Anı Tur
Kurumsal
Müşteri Hizmetleri
Biz Sizi Arayalım
Üyelik
0850 300 0 264
SATIŞ MERKEZİ

Promosyon Prag Turu

Biz Sizi Arayalım
Grup Rezervasyon
 Promosyon Prag Turu  Promosyon Prag Turu  Promosyon Prag Turu  Promosyon Prag Turu
  • 0 Yorum Yorum Ekle

  • Her Perşembe Ve Cuma Hareket
  • Pegasus Havayolları İle
Bu Tur İçin Gerekli Vizeler

Vize Sorgulama

Rezervasyon Numaranız
Tur Hakkında Sizi Arayalim
Turu Satın Al
Tur Programı
1.GÜN
İstanbul - Prag

Sabiha Gökçen Havalimanı Dış hatlar Gidiş Terminali Anı Tur kontuarı önünde saat 10.00’da siz değerli misafirlerimizle buluşuyoruz. 14.30’da varışımızın ardından sizleri bekliyen özel aracımızla otelinize transferiniz gerçekleşiyor. Dileyen misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek Prag Panoramik Şehir Turu’muza katılabilirler. Turumuzda; Cumhurbaşkanlığı Sarayı, Prag Kalesi, St.Vitus Katedrali, dünyaca ünlü yazar Kafka’nın Evi, Eski şehir meydanı ve Astronomik Saat Kulesi görülecek yerler arasındadır. Turumuzun bitiminde Vaclav Meydanında serbest zaman. Akşam, ekstra Vltava nehri üzerinde Tekne Gezisi `ne katılabilirsiniz. Avrupa’nın en uzun nehirlerinden olan Elbe’nin zarif kollarından Vltava’nın kenarında bulunan Kristal şehir olarak adlandırılan Prag’ın akşam ışıklarının yansıması ile oluşturduğu görkemli görüntüsü nehir üzerinde alınacak olan açık büfe akşam yemeğimize bambaşka bir tat katacaktır. Geceleme otelinizde.

Prag Panoramik Şehir Turu: 25 Euro   

Vltava Tekne Turu     : 40 Eur .- kişi başı (yemekli)

2.GÜN
Prag

Sabah otelde alınacak kahvaltının ardından arzu eden misafirlerimiz için Ekstra Lapis elmas, granat satış mağazası & Karlovy Vary Kültür&Alışveriş turu. Bu turumuzda öncelikle Dünyaca ünlü Lapis Elmasın Çek cumhuriyeti fabrika satış mağazasını ziyaret ediyoruz. Burada birbirinden değerli taşların sergilendiği mağazada indirimli alışveriş yapabilir birçok değerli taşları tanıma ve görme fırsatı yakalabilirsiniz. Mağazada verilecek serbest zaman ardından Cumhuriyeti'nin kaplıcalarıyla ünlü şehri karlovy vary yolculuğumuza rehberinizin keyifli anlatımlarıyla devam ediyoruz. Kentte sıcaklıkları 30-72 C arasında değişen 12 termal kaynak bulunmaktadır. Gezimiz esnasında şehir turu yapılmakta. Atatürk’ün 1918’de kaldığı oteli, Dovorak`ın,Mozart`ın  Göthe`nin,Beethoven`ın, Puşkin`in evlerini görecek,12 farklı termal suyun çıktığı termal galerileri ziyaret edeceğiz. Ayrıca kristal,porselen,granat,kehribar  taşlarının ve diğer geleneksel Çek hediyelik eşyalarının satıldığı fabrika  satış mağazalarında alışveriş yapma imkanına sahip olacaksınız. Tur bitiminde Prag merkeze transfer. Akşam rehberiniz tarafından düzenlenecek Ekstra Ortaçağ eğlencesi ve yemeği yaklaşık 600 yıllık bir handa yer alan ortaçağ mekanımızda, ortaçağ dönemine ait kıyafetler giymiş müzisyenler, dansçılar ve aktörlerin muhteşem şovlarını izlerken aynı zamanda limitsiz yemek ve içecek servisi ile çek mutfağının tatlarını denemek ve çeklerin meşhur biralarından ve ev yapımı şaraplarından tatma fırsatı yakalayacaksınız. Gecenin sonunda otelimize transfer ve geceleme otelimizde.

Ekstra Lapis satış mağazası &Karlovy Vary Kültür&Alışveriş turu: 45 Euro (Kişi Başı) Yemekli: 60 Euro (Kişi Başı)

Ekstra Ortaçağ eğlencesi ve yemeği.: 65 Euro (Kişi Başı)

3.GÜN
Prag

Sabah otelde alınacak kahvaltının ardından serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz tam gün Ekstra Dresden (Almanya) Kültür&Alışveriş turumuza katılabilirler. Bu turumuzda Prag’a 140 km mesafedeki Elbe’nin  Floransa’sı olarak adlandırılan Barok mimarisi ile muhteşem şehir merkezini, Fraunkirche’yi, Zwinger Sarayını, Brulshl terası, Kral yolu, Elbe nehri, Martin  Luther heykeli, Hof kilisesi,Semper Operası,eski şehir meydanı görülecek yerler arasındadır. Ardından Doğu Almanya’nın en güzel şehirlerinden olan ve Unesco tarafından dünya mirası koruması altına alınan şehirde alışveriş ve gezinti için serbest zaman. Rehberinizin bilgilendireceği saatte Prag’a transfer. Akşam Eksta Çek yerel folklor Gecesi ve yemeği bu turumuzda lokal restaurantta yerel müzisyenlerin, dansçıların muhteşem şovlarını izlerken limitsiz içecek servisi ile çek mutfağının tatlarını denemek ve çeklerin meşhur biralarından ve ev yapımı şaraplarından tatma fırsatı yakalayacaksınız. Gecenin sonunda otelimize transfer ve geceleme otelimizde.

