Anı Tur
Kurumsal
Müşteri Hizmetleri
Biz Sizi Arayalım
Üyelik
0850 300 0 264
SATIŞ MERKEZİ

Edirne Kakava ( Hıdırellez ) Şenlikleri Turu 1 Gece

Biz Sizi Arayalım
Grup Rezervasyon
 Edirne Kakava ( Hıdırellez ) Şenlikleri Turu 1 Gece  Edirne Kakava ( Hıdırellez ) Şenlikleri Turu 1 Gece  Edirne Kakava ( Hıdırellez ) Şenlikleri Turu 1 Gece  Edirne Kakava ( Hıdırellez ) Şenlikleri Turu 1 Gece  Edirne Kakava ( Hıdırellez ) Şenlikleri Turu 1 Gece  Edirne Kakava ( Hıdırellez ) Şenlikleri Turu 1 Gece
  • 0 Yorum Yorum Ekle

Bu Turumuzun Bütün Kontenjanları Tükenmiştir.İlginiz İçin Teşekkür Ederiz.
  • 05 Mayıs Cuma Sabahı Hareket 06 Mayıs Cumartesi Akşamı Dönüş
  • Edirne, Selimiye Camii, babaeski, Lüleburgaz
Tur Programı

EDIRNE KAKAVA (HIDIRELLEZ) SENLIKLERI TURU 1 GECE

Ek Hizmet - Müze ve Ören Yeri Giris Bedelleri Fiyata Dahildir

05 MAYIS CUMA SABAHI HAREKET
06 MAYIS CUMARTESI AKSAMI DÖNÜS

Edirne, Selimiye Camii, Babaeski, Lüleburgaz

1 GECE 2 GÜN 1 GECE OTEL KONAKLAMASI

 

KAKAVA - HIDRELLEZ FESTIVALI

Her yilin 05-06 Mayis tarihlerinde düzenlenir.

Türk dünyasinda önemli günlerden sayilan Hizir ve Ilyas peygamberlerin bir gül agacinin dibinde bulustuklari inanci Hidrellez'in, Romanlardaki yansimasi Kakava, Romanlar için bir yil boyunca sabirsizlikla beklenen ve büyük hazirliklar yapilarak kutlanan en önemli günlerden biri olarak kabul ediliyor.

Edirne'de baharin habercisi olarak kabul edilen Hidrellez ve Kakava Senlikleri 5-6 Mayis tarihlerinde iki ayri mekânda kutlanir; Konser, yarisma, dans gösterileri Saraçlar Caddesi'nde, diger etkinlikler ise Kirkpinar Güresleri'nin de düzenlendigi Sarayiçi'nde gerçeklesmektedir.

Senlikler her iki gün de bahari karsilamaya yönelik iki özel ritüelle baslar. Bereketin artmasi, güzelliklerin paylasilmasi arzusunu simgeleyen Kakava Atesi’nin yakilmasi ve pilav ikrami 5 Mayis’ta, Sarayiçi'nde yapilir. Arinma ve doganin uyanisini selamlama amaçli "Bahara Giris" ritüeli ise 6 Mayis sabahi saat 06.00'da, Tunca Nehri kiyisinda gerçeklesir.

Etkinliklere Türkiye'deki tüm roman derneklerinin temsilcilerinin yani sira, yerel ve yabanci fotograf sanatçilari ve son yil ki rakamlara göre yaklasik 10 bine yakin izleyici katilmaktadir. Kakava Senliklerine dünya-ulusal basin tarafindan da yakindan takip edilmektedir.

