Anı Tur
Kurumsal
Müşteri Hizmetleri
Biz Sizi Arayalım
Üyelik
0850 300 0 264
SATIŞ MERKEZİ

Hapoel Beer Sheva Beşiktaş Maç Turu

Biz Sizi Arayalım
Grup Rezervasyon
 Hapoel Beer Sheva Beşiktaş Maç Turu Hapoel Beer Sheva Beşiktaş Maç Turu Hapoel Beer Sheva Beşiktaş Maç Turu Hapoel Beer Sheva Beşiktaş Maç Turu Hapoel Beer Sheva Beşiktaş Maç Turu
 • 0 Yorum Yorum Ekle

Fiyat Sorunuz
 • 15 Şubat Hareket
 • Atlas Global Havayolları
Bu Tur İçin Gerekli Vizeler

Vize Sorgulama

Rezervasyon Numaranız
Tur Programı
1.GÜN
İSTANBUL – TEL AVİV

İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı Dış hatlar gidiş terminali önünde 09:00’da buluşuyoruz. Bilet ve bagaj işlemlerimizin ardından Atlas Global Hava Yollarının özel sefer sayılı uçuşu ile 12:00’ de Telaviv Havalimanına hareket ediyoruz. Yaklaşık 2 saatlik uçuşun ardından yerel saat ile 13:00’de Telaviv Havalimanına varış. Varışımıza istinaden havalimanında bizleri bekleyen özel otobüsümüz ile panoramik Telaviv şehir turumuz için hareket ediyoruz. Turumuz esnasında; dünyanın en eski yerleşim merkezlerinden biri kabul edilen Yafa Limanı’ nı gezip, Ardından Osmanlı Karakolu, Al-Bahr Camii, Osmanlı hapisanesi panoramik olarak göreceğimiz yerler arasındadır. Ardından UNESCO Dünya Kültür Mirası Listesi' nde yer alan Tel Aviv' de; restore edilen Osmanlı Tren İstasyonu' nu, King George, Dizengoff, Rodhchild, İbn Gvriol caddeleri ve Yitsak Rabin'in suikaste uğradığı Kikar Ha Medina göreceğimiz yerler arasındadır. Şehrin tipik mahallelerini ve İsrail' in modern yüzünü panoramik olarak göreceğiz. Serbest zamanın ardından Telaviv deki otelimize transfer.

2.GÜN
TELAVİV – BEERSHEBA (16 ŞUBAT MAÇ GÜNÜ)

Kahvaltının ardından serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz için maç öncesi ekstra düzenlenecek olan Kudüs Turumuza katılabilirler. Turumuz esnasında Zeytin Dağı tepesinden panoramik Kudüs, Kanuni Sultan Süleyman tarafından restore edilen eski şehir surları ve Dung ( çöp ) kapısından eski şehire geçiş Yahudilerce kutsal Ağlama (Batı) Duvarı ziyareti, sonra Haram-ül Şerif’e çıkış, burada Hz. Muhammed’in Mirac’a yükseldiği Kubbet-ül Sahra, El Aksa Camii, egzotik Arap Çarşısı , Hz. İsa’nın çarmıha gerilmek üzere geçirildiği Izdirap Yolu / Via Dolorosa, Hz. İsa’nın naaşının konduğu ve mezarının bulunduğu yere Bizanslılarca inşa edilen ve tüm Hıristiyanlarca kutsal Holy Sepulchre Kilisesi, Yahudi/Hıristiyan/Müslüman Mahalleleri, Cardo ve Yafa kapısından eski şehirden çıkış yapacağız. Daha sonra yeni şehre geçiş, Parlamento Binası,Yemin Moshe . Rehberimizin belirleyeceği saatte 22.05’de oynanacak Hapoel Beer Sheva & Beşiktaş maçını seyretmek üzere Toto Jacob Turner Stadı’na transfer. “BEŞİKTAŞ'ımıza başarılar dileriz. Maç sonrası otelimize transfer. Geceleme otelimizde

 

3.GÜN
TELAVİV – İSTANBUL

Otelimizde alacağımız kahvaltının ardından Kiev Havalimanı'na hareket. Bagaj ve check-in işlemlerinin ardından Atlas Global Hava Yolları'nın özel seferi ile İSTANBUL Sabiha Gökçen Havalimanı'na 17:00 hareket. Saat 20:00’de varış ve turumuzun sonu.

