Anı Tur
Kurumsal
Müşteri Hizmetleri
Biz Sizi Arayalım
Üyelik
0850 300 0 264
SATIŞ MERKEZİ

Doğal Yaşam Köy Turu 1 Gece

Biz Sizi Arayalım
Grup Rezervasyon
 Doğal Yaşam Köy Turu 1 Gece Doğal Yaşam Köy Turu 1 Gece Doğal Yaşam Köy Turu 1 Gece Doğal Yaşam Köy Turu 1 Gece Doğal Yaşam Köy Turu 1 Gece Doğal Yaşam Köy Turu 1 Gece
 • 0 Yorum Yorum Ekle

 • Cumartesi Sabahları Hareket
 • Kınık Köyü - Çömlek Atölyeleri - İnek Sağma -yumurta Toplama - Sebze Toplama - Kına Gecesi - Kurşunlu - Köy Yaşamı
Tur Hakkında Sizi Arayalim
Turu Satın Al
Tur Programı

DOGAL YASAM KÖY TURU

Ek Hizmet Bedelleri Fiyata Dahildir.

 

1 GECE 2 GÜN 1 GECE KÖY EVINDE KONAKLAMA

 

HAREKET TARIHLERI

 

08, 22, 29 Nisan - 06, 13, 27 Mayis
09,16, 23, 30 Eylül - 07, 14, 21, 28 Ekim

 

Kinik Köyü - Çömlek Atölyeleri - Inek Sagma -Yumurta Toplama -
Sebze Toplama - Kina Gecesi
Eko Turizm Köyü Kursunlu - Köy Yasantisi - Yöresel Ürün Yapimi

 

Sadece Ani Tur'da

 

TAM PANSIYON KONAKLAMA

 

Orda bir köy var uzakta siiriyle yola çiktigimiz bu turlarimizda sevdiklerinizle beraber köy evlerinde konaklamak istemez misiniz? Kent yasamindan uzaklasmak veya köy yasantisina ortak olmak istiyorsaniz Dogal Yasam Köy turlarimiz tam size göre. Bu turlarimizda yasamin devam ettigi köy evlerine misafir olup, köy yasantisini birebir yasayacagiz. Kahvalti ve yemek hazirliklarina ortak olmak için ekmeklerimizi pisirip, folluktan yumurta toplayip, ineklerden süt sagacagiz. Dönemine bagli olarak bahçelerden sebze, dallarindan meyveleri toplayip, zanaatkârlarin islerine ortak olacagiz. Daglarda adaçayi, kekik toplayip dogal ürünlerin hazirlanmasinda yardimci olacagiz. Sadece köylerin islerine degil eglencelerine de ortak olacagiz. Sessiz sakin hayat, dogal ürünler, temiz hava ve daha fazlasi bu turlarimizda. Gittigimiz köy bizimdir diyerek sizleri de bu turlarimiza bekliyoruz. Sadece gezdirmeyip yasatiyoruz da!

 

