Anı Tur
Kurumsal
Müşteri Hizmetleri
Biz Sizi Arayalım
Üyelik
0850 300 0 264
SATIŞ MERKEZİ

Bursa Uludağ Kayak Turu

Biz Sizi Arayalım
Grup Rezervasyon
 Bursa Uludağ Kayak Turu  Bursa Uludağ Kayak Turu  Bursa Uludağ Kayak Turu  Bursa Uludağ Kayak Turu  Bursa Uludağ Kayak Turu  Bursa Uludağ Kayak Turu
  • 0 Yorum Yorum Ekle

Bu Turumuzun Bütün Kontenjanları Tükenmiştir.İlginiz İçin Teşekkür Ederiz.
  • Her Hafta Cumartesi Sabahı Hareket, Pazar Akşamı Dönüş
  • Bursa, Tophane, Cumalıkızık, Uludağ Kayak Turu
Tur Programı

BURSA ULUDAG KAYAK TURU

1 GECE 2 GÜN 1 GECE OTEL KONAKLAMASI

 

Ek Hizmet Bedelleri Fiyata Dahildir

 

Bursa - Tophane - Cumalikizik - Uludag Kayak Turu

 

HER CUMARTESI SABAHI HAREKET

 

Uludag'da Kayak Keyfi, Bursa'da Termal Keyfi

1.GÜN
YEŞİL CAMİİ – BURSA – TOPHANE - CUMALIKIZIK – ŞEHZADE MUSTAFA TÜRBESİ - TERMAL OTEL'DE KONAKLAMA İMKÂNI

Değerli misafirlerimiz, 07.00 Yenibosna Airport Avm Otoparkı - 07.30 Harbiye Cumhuriyet Caddesi Anı Tur Merkez Ofis Önü - 08.00 Göztepe Medeniyet Üniversitesi Otoparkı (E – 5 Uzunçayır  - Göztepe Yolu Üzerinde Yan Yol İstikametinde) - 08.15 Kartal Yemek Center - 08.30 Çayırova Mc Donalds Önü - 09.00 İzmit Halk Evi Durağı (İzmit - Adapazarı yönünden) katılacak misafirlerimizle Anı Tur otobüs içi ikramları eşliğinde Yalova - Orhangazi - Gemlik güzergâhı üzerinden Bursa’ya hareket ediyoruz. Osmanlılar’ın Bursa’da ilk yerleştikleri bölgelerden olan, Uludağ’ın kuzeyindeki dik etekler ile vadiler arasında kalan “Kızık“  köylerinden Cumalıkızık Köyü’ne gidiyoruz. Köyde koruma ve yenileme çalışmalarının yapıldığı toplam 270 evden bazılarına ve Etnografya Müzesi’ne misafir oluyoruz. Keyifle gerçekleştireceğimiz Cumalıkızık gezimizin ardından, Uludağ eteklerindeki, Yeşili, Şeftalisi, Kebabı, İpeği, Bıçağı ve kaplıcalarıyla meşhur, Osmanlı İmparatorluğu’nun kuruluşunda öncülük etmiş, adını; şehri kuran Bithynia Kralı 1.Prusias’dan alan Bursa’ya ulaşıyoruz. Bursa’da ilk olarak Heykel, Yeşil Camii ve Yeşil Türbe gezilerimizi gerçekleştiriyoruz. Bu gezilerin ardından Bursa’yı yaşayabilmeniz için size kısa bir serbest zaman veriyoruz.Ardından Tarihi Kapalı Çarşı ve Ulu Camii gezildikten sonra Osman Gazi ve Orhan Gazi’nin türbelerinin bulunduğu Tophane’ye çıkıyor ve şehrin panoramik fotoğrafını çekiyoruz. Buradan hareketle Muradiye bölgesinde yer alan Muradiye Külliyesi’ni ziyaret edeceğiz. Göreceğimiz yerlerden bazıları Muradiye Cami ve Medresesi, 2. Murad Türbesi, Cem Sultan Türbesi, Şehzade Mustafa ve annesi Mahidevran Sultan türbeleri olacak. Gezilerimiz sonrasında otelimize yerleşiyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde. Bu turumuzda Almira Termal Otel ya da Tiara Termal Oteli tercih eden misafirlerimiz konakladığı otelin termal havuzlarından, banyolarından, hamam ve saunadan ücretsiz olarak faydalanabilirler.

