Anı Tur
Kurumsal
Müşteri Hizmetleri
Biz Sizi Arayalım
Üyelik
0850 300 0 264
SATIŞ MERKEZİ

Gizemli Likya ( Fethiye ) Turu 4 Gece

Biz Sizi Arayalım
Grup Rezervasyon
 Gizemli Likya ( Fethiye ) Turu 4 Gece Gizemli Likya ( Fethiye ) Turu 4 Gece Gizemli Likya ( Fethiye ) Turu 4 Gece Gizemli Likya ( Fethiye ) Turu 4 Gece Gizemli Likya ( Fethiye ) Turu 4 Gece Gizemli Likya ( Fethiye ) Turu 4 Gece
 • Gizemli Likya ( Fethiye ) Turu 4 Gece8 / 10 Puan
 • 1 Yorum Yorum oku / ekle

 • Her Hafta Cuma, Cumartesi, Pazar Akşamları Hareket
 • Kelebekler Vadisi , Kekova , Dalyan , Oniki Adalar , Azmak Çayı , Gökova Körfezi , Mavi Yolculuk Tekne Turları
Tur Hakkında Sizi Arayalim
Turu Satın Al
Tur Programı

GIZEMLI LIKYA (FETHIYE) TURU

6 GECE 7 GÜN 4 GECE OTEL KONAKLAMASI

 

Ek Hizmet Bedelleri Fiyata Dahildir

 

HER HAFTA CUMA, CUMARTESI, PAZAR,
PAZARTESI AKSAMLARI HAREKET

 

ÖLÜDENIZ'DE KONAKLAMA IMKANI

6 Tane Mavi Yolculuk Tekne Turlari
Kelebekler Vadisi, Kekova, Dalyan
Oniki Adalar, Azmak Çayi, Gökova Körfezi
Saklikent'te Rafting Heyecani

KELEBEKLER VADISI VE DIGER TEKNE
TURLARIMIZ FIYATA DAHILDIR

 

4 Gece Fethiye Konaklama

Mavi Ile Yesilin Bulustugu Kiyilara Yolculuk
Doga, Tarih, Deniz, Kum, Günes, Heyecan

1.GÜN
HAREKET

Değerli misafirlerimiz,  21.30 Yenibosna Airport Avm Otoparkı - 22.00 Harbiye Cumhuriyet Caddesi Anı Tur Merkez Ofis Önü - 23.00 Göztepe Medeniyet Üniversitesi Otoparkı (E – 5 Uzunçayır  - Göztepe Yolu Üzerinde Yan Yol İstikametinde) - 23.15 Kartal Yemek Center - 23.30 Çayırova Mc Donalds Önünden hareket ile gece yolculuğumuza başlıyoruz.

2.GÜN
GÖCEK - DALYAN TEKNE TURU – İZTUZU PLAJI YÜZME MOLASI – CARETTA & CARETTA - KAUNOS KRAL KAYA MEZARLARI – KATRANCI KOYU

Değerli misafirlerimiz, 00.00 İzmit Halk Evi Durağı (İzmit - Adapazarı yönünden) - 02.00 Bursa Almira Otel Önü - 07.30’da Ege Üniversitesi Bornova Sapağı Önünden sizleri otobüsümüze alıyoruz. Otobüsümüzde sizlere ikram edeceğimiz yemek paketi ve ikramlarımız eşliğinde Bursa – Balıkesir – İzmir güzergâhını takiben Kuşadası  - Selçuk'a hareket ediyoruz. Sabah 08.30 – 09.00 saatleri arasında Selçuk’ta vereceğimiz kahvaltı molamızın ardından Dalyan’a doğru yola çıkıyoruz. Dalaman ve Ortaca üzerinden geçip Karia Uygarlığı’nın önemli kentlerinden biri olan Kaunos Antik Kenti’nin karşısında, bugün balık kapanlarıyla meşhur Dalyan kasabasından Dalyan Tekne Turumuza (1.Tekne Turu) çıkıyoruz. Sazlıklar arasından geçerek M.Ö. 4. yy. tarihlenen Dalyan’ın simgesi Kaunos Kral Kaya Mezarlarını (Panoramik) görüyoruz. Caretta-Caretta Kaplumbağalarının Akdeniz’deki en önemli üreme alanı olan İztuzu Plajında yüzme molası sonrası Göcek’e uğruyoruz. Marinasında pahalı tekneleri ve güzelliği ile herkesi büyüleyen şirinliği ile Göcek’teki gezimizi tamamlayarak, Katrancı Koyunun güzel manzarasını görerek ve fotoğraflarını çekerek Fethiye’deki otelimize ulaşıyoruz. Turumuz boyunca konaklamamızı gerçekleştireceğimiz otelimize yerleşiyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.

 

Sabah Kahvaltısı: Otobüste Dağıtılacak Olan Lunch Box  (Sandwich, Meyve Suyu, Eti Browni, Muz, Nane Şekeri)
Öğle Yemeği: Dalyan Restaurant: Zengin Açık Büfe Menüsü 
Akşam Yemeği: Otelde Alınacak Olup, Tur Ücretine Dâhildir.
Konaklama: Seçilen Otelde Konaklama Gerçekleştirilecektir.
Mola Tesisleri: Susurluk Festiva Tesisi

Rota: İstanbul – Bursa (210 km) Bursa - Susurluk (115 km) Susurluk – İzmir (80 km) İzmir-Dalyan (295 km) Dalyan – Fethiye (65 km)
Toplam Kat Edilecek Mesafe: 765 Km
Otele Giriş Saati: 18.00

3.GÜN
KELEBEKLER VADİSİ MAVİ YOLCULUK TEKNE TURU – ÖLÜDENİZ – ST. NICHOLAS ADASI – CAMEL BEACH – AKVARYUM KOYU – YÜZME MOLALARI – RUM KÖYÜ KAYAKÖY

Değerli misafirlerimiz, sabah otelimizde alacağımız açık büfe kahvaltı sonrasında, Ölüdeniz’den teknemize binerek denizin mavisiyle kucaklaşıp ve eğer şanslıysanız Tiger Kelebeklerini’de görebileceğiniz turumuza başlıyoruz. Kelebekler Vadisi Turumuza (2. Tekne Turu) çıkıyoruz. Bu turumuzda, Kelebekler Vadisi, Soğuksu, St. Nicholas Adası, Camel Beach, Akvaryum Koyu başlıca göreceğimiz noktalar olacak ve bu noktalarda yüzme molalarımız olacak. Tekne turumuz sonrasında sevdiğini azgın dalgalarda yitiren ve onsuz yaşayamayacağını anlayıp kendini Babadağ’dan aşağıya atan Belcekız’ın hüzünlü efsanesinden adını alan Belcekız Koyunu görüp, Ölüdeniz’de yüzme molası veriyoruz. Ölüdeniz’deki keyifli dakikaların ardından eski adı Levissi olan Kayaköy’e doğru yol alıyoruz. Lozan Antlaşması’nın sonucunda mübadele ile terk edilmiş eski bir Rum Köyü olan Kayaköy’ü gezerken 1920’li yılları yaşayacak, sokaklarında dolaşırken o dönem insanlarının yaşantılarından esintiler bularak onların hüzünlü gidiş öykülerine ortak olacaksınız. Kayaköy gezisi sonrası otelimize geri dönüyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde. Eğlenmek isteyen misafirlerimizi Kayaköy’deki canlı müzik yapılan mekânımıza götürüyoruz. (Ekstra)

 

Sabah Kahvaltısı: Otelde Açık Büfe Olarak Alınacaktır. Tur Ücretine Dâhildir

Öğle Yemeği: Kelebekler Vadisi Tekne: Balık Veya Izgara Seçeneği, Makarna, Salata (13 TL)

Akşam Yemeği: Otelde Alınacak Olup, Tur Ücretine Dâhildir.
Konaklama: Seçilen Otelde Konaklama Gerçekleştirilecektir.

