Anı Tur
Kurumsal
Müşteri Hizmetleri
Biz Sizi Arayalım
Üyelik
0850 300 0 264
SATIŞ MERKEZİ

Hemera İle Kuzey On İki Adalar Yat Turu

Biz Sizi Arayalım
Grup Rezervasyon
 Hemera İle Kuzey On İki Adalar Yat Turu Hemera İle Kuzey On İki Adalar Yat Turu Hemera İle Kuzey On İki Adalar Yat Turu Hemera İle Kuzey On İki Adalar Yat Turu Hemera İle Kuzey On İki Adalar Yat Turu Hemera İle Kuzey On İki Adalar Yat Turu
 • 0 Yorum Yorum Ekle

Bu Turumuzun Bütün Kontenjanları Tükenmiştir.İlginiz İçin Teşekkür Ederiz.
 • Her Pazar Hareket
 • Bodrum, Knidos, İnceburun, Kargı, Dirsekbuku, Kızılada, Bozburun, Rodos, Simi, Nisyros, Kos, Karaada
Tur Programı

HEMERA İLE KUZEY ON İKİ YUNAN ADALARI
MAVİ YOLCULUK YAT TURU 7 GECE 8 GÜN

 

01 HAZİRAN İTİBARİYLE HER PAZAR
05 EKİM'E KADAR KESİN KALKIŞLI

7 GECE TAM PANSİYON YAT KONAKLAMASI

1.GÜN
BODRUM

Bodrum Limanı'nda teknelerinize saat 15.30’dan itibaren yerleşebilirsiniz. Akşam yemeği ve geceleme Bodrum Limanı'nda yapılır.

2.GÜN
PSERİMOS - LEROS

Tur programı ve tekne hakkında bilgiler verilir. Gümrük işlemleri tamamlanır. Kos Adası'na hareket. Antik Dünya'nın en iyi bilinen sağlık merkezi olan Asclepion buradadır, ayrıca tıbbın babası olarak kabul edilen Hippokrates'in doğum yeridir. Bütün Doğu Akdeniz'de sağlık problemi olanlar, İstanköy (Kos) Adası'nda tedavi edilirdi. On iki Adaların (Dodecanese Islands ) en büyük 2. adası olan İstanköy yumuşak bir iklime sahiptir ve çok bereketli toprakları vardır. Adada 560 yaşında bir ağaç ve 211 yıllık bir çeşme olup, aynı zamanda 290 km. uzunluğunda plajlar vardır. Limana çok yakın olan Lambi Plajı'nda hemen yüzebilirsiniz. Kos, en iyi gece hayatına sahip adalardan birisidir. Nafklirou adı verilen barlar sokağı oldukça kalabalık, canlı ve renkli bir sokaktır

3.GÜN
PSERİMOS - LEROS

Güzel bir ada olan Leros’a doğru yola çıkılır. Leros; derin yarları, birçok koy ve köyü ile beraber dağlık, yeşil bir adadır. Xerokampos'da bir yüzme molasından sonra Lakki veya doğudaki Agia Marina Limanına giriş. Adanın merkezi olan; dik merdivenleri, dar sokakları ve çiçek bahçeleri eşliğinde Platonos’u gezebilirsiniz. Platanos’tan 300 basamak çıkarak Leros Kalesini görebilirsiniz! Kiralayacağınız bir motosikletle veya yaya olarak adayı keşfe çıkabilirsiniz.

4.GÜN
PATMOS

Erken saatlerde Patmos Adası'na hareket. Adanın çevresindeki müsait koylardan birisinde yüzme molası verilir. Patmos büyük bir ada değildir, ama en iyi bilinen Yunan Adalarından birisidir. Aziz John İncilin son bölümünü bu adada yazmıştır bu nedenle Patmos bazen Egenin Kudüs’ü olarak tanınır. Şehir merkezine hâkim bir tepedeki Aziz John Manastırı, Kariye (Chora) Köyü ve bütün ada sanki inanç ve bağlılığın nefes aldığı yerlerdir. Mitolojiye göre Patmos, Zeus’un Avcılık ve genç kadınların tanrıçası olan kızı Artemis’e hediyesidir. Antik dönemde Artemis’e ibadet ediliyordu ve Aziz John Manastırı onun tapınağı üzerine inşa edilmiştir. Kahvaltıdan sonra manastırlara doğru bir gezi yapılabilir. Geceleme Patmos Adasında yapılacaktır.

