Anı Tur
Kurumsal
Müşteri Hizmetleri
Biz Sizi Arayalım
Üyelik
0850 300 0 264
SATIŞ MERKEZİ
Biz Sizi Arayalım
Grup Rezervasyon
 Büyük Balkanlar 8 Günde 8 Ülke Büyük Balkanlar 8 Günde 8 Ülke Büyük Balkanlar 8 Günde 8 Ülke Büyük Balkanlar 8 Günde 8 Ülke Büyük Balkanlar 8 Günde 8 Ülke Büyük Balkanlar 8 Günde 8 Ülke
 • Büyük Balkanlar 8 Günde 8 Ülke9 / 10 Puan
 • 1 Yorum Yorum oku / ekle

 • Her Cuma Ve Cumartesi Hareket // Gümrük Ve Şehir Turları Dahil
 • Kavala,selanik,uskup,struga,ohrid.elbasan,tiran, Petrovac,budva,kotor,hercegnovi, Dubrovnik,mostar,sofya,saraybosna
Bu Tur İçin Gerekli Vizeler

Vize Sorgulama

Rezervasyon Numaranız
Tur Hakkında Sizi Arayalim
Turu Satın Al
Tur Programı
1.GÜN
İstanbul - Kavala

// YARIM PANSİYON KONAKLAMA İMKANI \\

 

Gezimizin ilk günü, 21:00'da Kadıköy Evlendirme Dairesi, 21:30'da Mecediyeköy Migros önü ve 22:00'da İncirli Ömür plaza önü , 22:30 ‘da Isparta Kule Tır Parkı hareketi ile Tekirdag uzerinden Ipsala sinir kapisina varisimizi gerceklestiryoruz.Pasaport ve gumruk islemleri tamamlanmasi ardindan Dedeagac , Gumulcine ve Iskece uzerinden Kavala`ya varisimizi gerceklestiriyoruz. 

2.GÜN
Kavala - Selanik - Üsküp

Kavala`ya varisimiz ardindan sabah kahvaltisi ve enfes Kavala kurabeyilerinin tadina bakmak icin mola veriyoruz.Kahvalti molasi sonrasi essiz guzelligi ile dikkat ceken Kavala sahillerinde kisa sureli bir fotograf molasi verip Selanik`e dogru yola cikiyoruz.Selanik`e varışımıza müteakip panoramik sehir turumuza basliyoruz.Yapacağımız panoramik şehir gezimizde, Kordon, Beyaz Kule, Döner Kule, Fuar, Selanik Kalesi, Osmanlı ve Bizans eserlerini görüyoruz. Yunanistan’ın en büyük Kilisesi olan Aya Dimitros Kilisesi ve şu an Türk konsolosluğunun da bahçesinde bulunduğu Ulu Önder Atatürk'ün evini ziyaret ettikten sonra Uskup e yola cikisimizi gerceklestiriyoruz.Varisimiz ardindan Üsküp Şehir turumuza başlıyoruz; Yahya Kemal Beyatlı'nın doğduğu şehir olan Üsküp'ü tanıtan yarım günlük panoramik bir tur yapacağız. Gezilecek yerler arasında Eski Tren Garı, Üsküp doğumlu hayırsever Rahibe Teresa'nın anıtı ve evi, Taş Köprü, Kale, Osmanlı döneminden kalma Eski Şehir, Çarşı ve Osmanlı'nın Balkanlar'daki en güzel mimari mirasları arasında yer alan Mustafa Paşa, Sultan Murad ve Gazi İsa Bey Camileri, Davud Paşa Hamamı, Kapan, Sulu ve Kurşunlu Hanlar bulunmaktadır. Konaklama Üsküp' teki otelimizde.
Sabah Kahvaltısı:Kavala’da dinlenme tesisinde ekstra olarak alınacaktır.

Öğle Yemeği:Selanik şehir merkezinde serbest zamanda ekstra alınacaktır.-Tüm yöresel lezzetlerin tadına bakabilirsiniz. Rehber Tavsiyesi:  Deniz Mahsulleri ve Mezeler.

Akşam Yemeği:Otelimizde alınacak olup , tur ücretine dahildir.

Konaklama:Hotel Karpoş v.b – Üsküp
Para Birimleri : Yunanistan - Euro , Makedonya – Denar ( Ortalama 1 Euro : 60 Denar )

Rota:İstanbul-Kavala (445 km), Kavala – Selanik (136 km) ,  Selanik-Üsküp (245 km)

