Anı Tur
Kurumsal
Müşteri Hizmetleri
Biz Sizi Arayalım
Üyelik
0850 300 0 264
SATIŞ MERKEZİ

Burdur Çıkışlı Eskişehir & Beypazarı Turu

Biz Sizi Arayalım
Grup Rezervasyon
 Burdur Çıkışlı Eskişehir & Beypazarı Turu  Burdur Çıkışlı Eskişehir & Beypazarı Turu  Burdur Çıkışlı Eskişehir & Beypazarı Turu  Burdur Çıkışlı Eskişehir & Beypazarı Turu  Burdur Çıkışlı Eskişehir & Beypazarı Turu  Burdur Çıkışlı Eskişehir & Beypazarı Turu
  • 0 Yorum Yorum Ekle

Bu Turumuzun Bütün Kontenjanları Tükenmiştir.İlginiz İçin Teşekkür Ederiz.
  • Cuma Akşamları Hareket
  • Beypazarı, Hıdırlık Tepesi, Yaşayan Müze, Eskişehir, Kentpark, Şelale Park, Odunpazarı, Sazova Parkı
Tur Programı

BURDUR ÇIKISLI ESKISEHIR BEYPAZARI TURU

EK HIZMET BEDELLERI FIYATA DAHILDIR

2 GECE 3 GÜN 1 GECE OTEL KONAKLAMASI

Beypazari - Hidirlik Tepesi - Inözü Vadisi
Eskisehir - Porsuk Çayi - Odunpazari

HAREKET TARIHLERI

29 Ocak; 05 - 12 Subat; 25 Mart;
15 - 22 - 29 Nisan; 06 - 13 - 20 Mayis

02 - 09 - 16 Eylül; 07 - 14 - 21 Ekim;
11 Kasim ve 30 Aralik Aksamlari

1.GÜN
HAREKET

Değerli misafirlerimiz, sizleri 23.30 Burdur Otogar Önünden alarak gece yolculuğumuza başlıyoruz. 

2.GÜN
BEYPAZARI – HIDIRLIK TEPESİ – YAŞAYAN MÜZE – İNÖZÜ VADİSİ – KURŞUNLU CAMİİ

Değerli misafirlerimiz, Anı Tur otobüs içi ikramları eşliğinde, sabah 08.00 civarlarında Beypazarı’na ulaşıyoruz. Bu şirin ilçede serbest kahvaltı molamızı veriyoruz. Osmanlı mimarisinin bozulmadan kaldığı ve mimariyle birlikte gelenekleri ve görenekleriyle Osmanlıyı yaşayan kent, Beypazarı'mızı gezmeye başlıyoruz. Şehrin panoramik olarak görülebildiği en güzel noktası olan Hıdırlık Tepesine çıkıyor ve şehrin panoramasını çıkarttıktan sonra, 3000 eski evin bulunduğu eski Beypazarı’nda gezintiye çıkıyoruz. Örnek bir Beypazarı Evi olan yaşayan müzeyi geziyoruz. Yaşayan müzede etkinlikler çerçevesinde dileyenler Ebru Sanatı öğrenip hoca eşliğinde kendi ebrusunu yapabilir, isteyenler kurşun döktürüp bu Türk geleneğini yaşayabilirler. Küçük misafirlerimizse Hacivat Karagöz oynatarak bu kültürümüzle eğlenceli vakit geçirebilir. Adı gibi yaşayan, yaşatan müzeden çok keyif alacaksınız. Gezerken her katında bölgenin yaşamını anlatan örnekler göreceksiniz. Kurşunlu Camii, İncirli Camisini dışardan görüp, Gümüşçüler Çarşısında telkari takılardan, Suluhan'da havuç lokumuna, kuru erişteye, tarhanaya kadaryöreselürünlerbulabilirsiniz. Konaklararasındaki Alaattin Sokağını gezerken şehir sizi büyüleyecek. Öğle yemeğinde bölgenin yöresel yemeklerini tatma fırsatı bulacaksınız. Özellikle tarhana çorbası, yaprak sarma, güveç ve 80 katlı ev baklavası. İnözü Vadisi'ni de yapacağımız gezintinin ardından Eskişehir’de bulunan otelimize dönüş.