5.GÜN
LİPSİ

Lipsi Adasına varış. Lipsi’nin önündeki küçük adalardan herhangi birinde yüzme molası. Lipsi’de Platis Giolis gibi birçok kristal mavisi sulara sahip, kumlu plajlar mevcuttur. Beyaz evleri, birçok kafeterya, taverna ve restoranların bulunduğu güzel bir meydanı olan şehir merkezi, adada bulunan küçük doğal limanda yer almaktadır. Adada bulunan Catopanaghia ( 7. yy ) ve Panopanaghia ( 15. yy ) kiliseleri ziyaret edilebilir. 

6.GÜN
KALİMNOS ( KİLİMLİ )

Adanın etrafında güzel bir koyda yüzme molası verilir. Öğleden sonra adanın merkezi olan Pothia Limanına girilir. Yüzyıllardır süngercilikle geçinimi sağlamış olan bu adada Massouri, Mirties ve Vlyhadia gibi güzel plajlar bulunmaktadır.

7.GÜN
TURGUTREİS – ASPAT – AKVARYUM – BODRUM

Gümrük işlemleri için Turgutreis’ten Türkiye’ye giriş yapılır. Aspat Koyu’nda bir yüzme molası verilir. Yüksek bir tepenin üzerinde kalıntılardan ibaret olan Aspat Kalesi’ni görebilirsiniz. Kral Mausolos zamanından kalma antik şehir Termera burada kurulmuştur. Bu koy yıllarca korsanların barınağı olmuştur. Ardından bir yüzme molası da balıklarla birlikte kristal sularda yüzeceğiniz Akvaryum’da verilir. Akşam yemeği ve son geceleme Bodrum Limanı’nda yapılır.

8.GÜN
BODRUM

Kahvaltıdan sonra saat 10.30'a kadar tekneden ayrılabilirsiniz.

ÜCRETE DAHİL OLAN HİZMETLER

* Tam Pansiyon Konaklama: Kahvaltı, Öğlen Yemeği, 5 Çayı Kek- Bisküvi Servisi ve Akşam Yemeği.
* Yemek esnasında alınan su ücrete dahildir
* Liman Masrafları ve Vergileri
* Palamar Ücretleri
* Mürettebat Servisi
* Kullanma Suyu
* Dizel ve Benzin
* Nevresim Takımları ve Banyo Havlusu
* Transit Log ve Çıkış İşlemleri
* Yattaki Ekipmanların Ücretsiz Kullanımı
* Yat Sigortası ( Kişisel Seyahat Sigortanızı Yaptırmanızı Tavsiye ederiz. )
* K.D.V.

ÜCRETE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

* Alkollü ve Alkolsüz İçecekler, Bedeli Karşılığında Yat Barından Satın Alınır
* Havaalanı Transferleri
* Tur Güzergâhındaki Ören Yeri Giriş Ücretleri ve Opsiyonel Kara Turları
* Yemek dışında alınan su ücrete dahil değildir

DETAYLAR

Depar Günleri: Her Pazar 18 Mayıs / 05 Ekim dahil

Tekne Tipi : Geleneksel Ahşap Gulet (M/S)

Süreç: 7 Gece 8 Gün 7 Gece Tam Pansiyon Yat Konaklaması

Depar Günü: Pazar

Tekneye Biniş:Bodrum Limanı

Biniş Saati : 15:30’dan sonra 

Tekneden İniş:Bodrum Limanı

İniş Saati :Kahvaltıdan sonra 10:30’dan once

Opsiyonel Kara Turları:Patmos Aziz John Manastırı, Türk Hamamı

ÖNEMLİ NOT

Programda Çocuklar İçin İndirim Uygulanmaz.12 Yaş Altı Çocuklar Tekneye Kabul Edilmez.

GENEL KOŞULLAR

1.Teknelere giriş 1.gün saat 15.30’dan itibarendir ve servisimiz akşam yemeği ile başlar. Teknelerden çıkış ise son gün kahvaltıdan sonra 10.30'a kadardır.

2. İlk ve son gün transfer günleri olduğundan dolayı limanda geceleme yapılır.

3. Mavi Yolculuk esnasında genellikle tekne motor gücü ile seyrine devam eder ancak hava koşulları ve rüzgârın yönü elverdiğince yelkenler de kullanılır. Haftada en az iki kez teknedeki mevcut yelken açılır.