Rota: Otel – Ölüdeniz (17 Km) Ölüdeniz – Kayaköy (7 Km)  Kayaköy -  Otel (13 Km)

Toplam Kat Edilecek Mesafe: 37 Km

Otele Giriş Saati: 19.30

4.GÜN
PATARA PLAJI – KAPUTAŞ PLAJI - KEKOVA TEKNE TURU - ÜÇAĞIZ – BATIK ŞEHİR – KALKAN – SİMENA KALESİ – MEİS ADASI-KAŞ

Değerli misafirlerimiz, sabah otelimizde alınan açık büfe kahvaltı sonrası, antik dönemde Xanthos Çayı olarak bilinen ve halk arasın da Sarı Çay olarakda adlandırılan Eşen Çayı ile bütünleşen 18 km’lik Saklıkent Kanyonunda, buz gibi suya ayaklarımızı sokarak keyifli bir yürüyüş yapıyoruz. Soğuk suya doyamayan misafirlerimiz ise Karaçay Nehri üzerinde 5 km parkurda şişme botlarla rafting yapabilirler. (Ekstra) 18 km uzunluğundaki sahil şeridiyle Türkiye’nin en uzun plajlarından biri olan ve bir antik şehri de içerisinde barındıran Patara’ya gidiyoruz. Buranın altın sarısı kumsalında verilen yüzme molasını takiben, Kınık - Kalkan güzergâhını takip ederek Dünyanın en güzel plajlarından biri olarak kabul edilen Kaputaş Plajı’nda otopark müsaitlik durumuna göre fotoğraf molası veriyoruz. Sonrasında Kaş’ta vereceğimiz kısa molada isteyenler taze sıkılmış portakal suyu içebilir ve ülkemize enyakın Yunan Adası olan Meis Adası’nı fotoğraflayabilirler. Ardından Üçağız Köyü’ne gidiyor ve Kekova Tekne Turumuza (3. Tekne Turu) çıkıyoruz. Tekne turumuzda Anadolu’nun en küçük tiyatrosunu barındıran Simena Kalesini ve denizin içindeki lahitleri uzaktan görüp fotoğraflama imkânı bulacağız. Ayrıca Kekova Adası, Batık Şehir, Hamidiye Koyu, Tersane Koyu bu turumuzda başlıca göreceğimiz yerler olacak. Bu noktalarda vereceğimiz yüzme molaları sonrasında otelimize dönüyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde. 

 

 

Sabah Kahvaltısı: Otelde Açık Büfe Olarak Alınacaktır. Tur Ücretine Dâhildir

Öğle Yemeği: Kekova Tekne: Izgara Tavuk, 5 Çeşit Açık Büfe Soğuk Meze, Salata (16 TL)

Akşam Yemeği: Otelde Alınacak Olup, Tur Ücretine Dâhildir.
Konaklama: Seçilen Otelde Konaklama Gerçekleştirilecektir.

Rota: Otel - Patara (75 km) Patara - Üçağız Kekova (75 km) Üçağız Kekova – Otel (150 km)

Toplam Kat Edilecek Mesafe: 300 Km
Otele Giriş Saati: 19.00

5.GÜN
TAM GÜN ONİKİ ADALAR MAVİ YOLCULUK TEKNE TURU – KIZIL ADA – GÖCEK ADASI - KATRANCI ADASI – ŞÖVALYE ADASI – FETHİYE ŞEHİR MERKEZİ

Değerli misafirlerimiz, sabah otelimizde alınan açık büfe kahvaltı sonrasıdileyen misafirlerimiz 1975 m. yükseklikteki Babadağ’da Yamaç Paraşütü (Paragliding) yapma fırsatı bulabilirler (Ekstra). Fethiye’nin ve Göçek’in birbirinden güzel koy ve adalarında yunuslar gibi özgürce yüzebileceğimiz, maviyi ve yeşili bir arada görmeye doyacağımız Oniki Adalar Tekne Turumuza (4. Tekne Turu) çıkıyoruz.Tekne turumuzda Kızıl Ada, Göcek Adası, Tavşan Adası, Yassıcalar Adası, Katrancı Adası, Şövalye Adası başlıca göreceğimiz yerler olacak. Bu noktalarda vereceğimiz yüzme molaları sonrasında tekne turumuzu tamamlıyoruz. Tekne turu dönüşünde Fethiye şehir merkezinde serbest zaman verip otelimize geri dönüyoruz. Aksam yemeği ve konaklama otelimizde.

 

Sabah Kahvaltısı: Otelde Açık Büfe Olarak Alınacaktır. Tur Ücretine Dâhildir

Öğle Yemeği: Oniki Adalar Tekne: Balık Veya Tavuk, Makarna, Salata (14 TL)
Akşam Yemeği: Otelde Alınacak Olup, Tur Ücretine Dâhildir.
Konaklama: Seçilen Otelde Konaklama Gerçekleştirilecektir.

Rota: Otel – Fethiye (6 Km) Fethiye – Otel (6 Km)

Toplam Kat Edilecek Mesafe: 12 Km
Otele Giriş Saati: 19.00

6.GÜN
AZMAK ÇAYI TEKNE TURU – GÖKOVA KÖRFEZİ TEKNE TURU – AKYAKA KASABASI - KLEOPATRA PLAJI – SEDİR ADASI – GELİBOLU ADASI – LACİVERT KOY - ŞİRİNCE

Değerli misafirlerimiz, sabah otelimizde alacağımız açık büfe kahvaltı sonrasında, Gökova’ya hareket ediyoruz. Gökova Körfezinde ilk olarak pancar motorunun ritmik sesi eşliğinde Azmak Çayı’ndan denize doğru bir gezinti yapıyoruz. Azmak Çayı Tekne Turumuz süresince (5. Tekne Turu) çayın 5 metre altındaki flora ve faunasını seyrediyoruz. Akyaka’nın güzelliklerini görünce “biz neden burada yaşamıyoruz” diyeceksiniz. Azmak Çayı Tekne Turumuzun güzelliği daha hafızanızdan silinmeden başka bir güzellik olan Gökova Tekne Turumuza (6. Tekne Turu) çıkıyoruz.Tekne turumuzda Gelibolu Adası, İncekum, Sualtı Mağaraları, Lacivert Koy başlıca göreceğimiz yerler olacak. Bu noktalarda vereceğimiz yüzme molalarının ardından Sedir Adası’na gidiyoruz. Sedir Adası’nda verilen molanın ardından Akyaka’ya geri dönüyoruz. Akyaka Beldesinden bedenen ayrılırken ruhumuzu da Gökova Körfezi’nde bırakıyor ve dönüş yolculuğumuza başlıyoruz. Şarabı ve Eski Rum Evleri ile meşhur, evleri, sokakları ve insanları ile sizleri kendine çeken Şirince'ye varıyoruz. Burada akşam yemeği molamızı veriyoruz. Keyfili bir akşam yemeği sonrası Yöresel el sanatlarını, köye has sabunları görüp, Şirince gezimizi tamamlayarak, Selçuk - İzmir - Manisa - Balıkesir - Bursa üzerinden İstanbul’a doğru hareket ediyoruz.