 

Sabah Kahvaltısı: Otobüste dağıtılacak olan Lunch Box ile. (Sandwich, Meyve Suyu, Eti Browni, Muz, Nane Şekeri)
Öğle Yemeği: Bursa’da serbest zaman – Yöresel İskender Menüsü

Akşam Yemeği: Otelde alınacak olup, tur ücretine dâhildir.
Konaklama: Seçilen otelde konaklama gerçekleştirilecektir.
Rota: İstanbul – Bursa (180 km) Bursa İçi (20 km)
Toplam Kat Edilecek Mesafe: 200 km
Otele Giriş Saati: 18.00 – 19.00

2.GÜN
ULUDAĞ KAYAK GÜNÜ

Değerli misafirlerimiz, otelimizde alınan açık büfe sabah kahvaltısının ardından Bursa'nın ve Ülkemizin gözde kış turizm beldesi Uludağ’a hareket ediyoruz. Karla kaplı orman manzaralı yoldan dağa doğru yolculuğumuzu gerçekleştirirken yaklaşık 45 dakika sürecek yolculuğumuzun ardından, oteller bölgesi olarak da bilinen Uludağ Meydanı’na ulaşıyoruz. Burada sizleri serbest bırakıyor ve gerek otellerin gerekse de liftlerin imkânlarından faydalanma şansı veriyoruz. Bugün öğle yemeğinde Mangalda sucuk-ekmek ziyafeti var. Serbest vakitte misafirlerimiz ekstra olarak, kayak yapabilir, telesiyejle zirveye çıkabilir, kar motoruna binebilir, otellerde vakit geçirebilir ya da çevre gezisi yapabilirler.  Saat 17.00 de belirlenen buluşma yerinde otobüsümüzle buluşularak İstanbul’a doğru hareket ediyoruz. Akşam saatlerinde İstanbul'a ulaşıp, siz değerli misafirlerimizi aldığımız noktalara bırakıyor ve yeni turlarımızda sizleri tekrar aramızda görmek umuduyla vedalaşıyoruz. Not: Otobüsümüze Göztepe Medeniyet Üniversitesi Otoparkından Katılan Misafirlerimiz, Dönüşte E-5 Göztepe Köprüsü Altında İndirilecektir. (E-5 Yan Yol, Harem Yönünde)

 

 

Sabah Kahvaltısı: Otelde açık büfe olarak alınacaktır. Tur ücretine dâhildir.
Öğle Yemeği: Uludağ’da Sucuk Ekmek Menüsü
Akşam Yemeği: Yoldaki dinlenme tesislerinde ekstra olarak alınacaktır.

Konaklama: DİKKAT BU GECE OTEL KONAKLAMASI YOKTUR.
Rota: Bursa – Uludağ  (40 km) Uludağ – Bursa (40 km) Bursa - İstanbul (180 km)
Toplam Kat Edilecek Mesafe: 260 km
TOPLAM TUR MESAFESİ: 460 km

İstanbul’a Varış Saati: 21.00

ÜCRETE DAHİL OLAN HİZMETLER

*  Otellerde 1 Gece Yarim Pansiyon Konaklama        

*  Lüks Otobüsler Ile Ulasim

*  Ani Tur Güvencesi

*  Profesyonel Rehber Ile Çevre Gezileri                                                                                        

*  Ani Tur Otobüs Içi Ikramlari       

*  Açik Büfe 1 Sabah Kahvaltisi                   

*  Açik Büfe veya Set Menü 1 Aksam Yemegi

*  1618 Nolu Turizm Kanununa Göre Zorunlu Seyahat Sigortasi

*  Ek Hizmet Bedelleri

ÜCRETE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

*  Tüm Öglen Yemekleri

*  Tüm Yemeklerde Alinan Içecekler

*  Tüm Özel Harcamalar  

*  Ekstra Belirtilen Tüm Organizasyonlar

*  Müze Giris Ücretleri 

*  Kayak Malzemeleri Ski Pass Ücretleri

 

BILGI: Bu Turumuzda, “EK HIZMET BEDELI (TAM)” Seçenegini Tercih Eden Misafirlerimize Müzekart Verilmeyecektir. Müze Girisleriniz, Rehberimizin Alacagi Biletler Ile Saglanacaktir.