1.GÜN
CUMARTESİ: KINIK KÖYÜ – ÇÖMLEK ATÖLYELERİ – SEBZE TOPLAMA ETKİNLİĞİ – EKO TURİZM KÖYÜ KURŞUNLU – KINA GECESİ

Değerli misafirlerimiz, sizleri 07.00 Yenibosna Airport Avm Otoparkı - 07.30 Harbiye Cumhuriyet Caddesi Anı Tur Merkez Ofis Önü - 08.00 Göztepe Medeniyet Üniversitesi Otoparkı (E-5 Uzun Çayır Metrobüs İstasyonu Yanı) - 08.15 Kartal Yemek Center - 08.30 Çayırova Mc Donalds Önünden - 09.00 İzmit Halk Evi Durağı (İzmit - Adapazarı yönünden) - 09.10 İzmit Otogar Önü Otobüs Durakları (ROMATEM Karşısı) – 09.40 Adapazarı Otoban Çıkışı Total Benzin İstasyonundan alarak, Anı Tur otobüs içi ikramları eşliğinde Adapazarı – Pamukova üzerinden, Kınık kırsal turizm köyümüze ulaşıyoruz. Burada bizleri ev baklavası ve çiçeklerle karşılayan köy heyetiyle beraber çömlek atölyelerini ziyaret edip, çömlekçi ustalarından bilgiler alacağız.  Sonrasında öğrendiklerimizi uygulamak için çömlekçi çarklarına biz oturacağız ve hünerlerimizi göstereceğiz. Atölye gezimizin ardından köy içinde gezerken dönemine bağlı olarak bahçelerden sebze, ağaçların dallarından meyve toplayacağız. Hazırlıklarına bizzat kendimizin dâhil olduğu yöresel yemeğimizi yedikten sonra konaklayacağımız yer olan eko turizm köyümüz olan Gölpazarı İlçesine bağlı Kurşunlu Köyüne hareket edeceğiz. Kınık köyündeki gibi sıcak bir karşılamanın ardından konaklayacağımız köy evlerine (yaşamın devam ettiği evlere misafir olacağız) yerleşeceğiz. Akşam yemeklerimizi konakladığımız evlerde aldıktan sonra köy meydanında yapılacak sözlü sazlı ve küçük ikramların sunulduğu Kına gecesine katılacağız.

 

Sabah Kahvaltı: Otobüste Dağıtılacak Olan Kahvaltı Paketi

Öğle Yemeği: Kınık Köyünde Yöresel Menü (Pirinçli Yoğurt Çorbası, Pilav, Güveçte Etli Güveç, Salata, Ayran, Sütlaç)

Akşam Yemeği: Kurşunlu Köyünde Yöresel Menü (Düğün Çorbası, Etli Güveç, Balkan Böreği, Yoğurt, Ev Baklavası, Karışık Turşu, Vişne Suyu)

Konaklama: Kurşunlu Köyünde Köy Evlerinde Konaklama.

Rota: İstanbul – Kınık Köyü (270 km) Kınık Köyü – Kurşunlu Köyü (70 km)

Toplam Kat Edilecek Mesafe: 340 Km

2.GÜN
PAZAR: KÖY KAHVALTISI – YÖRESEL ÜRÜN HAZIRLIĞI – DAĞ GEZİNTİSİ – DOĞAL ÜRÜNLERİ TOPLAMA – DÖNÜŞ

Değerli misafirlerimiz, köy evlerinde yapacağımız kahvaltının hazırlıklarına yardımcı olacağız (Folluktan yumurta toplama, inek sağma, vsr..). Tertemiz sokakları, çiçeklerle süslenmiş köy evlerinin arasında köy içinde küçük bir gezinti yapacağız. Sonrasında mevsimine bağlı olarak yöresel ürün yapımına ortak olacağız (ekmek pişirme, erişte yapımı). Dağda küçük bir gezinti yaparken mevsimine göre doğal ürünleri toplayacağız (Kızılcık, ıhlamur, ada çayı vsr..). Öğle yemeğini tertemiz dağ havası eşliğinde aldıktan sonra semaverde çaylarımızı içeceğiz. İstanbul’a dönmeden önce bizim için kurulan doğal köy ürünleri pazarından alışverişlerimizi yapacağız. Sonrasında bu güzel köyümüzü arkamızda bırakarak güzel anılarla birlikte İstanbul’a doğru hareket ediyoruz. Adapazarı üzerinden akşam saatlerinde İstanbul’a dönüyoruz. Siz sayın misafirlerimizi bir dahaki Anı Tur organizasyonun da görüşmek üzere sizleri aldığımız noktalara bırakarak vedalaşıyoruz. Hoşçakalın.