 

Sabah Kahvaltısı: Otelde Açık Büfe Olarak Alınacaktır. Tur Ücretine Dâhildir

Öğle Yemeği: Gökova Tekne: Izgara Tavuk ve Köfte, Makarna, Salata, Karpuz  (14 TL)

Konaklama: DİKKAT BU GECE OTEL KONAKLAMASI YOKTUR.

Akşam Yemeği: Şirince Restaurant: Serbest Menu (Ekstra)

Rota: Otel - Akyaka (100 km) Akyaka – Susurluk (444 km) Susurluk - Bursa (115 km) Bursa – İstanbul (210km)

Toplam Kat Edilecek Mesafe: 869 Km

7.GÜN
İSTANBUL

Değerli misafirlerimiz, sabah 06.00 - 07.00 saatleri arasında İstanbul'a ulaşıyor ve bir başka Anı Tur organizasyonunda buluşmak üzere, sizleri aldığımız noktalara bırakıyor ve üzülerek sizlerle vedalaşıyoruz. Hoşçakalın...

 

Not: Otobüsümüze Göztepe Medeniyet Üniversitesi Otoparkından Katılan Misafirlerimiz, Dönüşte E-5 Göztepe Köprüsü Altında İndirilecektir. (E-5 Yan Yol, Harem Yönünde)

 

Toplam Tur Mesafesi: 2170 Km

İstanbul’a Varış Saati: 06.00 / 07.00

ÜCRETE DAHİL OLAN HİZMETLER

*  Otellerde 4 Gece Yarim Pansiyon Konaklama                                      

*  Lüks Otobüsler Ile Ulasim                                              

*  Profesyonel Rehber Ile Çevre Gezileri                                

*  Ani Tur Otobüs Içi Ikramlari                                                 

*  Ani Tur Güvencesi

*  Açik Büfe 4 Sabah Kahvaltisi                                   

*  Açik Büfe veya Set Menü 4 Aksam Yemegi

*  1618 Nolu Turizm Kanununa Göre Zorunlu Seyahat Sigortasi

*  Ek Hizmet Bedelleri

*  Tüm Tekne Turlari

ÜCRETE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

* Tüm Öglen Yemekleri
* Tüm Yemeklerde Alinan Içecekler
* Tüm Özel Harcamalar
* Ekstra Belirtilen Tüm Organizasyonlar
* Müze Giris Ücretleri + Müzekart

 

BILGI: Bu Turumuzda, “EK HIZMET BEDELI (TAM)” Seçenegini Tercih Eden Misafirlerimize Müzekart Verilecektir. Bu Kart, Ilk Kullanim Tarihinden Itibaren Baslayarak, 1 Yil Boyunca Turizm Bakanligi’na Bagli Tüm Müzelerde Geçerlidir. 

EK HİZMETLER BEDELİ KAPSAMI

Tur Programina Dâhil Olan Tüm Milli Park ve Ören Yeri Girisleri, Yardimci Rehberlik Ücretleri, Otopark Ücretleri, Tekne Turlari, Minibüs Ücretleri ve Turlara Göre Degisen Diger Ücretler Bu Kapsamdadir. Hangi Kuruma Bagli Oldugu Fark Etmeksizin, Tüm Müze Giris Ücretleri Misafirlerimize Aittir. Müze Girislerini Ofiste Ödemek Isteyen Misafirler, “EK HIZMET BEDELI (TAM)” Seçenegini Kullanarak Müze Giris Ücretlerini Rezervasyon Asamasinda Ödeyebilirler. Bu Durumda Satin Alinan Turun Müzelerinin Toplam Tutarina Göre Anitur; Müzekart Vererek ya da Giriste Bilet Alarak Misafirlerinin Müzelere Girisini Saglayacaktir. 0-17 Yas Çocuk, 65 Yas ve Üstü Yetiskin, Müzekart Sahibi, Sari Basin Karti Sahibi, Engelli Karti Sahibi Misafirlerimiz, Turizm Bakanligi’na Bagli Müzelere Ücretsiz Girdiginden, Bu Misafirlerimizin “EK HIZMET BEDELI (INDIRIMLI)” Seçenegini Tercih Etmesi Gerekmektedir. Bu Statüdeki Misafirlerimiz, “EK HIZMET BEDELI (INDIRIMLI)” Seçenegini Tercih Etmeleri Durumunda, Turizm Bakanligi’na Bagli Olmayan Müzelerdeki Giris Ücretlerini Kendileri Ödeyecektir. Türkiye Cumhuriyeti Vatandasi Olmayan Misafirler (Yabanci Uyruklu Misafirler) “EK HIZMET BEDELI (INDIRIMLI)” Seçenegini Seçip, Turdaki Müze Girislerini Kendileri Ödeyecektir.

İPTAL VE İADE GÜVENCE PAKETİ KAPSAMI

 

Tura Çikis  Gününden; 72 Saat (3 Gün) Öncesine Kadar Rezervasyon Iptal Talebinde Bulunulmasi veya Degisiklik Halinde Kosulsuz Yüzde 100 Kesintisiz Iade Garantisi Sunuluyor. 1, 2 veya 3 Gece Konaklamali Turlarda Paket Bedeli Kisi Basi 20 TL’dir. 4 Gece ve Üzeri Konaklamali Turlarda Paket Bedeli Kisi Basi 25 TL’dir. Uçakli Turlarda Iptal Iade Güvence Paketi Eklenememektedir.


1618 NOLU ZORUNLU SEYAHAT SIGORTASI KAPSAMI


Acentenin iflasi veya herhangi bir nedenle paket tur hizmetinin verilememesini kapsar. Saglik sigortasi degildir, tedavi masraflarini karsilamaz. (Özel saglik sigortasi misafire ait özel harcamadir)

 

ÖNEMLI: Otobüslü Turlarda 00-1,99 Yas Çocuklardan Ücret Alinmaz. Eger Çocuklar Için Otobüste Koltuk Istenirse 02-06 Yas Çocuk Fiyati Uygulanir. 0-7 Yas Çocuklar Ek Hizmet Bedeli Ödemez.

