Anı Tur
Kurumsal
Müşteri Hizmetleri
Acentelerimiz
Biz Sizi Arayalım
Üyelik
0850 250 0 264
0850 300 0 264
Çağrı Merkezi
 Bursa Çıkışlı Kapadokya Turu
0 Yorum
Yorum Ekle
Bu turu satın almak için tıklayınız
229
,
99
TL
'den itibaren
Her Hafta Perşembe Günü Hareket
Kapadokya, Ürgüp, Göreme, Avanos, Peri Bacaları, Ihlara, Yeraltı Şehirleri, Paşabağ, Açık Hava Müzesi, Uçhisar
Tur Hakkında Sizi Arayalim
Turu Satın Al
Tur Programı

BURSA ÇIKIŞLI KAPADOKYA TURU

Avanos - Ürgüp - Ihlara Vadisi - Göreme
Hacı Bektaş - ı Veli - Derinkuyu - Tuz Gölü

3 GECE 4 GÜN 2 GECE OTEL KONAKLAMASI

HAREKET TARİHLERİ 

09 - 23 NİSAN; 07 - 21 MAYIS
03 - 17 EYLÜL; 01 - 15 - 29 EKİM
12 KASIM; 03 ARALIK

Düş ve Gerçeğin Buluşma Noktası ve Tanrı Kapadokya'yı Yarattı.

1.GÜN
PERŞEMBE: HAREKET

Değerli misafirlerimiz, sizleri 21.00 Bursa Atatürk Stadyumu Önünden ( C Kapısı ) 23.30 da Eskişehir Cengiz Topel Caddesi Çarşı Polis Karakolu Önünden alarak gece yolculuğumuza başlıyoruz.

2.GÜN
CUMA: GÖREME – ÜRGÜP – ASMALI KONAK - UÇHİSAR KALESİ

Değerli misafirlerimiz, 02.00 Ankara Söğüt Özü Ulusoy Dinlenme Tesisleri Önünden katılacak misafirlerimizle Anı Tur otobüs içi ikramları eşliğinde Ankara - Aksaray üzerinden Nevşehir – Niğde - Kayseri üçgenindeki doğal güzelliklerini 3917 m. yüksekliğindeki Erciyes Dağı ve 3268 m. yüksekliğindeki Hasan Dağ’a borçlu olan, Perslerin “Güzel Atlar Diyarı” diye adlandırdıkları Kapadokya bölgesine doğru yol alıyoruz. Sabah yolda alınan serbest kahvaltı sonrası, eski adı Korama olan Göreme Vadisi içindeki Göreme Açık Hava Müzesi’ni geziyoruz. Kaya kiliseleri ( Elmalı, Yılanlı, Barbara Kiliseleri ), yemekhane, mutfak, kiler ve İncil’in baştan sona resmedildiği Tokalı Kilise müzede göreceğimiz yerler arasında, Ürgüp içinde yapacağımız panoramik tur sonrası Şarap Mahzenlerini gezip Kapadokya’nın lezzetli şaraplarını tatma imkânı. Şapkalı Peribacalarının ve Kapadokya’nın simgesi olan Üç Güzeller Peribacalarını görüyoruz. Buradan Asmalı Konak ( Panaromik ) dizisinin de çekildiği, Rum taş işçiliğinin en iyi örneklerini görebileceğiniz Mustafa paşa’ya gidiyoruz. Sonrasında bölgenin en yüksek noktası konumunda bulunan Uçhisar Kalesi’ni ( Panaromik ) seyretme ve fotoğraflama imkânı. Onyx Taş Atölyesinde taşların özellik ve işlenişlerine dair bilgiler alıp, Akşam yemeği ve konaklama için otelimize hareket ediyoruz. Akşam yemeği ve konaklama.

 

Sabah Kahvaltısı: Yol üstü mola tesisimizde extra olarak alınacaktır.

Öğle Yemeği: Avanos restoranda açık büfe olarak alınacaktır.

Akşam Yemeği: Otelde alınacak olup, tur ücretine dâhildir.

Konaklama: Seçilen otelde konaklama gerçekleştirilecektir.

