Anı Tur
Kurumsal
Müşteri Hizmetleri
Biz Sizi Arayalım
Üyelik
0850 300 0 264
SATIŞ MERKEZİ
Biz Sizi Arayalım
Grup Rezervasyon
 Büyük Almanya Turu  Büyük Almanya Turu  Büyük Almanya Turu  Büyük Almanya Turu  Büyük Almanya Turu  Büyük Almanya Turu
  • 0 Yorum Yorum Ekle

Fiyat Sorunuz
  • 15 Nisan/ 13,20 Mayıs / 11,18,24 Haziran/ 8,15,22 Temmuz / 12,19,26 Ağustos/ 9,16 Eylül
  • Pegasus Havayolları İle
Bu Tur İçin Gerekli Vizeler

Vize Sorgulama

Rezervasyon Numaranız
Tur Programı
1.GÜN
İstanbul- Münih

İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı Dış Hatlar Terminali’nde Anı Tur kontuarı önünde saat 08.30’da buluşma. Pegasus Havayolları tarifeli seferi ile Msaat 10.30’de Münih’e uçuyoruz. Saat 12:40’da Varışımızda bizleri bekleyen aracımızla Münih şehir turumuzu yapıyoruz. Profiller, Karl Platz, Fraunkirche, Turk Caddesi , Belediye Binası , Marien Platz görülecek yerler arasında. Münih'in hiç beklemediginiz tarihi dokusu sizleri büyüleyecek. Münih'in meşhur alış veriş marketlerinde zaman geçirdikten sonra Augsburg’a hareket ediyoruz ve Augsburg şehir turumuza başlıyoruz. Tarihi Maximilian Caddesi, Rönesans ve Barok tarzındaki saraylar, soylu evler, Azize Anna Kilisesi, Maximilian Müzesi, Belediye Sarayı ve Meryem Ana Kilisesi ve şehrin diğer önemli yerleri. Sonrasında otelimize transfer, yerleşme ve serbest zaman. Geceleme Augsburg'taki otelimizde.

2.GÜN
Münih(Augsburg) – Romantik Yol

Sabah kahvaltının ardından serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz ile ekstra olarak düzenlenecek olan Romantik Yol turuna (80 €) katılabilirler. İlk durağımız Rothenburg. Hiçbir yerde Orta Çağ burada olduğu kadar korunmamıştır. Burayı gezerken zaman mı durdu diyebilirsiniz. Eski evleri, sessiz mekanları ve köşeleri, kuleleri, kapıları, setleri, depoları ve şarap evleri ile eski şehri gezen buna gerçekten inanabilir. Rothenburg’ un ardından Würzburg’a hareket ediyoruz. Würzburg, Main Nehri’ nin yanında küçük bir şehirdir. Gezimizde, Kraliyet Sarayı, Rezidenz Platz ve Katedral’ı göreceğiz. Ardından 12.yy’dan kalma Wikersheim Kasabasını görüp rotamızı Dinkelsbühl ‘a çeviriyoruz Almanya'nın tarihi açıdan önemli şehirlerinden biri olan Dinkelsbühl Romantik yolun kuzey kısmında yer alır ve kuzey kısmındaki 30 yıl savaşlarının da yaşandığı önemli 3 şehirden biridir. Tur bitiminde Augsburg’daki otelimize döneceğiz. Geceleme otelinizde.

3.GÜN
Münih(Augsburg)- Dresden

Sabah kahvaltımız ardından  Dresden’e hareket ediyoruz Dresden’e varışımızda şehir turumuz başlıyor. Elbe’nin  Floransa’sı olarak adlandırılan Barok mimarisi ile muhteşem şehir merkezini, Fraunkirche’yi, Zwinger Sarayını, Brulshl terası,Kral yolu, Elbe nehri, Martin  Luther heykeli, Hof kilisesi,Semper Operası,eski şehir meydanı görülecek yerler arasındadır. Geceleme otelimizde.

