Anı Tur
Kurumsal
Müşteri Hizmetleri
Biz Sizi Arayalım
Üyelik
0850 300 0 264
SATIŞ MERKEZİ

Günübirlik Bursa Gölyazı Turu

Biz Sizi Arayalım
Grup Rezervasyon
 Günübirlik Bursa Gölyazı Turu  Günübirlik Bursa Gölyazı Turu  Günübirlik Bursa Gölyazı Turu  Günübirlik Bursa Gölyazı Turu  Günübirlik Bursa Gölyazı Turu  Günübirlik Bursa Gölyazı Turu
  • 0 Yorum Yorum Ekle

  • Her Cumartesi Ve Pazar Sabahı Hareket
  • Bursa, Hacivat, Karagöz Evi, Irgandi Köprüsü, Tophane, Ulu Camii, Kapalıçarşı, Gölyazı
Tur Hakkında Sizi Arayalim
Turu Satın Al
Tur Programı

GÜNÜBIRLIK BURSA GÖLYAZI TURU

Otobüste Kahvalti Paketi - Müze Giris Ücretleri Fiyata Dahil

HER HAFTA CUMARTESI - PAZAR SABAHLARI HAREKET 

Bursa - Hacivat - Karagöz Evi - Irgandi Köprüsü
Tophane - Ulu Camii - Kapaliçarsi - Gölyazi

 

1.GÜN
TUR PROGRAMI

Değerli misafirlerimiz,  06.00 Yenibosna Airport Outlet Otoparkı – 06.30 Harbiye Cumhuriyet Caddesi Anı Tur Merkez Ofis Önü - 07.00 Göztepe Medeniyet Üniversitesi Otoparkı (E – 5 Uzunçayır  - Göztepe Yolu Üzerinde Yan Yol İstikametinde) - 07.15 Kartal Yemek Center - 07.30 Çayırova Mc Donalds Önünden hareket ile yolculuğumuza başlıyoruz. Anı Tur otobüs içi ikramları eşliğinde Bursa’ya doğruhareket ediyoruz. Uludağ eteklerindeki, Yeşili, Şeftalisi, Kebabı, İpeği, Bıçağı ve kaplıcalarıyla meşhur, Osmanlı İmparatorluğu’nun kuruluşunda öncülük etmiş, adını; Şehri kuran Bithynia Kralı 1.Prusias’dan alan Bursa’yı gezmeye başlıyoruz. Gezimize Hacivat ve Karagöz’ün Evi ile başlıyoruz.Bursa’nın halk oyunu olan Kılıç Kalkanla ilgili bilgilerin verildiği ve kıyafetlerinin sergilendiği evi ziyaret ediyoruz. Sonrasında tarihte sadece Dört Köprü üzerinde çarşıların olduğu Irgandı Köprüsü gezimizi gerçekleştiriyoruz. Heykel, Yeşil Camii ve Yeşil Türbe gezilerinin ardından tarihi bölgede serbest zaman veriyoruz. Tarihi Kapalı Çarşı ve Ulu Camii gezildikten sonra Osman Gazi ve Orhan Gazi’nin türbelerinin bulunduğu Tophane’ye çıkıyor ve şehrin panoramik fotoğrafını çekiyoruz. Bursa gezilerimizin sonrasında Uluabat (Apollont) Gölü kıyısında doğa ile tarihin bir arada buluştuğu eşsiz bir güzellik sunan Gölyazı’ya gidiyoruz. Tarihi havası, yemyeşil doğası, sıcak sohbetli köy kadınları, yemyeşil gölün emektar balıkçı amcaları, torunları ile tarih kokan evinin bahçesinde gülüp eğlenen tonton dedeler ve nineler, alın teri ile fırınından ekmeğini çıkaran hanım teyzeleri ile bizleri büyüleyecektir. Bu güzel gezilerimiz sonrası İstanbul’a olan dönüş yolculuğumuza başlıyoruz. Akşam saatlerinde siz sayın misafirlerimizi Anı Tur’un diğer seyahatlerinde tekrar görüşmek üzere, aldığımız noktalara bırakıyoruz. Hoşçakalın. 