Mola Tesisleri: Sivrihisar Yay Dinlenme Tesisleri, Aksaray Hanifi Yılmaz Dinlenme Tesisleri

Rota: Bursa – Ankara( 400 km )  Ankara - Aksaray ( 215 km ), Aksaray – Nevşehir ( 80 km), Bölge İçi Gezileri (70 km )

Toplam Kat Edilecek Mesafe: 820 km

Otele Giriş Saati: 18.00

3.GÜN
CUMARTESİ: GÜVERCİNLİK VADİSİ – DEVELİ VADİ - ÇAVUŞİN – PAŞABAĞ – AVANOS – HACI BEKTAŞ – I VELİ

Değerli misafirlerimiz otelimizde alınan açık büfe sabah kahvaltı sonrasında( Kahvaltı öncesi BALON TURU 250 TL Ekstra ) Çavuşin Ören Yerini ziyaret ediyoruz. Çok başlı peribacalarının en güzel örneklerini göreceğiniz Paşabağ’da (Keşişler Vadisi) fotoğraf molası veriyoruz.İlginç peribacası oluşumlarını içerisinde barındıran, adını da deve şeklindeki peribacasından alan Develi Vadi ( Dervent Vadisi ) gezisi ardından çanak-çömleği ile meşhur Avanos’a gidiyoruz. Avanos’da Kızılırmak’ı görüp çamurundan yapılan çanak - çömleklere dair bilgi alıyoruz. Güvercinlik Vadisi’ni gördükten sonra Horasan’da dünyaya gelen, 13.yy’dan bugüne evrensel görüşleriyle her kesimi kucaklayan, Yeniçerilerin de Piri Hacıbektaş-ı Veli’nin Türbesinin bulunduğu Hacıbektaş ilçesine gidiyoruz Hacı Bektaş_ı Veli Müzesinde; Balım Sultan Türbesi, Güvenç Abdal Türbesi, Hacı Bektaş Veli Türbesi, Kırklar Meydanı, Pir Evi, Üçüncü Avlu Kiler Evi, Meydan Evi, Meydan Evi Cami, Aş Evi, İkinci Avlu ( Dergâh Avlusu), Birinci Avlu ( Nadar Avusu ) gezip dönüşte bir halı atölyesinde en eski el sanatlarımızdan olan ve dünyaca ünlü Türk halılarına örnekler görüyoruz.Akşam yemeği ve konaklama. Dileyenler ile yemek sonrası bu turun olmasa olmazlarında yöreye özgü Türk Gecesine ( Kuzu Gecesi ) gidiyoruz. ( Ekstra 50 TL )

 

Sabah Kahvaltısı:Otelde açık büfe olarak alınacak olup tur ücretine dâhildir.

Öğle Yemeği:Uranüs restoranda yöresel menü olarak alınacaktır.

Akşam Yemeği:Otelde alınacak olup, tur ücretine dâhildir.

Konaklama: Seçilen otelde konaklama gerçekleştirilecektir.

Rota:Bölge İçi Gezileri ( 160 km )

Toplam Kat Edilecek Mesafe: 160 km

Otele Giriş Saati: 18.00

4.GÜN
DERİNKUYU - NARLIGÖL – IHLARA VADİSİ – TUZ GÖLÜ

Değerli misafirlerimiz otelimizde alınan açık büfe sabah kahvaltı sonrasındailk durağımız; düşman baskınlarından kaçan binlerce kişinin, aylarca yaşayabileceği mühendislik harikası olan Derinkuyu Yeraltı Şehri ( veya Kaymaklı Yeraltı Şehri ) sonrasında Narlıkuyu Krater Göl’ünde vereceğimiz serbest zaman sonrası Melendiz Çayı’nın oluşturduğu doğa harikası bir kanyon-vadi olan Ihlara Vadisi’ne gidiyoruz. Ağaçaltı ve Yılanlı Kiliselerini geziyoruz. Bursa’ya doğru yola çıktığımızda Tuz Göl’ü kıyısında vereceğimiz fotoğraf molası ardından Ankara - Eskişehir güzergâhında yol alarak akşam saatlerinde siz sayın misafirlerimizi Anı Tur’un diğer seyahatlerinde tekrar görüşmek üzere, aldığımız noktalara bırakıyoruz. Hoşçakalın.

 

Sabah Kahvaltısı: Otelde açık büfe olarak alınacaktır. Tur ücretine dâhildir.

Öğle Yemeği: AksarayHanifi Yılmaz Dinlenme Tesislerinde alınacaktır.

Akşam Yemeği: Yoldaki dinlenme tesislerinde ekstra olarak alınacaktır.

