Anı Tur
Kurumsal
Müşteri Hizmetleri
Biz Sizi Arayalım
Üyelik
0850 300 0 264
SATIŞ MERKEZİ

Hapoel Beer Sheva Beşiktaş Maç Turu

Biz Sizi Arayalım
Grup Rezervasyon
 Hapoel Beer Sheva Beşiktaş Maç Turu Hapoel Beer Sheva Beşiktaş Maç Turu Hapoel Beer Sheva Beşiktaş Maç Turu Hapoel Beer Sheva Beşiktaş Maç Turu Hapoel Beer Sheva Beşiktaş Maç Turu
 • 0 Yorum Yorum Ekle

Fiyat Sorunuz
 • 15 Şubat Hareket
 • Atlas Global Havayolları
Bu Tur İçin Gerekli Vizeler

Vize Sorgulama

Rezervasyon Numaranız
Tur Programı
1.GÜN
İSTANBUL – TEL AVİV

İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı Dış hatlar gidiş terminali önünde 09:00’da buluşuyoruz. Bilet ve bagaj işlemlerimizin ardından Atlas Global Hava Yollarının özel sefer sayılı uçuşu ile 12:00’ de Telaviv Havalimanına hareket ediyoruz. Yaklaşık 2 saatlik uçuşun ardından yerel saat ile 13:00’de Telaviv Havalimanına varış. Varışımıza istinaden havalimanında bizleri bekleyen özel otobüsümüz ile panoramik Telaviv şehir turumuz için hareket ediyoruz. Turumuz esnasında; dünyanın en eski yerleşim merkezlerinden biri kabul edilen Yafa Limanı’ nı gezip, Ardından Osmanlı Karakolu, Al-Bahr Camii, Osmanlı hapisanesi panoramik olarak göreceğimiz yerler arasındadır. Ardından UNESCO Dünya Kültür Mirası Listesi' nde yer alan Tel Aviv' de; restore edilen Osmanlı Tren İstasyonu' nu, King George, Dizengoff, Rodhchild, İbn Gvriol caddeleri ve Yitsak Rabin'in suikaste uğradığı Kikar Ha Medina göreceğimiz yerler arasındadır. Şehrin tipik mahallelerini ve İsrail' in modern yüzünü panoramik olarak göreceğiz. Serbest zamanın ardından Telaviv deki otelimize transfer.

2.GÜN
TELAVİV – BEERSHEBA (16 ŞUBAT MAÇ GÜNÜ)

Kahvaltının ardından serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz için maç öncesi ekstra düzenlenecek olan Kudüs Turumuza katılabilirler. Turumuz esnasında Zeytin Dağı tepesinden panoramik Kudüs, Kanuni Sultan Süleyman tarafından restore edilen eski şehir surları ve Dung ( çöp ) kapısından eski şehire geçiş Yahudilerce kutsal Ağlama (Batı) Duvarı ziyareti, sonra Haram-ül Şerif’e çıkış, burada Hz. Muhammed’in Mirac’a yükseldiği Kubbet-ül Sahra, El Aksa Camii, egzotik Arap Çarşısı , Hz. İsa’nın çarmıha gerilmek üzere geçirildiği Izdirap Yolu / Via Dolorosa, Hz. İsa’nın naaşının konduğu ve mezarının bulunduğu yere Bizanslılarca inşa edilen ve tüm Hıristiyanlarca kutsal Holy Sepulchre Kilisesi, Yahudi/Hıristiyan/Müslüman Mahalleleri, Cardo ve Yafa kapısından eski şehirden çıkış yapacağız. Daha sonra yeni şehre geçiş, Parlamento Binası,Yemin Moshe . Rehberimizin belirleyeceği saatte 22.05’de oynanacak Hapoel Beer Sheva & Beşiktaş maçını seyretmek üzere Toto Jacob Turner Stadı’na transfer. “BEŞİKTAŞ'ımıza başarılar dileriz. Maç sonrası otelimize transfer. Geceleme otelimizde

 

3.GÜN
TELAVİV – İSTANBUL

Otelimizde alacağımız kahvaltının ardından Kiev Havalimanı'na hareket. Bagaj ve check-in işlemlerinin ardından Atlas Global Hava Yolları'nın özel seferi ile İSTANBUL Sabiha Gökçen Havalimanı'na 17:00 hareket. Saat 20:00’de varış ve turumuzun sonu.