Toplam Kat Edilecek Mesafe: 826 km

Otele Giriş Saati: Gümrük geçiş süresine bağlı olarak tahmini: 20:00

3.GÜN
Üsküp – Tetova(Kalkandelen) – Struga – Ohrid

Sabah erken saatlerinde Uskupten Ohrid e cikis. Dileyen misafirlerimiz ekstra düzenlenicek olan eşsiz güzelliği ile bilinen Matka Kanyonu Turuna katılabilirler.(10 EUR)Yol üzerinde Tetova(Kalkandelen) ‘ da duruyor Alaca Camii ve İpek yolu ipek yolu üzerinde kurulmuş olan Kanuni’nin vezirlerinden Sersem Ali Baba tarafından 16.yüzyılda kurulan 500 yıllık Hacıbektaş Harabati Baba Tekkesi’ni ziyaret ediyoruz. Ohrid gölünün batı kıyısı yönünde ilerleyerek göl kıyısındaki diğer bir şehir olan Struga'ya ulaşıyoruz. Struga’yı panoramik olarak görerek Ohride varis. Yürüyerek yapacağımız bu turumuz esnasında Tarihi Çınar Meydanı, Aziz Bogorodica Kameusko, Aya Sofya Kiliseleri (dışarıdan), Ohrid'li Aziz Klemeus Heykeli ve Meydanı, müze olarak kullanılan Eski Türk Konakları, Roma döneminden kalma Antik Tiyatro, Aziz Pant Alemon Kilisesi görülecek yerler arasındadır.Dileyen misafirlerimiz ekstra düzenlenicek olan Ohrid Gölü Tekne Turuna katılabilirler.(10 EUR) Turumuzun ardından otele varis .Konaklama Ohrid`deki otelimizde.Dileyen misafirlerimiz ekstra düzenlenicek olan Makedon Gecesi Turuna katılabilirler.(30 EUR)
Sabah Kahvaltısı:Otelde açık büfe olarak alınacak olup tur ücretine dahildir.

Öğle Yemeği:Ohrid şehir merkezinde serbest zamanda ekstra alınacaktır.-Tüm yöresel lezzetlerin tadına bakabilirsiniz. Rehber Tavsiyesi:Ohrid Alabalığı , Köfte ve Güveçte Kurufasulye.

Akşam Yemeği:Rehberin belirliyeceği yerde ekstra yöresel yemekler ve müzik eşliğinde Makedon Gecesi.Tur ücretine dahil değildir.

Konaklama:Hotel Belvedere  v.b – Ohrid
Para Birimleri : Makedonya – Denar ( Ortalama Kur 1 Euro : 60 Denar )

Rota:Üsküp-Matka (19 km), Matka – Tetova (61 km) , Tetova - Struga (132 km) , Struga – Ohrid (19 km)

Toplam Kat Edilecek Mesafe: 231 km

Otele Giriş Saati: 19:00

4.GÜN
Ohrid – Tiran – Podgorica veya Çevresi

Sabah erken saatlerinde Ohrid’den Tirana yola çıkış. Dileyen misafirlerimiz ekstra düzenlenicek olan Ohrid gölünün doğduğu yer ve muhteşem manzaralara ev sahipliği yapan St.Naum Turuna katılabilirler.(15EUR).Ohridden ayrilarak  20. yüzyıl boyunca savaşlar arasında kalmış ve 40 yıl boyunca Enver Hoca'nın diktatörlük rejimini yaşamış, Balkanlar'ın dağlık ülkesi Arnavutluk'un başkenti Tiran'a varış. 1614'te Süleyman Paşa tarafından imar edilen ve 1920'de Arnavutluk'un başkenti olan bu güzel şehri tanıtan, panoramik bir tur gerçekleştireceğiz. Turumuz esnasında Ethem Bey Camii, tarihi Saat Kulesi, Ulusal Müze, Opera ve Bale Binası, Parlamento ve Başbakanlık Binaları, Cumhurbaşkanlığı Köşkü, Rahibe Teresa Heykeli ve İskender Bey Meydanı göreceğimiz yerlerden bazıları. Tiran turumuzun ardından Arnavutluk`taki son duragimiz olan Iskodra`ya geciyoruz.Panoramik olarak Iskodra`daki tarihi kale ve sehir surlarini gorduktan sonra Murigan uzerinden Avrupa`nin resmi olarak taninan en gec devleti Karadag`a geciyoruz. Otelimize transfer. Geceleme otelimizde.
Sabah Kahvaltısı:Otelde açık büfe olarak alınacak olup tur ücretine dahildir.

Öğle Yemeği:Tiran şehir merkezinde serbest zamanda ekstra alınacaktır.-Tüm yöresel lezzetlerin tadına bakabilirsiniz.

Akşam Yemeği:Otelimizde alınacak olup , tur ücretine dahildir.

Konaklama:Hotel Grand Europa  v.b – İşkodra veya Hotel Laguna v.b Ulcinj
Para Birimleri : Makedonya – Denar ( Ortalama Kur 1 Euro : 60 Denar ) , Arnavutluk – Lek ( Ortalama Kur 1 Euro : 135 LEK ) , Karadağ - Euro

Rota:Ohrid-St.Naum (29 km), St.Naum – Tiran (140 km) , Tiran - İşkodra (94 km)