ÜCRETE DAHİL OLAN HİZMETLER

*Mercedes Tourismo veya Travego Vb. Otobüsler Ile Ulasim
*Profesyonel Rehber Ile Çevre Gezileri
*Ani Tur Otobüs Içi Ikramlari
*Ani Tur Güvencesi
*1618 Nolu Turizm Kanununa Göre Zorunlu Seyahat Sigortasi
*Ek Hizmetler
*Otobüste Kahvalti Paketi

ÜCRETE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

* Tüm Öglen Yemekleri
* Tüm Yemeklerde Alinan Içecekler
* Tüm Özel Harcamalar
* Ekstra Belirtilen Tüm Organizasyonlar

EK HİZMETLER BEDELİ KAPSAMI

Tur Programina Dâhil Olan Tüm Milli Park ve Ören Yeri Girisleri, Yardimci Rehberlik Ücretleri, Otopark Ücretleri, Tekne Turlari, Minibüs Ücretleri ve Turlara Göre Degisen Diger Ücretler Bu Kapsamdadir. Hangi Kuruma Bagli Oldugu Fark Etmeksizin, Tüm Müze Giris Ücretleri Misafirlerimize Aittir. Müze Girislerini Ofiste Ödemek Isteyen Misafirler, “EK HIZMET BEDELI (TAM)” Seçenegini Kullanarak Müze Giris Ücretlerini Rezervasyon Asamasinda Ödeyebilirler. Bu Durumda Satin Alinan Turun Müzelerinin Toplam Tutarina Göre Anitur; Müzekart Vererek ya da Giriste Bilet Alarak Misafirlerinin Müzelere Girisini Saglayacaktir. 0-17 Yas Çocuk, 65 Yas ve Üstü Yetiskin, Müzekart Sahibi, Sari Basin Karti Sahibi, Engelli Karti Sahibi Misafirlerimiz, Turizm Bakanligi’na Bagli Müzelere Ücretsiz Girdiginden, Bu Misafirlerimizin “EK HIZMET BEDELI (INDIRIMLI)” Seçenegini Tercih Etmesi Gerekmektedir. Bu Statüdeki Misafirlerimiz, “EK HIZMET BEDELI (INDIRIMLI)” Seçenegini Tercih Etmeleri Durumunda, Turizm Bakanligi’na Bagli Olmayan Müzelerdeki Giris Ücretlerini Kendileri Ödeyecektir. Türkiye Cumhuriyeti Vatandasi Olmayan Misafirler (Yabanci Uyruklu Misafirler) “EK HIZMET BEDELI (INDIRIMLI)” Seçenegini Seçip, Turdaki Müze Girislerini Kendileri Ödeyecektir.

İPTAL VE İADE GÜVENCE PAKETİ KAPSAMI

 

Tura Çikis  Gününden; 72 Saat (3 Gün) Öncesine Kadar Rezervasyon Iptal Talebinde Bulunulmasi veya Degisiklik Halinde Kosulsuz Yüzde 100 Kesintisiz Iade Garantisi Sunuluyor. 1, 2 veya 3 Gece Konaklamali Turlarda Paket Bedeli Kisi Basi 20 TL’dir. 4 Gece ve Üzeri Konaklamali Turlarda Paket Bedeli Kisi Basi 25 TL’dir. Uçakli Turlarda Iptal Iade Güvence Paketi Eklenememektedir.


1618 NOLU ZORUNLU SEYAHAT SIGORTASI KAPSAMI


Acentenin iflasi veya herhangi bir nedenle paket tur hizmetinin verilememesini kapsar. Saglik sigortasi degildir, tedavi masraflarini karsilamaz. (Özel saglik sigortasi misafire ait özel harcamadir)

 

ÖNEMLI: Otobüslü Turlarda 00-1,99 Yas Çocuklardan Ücret Alinmaz. Eger Çocuklar Için Otobüste Koltuk Istenirse 02-06 Yas Çocuk Fiyati Uygulanir. 0-7 Yas Çocuklar Ek Hizmet Bedeli Ödemez.