Ücrete Dahil Olan Hizmetler
 • Atlas Global Havayolları ile İstanbul – Telaviv – İstanbul ekonomi sınıfı uçak bileti,
 • Havalimanı vergileri ve servisleri bedeli
 • 2 gece Telaviv ‘de tercih edilen otelde oda- kahvaltı konaklama
 • Havalimanı / Otel / Havalimanı Transferleri
 • Otel / Stad / Otel transferi
 • Profesyonel Türkçe rehberlik hizmetleri
 • Telaviv Şehir turu ( Otoritelerin onayına istinaden yapılacaktır )
Ücrete Dahil Olmayan Hizmetler
 • Öğle ve Akşam yemekleri,
 • Maç Bileti (Maç Bileti Garantisi Yoktur)
 • Tüm kişisel harcamalar
 • Vize ücreti 40 Euro
 • Seyahat sağlık sigortası (15 Euro) 
 • Yurtdışı çıkış harcı (15 TL)       
Önemli

Anıtur, hava yolu şirketi ile yolcu arasında aracı konumunda olup, 28/09/1955 Lahey Protokolü’ne tabidir. Uçuş öncesinde saatler değişebilir ve tüm saatlerin hareket tarihlerinden 48 saat önce teyit edilmesi gerekmektedir. Yurtdışı gezilerinde en az 6 ay geçerli pasaport olması mecburidir. Paket tura katılacak sayının yeterli olmaması durumunda 5 gün öncesinden tur iptali tüketiciye bildirilir. Uçağın ineceği şehre göre parkurlarda değişiklikler olabilir. Uçak tipi ve saatinin değişmesi mümkün olup, bu durum sözleşme anında bildirilmiş ve YOLCU SAAT DEĞİŞİKLİĞİ RİSKİNİ KABUL EDEREKturu satın almıştır.

BU TUR İÇİN YOLCULARIMIZIN ISRAIL VİZESİ ALMALARI GEREKMEKTEDİR. VİZE BAŞVURUSU İÇİN EN AZ 6 AY GEÇERLİ PASAPORT İLE ACENTAMIZDAN TEMİN EDEBİLECEĞİNİZ, VİZE İÇİN GEREKLİ EVRAKLAR LİSTESİNDE BELİRTİLEN BELGELER GEREKMEKTEDİR. YEŞİL PASAPORT SAHİPLERİ İÇİN VİZE UYGULAMASI OLMAYIP, EN AZ 6 AY GEÇERLİ PASAPORT TAŞIMALARI YETERLİDİR. VİZELER SEYAHAT BAŞLANGICINDAN ÖNCE TÜRKİYE’DEKİ İLGİLİ KONSOLOSLUKLARDAN ALINMAK ZORUNDADIR. GİRİŞ YAPILAN ÜLKENİN SINIR KAPILARINDA VİZE ALINAMAZ. VİZE ALINMIŞ OLMASI O ÜLKEYE GİRİŞ YAPILABİLECEĞİ ANLAMINA GELMEZ. PASAPORT POLİSİ SİZİ ÜLKEYE SOKMAMA YETKİSİNE SAHİPTİR. BÖYLE BİR DURUMDA SORUMLULUK YOLCUYA AİTTİR.

DİĞER

-

Fiyat Sorunuz
Tur Otelleri
 3 Yıldızlı İsrail Otelleri
3 Yıldızlı İsrail Otelleri
İsrail- Haifa

-

Harita
Bu Turun Yapılacağı Tarihleri Öğrenmek İstiyorsanız Call Centerimizi Arayınız