Toplam Kat Edilecek Mesafe: 263 km

Otele Giriş Saati: Gümrük geçiş süresine bağlı olarak tahmini: 19:00

5.GÜN
Podgorica- Budva – Kotor – Dubrovnik – Trebinje veya Çevresi

Sabah kahvaltısı sonrası , ilk durağımız, zamanında balıkçıların yerleşim alanı olan bir adanın kamulaştırılması ve sonrasında Singapur’lu bir multimilyardere satılması ile günümüzde Jet Sosyetenin tatil yeri olan , muhteşem St Stefan’ı panaromik olarak tepeden görebileceğiniz bir mola . Yolumuza Adriyatik sahillerindeki olaganustu manzarali yollardan geçerek devam ederek Budva’yı panoramik olarak gördükten sonra Kotor Körfezi'nin içinde yer alan Kotor'a varış. Kotor'da Eski Şehir, Aziz Tripun ve Nikola Kiliseleri ve tarihi Saat Kulesi göreceğimiz yerlerden bazıları. Kotor gezimizden Öğleden sonra, Eski Yugoslavya'yı oluşturan üç ana devletten biri olan, Katolik mezhebini benimsemiş olması ve daha çok Adriyatik Sahili'ne hakim coğrafyası sebebiyle, Balkan kültüründen ziyade İtalyan-Akdeniz kültürüne yakınlığıyla bilinen Hırvatistan'a geçiyoruz. Manzaralı, kısa bir yolculuğun ardından, İtalyanca adı Ragusa olan, Adriyatik'in en eski ticaret limanlarından, uzun yıllar Venedik etkisinde kaldığı için İtalyan üslubu mimarisi ve şehir dokusuyla bünyesinde muhteşem bir tarih-doğa sentezini barındıran Dubrovnik'e varış. Dileyen misafirlerimiz ekstra düzenlenicek olan Dubrovnik Turuna katılabilirler.(30 EUR)Bu güzel şehri tanıtan turumuza öncelikle UNESCO Dünya Mirası Listesi'ne dahil olan Eski Şehir Meydanı ile başlıyoruz. Şehrin Kule ve Surları, Aziz Vlah Kilisesi, Knez Köşkü, ünlü şair Gundulic'in Heykeli, tarihi Çeşme ve 14. yüzyıldan kalma Eczane diğer göreceğimiz yerlerden bazıları. Daha sonra bu güzel şehrin büyülü atmosferinde vakit geçirmek için serbest zaman.
 Turumuzun ardından otelimize transfer.Konaklama Trebinje veya Çevresin'deki otelimizde. 
Sabah Kahvaltısı:Otelde açık büfe olarak alınacak olup tur ücretine dahildir.

Öğle Yemeği:Kotor şehir merkezinde serbest zamanda ekstra alınacaktır.-Tüm yöresel lezzetlerin tadına bakabilirsiniz.Rehber Tavsiyesi : Deniz Mahsulleri , Mezeler, Izgaralar , Yerel İçecekler

Akşam Yemeği:Otelimizde alınacak olup , tur ücretine dahildir .

Konaklama:Hotel Leotar  v.b –  Trebinje veya Hotel Orka v.b - Neum
Para Birimleri :Karadağ – Euro , Hırvatistan – Kuna ( Ortalama Kur 1 Euro : 7 Kuna ) , Bosna Hersek – Convertible Marka ( Ortalama Kur 1 Euro : 1.95 KM )

Rota:İşkodra-Budva (86 km), Budva – Kotor (23 km) , Kotor - Dubrovnik (90 km) , Dubrovnik – Trebinje (31 km)

Toplam Kat Edilecek Mesafe: 230 km

Otele Giriş Saati: Gümrük geçiş süresine bağlı olarak tahmini: 21:00

6.GÜN
Trebinje veya (Neum)– Poçitel - Blagay – Mostar – Saraybosna

Sabah kahvaltımızın ardından Mostar'a hareket.Dileyen misafirlerimiz ekstra düzenlenicek olan Blagay Turuna katılabilirler.(10 EUR) Yol uzerinde 15. yüzyıldan itibaren Osmanlı eserleriyle donatılmış bu ülkedeki ilk durağımız 16. yüzyıldaki dokusuyla günümüze kadar bozulmadan ulaşmış Osmanlı köyü Poçitele ugruyoruz. Sokakta gezen küçük çocukların dahi Türkçe konuştuğu bu otantik köydeki gezimizin ardından Mostara varis . 600 yıllık geçmişe sahip, Bosna-Hersek'i oluşturan iki parçadan biri olan Hersek'in en büyük şehri Mostar'ı tanıtan yürüyüş turumuzda, 1557'de Mimar Sinan'ın öğrencilerinden Mimar Hayreddin'in inşa ettiği, ancak 1992'de Hırvat topçu ateşiyle yıkılan, daha sonra 2004'te Türkiye'nin de büyük desteğiyle orijinal malzeme ve dönemin inşa teknolojisiyle yeniden yapılan, UNESCO Dünya Mirası Listesi'ndeki Mostar Köprüsü, Kuyumcular Çarşısı, Koska Mehmed Paşa Camii, Eski Hamam ve dönemin tipik Osmanlı evini yansıtan Müslüm Bey Konağı göreceğimiz yerler arasındadır. Mostar'ın yerel pazarlarından alışveriş yapabileceğiniz serbest zamanın ardından SarayBosna`ya harket. Varis sonrasi asırlar boyunca Balkanlar'ın kültür başkentliğini yapmış, 1914'te Avusturya-Macaristan Veliahdı Arşidük Franz Ferdinand'ın Sırplar tarafından bu arada öldürülmesi üzerine Birinci Dünya Savaşı'nın çıktığı yer olmuş, 1992 savaşında ise Sırp, Hırvat ve Boşnaklar'ın kendi aralarındaki yıkıcı savaşları sonucu büyük tahribata uğramış, fakat güzelliğini halen büyük ölçüde koruyan Saraybosna'da panoramik şehir turumuzu gerçekleştiriyoruz. Turumuz esnasında meşhur Başçarşı, tarihi Osmanlı hanı Morica Han, şehrin dinsel kozmopolitliğini yansıtan Katolik Katedrali, Sinagog, Hüsrev Bey ve Ferhadiye Camileri, 1914'te Franz Ferdinand suikastinin gerçekleştiği Latin Köprüsü, Eski Kütüphane, şehrin 40 yıllık Avusturya-Macaristan yönetimi sırasında oluşmuş ve batı tarzı binalarını görebileceğiniz turmuzu tamamliyarak otelimize transfer.Konaklama Saraybosna daki otelimizde. Dileyen misafirlerimiz ekstra düzenlenicek olan Boşnak Gecesi Turuna katılabilirler.(40 EUR)
Sabah Kahvaltısı:Otelde açık büfe olarak alınacak olup tur ücretine dahildir.