Konaklama: DİKKAT BU GECE OTEL KONAKLAMASI YOKTUR.

Dinlenme Tesisleri: Aksaray Hanifi Yılmaz Dinlenme Tesisleri, Sivrihisar Yay Dinlenme Tesisleri

Rota: Nevşehir – Derinkuyu  (30 km) Derinkuyu – Aksaray ( 70 km  )– Aksaray – Bursa (700 km)

Toplam Kat Edilecek Mesafe: 770 km   

Toplam Tur Mesafesi: 1750 km

Bursa’ya Varış Saati: 22.30

ÜCRETE DAHİL OLAN HİZMETLER

* Otellerde 2 Gece Yarım Pansiyon Konaklama
* Mercedes Tourısmo veya Travego Vb. Otobüsler İle Ulaşım
* Çevre Gezileri
* Anı Tur Otobüs İçi İkramları
* Anı Tur Güvencesi
* Açık Büfe 2 Sabah Kahvaltısı
* Açık Büfe veya Set Menü 2 Akşam Yemeği
* 1618 Nolu Turizm Kanununa Göre Zorunlu Seyahat Sigortası

ÜCRETE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

* Tüm Öğlen Yemekleri
* Tüm Yemeklerde Alınan İçecekler
* Tüm Özel Harcamalar
* Ekstra Belirtilen Tüm Organizasyonlar
* Müze Ören Yeri Girişleri

EK HİZMETLER

Müze Ören Yeri Giriş Ücretleri Ofislerimizde Tahsil Edilmektedir. Ödeme Seçeneğine Göre Peşin, K.Kartı Tek Sefer Veya Taksitli Olarak Ödenebilir. Peşin Ödemelerde İndirim Kullanılmaz. Turda Kullanılmayan Müze Ören Yeri Ücretleri İade Edilmez. Ofislerimizde Ödeme Yapmayan Konuklarımız Otobüste Ödeme Yapabilirler. Tüm Müze ve Ören Yeri Giriş Ücretleri, Rehberlik Hizmetleri ile Hacı Bektaş-ı Veli Turu + Müze Kart ( Kültür Bakanlığına Ait Müzelerde 1 Yıl Ücretsiz Geçerlidir.)  Toplam Ücretleri Tam 80 TL Müze Kart, Sarı Basın Kartı 8 – 17 Yaş Çocuk ve 65 Yaş üstü misafirlerimiz Kimlik İbraz Etmek Kaydı İle 40 TL ödemektedirler. Ödeme Seçeneğine Göre Peşin, K.Kartı Tek Sefer Veya Taksitli Olarak Ödenebilir. Peşin Ödemelerde İndirim Kullanılmaz. 0 – 7 YAŞ MÜZE ÖREN ÜCRETLERİ ALINMAZ. TC KİMLİĞİ OLMAYAN MİSAFİRLERDEN 100 TL MÜZE VE ÖREN YERİ GİRİŞ ÜCRETİ ALINIR.

İPTAL VE İADE GÜVENCE PAKETİ

Tura Çıkış Gününden; 72 Saat (3 Gün) Öncesine Kadar Rezervasyon İptal Talebinde Bulunulması veya Değişiklik Halinde Koşulsuz Yüzde 100 Kesintisiz İade Garantisi Sunuluyor. 1, 2 veya 3 Gece Konaklamalı Turlarda Güvence Paketi Bedeli Kişibaşı 20 TL dir. 4 Gece ve Üzeri Konaklamalı Turlarda Güvence Paketi Bedeli Kişibaşı 25 TL


1618 NOLU ZORUNLU SEYAHAT SIGORTASI KAPSAMI

Acentenin iflası veya herhangi bir nedenle paket tur hizmetinin verilememesini kapsar. Sağlık sigortası değildir, tedavi masraflarını karşılamaz.Özel sağlık sigortası misafire ait özel harcamadır.

Uçaklı Turlarımıza İptal İade Güvence Paketi Eklenememektedir.

Uçaklı Turlarımızda Kademeli Fiyat Sistemi Uygulanmaktadır. Bu Nedenle Afişe Edilen Fiyatlar, Turun En Ucuz Olduğu Tarihteki Fiyatlarıdır. Doluluğa Bağlı Olarak, Turların Fiyatları Artmaktadır.

