleyeceği Remich ve Schengen Gezisi (35 Euro) turuna katılabilirler. Bu turumuzda 3 ülkenin (Lüksemburg-Almanya-Fransa) sınırlarının biraraya geldiği Remich Kasabası ve Mosel Vadisindeki şirin köyler görülecek olup sonrasında Schengen antlaşmasının yapıldığı bina ve anıt önünde fotoğraf molası vereceğiz). Tur sonrası otele transfer.Geceleme otelinizde.

Sabah Kahvaltısı: Otelimizde  Alınacak

Rota: Amsterdam –Köln- Remich – Shengen - Lüksemburg

Toplam Mesafe: 490 km

Ekstra Tur: Köln 25 € / Remich ve Shengen 35 € 

5.GÜN
Lüksemburg- Reims - Paris

Otelde alacağımız Sabah Kahvaltısı sonrasında dileyen misafirlere ekstra olarak düzenlenecek Krallarının taç giydiği ve Şampanyanın çıkış noktası olan Reims şehrine gidiyoruz. (30 Euro)Yapılacak panoramik turumuz sonrasında ise meşhur katedrali, gezebilir; şehirde ki şampanya mağazalarından şampanya satın alabilirsiniz. Rehberimizin belirleyeceği saatte toplanıyor ve Paris’e hareket ediyoruz. Paris’e varışımızın sonrasında panoramik şehir turumuza başlıyoruz. Eyfel Kulesini gece ışıklandırılmış hali ile görüp resimlerimizi çektikten sonra Ünlü alışveriş caddesi Rivoli ve Champs Elysees, Louvre Müzesi, Zafer Meydanı ve Takı, Napolyon’un mezarı görülecek yerler arasındadır. Panoramik tur sonrasında otelimize gidiyoruz. Geceleme Paris’teki otelimizde.

Sabah Kahvaltısı: Otelimizde  Alınacak

Rota: Lüksemburg-Reims- Paris

Toplam Mesafe: LÜKSEMBURG – REİMS : 239 KM REİMS- PARİS: 144 KM

Ekstra Tur: Reims 30 €  

6.GÜN
Gün Paris ( Disneyland)

Sabah kahvaltısı sonrası tam gün serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz ekstra Paris Kombine turumuza katılabilirler. Paris’i daha kapsamlı keşfedeceğimiz bu turumuzda önce Paris’in ve dünyanın en ünlü yapılarından Eiffel Kulesi’ne beraberce çıkıyoruz. Rehberimizin vereceği bilgilerle bu yapının sadece bir kuleden daha öte olduğunu anlayacaksınız. Ardından Paris şehrinin en yüksek tepesi olan Montmartre’a (130 mt) geçiyoruz. Halen bohem hayatın yaşandığı bu bölgede bir zamanlar Pablo Picasso, Henry Toulouse Lautrec, Dalida, Vincent, Van Gogh ve Jean Marais gibi önemli sanatçılar burada önemli izler bırakmışlardır. Bizi tepeye çıkaracak olan kısa füniküler yolculuğumuz sonrasında, Paris şehrinin büyük bir kısmından görülebilen Sacre Coeur (Kutsal Kalp, Adaklar kilisesi) ilk göreceğimiz yapı olacak. Şehir manzarasına bakan merdivenlerde aşıklar ve sokak göstericilerinin showlarının ilginizi çekeceği kesin. Sacre Coeur sonrası yapacağımız kısa yürüyüşün ardından ulaşacağımız Tetre Meydanı bugün sokak ressamlarının ve cafelerin renkli görüntülere sahne olduğu yer. Bu keyifli mekanda bulunan kafeler de günün yorgunluğunu atabilir veya pazarlık yeteneğinizi kullanarak sokak ressamlarına resminizi yaptırabilirsiniz. Otobüsümüze dönmeden önce en uygun hediyelik eşyalarımızı bu bölgeden alabileceğimizi unutmayalım. Gezimizin ardından karadan ve havadan görmüş olduğumuz Paris şehrini bir kez de Seine Nehri’nin kıyılarından keşfetmek için Bateaux Mouches firmasının teknelerine binerek birbirinden enfes yapıları keşfediyoruz. Paris’in birbirinden ünlü yapılarını, tarihe tanıklık eden meşhur köprülerini bu bir saatlik gezimiz sırasında görebilecek ve fotoğraflayabileceğiz. Gün batımının ardından rehberimiz eşliğinde Paris by Night turumuz başlıyor. Bu turumuz sırasında rehberimizin Saint Michel bölgesinde vereceği serbest zamanda yemeklerinizi yiyebilir, alışveriş yapabilir ve ardından da rehberimiz eşliğinde otobüsümüzle Paris’in meşhur yapılarını panoramik olarak görmeye devam edebilirsiniz. Opera Meydanı, Vendome Meydanı, Eiffel Kulesini en güzel fotoğraflayabileceğiniz Trocadero Meydanı, Elysee Sarayı göreceğiniz yerlerden bazıları. Turumuzun ardından otelimize dönüş. Geceleme otelimizde