1.GÜN
LÜLEBURGAZ – BABAESKİ - SARAYİÇİ – KAKAVA ŞENLİKLERİ

Değerli misafirlerimiz, 07.00 Göztepe Medeniyet Üniversitesi Otoparkı (E – 5 Uzunçayır  - Göztepe Yolu Üzerinde Yan Yol İstikametinde)07.30 Harbiye Cumhuriyet Caddesi Anı Tur Merkez Ofis Önü - 08.00 Yenibosna Yanyol BP Otoparkı (Yenibosna Airport Outlet Center 50 Metre Yanında Havalimanı Tarafına Doğru)  08.30 Beylikdüzü Migros Önünden katılacak konuklarımız ile Anı Tur otobüs içi ikramları eşliğinde hareket ediyoruz. İlk gezi noktamız Lüleburgaz olacaktır. Sokullu Mehmet Paşa Cami ve Şadırvanı gibi önemli sanat eserlerini gördükten sonra, Babaeski’ye hareket ediyoruz. Cedit Ali Paşa Cami ile Babaeski Köprüsü gezilerimiz sonrası, Camileri, Çarşıları, Köprüleri, Tarihi Evleriyle Kültürel Mirasın en yoğun hissedildiği sınır kenti Edirne’ye hareket ediyoruz. Meriç Nehri kıyısında alacağımız öğle yemeği sonrası, Saray içi gezisi, Adalet Kasrı, Fatih ve Saray Köprüleri, Fatih Sultan Mehmet ve Cem Sultan'ın doğup hükümdarlık sürdükleri Edirne Saray kalıntılarında ve Babüssade, Saray Mutfakları, Cihannüma Kasrı, Kum Kasrı ve Hamamı, Balkan Şehitliği gezilerimizi yapıyoruz. Gezilerimiz ardından, Kırkpınar Meydanı Saray içinde, baharın gelişinin müjdecisi KAKAVA ATEŞİ’nin yakılması ile başlayan, Edirne KAKAVA ŞENLİKLERİ ne katılıyoruz.Romanların baharın gelişini müzik, dans eşliğinde karşıladığı, Kakava Şenliklerine katılmak için serbest zaman veriyoruz. Rehberimizin belirleyeceği saatte aracımız ile buluşuyor ve otelimize hareket ediyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelde.

 

 

Sabah Kahvaltısı:Otobüste dağıtılacak olan kahvaltı paketi

Öğle Yemeği:Babaeski veya Edirne’de rehberimizin yönlendireceği bir noktada, ekstra alınacaktır.

Akşam Yemeği:Otelde alınacak olup, tur ücretine dâhildir.

Konaklama:Edirne Park Otel / EDİRNE MERKEZ

Rota:İstanbul – Lüleburgaz (191 km), Lüleburgaz – Babaeski (24 km ), Babaeski – Edirne (64 km), Edirne İçi Gezi (10 km)

Toplam Kat Edilecek Mesafe: 289 km 

2.GÜN
TUNCA NEHRİ KENARI ŞENLİKLERİ - EDİRNE – SELİMİYE CAMİ – II. BEYAZİD SAĞLIK MÜZESİ – LOZAN ANITI - KARAAĞAÇ

Değerli misafirlerimiz, dileyen konuklarımız ile, sabah erken saatlerde uyanıyor ve Kakava Şenlikleri’nin 2. Gününe katılmak amacı ile Tunca Nehri kenarına hareket ediyoruz. Burada dilek ağacında dileklerimizi diledikten sonra, Roman müziği ve dansları eşliğinde şenliklere katılıyoruz. (Dileklerimiz kâğıda yazarak veya dilek mumlarını Tunca Nehri’ne bırakarak dileklerimizi dileyebiliriz.)  Şenlik sonrası, otelimize geri dönüyoruz. Otelimizde alacağımız açık büfe sabah kahvaltısı sonrasında, Edirne gezimize devam ediyoruz.  II Balkan savaşları sırasında Edirne savunmasının yapıldığı askeri mimari örneği Bucuk tepe Tabyası'nda: Şükrü pasa Anıtı, Balkan Savaşı Müzesi, Sırp sındığı Savaşı Müzesi’ni geziyoruz 16.yy.da su sesi, müzik ve güzel kokularla akıl hastalarının tedavi edildiği ve 2004 yılında Avrupa Konseyi tarafından Avrupa müze ödülüne sahip II. Beyazid Külliyesi Sağlık Müzesi gezilerinin ardından Meriç Nehri kıyısında öğle yemeğimizi alıyoruz. Yemek sonrası, 24 Temmuz 1924 Lozan Barış Antlaşması'yla Türk toprakların atkılan Edirne'ye 4 km.lik doğa ve tarihi yoluyla bağlanan Karaağaç Gezisi, Tarihi Meriç Köprüsü, Lozan Anıtı, Tren İstasyonu gezilerini gerçekleştiriyoruz. Sonrasında, Kır kahvesinde çay molası veriyoruz. Buradaki molamızın ardından Edirne şehir merkezine dönerek, kapısıyla ünlü Üç Şerefeli Camii, yazılarıyla ünlü Eski Camii (Ulu Camii), Mimar Sinan 'ın Ustalık Eserimdirdediği Selimiye Camii ve Arasta Carsısı gezilerinden sonra Edirne’nin ünlü Deva-i Misk Tatlısı, Badem Ezmesi, Edirne Peyniri Edirne 'nin eski bir geleneği Aynalı Gelin Süpürgesi, Yöresel Meyve Sabunları alma fırsatı için serbest zaman ve alış veriş molası veriyoruz. Şehir turumuzun ardından İstanbul’a hareket ediyoruz. Akşam saatlerinde siz değerli misafirlerimizi aldığımız noktalara bırakarak bir dahaki Anı Tur organizasyonumuzda buluşmak üzere veda ediyoruz.