4. Kaptanımız; hava koşullarına göre konuklarımızın güvenliği ve rahatlığı için rotada değişiklikler yapabilir.

5. Konuklarımızın, dışarıdan tekneye alkollü veya alkolsüz içecek getirmelerine müsaade edilmemektedir. İçecekler bedeli karşılığında yat barından temin edilir. İçecek ücretleri tur sonunda ödenir.

6. Dünyanın farklı yerlerinde faaliyet gösteren acentelerimiz tarafından yapılan satışlardan dolayı teknelerimize pek çok farklı ülkeden misafirler gelirler. Bu durum; dünyanın her köşesinden gelen deniz severlerle buluşma, farklı kültürleri tanıma ve yeni arkadaşlıklar kurmak için bir fırsattır. Bu çeşitlilikten ötürü kabin turlarına iştirak edecek misafirlerimize, yatta bulunacak diğer yolcuların milliyeti veya yaş ortalaması ile ilgili taahhütlerde bulunamamaktayız. Kendinize özel bir grup oluşturabilmek için lütfen Özel Yat Kiralama bölümünü inceleyiniz.

7. Kabin Charter Tur programlarımız senelerden beri edindiğimiz tecrübeler ışığında, titizlikle planlanmıştır. Tur programı ve genel şartlar önceden broşürlerimizde ilan edildiği şekildedir. Hiçbir konuğumuzun özel durumuna veya tasarrufuna göre değişiklikler yapılamaz.

8. Teknelerimizde konuklarımız kahvaltılarını yaparlarken, her sabah rutin olan kabin / wc temizliği yapılır. Hafta ortasında ise yat üzerinde genel bir temizlik yapılır.

9. Özel bir durum söz konusu olmadıkça nevresim takımları haftalık olarak kullanılır ve tur esnasında değiştirilmez.

* “Klimalı Lüks Kabin” turlarında nevresim takımları hafta ortasında değiştirilir.

10.Teknelerde uyulması gereken kurallar misafirlerimize tekneye girişte verilir.

YAT STANDARTLARI
 1. Kesin Hareketli Kabin Turlarında; 15 m. ile 43 m. arasında değişen, 2 ila 16 kabinli, direk donanımına sahip olan, geleneksel güneybatı ege yapımı standart ahşap yatlar kullanılır. “Klimalı Lüks Kabin” turlarında klimalı tekneler kullanılır.
 2. Kabinler 2 kişiliktir. Genellikle çift kişilik yataklar vardır. Twin ya da triple oda garantisi verilemez.
 3. Her kabinde özel duş /wc, lomboz (pencere), küçük elbise dolabı, 2 kişi için pike, battaniye, banyo havlusu ve yastık bulunur. Tuvaletler ev tipi sifonlu ya da marina tipi pompalı olabilir.
 4. Teknenin yolcu kapasitesine uygun sayıda can yelekleri, küçük bot ve can salı gibi güvenlik teçhizatları mevcuttur.
 5. Yatların ebatlarına göre en az 1, en fazla 7 personel bulunur.
 6. Elektrik tesisatı 12 volt ya da 24 volt'tur. Jeneratör garantisi verilmez. Limanlarda demirli durumdayken 220 volt olanağı vardır.
 7. Tekneler sigortalıdır fakat kişisel seyahat sigortanızı da yaptırmanızı tavsiye ederiz
 8. Bu yatlarda yolcu kapasitesine uygun ebatlarda yemek masası, yeterli sayıda güneşlenme yatakları, tente altı gölgelik alanlar ve salon bulunur.
 9. Sıcak- soğuk kullanma suyu için yeterli miktarda su tankları ve tesisatı vardır.
 10. Duş / wc suları için yeterli miktarda pis su tankları ve tesisatı bulunur.
 11. Yeterli büyüklükte yakıt tankları ve tesisatı bulunur.
 12. Yatlarda hazırlanacak yemekler için gerekli teçhizata sahip mutfak bulunur.
 13. Kumanya ve içeceklerin soğutulması için gerekli buzluklar ve soğutma gereçleri bulunur.
 14. Yatlarda, konukların kullanımına yönelik basit olta takımları, palet ve şnorkel bulunur.
 15. Barbaros Yatçılık deniz ve hava koşulları doğrultusunda, konukların emniyeti ve rahatı için tur programında değişiklikler yapabilir.
YEMEK MENÜLERİ

Kahvaltı: 7 öğün sabit olarak;

2 çeşit reçel, bal, tereyağı, yeşil zeytin, siyah zeytin, beyaz peynir, kaşar peyniri, yumurta, domates,  salatalık, meyve, süt, limitsiz çay ve kahve.

