Anı Tur
Kurumsal
Müşteri Hizmetleri
Biz Sizi Arayalım
Üyelik
0850 300 0 264
SATIŞ MERKEZİ

Bocuk Gecesi Turu

Biz Sizi Arayalım
Grup Rezervasyon
 Bocuk Gecesi Turu  Bocuk Gecesi Turu  Bocuk Gecesi Turu  Bocuk Gecesi Turu  Bocuk Gecesi Turu  Bocuk Gecesi Turu
  • 0 Yorum Yorum Ekle

Bu Turumuzun Bütün Kontenjanları Tükenmiştir.İlginiz İçin Teşekkür Ederiz.
  • 07 Ocak Cumartesi Sabahı Hareket 08 Ocak Pazar Akşamı Dönüş
  • Selimiye Camii - Edirne - Lüleburgaz ıı. Beyazıd Sağlık Müzesi - Karaağaç - Babaeski - Keşan
Tur Programı

BOCUK GECESI TURU


''Dünyanin Ilk ve Tek Korku Karnavali''

1 GECE 2 GÜN 1 GECE OTEL KONAKLAMASI

Ek Hizmetler - Müze ve Ören Giris Ücretleri Fiyata Dahil

07 OCAK CUMARTESI SABAHI HAREKET
08 OCAK PAZAR AKSAMI DÖNÜS

Selimiye Camii - Edirne - Lüleburgaz
II. Beyazid Saglik Müzesi - Karaagaç - Babaeski - Kesan 

BOCUK NEDIR?

Bocuk Gecesi, insanlarin tabiatla içi içe yasayislarindan dogan bir inanis olup, Bocuk Gecesinde, “BOCUK” diye adlandirilan bir varligin beyazlar içinde insansi bir görünümde gezdigine inanilir.

Gece ile ilgili öne çikan ön önemli unsurlari su sekilde siralayabiliriz:

• Kabak tatlisi pisirilmesi ve mutlaka yenilmesi,

• Beyaz çarsaflardan kiyafetler olusturarak mahalleliyi konu komsuyu korkutmak,

• Yüzün mutlaka beyaza boyanmasi (korkutmak için; ölü yüzü)

• Es dost, mahallelinin, gece geç saatlere kadar birlikte oturup ziyafet çekerek eglenmesi

Gece ile ilgili inanislardan birisi de; bu gecenin “kisin en sert gecenin simgesi” olusudur. Gece atlatildiktan sonra tabiatin yavas yavas sökülüp baharin geleceginin müjdecisi ilk gün, safak söktügü gündür ve en karanlik andir safak sökene dek! Kis gün dönümünün en son gecesidir, inanisa göre ve aslinda Türklerin Orta Asya’dan göçüp de Karadeniz’in kuzeyinden geçerek Balkanlar’a inisi süresince içinden geçtigi kültür ve uygarliklarla etkilesime girerek günümüze dek olusagelmis bir ortak kültür unsurlari barindiran, tabiatla iç içe yasanmisligin ürünü olan bir gecedir. Kis boyunca kisalmis gündüzlerin en uzun gecelere karsi verdigi son savasin oldugu gecedir, en uzun kis gecesinin son gecesi olarak, kötü ruhlarin da korku saçtigina inanildigi gecedir. Bocuk Gecesi, safak sökmesiyle birlikte kötü ruhlara karsi kazanilan bir zafer beklemektedir ertesi sabah ve hediyesi de ilkbahar için tabiatin uyanisi olacaktir…

1.GÜN
07 OCAK CUMARTESİ: EDİRNE – SELİMİYE CAMİ – II. BEYAZİD SAĞLIK MÜZESİ – LOZAN ANITI – KARAAĞAÇ – KEŞAN – BOCUK GECESİ