 

Sabah Kahvaltısı:Otelde açık büfe olarak alınacaktır. Tur ücretine dâhildir.

Öğle Yemeği:Köfteci Osman Restaurant: Edirne Tava Ciğer Veya Köfte Menüsü  (Ekstra)

Akşam Yemeği:Yoldaki dinlenme tesislerinde ekstra olarak alınacaktır.

Konaklama: DİKKAT BU GECE OTEL KONAKLAMASI YOKTUR.

Rota:Edirne Çevre Gezisi (16 km), Edirne  - İstanbul (239 km)

Toplam Kat Edilecek Mesafe: 255 km   

Toplam Tur Mesafesi: 544 km

İstanbul’a Varış Saati: 23.00

ÜCRETE DAHİL OLAN HİZMETLER

*  Otellerde 1 Gece Yarim Pansiyon Konaklama                  

*  Lüx Otobüsler Ile Ulasim

*  Ani Tur Güvencesi

*  Profesyonel Rehber Ile Çevre Gezileri                                                                                       

*  Ani Tur Otobüs Içi Ikramlari    

*  Açik Büfe 1 Sabah Kahvaltisi                         

*  Açik Büfe veya Set Menü 1 Aksam Yemegi

*  1618 Nolu Turizm Kanununa Göre Zorunlu Seyahat Sigortasi

*  Ek Hizmet Bedelleri

*  Müze Giris Ücretleri

 

ÜCRETE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

* Tüm Öglen Yemekleri
* Tüm Yemeklerde Alinan Içecekler
* Tüm Özel Harcamalar
* Ekstra Belirtilen Tüm Organizasyonlar

EK HİZMETLER BEDELİ KAPSAMI

Tur Programina Dâhil Olan Tüm Milli Park ve Ören Yeri Girisleri, Yardimci Rehberlik Ücretleri, Otopark Ücretleri, Tekne Turlari, Minibüs Ücretleri ve Turlara Göre Degisen Diger Ücretler Bu Kapsamdadir. Hangi Kuruma Bagli Oldugu Fark Etmeksizin, Tüm Müze Giris Ücretleri Misafirlerimize Aittir. Müze Girislerini Ofiste Ödemek Isteyen Misafirler, “EK HIZMET BEDELI (TAM)” Seçenegini Kullanarak Müze Giris Ücretlerini Rezervasyon Asamasinda Ödeyebilirler. Bu Durumda Satin Alinan Turun Müzelerinin Toplam Tutarina Göre Anitur; Müzekart Vererek ya da Giriste Bilet Alarak Misafirlerinin Müzelere Girisini Saglayacaktir. 0-17 Yas Çocuk, 65 Yas ve Üstü Yetiskin, Müzekart Sahibi, Sari Basin Karti Sahibi, Engelli Karti Sahibi Misafirlerimiz, Turizm Bakanligi’na Bagli Müzelere Ücretsiz Girdiginden, Bu Misafirlerimizin “EK HIZMET BEDELI (INDIRIMLI)” Seçenegini Tercih Etmesi Gerekmektedir. Bu Statüdeki Misafirlerimiz, “EK HIZMET BEDELI (INDIRIMLI)” Seçenegini Tercih Etmeleri Durumunda, Turizm Bakanligi’na Bagli Olmayan Müzelerdeki Giris Ücretlerini Kendileri Ödeyecektir. Türkiye Cumhuriyeti Vatandasi Olmayan Misafirler (Yabanci Uyruklu Misafirler) “EK HIZMET BEDELI (INDIRIMLI)” Seçenegini Seçip, Turdaki Müze Girislerini Kendileri Ödeyecektir.