Çocuk Indirimleri Iki Yetiskin Yaninda ve Tek Bir Çocuk Için Uygulanabilir. Rehberimiz Programi Tamamen Gerçeklestirmek Kaydi Ile Programin Seyrinde Degisiklik Yapabilir. Turlarimiz Otel, Otobüs, Tur Programi Ve Rehberlik Hizmetleri Ile Bir Bütündür Ayri Ayri Düsünülemez. 0–6 Yas Çocuklarda Otel Konaklamasinda Yatak Verilmeyebilir. Triple Odalarda 3. Yatak Normal Yatak Konforunda Olmayabilir. Otel Duruma Göre Misafirlerimize Açilir-Kapanir Yatak ya da Çekyat Verebilir. 2 Yasini Doldurmus Her Bireyin Otobüste Koltuk Almasi Zorunludur. Tur Içeresinde Kullanilmayan Ulasim, Konaklama, Çevre Gezileri Vb. Haklar Iade Edilemez. Rezervasyon Esnasinda Koltuk Sözü Verilemez. Koltuk Numaralari Rezervasyon Tarih Sirasina Göre Belirlenir. Turu Erken Satin Alan Misafirler Önde Oturmaya Hak Kazanirlar. 4 Gece ve Üzeri Konaklamali Turlarda Oturma Düzeni Birer Sira Kaydirilarak Rotasyon Uygulamasi Gerçeklestirilir. Afise Edilen Fiyatlar “INDIRIMLI EK HIZMET BEDELI” Baz Alinarak Hesaplanmistir. Uçakli Turlarda Kademeli Fiyat Uygulamasi Geçerlidir. Uçaklarin Dolulugu Arttikça Tur Fiyatlari da Artmaktadir. Uçakli Turlarda Anitur, Yogunluga Bagli Olarak ve Programi Aksatmamak Kaydiyla; Havalimani, Havayolu Sirketi ve Uçus Saati Degistirme Hakkini Sakli Tutar. Atatürk Havalimani’ndan Sabiha Gökçen’e ya da Tersi Degisikliklerde Anitur, Misafirlerine Ücretsiz Servis Vermek Zorundadir. Tur Programinda Belirtilen Saatler, Normal Hava ve Yol Kosullarina Göre Hesaplanmis Olup, Olasi Gecikmelerde, Anitur’un Sorumlulugu, Misafirin Ise Tazminat Hakki Yoktur. Tur Konaklama Bölgelerinde ve Otellerinde Yogunluga Göre Ayni Standartlarda Olmak Kaydi Ile Degisiklik Yapilabilir. Tur Öncesi ya da Tur Esnasinda Hava Muhalefeti Nedeniyle Yapilamayan Turlardan Ani Tur’un Sorumlulugu Yoktur. Bu Turun Hareketi Için Minimum Katilimci Sayisi 30 Olarak Öngörülmüstür. Yeterli Sayida Çogunluk Olmadiginda Turu 20 Gün Önceden Haber Vermek Kaydi Ile Iptal Hakki Ani Tur’da Saklidir. Turun Iptali Durumunda Ani Tur Iptalini Bizzat Bildirmek Zorundadir. Yasal Süreç Oldugundan Tazminat Hakki Yoktur. Ön Ödeme Tutari Kayit Tarihinde Rezervasyon Bedelinin Minimum % 30’dur. Turun Hareket Tarihinden 7 Gün Önce Kalan Tur Bedelinin Tamamlanmasi Gerekir.

DİĞER

IKLIM

Akdeniz iklimi, yaz sicakligi günes isinlarinin düsme açisina, kuraklik ise alçalici hava hareketlerine baglidir. En sicak ay ortalamasi 26-28 °C, en soguk ay ortalamasi 8-10 °C dir. Yillik sicaklik ortalamasi 18 °C dir. Kar yagisi ve don olayi çok ender görülür. En fazla yagis kisin, en az yagis yazin düser. Kisin görülen yagislar cephesel kökenlidir. Cephesel yagislar en fazla bu iklimde görülür. Yillik yagis miktari yükseltiye göre degisir. Ortalama 600 -1000 mm arasindadir. Yagis rejimi düzensizdir. Bitki örtüsü Kizilçam ormanlaridir. Alçak alanlarda (0-800 m) Makiler bu ormanlarin tahribiyle olusmustur. Maki yaz kurakligina, dayanabilen; Mersin, Defne, Kocayemis, Zeytin, Zakkum Keçiboynuzu gibi kisa bodur agaçlardan meydana gelen bir bitki toplulugudur.

 

ÖNEMLI:

* Ilk gün otele girmeden geziye baslayacagimizdan, yüzme için gerekli kiyafetlerinizi ayri bir sekilde hazirlayiniz.

* Programlarimizda Gerçeklestirilen Tekne Turlarimizda yüzme molalari için belirttigimiz koylarin hangilerinde mola verilecegine; yogunluk, rüzgâr yönü ve siddeti, berraklik, denizdeki akinti gibi etkenler dikkate alinarak, tekne kaptani tarafindan karar verilir.

* Gece Turlari, Ekstralar: Tüm gece turlari ekstra olup katilima ve kisi sayisina bagli olarak gerçeklestirilir.

 

TEKNELER

Azmak Basi; 15 kisilik, 7 metre uzunlugunda 2 metre genisliginde tek motorlu, sandal tarzinda teknelerdir.

 

Gökova; 60 kisilik, 25 metre uzunlugunda 5 metre genisliginde ege tipi teknelerdir. Soyunma kabinli, dus ve tuvaletli, üst kat güneslenme alani, alt kat restoran oturma salonudur.

 

Dalyan; 45 kisilik, standart dalyan tipi teknelerdir. Bölgedeki dogal yasami etkilemesinden dolayi bütün tekneler ayni standartta yapilmistir.

 

12 Adalar; 160 kisilik 35 metre uzunlugunda 6 metre genisliginde ege tipi teknelerdir. Soyunma kabinli, dus ve tuvaletli, üst kat güneslenme alani, alt kat restoran oturma salonudur.

 

Ölüdeniz; 120 kisilik 45 metre uzunlugunda 5 metre genisliginde ege tipi teknelerdir. Soyunma kabinli, dus ve tuvaletli, üst kat güneslenme alani, alt kat restoran oturma salonudur.

 

Kekova; 100 kisilik 25 metre uzunlugunda 5 metre genisliginde ege tipi teknelerdir. Soyunma kabinli, dus ve tuvaletli, üst kat güneslenme alani, alt kat restoran oturma salonudur.

 

DIGER DETAYLAR

Paragliding (Yamaç Parasütü): Özel olarak dizayn edilmis 42 m2 büyüklügünde olan iki kisilik yamaç parasütü ile gerçeklestirilen uçuslara tandem denir. Tandem uçuslarinda parasütü bu konuda deneyimli bir pilot kullanir; ikinci kisi ise yolcu durumundadir. Dünyanin en güvenli ve en güzel uçus bölgelerinden biri olarak uluslararasi üne sahip olan Fethiye, Ölüdeniz - Babadag’dan 1992 yilindan beri tandem uçuslari gerçeklestirilmektedir. Her uçus yaklasik bir saat sürer. Çocuklardan yaslilara kadar her yastaki insan rahatlikla tandem uçusu yapabilir. Yamaç parasütünü, saglik kosullarinin uygunlugunu belirtmek suretiyle, 16 – 55 yas arasi herkes yapabilir. Epilepsi, astim, kalp, bel ve omurga rahatsizliklari olanlar yamaç parasütüne katilamazlar.


OTOBÜSLER
MERCEDES TRAVEGO & TOURISMO: 46+1+1 Koltuklandirma, Abs, Asr, Klimali, Karoseri Indirme Kaldirma Sistemi Tempomat (Hiz Sinirlayici ve Sabitleyici), TV, DVD Player (DVD, VCD, CD, MP3), Önde ve Ortada 15" LCD monitör.

MAN FORTUNA: 46+1+1 Koltuklandirma, Abs, Asr, Klimali, Karoseri Indirme Kaldirma Sistemi Tempomat (Hiz Sinirlayici ve Sabitleyici), TV, DVD Player (DVD, VCD, CD, MP3), Önde ve Ortada 15" LCD monitör.

NEOPLAN CITYLINER / TOURLINER: 46+1+1 Koltuklandirma, Abs, Asr, Klimali, Karoseri Indirme Kaldirma Sistemi Tempomat (Hiz Sinirlayici ve Sabitleyici), TV, DVD Player (DVD, VCD, CD, MP3), Önde ve Ortada 15" LCD monitör.

