Anı Tur
Kurumsal
Müşteri Hizmetleri
Biz Sizi Arayalım
Üyelik
0850 300 0 264
SATIŞ MERKEZİ

Bocuk Gecesi Turu

Biz Sizi Arayalım
Grup Rezervasyon
 Bocuk Gecesi Turu  Bocuk Gecesi Turu  Bocuk Gecesi Turu  Bocuk Gecesi Turu  Bocuk Gecesi Turu  Bocuk Gecesi Turu
  • 0 Yorum Yorum Ekle

Bu Turumuzun Bütün Kontenjanları Tükenmiştir.İlginiz İçin Teşekkür Ederiz.
  • 07 Ocak Cumartesi Sabahı Hareket 08 Ocak Pazar Akşamı Dönüş
  • Selimiye Camii - Edirne - Lüleburgaz ıı. Beyazıd Sağlık Müzesi - Karaağaç - Babaeski - Keşan
Tur Programı

BOCUK GECESİ TURU


''Dünyanın İlk ve Tek Korku Karnavalı''

1 GECE 2 GÜN 1 GECE OTEL KONAKLAMASI

Ek Hizmetler - Müze ve Ören Giriş Ücretleri Fiyata Dahil

07 OCAK CUMARTESİ SABAHI HAREKET
08 OCAK PAZAR AKŞAMI DÖNÜŞ

Selimiye Camii - Edirne - Lüleburgaz
II. Beyazıd Sağlık Müzesi - Karaağaç - Babaeski - Keşan 

BOCUK NEDİR?

Bocuk Gecesi, insanların tabiatla içi içe yaşayışlarından doğan bir inanış olup, Bocuk Gecesinde, “BOCUK” diye adlandırılan bir varlığın beyazlar içinde insansı bir görünümde gezdiğine inanılır.

Gece ile ilgili öne çıkan ön önemli unsurları şu şekilde sıralayabiliriz:

• Kabak tatlısı pişirilmesi ve mutlaka yenilmesi,

• Beyaz çarşaflardan kıyafetler oluşturarak mahalleliyi konu komşuyu korkutmak,

• Yüzün mutlaka beyaza boyanması (korkutmak için; ölü yüzü)

• Eş dost, mahallelinin, gece geç saatlere kadar birlikte oturup ziyafet çekerek eğlenmesi

Gece ile ilgili inanışlardan birisi de; bu gecenin “kışın en sert gecenin simgesi” oluşudur. Gece atlatıldıktan sonra tabiatın yavaş yavaş sökülüp baharın geleceğinin müjdecisi ilk gün, şafak söktüğü gündür ve en karanlık andır şafak sökene dek! Kış gün dönümünün en son gecesidir, inanışa göre ve aslında Türklerin Orta Asya’dan göçüp de Karadeniz’in kuzeyinden geçerek Balkanlar’a inişi süresince içinden geçtiği kültür ve uygarlıklarla etkileşime girerek günümüze dek oluşagelmiş bir ortak kültür unsurları barındıran, tabiatla iç içe yaşanmışlığın ürünü olan bir gecedir. Kış boyunca kısalmış gündüzlerin en uzun gecelere karşı verdiği son savaşın olduğu gecedir, en uzun kış gecesinin son gecesi olarak, kötü ruhların da korku saçtığına inanıldığı gecedir. Bocuk Gecesi, şafak sökmesiyle birlikte kötü ruhlara karşı kazanılan bir zafer beklemektedir ertesi sabah ve hediyesi de ilkbahar için tabiatın uyanışı olacaktır…

1.GÜN
07 OCAK CUMARTESİ: EDİRNE – SELİMİYE CAMİ – II. BEYAZİD SAĞLIK MÜZESİ – LOZAN ANITI – KARAAĞAÇ – KEŞAN – BOCUK GECESİ