 

Öğlen Yemeği: 6 öğün farklı olarak;

Sebzeli Tavuk, Taze Fasulye, Patlıcan Musakka, Biber Dolması, Karnıyarık, Fırında Makarna

Pirinç Pilavı, Bulgur Pilavı, Makarna Çeşitleri, Salata Çeşitleri, Yoğurtlu Kızarma, Cacık, Komposto, Meyve.

 

Çay Saati: 7 öğün farklı olarak;

Limitsiz Çay  - Kahve, Bisküvi Kek Çeşitleri Sigara Böreği.

 

Akşam Yemeği: 7 öğün farklı olarak;

Balık Izgara, Balık Tava, Izgara Köfte – Tavuk, Et Sote, Hindi Fileto, Fırında Tavuk.

Mantar Sote, Salata Çeşitleri,  Pirinç Pilavı, Bulgur Pilavı, Makarna Çeşitleri, Barbunya Pilaki, Patates Püre, Yoğurtlu Semizotu, Piyaz, Karışık Kızartma, Cacık, Garnitür, Tatlı, Meyve 

DİĞER

VİZE BİLGİLERİ

 

Geziye Katılan Misafirlerimizin Shengen Vizesi Olması Gerekmektedir.Vizesi Olmayan Misafirlerimiz İçin Vize Alınabilir.

 

T.C. vatandaşlarına vize uygulanır. Yeşil pasaport içinde vize gerekmemektedir. Vize için 5 iş günü gerekmektedir. Vize alabilmeniz için en az 6 ay geçerli pasaport gerekmektedir. Pasaportunuzda daha önce alınmış Schengen ülkelerine ait vize yoksa konsolosluğa şahsen başvurmanız gerekmektedir. 

 

Pasaportunda KKTC giriş damgası olanlar: Eğer pasaportunuzda K.K.T.C giriş damgası var ise Yunanistan Konsolosluğu maalesef ülkeye giriş için gerekli vizeyi vermemektedir.  Böyle bir durumla karşı karşıya iseniz Pasaportunuzu Muhafazaya Aldırma işlemini uygulamalısınız. Bu durum pasaportunuzda farklı ülkelerden vize aldığınız takdirde bir başka ülkenin bu yüzden vizenizi kabul etmemesi durumunda geçerlidir.

 

Bu işlem için gerekli olan belgeler: Bir dilekçe, 4 adet fotoğraf, Nüfus cüzdanı aslı ve fotokopisidir. Bu belgeler ile Emniyet Müdürlüklerinin Pasaport Şube Müdürlüğüne müracaat edilmelisiniz.

 

Pasaport Emniyet Müdürlüğünce muhafaza edilecek ve size yeni pasaport verilecektir. Yolculuk dönüşünde ise eski pasaport tekrar alınıp kullanılabilinir.

BAR LİSTE FİYATLARI

DİKKAT: Tur sirküsü yayımlandığı 08 Aralık 2016 Perşembe tarihinde geçerlidir. Aynı tura ait, daha sonraki bir tarihte yayımlanacak tur sirküsü bir öncekini geçersiz kılar.


TUR PROGRAMLARIMIZ 6502 NOLU TÜKETİCİ KANUNUNA UYGUN OLARAK HAZIRLANMIŞTIR.

Fiyatlar
Kabin
Konaklama
İkili Kabinde Kişi Başı
Tek Kişilik Kabin
Geçerli Tarihler
Standart Kabin
Tam Pansiyon
Peşin:
1,710 TL *
Peşin:
2,736 TL *
01.06.2014
28.06.2014
Standart Kabin
Tam Pansiyon
Peşin:
1,885 TL *
Peşin:
3,015 TL *
29.06.2014
26.07.2014
Standart Kabin
Tam Pansiyon
Peşin:
2,118 TL *
Peşin:
3,500 TL *
27.07.2014
30.08.2014
Standart Kabin
Tam Pansiyon
Peşin:
1,885 TL *
Peşin:
3,015 TL *
31.08.2014
13.09.2014
Standart Kabin
Tam Pansiyon
Peşin:
1,710 TL *
Peşin:
2,736 TL *
14.09.2014
27.09.2014