Çocuk Indirimleri Iki Yetiskin Yaninda ve Tek Bir Çocuk Için Uygulanabilir. Rehberimiz Programi Tamamen Gerçeklestirmek Kaydi Ile Programin Seyrinde Degisiklik Yapabilir. Turlarimiz Otel, Otobüs, Tur Programi Ve Rehberlik Hizmetleri Ile Bir Bütündür Ayri Ayri Düsünülemez. 0–6 Yas Çocuklarda Otel Konaklamasinda Yatak Verilmeyebilir. Triple Odalarda 3. Yatak Normal Yatak Konforunda Olmayabilir. Otel Duruma Göre Misafirlerimize Açilir-Kapanir Yatak ya da Çekyat Verebilir. 2 Yasini Doldurmus Her Bireyin Otobüste Koltuk Almasi Zorunludur. Tur Içeresinde Kullanilmayan Ulasim, Konaklama, Çevre Gezileri Vb. Haklar Iade Edilemez. Rezervasyon Esnasinda Koltuk Sözü Verilemez. Koltuk Numaralari Rezervasyon Tarih Sirasina Göre Belirlenir. Turu Erken Satin Alan Misafirler Önde Oturmaya Hak Kazanirlar. 4 Gece ve Üzeri Konaklamali Turlarda Oturma Düzeni Birer Sira Kaydirilarak Rotasyon Uygulamasi Gerçeklestirilir. Afise Edilen Fiyatlar “INDIRIMLI EK HIZMET BEDELI” Baz Alinarak Hesaplanmistir. Uçakli Turlarda Kademeli Fiyat Uygulamasi Geçerlidir. Uçaklarin Dolulugu Arttikça Tur Fiyatlari da Artmaktadir. Uçakli Turlarda Anitur, Yogunluga Bagli Olarak ve Programi Aksatmamak Kaydiyla; Havalimani, Havayolu Sirketi ve Uçus Saati Degistirme Hakkini Sakli Tutar. Atatürk Havalimani’ndan Sabiha Gökçen’e ya da Tersi Degisikliklerde Anitur, Misafirlerine Ücretsiz Servis Vermek Zorundadir. Tur Programinda Belirtilen Saatler, Normal Hava ve Yol Kosullarina Göre Hesaplanmis Olup, Olasi Gecikmelerde, Anitur’un Sorumlulugu, Misafirin Ise Tazminat Hakki Yoktur. Tur Konaklama Bölgelerinde ve Otellerinde Yogunluga Göre Ayni Standartlarda Olmak Kaydi Ile Degisiklik Yapilabilir. Tur Öncesi ya da Tur Esnasinda Hava Muhalefeti Nedeniyle Yapilamayan Turlardan Ani Tur’un Sorumlulugu Yoktur. Bu Turun Hareketi Için Minimum Katilimci Sayisi 30 Olarak Öngörülmüstür. Yeterli Sayida Çogunluk Olmadiginda Turu 20 Gün Önceden Haber Vermek Kaydi Ile Iptal Hakki Ani Tur’da Saklidir. Turun Iptali Durumunda Ani Tur Iptalini Bizzat Bildirmek Zorundadir. Yasal Süreç Oldugundan Tazminat Hakki Yoktur. Ön Ödeme Tutari Kayit Tarihinde Rezervasyon Bedelinin Minimum % 30’dur. Turun Hareket Tarihinden 7 Gün Önce Kalan Tur Bedelinin Tamamlanmasi Gerekir.

DİĞER

-


OTOBÜSLER
MERCEDES TRAVEGO & TOURISMO: 46+1+1 Koltuklandirma, Abs, Asr, Klimali, Karoseri Indirme Kaldirma Sistemi Tempomat (Hiz Sinirlayici ve Sabitleyici), TV, DVD Player (DVD, VCD, CD, MP3), Önde ve Ortada 15" LCD monitör.

MAN FORTUNA: 46+1+1 Koltuklandirma, Abs, Asr, Klimali, Karoseri Indirme Kaldirma Sistemi Tempomat (Hiz Sinirlayici ve Sabitleyici), TV, DVD Player (DVD, VCD, CD, MP3), Önde ve Ortada 15" LCD monitör.

NEOPLAN CITYLINER / TOURLINER: 46+1+1 Koltuklandirma, Abs, Asr, Klimali, Karoseri Indirme Kaldirma Sistemi Tempomat (Hiz Sinirlayici ve Sabitleyici), TV, DVD Player (DVD, VCD, CD, MP3), Önde ve Ortada 15" LCD monitör.

TEMSA SAFIR / MARATON: 46+1+1 Koltuklandirma, Abs, Asr, Klimali, Karoseri Indirme Kaldirma Sistemi Tempomat (Hiz Sinirlayici ve Sabitleyici), TV, DVD Player (DVD, VCD, CD, MP3), Önde ve Ortada 15" LCD monitör.