EK HİZMETLER BEDELİ KAPSAMI

Tur Programina Dâhil Olan Tüm Milli Park ve Ören Yeri Girisleri, Yardimci Rehberlik Ücretleri, Otopark Ücretleri, Tekne Turlari, Minibüs Ücretleri ve Turlara Göre Degisen Diger Ücretler Bu Kapsamdadir. Hangi Kuruma Bagli Oldugu Fark Etmeksizin, Tüm Müze Giris Ücretleri Misafirlerimize Aittir. Müze Girislerini Ofiste Ödemek Isteyen Misafirler, “EK HIZMET BEDELI (TAM)” Seçenegini Kullanarak Müze Giris Ücretlerini Rezervasyon Asamasinda Ödeyebilirler. Bu Durumda Satin Alinan Turun Müzelerinin Toplam Tutarina Göre Anitur; Müzekart Vererek ya da Giriste Bilet Alarak Misafirlerinin Müzelere Girisini Saglayacaktir. 0-17 Yas Çocuk, 65 Yas ve Üstü Yetiskin, Müzekart Sahibi, Sari Basin Karti Sahibi, Engelli Karti Sahibi Misafirlerimiz, Turizm Bakanligi’na Bagli Müzelere Ücretsiz Girdiginden, Bu Misafirlerimizin “EK HIZMET BEDELI (INDIRIMLI)” Seçenegini Tercih Etmesi Gerekmektedir. Bu Statüdeki Misafirlerimiz, “EK HIZMET BEDELI (INDIRIMLI)” Seçenegini Tercih Etmeleri Durumunda, Turizm Bakanligi’na Bagli Olmayan Müzelerdeki Giris Ücretlerini Kendileri Ödeyecektir. Türkiye Cumhuriyeti Vatandasi Olmayan Misafirler (Yabanci Uyruklu Misafirler) “EK HIZMET BEDELI (INDIRIMLI)” Seçenegini Seçip, Turdaki Müze Girislerini Kendileri Ödeyecektir.

İPTAL VE İADE GÜVENCE PAKETİ KAPSAMI

 

Tura Çikis  Gününden; 72 Saat (3 Gün) Öncesine Kadar Rezervasyon Iptal Talebinde Bulunulmasi veya Degisiklik Halinde Kosulsuz Yüzde 100 Kesintisiz Iade Garantisi Sunuluyor. 1, 2 veya 3 Gece Konaklamali Turlarda Paket Bedeli Kisi Basi 20 TL’dir. 4 Gece ve Üzeri Konaklamali Turlarda Paket Bedeli Kisi Basi 25 TL’dir. Uçakli Turlarda Iptal Iade Güvence Paketi Eklenememektedir.


1618 NOLU ZORUNLU SEYAHAT SIGORTASI KAPSAMI


Acentenin iflasi veya herhangi bir nedenle paket tur hizmetinin verilememesini kapsar. Saglik sigortasi degildir, tedavi masraflarini karsilamaz. (Özel saglik sigortasi misafire ait özel harcamadir)

 

ÖNEMLI: Otobüslü Turlarda 00-1,99 Yas Çocuklardan Ücret Alinmaz. Eger Çocuklar Için Otobüste Koltuk Istenirse 02-06 Yas Çocuk Fiyati Uygulanir. 0-7 Yas Çocuklar Ek Hizmet Bedeli Ödemez.