 

ÖNEMLİ NOT

Otobüslü Turlarda 00-1,99 Yaş Çocuklardan Ücret Alınmaz. Eğer Çocuklar İçin Otobüste Koltuk İstenirse 02-06 Yaş Çocuk Fiyatı Uygulanır.

DİĞER

TÜRK GECESİ

Kapadokya bölgesine has olan, kayanın içine oyma olarak yapılmış otantik mekânlarda gerçekleştirilen eğlencede, ülkemizin her yöresine ait halk dansları sergilenmektedir. Çeşitli animasyonlara ve eğlencelere de yer verilen gecede sınırsız yerli alkollü ve alkolsüz içecek verilmektedir. Uranus Restoran'da gerçekleştirilecek Türk Gecesinin fiyatı Kişi Başı 50 TL. Uranus Restaurant  ( Limitsiz Yerli İçki Alkollü Alkolsüz, Mezeler, Yöresel Halk Oyunları, Dansöz, Animasyonlar, Müzik Gösterileri V.b )

 

http://www.uranossarikaya.com/

 

BALON TURU

Türk Hava Kurumu’na Ait Balonlar İle Uçuyoruz. Gün doğmadan 1 saat önce otelimizden hareket ile pilotlardan bilgilendirme alırken hafif bir kahvaltı yapıyor ve sonrasında turumuza başlıyoruz. Hava ve mevsim şartlarına göre değişen 60 – 75 dk sürecek turumuz (tamamı 3 saat olacak) otelimize transferimizle son buluyor. Sabah saat 5 civarı, araçlarımız siz saygıdeğer konuklarımızı otelimizden alarak kalkış alanına getirir. Balonlar yerde uçuşa hazırlanırken, konuklarımız açık büfe hafif bir kahvaltı yaparlar. Kısa süren bir hazırlıktan sonra balonlar gündoğumuna yakın uçuşa başlarlar. Uçuş yaklaşık 1 saat sürer. Uçuş süresince Balonumuz ile yaklaşık 1000 feet lik yüksekliğe çıkarak konuklarımıza güneş doğuşunu, vadi içlerine girerek peri bacalarını ve vadi manzaralarını seyretme ve fotoğraf çekme ve video kaydı imkânı veriyoruz. Uçuş sonunda konuklarımız için şampanyalı bir kutlama yapıyoruz. Ayrıca uçuş hatırası olarak uçuş sertifikası ve balon şapkası verilecektir. Tüm balon uçuş macerası yaklaşık 3 saat sürmekte olup, sabah 8 civarında konuklarımız tekrar konakladıkları otellerine veya gezi noktasına bırakılacaktır. Balon turumuzun fiyatı kişi başı 250 TL

 

BÖLGEDEKİ ALIŞVERİŞ YERLERİMİZ

Halı İçin Bazar 54, Onyx Taşı İçin Sayan Onyx Taş Atölyesi, Çanak Çömlek İçin Karakuş Çömlekçilik, Şarap İçin Turasan Şarapları

 

OTOBÜSLER

Travego & Tourismo MERCEDES, Man Fortuna 46+1+1 koltuklandırma,Abs, Asr, Klimalı, Karoseri indirme kaldırma sistemi Tempomat (hız sınırlayıcı ve sabitleyici), TV, DVD Player (DVD, VCD, CD, MP3), önde ve ortada 15 " LCD monitörDİKKAT: Tur sirküsü yayımlandığı 29 Ocak 2015 Perşembe tarihinde geçerlidir. Aynı tura ait, daha sonraki bir tarihte yayımlanacak tur sirküsü bir öncekini geçersiz kılar.


TUR PROGRAMLARIMIZ 4077 NOLU TÜKETİCİ KANUNUNA UYGUN OLARAK HAZIRLANMIŞTIR.

