Anı Tur
Kurumsal
Müşteri Hizmetleri
Biz Sizi Arayalım
Üyelik
0850 300 0 264
SATIŞ MERKEZİ
Biz Sizi Arayalım
Grup Rezervasyon
 Fas Turu Fas Turu Fas Turu Fas Turu Fas Turu Fas Turu
 • 0 Yorum Yorum Ekle

 • 23 Mart - 06, 20, 27 Nisan - 04,18 Mayıs 01 Haziran Hareket
 • Air Arabia Havayolları Ile
Bu Tur İçin Gerekli Vizeler

Vize Sorgulama

Rezervasyon Numaranız
Tur Hakkında Sizi Arayalim
Turu Satın Al
Tur Programı
1.GÜN
ISTANBUL – KAZABLANKA - MARAKEŞ

Sabiha Gökçen Havalimanı Dış hatlar gidiş terminali Air Arabia kontuarı önünde saat 22:15’te buluşma. Pasaport ve gümrük işlemlerinin ardından Air Arabia Havayolları nın 3O-438 sefer sayılı uçuşu ile 01:15’te Kazablanka’ya hareket. Yerel saat 03:10’da Kazablanka’ya varış. Varışımıza istinaden havalimanında bizi bekleyen yetkililerimiz ile Marakeş’e doğru hareket ediyoruz. Yaklaşık 3 saatlik yolculuğun ardından Marakeş’e varış. Dar sokakları ile size yüzyıllar öncesine götürecek olan Marekeş’i keşfetmeye başlıyoruz. Ba Ahmed’in Bhia Sarayı, Moresk Mimari’sinin 800 yıllık örneklerinden Koutoubia Minaresi, Majorella bahçeleri, Souklar ve Mucizeler Avlusu olarak adlandırılan Jma El Fna şehir meydanı göreceğimiz yerler arasında. Gezimiz bitirdikten sonra otelimize transfer. Akşam yemeği ve geceleme otelimizde.
Arzu eden misafirlerimiz ekstra Chez Ali turuna katılabilir. (55 EUR) Dünyaca ünlü ve sadece Fas’a özgü Chez Ali gösterilerini izleyerek akşam yemeğinizi alabilirsiniz. Bin bir gece masallarını andıran Chez Ali Show da Müzisyenler, şarkıcılar, süvariler Fas çadırları altında, masalsı bir akşam yemeği eşliğinde muhteşem gösteriler.

2.GÜN
MARAKEŞ

Sabah kahvaltısının ardından şehri keşfetmeniz için serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek Essaouira turuna katılabilirler. (55 EUR) Atlas okyanusu kıyısında yer alan şehir, bize eski Bodrum’u anımsatan, dünyaca ünlü eski Portekiz şehri. Unesco tarafından ‘’Dünya Mirası’’ olarak ilan edilen şehir, Atlas okyanusu kıyısında bir balıkçı limanı, sanat ve kültürün iç içe geçtiği bir sahil kasabası. Şehrin kalesi, balıkçı limanı ve eski Roma kentlerinden uyarlanarak inşa edilen Medina gezilecek yerler arasında. Gezmeye doyamayacağınız daracık labirent sokakları arasında şehri keşfedebilir ve keyifli alışverişler yapabilirsiniz. Tur sonrası otelimize transfer. Akşam yemeği ve geceleme otelimizde.

3.GÜN
MARAKEŞ

Sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz ekstra düzenlenecek öğle yemekli Atlas Dağları turuna katılabilirler. (60 EUR) 4X4 ler ile muhteşem manzaralı pistleri, berberi köyleri, coğrafi yapıyı keşfedebileceğiz. Ourika vadisi Lalla Takerkust gölü kenarında mola vererek öğle yemeği alıyoruz. Gezimizden sonra Marakeş dönüyoruz. Akşam yemeği ve geceleme otelimizde.

4.GÜN
MARAKEŞ-KAZABLANKA

Sabah kahvaltımızın ardından Casablanca’ya hareket etmek üzere otelimizden ayrılıyoruz. Varışımızı takiben Casablanca’yı keşfetmeye başlıyoruz. Dünyanın 3. büyük Camii’si Hassan II Camii, Medina, Muhammed V Meydanı göreceğimiz yerler arasında. Turumuz sonrası rehberimizin belirleyeceği saatte havalimanına transfer. Pasaport ve gümrük işlemlerinin ardından Air Arabia Havayolları nın 3O-437 sefer sayılı saat 16:50 uçuşu ile İstanbul’a dönüş. Yerel saat 00:20 İstanbul’a varış ve turumuzun sonu.

Ücrete Dahil Olan Hizmetler
 • • Air Arabia Hava Yolları ile İstanbul - Kazablanka - İstanbul gidiş-dönüş ekonomi sınıfı uçak bileti

  • 4 Yıldızlı otelde 3 gece Marakeş, sabah kahvaltısı ve akşam yemeği dahil konaklama.