İPTAL VE İADE GÜVENCE PAKETİ KAPSAMI

 

Tura Çikis  Gününden; 72 Saat (3 Gün) Öncesine Kadar Rezervasyon Iptal Talebinde Bulunulmasi veya Degisiklik Halinde Kosulsuz Yüzde 100 Kesintisiz Iade Garantisi Sunuluyor. 1, 2 veya 3 Gece Konaklamali Turlarda Paket Bedeli Kisi Basi 20 TL’dir. 4 Gece ve Üzeri Konaklamali Turlarda Paket Bedeli Kisi Basi 25 TL’dir. Uçakli Turlarda Iptal Iade Güvence Paketi Eklenememektedir.


1618 NOLU ZORUNLU SEYAHAT SIGORTASI KAPSAMI


Acentenin iflasi veya herhangi bir nedenle paket tur hizmetinin verilememesini kapsar. Saglik sigortasi degildir, tedavi masraflarini karsilamaz. (Özel saglik sigortasi misafire ait özel harcamadir)

 

ÖNEMLI: Otobüslü Turlarda 00-1,99 Yas Çocuklardan Ücret Alinmaz. Eger Çocuklar Için Otobüste Koltuk Istenirse 02-06 Yas Çocuk Fiyati Uygulanir. 0-7 Yas Çocuklar Ek Hizmet Bedeli Ödemez.

Çocuk Indirimleri Iki Yetiskin Yaninda ve Tek Bir Çocuk Için Uygulanabilir. Rehberimiz Programi Tamamen Gerçeklestirmek Kaydi Ile Programin Seyrinde Degisiklik Yapabilir. Turlarimiz Otel, Otobüs, Tur Programi Ve Rehberlik Hizmetleri Ile Bir Bütündür Ayri Ayri Düsünülemez. 0–6 Yas Çocuklarda Otel Konaklamasinda Yatak Verilmeyebilir. Triple Odalarda 3. Yatak Normal Yatak Konforunda Olmayabilir. Otel Duruma Göre Misafirlerimize Açilir-Kapanir Yatak ya da Çekyat Verebilir. 2 Yasini Doldurmus Her Bireyin Otobüste Koltuk Almasi Zorunludur. Tur Içeresinde Kullanilmayan Ulasim, Konaklama, Çevre Gezileri Vb. Haklar Iade Edilemez. Rezervasyon Esnasinda Koltuk Sözü Verilemez. Koltuk Numaralari Rezervasyon Tarih Sirasina Göre Belirlenir. Turu Erken Satin Alan Misafirler Önde Oturmaya Hak Kazanirlar. 4 Gece ve Üzeri Konaklamali Turlarda Oturma Düzeni Birer Sira Kaydirilarak Rotasyon Uygulamasi Gerçeklestirilir. Afise Edilen Fiyatlar “INDIRIMLI EK HIZMET BEDELI” Baz Alinarak Hesaplanmistir. Uçakli Turlarda Kademeli Fiyat Uygulamasi Geçerlidir. Uçaklarin Dolulugu Arttikça Tur Fiyatlari da Artmaktadir. Uçakli Turlarda Anitur, Yogunluga Bagli Olarak ve Programi Aksatmamak Kaydiyla; Havalimani, Havayolu Sirketi ve Uçus Saati Degistirme Hakkini Sakli Tutar. Atatürk Havalimani’ndan Sabiha Gökçen’e ya da Tersi Degisikliklerde Anitur, Misafirlerine Ücretsiz Servis Vermek Zorundadir. Tur Programinda Belirtilen Saatler, Normal Hava ve Yol Kosullarina Göre Hesaplanmis Olup, Olasi Gecikmelerde, Anitur’un Sorumlulugu, Misafirin Ise Tazminat Hakki Yoktur. Tur Konaklama Bölgelerinde ve Otellerinde Yogunluga Göre Ayni Standartlarda Olmak Kaydi Ile Degisiklik Yapilabilir. Tur Öncesi ya da Tur Esnasinda Hava Muhalefeti Nedeniyle Yapilamayan Turlardan Ani Tur’un Sorumlulugu Yoktur. Bu Turun Hareketi Için Minimum Katilimci Sayisi 30 Olarak Öngörülmüstür. Yeterli Sayida Çogunluk Olmadiginda Turu 20 Gün Önceden Haber Vermek Kaydi Ile Iptal Hakki Ani Tur’da Saklidir. Turun Iptali Durumunda Ani Tur Iptalini Bizzat Bildirmek Zorundadir. Yasal Süreç Oldugundan Tazminat Hakki Yoktur. Ön Ödeme Tutari Kayit Tarihinde Rezervasyon Bedelinin Minimum % 30’dur. Turun Hareket Tarihinden 7 Gün Önce Kalan Tur Bedelinin Tamamlanmasi Gerekir.