Öğle Yemeği:Mostar şehir merkezinde serbest zamanda ekstra alınacaktır.-Tüm yöresel lezzetlerin tadına bakabilirsiniz.Rehber Tavsiyesi : Boşnak Böreği , Soğan Dolması , Köfte , Boşnak Kahvesi ,

Akşam Yemeği: Otelimizde alınacak olup , tur ücretine dahildir.Dileyen misafirlerimiz rehberin belirliyeceği yerde ekstra düzenlenicek olan yöresel yemekler ve müzik eşliğinde Boşnak Gecesi.
Konaklama: Hotel Hollywood v.b –  Saraybosna
Para Birimleri Bosna Hersek – Convertible Marka ( Ortalama Kur 1 Euro : 1.95 KM )

Rota:Trebinje-Poçitel (108 km), Poçitel – Blagay (23 km) ,Blagay - Mostar (12 km), Mostar– Saraybosna (126 km)

Toplam Kat Edilecek Mesafe: 269 km

Otele Giriş Saati: Gümrük geçiş süresine bağlı olarak tahmini: 20:00

7.GÜN
Saraybosna - Belgrad

Sabah kahvaltimiz ardindan , dileyen misafirlerimiz ekstra düzenlenicek olan savaş zamanı iki buçuk yıl şehrin bütün ihtiyaçlarının karşılandığı ve şehre giriş çıkışların yapıldığı  Savaş Tüneli ve Müzesi Turuna katılabilirler.(Girişler dahil 10 EUR) Turumuz sonrası Belgrad’a yola çıkış.Yolculuğumuz sonrası canlılığın ve hareketliliğin  yeni sembolü Avrupanın en eski kentlerinden biri olan Belgrad şehir turumuzda Türk döneminin muhteşem oyma tavanları ile süslü Eski Saray, Bin yıl anıtı, Sava Nehri'nin Tuna'ya katıldığı noktada Fatih Sultan Mehmed'in uğruna yaralandığı ama fethinin Kanuni sultan Süleyman'a nasip olduğu Osmanlı donanmasının ikmal merkezlerinden Belgard Kalesi , Kale Meydanı, Taş Meydan, Askeri Müze, Şehit Ali Paşa'nın türbesi, Bayraklı Camii görülecek yerler arasındadır.Dileyen misafirlerimiz ekstra düzenlenicek olan Tuna ve Sava Nehri Tekne Turuna katılabilirler.(10 EUR)Turumuz ardindan otelimize transfer.Konaklama Belgrad daki otelimizde.
Sabah Kahvaltısı:Otelde açık büfe olarak alınacak olup tur ücretine dahildir.

Öğle Yemeği:, Saraybosna – Belgrad arası rehberin belirliyeceği dinlenme tesisinde ekstra serbest zaman.

Akşam Yemeği:Otelimizde alınacak olup , tur ücretine dahildir.
Konaklama: Hotel Best Western M v.b  - Belgrad
Para Birimleri Bosna Hersek – Convertible Marka ( Ortalama Kur 1 Euro : 1.95 KM ) , Sırbistan – Dinar ( Ortalama Kur 1 Euro : 115 Dinar )

Rota:Saraybosna – Belgrad (284 km)

