Anı Tur
Kurumsal
Müşteri Hizmetleri
Biz Sizi Arayalım
Üyelik
0850 300 0 264
SATIŞ MERKEZİ
Biz Sizi Arayalım
Grup Rezervasyon
 Sömestre Büyük İspanya Sömestre Büyük İspanya Sömestre Büyük İspanya Sömestre Büyük İspanya Sömestre Büyük İspanya Sömestre Büyük İspanya
 • 0 Yorum Yorum Ekle

Fiyat Sorunuz
 • 06 Mart Hareket
 • Pegasus Havayolu İle
Bu Tur İçin Gerekli Vizeler

Vize Sorgulama

Rezervasyon Numaranız
Tur Programı
1.GÜN
ISTANBUL – BARCELONA

Sabiha gökçen havalimanında buluşmanın ardından Pegasus Havayolları PC469 Tarifeli Seferi ile saat  10:20’de Barcelona’ya hareket. 13:20’de Varışımızın ardından yapılacak panoramik Barcelona şehir turunda; La Sagrada Familia Kilisesi, Endülüs Arenası, Cristof Colomb Heykeli ,Montjuic Tepesi,Kraliyet Sarayı, Olimpic Liman, İspanya ve Catalunya Meydanı, La Ramblas Caddesi görülecek yerler arasındadır. Şehir turu sonrasında otelimize transfer ve odalarımıza yerleşme. Akşam arzu edenlerle ekstra “Flamenco Gecesi” içkili, müzikli İspanyol gecesi.Geceleme otelimizde.

2.GÜN
BARCELONA ( GIRONA-FIGUERAS)

Sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz ekstra düzenlenecek olan Girona&Figueras Turu’na katılabilirler. Tur bitiminde otelinize transfer. Geceleme otelinizde

3.GÜN
BARCELONA - VALENCIA

Sabah kahvaltısı sonrası özel otobüsümüzle Valencia’ya hareket. Varışta panoramic Valencia şehir turu. Görülecek yerler arasında önce, İspanya nın yaşayan en tanınmış mimarı olan Santiago Calatrava nın dünya harikası Bilim ve Kültür merkezinde kısa bir mola verilecektir. Arzu edenler burayı şehir turu sonrası serbest zamanlarında gezebilirler.Şehir turunda ayrıca Gotik Katedral, Micalet Çan Kulesi ,15. y.y. da takasla alışveriş yapılan Lonja Market, Arena,Belediye meydanı,eski market alanı bulunmaktadır. Şehir turu sonrası otelimize transfer. Geceleme otelinizde.

4.GÜN
VALENCIA - GRANADA

Sabah kahvaltısı sonrası Granada’ya transfer. Varışı takiben yapılacak şehir turunda; Arabesk mimarisi, havuz ve bahçeleri ile ünlü UNESCO Dünya Kültür Mirasları Listesi'nde yer alan Elhamra Sarayı ( giriş dahil değildir ), tarihi Granada sokaklarında Emevi ve Abbasi dönemlerinden kalma eserlerin arasında Grand Via, La Rambla Meydanı, Belediye Meydanı görülecek yerler arasındadır. Şehir turu sonrası otelimize transfer ve geceleme otelimizde.

5.GÜN
CORDOBA - SEVILLA

Sabah kahvaltının ardından erken saatlerde Cordoba'ya doğru yola çıkıyoruz. Cordoba'ya varışımız sonrası görülecek yerler arasında yapımına 8.yy.'da başlanan ve 10.yy.'da bitirilen Endülüs Emevileri dönemine ait, Batı İslam sanatının en güzel örneklerinden biri olan Dünyanın üçüncü büyük camisi Cordoba Camii (Mezquita), Musevi Mahallesi ve Plaza Mayor bulunmaktadır. (Cordoba Camii girişi dahil değildir). Cordoba gezimiz sonrası Sevilla’ya hareket ve varışın ardından yapacağımız şehir turunda göreceğimiz yerler arasında, İspanya Meydanı, Altın Kule, Paula Rahibeler Manastırı, havuzları ve bahçeleri ile ünlü Maria Luisa Parkı, Santa Cruz Meydanı bulunmaktadır. Şehir turu sonrası otelimize transfer ve geceleme otelimizde.