TEMSA SAFIR / MARATON: 46+1+1 Koltuklandirma, Abs, Asr, Klimali, Karoseri Indirme Kaldirma Sistemi Tempomat (Hiz Sinirlayici ve Sabitleyici), TV, DVD Player (DVD, VCD, CD, MP3), Önde ve Ortada 15" LCD monitör.

 

MIDIBUSLER
ISUZU TURKUAZ: 31+1 Veya 27 + 1 Koltuklandirma, Yatar Otobüs Koltuklu, Abs, Asr, Klima, 1 Adet Monitör, 1 Adet Buzdolabi, Su Isiticili Mutfak Ünitesi, Okuma Lambalari, Rehber Anonsu Için Ses Sistemi, Cd Ve Dvd Oynatici.

NOVO LUX: 31+1 Veya 27 + 1 Koltuklandirma, Yatar Otobüs Koltuklu, Abs, Asr, Klima, 1 Adet Monitör, 1 Adet Buzdolabi, Su Isiticili Mutfak Ünitesi, Okuma Lambalari, Rehber Anonsu Için Ses Sistemi, Cd Ve Dvd Oynatici.

TEMSA PRESTIGE: 31+1 Veya 27 + 1 Koltuklandirma, Yatar Otobüs Koltuklu, Abs, Asr, Klima, 1 Adet Monitör, 1 Adet Buzdolabi, Su Isiticili Mutfak Ünitesi, Okuma Lambalari, Rehber Anonsu Için Ses Sistemi, Cd Ve Dvd Oynatici.

MINIBUSLER
MERCEDES SPRINTER: 12+1 veya 16 + 1 Koltuklandirma, Özel Tasarlanmis Yatar Otobüs Deri Koltuklu, Abs, Asr, Klima, 1 Adet Buzdolabi, Okuma Lambalari, Rehber Anonsu Için Ses Sistemi, Cd Ve Dvd Oynatici.

WOLKSWAGEN CRAFTER: 12+1 veya 16 + 1 Koltuklandirma, Özel Tasarlanmis Yatar Otobüs Deri Koltuklu, Abs, Asr, Klima, 1 Adet Buzdolabi, Okuma Lambalari, Rehber Anonsu Için Ses Sistemi, Cd Ve Dvd Oynatici.

NOT: Turlarimizda kisi sayisina göre, yukarida belirtilen araç tiplerinden herhangi birisi kullanilir.DİKKAT: Tur sirküsü yayımlandığı Saturday, May 27, 2017 tarihinde geçerlidir. Aynı tura ait, daha sonraki bir tarihte yayımlanacak tur sirküsü bir öncekini geçersiz kılar.


TUR PROGRAMLARIMIZ 6502 NOLU TÜKETICI KANUNUNA UYGUN OLARAK HAZIRLANMISTIR.

Ücret Tablosu
Hotel Aymes 28.4.2017  22.6.2017
 • İki Kişilik Odada Kişi Başı
 • İlave Yatak
 • Tek Kişilik Oda
 • 2 - 6 Yaş Çocuk
 • 7 - 12 Yaş Çocuk
 • 969,22
  629,99
 • 923,08
  600
 • 1,230.77
  800
 • 384,62
  250
 • 969,23
  560
Sunshine Holiday Resort 28.4.2017  22.6.2017
 • İki Kişilik Odada Kişi Başı
 • İlave Yatak
 • Tek Kişilik Oda
 • 2 - 6 Yaş Çocuk
 • 7 - 12 Yaş Çocuk
 • 969,22
  629,99
 • 923,08
  600
 • 1,230.77
  800
 • 384,62
  250
 • 969,23
  560
Karbel Hotel 28.4.2017  22.6.2017
 • İki Kişilik Odada Kişi Başı
 • İlave Yatak
 • Tek Kişilik Oda
 • 2 - 6 Yaş Çocuk
 • 7 - 12 Yaş Çocuk
 • 1,076.91
  699,99
 • 1,015.39
  660
 • 1,323.08
  860
 • 384,62
  250
 • 923,08
  600
Atlas Otel 28.4.2017  22.6.2017
 • İki Kişilik Odada Kişi Başı
 • İlave Yatak
 • Tek Kişilik Oda
 • 2 - 6 Yaş Çocuk
 • 7 - 12 Yaş Çocuk
 • 1,061.53
  689,99
 • 1,000
  650
 • 1,276.93
  830
 • 384,62
  250
 • 892,31
  580
Hotel Aymes 23.6.2017  7.9.2017
 • İki Kişilik Odada Kişi Başı
 • İlave Yatak
 • Tek Kişilik Oda
 • 2 - 6 Yaş Çocuk
 • 7 - 12 Yaş Çocuk
 • 1,076.91
  699,99
 • 1,015.39
  660
 • 1,323.08
  860
 • 384,62
  250
 • 923,08
  600
Sunshine Holiday Resort 23.6.2017  7.9.2017
 • İki Kişilik Odada Kişi Başı
 • İlave Yatak
 • Tek Kişilik Oda
 • 2 - 6 Yaş Çocuk
 • 7 - 12 Yaş Çocuk
 • 1,076.91
  699,99
 • 1,015.39
  660
 • 1,323.08
  860
 • 384,62
  250
 • 923,08
  600
Karbel Hotel 23.6.2017  7.9.2017
 • İki Kişilik Odada Kişi Başı
 • İlave Yatak
 • Tek Kişilik Oda
 • 2 - 6 Yaş Çocuk
 • 7 - 12 Yaş Çocuk
 • 1,261.53
  819,99
 • 1,123.08
  730
 • 1,538.47
  1,000
 • 384,62
  250
 • 1,000
  650
Atlas Otel 23.6.2017  7.9.2017
 • İki Kişilik Odada Kişi Başı
 • İlave Yatak
 • Tek Kişilik Oda
 • 2 - 6 Yaş Çocuk
 • 7 - 12 Yaş Çocuk
 • 1,215.37
  789,99
 • 1,076.93
  700
 • 1,492.31
  970
 • 384,62
  250
 • 923,08
  600
Hotel Aymes 8.9.2017  28.9.2017
 • İki Kişilik Odada Kişi Başı
 • İlave Yatak
 • Tek Kişilik Oda
 • 2 - 6 Yaş Çocuk
 • 7 - 12 Yaş Çocuk
 • 969,22
  629,99
 • 923,08
  600
 • 1,230.77
  800
 • 384,62
  250
 • 969,23
  560
Sunshine Holiday Resort 8.9.2017  28.9.2017
 • İki Kişilik Odada Kişi Başı
 • İlave Yatak
 • Tek Kişilik Oda
 • 2 - 6 Yaş Çocuk
 • 7 - 12 Yaş Çocuk
 • 969,22
  629,99
 • 923,08
  600
 • 1,230.77
  800
 • 384,62
  250
 • 969,23
  560
Karbel Hotel 8.9.2017  28.9.2017
 • İki Kişilik Odada Kişi Başı
 • İlave Yatak
 • Tek Kişilik Oda
 • 2 - 6 Yaş Çocuk
 • 7 - 12 Yaş Çocuk
 • 1,076.91
  699,99
 • 1,015.39
  660
 • 1,323.08
  860
 • 384,62
  250
 • 923,08
  600
Atlas Otel 8.9.2017  28.9.2017
 • İki Kişilik Odada Kişi Başı
 • İlave Yatak
 • Tek Kişilik Oda
 • 2 - 6 Yaş Çocuk
 • 7 - 12 Yaş Çocuk
 • 1,061.53
  689,99
 • 1,000
  650
 • 1,276,93
  830
 • 384,62
  250
 • 892,31
  580
Hotel Aymes 29.9.2017  26.10.2017
 • İki Kişilik Odada Kişi Başı
 • İlave Yatak
 • Tek Kişilik Oda
 • 2 - 6 Yaş Çocuk
 • 7 - 12 Yaş Çocuk
 • 923,07
  599,99
 • 876,93
  570
 • 1,200
  780
 • 384,62
  250
 • 830,77
  540
Sunshine Holiday Resort 29.9.2017  26.10.2017
 • İki Kişilik Odada Kişi Başı
 • İlave Yatak
 • Tek Kişilik Oda
 • 2 - 6 Yaş Çocuk
 • 7 - 12 Yaş Çocuk
 • 923,07
  599,99
 • 876,93
  570
 • 1,200
  780
 • 384,62
  250
 • 830,77
  540
Karbel Hotel 29.9.2017  26.10.2017
 • İki Kişilik Odada Kişi Başı
 • İlave Yatak
 • Tek Kişilik Oda
 • 2 - 6 Yaş Çocuk
 • 7 - 12 Yaş Çocuk
 • 1,61.53
  689,99
 • 1,000
  650
 • 1,276.93
  830
 • 384,62
  250
 • 892,31
  580
Atlas Otel 29.9.2017  26.10.2017
 • İki Kişilik Odada Kişi Başı
 • İlave Yatak
 • Tek Kişilik Oda
 • 2 - 6 Yaş Çocuk
 • 7 - 12 Yaş Çocuk
 • 1,030.76
  669,99
 • 969,23
  630
 • 1,230.77
  800
 • 384,62
  250
 • 861,54
  560