 

 

 

 

Sabah Kahvaltısı: Otelimizde  Alınacak

Rota: Paris ve çevresi

Toplam Mesafe: 70 km 

Ekstra Tur: Paris Kombine Turu  80 €/ Paris ByNight      25€    

 

7.GÜN
Paris - Disneyland

Sabah kahvaltımızın ardından serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz Paris’in güzel caddelerinde alışveriş yapıp, bu güzel şehri keşfedebilir, çocukluğunu tekrar yaşamak isteyen veya hala çocuk olanlar ise ekstra olarak gerçekleştirilecek Disneyland turuna katılabilirler. Akşam dileyen misafirlerimiz ses, kostüm sahne ve ışık gösterileriyle, dansçıların yapmış oldukları birbirinden güzel gösterileriyle dünyaca meşhur Lido Show’un keyfini çıkarabilirler.

Sabah Kahvaltısı: Otelimizde  Alınacak

Rota: Paris –Disneyland-Paris

Toplam Mesafe: 85 km  

Ekstra Tur: Disneyland Turu 90 €

 

8.GÜN
Paris - Brüksel- İstanbul

Sabah kahvaltımızın ardından Brüksel Havalimanı’na doğru yola çıkıyoruz. Pegasus Havayolları tarifeli seferi ile saat 14.30’da İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı’na uçuşumuz gerçekleşiyor. Yerel saat ile 19.00’da varış ve turumuzun sonu.

 

 

Ücrete Dahil Olan Hizmetler

•Pegasus Yollari tarifeli seferi ile Istanbul (Sabiha Gökçen)- Brüksel – Istanbul  (Sabiha Gökçen) arasi ekonomi sinifi uçak biletleri