Fiyatlar Depar Tarihine Göre Uygulanır
Tur Otelleri
 Barbaros Yatcılık
Barbaros Yatcılık
Muğla- Bodrum

BARBAROS YATCILIK TELEFON VE ADRESLERI

Adres: Neyzen Tevfik Cad. No: 92 48400 BODRUM                                                                                                                           

Tel           : (0 252) 316 39 19 pbx                 

Fax          : (0 252) 316 39 20  

E-mail      : info@barbarosyachting.com

Web         : http://www.barbarosyachting.com/

 Barbaros Yatcılık
 Hemera Standart Plus Gulet
Hemera Standart Plus Gulet
Muğla- Bodrum

Telsiz, GSM telefon, seyir cihazları vardır. Salonda müzik
sistemi bulunur. Buzdolapları, derin dondurucular bulunur.9.8
beygir gücünde servis botu standart güvenlik donanımları,
şnorkel ve olta takımları mevcuttur

 Hemera Standart Plus Gulet
Ödeme Detayları
 Hemera İle Kuzey On İki Adalar Yat Turu

Çocuk İndirimleri İki Yetişkin Yanında ve Tek Bir Çocuk İçin Uygulanabilir. Rehberimiz Programı Tamamen Gerçekleştirmek Kaydı İle Programın Seyrinde Değişiklik Yapabilir. Turlarımız Otel, Otobüs, Tur Programı Ve Rehberlik Hizmetleri İle Bir Bütündür Ayrı Ayrı Düşünülemez. 0–6 Yaş Çocuklarda Otel Konaklamasında Yatak Verilmeyebilir. 2 Yaşını Doldurmuş Her Bireyin Otobüste Koltuk Alması Zorunludur. Tur İçeresinde Kullanılmayan Ulaşım, Konaklama, Çevre Gezileri Vb. Haklar İade Edilemez. Rezervasyon Esnasında Koltuk Sözü Verilemez. Koltuk Numaraları Rezervasyon Tarih Sırasına Göre Belirlenir. Turu Erken Satın Alan Misafirler Önde Oturmaya Hak Kazanırlar. 4 Gece ve Üzeri Konaklamalı Turlarda Oturma Düzeni Birer Sıra Kaydırılarak Rotasyon Uygulaması Gerçekleştirilir. Uçaklı Turlarda Kademeli Fiyat Uygulaması Geçerlidir. Uçakların Doluluğu Arttıkça Tur Fiyatları da Artmaktadır. Uçaklı Turlarda Anıtur, Yoğunluğa Bağlı Olarak ve Programı Aksatmamak Kaydıyla; Havalimanı, Havayolu Şirketi ve Uçuş Saati Değiştirme Hakkını Saklı Tutar. Atatürk Havalimanı’ndan Sabiha Gökçen’e ya da Tersi Değişikliklerde Anıtur, Misafirlerine Ücretsiz Servis Vermek Zorundadır. Tur Programında Belirtilen Saatler, Normal Hava ve Yol Koşullarına Göre Hesaplanmış Olup, Olası Gecikmelerde, Anıtur’un Sorumluluğu, Misafirin İse Tazminat Hakkı Yoktur. Tur Konaklama Bölgelerinde ve Otellerinde Yoğunluğa Göre Aynı Standartlarda Olmak Kaydı İle Değişiklik Yapılabilir. Tur Öncesi ya da Tur Esnasında Hava Muhalefeti Nedeniyle Yapılamayan Turlardan Anı Tur’un Sorumluluğu Yoktur. Bu Turun Hareketi İçin Minimum Katılımcı Sayısı 30 Olarak Öngörülmüştür. Yeterli Sayıda Çoğunluk Olmadığında Turu 20 Gün Önceden Haber Vermek Kaydı İle İptal Hakkı Anı Tur’da Saklıdır. Turun İptali Durumunda Anı Tur İptalini Bizzat Bildirmek Zorundadır. Yasal Süreç Olduğundan Tazminat Hakkı Yoktur. Ön Ödeme Tutarı Kayıt Tarihinde Rezervasyon Bedelinin Minimum % 30’dur. Turun Hareket Tarihinden 7 Gün Önce Kalan Tur Bedelinin Tamamlanması Gerekir. 

Bu Turun Yapılacağı Tarihleri Öğrenmek İstiyorsanız Call Centerimizi Arayınız