“Mevcut sistem fiyatları %35 indirim uygulanmış net fiyatlardır.”

Afise Edilen Fiyatlar, Belirtilen Periyottaki En Uygun Fiyatli Tur Tarihin Fiyatlaridir. Doluluga Bagli Olarak Fiyatlar Degismektedir.

BU TURU SATIN ALMAK İÇİN TIKLAYINIZ
GEÇERLİ FİYAT AÇIKLAMASI

Ücretlendirmede liste fiyatları esastır. Ancak konaklamanın kampanyalı dönemlerde gerçekleşecek olması halinde; kampanya tarihleri, bu tarihlerde uygulanacak indirim oranları ve ücretlendirmeye esas alınacak kampanyalı fiyatlar; liste fiyatının üzeri çizilerek kalın punto ile belirtilmiştir.

Ödeme Detayları
 Gizemli Likya ( Fethiye ) Turu 4 Gece

Çocuk Indirimleri Iki Yetiskin Yaninda ve Tek Bir Çocuk Için Uygulanabilir. Rehberimiz Programi Tamamen Gerçeklestirmek Kaydi Ile Programin Seyrinde Degisiklik Yapabilir. Turlarimiz Otel, Otobüs, Tur Programi Ve Rehberlik Hizmetleri Ile Bir Bütündür Ayri Ayri Düsünülemez. 0–6 Yas Çocuklarda Otel Konaklamasinda Yatak Verilmeyebilir. Triple Odalarda 3. Yatak Normal Yatak Konforunda Olmayabilir. Otel Duruma Göre Misafirlerimize Açilir-Kapanir Yatak ya da Çekyat Verebilir. 2 Yasini Doldurmus Her Bireyin Otobüste Koltuk Almasi Zorunludur. Tur Içeresinde Kullanilmayan Ulasim, Konaklama, Çevre Gezileri Vb. Haklar Iade Edilemez. Rezervasyon Esnasinda Koltuk Sözü Verilemez. Koltuk Numaralari Rezervasyon Tarih Sirasina Göre Belirlenir. Turu Erken Satin Alan Misafirler Önde Oturmaya Hak Kazanirlar. 4 Gece ve Üzeri Konaklamali Turlarda Oturma Düzeni Birer Sira Kaydirilarak Rotasyon Uygulamasi Gerçeklestirilir. Afise Edilen Fiyatlar “INDIRIMLI EK HIZMET BEDELI” Baz Alinarak Hesaplanmistir. Uçakli Turlarda Kademeli Fiyat Uygulamasi Geçerlidir. Uçaklarin Dolulugu Arttikça Tur Fiyatlari da Artmaktadir. Uçakli Turlarda Anitur, Yogunluga Bagli Olarak ve Programi Aksatmamak Kaydiyla; Havalimani, Havayolu Sirketi ve Uçus Saati Degistirme Hakkini Sakli Tutar. Atatürk Havalimani’ndan Sabiha Gökçen’e ya da Tersi Degisikliklerde Anitur, Misafirlerine Ücretsiz Servis Vermek Zorundadir. Tur Programinda Belirtilen Saatler, Normal Hava ve Yol Kosullarina Göre Hesaplanmis Olup, Olasi Gecikmelerde, Anitur’un Sorumlulugu, Misafirin Ise Tazminat Hakki Yoktur. Tur Konaklama Bölgelerinde ve Otellerinde Yogunluga Göre Ayni Standartlarda Olmak Kaydi Ile Degisiklik Yapilabilir. Tur Öncesi ya da Tur Esnasinda Hava Muhalefeti Nedeniyle Yapilamayan Turlardan Ani Tur’un Sorumlulugu Yoktur. Bu Turun Hareketi Için Minimum Katilimci Sayisi 30 Olarak Öngörülmüstür. Yeterli Sayida Çogunluk Olmadiginda Turu 20 Gün Önceden Haber Vermek Kaydi Ile Iptal Hakki Ani Tur’da Saklidir. Turun Iptali Durumunda Ani Tur Iptalini Bizzat Bildirmek Zorundadir. Yasal Süreç Oldugundan Tazminat Hakki Yoktur. Ön Ödeme Tutari Kayit Tarihinde Rezervasyon Bedelinin Minimum % 30’dur. Turun Hareket Tarihinden 7 Gün Önce Kalan Tur Bedelinin Tamamlanmasi Gerekir.

Tur Otelleri
 Hotel Aymes
Hotel Aymes
Muğla- Fethiye

Aymes Hotel, Fethiye sehir merkezine 4km uzaklikta bulunan Çalis'da bulunmaktadir. 2000 yilindan bugüne degin zengin donanimiyla, konaklama, davet ve toplantilarda seçkin personeli ile hizmet vermektedir. Tesis 52 Oda ve 104 Yatak kapasitesine sahiptir. Odalarin tamaminda Dus, wc, telefon, TV, klima, balkon, mini bar, saç kurutma makinasi bulunan odalar zarif bir sekilde dekore edilmistir. Restorantta begeninize sunulan Türk ve uluslararasi mutfak spesiyalitelerinden seçim yapabilirsiniz. Dinlenmeniz ve rahatiniz için tasarlanmis lobi, lobi bar, garden cafe ve havuz barda yorgunlugunuzu atarken huzur içinde bir seyler atistirabilir ve içeceginizi yudumlayabilirsiniz.