 

 

Sabah Kahvaltısı:Yol üstü mola tesisinde extra olarak alınacaktır.

Öğle Yemeği:Beypazarı’nda serbest öğlen yemeği

Akşam Yemeği:Otelde alınacak olup, tur ücretine dâhildir.

Konaklama: Seçilen otelde konaklama gerçekleştirilecektir.

Mola Tesisleri:Nasreddin Hoca Yay Tesisleri

Rota:Burdur – Polatlı (435 km), Polatlı – Beypazarı (70 km), Beypazarı İçi (10 km), Beypazarı – Eskişehir (175 km)

Toplam Kat Edilecek Mesafe: 690 km

Otele Giriş Saati: 18.00

3.GÜN
ESKİŞEHİR - PORSUK ÇAYI – KENTPARK – HALLER GENÇLİK MERKEZİ - ODUNPAZARI – KARİKATÜR MÜZESİ - KURŞUNLU KÜLLİYESİ – SAZOVA PARKI – CAM MÜZESİ - DEVRİM ARABASI - ŞELALE PARK

Değerli misafirlerimiz, sabah otelimizde alacağımız açık büfe kahvaltı sonrasında, Eskişehir'i gezmeye başlıyoruz. İlk olarak Porsuk Çayı ( Adalar, Çarşı) etrafında serbest zaman veriyoruz. Porsuk çayında dileyen misafirler tekne turuna ya da Gondol turuna çıkabilir ( Ekstra ). Buradan ayrıldıktan sonra Yılmaz BÜYÜKERŞEN imzalı Balmumu Heykel Müzesini zamanda yolculuk yaparcasına keyifle geziyoruz. Ardından sahiliyle, havuzlarıyla, kafeteryalarıyla adından söz ettiren Kent Parkı ziyaret ediyoruz. Haller Gençlik merkezinde çayımızı, kahvemizi yudumladıktan sonra Sazova Bilim, Sanat ve Kültür Parkına gidiyoruz. Burada sizlere serbest zaman veriyoruz. Bu serbest zamanda dileyen misafirler Masal Şatosunun, Korsan Gemisinin, Nuhun Gemisinin, Göletin etrafındagezi yapabilirler. Buradan ayrılarak 19. yüzyıl mimarisinin en güzel örneklerinin sergilendiği Odunpazarı'na ulaşıyoruz. Burada alacağımız ekstra öğle yemeğinin ardından, her biri birer tarih olan ve o eski yaşantıyı gözlerimizin önünde canlandıran tarihi konaklar arasında dolaşırken kendimizi Osmanlı döneminin içerisinde hissedeceğiz. Türkiye’de bilinen ilk Modern Cam Müzesi’ni, birbirinden güzel cam eserleri görüp fotoğrafladıktan sonra Atlı Han’da ( Geleneksel El Sanatları Çarşısı ) Lüle taşıyapım ve satım atölyelerini görüyor ve burada serbest zamanımızı değerlendiriyoruz. Ardından Dünya’da tek olan Lüle Taşı Müzesini ve Kurşunlu Külliyesi’ni ( Camii, Medrese, Kervansaray, Sıbyan Mektebi, Şadırvan ) geziyoruz.Ardından dönemin izlerini taşıyan Cumhuriyet Tarihi müzesini ve Karikatür Müzesini ziyaret ediyoruz. Eskişehir’i kuş bakışı seyredebileceğimiz, güzel fotoğraflar çekebileceğimiz Şelale Park’a gidiyoruz. Son olarak Türkiye’mizin ilk ve tek yerli otomobili olan Devrim Arabasını görüyoruz.  Gezilerimizin ardından dönüş yolculuğumuza başlıyoruz. Akşam saatlerinde Burdur’a varış ve bir dahaki Anı tur organizasyonumuzda buluşmak üzere sizleri aldığımız noktalara bırakarak vedalaşıyoruz.

 

Sabah Kahvaltısı:Otelde açık büfe olarak alınacak olup, tur bedeline dahildir.