Değerli misafirlerimiz 07.00 Göztepe Medeniyet Üniversitesi Otoparkı (E – 5 Uzunçayır  - Göztepe Yolu Üzerinde Yan Yol İstikametinde)07.30 Harbiye Cumhuriyet Caddesi Anı Tur Merkez Ofis Önü - 08.00 Yenibosna Yanyol BP Otoparkı (Yenibosna Airport Outlet Center 50 Metre Yanında Havalimanı Tarafına Doğru)  08.30 Beylikdüzü Migros Önünden katılacak konuklarımız ile Anı Tur otobüs içi ikramları eşliğinde Edirne’ye hareket ediyoruz. Camileri, Çarşıları, Köprüleri, Tarihi Evleriyle Kültürel Mirasın en yoğun hissedildiği sınır kenti Edirne'de; II Balkan savaşları sırasında Edirne savunmasının yapıldığı askeri mimari örneği Bucuk tepe Tabyası'nda: Şükrü pasa Anıtı, Balkan Savaşı Müzesi, Sırp sındığı Savaşı Müzesi’ni geziyoruz.Ardından, öğle yemeğimizi alıyoruz. 24 Temmuz 1924 Lozan Barış Antlaşması'yla Türk toprakların atkılan Edirne'ye 4 km.lik doğa ve tarihi yoluyla bağlanan Karaağaç Gezisi, Tarihi Meriç Köprüsü, Lozan Anıtı, Tren İstasyonu gezileri sonrasında Kır kahvesinde çay molası veriyoruz. Buradaki molamızın ardından,  Edirne şehir merkezine dönerek, kapısıyla ünlü Üç Şerefeli Camii, yazılarıyla ünlü Eski Camii (Ulu Camii) ve Mimar Sinan 'ın Ustalık Eserimdirdediği Selimiye Camii ve Arasta Carsısı gezilerinden sonra Edirne’nin ünlü Deva-i Misk Tatlısı, Badem Ezmesi, Edirne Peyniri Edirne 'nin eski bir geleneği Aynalı Gelin Süpürgesi, Yöresel Meyve Sabunları alma fırsatı için serbest zaman ve alış veriş molası veriyoruz. Şehir turumuzun ardında, otelimize yerleşiyoruz. Alacağımız erken akşam yemeği sonrasında, Bocuk Gecesi etkinliklerine katılmak için, Keşan’a hareket ediyoruz. Bu yıl 12. Düzenlenecek olan, Bocuk Gecesinde, beyaz çarşaf giyip yüzlerini boyayan gençlere eşlik edecek, kabak tatlıları yiyeceğiz ve birbirimizi korkutacağız. Katılacağımız, Dünyanın ilk ve tek korku Karnavalı etkinliği sonrasında,  geç saatlerde otelimize dönüyoruz. Konaklama otelde.

Not: Bocuk Gecesi etkinliklerinden dolayı akşam yemeği saat 17:00 – 17:30 arası alınacaktır.

 

Sabah Kahvaltısı:Otobüste dağıtılacak olan Lunch Box (Sandwich, Meyve Suyu, Eti Browni, Muz, Nane Şekeri)

Öğle Yemeği:Köfteci Osman Restaurant: Edirne Tava Ciğer Veya Köfte Menüsü  (Ekstra)

Akşam Yemeği:Otelde alınacak olup, tur ücretine dâhildir.

Konaklama: Seçilen otelde konaklama gerçekleştirilecektir.

Rota:İstanbul – Edirne (307 km) Edirne İçi Gezi (35 km)