DİĞER

IKLIM
Trakya karasal iklimi; Marmara Bölgesi'nin Trakya bölümünde hüküm sürmektedir. Özellikle Edirne ve Kirklareli bu kislari soguk olan karasal iklimin etki alani içerisindedir. Anadolu'daki Karasal Iklimden farkli olarak daha yagisli olarak görülür. Yazlari sicak ve kurak, kislari çok soguk ve kar yagislidir. Sinirlari doguda Kirklareli ilinin Karadeniz kiyilarindan biraz içeride ve Büyükçekmece Gölü-Rumeli Feneri olup; güney sinirlari da Enez Evrese Sarköy çizgisidir. Trakya'da bu iklimin etkili olmadigi yerler; Demirköy, Vize ilçelerinin kiyi kesimleri, Enez ve Kesan ilçelerinin sahilleri, Eceabat ilçesinin tamami, Gelibolu ilçesinin kuzeyi hariç tamami, Sarköy ilçesinin güneyinde etkili olmamaktadir.


OTOBÜSLER
MERCEDES TRAVEGO & TOURISMO: 46+1+1 Koltuklandirma, Abs, Asr, Klimali, Karoseri Indirme Kaldirma Sistemi Tempomat (Hiz Sinirlayici ve Sabitleyici), TV, DVD Player (DVD, VCD, CD, MP3), Önde ve Ortada 15" LCD monitör.

MAN FORTUNA: 46+1+1 Koltuklandirma, Abs, Asr, Klimali, Karoseri Indirme Kaldirma Sistemi Tempomat (Hiz Sinirlayici ve Sabitleyici), TV, DVD Player (DVD, VCD, CD, MP3), Önde ve Ortada 15" LCD monitör.

NEOPLAN CITYLINER / TOURLINER: 46+1+1 Koltuklandirma, Abs, Asr, Klimali, Karoseri Indirme Kaldirma Sistemi Tempomat (Hiz Sinirlayici ve Sabitleyici), TV, DVD Player (DVD, VCD, CD, MP3), Önde ve Ortada 15" LCD monitör.

TEMSA SAFIR / MARATON: 46+1+1 Koltuklandirma, Abs, Asr, Klimali, Karoseri Indirme Kaldirma Sistemi Tempomat (Hiz Sinirlayici ve Sabitleyici), TV, DVD Player (DVD, VCD, CD, MP3), Önde ve Ortada 15" LCD monitör.

 

MIDIBUSLER
ISUZU TURKUAZ: 31+1 Veya 27 + 1 Koltuklandirma, Yatar Otobüs Koltuklu, Abs, Asr, Klima, 1 Adet Monitör, 1 Adet Buzdolabi, Su Isiticili Mutfak Ünitesi, Okuma Lambalari, Rehber Anonsu Için Ses Sistemi, Cd Ve Dvd Oynatici.

NOVO LUX: 31+1 Veya 27 + 1 Koltuklandirma, Yatar Otobüs Koltuklu, Abs, Asr, Klima, 1 Adet Monitör, 1 Adet Buzdolabi, Su Isiticili Mutfak Ünitesi, Okuma Lambalari, Rehber Anonsu Için Ses Sistemi, Cd Ve Dvd Oynatici.

TEMSA PRESTIGE: 31+1 Veya 27 + 1 Koltuklandirma, Yatar Otobüs Koltuklu, Abs, Asr, Klima, 1 Adet Monitör, 1 Adet Buzdolabi, Su Isiticili Mutfak Ünitesi, Okuma Lambalari, Rehber Anonsu Için Ses Sistemi, Cd Ve Dvd Oynatici.

MINIBUSLER
MERCEDES SPRINTER: 12+1 veya 16 + 1 Koltuklandirma, Özel Tasarlanmis Yatar Otobüs Deri Koltuklu, Abs, Asr, Klima, 1 Adet Buzdolabi, Okuma Lambalari, Rehber Anonsu Için Ses Sistemi, Cd Ve Dvd Oynatici.