Öğle Yemeği:Odunpazarı’nda serbest öğlen yemeği

Akşam Yemeği:Yol üstü mola tesisinde extra olarak alınacaktır.

Konaklama: Dönüş Günü. Bu Gece Otel Konaklaması Yoktur.

Mola Tesisleri:Nasreddin Hoca Yay Tesisleri

Rota:Eskişehir İçi (30 km), Eskişehir – Burdur (216 km)

Toplam Kat Edilecek Mesafe: 446 km

ÜCRETE DAHİL OLAN HİZMETLER

* Otellerde 1 Gece Yarim Pansiyon Konaklama
* Mercedes Tourismo veya Travego Vb. Otobüsler Ile Ulasim
* Profesyonel Rehberler Esliginde Çevre Gezileri
* Ani Tur Otobüs Içi Ikramlari
* Ani Tur Güvencesi
* Açik Büfe 1 Sabah Kahvaltisi
* Açik Büfe veya Set Menü 1 Aksam Yemegi
* 1618 Nolu Turizm Kanununa Göre Zorunlu Seyahat Sigortasi

* Otobüs için yeterli sayi olmadiginda 14 Kisilik MercedesSprinter veya Royal, Prestij, Turkuaz Marka 27 kisilik Klimali, yatar koltuklu araçlar ile turlar yapilabilir.

* Ek Hizmetler

* Müze Ören Yeri Giris Ücretleri 

ÜCRETE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

* Tüm Öglen Yemekleri
* Tüm Yemeklerde Alinan Içecekler
* Tüm Özel Harcamalar
* Ekstra Belirtilen Tüm Organizasyonlar

EK HİZMETLER BEDELİ KAPSAMI

Tur Programina Dâhil Olan Tüm Milli Park ve Ören Yeri Girisleri, Yardimci Rehberlik Ücretleri, Otopark Ücretleri, Tekne Turlari, Minibüs Ücretleri ve Turlara Göre Degisen Diger Ücretler Bu Kapsamdadir. Hangi Kuruma Bagli Oldugu Fark Etmeksizin, Tüm Müze Giris Ücretleri Misafirlerimize Aittir. Müze Girislerini Ofiste Ödemek Isteyen Misafirler, “EK HIZMET BEDELI (TAM)” Seçenegini Kullanarak Müze Giris Ücretlerini Rezervasyon Asamasinda Ödeyebilirler. Bu Durumda Satin Alinan Turun Müzelerinin Toplam Tutarina Göre Anitur; Müzekart Vererek ya da Giriste Bilet Alarak Misafirlerinin Müzelere Girisini Saglayacaktir. 0-17 Yas Çocuk, 65 Yas ve Üstü Yetiskin, Müzekart Sahibi, Sari Basin Karti Sahibi, Engelli Karti Sahibi Misafirlerimiz, Turizm Bakanligi’na Bagli Müzelere Ücretsiz Girdiginden, Bu Misafirlerimizin “EK HIZMET BEDELI (INDIRIMLI)” Seçenegini Tercih Etmesi Gerekmektedir. Bu Statüdeki Misafirlerimiz, “EK HIZMET BEDELI (INDIRIMLI)” Seçenegini Tercih Etmeleri Durumunda, Turizm Bakanligi’na Bagli Olmayan Müzelerdeki Giris Ücretlerini Kendileri Ödeyecektir. Türkiye Cumhuriyeti Vatandasi Olmayan Misafirler (Yabanci Uyruklu Misafirler) “EK HIZMET BEDELI (INDIRIMLI)” Seçenegini Seçip, Turdaki Müze Girislerini Kendileri Ödeyecektir.

İPTAL VE İADE GÜVENCE PAKETİ KAPSAMI

 

Tura Çikis  Gününden; 72 Saat (3 Gün) Öncesine Kadar Rezervasyon Iptal Talebinde Bulunulmasi veya Degisiklik Halinde Kosulsuz Yüzde 100 Kesintisiz Iade Garantisi Sunuluyor. 1, 2 veya 3 Gece Konaklamali Turlarda Paket Bedeli Kisi Basi 20 TL’dir. 4 Gece ve Üzeri Konaklamali Turlarda Paket Bedeli Kisi Basi 25 TL’dir. Uçakli Turlarda Iptal Iade Güvence Paketi Eklenememektedir.