Değerli misafirlerimiz 07.00 Göztepe Medeniyet Üniversitesi Otoparkı (E – 5 Uzunçayır  - Göztepe Yolu Üzerinde Yan Yol İstikametinde)07.30 Harbiye Cumhuriyet Caddesi Anı Tur Merkez Ofis Önü - 08.00 Yenibosna Yanyol BP Otoparkı (Yenibosna Airport Outlet Center 50 Metre Yanında Havalimanı Tarafına Doğru)  08.30 Beylikdüzü Migros Önünden katılacak konuklarımız ile Anı Tur otobüs içi ikramları eşliğinde Edirne’ye hareket ediyoruz. Camileri, Çarşıları, Köprüleri, Tarihi Evleriyle Kültürel Mirasın en yoğun hissedildiği sınır kenti Edirne'de; II Balkan savaşları sırasında Edirne savunmasının yapıldığı askeri mimari örneği Bucuk tepe Tabyası'nda: Şükrü pasa Anıtı, Balkan Savaşı Müzesi, Sırp sındığı Savaşı Müzesi’ni geziyoruz.Ardından, öğle yemeğimizi alıyoruz. 24 Temmuz 1924 Lozan Barış Antlaşması'yla Türk toprakların atkılan Edirne'ye 4 km.lik doğa ve tarihi yoluyla bağlanan Karaağaç Gezisi, Tarihi Meriç Köprüsü, Lozan Anıtı, Tren İstasyonu gezileri sonrasında Kır kahvesinde çay molası veriyoruz. Buradaki molamızın ardından,  Edirne şehir merkezine dönerek, kapısıyla ünlü Üç Şerefeli Camii, yazılarıyla ünlü Eski Camii (Ulu Camii) ve Mimar Sinan 'ın Ustalık Eserimdirdediği Selimiye Camii ve Arasta Carsısı gezilerinden sonra Edirne’nin ünlü Deva-i Misk Tatlısı, Badem Ezmesi, Edirne Peyniri Edirne 'nin eski bir geleneği Aynalı Gelin Süpürgesi, Yöresel Meyve Sabunları alma fırsatı için serbest zaman ve alış veriş molası veriyoruz. Şehir turumuzun ardında, otelimize yerleşiyoruz. Alacağımız erken akşam yemeği sonrasında, Bocuk Gecesi etkinliklerine katılmak için, Keşan’a hareket ediyoruz. Bu yıl 12. Düzenlenecek olan, Bocuk Gecesinde, beyaz çarşaf giyip yüzlerini boyayan gençlere eşlik edecek, kabak tatlıları yiyeceğiz ve birbirimizi korkutacağız. Katılacağımız, Dünyanın ilk ve tek korku Karnavalı etkinliği sonrasında,  geç saatlerde otelimize dönüyoruz. Konaklama otelde.

Not: Bocuk Gecesi etkinliklerinden dolayı akşam yemeği saat 17:00 – 17:30 arası alınacaktır.

 

Sabah Kahvaltısı:Otobüste dağıtılacak olan Lunch Box (Sandwich, Meyve Suyu, Eti Browni, Muz, Nane Şekeri)

Öğle Yemeği:Köfteci Osman Restaurant: Edirne Tava Ciğer Veya Köfte Menüsü  (Ekstra)

Akşam Yemeği:Otelde alınacak olup, tur ücretine dâhildir.

Konaklama: Seçilen otelde konaklama gerçekleştirilecektir.

Rota:İstanbul – Edirne (307 km) Edirne İçi Gezi (35 km)