Ekstra Dresden (Almanya) Kültür&Alışveriş turu .:  75 Euro (Kişi Başı)

Ekstra Terezin kampı & Dresden (Almanya) Kültür&Alışveriş turu .:  95 Euro (Kişi Başı)

Ekstra Çek yerel folklor Gecesi ve yemeği .: 45 Euro (Kişi Başı)

4.GÜN
Prag - İstanbul

Sabah kahvaltısı ardından serbest zaman. Transfer görevlisinin belirleyeceği saatte havalimanına transferimiz gerçekleşiyor. Pegasus Havayolları tarifeli seferi ile saat 15.10’da İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı’na uçuşumuz gerçekleşiyor. Varışımızda turumuzun sonu.

Uçuş Detayları
1. GÜN
TK1767
İSTANBUL - PRAG
08:45
10:30
4. GÜN
TK1768
PRAG - İSTANBUL
11:30
15:05
Uçuş bilgileri “Yerel Saatler” kullanılarak Verilmiştir.
+1 ertesi gün varış anlamına gelir
Ücrete Dahil Olan Hizmetler

Pegasus Havayolları tarifeli seferi ile İstanbul (Sabiha Gökçen) - Prag gidiş, Budapeşte - İstanbul (Sabiha Gökçen) dönüş ekonomi sınıfı uçak bileti

Havalimanı ve güvenlik vergileri

Prag’da 3 gece seçilen kategorideki otelde oda kahvaltı konaklama

Havalimanı - Otel - Havalimanı transferleri

Şehir vergileri

Mesleki sorumluluk sigortası

Ücrete Dahil Olmayan Hizmetler

Schengen vize ve hizmet bedeli (İstanbul başvuru 120 € / İzmir-  Ankara başvuru 135 €)

*Seyahat Sigortası 15 € (65 yaş üzeri misafirlerimiz için 30 € )( Orta Avrupa turlarında misafirlerimizin seyahat sigortalarını yanlarında bulundurma zorunluluğu vardır. Seyahat sigortalarını yanlarında bulundurmayan misafirlerimize ilgili ülke polisi tarafından kişi başı 9 € ile 25€  arasında cezalar verilebilmektedir. Seyahat sigortasını yanında bulundurmadığı için ilgili ceza ile karşılaşılması durumunda sorumluluk misafirlerimize aittir.)

* Yurt dışı çıkış harcı (pul yada bankadan dekont) 15 TL

* Ekstra olarak düzenlenecek olan tüm turlar

* Seyahat süresince tüm öğlen ve akşam yemekleri ile içecekler

* Her türlü kişisel harcamalar, otel ekstraları, bahşişler ve müze ören yerleri girişleri

Önemli

Anıtur, hava yolu şirketi ile yolcu arasında aracı konumunda olup, 28/09/1955 Lahey Protokolü'ne tabidir. Uçuş  öncesinde saatler değişebilir ve tüm saatlerin hareket tarihlerinden 48 saat önce teyit edilmesi  gerekmektedir. Yurtdışı gezilerinde en az  6 ay geçerli pasaport olması mecburidir. Paket tura katılacak sayının yeterli olmaması durumunda 5 gün öncesinden tur iptali tüketiciye bildirilir. Uçağın ineceği şehre göre parkurlarda değişiklikler olabilir. Uçak tipi ve saatinin değişmesi mümkün olup, bu durum sözleşme anında bildirilmiş ve YOLCU SAAT DEĞİŞİKLİĞİ RİSKİNİ KABUL EDEREKturu satın almıştır.

 

BU TUR İÇİN YOLCULARIMIZIN SCHENGEN VİZESİ ALMALARI GEREKMEKTEDİR. VİZE BAŞVURUSU İÇİN EN AZ 6 AY GEÇERLİ PASAPORT İLE ACENTAMIZDAN TEMİN EDEBİLECEĞİNİZ, VİZE İÇİN GEREKLİ EVRAKLAR LİSTESİNDE BELİRTİLEN BELGELER GEREKMEKTEDİR. YEŞİL PASAPORT SAHİPLERİ İÇİN VİZE UYGULAMASI OLMAYIP, EN AZ 6 AY GEÇERLİ PASAPORT TAŞIMALARI YETERLİDİR. VİZELER SEYAHAT BAŞLANGICINDAN ÖNCE TÜRKİYE'DEKİ İLGİLİ KONSOLOSLUKLARDAN ALINMAK ZORUNDADIR. GİRİŞ YAPILAN ÜLKENİN SINIR KAPILARINDA VİZE ALINAMAZ. VİZE ALINMIŞ OLMASI O ÜLKEYE GİRİŞ YAPILABİLECEĞİ ANLAMINA GELMEZ. PASAPORT POLİSİ SİZİ ÜLKEYE SOKMAMA YETKİSİNE SAHİPTİR. BÖYLE BİR DURUMDA SORUMLULUK YOLCUYA AİTTİR.