Toplam Kat Edilecek Mesafe: 284 km

Otele Giriş Saati: Gümrük geçiş süresine bağlı olarak tahmini: 20:00

8.GÜN
Belgrad - Sofya

Sabah kahvaltımız ardından Sofyaya yola cikis . Varis sonrasi Sofya panoramik şehir turumuza başlıyoruz.Panoramik şehir turumuz esnasında görülecek yerler arasında Görülecek yerler arasında Balkanların en büyük kilisesi olan Alexsander Nevski Katedrali , Milli kütüphane, Sofya Üniversitesi, Eski kraliyet sarayı, Neo klasik stilinde yapılmış olan Milli Bulgar Tiyatrosu, Arkeoloji müzesi, Eski Sofya - Sendika şehri, Rotonda Kilisesi bulunmaktadır. Daha sonra meclis binasının yanından yürüyerek Sofya Heykeli’ne panoramik bakış ve fotoğraf molası, Şehrin simgesi olan Banya başı camisini ziyaret ediyoruz. Ziyaretlerimiz ve serbest zaman sonrası otelimize transfer.Konaklama Sofya`da otelimizde. Dileyen misafirlerimiz ekstra düzenlenicek olan Bulgar Tavernası Turuna katılabilirler.(30 EUR)
Sabah Kahvaltısı:Otelde açık büfe olarak alınacak olup tur ücretine dahildir.

Öğle Yemeği:, Sofya’da rehberin belirliyeceği Türk Lokantası ekstra serbest zaman.

Akşam Yemeği:Rehberin belirliyeceği yerde ekstra yöresel yemekler ve müzik eşliğinde Bulgar Gecesi . Tur ücretine dahil değildir.

Konaklama:Hotel Silver House v.b  - Sofya
Para Birimleri Bulgaristan – Leva ( Ortalama Kur 1 Euro : 1.95 Leva )

Rota: Belgrad - Sofya (393 km)

Toplam Kat Edilecek Mesafe: 393 km

Otele Giriş Saati: Gümrük geçiş süresine bağlı olarak tahmini : 20:00

9.GÜN
Sofya - Plovdiv - İstanbul

Sabah kahvaltimiz ardindan  Filibe’ye doğru yolculuğumuza başlıyoruz. Yaklaşık 2 saat sürecek yolculuğumuzun ardından şehir turumuza başlıyoruz. 4000 yılık geçmişe sahip bir kent olarak; günümüzün modern binaları ve eski çağların mimarisini birleştiren güzel bir şehirdir. Kentte en çok ilgi çeken yer şüphesiz Nebet tepe mevkiinde yerleşik “Eski Plovdiv” - adında şehrin en eski bölümü üzerinde bulunuyor. Görülecek yerler arasında şimdilerde Etnografya Müzesi olarak hizmet veren Argır Kuyumcuoğlu’nun evi, Plovdiv’e özel en mükemmel simetrik ev örneği ve orijinal ev düzenlemesiyle, bu günümüzde her türlü kültüler faaliyetlere ev sahipliği yapmakta olan Balabanov Evi ve Georgi Mavridi`nin evi, Eski Roma çağından kalma Roma Amfi Tiyatrosu, Roma Stadyumu, , Hisar Kapı, Kaleiçi Mahallesi ve Hindliyan Müzesi, Türk mimarisiyle oldukça ilgi çeken Cuma Camii, Plovdiv`in en eski kiliselerinden Aya Konstantin, Elena ve Aya Nedelya kiliseleri bulunmaktadır. Kısa süreli serbest zaman’ın ardından İstanbul’a doğru yolculuğumuza başlıyoruz.
Sabah Kahvaltısı:Otelde açık büfe olarak alınacak olup tur ücretine dahildir.

Öğle Yemeği:, Plovdiv şehir merkezinde  ekstra serbest zaman.

Akşam Yemeği:Edirne – İstanbul otobanı üzerinde dinlenme tesisi.
Para Birimleri Bulgaristan – Leva ( Ortalama Kur 1 Euro : 1.95 Leva )

Rota: Sofya – Plovdiv (145 km) , Plovdiv – Kapıkule (155 km) , Kapıkule – İstanbul ( 258 km)

Toplam Kat Edilecek Mesafe: 558 km

İstanbul Giriş Saati: Gümrük geçiş süresine bağlı olarak tahmini : 21:00

Ücrete Dahil Olan Hizmetler
 • Anitur otobusleri ile ulasim
 • Yerel profesyonel Turkce rehberlik hizmetleri
 • 4*  Otellerde 1 Gece Üsküp , 1 Gece Ohrid , 1 Gece Podgorica veya Çevresi , 1 Gece Trebinje veya Çevresi , 1 Gece Saraybosna , 1 Gece Belgrad, 1 Gece Sofya ile toplam 7 Gece Kahvalti dahil Konaklama
 • 1 Gece Üsküp , 1 Gece Podgorica , 1 Gece Trebinje , 1 Gece Saraybosna , 1 Gece Belgrad otellerinde alinan bes aksam yemegi
 • Selanik , Üsküp , Tetova , Ohrid , Tiran , Budva , Kotor , Poçitel , Mostar , Saraybosna , Belgrad , Sofya , Plovdiv Panoramik Sehir Turlari
 • Bazi sehirlerde alinan mecburi yerel rehberlik hizmetleri
 • Tüm otoban check-point ve otopark ücretleri
 • Sehir Vergileri
 • Gümrük Vergileri
 • Programda belirtilen panoramik sehir turlari.
 • Araç içi su ikrami

 

Ücrete Dahil Olmayan Hizmetler
 • Müze ve ören yeri giris ücretleri
 • Otelde alinan ekstralar.