Toplam Kat Edilecek Mesafe: 342 km

Otele Giriş Saati: 16:30

2.GÜN
SAĞLIK MÜZESİ - SARAYİÇİ – BABAESKİ - LÜLEBURGAZ

Değerli misafirlerimiz, otelimizde alınan açık büfe sabah kahvaltısı ardından, 16.yy.da su sesi, müzik ve güzel kokularla akıl hastalarının tedavi edildiği ve 2004 yılında Avrupa Konseyi tarafından Avrupa müze ödülüne sahip II. Beyazid Külliyesi Sağlık Müzesini geziyoruz. Saray içi gezisi, Adalet Kasrı, Fatih ve Saray Köprüleri, Fatih Sultan Mehmet ve Cem Sultan'ın doğup hükümdarlık sürdükleri Edirne Saray kalıntıları, Babüssade, Saray Mutfakları, Cihannüma Kasrı, Kum Kasrı ve Hamamı, Balkan Şehitliği gezilerini yapıyoruz. Ardından, öğle yemeğimizi alıyoruz. Yemek sonrası, Babaeski’ye hareket ediyoruz. Cedit Ali Paşa Cami ile Babaeski Köprüsü en önemli kültür eserlerini gördükten sonra, Lüleburgaz’a hareket ediyoruz. Sokullu Mehmet Paşa Cami ve Şadırvanı gibi önemli sanat eserlerini gördükten sonra, İstanbul’a hareket ediyoruz. Akşam saatlerinde siz değerli misafirlerimizi aldığımız noktalara bırakarak bir dahaki Anı Tur organizasyonumuzda buluşmak üzere veda ediyoruz.

 

Sabah Kahvaltısı:Otelde açık büfe olarak alınacaktır. Tur ücretine dâhildir.

Öğle Yemeği:Edirne’de rehberimizin yönlendireceği bir noktada, alınacaktır. (Ekstra)

Akşam Yemeği:Yoldaki dinlenme tesislerinde ekstra olarak alınacaktır.

Konaklama: DİKKAT BU GECE OTEL KONAKLAMASI YOKTUR.

Mola Tesisleri: Silivri Metro Tesisleri

Rota:Edirne Çevre Gezisi (8 km) Edirne  - Babaeski (64 km) Babaeski – Lüleburgaz (24 km) Lüleburgaz – İstanbul (191 km)

Toplam Kat Edilecek Mesafe: 287 km   

Toplam Tur Mesafesi: 629 km

İstanbul’a Varış Saati: 21.00

ÜCRETE DAHİL OLAN HİZMETLER

*Otellerde 1 Gece Yarım Pansiyon Konaklama
*Mercedes Tourısmo veya Travego Vb. Otobüsler İle Ulaşım
*Profesyonel Rehber İle Çevre Gezileri
*Anı Tur Otobüs İçi İkramları
*Anı Tur Güvencesi
*Açık Büfe 1 Sabah Kahvaltısı
*Açık Büfe veya Set Menü 1 Akşam Yemeği
*1618 Nolu Turizm Kanununa Göre Zorunlu Seyahat Sigortası
*Ek Hizmetler
*Müze Ören Yeri Giriş Ücretleri

ÜCRETE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

* Tüm Öğlen Yemekleri
* Tüm Yemeklerde Alınan İçecekler
* Tüm Özel Harcamalar
* Ekstra Belirtilen Tüm Organizasyonlar

EK HİZMETLER BEDELİ KAPSAMI

Tur Programına Dâhil Olan Tüm Milli Park ve Ören Yeri Girişleri, Yardımcı Rehberlik Ücretleri, Otopark Ücretleri, Tekne Turları, Minibüs Ücretleri ve Turlara Göre Değişen Diğer Ücretler Bu Kapsamdadır. Hangi Kuruma Bağlı Olduğu Fark Etmeksizin, Tüm Müze Giriş Ücretleri Misafirlerimize Aittir. Müze Girişlerini Ofiste Ödemek İsteyen Misafirler, “EK HİZMET BEDELİ (TAM)” Seçeneğini Kullanarak Müze Giriş Ücretlerini Rezervasyon Aşamasında Ödeyebilirler. Bu Durumda Satın Alınan Turun Müzelerinin Toplam Tutarına Göre Anıtur; Müzekart Vererek ya da Girişte Bilet Alarak Misafirlerinin Müzelere Girişini Sağlayacaktır. 0-17 Yaş Çocuk, 65 Yaş ve Üstü Yetişkin, Müzekart Sahibi, Sarı Basın Kartı Sahibi, Engelli Kartı Sahibi Misafirlerimiz, Turizm Bakanlığı’na Bağlı Müzelere Ücretsiz Girdiğinden, Bu Misafirlerimizin “EK HİZMET BEDELİ (İNDİRİMLİ)” Seçeneğini Tercih Etmesi Gerekmektedir. Bu Statüdeki Misafirlerimiz, “EK HİZMET BEDELİ (İNDİRİMLİ)” Seçeneğini Tercih Etmeleri Durumunda, Turizm Bakanlığı’na Bağlı Olmayan Müzelerdeki Giriş Ücretlerini Kendileri Ödeyecektir. Türkiye Cumhuriyeti Vatandaşı Olmayan Misafirler (Yabancı Uyruklu Misafirler) “EK HİZMET BEDELİ (İNDİRİMLİ)” Seçeneğini Seçip, Turdaki Müze Girişlerini Kendileri Ödeyecektir.