Çocuk Indirimleri Iki Yetiskin Yaninda ve Tek Bir Çocuk Için Uygulanabilir. Rehberimiz Programi Tamamen Gerçeklestirmek Kaydi Ile Programin Seyrinde Degisiklik Yapabilir. Turlarimiz Otel, Otobüs, Tur Programi Ve Rehberlik Hizmetleri Ile Bir Bütündür Ayri Ayri Düsünülemez. 0–6 Yas Çocuklarda Otel Konaklamasinda Yatak Verilmeyebilir. Triple Odalarda 3. Yatak Normal Yatak Konforunda Olmayabilir. Otel Duruma Göre Misafirlerimize Açilir-Kapanir Yatak ya da Çekyat Verebilir. 2 Yasini Doldurmus Her Bireyin Otobüste Koltuk Almasi Zorunludur. Tur Içeresinde Kullanilmayan Ulasim, Konaklama, Çevre Gezileri Vb. Haklar Iade Edilemez. Rezervasyon Esnasinda Koltuk Sözü Verilemez. Koltuk Numaralari Rezervasyon Tarih Sirasina Göre Belirlenir. Turu Erken Satin Alan Misafirler Önde Oturmaya Hak Kazanirlar. 4 Gece ve Üzeri Konaklamali Turlarda Oturma Düzeni Birer Sira Kaydirilarak Rotasyon Uygulamasi Gerçeklestirilir. Afise Edilen Fiyatlar “INDIRIMLI EK HIZMET BEDELI” Baz Alinarak Hesaplanmistir. Uçakli Turlarda Kademeli Fiyat Uygulamasi Geçerlidir. Uçaklarin Dolulugu Arttikça Tur Fiyatlari da Artmaktadir. Uçakli Turlarda Anitur, Yogunluga Bagli Olarak ve Programi Aksatmamak Kaydiyla; Havalimani, Havayolu Sirketi ve Uçus Saati Degistirme Hakkini Sakli Tutar. Atatürk Havalimani’ndan Sabiha Gökçen’e ya da Tersi Degisikliklerde Anitur, Misafirlerine Ücretsiz Servis Vermek Zorundadir. Tur Programinda Belirtilen Saatler, Normal Hava ve Yol Kosullarina Göre Hesaplanmis Olup, Olasi Gecikmelerde, Anitur’un Sorumlulugu, Misafirin Ise Tazminat Hakki Yoktur. Tur Konaklama Bölgelerinde ve Otellerinde Yogunluga Göre Ayni Standartlarda Olmak Kaydi Ile Degisiklik Yapilabilir. Tur Öncesi ya da Tur Esnasinda Hava Muhalefeti Nedeniyle Yapilamayan Turlardan Ani Tur’un Sorumlulugu Yoktur. Bu Turun Hareketi Için Minimum Katilimci Sayisi 30 Olarak Öngörülmüstür. Yeterli Sayida Çogunluk Olmadiginda Turu 20 Gün Önceden Haber Vermek Kaydi Ile Iptal Hakki Ani Tur’da Saklidir. Turun Iptali Durumunda Ani Tur Iptalini Bizzat Bildirmek Zorundadir. Yasal Süreç Oldugundan Tazminat Hakki Yoktur. Ön Ödeme Tutari Kayit Tarihinde Rezervasyon Bedelinin Minimum % 30’dur. Turun Hareket Tarihinden 7 Gün Önce Kalan Tur Bedelinin Tamamlanmasi Gerekir.

DİĞER

KAYAK MERKEZI HAKKINDA DETAYLAR

SKIPASS GEÇERLILIGI

I.Bölge ve II. Bölge Pistlerini kapsayan ve ücretli olarak sunulan tek kart sistemine dâhil olmustur.

 

I.Bölgede  mevcut Fahri Telesiyej, Agaoglu Telesiyej, Belvü Teleski, Kusakli kaya Telesiyej, Beceren-1 Teleski, Beceren-2 Teleski, Alkoçlar Teleski, Italyan, Tut yeli ve Uludag 2. Bölgede yer alan tüm teleski ve telesiyejler dâhildir.