Toplam Kat Edilecek Mesafe: 342 km

Otele Giriş Saati: 16:30

2.GÜN
SAĞLIK MÜZESİ - SARAYİÇİ – BABAESKİ - LÜLEBURGAZ

Değerli misafirlerimiz, otelimizde alınan açık büfe sabah kahvaltısı ardından, 16.yy.da su sesi, müzik ve güzel kokularla akıl hastalarının tedavi edildiği ve 2004 yılında Avrupa Konseyi tarafından Avrupa müze ödülüne sahip II. Beyazid Külliyesi Sağlık Müzesini geziyoruz. Saray içi gezisi, Adalet Kasrı, Fatih ve Saray Köprüleri, Fatih Sultan Mehmet ve Cem Sultan'ın doğup hükümdarlık sürdükleri Edirne Saray kalıntıları, Babüssade, Saray Mutfakları, Cihannüma Kasrı, Kum Kasrı ve Hamamı, Balkan Şehitliği gezilerini yapıyoruz. Ardından, öğle yemeğimizi alıyoruz. Yemek sonrası, Babaeski’ye hareket ediyoruz. Cedit Ali Paşa Cami ile Babaeski Köprüsü en önemli kültür eserlerini gördükten sonra, Lüleburgaz’a hareket ediyoruz. Sokullu Mehmet Paşa Cami ve Şadırvanı gibi önemli sanat eserlerini gördükten sonra, İstanbul’a hareket ediyoruz. Akşam saatlerinde siz değerli misafirlerimizi aldığımız noktalara bırakarak bir dahaki Anı Tur organizasyonumuzda buluşmak üzere veda ediyoruz.

 

Sabah Kahvaltısı:Otelde açık büfe olarak alınacaktır. Tur ücretine dâhildir.

Öğle Yemeği:Edirne’de rehberimizin yönlendireceği bir noktada, alınacaktır. (Ekstra)

Akşam Yemeği:Yoldaki dinlenme tesislerinde ekstra olarak alınacaktır.

Konaklama: DİKKAT BU GECE OTEL KONAKLAMASI YOKTUR.

Mola Tesisleri: Silivri Metro Tesisleri

Rota:Edirne Çevre Gezisi (8 km) Edirne  - Babaeski (64 km) Babaeski – Lüleburgaz (24 km) Lüleburgaz – İstanbul (191 km)

Toplam Kat Edilecek Mesafe: 287 km   

Toplam Tur Mesafesi: 629 km

İstanbul’a Varış Saati: 21.00

ÜCRETE DAHİL OLAN HİZMETLER

*Otellerde 1 Gece Yarim Pansiyon Konaklama
*Mercedes Tourismo veya Travego Vb. Otobüsler Ile Ulasim
*Profesyonel Rehber Ile Çevre Gezileri
*Ani Tur Otobüs Içi Ikramlari
*Ani Tur Güvencesi
*Açik Büfe 1 Sabah Kahvaltisi
*Açik Büfe veya Set Menü 1 Aksam Yemegi
*1618 Nolu Turizm Kanununa Göre Zorunlu Seyahat Sigortasi
*Ek Hizmetler
*Müze Ören Yeri Giris Ücretleri

ÜCRETE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

* Tüm Öglen Yemekleri
* Tüm Yemeklerde Alinan Içecekler
* Tüm Özel Harcamalar
* Ekstra Belirtilen Tüm Organizasyonlar

EK HİZMETLER BEDELİ KAPSAMI

Tur Programina Dâhil Olan Tüm Milli Park ve Ören Yeri Girisleri, Yardimci Rehberlik Ücretleri, Otopark Ücretleri, Tekne Turlari, Minibüs Ücretleri ve Turlara Göre Degisen Diger Ücretler Bu Kapsamdadir. Hangi Kuruma Bagli Oldugu Fark Etmeksizin, Tüm Müze Giris Ücretleri Misafirlerimize Aittir. Müze Girislerini Ofiste Ödemek Isteyen Misafirler, “EK HIZMET BEDELI (TAM)” Seçenegini Kullanarak Müze Giris Ücretlerini Rezervasyon Asamasinda Ödeyebilirler. Bu Durumda Satin Alinan Turun Müzelerinin Toplam Tutarina Göre Anitur; Müzekart Vererek ya da Giriste Bilet Alarak Misafirlerinin Müzelere Girisini Saglayacaktir. 0-17 Yas Çocuk, 65 Yas ve Üstü Yetiskin, Müzekart Sahibi, Sari Basin Karti Sahibi, Engelli Karti Sahibi Misafirlerimiz, Turizm Bakanligi’na Bagli Müzelere Ücretsiz Girdiginden, Bu Misafirlerimizin “EK HIZMET BEDELI (INDIRIMLI)” Seçenegini Tercih Etmesi Gerekmektedir. Bu Statüdeki Misafirlerimiz, “EK HIZMET BEDELI (INDIRIMLI)” Seçenegini Tercih Etmeleri Durumunda, Turizm Bakanligi’na Bagli Olmayan Müzelerdeki Giris Ücretlerini Kendileri Ödeyecektir. Türkiye Cumhuriyeti Vatandasi Olmayan Misafirler (Yabanci Uyruklu Misafirler) “EK HIZMET BEDELI (INDIRIMLI)” Seçenegini Seçip, Turdaki Müze Girislerini Kendileri Ödeyecektir.