 

MIDIBUSLER
ISUZU TURKUAZ: 31+1 Veya 27 + 1 Koltuklandirma, Yatar Otobüs Koltuklu, Abs, Asr, Klima, 1 Adet Monitör, 1 Adet Buzdolabi, Su Isiticili Mutfak Ünitesi, Okuma Lambalari, Rehber Anonsu Için Ses Sistemi, Cd Ve Dvd Oynatici.

NOVO LUX: 31+1 Veya 27 + 1 Koltuklandirma, Yatar Otobüs Koltuklu, Abs, Asr, Klima, 1 Adet Monitör, 1 Adet Buzdolabi, Su Isiticili Mutfak Ünitesi, Okuma Lambalari, Rehber Anonsu Için Ses Sistemi, Cd Ve Dvd Oynatici.

TEMSA PRESTIGE: 31+1 Veya 27 + 1 Koltuklandirma, Yatar Otobüs Koltuklu, Abs, Asr, Klima, 1 Adet Monitör, 1 Adet Buzdolabi, Su Isiticili Mutfak Ünitesi, Okuma Lambalari, Rehber Anonsu Için Ses Sistemi, Cd Ve Dvd Oynatici.

MINIBUSLER
MERCEDES SPRINTER: 12+1 veya 16 + 1 Koltuklandirma, Özel Tasarlanmis Yatar Otobüs Deri Koltuklu, Abs, Asr, Klima, 1 Adet Buzdolabi, Okuma Lambalari, Rehber Anonsu Için Ses Sistemi, Cd Ve Dvd Oynatici.

WOLKSWAGEN CRAFTER: 12+1 veya 16 + 1 Koltuklandirma, Özel Tasarlanmis Yatar Otobüs Deri Koltuklu, Abs, Asr, Klima, 1 Adet Buzdolabi, Okuma Lambalari, Rehber Anonsu Için Ses Sistemi, Cd Ve Dvd Oynatici.

NOT: Turlarimizda kisi sayisina göre, yukarida belirtilen araç tiplerinden herhangi birisi kullanilir.DİKKAT: Tur sirküsü yayımlandığı Thursday, June 22, 2017 tarihinde geçerlidir. Aynı tura ait, daha sonraki bir tarihte yayımlanacak tur sirküsü bir öncekini geçersiz kılar.


TUR PROGRAMLARIMIZ 6502 NOLU TÜKETICI KANUNUNA UYGUN OLARAK HAZIRLANMISTIR.

Ücret Tablosu

KISI BASI 80 TL

“Mevcut sistem fiyatları %35 indirim uygulanmış net fiyatlardır.”

Afise Edilen Fiyatlar, Belirtilen Periyottaki En Uygun Fiyatli Tur Tarihin Fiyatlaridir. Doluluga Bagli Olarak Fiyatlar Degismektedir.

BU TURU SATIN ALMAK İÇİN TIKLAYINIZ
GEÇERLİ FİYAT AÇIKLAMASI

Ücretlendirmede liste fiyatları esastır. Ancak konaklamanın kampanyalı dönemlerde gerçekleşecek olması halinde; kampanya tarihleri, bu tarihlerde uygulanacak indirim oranları ve ücretlendirmeye esas alınacak kampanyalı fiyatlar; liste fiyatının üzeri çizilerek kalın punto ile belirtilmiştir.