II. Bölgede mevcut Volfram Detachable Lift, Kirkgözler Teleski, Baia Teleski, Koçoglu Teleski, Kar Tanesi Teleski, Mandra Teleski, Beden Terbiyesi Kusakli kaya Telesiyej olmak üzere toplam 7 Lift  ile

 

ULUDAG ULASIM NOKTALARI


Agaoglu Hotel, Hotel Fahri, Ak Otel, Beceren Cafe, Uslan Hotel, Kervansaray Otel, Beceren Otel, Grand Yazici Otel, Büyük Otel, Bof Otel.

2. Bölge Otellerine Yol açiksa gidilecektir.


Club Kartanesi Otel, Alkoçlar Zone 2 Hotel, Karinna Hotel, Monte Baia Otel

 

EKSTRA ÜCRETLER

ÖGLE YEMEGI (SUCUK - EKMEK PARTISI - MESRUBAT): 25 TL’den itibaren

KAYAK TAKIMI GÜNLÜK KIRA BEDELI: 35 TL ‘’den itibaren

SNOWBOARD GÜNLÜK KIRA BEDELI: 45 TL ’den itibaren

KAYAK KIYAFETI GÜNLÜK KIRA BEDELI: 30 TL’den itibaren

KAYAK DERSI: 90 TL (GRUP FIYATI), 130 TL (ÖZEL DERS 1 SAAT)’den itibaren

ÖNEMLI: YUKARIDA BELIRTILEN ÜCRETLERIN TAMAMI GÜNLÜK VE KISI BASI ÜCRETLER OLUP EKSTRA OLARAK MISAFIRLER TARAFINDAN BÖLGEDE ÖDENECEKTIR.

 

IKLIM

Denizden yüksekligi 155 metre olan Bursa, genelde iliman bir iklime sahiptir. Ancak, iklim bölgelere göre de degisiklik göstermektedir. Kuzeyde Marmara Denizi’nin yumusak ve ilik iklimine karsilik güneyde Uludag’in sert iklimi ile karsilasilmaktadir. Ilin en sicak aylari temmuz – eylül, en soguk aylari ise subat – marttir. 52 yillik gözlem süresi itibari ile yillik ortalama yagis miktari 706 mm’dir. Ilde ortalama nispi nem % 69 civarindadir. Ilin yüzey sekilleri, birbirlerinden esiklerle ayrilmis çöküntü alanlariyla, daglar halindedir. 


OTOBÜSLER
MERCEDES TRAVEGO & TOURISMO: 46+1+1 Koltuklandirma, Abs, Asr, Klimali, Karoseri Indirme Kaldirma Sistemi Tempomat (Hiz Sinirlayici ve Sabitleyici), TV, DVD Player (DVD, VCD, CD, MP3), Önde ve Ortada 15" LCD monitör.

MAN FORTUNA: 46+1+1 Koltuklandirma, Abs, Asr, Klimali, Karoseri Indirme Kaldirma Sistemi Tempomat (Hiz Sinirlayici ve Sabitleyici), TV, DVD Player (DVD, VCD, CD, MP3), Önde ve Ortada 15" LCD monitör.

NEOPLAN CITYLINER / TOURLINER: 46+1+1 Koltuklandirma, Abs, Asr, Klimali, Karoseri Indirme Kaldirma Sistemi Tempomat (Hiz Sinirlayici ve Sabitleyici), TV, DVD Player (DVD, VCD, CD, MP3), Önde ve Ortada 15" LCD monitör.

TEMSA SAFIR / MARATON: 46+1+1 Koltuklandirma, Abs, Asr, Klimali, Karoseri Indirme Kaldirma Sistemi Tempomat (Hiz Sinirlayici ve Sabitleyici), TV, DVD Player (DVD, VCD, CD, MP3), Önde ve Ortada 15" LCD monitör.

 

MIDIBUSLER
ISUZU TURKUAZ: 31+1 Veya 27 + 1 Koltuklandirma, Yatar Otobüs Koltuklu, Abs, Asr, Klima, 1 Adet Monitör, 1 Adet Buzdolabi, Su Isiticili Mutfak Ünitesi, Okuma Lambalari, Rehber Anonsu Için Ses Sistemi, Cd Ve Dvd Oynatici.