İPTAL VE İADE GÜVENCE PAKETİ KAPSAMI

 

Tura Çıkış  Gününden; 72 Saat (3 Gün) Öncesine Kadar Rezervasyon İptal Talebinde Bulunulması veya Değişiklik Halinde Koşulsuz Yüzde 100 Kesintisiz İade Garantisi Sunuluyor. 1, 2 veya 3 Gece Konaklamalı Turlarda Paket Bedeli Kişi Başı 20 TL’dir. 4 Gece ve Üzeri Konaklamalı Turlarda Paket Bedeli Kişi Başı 25 TL’dir. Uçaklı Turlarda İptal İade Güvence Paketi Eklenememektedir.


1618 NOLU ZORUNLU SEYAHAT SIGORTASI KAPSAMI


Acentenin iflası veya herhangi bir nedenle paket tur hizmetinin verilememesini kapsar. Sağlık sigortası değildir, tedavi masraflarını karşılamaz. (Özel sağlık sigortası misafire ait özel harcamadır)

 

ÖNEMLİ: Otobüslü Turlarda 00-1,99 Yaş Çocuklardan Ücret Alınmaz. Eğer Çocuklar İçin Otobüste Koltuk İstenirse 02-06 Yaş Çocuk Fiyatı Uygulanır. 0-7 Yaş Çocuklar Ek Hizmet Bedeli Ödemez.

Çocuk İndirimleri İki Yetişkin Yanında ve Tek Bir Çocuk İçin Uygulanabilir. Rehberimiz Programı Tamamen Gerçekleştirmek Kaydı İle Programın Seyrinde Değişiklik Yapabilir. Turlarımız Otel, Otobüs, Tur Programı Ve Rehberlik Hizmetleri İle Bir Bütündür Ayrı Ayrı Düşünülemez. 0–6 Yaş Çocuklarda Otel Konaklamasında Yatak Verilmeyebilir. Triple Odalarda 3. Yatak Normal Yatak Konforunda Olmayabilir. Otel Duruma Göre Misafirlerimize Açılır-Kapanır Yatak ya da Çekyat Verebilir. 2 Yaşını Doldurmuş Her Bireyin Otobüste Koltuk Alması Zorunludur. Tur İçeresinde Kullanılmayan Ulaşım, Konaklama, Çevre Gezileri Vb. Haklar İade Edilemez. Rezervasyon Esnasında Koltuk Sözü Verilemez. Koltuk Numaraları Rezervasyon Tarih Sırasına Göre Belirlenir. Turu Erken Satın Alan Misafirler Önde Oturmaya Hak Kazanırlar. 4 Gece ve Üzeri Konaklamalı Turlarda Oturma Düzeni Birer Sıra Kaydırılarak Rotasyon Uygulaması Gerçekleştirilir. Afişe Edilen Fiyatlar “İNDİRİMLİ EK HİZMET BEDELİ” Baz Alınarak Hesaplanmıştır. Uçaklı Turlarda Kademeli Fiyat Uygulaması Geçerlidir. Uçakların Doluluğu Arttıkça Tur Fiyatları da Artmaktadır. Uçaklı Turlarda Anıtur, Yoğunluğa Bağlı Olarak ve Programı Aksatmamak Kaydıyla; Havalimanı, Havayolu Şirketi ve Uçuş Saati Değiştirme Hakkını Saklı Tutar. Atatürk Havalimanı’ndan Sabiha Gökçen’e ya da Tersi Değişikliklerde Anıtur, Misafirlerine Ücretsiz Servis Vermek Zorundadır. Tur Programında Belirtilen Saatler, Normal Hava ve Yol Koşullarına Göre Hesaplanmış Olup, Olası Gecikmelerde, Anıtur’un Sorumluluğu, Misafirin İse Tazminat Hakkı Yoktur. Tur Konaklama Bölgelerinde ve Otellerinde Yoğunluğa Göre Aynı Standartlarda Olmak Kaydı İle Değişiklik Yapılabilir. Tur Öncesi ya da Tur Esnasında Hava Muhalefeti Nedeniyle Yapılamayan Turlardan Anı Tur’un Sorumluluğu Yoktur. Bu Turun Hareketi İçin Minimum Katılımcı Sayısı 30 Olarak Öngörülmüştür. Yeterli Sayıda Çoğunluk Olmadığında Turu 20 Gün Önceden Haber Vermek Kaydı İle İptal Hakkı Anı Tur’da Saklıdır. Turun İptali Durumunda Anı Tur İptalini Bizzat Bildirmek Zorundadır. Yasal Süreç Olduğundan Tazminat Hakkı Yoktur. Ön Ödeme Tutarı Kayıt Tarihinde Rezervasyon Bedelinin Minimum % 30’dur. Turun Hareket Tarihinden 7 Gün Önce Kalan Tur Bedelinin Tamamlanması Gerekir.