4.GÜN
Dreesden- Berlin

Sabah kahvaltımızın ardından Berlin’e hareket ediyoruz. Varışımızda şehir turumuza başlıyoruz. Batı Berlin’de, Zoo İstasyonu, Kurfürstendamm, Tiergarten, Reichstag, Checkpoint Charlie, Bradenburg Kapısı, Postdamer Platz, Gemaldegalerie, Neue Nationalgalerie, Berlin Filarmoni Orkestrası, Kreuzberg, Schöneberg, Charlottenburg, Berlin Olimpiyat Stadyumu görülecek yerler arasında. Doğu Berlin’de ise Unter’den Linden, Museuminsel (Bergama Müzesi ve diğer müzeler panoramik olarak), Alexanderplatz, Nikolaiviertel, Prenzlauer Berg, Gendermenmarkt, Karl Marx Allee turumuz esnasında görülecek yerler arasında. Turumuzun ardından otelimize yerleşme ve serbest zaman. Geceleme Berlin'de otelimizde.

5.GÜN
Berlin Potsdam

Sabah otelde alınacak kahvaltının ardından arzu eden misafirlerimiz ekstra Potsdam Turu’na katılabilirler. 

Potsdam Turu: 60 € 

6.GÜN
Berlin- Hamburg

Sabah kahvaltı sonrası Hamburg'a doğru hareket ediyoruz. Yaklaşık 290 km sürecek yolculuk sonrası Almanya'nın ikinci büyük Avrupa'nın 7. Büyük metropolu dünya gemiciliğinin başkenti Hamburg'a varıyoruz. Varışımızı takiben panoramik Hamburg şehir turumuzu yapmak üzere şehir merkezine gidiyoruz. Avrupa'nın dünyaya acılan kapısı meşhur Hafen City Limanıı, Şehrin tam merkezinde iki büyük iç göl olan Binnen- ve Aussenalster Gölleri.Balık Pazarı, Hamburg Tren Terminali,Rathaus Kulesi ,Amsterdamdaki Red light district in benzeri olan Reeperbahn Caddesi görülecek yerler arasındadır. Şehrin içinden birçok nehir akmaktadır, bu özelliğinden dolayı şehirde tıpkı Venedik gibi çok sayıda irili ufaklı köprüler bulunmaktadır. Tur sonrası serbest zaman. Geceleme Hamburg’daki otelimizde. 

7.GÜN
Hamburg- Bremen

Sabah kahvaltısı sonrası dileyen misafirlerimiz ekstra düzenlenecek Bremen Turu’na katılabilirler. Bremen’e varışımızla birlikte Bremen Şehir turumuz başlıyor. Dolambaçlı parke sokaklarda, sivri çatıları ve kafesi pencereleriyle 500 yıllık tuğla evler, yeni antrepler ve işyerleri yan yanadır. Kent Rönesans döneminden kalma belediye binası, 800 yıllık St. Peter Katedrali ve eski Schütting ya da tüccarlar eviyle ünlüdür. Kentin banliyölerinde, örneğin Weser Irmağı'nın sol kıyısındaki yeni kentte, şirin ve güzel evler vardır. Üç şeritli bulvarları ve çiçek tarhlarıyla bu kesim "Avrupa'nın bahçe kenti" olarak anılır. Bremen Mızıkacıları Heykeli, 1405 senelik Hükümet Konağı, 1042 yılında yapımı başlayan St. Petri Kilisesi, 1537 senesinde yapılan Bremen'in zengin gelenekli zaanatkar odası "Schütting", 1600 senesinden Weser rönesansından kalma ticaret evleri ve 1404 yılında yapılan Bremen'in simgesi ve aynı zamanda hürriyet sembolü olan Roland-Heykeli, Fall Kulesi, Böttcher Caddesi Son olarakta bu tarihi eserlere biraz zıt olan ve 1966 senesinde yapılan modern Bremen Parlamentosu "Haus der Bürgerschaft" görülecek yerler arasında tur sonrası Hamburg’a dönüyoruz. Geceleme otelimizde.

8.GÜN
Hamburg- İstanbul

Sabah kahvaltımız ardından Hamburg Havalimanı’na transferimiz gerçekleşiyor. Pegasus Havayolları tarifeli seferi ile 14:55’da İstanbul’a hareket uçuşumuz gerçekleşiyor. Saat 19:15’de varışımız ardından Anıtur hizmetlerinin ve turumuzun sonu. 