WOLKSWAGEN CRAFTER: 12+1 veya 16 + 1 Koltuklandirma, Özel Tasarlanmis Yatar Otobüs Deri Koltuklu, Abs, Asr, Klima, 1 Adet Buzdolabi, Okuma Lambalari, Rehber Anonsu Için Ses Sistemi, Cd Ve Dvd Oynatici.

NOT: Turlarimizda kisi sayisina göre, yukarida belirtilen araç tiplerinden herhangi birisi kullanilir.DİKKAT: Tur sirküsü yayımlandığı Sunday, June 25, 2017 tarihinde geçerlidir. Aynı tura ait, daha sonraki bir tarihte yayımlanacak tur sirküsü bir öncekini geçersiz kılar.


TUR PROGRAMLARIMIZ 6502 NOLU TÜKETICI KANUNUNA UYGUN OLARAK HAZIRLANMISTIR.

Bu Turumuzun Bütün Kontenjanları Tükenmiştir.İlginiz İçin Teşekkür Ederiz.
Tur Otelleri
 Park Otel Edirne
Park Otel Edirne
Edirne- Edirne

Sehir merkezinde, Atatürk hava alani 220 km, Enez 140 Km, Çorlu Hava alani 110 km mesafededir. Sehir manzarasi bulunan otel'in 3 suit odasi, 57 standart odasi, 25 delux odasi, Toplam 60 oda, 120 Toplam yatak kapasitesili otel odalarinda Televizyon, Uydu TV, Split klima, Telefon, Müzik yayini, Mini bar, Dus, Küvet, Banyo, Saç kurutma makinesi mevcuttur. Bütün ihtiyaçlarinizi karsilaya bilecek kapasiteye sahip Otel Park'in özellikleri 24 Saat oda servisi, jeneratör, Telefonla Doktor, Kapali otopark, Merkezi isitma, Geleneksel oturma salonlari, Sömineli lobi, Çamasirhane, Ütü, Resepsiyonda kasa bulunmaktadir. Park otel Kafeterya, Lobi bar bulunmaktadir. Oda kahvalti sisteminde çalisan Otel Park Kongre ve Toplantilariniz düsünülerek hazirlanmis 100 kisilik 1 toplanti odasi, Barkovizyon, Ses sistemi, Mikrofon, Video Player, DVD Player, Televizyon, Tepegöz, Perde, Beyaz tahta, Slide projektör, Projeksiyon, Barkovizyon hizmetinize sunulmaktadir.

 Park Otel Edirne
 Hilly Hotel
Hilly Hotel
Edirne- Edirne

3 Yildizli , Hilly Hotel konforlu bir otel olmanin yani sira merkezi lokasyonu, profesyonel hizmeti, modern konsept mimarisi, seçkin ve farkli dekorasyonu ile size vazgeçilmez bir keyif karmasi sunmakta.Otelimizde Oriantal Suit, Executive Family, Delux Business, Superior olmak üzere ihtiyaçlariniza uygun 30 odamiz bulunmaktadir. Vento Restoranimiz modern ve saglikli mutfagi , farkli sunumu ile Edirne ve Dünya mutfagindan seçilen özel lezzetleri usta ellerde hazirlayarak begeninize sunuyor.Otelimiz estetik tasarimi ile öne çikan Balo Salonumuz ve en son teknoloji ile donatilmis fuayeli toplanti salonlarimizla bölgenin önemli toplanti ve davet organizasyonlarina ev sahipligi yapmaya hazirdir.Spiro Spa ve Fitness Saglikli yasam merkezi içinde bulundurdugu ; sauna, buhar banyosu, masaj salonu, sok duslari ile yogun toplanti, is trafiginden bunalanlar ve keyif arayan tatilciler için yasanmamis bir farklilik yaratiyor.Yeni Dünyanin getirmis oldugu yeniliklere süratle adapte olarak sürekli kendimizi yenilemek ve siz degerli konuklarimizin ihtiyaç ve beklentilerine uygun fiyat seçenekleri ile cevap vermeyi kendine görev bilmistir.Edirne Hilly Hotel yüksek kalite ve yenilikçi hizmet anlayisi ile kosulsuz misafir memnuniyetini saglayarak daha önce yasanmamis bir tatil ve konaklama hizmeti sunarak sektörümüzün öncüsü olmayi kendine hedef bilmistir.

 Hilly Hotel
Tur Güzergahı
Bu Turun Yapılacağı Tarihleri Öğrenmek İstiyorsanız Call Centerimizi Arayınız