  • Havalimanı vergileri

  • Panoramik Marakeş ve Kazablanka şehir gezileri

  • Havalimanı – Otel – Havalimanı transferleri

  • Şehirlerarası transferler
  • Türkçe Rehberlik hizmeti

Ücrete Dahil Olmayan Hizmetler

• Her türlü kişisel harcamalar ve otel ekstraları

• Tourism Dirham / şehir konaklama vergisi 19,80 MAD - yaklaşık 2 EUR

• Paket fiyatına dahil olduğu açıkça belirtilmemiş her türlü hizmet

• Ören yerleri giriş ücretleri

• Öğle yemekleri

• Ekstra turlar

• Akşam yemeklerinde alınacak içecekler

• Yurt dışı çıkış harcı

• Seyahat sigortası

Önemli

Anıtur, hava yolu şirketi ile yolcu arasında aracı konumunda olup, 28/09/1955 Lahey Protokolü’ne tabidir. Uçuş öncesinde saatler değişebilir ve tüm saatlerin hareket tarihlerinden 48 saat önce teyit edilmesi gerekmektedir. Yurtdışı gezilerinde en az 6 ay geçerli pasaport olması mecburidir. Paket tura katılacak sayının yeterli olmaması durumunda 5 gün öncesinden tur iptali tüketiciye bildirilir. Uçağın ineceği şehre göre parkurlarda değişiklikler olabilir. Uçak tipi ve saatinin değişmesi mümkün olup, bu durum sözleşme anında bildirilmiş ve YOLCU SAAT DEĞİŞİKLİĞİ RİSKİNİ KABUL EDEREKturu satın almıştır.

BU TUR İÇİN YOLCULARIMIZIN SCHENGEN VİZESİ ALMALARI GEREKMEKTEDİR. VİZE BAŞVURUSU İÇİN EN AZ 6 AY GEÇERLİ PASAPORT İLE ACENTAMIZDAN TEMİN EDEBİLECEĞİNİZ, VİZE İÇİN GEREKLİ EVRAKLAR LİSTESİNDE BELİRTİLEN BELGELER GEREKMEKTEDİR. YEŞİL PASAPORT SAHİPLERİ İÇİN VİZE UYGULAMASI OLMAYIP, EN AZ 6 AY GEÇERLİ PASAPORT TAŞIMALARI YETERLİDİR. VİZELER SEYAHAT BAŞLANGICINDAN ÖNCE TÜRKİYE’DEKİ İLGİLİ KONSOLOSLUKLARDAN ALINMAK ZORUNDADIR. GİRİŞ YAPILAN ÜLKENİN SINIR KAPILARINDA VİZE ALINAMAZ. VİZE ALINMIŞ OLMASI O ÜLKEYE GİRİŞ YAPILABİLECEĞİ ANLAMINA GELMEZ. PASAPORT POLİSİ SİZİ ÜLKEYE SOKMAMA YETKİSİNE SAHİPTİR. BÖYLE BİR DURUMDA SORUMLULUK YOLCUYA AİTTİR.

İPTAL/İADE SİGORTA İÇERİK

Zorunlu Sigorta: Acentenin iflası veya herhangi bir nedenle paket tur hizmetinin verilememesini kapsar. Sağlık sigortası değildir, tedavi masraflarını karşılamaz.( Özel sağlık sigortası misafire ait özel harcamadır.)

Seyahat Sigortası: Misafir dilerse ek ücret ödeyerek, bagaj kaybı, yaralanma veya hastalık nedeniyle tıbbi tedavi, sigortalının nakli, taburcu oluşu takiben sigortalının daimi ikametgâhına ve vefat eden sigortalının nakli vb. teminatlar için seyahat güvence paketi satın alabilir.

DİĞER

UYARI: Turumuz münferit olarak gerçekleşmekte olup, kişiye özel tur niteliği taşımaktadır. Uçak yoğunluklarına bağlı olarak müsaitlik ve fiyatlarda değişiklik meydana gelebilir.

UYARI: Turumuzda minimum 25 Kişi katılım şartı bulunmaktadır. Yetersiz katılımdan dolayı turun iptal edilmesi halinde son bildirim tarihi tur kalkış tarihinden 3 hafta öncesidir.

UYARI: Tura katılan Reşit olmayan kişilerin kaldığı yerdeki sorumlu kişi Tur Rehberi olup Tur Rehberi ve konaklama tesislerinin iletişim bilgileri, Tur başlangıç tarihinden 48 saat önce tüketicinin e-posta adresine gönderilecektir.

Ücret Tablosu
4 Yıldız

İki ya da üç kişilik odada kişi başı Tek kişilik oda Çocuk fiyatı (03-12 yaş) Çocuk fiyatı (00-02 yaş) Kontenjan
559 €
739 €
499 €
180 €
5
Bu turumuzda kademeli fiyat sistemi kullanılmaktadır.Erken Rezervasyon yaptırıp indirimli tatil fırsatlarından yararlanabilirsiniz.
BU TURU SATIN ALMAK İÇİN TIKLAYINIZ
GEÇERLİ FİYAT AÇIKLAMASI

Ücretlendirmede liste fiyatları esastır. Ancak konaklamanın kampanyalı dönemlerde gerçekleşecek olması halinde; kampanya tarihleri, bu tarihlerde uygulanacak indirim oranları ve ücretlendirmeye esas alınacak kampanyalı fiyatlar; liste fiyatının üzeri çizilerek kalın punto ile belirtilmiştir.

“Mevcut sistem fiyatları %30 indirim uygulanmış net fiyatlardır.”

Tur Otelleri
 4 Yıldız
4 Yıldız
Güney Kore- Seul (ıncheon)
Harita
Tur Tarihleri
Gidiş
Dönüş
Kişi Başı Ücret
04 Mayıs 2017 Perşembe
01 Haziran 2017 Perşembe
07 Mayıs 2017 Pazar
04 Haziran 2017 Pazar
559 €
559 €