NOVO LUX: 31+1 Veya 27 + 1 Koltuklandirma, Yatar Otobüs Koltuklu, Abs, Asr, Klima, 1 Adet Monitör, 1 Adet Buzdolabi, Su Isiticili Mutfak Ünitesi, Okuma Lambalari, Rehber Anonsu Için Ses Sistemi, Cd Ve Dvd Oynatici.

TEMSA PRESTIGE: 31+1 Veya 27 + 1 Koltuklandirma, Yatar Otobüs Koltuklu, Abs, Asr, Klima, 1 Adet Monitör, 1 Adet Buzdolabi, Su Isiticili Mutfak Ünitesi, Okuma Lambalari, Rehber Anonsu Için Ses Sistemi, Cd Ve Dvd Oynatici.

MINIBUSLER
MERCEDES SPRINTER: 12+1 veya 16 + 1 Koltuklandirma, Özel Tasarlanmis Yatar Otobüs Deri Koltuklu, Abs, Asr, Klima, 1 Adet Buzdolabi, Okuma Lambalari, Rehber Anonsu Için Ses Sistemi, Cd Ve Dvd Oynatici.

WOLKSWAGEN CRAFTER: 12+1 veya 16 + 1 Koltuklandirma, Özel Tasarlanmis Yatar Otobüs Deri Koltuklu, Abs, Asr, Klima, 1 Adet Buzdolabi, Okuma Lambalari, Rehber Anonsu Için Ses Sistemi, Cd Ve Dvd Oynatici.

NOT: Turlarimizda kisi sayisina göre, yukarida belirtilen araç tiplerinden herhangi birisi kullanilir.DİKKAT: Tur sirküsü yayımlandığı Thursday, June 29, 2017 tarihinde geçerlidir. Aynı tura ait, daha sonraki bir tarihte yayımlanacak tur sirküsü bir öncekini geçersiz kılar.


TUR PROGRAMLARIMIZ 6502 NOLU TÜKETICI KANUNUNA UYGUN OLARAK HAZIRLANMISTIR.

Bu Turumuzun Bütün Kontenjanları Tükenmiştir.İlginiz İçin Teşekkür Ederiz.
Tur Otelleri
 Tiara Termal Otel
Tiara Termal Otel
Bursa- Bursa Merkez

Standart odalardan ihtisamli kral dairesine kadar genis yelpazede konaklama imkani sunan Tiara Termal & Spa Hotel; Mudanya IDO feribot iskelesine 22 km, Uludag'a 28 km, Yenisehir Havaalani'na 42 km mesafede yer aliyor. Sicak ve yalin dekorasyonuyla, 29 Ekonomik, 79 Standart, 12 Superior, 6 Junior Suite, 20 Executive Suite odasi; özel hamamli, genis ve çok odali 2 adet kral dairesi, sigara içilen ve içilmeyen katlari, engelli misafirler için özel donanimli odasi, 1 restauranti, 30 ila 250 kisi kapasiteli 4 farkli büyüklükteki toplanti ve balo salonlari ve Business Center'i ile misafirlerimizin ihtiyaçlarini en iyi sekilde karsilamak üzere tasarlandi. Tüm odalarda minibar, kablosuz internet, 24 saat oda servisi, notebook ve telefon sarj edebilme imkani bulunan elektronik kasa, su isiticisi, çay-kahve ikram seti, LCD televizyon, çalisma masasi, klima, saç kurutma makinasi ve odalardaki termal su ile her sey konforunuz için düsünüldü.Modern tasarimi ve huzurlu ortamiyla Serenity Spa; kapali termal havuzu, Türk Hamami, saunasi, Fin Hamami, essiz bir termal deneyimi sunmak için hazirlandi. Üstelik masaj disinda tüm Spa hizmetleri misafirlerimize ücretsiz olarak sunuluyor.