İPTAL VE İADE GÜVENCE PAKETİ KAPSAMI

 

Tura Çikis  Gününden; 72 Saat (3 Gün) Öncesine Kadar Rezervasyon Iptal Talebinde Bulunulmasi veya Degisiklik Halinde Kosulsuz Yüzde 100 Kesintisiz Iade Garantisi Sunuluyor. 1, 2 veya 3 Gece Konaklamali Turlarda Paket Bedeli Kisi Basi 20 TL’dir. 4 Gece ve Üzeri Konaklamali Turlarda Paket Bedeli Kisi Basi 25 TL’dir. Uçakli Turlarda Iptal Iade Güvence Paketi Eklenememektedir.


1618 NOLU ZORUNLU SEYAHAT SIGORTASI KAPSAMI


Acentenin iflasi veya herhangi bir nedenle paket tur hizmetinin verilememesini kapsar. Saglik sigortasi degildir, tedavi masraflarini karsilamaz. (Özel saglik sigortasi misafire ait özel harcamadir)

 

ÖNEMLI: Otobüslü Turlarda 00-1,99 Yas Çocuklardan Ücret Alinmaz. Eger Çocuklar Için Otobüste Koltuk Istenirse 02-06 Yas Çocuk Fiyati Uygulanir. 0-7 Yas Çocuklar Ek Hizmet Bedeli Ödemez.

Çocuk Indirimleri Iki Yetiskin Yaninda ve Tek Bir Çocuk Için Uygulanabilir. Rehberimiz Programi Tamamen Gerçeklestirmek Kaydi Ile Programin Seyrinde Degisiklik Yapabilir. Turlarimiz Otel, Otobüs, Tur Programi Ve Rehberlik Hizmetleri Ile Bir Bütündür Ayri Ayri Düsünülemez. 0–6 Yas Çocuklarda Otel Konaklamasinda Yatak Verilmeyebilir. Triple Odalarda 3. Yatak Normal Yatak Konforunda Olmayabilir. Otel Duruma Göre Misafirlerimize Açilir-Kapanir Yatak ya da Çekyat Verebilir. 2 Yasini Doldurmus Her Bireyin Otobüste Koltuk Almasi Zorunludur. Tur Içeresinde Kullanilmayan Ulasim, Konaklama, Çevre Gezileri Vb. Haklar Iade Edilemez. Rezervasyon Esnasinda Koltuk Sözü Verilemez. Koltuk Numaralari Rezervasyon Tarih Sirasina Göre Belirlenir. Turu Erken Satin Alan Misafirler Önde Oturmaya Hak Kazanirlar. 4 Gece ve Üzeri Konaklamali Turlarda Oturma Düzeni Birer Sira Kaydirilarak Rotasyon Uygulamasi Gerçeklestirilir. Afise Edilen Fiyatlar “INDIRIMLI EK HIZMET BEDELI” Baz Alinarak Hesaplanmistir. Uçakli Turlarda Kademeli Fiyat Uygulamasi Geçerlidir. Uçaklarin Dolulugu Arttikça Tur Fiyatlari da Artmaktadir. Uçakli Turlarda Anitur, Yogunluga Bagli Olarak ve Programi Aksatmamak Kaydiyla; Havalimani, Havayolu Sirketi ve Uçus Saati Degistirme Hakkini Sakli Tutar. Atatürk Havalimani’ndan Sabiha Gökçen’e ya da Tersi Degisikliklerde Anitur, Misafirlerine Ücretsiz Servis Vermek Zorundadir. Tur Programinda Belirtilen Saatler, Normal Hava ve Yol Kosullarina Göre Hesaplanmis Olup, Olasi Gecikmelerde, Anitur’un Sorumlulugu, Misafirin Ise Tazminat Hakki Yoktur. Tur Konaklama Bölgelerinde ve Otellerinde Yogunluga Göre Ayni Standartlarda Olmak Kaydi Ile Degisiklik Yapilabilir. Tur Öncesi ya da Tur Esnasinda Hava Muhalefeti Nedeniyle Yapilamayan Turlardan Ani Tur’un Sorumlulugu Yoktur. Bu Turun Hareketi Için Minimum Katilimci Sayisi 30 Olarak Öngörülmüstür. Yeterli Sayida Çogunluk Olmadiginda Turu 20 Gün Önceden Haber Vermek Kaydi Ile Iptal Hakki Ani Tur’da Saklidir. Turun Iptali Durumunda Ani Tur Iptalini Bizzat Bildirmek Zorundadir. Yasal Süreç Oldugundan Tazminat Hakki Yoktur. Ön Ödeme Tutari Kayit Tarihinde Rezervasyon Bedelinin Minimum % 30’dur. Turun Hareket Tarihinden 7 Gün Önce Kalan Tur Bedelinin Tamamlanmasi Gerekir.