 

Not: Otobüsümüze Göztepe Medeniyet Üniversitesi Otoparkından Katılan Misafirlerimiz, Dönüşte E-5 Göztepe Köprüsü Altında İndirilecektir. (E-5 Yan Yol, Harem Yönünde)

 

Sabah Kahvaltısı: Konakladığımız Evlerde Köy Kahvaltısı (Bal, Reçeller, Köy Peyniri, Yayık Tereyağı, Zeytin, Balkan Böreği, Yumurta, Çörek)

Öğle Yemeği: Kurşunlu Köyünde Mantı Menüsü (Mantı, Yaprak Sarma, Dolma, Yoğurt, Ev Baklavası, Semaverde Çay)

Konaklama:KKAT BU GECE OTEL KONAKLAMASI YOKTUR.

Rota: Kurşunlu Köyü – İstanbul (240 km)

Toplam Kat Edilecek Mesafe: 240 Km   

TOPLAM TUR MESAFESİ: 580 Km

İstanbul’a Varış Saati: 22.00

ÜCRETE DAHİL OLAN HİZMETLER

*Köy Evlerinde 1 Gece Tam Pansiyon Konaklama    
*Lüks Otobüsler Ile Ulasim
*Ani Tur Otobüs Içi Ikramlari 
*Ani Tur Güvencesi

*Profesyonel Rehber Ile Çevre Gezileri 

*1 Sabah Yöresel Köy Kahvaltisi

*2 Yöresel Ögle Yemegi                                                

* Köy Evlerinde 1 Aksam Yemegi

* Kina Gecesi Eglencesi Ve Ikramlar

* 1618 Nolu Turizm Kanununa Göre Zorunlu Seyahat Sigortasi

* Ek Hizmet BedelleriÜCRETE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

* Tüm Yemeklerde Alinan Içecekler
* Tüm Özel Harcamalar
* Ekstra Belirtilen Tüm Organizasyonlar

* Müze Ören Yeri Giris Ücretleri

EK HİZMETLER BEDELİ KAPSAMI

Tur Programina Dâhil Olan Tüm Milli Park ve Ören Yeri Girisleri, Yardimci Rehberlik Ücretleri, Otopark Ücretleri, Tekne Turlari, Minibüs Ücretleri ve Turlara Göre Degisen Diger Ücretler Bu Kapsamdadir. Hangi Kuruma Bagli Oldugu Fark Etmeksizin, Tüm Müze Giris Ücretleri Misafirlerimize Aittir. Müze Girislerini Ofiste Ödemek Isteyen Misafirler, “EK HIZMET BEDELI (TAM)” Seçenegini Kullanarak Müze Giris Ücretlerini Rezervasyon Asamasinda Ödeyebilirler. Bu Durumda Satin Alinan Turun Müzelerinin Toplam Tutarina Göre Anitur; Müzekart Vererek ya da Giriste Bilet Alarak Misafirlerinin Müzelere Girisini Saglayacaktir. 0-17 Yas Çocuk, 65 Yas ve Üstü Yetiskin, Müzekart Sahibi, Sari Basin Karti Sahibi, Engelli Karti Sahibi Misafirlerimiz, Turizm Bakanligi’na Bagli Müzelere Ücretsiz Girdiginden, Bu Misafirlerimizin “EK HIZMET BEDELI (INDIRIMLI)” Seçenegini Tercih Etmesi Gerekmektedir. Bu Statüdeki Misafirlerimiz, “EK HIZMET BEDELI (INDIRIMLI)” Seçenegini Tercih Etmeleri Durumunda, Turizm Bakanligi’na Bagli Olmayan Müzelerdeki Giris Ücretlerini Kendileri Ödeyecektir. Türkiye Cumhuriyeti Vatandasi Olmayan Misafirler (Yabanci Uyruklu Misafirler) “EK HIZMET BEDELI (INDIRIMLI)” Seçenegini Seçip, Turdaki Müze Girislerini Kendileri Ödeyecektir.