 Hotel Aymes
 Atlas Otel
Atlas Otel
Muğla- Fethiye

Marmara sahiline sadece 15 metre mesafedeki Atlas, LCD TV ve ücretsiz Wi-Fi ile donatilmis klimali odalar sunmaktadir. Sahil kenti Mudanya'da yer alan otelde ücretsiz özel otopark mevcuttur. Atlas Hotel'in hali kapli zemine sahip odalarinin tamaminda uydu TV ve buzdolabi bulunmaktadir. Her odada saç kurutma makinesi ve terlik içeren özel banyo vardir.

 Atlas Otel
 Karbel Hotel
Karbel Hotel
Muğla- Fethiye

Karbel Otel, Ölüdeniz’de huzur dolu bir alanda yer almaktadir. Otelimizde 189oda (400 yatak) ve 8 tane de aileler için tasarlanmis odamiz bulunmaktadir. Odalarimizda; istege bagli olarak ikiz yatak (twinbed), tv, minibar (bos), saç kurutma makinesi, telefon, balkon, dus&wc, klima, sandalye, çocuk karyolasi bulunmaktadir. Ayrica 3 yatakli odalarimiz da bulunmaktadir. Odalarimiz günlük temizlenmektedir. Havlular ve perdeler ise haftada iki kere degismektedir.Yüzme havuzu, Çocuk yüzme havuzu, Sezlonglari ve Semsiyeleri ile beraber genis güneslenme terasi

 Karbel Hotel
 Sunshine Holiday Resort
Sunshine Holiday Resort
Muğla- Fethiye

Gür ormanlarla çevrili ve yamaç parasütçülerinin cenneti olan Ovacik'in ortasinda yer alan bu huzurlu tesisin keyfini çikarmak ve Ölüdeniz ‘in muhtesem plaji ile lagününü kesfe çikmak mümkündür. Sunshine Holiday Resort kompleksi 9000 m²lik bir alanda yer alir ve arka planda daglarin oldugu bir ortamda güneslenip yorgunluk atilabilecek güneslenme terasi, 4 adet yüzme havuzu ve bir çocuk havuzu sunar. Çevrede tüplü dalis ve rafting gibi etkinliklerin keyfini çikarmak veya yamaç parasütü için ünlü bir yer olan Babadag'in eteklerindeki elverisli konumun avantajlarindan yararlanmak mümkündür. Sunshine Holiday Resort'ta fitness merkezi, Türk hamami ve sauna gibi olanaklar bulunmaktadir. Binicilik, dalis ve kano gibi aktiviteler de gerçeklestirilebilir. Otel ayrica profesyonel bir ekip tarafindan düzenlenen aksam eglenceleri ve günlük aktiviteler sunmaktadir. Konuklar çevreden ilham alabilir ve tam bir özgürlük duygusu yasayabilirler. Sabahlari kendi balkonlarinda açik havada kahvalti yapabilir ve büyüleyici manzaranin keyfini çikarabilirler. Geceleri ise canli bir sekilde dekore edilmis odalarin konforunda dinlenebilirler. Tesiste 15.00-16.00 saatleri arasinda atistirmaliklar ve dondurma hizmeti sunulmaktadir. Gece çorbasi da mevcuttur. Sunshine Holiday Resort, Ölüdeniz Plaji'na 5 km mesafededir. Hisarönü bölgesi 2 km ve Fethiye sehir merkezi 9 km uzakliktadir. Dalaman Havalimani 60 km mesafede yer alir.