 Tiara Termal Otel
 Baia Bursa Otel
Baia Bursa Otel
Bursa- Osmangazi
Merkezi klima, merkezi isitma, bahçe, ücretsiz kablosuz internet baglantisi, business center, kuaför salonu, çamasirhane, ütü, kuru temizleme, resepsiyonda kasa, 24 saat oda servisi, jeneratör, doktor, istendiginde bebek bakicisi, ücretsiz otopark, evcil hayvan kabul edilmez. 150 Toplam oda, 233 toplam yatak, 8 balayi odasi, 94 sigara içilen oda, 2 suit oda, 2 junior suit, 2 baglantili oda, 1 özürlü odasi, 56 sigara içilmeyen oda, 22 executive oda, 124 standart oda. Havuz, bahçe, dag, sehir mazarasi var. Direkt telefon, müzik yayini, minibar, kasa, suitlerde çay/kahve makinesi, ücretsiz kablosuz internet baglantisi, uydu tv, digiturk, merkezi klima, dus, küvet-banyo, saç kurutma makinesi, jakuzi, banyoda müzik, banyoda telefon. Kaydirakli açik yüzme havuzu, Türk hamami, sauna, masaj, SPA, fitness center, aerobik, bilardo. 3 toplanti odasi (250 max. kapasite). tepegöz, perde, beyaz tahta, slide projektör, flipchart, projeksiyon, barkovizyon, ses sistemi, mikrofon, video player, fax, klima, ücretsiz kablosuz internet baglantisi, telefon. en büyük salon kapasitesi (kapasite 120 pax), Fuar/Sergi Alani (kapasite 75 m2) Uludag 20km. Yenisehir Havaalani 70 km. sehir merkezinde. Oda kahvalti, yarim pansiyon, tam pansiyon, kahvalti salonu. lobi, roof bar, restaurant bar. 1 restoran (150 kisi kapali), 1 alakart restoran, 1 açik büfe restoran. Osmanli Mutfagi, Türk Mutfagi, Fransiz Mutfagi, Italyan Mutfagi, Meksika Mutfagi, vejeteryen mutfagi.
 Baia Bursa Otel
 Almira Otel
Almira Otel
Bursa- Bursa Merkez
221 Toplam oda, 500 toplam yatak, 1 delux suit, 181 superior oda, 20 baglantili oda, 2 özürlü odasi, 1 presidential suit, 9 büyük superior aile suiti, 4 superior business oda, 4 köse delüks oda. Bahçe, dag, sehir manzarasi var. Direkt telefon, müzik yayini, minibar, kasa, kablosuz internet, çay/kahve makinesi, uydu tv, interaktif tv, merkezi klima, merkezi isitma, pantolon ütüleyicisi, dus, küvet-banyo, wc, saç kurutma makinesi, banyoda telefon. Merkezi klima, merkezi isitma, tv odasi, oyun odasi, kablosuz internet, business center, unisex kuaför, çamasirhane, ütü, kuru temizleme, resepsiyonda kasa, hediyelik esya, 24 saat oda servisi, jeneratör, telefonla doktor, bebek bakicisi, kapali otopark, alisveris merkezi. Açik havuz, kapali havuz, Türk hamami, Fin hamami, sauna, masaj, jakuzi, cilt ve vücut bakimi, fitness center, bilardo, çocuk klübü. Oda kahvalti, yarim pansiyon, tam pansiyon, kahvalti salonu, pastane. lobi bar, havuz & restoran bar, kis bahçesi, Brasserie. 2 kapali restoran (400 pax pax), 2 balo salonu restoran (750 pax pax), 1 açik alakart restoran (600 pax pax), 1 kapali alakart restoran (70 pax pax). Dünya Mutfagi, Türk Mutfagi, Fransiz Mutfagi, Vejeteryen Mutfagi, Asya Mutfagi. 15 toplanti odasi (60 min. kapasite). tepegöz, perde, projeksiyon perdesi, beyaz tahta, slide projektör, flipchart, projeksiyon, barkovizyon, ses sistemi, yaka mikrofonu, mikrofon, video player, televizyon, fax, klima, isik sistemi. Fuaye2 en büyük salon kapasitesi (kapasite 1000 m2) Uludag mountain 35 km., Mudanya 40 km. Yenisehir Havaalani 40 km.Sehir merkezinde
 Almira Otel
Tur Güzergahı
Bu Turun Yapılacağı Tarihleri Öğrenmek İstiyorsanız Call Centerimizi Arayınız