İPTAL VE İADE GÜVENCE PAKETİ KAPSAMI

 

Tura Çikis  Gününden; 72 Saat (3 Gün) Öncesine Kadar Rezervasyon Iptal Talebinde Bulunulmasi veya Degisiklik Halinde Kosulsuz Yüzde 100 Kesintisiz Iade Garantisi Sunuluyor. 1, 2 veya 3 Gece Konaklamali Turlarda Paket Bedeli Kisi Basi 20 TL’dir. 4 Gece ve Üzeri Konaklamali Turlarda Paket Bedeli Kisi Basi 25 TL’dir. Uçakli Turlarda Iptal Iade Güvence Paketi Eklenememektedir.


1618 NOLU ZORUNLU SEYAHAT SIGORTASI KAPSAMI


Acentenin iflasi veya herhangi bir nedenle paket tur hizmetinin verilememesini kapsar. Saglik sigortasi degildir, tedavi masraflarini karsilamaz. (Özel saglik sigortasi misafire ait özel harcamadir)

 

ÖNEMLI: Otobüslü Turlarda 00-1,99 Yas Çocuklardan Ücret Alinmaz. Eger Çocuklar Için Otobüste Koltuk Istenirse 02-06 Yas Çocuk Fiyati Uygulanir. 0-7 Yas Çocuklar Ek Hizmet Bedeli Ödemez.

Çocuk Indirimleri Iki Yetiskin Yaninda ve Tek Bir Çocuk Için Uygulanabilir. Rehberimiz Programi Tamamen Gerçeklestirmek Kaydi Ile Programin Seyrinde Degisiklik Yapabilir. Turlarimiz Otel, Otobüs, Tur Programi Ve Rehberlik Hizmetleri Ile Bir Bütündür Ayri Ayri Düsünülemez. 0–6 Yas Çocuklarda Otel Konaklamasinda Yatak Verilmeyebilir. Triple Odalarda 3. Yatak Normal Yatak Konforunda Olmayabilir. Otel Duruma Göre Misafirlerimize Açilir-Kapanir Yatak ya da Çekyat Verebilir. 2 Yasini Doldurmus Her Bireyin Otobüste Koltuk Almasi Zorunludur. Tur Içeresinde Kullanilmayan Ulasim, Konaklama, Çevre Gezileri Vb. Haklar Iade Edilemez. Rezervasyon Esnasinda Koltuk Sözü Verilemez. Koltuk Numaralari Rezervasyon Tarih Sirasina Göre Belirlenir. Turu Erken Satin Alan Misafirler Önde Oturmaya Hak Kazanirlar. 4 Gece ve Üzeri Konaklamali Turlarda Oturma Düzeni Birer Sira Kaydirilarak Rotasyon Uygulamasi Gerçeklestirilir. Afise Edilen Fiyatlar “INDIRIMLI EK HIZMET BEDELI” Baz Alinarak Hesaplanmistir. Uçakli Turlarda Kademeli Fiyat Uygulamasi Geçerlidir. Uçaklarin Dolulugu Arttikça Tur Fiyatlari da Artmaktadir. Uçakli Turlarda Anitur, Yogunluga Bagli Olarak ve Programi Aksatmamak Kaydiyla; Havalimani, Havayolu Sirketi ve Uçus Saati Degistirme Hakkini Sakli Tutar. Atatürk Havalimani’ndan Sabiha Gökçen’e ya da Tersi Degisikliklerde Anitur, Misafirlerine Ücretsiz Servis Vermek Zorundadir. Tur Programinda Belirtilen Saatler, Normal Hava ve Yol Kosullarina Göre Hesaplanmis Olup, Olasi Gecikmelerde, Anitur’un Sorumlulugu, Misafirin Ise Tazminat Hakki Yoktur. Tur Konaklama Bölgelerinde ve Otellerinde Yogunluga Göre Ayni Standartlarda Olmak Kaydi Ile Degisiklik Yapilabilir. Tur Öncesi ya da Tur Esnasinda Hava Muhalefeti Nedeniyle Yapilamayan Turlardan Ani Tur’un Sorumlulugu Yoktur. Bu Turun Hareketi Için Minimum Katilimci Sayisi 30 Olarak Öngörülmüstür. Yeterli Sayida Çogunluk Olmadiginda Turu 20 Gün Önceden Haber Vermek Kaydi Ile Iptal Hakki Ani Tur’da Saklidir. Turun Iptali Durumunda Ani Tur Iptalini Bizzat Bildirmek Zorundadir. Yasal Süreç Oldugundan Tazminat Hakki Yoktur. Ön Ödeme Tutari Kayit Tarihinde Rezervasyon Bedelinin Minimum % 30’dur. Turun Hareket Tarihinden 7 Gün Önce Kalan Tur Bedelinin Tamamlanmasi Gerekir.