1618 NOLU ZORUNLU SEYAHAT SIGORTASI KAPSAMI


Acentenin iflasi veya herhangi bir nedenle paket tur hizmetinin verilememesini kapsar. Saglik sigortasi degildir, tedavi masraflarini karsilamaz. (Özel saglik sigortasi misafire ait özel harcamadir)

 

ÖNEMLI: Otobüslü Turlarda 00-1,99 Yas Çocuklardan Ücret Alinmaz. Eger Çocuklar Için Otobüste Koltuk Istenirse 02-06 Yas Çocuk Fiyati Uygulanir. 0-7 Yas Çocuklar Ek Hizmet Bedeli Ödemez.

Çocuk Indirimleri Iki Yetiskin Yaninda ve Tek Bir Çocuk Için Uygulanabilir. Rehberimiz Programi Tamamen Gerçeklestirmek Kaydi Ile Programin Seyrinde Degisiklik Yapabilir. Turlarimiz Otel, Otobüs, Tur Programi Ve Rehberlik Hizmetleri Ile Bir Bütündür Ayri Ayri Düsünülemez. 0–6 Yas Çocuklarda Otel Konaklamasinda Yatak Verilmeyebilir. Triple Odalarda 3. Yatak Normal Yatak Konforunda Olmayabilir. Otel Duruma Göre Misafirlerimize Açilir-Kapanir Yatak ya da Çekyat Verebilir. 2 Yasini Doldurmus Her Bireyin Otobüste Koltuk Almasi Zorunludur. Tur Içeresinde Kullanilmayan Ulasim, Konaklama, Çevre Gezileri Vb. Haklar Iade Edilemez. Rezervasyon Esnasinda Koltuk Sözü Verilemez. Koltuk Numaralari Rezervasyon Tarih Sirasina Göre Belirlenir. Turu Erken Satin Alan Misafirler Önde Oturmaya Hak Kazanirlar. 4 Gece ve Üzeri Konaklamali Turlarda Oturma Düzeni Birer Sira Kaydirilarak Rotasyon Uygulamasi Gerçeklestirilir. Afise Edilen Fiyatlar “INDIRIMLI EK HIZMET BEDELI” Baz Alinarak Hesaplanmistir. Uçakli Turlarda Kademeli Fiyat Uygulamasi Geçerlidir. Uçaklarin Dolulugu Arttikça Tur Fiyatlari da Artmaktadir. Uçakli Turlarda Anitur, Yogunluga Bagli Olarak ve Programi Aksatmamak Kaydiyla; Havalimani, Havayolu Sirketi ve Uçus Saati Degistirme Hakkini Sakli Tutar. Atatürk Havalimani’ndan Sabiha Gökçen’e ya da Tersi Degisikliklerde Anitur, Misafirlerine Ücretsiz Servis Vermek Zorundadir. Tur Programinda Belirtilen Saatler, Normal Hava ve Yol Kosullarina Göre Hesaplanmis Olup, Olasi Gecikmelerde, Anitur’un Sorumlulugu, Misafirin Ise Tazminat Hakki Yoktur. Tur Konaklama Bölgelerinde ve Otellerinde Yogunluga Göre Ayni Standartlarda Olmak Kaydi Ile Degisiklik Yapilabilir. Tur Öncesi ya da Tur Esnasinda Hava Muhalefeti Nedeniyle Yapilamayan Turlardan Ani Tur’un Sorumlulugu Yoktur. Bu Turun Hareketi Için Minimum Katilimci Sayisi 30 Olarak Öngörülmüstür. Yeterli Sayida Çogunluk Olmadiginda Turu 20 Gün Önceden Haber Vermek Kaydi Ile Iptal Hakki Ani Tur’da Saklidir. Turun Iptali Durumunda Ani Tur Iptalini Bizzat Bildirmek Zorundadir. Yasal Süreç Oldugundan Tazminat Hakki Yoktur. Ön Ödeme Tutari Kayit Tarihinde Rezervasyon Bedelinin Minimum % 30’dur. Turun Hareket Tarihinden 7 Gün Önce Kalan Tur Bedelinin Tamamlanmasi Gerekir.