Ücret Tablosu
Altınyazı Otel
09.04.2015  29.10.2015
İki Kişilik Odada Kişi Başı İlave Yatak Tek Kişilik Oda 2 - 6 Yaş Çocuk 7 - 12 Yaş Çocuk
319,99
280
390
150
240
Dilek Kaya Hotel
09.04.2015  29.10.2015
İki Kişilik Odada Kişi Başı İlave Yatak Tek Kişilik Oda 2 - 6 Yaş Çocuk 7 - 12 Yaş Çocuk
339,99
300
440
150
260
Turban Hotel
09.04.2015  29.10.2015
İki Kişilik Odada Kişi Başı İlave Yatak Tek Kişilik Oda 2 - 6 Yaş Çocuk 7 - 12 Yaş Çocuk
289,99
240
350
150
200
Altınyazı Otel
12.10.2015  17.12.2015
İki Kişilik Odada Kişi Başı İlave Yatak Tek Kişilik Oda 2 - 6 Yaş Çocuk 7 - 12 Yaş Çocuk
239,99
220
310
120
190
Dilek Kaya Hotel
12.10.2015  17.12.2015
İki Kişilik Odada Kişi Başı İlave Yatak Tek Kişilik Oda 2 - 6 Yaş Çocuk 7 - 12 Yaş Çocuk
279,99
260
340
120
240
Turban Hotel
12.10.2015  17.12.2015
İki Kişilik Odada Kişi Başı İlave Yatak Tek Kişilik Oda 2 - 6 Yaş Çocuk 7 - 12 Yaş Çocuk
229,99
210
300
120
180

Afişe Edilen Fiyatlar, Belirtilen Periyottaki En Uygun Fiyatlı Tur Tarihin Fiyatlarıdır. Doluluğa Bağlı Olarak Fiyatlar Değişmektedir.

BU TURU SATIN ALMAK İÇİN TIKLAYINIZ
Ödeme Detayları
 Bursa Çıkışlı Kapadokya Turu

Çocuk indirimleri iki yetişkin yanında uygulanır. Tek bir çocuk için kullanılır. Rehberimiz Programı Tamamen Gerçekleştirmek Kaydı İle Programın Seyrinde Değişiklik Yapabilir. Turlarımız Otel, Otobüs, Tur Programı ve Rehberlik Hizmetleri İle Bir Bütündür Ayrı Ayrı Düşünülemez. 0–6 Yaş Çocuklarda Otel Konaklamasında Yatak verilmeyebilir. Tur içersinde Kullanılmayan Ulaşım, Konaklama, Çevre Gezileri Vb. Haklar İade Edilmez. Rezervasyon Esnasında Koltuk Sözü Verilemez. Haftalık Turlarda Oturma Düzeni Birer Sıra Kaydırılır. Konaklama Bölgelerinde ve Otellerinde Yoğunluğa Göre aynı standartlarda olmak kaydı ile Değişiklik Yapılabilir. Tur öncesi ve Tur içinde Hava Muhalefeti Nedeniyle Yapılamayan Turlarda Anı Turun Sorumluluğu Yoktur. Anıtur, Uçaklı Turlarda, Uçakların Doluluğuna Bağlı Olarak, Havalimanı ve Havayolu Şirketini Değiştirme Hakkını Saklı Tutar. Böyle Bir Durumda Misafirlerimizin İptal Hakkı Bulunmamaktadır. Yeterli sayıda çoğunluk olmadığında turu 3 gün önceden haber vermek kaydı ile iptal hakkı Anı Tur da saklıdır. Turun iptali durumunda Anı Tur iptalini bizzat bildirmek zorundadır.