6.GÜN
SEVILLA - MADRID

Sabah kahvaltsının ardından Madrid’e hareket. Varışımızın ardından Madrid panoramik şehir turu. Bu turumuzda boğa güreşleri, Flamenko dansları ve renkli gece yaşamı ile ilginç bir cazibe merkezi olan tarihi başkentte Puerto del Sol, Plaza Mayor, Gran Via, Plaza de Espagna, Kraliyet Sarayı, Puerto De Alcala görülecek yerler arasındadır. Tur bitiminde öğlen yemeği için serbest zamandan sonra otele transfer ve odalara yerleşme.Öğleden sonra serbest zaman.Geceleme otelimizde.

7.GÜN
MADRID

Sabah kahvaltısının ardından serbest zaman.Arzu eden misafirlerimiz sabah ekstra olarak düzenlenecek 1/2 günlük Toledo turuna katılabilirler.Tur sonrası otelimize transfer.Öğleden sonra serbest zaman.Geceleme otelimizde.

8.GÜN
MADRID- ISTANBUL

Sabah kahvaltı sonrası odaların boşaltılmasının ardından serbest zaman. Rehberinizin belirleyeceği saatte Madrid Havalimanı’na transfer. Bilet ve gümrük işlemlerinin ardından Pegasus Havayolları PC538 Tarifeli Seferi ile saat 14:25'de İstanbul’a hareket. 19:35’de Istanbul’a varış ve turumuzun sonu.

Uçuş Detayları
GİDİŞ
PC 469
ISTANBUL – BARCELONA
10:20
13:20
DÖNÜŞ
PC 538
MADRID- ISTANBUL
14:25
19:35
Uçuş bilgileri “Yerel Saatler” kullanılarak Verilmiştir.
+1 ertesi gün varış anlamına gelir
Ücrete Dahil Olan Hizmetler
 • Pegasus Havayollari Tarifeli Seferi ile Istanbul {Sabiha Gökçen Havalimani} –Barcelona / Madrid dis hatlar, gidis/dönüs uçak bileti
 • Havalimani vergileri ve yer hizmetleri
 • Madrid Havaalani – Otel  - Barcelona Oteli- Barcelona Havaalani gidis/dönüs transferi
 • Sehirlerarasi Transferler
 • Belirtilen kategori otellerde 7 gece oda/ continental  kahvalti konaklama
 • Barcelona, Madrid, Cordoba, Sevilla, Valencia Panoramik sehir turu
 • Profesyonel Türkçe rehberlik hizmeti
 • K.D.V.
Ücrete Dahil Olmayan Hizmetler
 • Vize ücreti ve Hizmet Bedeli
 • Otele ödenen sehirde konaklama vergileri
 • Kisisel Harcamalar ? Yurtdisi çikis konut fonu bedeli
 • Ekstra turlar
 • Seyahat sigortasi {zorunludur}
 • Ögle ve aksam yemekleri ile içecekler
 • Tüm Müze ve Örenyeri girisleri
 • Seyahat Güvence Paketi : Seyahat güvence paketi ücreti tur bedeliniz ile orantili olarak degismektedir.
Önemli
Önemli

Anitur, hava yolu sirketi ile yolcu arasinda araci konumunda olup, 28/09/1955 Lahey Protokolü’ne tabidir. Uçus  öncesinde saatler degisebilir ve tüm saatlerin hareket tarihlerinden 48 saat önce teyit edilmesi  gerekmektedir. Yurtdisi gezilerinde en az  6 ay geçerli pasaport olmasi mecburidir. Paket tura katilacak sayinin yeterli olmamasi durumunda 5 gün öncesinden tur iptali tüketiciye bildirilir. Uçagin inecegi sehre göre parkurlarda degisiklikler olabilir. Uçak tipi ve saatinin degismesi mümkün olup, bu durum sözlesme aninda bildirilmis ve YOLCU SAAT DEGISIKLIGI RISKINI KABUL EDEREKturu satin almistir.