Ücrete Dahil Olan Hizmetler

• Pegasus Havayollari ile Istanbul –Münih / Hamburg –Istanbul ekonomi sinifi uçak bileti
• Profesyonel Türkçe rehberlik hizmetleri
• 3* ve 4*li Otellerde 7 gece konaklama,sabah kahvaltilari
• Sehir vergileri
• Programda belirtilen panoramik sehir turlari

Ücrete Dahil Olmayan Hizmetler

• Tüm Otel ekstralari
• Vize Hizmeti (120 euro)
• Seyahat sigortasi 
• Yurt Disi Çikis Harci (15 TL)
• Tüm ekstra Harcamalar

Önemli

Anitur, hava yolu sirketi ile yolcu arasinda araci konumunda olup, 28/09/1955 Lahey Protokolü’ne tabidir. Uçus öncesinde saatler degisebilir ve tüm saatlerin hareket tarihlerinden 48 saat önce teyit edilmesi gerekmektedir. Yurtdisi gezilerinde en az 6 ay geçerli pasaport olmasi mecburidir. Paket tura katilacak sayinin yeterli olmamasi durumunda 5 gün öncesinden tur iptali tüketiciye bildirilir. Uçagin inecegi sehre göre parkurlarda degisiklikler olabilir. Uçak tipi ve saatinin degismesi mümkün olup, bu durum sözlesme aninda bildirilmis ve YOLCU SAAT DEGISIKLIGI RISKINI KABUL EDEREKturu satin almistir.

BU TUR IÇIN YOLCULARIMIZIN SCHENGEN VIZESI ALMALARI GEREKMEKTEDIR. VIZE BASVURUSU IÇIN EN AZ 6 AY GEÇERLI PASAPORT ILE ACENTAMIZDAN TEMIN EDEBILECEGINIZ, VIZE IÇIN GEREKLI EVRAKLAR LISTESINDE BELIRTILEN BELGELER GEREKMEKTEDIR. YESIL PASAPORT SAHIPLERI IÇIN VIZE UYGULAMASI OLMAYIP, EN AZ 6 AY GEÇERLI PASAPORT TASIMALARI YETERLIDIR. VIZELER SEYAHAT BASLANGICINDAN ÖNCE TÜRKIYE’DEKI ILGILI KONSOLOSLUKLARDAN ALINMAK ZORUNDADIR. GIRIS YAPILAN ÜLKENIN SINIR KAPILARINDA VIZE ALINAMAZ. VIZE ALINMIS OLMASI O ÜLKEYE GIRIS YAPILABILECEGI ANLAMINA GELMEZ. PASAPORT POLISI SIZI ÜLKEYE SOKMAMA YETKISINE SAHIPTIR. BÖYLE BIR DURUMDA SORUMLULUK YOLCUYA AITTIR.

DİĞER

Vize bilgilendirme:Vize ile ilgili bilgi için en az 1 ay öncesinden vize departmanimiza teslim etmeniz gerekmektedir. Vizenin  acenta tarafindan alinacak olmasi halinde ve vize için gerekli evraklarin teslim zamaninin tüketiciye bildirilmesi sartiyla tüketici tarafindan zamaninda teslim etmeyen evraklar nedeniyle vizenin alinmamasindan dogan zararlardan seyahat acentesi sorumlu tutulamaz.

Evraklari eksiksiz ve süresinde veren seyahat acentesi vizenin verilmemesinden dolayi sorumlu tutulamaz.

Vize departmani iletisim adresi:  Harbiye Mah. Cumhuriyet Cad. Kahan Apt. No:40/5 Oda No:5015 – 5016 Elmedag – Sisli / Istanbul

Vize Departmani: info@tanvize.com

Fiyat Sorunuz
Tur Otelleri
 3* Ve 4* Oteller Almanya Otelleri
3* Ve 4* Oteller Almanya Otelleri
Almanya- Berlin

-

Harita
Tur Tarihleri
Gidiş
Dönüş
Kişi Başı Ücret
11 Haziran 2017 Pazar
18 Haziran 2017 Pazar
24 Haziran 2017 Cumartesi
8 Temmuz 2017 Cumartesi
15 Temmuz 2017 Cumartesi
22 Temmuz 2017 Cumartesi
12 Ağustos 2017 Cumartesi
19 Ağustos 2017 Cumartesi
26 Ağustos 2017 Cumartesi
18 Haziran 2017 Pazar
25 Haziran 2017 Pazar
1 Temmuz 2017 Cumartesi
15 Temmuz 2017 Cumartesi
22 Temmuz 2017 Cumartesi
29 Temmuz 2017 Cumartesi
19 Ağustos 2017 Cumartesi
26 Ağustos 2017 Cumartesi
2 Eylül 2017 Cumartesi
399 €
499 €
499 €
399 €
399 €
399 €
399 €
399 €
399 €