  Tüm kisisel harcamalar

  Kavala da verilen mola da alinan kahvalti.

  Ögle yemekleri

  Söför ve rehber bahsisleri

  MULTI SCHENGEN VIZESI (YESIL PASAPORT SAHIPLERI VIZEDEN MUAFTIRLAR). 

  Yurtdisi çikis harci 15 TL.

   Yurtdisi seyahat saglik sigortasi

Önemli

UYARI: Turumuz münferit olarak gerçeklesmekte olup, kisiye özel tur niteligi tasimaktadir. Uçak yogunluklarina bagli olarak müsaitlik ve fiyatlarda degisiklik meydana gelebilir.

UYARI: Turumuzda minimum 25 Kisi katilim sarti bulunmaktadir. Yetersiz katilimdan dolayi turun iptal edilmesi halinde son bildirim tarihi tur kalkis tarihinden 3 hafta öncesidir.

UYARI: Tura katilan Resit olmayan kisilerin kaldigi yerdeki sorumlu kisi Tur Rehberi olup Tur Rehberi ve konaklama tesislerinin iletisim bilgileri, Tur baslangiç tarihinden 48 saat önce tüketicinin e-posta adresine gönderilecektir.

İPTAL/İADE SİGORTA İÇERİK

Zorunlu Sigorta: Acentenin iflasi veya herhangi bir nedenle paket tur hizmetinin verilememesini kapsar. Saglik sigortasi degildir, tedavi masraflarini karsilamaz.( Özel saglik sigortasi misafire ait özel harcamadir.)

Seyahat Sigortasi: Misafir dilerse ek ücret ödeyerek, bagaj kaybi, yaralanma veya hastalik nedeniyle tibbi tedavi, sigortalinin nakli, taburcu olusu takiben sigortalinin daimi ikametgâhina ve vefat eden sigortalinin nakli vb. teminatlar için seyahat güvence paketi satin alabilir.

DİĞER

Vize bilgilendirme:Vize ile ilgili bilgi için en az 1 ay öncesinden vize departmanimiza teslim etmeniz gerekmektedir. Vizenin  acenta tarafindan alinacak olmasi halinde ve vize için gerekli evraklarin teslim zamaninin tüketiciye bildirilmesi sartiyla tüketici tarafindan zamaninda teslim etmeyen evraklar nedeniyle vizenin alinmamasindan dogan zararlardan seyahat acentesi sorumlu tutulamaz.

Evraklari eksiksiz ve süresinde veren seyahat acentesi vizenin verilmemesinden dolayi sorumlu tutulamaz.

Vize departmani iletisim adresi:  Harbiye Mah. Cumhuriyet Cad. Kahan Apt. No:40/5 Oda No:5015 – 5016 Elmedag – Sisli / Istanbul

Vize Departmani: info@tanvize.com

 