DİĞER

IKLIM

Büyük bir kismi Iç Anadolu Bölgesi sinirlari içinde kalan Bilecik’te, bu bölgenin sahip oldugu Iç Anadolu tipi karasal iklim görülmektedir. Kislari soguk ve kar yagisli, yazlari sicak ve yagissiz bir iklim olan karasal iklimde yagislar sehrin daglik kesimleri hariç az ve kisa sürelidir. Yagisli gün sayisinin ortalama olarak bir yilin 90-100 gün oldugu Bilecik’te yillik yagis ortalamasinin 373,6 mm’dir. Bilecik ilinin en az yagis aldigi aylar Temmuz, Agustos ve Eylül aylaridir. En sicak ve en soguk aylarin ortalamalari 21,5 °C ve -0,8 °C ( Temmuz ve Ocak) oldugu Bilecik ilinde kaydedilen en yüksek sicaklik 39,1 °C, en düsük sicaklik ise 26,3 °C'dir. Sicaklik rejimi karasal niteliktedir. Bilecik kisin dogudan batiya dogru esen rüzgârlar halimken, baharin ilk aylarindan kuzeybati rüzgârlarinin hâkim oldugu görülmektedir. Bahar mevsimin sonunda güneybati, bati ve kuzeybatidan gelen rüzgârlar görülür. Yaz mevsiminde bazi günler dogudan gelen siddetli rüzgârlar görülebilmektedir. Sonbahar mevsiminde ise, Eylül ayinin son günlerinden itibaren dogu, kuzeydogu ve güneydogu rüzgârlari hâkim olmaktadir.


OTOBÜSLER
MERCEDES TRAVEGO & TOURISMO: 46+1+1 Koltuklandirma, Abs, Asr, Klimali, Karoseri Indirme Kaldirma Sistemi Tempomat (Hiz Sinirlayici ve Sabitleyici), TV, DVD Player (DVD, VCD, CD, MP3), Önde ve Ortada 15" LCD monitör.

MAN FORTUNA: 46+1+1 Koltuklandirma, Abs, Asr, Klimali, Karoseri Indirme Kaldirma Sistemi Tempomat (Hiz Sinirlayici ve Sabitleyici), TV, DVD Player (DVD, VCD, CD, MP3), Önde ve Ortada 15" LCD monitör.

NEOPLAN CITYLINER / TOURLINER: 46+1+1 Koltuklandirma, Abs, Asr, Klimali, Karoseri Indirme Kaldirma Sistemi Tempomat (Hiz Sinirlayici ve Sabitleyici), TV, DVD Player (DVD, VCD, CD, MP3), Önde ve Ortada 15" LCD monitör.

TEMSA SAFIR / MARATON: 46+1+1 Koltuklandirma, Abs, Asr, Klimali, Karoseri Indirme Kaldirma Sistemi Tempomat (Hiz Sinirlayici ve Sabitleyici), TV, DVD Player (DVD, VCD, CD, MP3), Önde ve Ortada 15" LCD monitör.