Tur Otelleri
 Turban Hotel
Turban Hotel
Nevşehir- Ürgüp
243 toplam oda, 486 toplam yatak, 9 junior suit, 234 çift kişilik oda. Kapadokya manzarası var. Merkezi ısıtma, bahçe, TV odası, kuaför salonu, çamaşırhane, ütü, kuru temizleme, uyandırma servisi, hediyelik eşya, alışveriş merkezi, kredi kartı kabul edilir. Direkt telefon, mini bar, televizyon, kablo TV, split klima, duş, wc, saç kurutma makinesi, merkezi ısıtma, yangın alarm sistemi. Yarı olimpik yüzme havuzu, çocuk havuzu, Türk hamamı, buhar odası, Fin hamamı, sauna, masaj, fitness salonu, disko, futbol sahası, mini futbol, voleybol, jogging, şezlong ve şemsiye. 3 toplantı odası (60 min. 280 max. Kapasite). Internet. Ürgüp 1,5 km, Avanos 12 km, Nevşehir 17 km. Nevşehir Havaalanı 38 km. Kayseri Havaalanı 63 km. Tarihi yer yakınında.
 Turban Hotel
 Altınyazı Otel
Altınyazı Otel
Nevşehir- Avanos
114 Oda, 237 Yatak, 104 Standart Oda, 1 Rezerveli Oda, 6 Köşe Oda, 5 Sigara İçilmeyen Oda, 3 Çocuk Suiti, Doğrudan Telefon, Banyo, Saç Kurutucu, Mini bar, Uyandırma Servisi, 24 Saat Oda Servisi, Uydu TV, Merkezi Isıtma, Bölünmüş Havalandırma, Bahçe Manzarası,2 Restoran Kapalı Alan Kapasitesi:330, Açıkhava Kapasitesi: 80+1000, Kahvaltı Salonu (Toplam Kapasite:330), Pastane, Lobi Bar, Restoran Bar, Türk Mutfağı, Uluslararası, Kuzine (BB)Yatak ve Kahvaltı, (HB)Sabah ve Akşam Yemeği, (FB)Sabah-Öğle-Akşam Yemeği Dahil, 5 Toplantı Salonu Toplam Kapasite:460, Maksimum (m2 / Kişi):200/250, Minimum(m2 / Kişi):25/20, Ortak Internet Bağlantısı, Ses Sistemi, Yaka Mikrofonu, Kablosuz Mikrofon, Masa Mikrofonu, Aydınlatma Sistemi, DVD Player, Vcd Player, VCR, Slayt Gösterici, Bilgisayarlı Projektör, Video Kayıt, Gösteri Ekranı, Tepegöz, TV, Yazma Tahtası, Faks, Havalandırma, Lazer İşaretleyici, Revir, Özürlüler Için Servisler, Uyandırma Servisi, Internet, Market, Çamaşır Yıkama Servisi, Resepsiyonda Kasa Hizmeti, Jeneratör, Park Alanı Türk Banyosu, Sauna, Masaj, Jimnastik Salonu, Bahçe, Çocuklar Için Oyun Alanı, TV Odası, Disko, Masa Tenisi, Şehir Merkezine Çok Yakın,Avanos1 km, Nevşehir Havaalanı 30 km, Kayseri Havaalanı 60 km.
 Altınyazı Otel
 Dilek Kaya Hotel
Dilek Kaya Hotel
Nevşehir- Nevşehir
Dilek Kaya Hotel Göreme’ye 3 Km, Ürgüp’e 5 Km mesafede yer almakta olup, Vadi ve yürüyüş rotalarına en yakın konumda yer almaktadır.Havayolunu tercih eden misafirler için Nevşehir Havaalanı 45 km Kayseri Havaalanı ise 65 km mesafede bulunmaktadır.Tüm bunların yanında evinizin rahatlığını bulabileceğiniz 1 King suite, 10 Junior & Deluxe oda, 78 Standart oda ile sizlere hizmet vermekteyiz…Tüm odalarımızda;Kablolu internet bağlantısı (Genel mekânlarda WI-FI) , Minibar, Saç Kurutma, Klima, Dijital Kasa, Direkt telefon, Uydu Yayınlı Lcd T.V. , Kettle ve Çay Kahve Seti, Merkezi Isıtma Bulunmaktadır…
 Dilek Kaya Hotel
Tur Güzergahı
Gidiş & Dönüş
Gidiş
09 Nisan 2015 Perşembe
16 Nisan 2015 Perşembe
23 Nisan 2015 Perşembe
30 Nisan 2015 Perşembe
07 Mayıs 2015 Perşembe
14 Mayıs 2015 Perşembe
21 Mayıs 2015 Perşembe
03 Eylül 2015 Perşembe
10 Eylül 2015 Perşembe
17 Eylül 2015 Perşembe
01 Ekim 2015 Perşembe
15 Ekim 2015 Perşembe
29 Ekim 2015 Perşembe
12 Kasım 2015 Perşembe
19 Kasım 2015 Perşembe
03 Aralık 2015 Perşembe
17 Aralık 2015 Perşembe
Dönüş
12 Nisan 2015 Pazar
19 Nisan 2015 Pazar
26 Nisan 2015 Pazar
03 Mayıs 2015 Pazar
10 Mayıs 2015 Pazar
17 Mayıs 2015 Pazar
24 Mayıs 2015 Pazar
06 Eylül 2015 Pazar
13 Eylül 2015 Pazar
20 Eylül 2015 Pazar
04 Ekim 2015 Pazar
18 Ekim 2015 Pazar
01 Kasım 2015 Pazar
15 Kasım 2015 Pazar
22 Kasım 2015 Pazar
06 Aralık 2015 Pazar
20 Aralık 2015 Pazar