Anı Tur
Kurumsal
Müşteri Hizmetleri
Biz Sizi Arayalım
Üyelik
0850 300 0 264
SATIŞ MERKEZİ

Marrakech - Casablanca Turu

Biz Sizi Arayalım
Grup Rezervasyon
 Marrakech - Casablanca Turu Marrakech - Casablanca Turu Marrakech - Casablanca Turu Marrakech - Casablanca Turu Marrakech - Casablanca Turu Marrakech - Casablanca Turu
 • 0 Yorum Yorum Ekle

Fiyat Sorunuz
 • Her Perşembe Hareket
 • Air Arabia İle !
Bu Tur İçin Gerekli Vizeler

Vize Sorgulama

Rezervasyon Numaranız
Tur Programı
1.GÜN
İstanbul - Casablanca - Marrakesh

Sabiha Havalimanı Dış Hatlar gidiş Terminalinde bilet ve pasaport işlemlerinden sonra Air Arabia Havayollarının tarifeli seferi ile Casablanca’ya hareket ediyoruz. Yaklaşık 4,5 saatlik bir yolculuğun ardından yerel saat ile Saat 04:10'da Casablanca’ya varıyoruz. Bizleri bekleyen özel otobüslerimizle Marrakech’teki otelimize hareket ediyoruz. Odalara yerleşme. Dinlenme amaçlı serbest zaman. Öğleden sonra panoramik Marakeş şehir turu: Dar sokakları ile bizleri yüzyıllar öncesine götürecek medina ya ulaştıktan sonra: Uzun yıllar şehri yönetmiş Ba Ahmed’ in BAHIA Sarayını gezerken Fas tarihine dalacak, Endülüs tarzı ahşap ve mozaik süslemeleri keşfedeceğiz. Günümüz ispano Moresk mimarinin 800 yıllık örneği Koutoubia Minaresini seyrederek ulaşacağımız SOUK adı verilen Marakeş KAPALI Çarşı’nın dar ara sokaklarında devam edecek. Dünyaca ünlü bu labirentin tüm geleneksel köşelerini keşfedeceksiniz. Bu gezi esnasında kumaşçılar, demirciler, deri tabakhaneleri, ahşap ustaları gibi ülkede mevcut nice el sanatlarının tüm örnekleri ile karşılaşabilirsiniz. Berberilerin yüzyıllık geleneği şifalı ot ve kremlerin satıldığı herborist sizi eğlendirecek duraklardan biri olacaktır.  Günümüz, Afrika kıtasının en hareketli şehir meydanı Jma El Fna ile sonlanacak. Gerçek bir “mucizeler avlusu” diye adlandırabileceğimiz bu meydan UNESCO Milli Miraslar listesinde yer almaktadır. Meddahlar, yılan oynatıcıları, dövmeciler, hokkabaz ve cambazların gösterileri ile şenlenen Jma el Fna için kısaca “açık hava tiyatrosu” diyebiliriz.  Geceleme otelimizde.

Atlas Dağları 4X4 Turu(Yemekli) : 65 EURO

2.GÜN
Marrakech

Sabah kahvaltı sonrası gününüz çevre gezileri ve alışverişleriniz için serbest. Arzu eden misafirlerimiz ekstra düzenlenecek çevre gezilerine katılabilirler.Akşam arzu eden misafirlerimiz ekstra Chez Ali Geleneksel Berberi gösterisine katılabilirler.

Fantasia Chez Alİ  Turu (Yemekli): 50 EURO

 

3.GÜN
Marrakech

Sabah kahvaltısının ardından tam gün serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz ekstra düzenlenecek çevre gezilerine katılabilirler.

Essaouira Turu (Yemekli): 55 EURO

4.GÜN
Marrakech - Casablanca - İstanbul

Sabah kahvaltı sonrası odaların boşaltılması ve Casablanca'ya hareket. Varışımızı istinaden yapılacak olan panoramik Kazablanka şehir turumuzda; Birleşmiş milletler ve Muhammed V bulvarlarından geçilerek Muhammed V meydanında verilecek fotoğraf molası ile başlayacaktır. Ardından Atlas okyanusu kıyısında yer alan Corniche semtinde serbest zaman. Bu sırada 1980-1993 yılları arasında yaptırılan Hassan II Camii gezilebilir.  Dünyanın en büyük camisidir. İç mekânda 25000 kişi ayni anda namaz kılabilir, avlusunda 80 000 kişi toplanabilir ayrıca 200 metrelik minaresinde bulunan lazer lamba 35 km uzaklığa kadar namaz vaktini bildirir.  Akşam üzeri  Casablanca Havalimanı'na transfer. Air Arabia Havayolları ile saat 17:20'da İstanbul'a hareket. 