DİĞER

IKLIM SARTLARI

Büyük bir kismi Iç Anadolu Bölgesi sinirlari içinde kalan Eskisehir'de, bu bölgenin sahip oldugu Iç Anadolu tipi karasal iklim görülmektedir. Kislari soguk ve kar yagisli, yazlari sicak ve yagissiz bir iklim olan karasal iklimde yagislar sehrin daglik kesimleri hariç az ve kisa sürelidir. Yagisli gün sayisinin ortalama olarak bir yilin 90-100 gün oldugu Eskisehir’de yillik yagis ortalamasinin 373,6 mm’dir. Eskisehir ilinin en az yagis aldigi aylar Temmuz, Agustos ve Eylül aylaridir. En sicak ve en soguk aylarin ortalamalari 21,5 °C ve -0,8 °C ( Temmuz ve Ocak) oldugu Eskisehir ilinde kaydedilen en yüksek sicaklik 39,1 °C, en düsük sicaklik ise 26,3 °C'dir. Sicaklik rejimi karasal niteliktedir. Eskisehir ilinin genelinde hakim olan karasal ilkime karsin, Saricakaya Vadisi’nde Akdeniz iklimi özellikleri gösteren mikroklima hakimdir. Eskisehir’de kisin dogudan batiya dogru esen rüzgarlar halimken, baharin ilk aylarindan kuzeybati rüzgarlarinin hâkim oldugu görülmektedir. Bahar mevsimin sonunda güneybati, bati ve kuzeybatidan gelen rüzgârlar görülür. Yaz mevsiminde bazi günler dogudan gelen siddetli rüzgârlar görülebilmektedir. Sonbahar mevsiminde ise, Eylül ayinin son günlerinden itibaren dogu, kuzeydogu ve güneydogu rüzgarlari hakim olmaktadir.


OTOBÜSLER
MERCEDES TRAVEGO & TOURISMO: 46+1+1 Koltuklandirma, Abs, Asr, Klimali, Karoseri Indirme Kaldirma Sistemi Tempomat (Hiz Sinirlayici ve Sabitleyici), TV, DVD Player (DVD, VCD, CD, MP3), Önde ve Ortada 15" LCD monitör.

MAN FORTUNA: 46+1+1 Koltuklandirma, Abs, Asr, Klimali, Karoseri Indirme Kaldirma Sistemi Tempomat (Hiz Sinirlayici ve Sabitleyici), TV, DVD Player (DVD, VCD, CD, MP3), Önde ve Ortada 15" LCD monitör.

NEOPLAN CITYLINER / TOURLINER: 46+1+1 Koltuklandirma, Abs, Asr, Klimali, Karoseri Indirme Kaldirma Sistemi Tempomat (Hiz Sinirlayici ve Sabitleyici), TV, DVD Player (DVD, VCD, CD, MP3), Önde ve Ortada 15" LCD monitör.

TEMSA SAFIR / MARATON: 46+1+1 Koltuklandirma, Abs, Asr, Klimali, Karoseri Indirme Kaldirma Sistemi Tempomat (Hiz Sinirlayici ve Sabitleyici), TV, DVD Player (DVD, VCD, CD, MP3), Önde ve Ortada 15" LCD monitör.

 

MIDIBUSLER
ISUZU TURKUAZ: 31+1 Veya 27 + 1 Koltuklandirma, Yatar Otobüs Koltuklu, Abs, Asr, Klima, 1 Adet Monitör, 1 Adet Buzdolabi, Su Isiticili Mutfak Ünitesi, Okuma Lambalari, Rehber Anonsu Için Ses Sistemi, Cd Ve Dvd Oynatici.

NOVO LUX: 31+1 Veya 27 + 1 Koltuklandirma, Yatar Otobüs Koltuklu, Abs, Asr, Klima, 1 Adet Monitör, 1 Adet Buzdolabi, Su Isiticili Mutfak Ünitesi, Okuma Lambalari, Rehber Anonsu Için Ses Sistemi, Cd Ve Dvd Oynatici.