DİĞER

Trakya karasal iklimi; Marmara Bölgesi'nin Trakya bölümünde hüküm sürmektedir. Özellikle Edirne ve Kirklareli bu kislari soguk olan karasal iklimin etki alani içerisindedir. Anadolu'daki Karasal Iklimden farkli olarak daha yagisli olarak görülür. Yazlari sicak ve kurak, kislari çok soguk ve kar yagislidir. Sinirlari doguda Kirklareli ilinin Karadeniz kiyilarindan biraz içeride ve Büyükçekmece Gölü-Rumeli Feneri olup; güney sinirlari da Enez Evrese Sarköy çizgisidir. Trakya'da bu iklimin etkili olmadigi yerler; Demirköy, Vize ilçelerinin kiyi kesimleri, Enez ve Kesan ilçelerinin sahilleri, Eceabat ilçesinin tamami, Gelibolu ilçesinin kuzeyi hariç tamami, Sarköy ilçesinin güneyinde etkili olmamaktadir.


OTOBÜSLER
MERCEDES TRAVEGO & TOURISMO: 46+1+1 Koltuklandirma, Abs, Asr, Klimali, Karoseri Indirme Kaldirma Sistemi Tempomat (Hiz Sinirlayici ve Sabitleyici), TV, DVD Player (DVD, VCD, CD, MP3), Önde ve Ortada 15" LCD monitör.

MAN FORTUNA: 46+1+1 Koltuklandirma, Abs, Asr, Klimali, Karoseri Indirme Kaldirma Sistemi Tempomat (Hiz Sinirlayici ve Sabitleyici), TV, DVD Player (DVD, VCD, CD, MP3), Önde ve Ortada 15" LCD monitör.

NEOPLAN CITYLINER / TOURLINER: 46+1+1 Koltuklandirma, Abs, Asr, Klimali, Karoseri Indirme Kaldirma Sistemi Tempomat (Hiz Sinirlayici ve Sabitleyici), TV, DVD Player (DVD, VCD, CD, MP3), Önde ve Ortada 15" LCD monitör.

TEMSA SAFIR / MARATON: 46+1+1 Koltuklandirma, Abs, Asr, Klimali, Karoseri Indirme Kaldirma Sistemi Tempomat (Hiz Sinirlayici ve Sabitleyici), TV, DVD Player (DVD, VCD, CD, MP3), Önde ve Ortada 15" LCD monitör.