DİĞER

Trakya karasal iklimi; Marmara Bölgesi'nin Trakya bölümünde hüküm sürmektedir. Özellikle Edirne ve Kırklareli bu kışları soğuk olan karasal iklimin etki alanı içerisindedir. Anadolu'daki Karasal İklimden farklı olarak daha yağışlı olarak görülür. Yazları sıcak ve kurak, kışları çok soğuk ve kar yağışlıdır. Sınırları doğuda Kırklareli ilinin Karadeniz kıyılarından biraz içeride ve Büyükçekmece Gölü-Rumeli Feneri olup; güney sınırları da Enez Evreşe Şarköy çizgisidir. Trakya'da bu iklimin etkili olmadığı yerler; Demirköy, Vize ilçelerinin kıyı kesimleri, Enez ve Keşan ilçelerinin sahilleri, Eceabat ilçesinin tamamı, Gelibolu ilçesinin kuzeyi hariç tamamı, Şarköy ilçesinin güneyinde etkili olmamaktadır.


OTOBÜSLER
MERCEDES TRAVEGO & TOURISMO: 46+1+1 Koltuklandırma, Abs, Asr, Klimalı, Karoseri İndirme Kaldırma Sistemi Tempomat (Hız Sınırlayıcı ve Sabitleyici), TV, DVD Player (DVD, VCD, CD, MP3), Önde ve Ortada 15" LCD monitör.

MAN FORTUNA: 46+1+1 Koltuklandırma, Abs, Asr, Klimalı, Karoseri İndirme Kaldırma Sistemi Tempomat (Hız Sınırlayıcı ve Sabitleyici), TV, DVD Player (DVD, VCD, CD, MP3), Önde ve Ortada 15" LCD monitör.

NEOPLAN CITYLINER / TOURLINER: 46+1+1 Koltuklandırma, Abs, Asr, Klimalı, Karoseri İndirme Kaldırma Sistemi Tempomat (Hız Sınırlayıcı ve Sabitleyici), TV, DVD Player (DVD, VCD, CD, MP3), Önde ve Ortada 15" LCD monitör.

TEMSA SAFIR / MARATON: 46+1+1 Koltuklandırma, Abs, Asr, Klimalı, Karoseri İndirme Kaldırma Sistemi Tempomat (Hız Sınırlayıcı ve Sabitleyici), TV, DVD Player (DVD, VCD, CD, MP3), Önde ve Ortada 15" LCD monitör.