 •  - Katilim gösteren misafirlerimizde mutlaka tur süresi boyunca geçerli Multi(Çok Girisli) Schengen vizesi bulundurma zorunlulugu vardir. ( Yesil Pasaport sahipleri vizeden muaftirlar.)
 • - Sinir geçisleri araç personellerimiz ve rehberlerimiz yardimi ile yapilmaktadir.
 • - Tur esnasinda programda bulunan tüm ülkelerde alisveris ve harcama yapilabilmesi için , Euro bulundurmamiz yeterlidir. Yerel para birimi kullanilan bölgelerde Rehber para çevrilmesi konusunda yardimci olacaktir.
 • - Gezi süresince rahat yürüyüs ayakkabisi veya spor ayakkabi tercih edilmelidir. Gece için yaniniza hirka v.b bir kiyafet bulundurmanizda fayda vardir.
 • - Yurtdisindan Türkiye’ye giris yaparken esya ( alkol - sigara vb.) getirebilmek için en az 3 gün konaklama zorunlulugu vardir.
 • - Yurtdisindan Türkiye’ye giris yaparken free shop alisveris limiti: Sigara: 3 karton, Alkollü Içecekler: 1 litre Alkollü içki (%22’den fazla alkol içeren alkollü içkiler, sarap ve sampanya hariç) , Alkollü Içecekler: 2 litre Alkollü içki (%22’den az alkol içeren alkollü içkiler, sarap ve sampanya dahil) , Parfüm: 600 ml, Makyaj veya Cilt Bakim Ürünleri: 5 adet , Çikolata ve Sekerleme: 2 kg ,Kahve: 1 kg ,Çay: 1 kg
 • - Tur programinda Rehberler hava ve yol sartlarina bagli olarak, programda belirtilen heryeri göstermek sarti ile program akisinda degisilik yapabilirler.
 • - Tur Programimiz minumum 25 kisi katilim sarti ile düzenlenmektedir.  Gezi için yeterli katilim saglanamadigi takdirde, son iptal bildirim tarihi tur kakisina 20 gün kaladir. Katilim yetersizligi nedeniyle Iptal edilen tur Anitur tarafindan bildirilecektir.
 • - Tur programinda isim belirtilmeden sadece kategori bilgisi verildigi ve/veya ayni destinasyon için seçenekli bulundugu durumlarda otel(ler) gezi hareketinden 2 Gün önce Anitur tarafindan bildirilecektir.
 • - Fuar, kongre, konser,  etkinlik, spor turnuvasi vb. gibi dönemlerde oteller belirtilen km’ lerden fazla mesafede kullanilabilir. Böyle bir durumda, turun hareket tarihinden 15 gün önce Anitur tarafindan bilgi verilecektir
 • - 3 Kisilik odalar, otellerin müsaitligine göre verilebilmekte olup, bu tip odalarda 3. Kisiye tahsis edilen yatak standart yataklardan küçüktür. 3 Kisilik odalar 1 büyük yatak + 1 ilave yataktan olusmaktadir. Ilave yataklar. Açma-kapama ve coach bed olarak adlandirilan yataklardan olustuklari için Tur katilimcisi 3. Kisi ve/veya çocuk rezervasyonlarinda odalarda yasanabilecek sikisiklik ve yatak tipini kabul ettiklerini beyan etmis sayilirlar. Çocuk indirimleri 2 yetiskin yaninda kalan –yas grubuna uyan- tek çocuk için geçerlidir.
 • - Tur programinda dahil olan hizmetlerden Otelde alinan Kahvaltilar, bulunulan ülkenin kahvalti kültürüne uygun olarak ve genelde kontinental kahvalti olarak adlandirilan tereyagi, reçel, ekmek, çay veya kahveden olusan sinirli bir mönü ile sunulmakta olup gruplar için gruba tahsis edilmis ayri bir salonda servis edilebilir.
 • - Tur paketine dahil olan panoramik sehir turlari, sehirlerin  genel tanitimi için düzenlenen ve araç içinden rehber anlatimiyla panoramik olarak yapilan müze, ören yeri girislerini içermeyen en fazla 2-3 saatlik turlardir. Panoramik turlar, programda belirtilen diger turlar da dahil olmak üzere, tura denk gelen gün ve saatte yerel otoriteler tarafindan gezilmesine,  girilmesine izin verilmeyen veya her hangi bir etkinlik nedeniyle kapali yollar sebebiyle gerçeklesmedigi takdirde, veya hava sartlari nedeniyle turun yapilmasi imkansiz hale geldigi durumlarda bahse konu turlarin yapilamamasindan Anitursorumlu degildir. Bazi turlar kapali yollar veya araç girisine izin verilmeyen noktalarda  imkanlar dahilinde toplu tasima veya yaya olarak yapilabilir.
 • - Ekstra turlar , servis aldigimiz yerel Anitur tarafindan en az 20 kisi katilim sarti ile düzenlenmektedir. Yeterli sayi saglanamadigi takdirde geziler yapilamamaktadir veya ekstra gezi fiyatlari, içerik, kullanilacak araç katilimci sayisina göre degisiklik göstermektedir. Ayrica turlarin günleri ve saatleri, gidilecek yerlerde ki  müze, ören yerlerinin açik/kapali olma durumlarina ve hava sartlarina göre rehber tarafindan degistirilebilir.
 • - Ekstra turlar katilimcinin istegine bagli olup zorunlu degildir. Tur esnasinda düzenlenen ekstra turlara katilmak istemeyen yolcular, yol üzerinde bulunan müsait bir dinlenme tesisinde beklemeyi kabul etmis sayilirlar. Bu yolcular ekstra tur baslamadan yol üstü dinlenme tesisine birakilip, turun tamamlanmasi ardindan birakildiklari noktadan alinirlar.
 • - Uçakli turlara katilan kisiler için yapilmasi gereken Check-in ve boarding islemleri kisisel islemler olup, misafir tarafindan uçus öncesinde havalimanlarinda ilgili havayolu kontuarlarinda yada on-line olarak havayolu firmalarinin internet sitelerinden yapilmasi zorunludur.
 • - Tura katilim için Anitur tarafindan bildirilen saatlerde belirtilen havaalaninda hazir bulunmayan, check-in ve boarding islemlerini zamaninda yaptirmayan, check-in ve boarding islemlerini zamaninda yaptiran ancak uçaga binmeyen kisilerin uçusu gerçeklestirememelerinden Anitur sorumlu degildir. Uçagi kaçiran kisilerin tura dahil olmalari için gerekli olacak gidis-dönüs yeni uçak biletleri ve gidilecek bölgedeki transferlerine dair olusacak tüm masraflar kendilerine aittir.
 • - Anitur, hava yolu ile yolcu arasinda araci kurum olup, 28.09.1955 Lahey Protokolü’ne tabidir. Tarifeli ve özel uçuslarda rötar riski olabilir veya mevcut gezi ve uçus öncesinde saatler degisebilir. Anitur, bu degisiklikleri en kisa sürede bildirmekle yükümlüdür. Yolcu saat degisme riskini kabul ederek geziyi satin almistir. 0-2 yas arasi çocuklar alan vergisi ve alan hizmetleri bedeli ödemezler.
 • - Turlarimizda Kullanilan Araç Tipleri Kisi Sayilarina göre asagidaki sekilde siniflandirilir. Her turumuzda bulunan kisi sayisina göre asagida bulunan araç tipleri tayin edilir.
 • - Otobüsler: (25 - 46 Kisi Sayilarinda Kullanilir) *Mercedes Travego/Tourismo   *NEOPLAN Cityliner/Tourliner -*Temsa Safir/Maraton *Man Fortuna 
 • - Midibusler: (17 - 24 Kisi Sayilarinda Kullanilir) *Isuzu Turkuaz , *Otokar Mega 
 • - Minibusler: ( 16’ya kadar Kisi Sayilarinda Kullanilir) *Vw Volt , *Mercedes Sprinter
Ücret Tablosu
İki ya da üç kişilik odada kişi başı
Tek kişilik oda
Çocuk fiyatı (03-12 yaş)
Çocuk fiyatı (00-02 yaş)
Kontenjan
359 €
549 €
299 €
99 €
10
Bu turumuzda kademeli fiyat sistemi kullanılmaktadır.Erken Rezervasyon yaptırıp indirimli tatil fırsatlarından yararlanabilirsiniz.
BU TURU SATIN ALMAK İÇİN TIKLAYINIZ
GEÇERLİ FİYAT AÇIKLAMASI