 

MIDIBUSLER
ISUZU TURKUAZ: 31+1 Veya 27 + 1 Koltuklandirma, Yatar Otobüs Koltuklu, Abs, Asr, Klima, 1 Adet Monitör, 1 Adet Buzdolabi, Su Isiticili Mutfak Ünitesi, Okuma Lambalari, Rehber Anonsu Için Ses Sistemi, Cd Ve Dvd Oynatici.

NOVO LUX: 31+1 Veya 27 + 1 Koltuklandirma, Yatar Otobüs Koltuklu, Abs, Asr, Klima, 1 Adet Monitör, 1 Adet Buzdolabi, Su Isiticili Mutfak Ünitesi, Okuma Lambalari, Rehber Anonsu Için Ses Sistemi, Cd Ve Dvd Oynatici.

TEMSA PRESTIGE: 31+1 Veya 27 + 1 Koltuklandirma, Yatar Otobüs Koltuklu, Abs, Asr, Klima, 1 Adet Monitör, 1 Adet Buzdolabi, Su Isiticili Mutfak Ünitesi, Okuma Lambalari, Rehber Anonsu Için Ses Sistemi, Cd Ve Dvd Oynatici.

MINIBUSLER
MERCEDES SPRINTER: 12+1 veya 16 + 1 Koltuklandirma, Özel Tasarlanmis Yatar Otobüs Deri Koltuklu, Abs, Asr, Klima, 1 Adet Buzdolabi, Okuma Lambalari, Rehber Anonsu Için Ses Sistemi, Cd Ve Dvd Oynatici.

WOLKSWAGEN CRAFTER: 12+1 veya 16 + 1 Koltuklandirma, Özel Tasarlanmis Yatar Otobüs Deri Koltuklu, Abs, Asr, Klima, 1 Adet Buzdolabi, Okuma Lambalari, Rehber Anonsu Için Ses Sistemi, Cd Ve Dvd Oynatici.

NOT: Turlarimizda kisi sayisina göre, yukarida belirtilen araç tiplerinden herhangi birisi kullanilir.DİKKAT: Tur sirküsü yayımlandığı Tuesday, May 30, 2017 tarihinde geçerlidir. Aynı tura ait, daha sonraki bir tarihte yayımlanacak tur sirküsü bir öncekini geçersiz kılar.


TUR PROGRAMLARIMIZ 6502 NOLU TÜKETICI KANUNUNA UYGUN OLARAK HAZIRLANMISTIR.

Ücret Tablosu
Doğal Yaşam Köy Turu 1 Gece
 • İki Kişilik Odada Kişi Başı
 • İlave Yatak
 • Tek Kişilik Oda
 • 2 - 6 Yaş Çocuk
 • 7 - 12 Yaş Çocuk
 • 359,99
 • 359,99
 • 430
 • 160
 • 250

“Mevcut sistem fiyatları %35 indirim uygulanmış net fiyatlardır.”

Afise Edilen Fiyatlar, Belirtilen Periyottaki En Uygun Fiyatli Tur Tarihin Fiyatlaridir. Doluluga Bagli Olarak Fiyatlar Degismektedir.

BU TURU SATIN ALMAK İÇİN TIKLAYINIZ
GEÇERLİ FİYAT AÇIKLAMASI

Ücretlendirmede liste fiyatları esastır. Ancak konaklamanın kampanyalı dönemlerde gerçekleşecek olması halinde; kampanya tarihleri, bu tarihlerde uygulanacak indirim oranları ve ücretlendirmeye esas alınacak kampanyalı fiyatlar; liste fiyatının üzeri çizilerek kalın punto ile belirtilmiştir.