 BU TUR IÇIN YOLCULARIMIZIN VIZE ALMALARI GEREKMEKTEDIR. VIZE BASVURUSU IÇIN EN AZ 6 AY GEÇERLI PASAPORT ILE ACENTAMIZDAN TEMIN EDEBILECEGINIZ, VIZE IÇIN GEREKLI EVRAKLAR LISTESINDE BELIRTILEN BELGELER GEREKMEKTEDIR. YESIL PASAPORT SAHIPLERI IÇIN VIZE UYGULAMASI OLMAYIP, EN AZ 6 AY GEÇERLI PASAPORT TASIMALARI YETERLIDIR. VIZELER SEYAHAT BASLANGICINDAN ÖNCE TÜRKIYE’DEKI ILGILI KONSOLOSLUKLARDAN ALINMAK ZORUNDADIR. GIRIS YAPILAN ÜLKENIN SINIR KAPILARINDA VIZE ALINAMAZ. VIZE ALINMIS OLMASI O ÜLKEYE GIRIS YAPILABILECEGI ANLAMINA GELMEZ. PASAPORT POLISI SIZI ÜLKEYE SOKMAMA YETKISINE SAHIPTIR. BÖYLE BIR DURUMDA SORUMLULUK YOLCUYA AITTIR

İPTAL/İADE SİGORTA İÇERİK

Iptal Güvence Paket Ücreti
• Paket tur ücreti 25 €

Iptal Güvence Paketi kurallarimiz asagidaki gibidir
• Iptal Güvence Paketi rezervasyon aninda alinabilir sonradan dahil edilemez. Iptal Güvence Paketi satin alindiginda tur kalkis tarihine 10 is günü kalana kadar rezervasyon kosulsuz ve kesintisiz iptal edilir.
• Iptal Güvence Paketini kullanarak turlarini iptal edecek misafirlerimize Iptal Güvence Paketi ücreti, Seyahat Sigortasi ücreti iade edilmez.
• Iptal Güvence Paketini kullanarak turlarini iptal edecek misafirlerimiz vize almis ya da islemde ise vize ücreti iade edilmez.
• Iptal Güvence Paketini kullanarak turlarini iptal edecek misafirlerimiz ödemelerini nasil yapmis ise iade ANI TUR tarafindan o sekilde yapilir.

DİĞER

Vize bilgilendirme:Vize ile ilgili bilgi için en az 1 ay öncesinden vize departmanimiza teslim etmeniz gerekmektedir.Vizenin acenta tarafindan alinacak olmasi halinde ve vize için gerekli evraklarin teslim zamaninin tüketiciye bildirilmesi sartiyla tüketici tarafindan zamaninda teslim etmeyen evraklar nedeniyle vizenin alinmamasindan dogan zararlardan seyahat acentesi sorumlu tutulamaz.

Evraklari eksiksiz ve süresinde veren seyahat acentesi vizenin verilmemesinden dolayi sorumlu tutulamaz.

 Vize departmani iletisim adresi:  Cumhuriyet Cad. Uzun Güzel Apt No: 143 k:6 D.6  Sisli / Harbiye

 Vize Departmani: info@tanvize.com

Oteller: Programlarda belirtilen tüm otel isimler V.B. (ve benzeri) olup yildiz kategorisi ve mesafe olarak örnek teskil etmek için yazilmistir. Belirtilen isimli otelde konaklama yapilacagi anlamina gelmez.

Zorunlu Sigorta: Acentenin iflasi veya herhangi bir nedenle paket tur hizmetinin verilememesini kapsar. Saglik sigortasi degildir, tedavi masraflarini karsilamaz.( Özel saglik sigortasi misafire ait özel harcamadir.)

 

Seyahat Sigortasi: Misafir dilerse ek ücret ödeyerek, bagaj kaybi, yaralanma veya hastalik nedeniyle tibbi tedavi, sigortalinin nakli, taburcu olusu takiben sigortalinin daimi ikametgâhina ve vefat eden sigortalinin nakli vb. teminatlar için seyahat güvence paketi satin alabilir.

Uçakli turlarda tipi ve saatinin degismesi mümkün olup, bu durum sözlesme aninda bildirilmis ve yolcu saat degisme riskini kabul ederek turu satin almistir. 

Fiyat Sorunuz
Tur Otelleri
 3* Ve 4* Benelux Paris Ve Almanya Otelleri
3* Ve 4* Benelux Paris Ve Almanya Otelleri
Fransa- Paris

-

Harita
Bu Turun Yapılacağı Tarihleri Öğrenmek İstiyorsanız Call Centerimizi Arayınız