 

MIDIBUSLER
ISUZU TURKUAZ: 31+1 Veya 27 + 1 Koltuklandırma, Yatar Otobüs Koltuklu, Abs, Asr, Klima, 1 Adet Monitör, 1 Adet Buzdolabı, Su Isıtıcılı Mutfak Ünitesi, Okuma Lambaları, Rehber Anonsu İçin Ses Sistemi, Cd Ve Dvd Oynatıcı.

NOVO LUX: 31+1 Veya 27 + 1 Koltuklandırma, Yatar Otobüs Koltuklu, Abs, Asr, Klima, 1 Adet Monitör, 1 Adet Buzdolabı, Su Isıtıcılı Mutfak Ünitesi, Okuma Lambaları, Rehber Anonsu İçin Ses Sistemi, Cd Ve Dvd Oynatıcı.

TEMSA PRESTIGE: 31+1 Veya 27 + 1 Koltuklandırma, Yatar Otobüs Koltuklu, Abs, Asr, Klima, 1 Adet Monitör, 1 Adet Buzdolabı, Su Isıtıcılı Mutfak Ünitesi, Okuma Lambaları, Rehber Anonsu İçin Ses Sistemi, Cd Ve Dvd Oynatıcı.

MINIBUSLER
MERCEDES SPRİNTER: 12+1 veya 16 + 1 Koltuklandırma, Özel Tasarlanmış Yatar Otobüs Deri Koltuklu, Abs, Asr, Klima, 1 Adet Buzdolabı, Okuma Lambaları, Rehber Anonsu İçin Ses Sistemi, Cd Ve Dvd Oynatıcı.

WOLKSWAGEN CRAFTER: 12+1 veya 16 + 1 Koltuklandırma, Özel Tasarlanmış Yatar Otobüs Deri Koltuklu, Abs, Asr, Klima, 1 Adet Buzdolabı, Okuma Lambaları, Rehber Anonsu İçin Ses Sistemi, Cd Ve Dvd Oynatıcı.

NOT: Turlarımızda kişi sayısına göre, yukarıda belirtilen araç tiplerinden herhangi birisi kullanılır.DİKKAT: Tur sirküsü yayımlandığı 30 Mart 2017 Perşembe tarihinde geçerlidir. Aynı tura ait, daha sonraki bir tarihte yayımlanacak tur sirküsü bir öncekini geçersiz kılar.


TUR PROGRAMLARIMIZ 6502 NOLU TÜKETİCİ KANUNUNA UYGUN OLARAK HAZIRLANMIŞTIR.

Bu Turumuzun Bütün Kontenjanları Tükenmiştir.İlginiz İçin Teşekkür Ederiz.
Tur Otelleri
 Park Otel Edirne
Park Otel Edirne
Edirne- Edirne

Şehir merkezinde, Atatürk hava alanı 220 km, Enez 140 Km, Çorlu Hava alanı 110 km mesafededir. Şehir manzarası bulunan otel'in 3 suit odası, 57 standart odası, 25 delux odası, Toplam 60 oda, 120 Toplam yatak kapasitesili otel odalarında Televizyon, Uydu TV, Split klima, Telefon, Müzik yayını, Mini bar, Duş, Küvet, Banyo, Saç kurutma makinesi mevcuttur. Bütün ihtiyaçlarınızı karşılaya bilecek kapasiteye sahip Otel Park'ın özellikleri 24 Saat oda servisi, jeneratör, Telefonla Doktor, Kapalı otopark, Merkezi ısıtma, Geleneksel oturma salonları, Şömineli lobi, Çamaşırhane, Ütü, Resepsiyonda kasa bulunmaktadır. Park otel Kafeterya, Lobi bar bulunmaktadır. Oda kahvaltı sisteminde çalışan Otel Park Kongre ve Toplantılarınız düşünülerek hazırlanmış 100 kişilik 1 toplantı odası, Barkovizyon, Ses sistemi, Mikrofon, Video Player, DVD Player, Televizyon, Tepegöz, Perde, Beyaz tahta, Slide projektör, Projeksiyon, Barkovizyon hizmetinize sunulmaktadır.