Ödeme Detayları
 Günübirlik Bursa Gölyazı Turu

Çocuk Indirimleri Iki Yetiskin Yaninda ve Tek Bir Çocuk Için Uygulanabilir. Rehberimiz Programi Tamamen Gerçeklestirmek Kaydi Ile Programin Seyrinde Degisiklik Yapabilir. Turlarimiz Otel, Otobüs, Tur Programi Ve Rehberlik Hizmetleri Ile Bir Bütündür Ayri Ayri Düsünülemez. 0–6 Yas Çocuklarda Otel Konaklamasinda Yatak Verilmeyebilir. Triple Odalarda 3. Yatak Normal Yatak Konforunda Olmayabilir. Otel Duruma Göre Misafirlerimize Açilir-Kapanir Yatak ya da Çekyat Verebilir. 2 Yasini Doldurmus Her Bireyin Otobüste Koltuk Almasi Zorunludur. Tur Içeresinde Kullanilmayan Ulasim, Konaklama, Çevre Gezileri Vb. Haklar Iade Edilemez. Rezervasyon Esnasinda Koltuk Sözü Verilemez. Koltuk Numaralari Rezervasyon Tarih Sirasina Göre Belirlenir. Turu Erken Satin Alan Misafirler Önde Oturmaya Hak Kazanirlar. 4 Gece ve Üzeri Konaklamali Turlarda Oturma Düzeni Birer Sira Kaydirilarak Rotasyon Uygulamasi Gerçeklestirilir. Afise Edilen Fiyatlar “INDIRIMLI EK HIZMET BEDELI” Baz Alinarak Hesaplanmistir. Uçakli Turlarda Kademeli Fiyat Uygulamasi Geçerlidir. Uçaklarin Dolulugu Arttikça Tur Fiyatlari da Artmaktadir. Uçakli Turlarda Anitur, Yogunluga Bagli Olarak ve Programi Aksatmamak Kaydiyla; Havalimani, Havayolu Sirketi ve Uçus Saati Degistirme Hakkini Sakli Tutar. Atatürk Havalimani’ndan Sabiha Gökçen’e ya da Tersi Degisikliklerde Anitur, Misafirlerine Ücretsiz Servis Vermek Zorundadir. Tur Programinda Belirtilen Saatler, Normal Hava ve Yol Kosullarina Göre Hesaplanmis Olup, Olasi Gecikmelerde, Anitur’un Sorumlulugu, Misafirin Ise Tazminat Hakki Yoktur. Tur Konaklama Bölgelerinde ve Otellerinde Yogunluga Göre Ayni Standartlarda Olmak Kaydi Ile Degisiklik Yapilabilir. Tur Öncesi ya da Tur Esnasinda Hava Muhalefeti Nedeniyle Yapilamayan Turlardan Ani Tur’un Sorumlulugu Yoktur. Bu Turun Hareketi Için Minimum Katilimci Sayisi 30 Olarak Öngörülmüstür. Yeterli Sayida Çogunluk Olmadiginda Turu 20 Gün Önceden Haber Vermek Kaydi Ile Iptal Hakki Ani Tur’da Saklidir. Turun Iptali Durumunda Ani Tur Iptalini Bizzat Bildirmek Zorundadir. Yasal Süreç Oldugundan Tazminat Hakki Yoktur. Ön Ödeme Tutari Kayit Tarihinde Rezervasyon Bedelinin Minimum % 30’dur. Turun Hareket Tarihinden 7 Gün Önce Kalan Tur Bedelinin Tamamlanmasi Gerekir.