Ücrete Dahil Olan Hizmetler
 • Air Arabia Havayolları ile Sabiha Gökçen -Casablanca– Sabiha Gökçen gidiş-dönüş ekonomi sınıfı uçak bileti
 •  Otel – alan-otel transferleri
 • Belirtilen kategori otellerde Marrakech’de 3 Gece yarım pansiyon konaklama.
 •  Marrakesh ve Casablanca Panoramik Şehir Turları
 • Türkçe Asistanlık Hizmeti
 • Havalimanı vergileri

 

Ücrete Dahil Olmayan Hizmetler
 • Seyahat Sigortası                                            :  15.-Eur
 • Yurtdışı Çıkış Harç Pulu                                 :  15.-TL
Önemli

BU TUR İÇİN YOLCULARIMIZIN; TÜRK VATANDAŞI  OLANLAR İÇİN VİZE UYGULAMASI YOKTUR. YEŞİL PASAPORT SAHİPLERİ İÇİN VİZE UYGULAMASI YOKTUR. EN AZ 6 AY GEÇERLİ PASAPORT TAŞIMALARI YETERLİDİR. VİZE UYGULAMASI OLMAYAN ÜLKE OLMASI ;  O ÜLKEYE GİRİŞ YAPILABİLECEĞİ ANLAMINA GELMEZ. PASAPORT POLİSİ SİZİ ÜLKEYE SOKMAMA YETKİSİNE SAHİPTİR. BÖYLE BİR DURUMDA SORUMLULUK YOLCUYA AİTTİR.

 

Anıtur, hava yolu şirketi ile yolcu arasında aracı konumunda olup, 28/09/1955 Lahey Protokolü’ne tabidir. Uçuş  öncesinde saatler değişebilir ve tüm saatlerin hareket tarihlerinden 48 saat önce teyit edilmesi  gerekmektedir. Yurtdışı gezilerinde en az  6 ay geçerli pasaport olması mecburidir. Paket tura katılacak sayının yeterli olmaması durumunda 7 gün öncesinden tur iptali tüketiciye bildirilir. Uçağın ineceği şehre göre parkurlarda değişiklikler olabilir. Uçak tipi ve saatinin değişmesi mümkün olup, bu durum sözleşme anında bildirilmiş ve yolcu saat değişme riskini kabul ederek turu satın almıştır.Bu sirkü 08.03.2013 tarihinde düzenlenmiş olup, bir sonraki sirküde geçersiz sayılır.

İPTAL/İADE SİGORTA İÇERİK

İptal Güvence Paket Ücreti
• Paket tur ücreti 25 €

İptal Güvence Paketi kurallarımız aşağıdaki gibidir
• İptal Güvence Paketi rezervasyon anında alınabilir sonradan dahil edilemez. İptal Güvence Paketi satın alındığında tur kalkış tarihine 10 iş günü kalana kadar rezervasyon koşulsuz ve kesintisiz iptal edilir.
• İptal Güvence Paketini kullanarak turlarını iptal edecek misafirlerimize İptal Güvence Paketi ücreti, Seyahat Sigortası ücreti iade edilmez.
• İptal Güvence Paketini kullanarak turlarını iptal edecek misafirlerimiz vize almış ya da işlemde ise vize ücreti iade edilmez.
• İptal Güvence Paketini kullanarak turlarını iptal edecek misafirlerimiz ödemelerini nasıl yapmış ise iade ANI TUR tarafından o şekilde yapılır.

DİĞER

-

Fiyat Sorunuz
Tur Otelleri
 4* Ryad Mogador Hotel Vb
4* Ryad Mogador Hotel Vb
Fas- Marrakech

-

 4* Ryad Mogador Hotel Vb
 4*atlas Asni Hotel Vb
4*atlas Asni Hotel Vb
Fas- Marrakech

-

 4*atlas Asni Hotel Vb
 5 * Hotel Kenzi Farah Vb.
5 * Hotel Kenzi Farah Vb.
Fas- Marrakech

-

 5 * Hotel Kenzi Farah Vb.
 5 * Hotel Kenzi Menara Vb.
5 * Hotel Kenzi Menara Vb.
Fas- Marrakech

-

 5 * Hotel Kenzi Menara Vb.
Harita
Bu Turun Yapılacağı Tarihleri Öğrenmek İstiyorsanız Call Centerimizi Arayınız