Ödeme Detayları
 Doğal Yaşam Köy Turu 1 Gece

Çocuk Indirimleri Iki Yetiskin Yaninda ve Tek Bir Çocuk Için Uygulanabilir. Rehberimiz Programi Tamamen Gerçeklestirmek Kaydi Ile Programin Seyrinde Degisiklik Yapabilir. Turlarimiz Otel, Otobüs, Tur Programi Ve Rehberlik Hizmetleri Ile Bir Bütündür Ayri Ayri Düsünülemez. 0–6 Yas Çocuklarda Otel Konaklamasinda Yatak Verilmeyebilir. Triple Odalarda 3. Yatak Normal Yatak Konforunda Olmayabilir. Otel Duruma Göre Misafirlerimize Açilir-Kapanir Yatak ya da Çekyat Verebilir. 2 Yasini Doldurmus Her Bireyin Otobüste Koltuk Almasi Zorunludur. Tur Içeresinde Kullanilmayan Ulasim, Konaklama, Çevre Gezileri Vb. Haklar Iade Edilemez. Rezervasyon Esnasinda Koltuk Sözü Verilemez. Koltuk Numaralari Rezervasyon Tarih Sirasina Göre Belirlenir. Turu Erken Satin Alan Misafirler Önde Oturmaya Hak Kazanirlar. 4 Gece ve Üzeri Konaklamali Turlarda Oturma Düzeni Birer Sira Kaydirilarak Rotasyon Uygulamasi Gerçeklestirilir. Afise Edilen Fiyatlar “INDIRIMLI EK HIZMET BEDELI” Baz Alinarak Hesaplanmistir. Uçakli Turlarda Kademeli Fiyat Uygulamasi Geçerlidir. Uçaklarin Dolulugu Arttikça Tur Fiyatlari da Artmaktadir. Uçakli Turlarda Anitur, Yogunluga Bagli Olarak ve Programi Aksatmamak Kaydiyla; Havalimani, Havayolu Sirketi ve Uçus Saati Degistirme Hakkini Sakli Tutar. Atatürk Havalimani’ndan Sabiha Gökçen’e ya da Tersi Degisikliklerde Anitur, Misafirlerine Ücretsiz Servis Vermek Zorundadir. Tur Programinda Belirtilen Saatler, Normal Hava ve Yol Kosullarina Göre Hesaplanmis Olup, Olasi Gecikmelerde, Anitur’un Sorumlulugu, Misafirin Ise Tazminat Hakki Yoktur. Tur Konaklama Bölgelerinde ve Otellerinde Yogunluga Göre Ayni Standartlarda Olmak Kaydi Ile Degisiklik Yapilabilir. Tur Öncesi ya da Tur Esnasinda Hava Muhalefeti Nedeniyle Yapilamayan Turlardan Ani Tur’un Sorumlulugu Yoktur. Bu Turun Hareketi Için Minimum Katilimci Sayisi 30 Olarak Öngörülmüstür. Yeterli Sayida Çogunluk Olmadiginda Turu 20 Gün Önceden Haber Vermek Kaydi Ile Iptal Hakki Ani Tur’da Saklidir. Turun Iptali Durumunda Ani Tur Iptalini Bizzat Bildirmek Zorundadir. Yasal Süreç Oldugundan Tazminat Hakki Yoktur. Ön Ödeme Tutari Kayit Tarihinde Rezervasyon Bedelinin Minimum % 30’dur. Turun Hareket Tarihinden 7 Gün Önce Kalan Tur Bedelinin Tamamlanmasi Gerekir.

Tur Otelleri
Tur Güzergahı
Gidiş & Dönüş
Gidiş
9 Eylül 2017 Cumartesi
16 Eylül 2017 Cumartesi
23 Eylül 2017 Cumartesi
30 Eylül 2017 Cumartesi
7 Ekim 2017 Cumartesi
14 Ekim 2017 Cumartesi
21 Ekim 2017 Cumartesi
28 Ekim 2017 Cumartesi
Dönüş
10 Eylül 2017 Pazar
17 Eylül 2017 Pazar
24 Eylül 2017 Pazar
1 Ekim 2017 Pazar
8 Ekim 2017 Pazar
15 Ekim 2017 Pazar
22 Ekim 2017 Pazar
29 Ekim 2017 Pazar