Ücrete Dahil Olan Hizmetler
 • Atlas Global Havayollari ile Istanbul – Telaviv – Istanbul ekonomi sinifi uçak bileti,
 • Havalimani vergileri ve servisleri bedeli
 • 2 gece Telaviv ‘de tercih edilen otelde oda- kahvalti konaklama
 • Havalimani / Otel / Havalimani Transferleri
 • Otel / Stad / Otel transferi
 • Profesyonel Türkçe rehberlik hizmetleri
 • Telaviv Sehir turu ( Otoritelerin onayina istinaden yapilacaktir )
Ücrete Dahil Olmayan Hizmetler
 • Ögle ve Aksam yemekleri,
 • Maç Bileti (Maç Bileti Garantisi Yoktur)
 • Tüm kisisel harcamalar
 • Vize ücreti 40 Euro
 • Seyahat saglik sigortasi (15 Euro) 
 • Yurtdisi çikis harci (15 TL)       
Önemli

Anitur, hava yolu sirketi ile yolcu arasinda araci konumunda olup, 28/09/1955 Lahey Protokolü’ne tabidir. Uçus öncesinde saatler degisebilir ve tüm saatlerin hareket tarihlerinden 48 saat önce teyit edilmesi gerekmektedir. Yurtdisi gezilerinde en az 6 ay geçerli pasaport olmasi mecburidir. Paket tura katilacak sayinin yeterli olmamasi durumunda 5 gün öncesinden tur iptali tüketiciye bildirilir. Uçagin inecegi sehre göre parkurlarda degisiklikler olabilir. Uçak tipi ve saatinin degismesi mümkün olup, bu durum sözlesme aninda bildirilmis ve YOLCU SAAT DEGISIKLIGI RISKINI KABUL EDEREKturu satin almistir.

BU TUR IÇIN YOLCULARIMIZIN ISRAIL VIZESI ALMALARI GEREKMEKTEDIR. VIZE BASVURUSU IÇIN EN AZ 6 AY GEÇERLI PASAPORT ILE ACENTAMIZDAN TEMIN EDEBILECEGINIZ, VIZE IÇIN GEREKLI EVRAKLAR LISTESINDE BELIRTILEN BELGELER GEREKMEKTEDIR. YESIL PASAPORT SAHIPLERI IÇIN VIZE UYGULAMASI OLMAYIP, EN AZ 6 AY GEÇERLI PASAPORT TASIMALARI YETERLIDIR. VIZELER SEYAHAT BASLANGICINDAN ÖNCE TÜRKIYE’DEKI ILGILI KONSOLOSLUKLARDAN ALINMAK ZORUNDADIR. GIRIS YAPILAN ÜLKENIN SINIR KAPILARINDA VIZE ALINAMAZ. VIZE ALINMIS OLMASI O ÜLKEYE GIRIS YAPILABILECEGI ANLAMINA GELMEZ. PASAPORT POLISI SIZI ÜLKEYE SOKMAMA YETKISINE SAHIPTIR. BÖYLE BIR DURUMDA SORUMLULUK YOLCUYA AITTIR.

DİĞER

-

Fiyat Sorunuz
Tur Otelleri
 3 Yıldızlı İsrail Otelleri
3 Yıldızlı İsrail Otelleri
İsrail- Haifa

-

Harita
Bu Turun Yapılacağı Tarihleri Öğrenmek İstiyorsanız Call Centerimizi Arayınız