 

MIDIBUSLER
ISUZU TURKUAZ: 31+1 Veya 27 + 1 Koltuklandirma, Yatar Otobüs Koltuklu, Abs, Asr, Klima, 1 Adet Monitör, 1 Adet Buzdolabi, Su Isiticili Mutfak Ünitesi, Okuma Lambalari, Rehber Anonsu Için Ses Sistemi, Cd Ve Dvd Oynatici.

NOVO LUX: 31+1 Veya 27 + 1 Koltuklandirma, Yatar Otobüs Koltuklu, Abs, Asr, Klima, 1 Adet Monitör, 1 Adet Buzdolabi, Su Isiticili Mutfak Ünitesi, Okuma Lambalari, Rehber Anonsu Için Ses Sistemi, Cd Ve Dvd Oynatici.

TEMSA PRESTIGE: 31+1 Veya 27 + 1 Koltuklandirma, Yatar Otobüs Koltuklu, Abs, Asr, Klima, 1 Adet Monitör, 1 Adet Buzdolabi, Su Isiticili Mutfak Ünitesi, Okuma Lambalari, Rehber Anonsu Için Ses Sistemi, Cd Ve Dvd Oynatici.

MINIBUSLER
MERCEDES SPRINTER: 12+1 veya 16 + 1 Koltuklandirma, Özel Tasarlanmis Yatar Otobüs Deri Koltuklu, Abs, Asr, Klima, 1 Adet Buzdolabi, Okuma Lambalari, Rehber Anonsu Için Ses Sistemi, Cd Ve Dvd Oynatici.

WOLKSWAGEN CRAFTER: 12+1 veya 16 + 1 Koltuklandirma, Özel Tasarlanmis Yatar Otobüs Deri Koltuklu, Abs, Asr, Klima, 1 Adet Buzdolabi, Okuma Lambalari, Rehber Anonsu Için Ses Sistemi, Cd Ve Dvd Oynatici.

NOT: Turlarimizda kisi sayisina göre, yukarida belirtilen araç tiplerinden herhangi birisi kullanilir.DİKKAT: Tur sirküsü yayımlandığı Wednesday, June 28, 2017 tarihinde geçerlidir. Aynı tura ait, daha sonraki bir tarihte yayımlanacak tur sirküsü bir öncekini geçersiz kılar.


TUR PROGRAMLARIMIZ 6502 NOLU TÜKETICI KANUNUNA UYGUN OLARAK HAZIRLANMISTIR.

Bu Turumuzun Bütün Kontenjanları Tükenmiştir.İlginiz İçin Teşekkür Ederiz.
Tur Otelleri
 Park Otel Edirne
Park Otel Edirne
Edirne- Edirne

Sehir merkezinde, Atatürk hava alani 220 km, Enez 140 Km, Çorlu Hava alani 110 km mesafededir. Sehir manzarasi bulunan otel'in 3 suit odasi, 57 standart odasi, 25 delux odasi, Toplam 60 oda, 120 Toplam yatak kapasitesili otel odalarinda Televizyon, Uydu TV, Split klima, Telefon, Müzik yayini, Mini bar, Dus, Küvet, Banyo, Saç kurutma makinesi mevcuttur. Bütün ihtiyaçlarinizi karsilaya bilecek kapasiteye sahip Otel Park'in özellikleri 24 Saat oda servisi, jeneratör, Telefonla Doktor, Kapali otopark, Merkezi isitma, Geleneksel oturma salonlari, Sömineli lobi, Çamasirhane, Ütü, Resepsiyonda kasa bulunmaktadir. Park otel Kafeterya, Lobi bar bulunmaktadir. Oda kahvalti sisteminde çalisan Otel Park Kongre ve Toplantilariniz düsünülerek hazirlanmis 100 kisilik 1 toplanti odasi, Barkovizyon, Ses sistemi, Mikrofon, Video Player, DVD Player, Televizyon, Tepegöz, Perde, Beyaz tahta, Slide projektör, Projeksiyon, Barkovizyon hizmetinize sunulmaktadir.