 Sunshine Holiday Resort
Tur Güzergahı
Gidiş & Dönüş
Gidiş
28 Mayıs 2017 Pazar
2 Haziran 2017 Cuma
2 Haziran 2017 Cuma
3 Haziran 2017 Cumartesi
4 Haziran 2017 Pazar
9 Haziran 2017 Cuma
9 Haziran 2017 Cuma
10 Haziran 2017 Cumartesi
11 Haziran 2017 Pazar
16 Haziran 2017 Cuma
16 Haziran 2017 Cuma
17 Haziran 2017 Cumartesi
18 Haziran 2017 Pazar
23 Haziran 2017 Cuma
24 Haziran 2017 Cumartesi
24 Haziran 2017 Cumartesi
25 Haziran 2017 Pazar
25 Haziran 2017 Pazar
26 Haziran 2017 Pazartesi
30 Haziran 2017 Cuma
30 Haziran 2017 Cuma
1 Temmuz 2017 Cumartesi
1 Temmuz 2017 Cumartesi
2 Temmuz 2017 Pazar
2 Temmuz 2017 Pazar
3 Temmuz 2017 Pazartesi
7 Temmuz 2017 Cuma
7 Temmuz 2017 Cuma
8 Temmuz 2017 Cumartesi
8 Temmuz 2017 Cumartesi
9 Temmuz 2017 Pazar
9 Temmuz 2017 Pazar
10 Temmuz 2017 Pazartesi
14 Temmuz 2017 Cuma
14 Temmuz 2017 Cuma
15 Temmuz 2017 Cumartesi
15 Temmuz 2017 Cumartesi
16 Temmuz 2017 Pazar
16 Temmuz 2017 Pazar
17 Temmuz 2017 Pazartesi
21 Temmuz 2017 Cuma
21 Temmuz 2017 Cuma
22 Temmuz 2017 Cumartesi
22 Temmuz 2017 Cumartesi
23 Temmuz 2017 Pazar
23 Temmuz 2017 Pazar
24 Temmuz 2017 Pazartesi
28 Temmuz 2017 Cuma
28 Temmuz 2017 Cuma
29 Temmuz 2017 Cumartesi
29 Temmuz 2017 Cumartesi
30 Temmuz 2017 Pazar
30 Temmuz 2017 Pazar
31 Temmuz 2017 Pazartesi
4 Ağustos 2017 Cuma
4 Ağustos 2017 Cuma
5 Ağustos 2017 Cumartesi
5 Ağustos 2017 Cumartesi
6 Ağustos 2017 Pazar
6 Ağustos 2017 Pazar
7 Ağustos 2017 Pazartesi
11 Ağustos 2017 Cuma
11 Ağustos 2017 Cuma
12 Ağustos 2017 Cumartesi
12 Ağustos 2017 Cumartesi
13 Ağustos 2017 Pazar
13 Ağustos 2017 Pazar
14 Ağustos 2017 Pazartesi
18 Ağustos 2017 Cuma
18 Ağustos 2017 Cuma
19 Ağustos 2017 Cumartesi
19 Ağustos 2017 Cumartesi
20 Ağustos 2017 Pazar
20 Ağustos 2017 Pazar
21 Ağustos 2017 Pazartesi
25 Ağustos 2017 Cuma
25 Ağustos 2017 Cuma
26 Ağustos 2017 Cumartesi
26 Ağustos 2017 Cumartesi
27 Ağustos 2017 Pazar
27 Ağustos 2017 Pazar
28 Ağustos 2017 Pazartesi
1 Eylül 2017 Cuma
1 Eylül 2017 Cuma
2 Eylül 2017 Cumartesi
2 Eylül 2017 Cumartesi
3 Eylül 2017 Pazar
3 Eylül 2017 Pazar
4 Eylül 2017 Pazartesi
8 Eylül 2017 Cuma
9 Eylül 2017 Cumartesi
9 Eylül 2017 Cumartesi
10 Eylül 2017 Pazar
10 Eylül 2017 Pazar
11 Eylül 2017 Pazartesi
12 Eylül 2017 Salı
15 Eylül 2017 Cuma
15 Eylül 2017 Cuma
16 Eylül 2017 Cumartesi
16 Eylül 2017 Cumartesi
17 Eylül 2017 Pazar
17 Eylül 2017 Pazar
18 Eylül 2017 Pazartesi
19 Eylül 2017 Salı
22 Eylül 2017 Cuma
22 Eylül 2017 Cuma
23 Eylül 2017 Cumartesi
23 Eylül 2017 Cumartesi
24 Eylül 2017 Pazar
24 Eylül 2017 Pazar
25 Eylül 2017 Pazartesi
26 Eylül 2017 Salı
29 Eylül 2017 Cuma
30 Eylül 2017 Cumartesi
30 Eylül 2017 Cumartesi
1 Ekim 2017 Pazar
1 Ekim 2017 Pazar
2 Ekim 2017 Pazartesi
3 Ekim 2017 Salı
6 Ekim 2017 Cuma
6 Ekim 2017 Cuma
7 Ekim 2017 Cumartesi
7 Ekim 2017 Cumartesi
8 Ekim 2017 Pazar
8 Ekim 2017 Pazar
9 Ekim 2017 Pazartesi
10 Ekim 2017 Salı
13 Ekim 2017 Cuma
13 Ekim 2017 Cuma
14 Ekim 2017 Cumartesi
14 Ekim 2017 Cumartesi
15 Ekim 2017 Pazar
15 Ekim 2017 Pazar
16 Ekim 2017 Pazartesi
17 Ekim 2017 Salı
20 Ekim 2017 Cuma
20 Ekim 2017 Cuma
21 Ekim 2017 Cumartesi
21 Ekim 2017 Cumartesi
22 Ekim 2017 Pazar
22 Ekim 2017 Pazar
23 Ekim 2017 Pazartesi
24 Ekim 2017 Salı
Dönüş
3 Haziran 2017 Cumartesi
8 Haziran 2017 Perşembe
8 Haziran 2017 Perşembe
9 Haziran 2017 Cuma
10 Haziran 2017 Cumartesi
15 Haziran 2017 Perşembe
15 Haziran 2017 Perşembe
16 Haziran 2017 Cuma
17 Haziran 2017 Cumartesi
22 Haziran 2017 Perşembe
22 Haziran 2017 Perşembe
23 Haziran 2017 Cuma
24 Haziran 2017 Cumartesi
29 Haziran 2017 Perşembe
30 Haziran 2017 Cuma
30 Haziran 2017 Cuma
1 Temmuz 2017 Cumartesi
1 Temmuz 2017 Cumartesi
2 Temmuz 2017 Pazar
6 Temmuz 2017 Perşembe
6 Temmuz 2017 Perşembe
7 Temmuz 2017 Cuma
7 Temmuz 2017 Cuma
8 Temmuz 2017 Cumartesi
8 Temmuz 2017 Cumartesi
9 Temmuz 2017 Pazar
13 Temmuz 2017 Perşembe
13 Temmuz 2017 Perşembe
14 Temmuz 2017 Cuma
14 Temmuz 2017 Cuma
15 Temmuz 2017 Cumartesi
15 Temmuz 2017 Cumartesi
16 Temmuz 2017 Pazar
20 Temmuz 2017 Perşembe
20 Temmuz 2017 Perşembe
21 Temmuz 2017 Cuma
21 Temmuz 2017 Cuma
22 Temmuz 2017 Cumartesi
22 Temmuz 2017 Cumartesi
23 Temmuz 2017 Pazar
27 Temmuz 2017 Perşembe
27 Temmuz 2017 Perşembe
28 Temmuz 2017 Cuma
28 Temmuz 2017 Cuma
29 Temmuz 2017 Cumartesi
29 Temmuz 2017 Cumartesi
30 Temmuz 2017 Pazar
3 Ağustos 2017 Perşembe
3 Ağustos 2017 Perşembe
4 Ağustos 2017 Cuma
4 Ağustos 2017 Cuma
5 Ağustos 2017 Cumartesi
5 Ağustos 2017 Cumartesi
6 Ağustos 2017 Pazar
10 Ağustos 2017 Perşembe
10 Ağustos 2017 Perşembe
11 Ağustos 2017 Cuma
11 Ağustos 2017 Cuma
12 Ağustos 2017 Cumartesi
12 Ağustos 2017 Cumartesi
13 Ağustos 2017 Pazar
17 Ağustos 2017 Perşembe
17 Ağustos 2017 Perşembe
18 Ağustos 2017 Cuma
18 Ağustos 2017 Cuma
19 Ağustos 2017 Cumartesi
19 Ağustos 2017 Cumartesi
20 Ağustos 2017 Pazar
24 Ağustos 2017 Perşembe
24 Ağustos 2017 Perşembe
25 Ağustos 2017 Cuma
25 Ağustos 2017 Cuma
26 Ağustos 2017 Cumartesi
26 Ağustos 2017 Cumartesi
27 Ağustos 2017 Pazar
31 Ağustos 2017 Perşembe
31 Ağustos 2017 Perşembe
1 Eylül 2017 Cuma
1 Eylül 2017 Cuma
2 Eylül 2017 Cumartesi
2 Eylül 2017 Cumartesi
3 Eylül 2017 Pazar
7 Eylül 2017 Perşembe
7 Eylül 2017 Perşembe
8 Eylül 2017 Cuma
8 Eylül 2017 Cuma
9 Eylül 2017 Cumartesi
9 Eylül 2017 Cumartesi
10 Eylül 2017 Pazar
14 Eylül 2017 Perşembe
15 Eylül 2017 Cuma
15 Eylül 2017 Cuma
16 Eylül 2017 Cumartesi
16 Eylül 2017 Cumartesi
17 Eylül 2017 Pazar
18 Eylül 2017 Pazartesi
21 Eylül 2017 Perşembe
21 Eylül 2017 Perşembe
22 Eylül 2017 Cuma
22 Eylül 2017 Cuma
23 Eylül 2017 Cumartesi
23 Eylül 2017 Cumartesi
24 Eylül 2017 Pazar
25 Eylül 2017 Pazartesi
28 Eylül 2017 Perşembe
28 Eylül 2017 Perşembe
29 Eylül 2017 Cuma
29 Eylül 2017 Cuma
30 Eylül 2017 Cumartesi
30 Eylül 2017 Cumartesi
1 Ekim 2017 Pazar
2 Ekim 2017 Pazartesi
5 Ekim 2017 Perşembe
6 Ekim 2017 Cuma
6 Ekim 2017 Cuma
7 Ekim 2017 Cumartesi
7 Ekim 2017 Cumartesi
8 Ekim 2017 Pazar
9 Ekim 2017 Pazartesi
12 Ekim 2017 Perşembe
12 Ekim 2017 Perşembe
13 Ekim 2017 Cuma
13 Ekim 2017 Cuma
14 Ekim 2017 Cumartesi
14 Ekim 2017 Cumartesi
15 Ekim 2017 Pazar
16 Ekim 2017 Pazartesi
19 Ekim 2017 Perşembe
19 Ekim 2017 Perşembe
20 Ekim 2017 Cuma
20 Ekim 2017 Cuma
21 Ekim 2017 Cumartesi
21 Ekim 2017 Cumartesi
22 Ekim 2017 Pazar
23 Ekim 2017 Pazartesi
26 Ekim 2017 Perşembe
26 Ekim 2017 Perşembe
27 Ekim 2017 Cuma
27 Ekim 2017 Cuma
28 Ekim 2017 Cumartesi
28 Ekim 2017 Cumartesi
29 Ekim 2017 Pazar
30 Ekim 2017 Pazartesi