Tur Otelleri
Tur Güzergahı
Gidiş & Dönüş
Gidiş
24 Haziran 2017 Cumartesi
24 Haziran 2017 Cumartesi
25 Haziran 2017 Pazar
25 Haziran 2017 Pazar
1 Temmuz 2017 Cumartesi
1 Temmuz 2017 Cumartesi
2 Temmuz 2017 Pazar
2 Temmuz 2017 Pazar
8 Temmuz 2017 Cumartesi
8 Temmuz 2017 Cumartesi
9 Temmuz 2017 Pazar
9 Temmuz 2017 Pazar
15 Temmuz 2017 Cumartesi
15 Temmuz 2017 Cumartesi
16 Temmuz 2017 Pazar
16 Temmuz 2017 Pazar
22 Temmuz 2017 Cumartesi
22 Temmuz 2017 Cumartesi
23 Temmuz 2017 Pazar
23 Temmuz 2017 Pazar
29 Temmuz 2017 Cumartesi
29 Temmuz 2017 Cumartesi
30 Temmuz 2017 Pazar
30 Temmuz 2017 Pazar
5 Ağustos 2017 Cumartesi
5 Ağustos 2017 Cumartesi
6 Ağustos 2017 Pazar
6 Ağustos 2017 Pazar
12 Ağustos 2017 Cumartesi
12 Ağustos 2017 Cumartesi
13 Ağustos 2017 Pazar
13 Ağustos 2017 Pazar
19 Ağustos 2017 Cumartesi
19 Ağustos 2017 Cumartesi
20 Ağustos 2017 Pazar
20 Ağustos 2017 Pazar
26 Ağustos 2017 Cumartesi
26 Ağustos 2017 Cumartesi
27 Ağustos 2017 Pazar
27 Ağustos 2017 Pazar
2 Eylül 2017 Cumartesi
2 Eylül 2017 Cumartesi
3 Eylül 2017 Pazar
3 Eylül 2017 Pazar
9 Eylül 2017 Cumartesi
9 Eylül 2017 Cumartesi
10 Eylül 2017 Pazar
10 Eylül 2017 Pazar
16 Eylül 2017 Cumartesi
16 Eylül 2017 Cumartesi
17 Eylül 2017 Pazar
17 Eylül 2017 Pazar
23 Eylül 2017 Cumartesi
23 Eylül 2017 Cumartesi
24 Eylül 2017 Pazar
24 Eylül 2017 Pazar
30 Eylül 2017 Cumartesi
30 Eylül 2017 Cumartesi
1 Ekim 2017 Pazar
1 Ekim 2017 Pazar
7 Ekim 2017 Cumartesi
7 Ekim 2017 Cumartesi
8 Ekim 2017 Pazar
8 Ekim 2017 Pazar
14 Ekim 2017 Cumartesi
14 Ekim 2017 Cumartesi
15 Ekim 2017 Pazar
15 Ekim 2017 Pazar
21 Ekim 2017 Cumartesi
21 Ekim 2017 Cumartesi
22 Ekim 2017 Pazar
22 Ekim 2017 Pazar
28 Ekim 2017 Cumartesi
28 Ekim 2017 Cumartesi
29 Ekim 2017 Pazar
Dönüş
25 Haziran 2017 Pazar
24 Haziran 2017 Cumartesi
25 Haziran 2017 Pazar
26 Haziran 2017 Pazartesi
2 Temmuz 2017 Pazar
1 Temmuz 2017 Cumartesi
2 Temmuz 2017 Pazar
3 Temmuz 2017 Pazartesi
9 Temmuz 2017 Pazar
8 Temmuz 2017 Cumartesi
9 Temmuz 2017 Pazar
10 Temmuz 2017 Pazartesi
16 Temmuz 2017 Pazar
15 Temmuz 2017 Cumartesi
16 Temmuz 2017 Pazar
17 Temmuz 2017 Pazartesi
23 Temmuz 2017 Pazar
22 Temmuz 2017 Cumartesi
23 Temmuz 2017 Pazar
24 Temmuz 2017 Pazartesi
30 Temmuz 2017 Pazar
29 Temmuz 2017 Cumartesi
30 Temmuz 2017 Pazar
31 Temmuz 2017 Pazartesi
6 Ağustos 2017 Pazar
5 Ağustos 2017 Cumartesi
6 Ağustos 2017 Pazar
7 Ağustos 2017 Pazartesi
13 Ağustos 2017 Pazar
12 Ağustos 2017 Cumartesi
13 Ağustos 2017 Pazar
14 Ağustos 2017 Pazartesi
20 Ağustos 2017 Pazar
19 Ağustos 2017 Cumartesi
20 Ağustos 2017 Pazar
21 Ağustos 2017 Pazartesi
27 Ağustos 2017 Pazar
26 Ağustos 2017 Cumartesi
27 Ağustos 2017 Pazar
28 Ağustos 2017 Pazartesi
3 Eylül 2017 Pazar
2 Eylül 2017 Cumartesi
3 Eylül 2017 Pazar
4 Eylül 2017 Pazartesi
10 Eylül 2017 Pazar
9 Eylül 2017 Cumartesi
10 Eylül 2017 Pazar
11 Eylül 2017 Pazartesi
17 Eylül 2017 Pazar
16 Eylül 2017 Cumartesi
17 Eylül 2017 Pazar
18 Eylül 2017 Pazartesi
24 Eylül 2017 Pazar
23 Eylül 2017 Cumartesi
24 Eylül 2017 Pazar
25 Eylül 2017 Pazartesi
1 Ekim 2017 Pazar
30 Eylül 2017 Cumartesi
1 Ekim 2017 Pazar
2 Ekim 2017 Pazartesi
8 Ekim 2017 Pazar
7 Ekim 2017 Cumartesi
8 Ekim 2017 Pazar
9 Ekim 2017 Pazartesi
15 Ekim 2017 Pazar
14 Ekim 2017 Cumartesi
15 Ekim 2017 Pazar
16 Ekim 2017 Pazartesi
22 Ekim 2017 Pazar
21 Ekim 2017 Cumartesi
22 Ekim 2017 Pazar
23 Ekim 2017 Pazartesi
29 Ekim 2017 Pazar
28 Ekim 2017 Cumartesi
29 Ekim 2017 Pazar