•Havalimani vergileri

•3 ve 4* otellerde 7 gece kahvalti dâhil konaklamalar

•Havalimani-otel-havalimani transferleri

•Tüm sehirler arasi transferler

•Panoramik Paris, Brüksel, Amsterdam, Lüksemburg sehir turlari

• Profesyonel Türkçe rehberlik hizmetleri

•Zorunlu Seyahat Sigortasi

Ücrete Dahil Olmayan Hizmetler

•Vize ücreti

•Özel Seyahat Saglik Sigortasi 

•Yurt disi çikis harci bedeli

•Her türlü otel ekstralari ve kisisel harcamalar

•Opsiyonel turlar

•Müze ve ören yerleri giris ücretleri

•Iptal sigortasi 30 €

Önemli

Anitur, hava yolu sirketi ile yolcu arasinda araci konumunda olup, 28/09/1955 Lahey Protokolü’ne tabidir. Uçus öncesinde saatler degisebilir ve tüm saatlerin hareket tarihlerinden 48 saat önce teyit edilmesi gerekmektedir. Yurtdisi gezilerinde en az 6 ay geçerli pasaport olmasi mecburidir. Paket tura katilacak sayinin yeterli olmamasi durumunda 5 gün öncesinden tur iptali tüketiciye bildirilir. Uçagin inecegi sehre göre parkurlarda degisiklikler olabilir. Uçak tipi ve saatinin degismesi mümkün olup, bu durum sözlesme aninda bildirilmis ve YOLCU SAAT DEGISIKLIGI RISKINI KABUL EDEREK turu satin almistir.

BU TUR IÇIN YOLCULARIMIZIN SCHENGEN VIZESI ALMALARI GEREKMEKTEDIR. VIZE BASVURUSU IÇIN EN AZ 6 AY GEÇERLI PASAPORT ILE ACENTAMIZDAN TEMIN EDEBILECEGINIZ, VIZE IÇIN GEREKLI EVRAKLAR LISTESINDE BELIRTILEN BELGELER GEREKMEKTEDIR. YESIL PASAPORT SAHIPLERI IÇIN VIZE UYGULAMASI OLMAYIP, EN AZ 6 AY GEÇERLI PASAPORT TASIMALARI YETERLIDIR. VIZELER SEYAHAT BASLANGICINDAN ÖNCE TÜRKIYE’DEKI ILGILI KONSOLOSLUKLARDAN ALINMAK ZORUNDADIR. GIRIS YAPILAN ÜLKENIN SINIR KAPILARINDA VIZE ALINAMAZ. VIZE ALINMIS OLMASI O ÜLKEYE GIRIS YAPILABILECEGI ANLAMINA GELMEZ. PASAPORT POLISI SIZI ÜLKEYE SOKMAMA YETKISINE SAHIPTIR. BÖYLE BIR DURUMDA SORUMLULUK YOLCUYA AITTIR.

İPTAL/İADE SİGORTA İÇERİK

Sigorta Bilgilendirme

Zorunlu Sigorta: Acentenin iflasi veya herhangi bir nedenle paket tur hizmetinin verilememesini kapsar. Saglik sigortasi degildir, tedavi masraflarini karsilamaz.( Özel saglik sigortasi misafire ait özel harcamadir.)

Seyahat Sigortasi: Misafir dilerse ek ücret ödeyerek, bagaj kaybi, yaralanma veya hastalik nedeniyle tibbi tedavi, sigortalinin nakli, taburcu olusu takiben sigortalinin daimi ikametgâhina ve vefat eden sigortalinin nakli vb. teminatlar için seyahat güvence paketi satin alabilir.

DİĞER

Vize bilgilendirme:Vize ile ilgili bilgi için en az 1 ay öncesinden vize departmanimiza teslim etmeniz gerekmektedir. Vizenin  acenta tarafindan alinacak olmasi halinde ve vize için gerekli evraklarin teslim zamaninin tüketiciye bildirilmesi sartiyla tüketici tarafindan zamaninda teslim etmeyen evraklar nedeniyle vizenin alinmamasindan dogan zararlardan seyahat acentesi sorumlu tutulamaz.

Evraklari eksiksiz ve süresinde veren seyahat acentesi vizenin verilmemesinden dolayi sorumlu tutulamaz.

Vize departmani iletisim adresi:  Harbiye Mah. Cumhuriyet Cad. Kahan Apt. No:40/5 Oda No:5015 – 5016 Elmedag – Sisli / Istanbul

Vize Departmani: info@tanvize.com

Fiyat Sorunuz
Tur Otelleri
 3 Ve 4 Yıldızlı Benelux Paris Otelleri
3 Ve 4 Yıldızlı Benelux Paris Otelleri
Fransa- Paris

-

Harita
Bu Turun Yapılacağı Tarihleri Öğrenmek İstiyorsanız Call Centerimizi Arayınız