 Park Otel Edirne
 Şimşek Otel
Şimşek Otel
Edirne- Edirne
40 Standart oda, 3 Suit oda, 4 Üç kisilik oda, 1 Aile odasi olmak üzere 120 yatak kapatisesinde ve toplam 48 odadan olusmaktadir. Simsek Otel Oda Özellikleri: 27 m2 lik odalarda; klima, kablolu 51 ekran Tv, telefon, mini-bar, özel küvetli banyo veya dus, saç kurutma makinesi, yangin alarmi, balkon Suit odalarda; çalisma odasi ve 2 banyo bulunmaktadir. Resepsiyon hizmetleri, 24 saat oda servisi, yüksek hizda kablolu ve kablosuz internet, kuru temizleme hizmet olanaklari Simsek otel'de bulunmaktadir. Oda kahvalti, Açik büfe kahvalti, Sik bir atmosferde Türk ve Dünya mutfaklarindan A'la Carte menü seçenekleri ile ögle ve aksam yemekleri sunumlari. Ayrica yerli ve yabanci kaliteli saraplardan olusan menü seçeneklerinde Simsek Otel'de hizmetinizdedir. Edirne Simsek Otel'in Toplam 180 m2 lik 210 kisi kapatisesinde donanimlari mevcut salonunda; projeksiyon, sunum perdesi, yazi tahtasi, kürsü, ses sistemi bulunup toplanti, davet ve organizasyonlarinizda hizmet vermektedir. Simsek Otel'de; Satranç, tavla, ok, scrabl olanaklari yanisira lig TV. ve Digitürk ile maçlar projeksiyon sistemi ile sunulmakta olup, canli müzik sunumlari, Edirne tarihi ile ilgili kütüphane, çam agaçlari ile çevrilmis 600 m. lik yesil bir bahçe bulunmaktadir.Simsek Otel konum; Edirne Trakya Üniversitesi karsisinda bulunmaktadir.
 Şimşek Otel
 Hilly Hotel
Hilly Hotel
Edirne- Edirne

3 Yildizli , Hilly Hotel konforlu bir otel olmanin yani sira merkezi lokasyonu, profesyonel hizmeti, modern konsept mimarisi, seçkin ve farkli dekorasyonu ile size vazgeçilmez bir keyif karmasi sunmakta.Otelimizde Oriantal Suit, Executive Family, Delux Business, Superior olmak üzere ihtiyaçlariniza uygun 30 odamiz bulunmaktadir. Vento Restoranimiz modern ve saglikli mutfagi , farkli sunumu ile Edirne ve Dünya mutfagindan seçilen özel lezzetleri usta ellerde hazirlayarak begeninize sunuyor.Otelimiz estetik tasarimi ile öne çikan Balo Salonumuz ve en son teknoloji ile donatilmis fuayeli toplanti salonlarimizla bölgenin önemli toplanti ve davet organizasyonlarina ev sahipligi yapmaya hazirdir.Spiro Spa ve Fitness Saglikli yasam merkezi içinde bulundurdugu ; sauna, buhar banyosu, masaj salonu, sok duslari ile yogun toplanti, is trafiginden bunalanlar ve keyif arayan tatilciler için yasanmamis bir farklilik yaratiyor.Yeni Dünyanin getirmis oldugu yeniliklere süratle adapte olarak sürekli kendimizi yenilemek ve siz degerli konuklarimizin ihtiyaç ve beklentilerine uygun fiyat seçenekleri ile cevap vermeyi kendine görev bilmistir.Edirne Hilly Hotel yüksek kalite ve yenilikçi hizmet anlayisi ile kosulsuz misafir memnuniyetini saglayarak daha önce yasanmamis bir tatil ve konaklama hizmeti sunarak sektörümüzün öncüsü olmayi kendine hedef bilmistir.

 Hilly Hotel
Tur Güzergahı
Bu Turun Yapılacağı Tarihleri Öğrenmek İstiyorsanız Call Centerimizi Arayınız