 Park Otel Edirne
 Şimşek Otel
Şimşek Otel
Edirne- Edirne
40 Standart oda, 3 Suit oda, 4 Üç kişilik oda, 1 Aile odası olmak üzere 120 yatak kapatisesinde ve toplam 48 odadan oluşmaktadır. Şimşek Otel Oda Özellikleri: 27 m2 lik odalarda; klima, kablolu 51 ekran Tv, telefon, mini-bar, özel küvetli banyo veya duş, saç kurutma makinesi, yangın alarmı, balkon Suit odalarda; çalışma odası ve 2 banyo bulunmaktadır. Resepsiyon hizmetleri, 24 saat oda servisi, yüksek hızda kablolu ve kablosuz internet, kuru temizleme hizmet olanakları Şimşek otel'de bulunmaktadır. Oda kahvaltı, Açık büfe kahvaltı, Şık bir atmosferde Türk ve Dünya mutfaklarından A'la Carte menü seçenekleri ile öğle ve akşam yemekleri sunumları. Ayrıca yerli ve yabancı kaliteli şaraplardan oluşan menü seçeneklerinde Şimşek Otel'de hizmetinizdedir. Edirne Şimşek Otel'in Toplam 180 m2 lik 210 kişi kapatisesinde donanımları mevcut salonunda; projeksiyon, sunum perdesi, yazı tahtası, kürsü, ses sistemi bulunup toplantı, davet ve organizasyonlarınızda hizmet vermektedir. Şimşek Otel'de; Satranç, tavla, ok, scrabl olanakları yanısıra lig TV. ve Digitürk ile maçlar projeksiyon sistemi ile sunulmakta olup, canlı müzik sunumları, Edirne tarihi ile ilgili kütüphane, çam ağaçları ile çevrilmiş 600 m. lik yeşil bir bahçe bulunmaktadır.Şimşek Otel konum; Edirne Trakya Üniversitesi karşısında bulunmaktadır.
 Şimşek Otel
 Hilly Hotel
Hilly Hotel
Edirne- Edirne

3 Yıldızlı , Hilly Hotel konforlu bir otel olmanın yanı sıra merkezi lokasyonu, profesyonel hizmeti, modern konsept mimarisi, seçkin ve farklı dekorasyonu ile size vazgeçilmez bir keyif karması sunmakta.Otelimizde Oriantal Suit, Executive Family, Delux Business, Superior olmak üzere ihtiyaçlarınıza uygun 30 odamız bulunmaktadır. Vento Restoranımız modern ve sağlıklı mutfağı , farklı sunumu ile Edirne ve Dünya mutfağından seçilen özel lezzetleri usta ellerde hazırlayarak beğeninize sunuyor.Otelimiz estetik tasarımı ile öne çıkan Balo Salonumuz ve en son teknoloji ile donatılmış fuayeli toplantı salonlarımızla bölgenin önemli toplantı ve davet organizasyonlarına ev sahipliği yapmaya hazırdır.Spiro Spa ve Fitness Sağlıklı yaşam merkezi içinde bulundurduğu ; sauna, buhar banyosu, masaj salonu, şok duşları ile yoğun toplantı, iş trafiğinden bunalanlar ve keyif arayan tatilciler için yaşanmamış bir farklılık yaratıyor.Yeni Dünyanın getirmiş olduğu yeniliklere süratle adapte olarak sürekli kendimizi yenilemek ve siz değerli konuklarımızın ihtiyaç ve beklentilerine uygun fiyat seçenekleri ile cevap vermeyi kendine görev bilmiştir.Edirne Hilly Hotel yüksek kalite ve yenilikçi hizmet anlayışı ile koşulsuz misafir memnuniyetini sağlayarak daha önce yaşanmamış bir tatil ve konaklama hizmeti sunarak sektörümüzün öncüsü olmayı kendine hedef bilmiştir.

 Hilly Hotel
Tur Güzergahı
Bu Turun Yapılacağı Tarihleri Öğrenmek İstiyorsanız Call Centerimizi Arayınız