Ücretlendirmede liste fiyatları esastır. Ancak konaklamanın kampanyalı dönemlerde gerçekleşecek olması halinde; kampanya tarihleri, bu tarihlerde uygulanacak indirim oranları ve ücretlendirmeye esas alınacak kampanyalı fiyatlar; liste fiyatının üzeri çizilerek kalın punto ile belirtilmiştir.

“Mevcut sistem fiyatları %30 indirim uygulanmış net fiyatlardır.”

Tur Otelleri
 3* Ve 4 * Balkan Otelleri
3* Ve 4 * Balkan Otelleri
Balkanlar- Balkan Bölgesi Şehirleri
 3* Ve 4 * Balkan Otelleri
Harita
Tur Tarihleri
Gidiş
Dönüş
Kişi Başı Ücret
10 Haziran 2017 Cumartesi
23 Haziran 2017 Cuma
24 Haziran 2017 Cumartesi
7 Temmuz 2017 Cuma
8 Temmuz 2017 Cumartesi
14 Temmuz 2017 Cuma
15 Temmuz 2017 Cumartesi
21 Temmuz 2017 Cuma
22 Temmuz 2017 Cumartesi
28 Temmuz 2017 Cuma
29 Temmuz 2017 Cumartesi
4 Ağustos 2017 Cuma
11 Ağustos 2017 Cuma
12 Ağustos 2017 Cumartesi
18 Ağustos 2017 Cuma
19 Ağustos 2017 Cumartesi
25 Ağustos 2017 Cuma
26 Ağustos 2017 Cumartesi
27 Ağustos 2017 Pazar
9 Eylül 2017 Cumartesi
16 Eylül 2017 Cumartesi
23 Eylül 2017 Cumartesi
30 Eylül 2017 Cumartesi
7 Ekim 2017 Cumartesi
14 Ekim 2017 Cumartesi
14 Ekim 2017 Cumartesi
21 Ekim 2017 Cumartesi
21 Ekim 2017 Cumartesi
28 Ekim 2017 Cumartesi
11 Kasım 2017 Cumartesi
18 Haziran 2017 Pazar
1 Temmuz 2017 Cumartesi
2 Temmuz 2017 Pazar
15 Temmuz 2017 Cumartesi
16 Temmuz 2017 Pazar
22 Temmuz 2017 Cumartesi
23 Temmuz 2017 Pazar
29 Temmuz 2017 Cumartesi
30 Temmuz 2017 Pazar
5 Ağustos 2017 Cumartesi
6 Ağustos 2017 Pazar
12 Ağustos 2017 Cumartesi
19 Ağustos 2017 Cumartesi
20 Ağustos 2017 Pazar
26 Ağustos 2017 Cumartesi
27 Ağustos 2017 Pazar
2 Eylül 2017 Cumartesi
3 Eylül 2017 Pazar
4 Eylül 2017 Pazartesi
17 Eylül 2017 Pazar
24 Eylül 2017 Pazar
1 Ekim 2017 Pazar
8 Ekim 2017 Pazar
15 Ekim 2017 Pazar
22 Ekim 2017 Pazar
22 Ekim 2017 Pazar
29 Ekim 2017 Pazar
29 Ekim 2017 Pazar
5 Kasım 2017 Pazar
19 Kasım 2017 Pazar
359 €
399 €
399 €
359 €
359 €
359 €
359 €
359 €
359 €
359 €
359 €
359 €
359 €
359 €
359 €
359 €
399 €
399 €
399 €
359 €
359 €
359 €
359 €
359 €
359 €
359 €
359 €
359 €
359 €
359 €