TEMSA PRESTIGE: 31+1 Veya 27 + 1 Koltuklandirma, Yatar Otobüs Koltuklu, Abs, Asr, Klima, 1 Adet Monitör, 1 Adet Buzdolabi, Su Isiticili Mutfak Ünitesi, Okuma Lambalari, Rehber Anonsu Için Ses Sistemi, Cd Ve Dvd Oynatici.

MINIBUSLER
MERCEDES SPRINTER: 12+1 veya 16 + 1 Koltuklandirma, Özel Tasarlanmis Yatar Otobüs Deri Koltuklu, Abs, Asr, Klima, 1 Adet Buzdolabi, Okuma Lambalari, Rehber Anonsu Için Ses Sistemi, Cd Ve Dvd Oynatici.

WOLKSWAGEN CRAFTER: 12+1 veya 16 + 1 Koltuklandirma, Özel Tasarlanmis Yatar Otobüs Deri Koltuklu, Abs, Asr, Klima, 1 Adet Buzdolabi, Okuma Lambalari, Rehber Anonsu Için Ses Sistemi, Cd Ve Dvd Oynatici.

NOT: Turlarimizda kisi sayisina göre, yukarida belirtilen araç tiplerinden herhangi birisi kullanilir.DİKKAT: Tur sirküsü yayımlandığı Wednesday, June 28, 2017 tarihinde geçerlidir. Aynı tura ait, daha sonraki bir tarihte yayımlanacak tur sirküsü bir öncekini geçersiz kılar.


TUR PROGRAMLARIMIZ 6502 NOLU TÜKETICI KANUNUNA UYGUN OLARAK HAZIRLANMISTIR.

Bu Turumuzun Bütün Kontenjanları Tükenmiştir.İlginiz İçin Teşekkür Ederiz.
Tur Otelleri
 Anemon Eskişehir
Anemon Eskişehir
Eskişehir- İnönü

5 Yildizli,Eskisehir genel görünümüne hakim bir noktada bulunan 5 yildizli otelimiz; Istanbul-Ankara çevre yolu üzerinde konumlanmaktadir ve sehir merkezine 3 km, Eskisehir organize sanayi bölgesine 11 km, Eskisehir havalimanina 12 km, Ankara Esenboga havalimanina ise 232 km mesafededir. Eskisehir’in yeni halini yasamaya geldiginizde sizi Anemon ailesinin bir üyesi Eskisehir Anemon Otel’e bekliyoruz. Otelimiz Istanbul-Bursa istikametinden gelindiginde sehrin hemen girisinde NEO Alisveris Merkezi ile yan yana ve sehrin genel görümüne hakim yüksek bir noktadadir. Anemon Oteller grubunun ilk 5 yildizli oteli; Anemon Eskisehir Otel; siz degerli misafirlerimizi geleneksel türk misafirperverligini yasamaya ve Anemon oteller zinciri ile özdeslesmis güleryüzlü ve kaliteli hizmetin tadini çikarmaya davet etmektedir. Konaklamanizi en konforlu sekilde saglayabilmek için özenle dizayn edilmis 1 presidential suit, 5 executive suit, 6 junior suit, 162 deluxe ile toplam 174 oda sayisi ile hizmet sunmaktayiz. Ayrica sigara içilmeyen odalarin bulundugu özel katimiz da bulunmaktadir. Tüm odalarimizda TV ve Uydu Yayinlari, Merkezi Sistem Havalandirma, Emanet Kasasi, Makyaj ve Çalisma Masasi, Gazete Servisi, Saç Kurutma Makinesi, Banyoda Telefon, Direk Hatli Telefon, Minibar, Çay Kahve Makinesi, ADSL Internet Baglantisi, Kablosuz Internet Baglantisi, 24 saat Oda Servisi, Küvet ve Banyo bulunmaktadir.

 Anemon Eskişehir
Tur Güzergahı
Bu Turun Yapılacağı Tarihleri Öğrenmek İstiyorsanız Call Centerimizi Arayınız