İPTAL/İADE SİGORTA İÇERİK

-

DİĞER
*Tur kaydı itibari ile biletleme işlemi yapılacak olup iptal tarihine bakılmaksızın bilet bedelinin tamamı ceza olarak kesilmektedir. Tur satın alındıktan sonra yapılacak değişiklik işlemleri ancak bilet iptali ve bilet bedeli kadar ceza karşılığında gerçekleştirilecektir. Turu satın alan misafirlerimiz bu maddeleri kabul etmiş sayılırlar. Tur tarihine 7 gün ve daha az kala yapılan iptallerde sözleşmede yer alan iptal koşulları geçerlidir.

*Uçuşlar, müsaitlik durumuna göre Farklı Havayolları ile düzenlenebilmektedir; 

Anıtur, hava yolu şirketi ile yolcu arasında aracı konumunda olup, 28/09/1955 Lahey Protokolü'ne tabidir. Uçuş  öncesinde saatler değişebilir ve tüm saatlerin hareket tarihlerinden 48 saat önce teyit edilmesi  gerekmektedir. Yurtdışı gezilerinde en az  6 ay geçerli pasaport olması mecburidir. Paket tura katılacak sayının yeterli olmaması durumunda 5 gün öncesinden tur iptali tüketiciye bildirilir. Uçağın ineceği şehre göre parkurlarda değişiklikler olabilir. Uçak tipi ve saatinin değişmesi mümkün olup, bu durum sözleşme anında bildirilmiş ve YOLCU SAAT DEĞİŞİKLİĞİ RİSKİNİ KABUL EDEREKturu satın almıştır.

Turumuzda minimum 2 Kişi katılım şartı bulunmaktadır. Yetersiz katılımdan dolayı turun iptal edilmesi halinde son bildirim tarihi tur kalkış tarihinden 5 gün öncesidir.

Ücret Tablosu
3 * Prag Otelleri Merkeze Uzak

İki ya da üç kişilik odada kişi başı Tek kişilik oda Çocuk fiyatı (03-12 yaş) Çocuk fiyatı (00-02 yaş) Kontenjan
199 €
299 €
199 €
180 €
10
3 * Prag Otelleri Merkezi (merkeze 15 Dak. Mesafe)

İki ya da üç kişilik odada kişi başı Tek kişilik oda Çocuk fiyatı (03-12 yaş) Çocuk fiyatı (00-02 yaş) Kontenjan
299 €
399 €
299 €
180 €
Tükendi
4 * Prag Otelleri Merkeze Uzak

İki ya da üç kişilik odada kişi başı Tek kişilik oda Çocuk fiyatı (03-12 yaş) Çocuk fiyatı (00-02 yaş) Kontenjan
329 €
409 €
329 €
180 €
10
4 * Prag Otelleri Merkezi (merkeze 15 Dak. Mesafe)

İki ya da üç kişilik odada kişi başı Tek kişilik oda Çocuk fiyatı (03-12 yaş) Çocuk fiyatı (03-12 yaş) Kontenjan
449 €
389 €
449 €
180 €
10
Bu turumuzda kademeli fiyat sistemi kullanılmaktadır.Erken Rezervasyon yaptırıp indirimli tatil fırsatlarından yararlanabilirsiniz.
BU TURU SATIN ALMAK İÇİN TIKLAYINIZ
Tur Otelleri
 3 * Prag Otelleri Merkeze Uzak
3 * Prag Otelleri Merkeze Uzak
Çek Cumhuriyeti- Prag

-

 3 * Prag Otelleri Merkezi (merkeze 15 Dak. Mesafe)
3 * Prag Otelleri Merkezi (merkeze 15 Dak. Mesafe)
Çek Cumhuriyeti- Prag

-

 4 * Prag Otelleri Merkeze Uzak
4 * Prag Otelleri Merkeze Uzak
Çek Cumhuriyeti- Prag

-

 4 * Prag Otelleri Merkezi (merkeze 15 Dak. Mesafe)
4 * Prag Otelleri Merkezi (merkeze 15 Dak. Mesafe)
Çek Cumhuriyeti- Prag

-

Harita
Tur Tarihleri
Gidiş
Dönüş
Kişi Başı Ücret
15 Aralık 2016 Perşembe
16 Aralık 2016 Cuma
22 Aralık 2016 Perşembe
23 Aralık 2016 Cuma
05 Ocak 2017 Perşembe
06 Ocak 2017 Cuma
12 Ocak 2017 Perşembe
13 Ocak 2017 Cuma
19 Ocak 2017 Perşembe
20 Ocak 2017 Cuma
26 Ocak 2017 Perşembe
27 Ocak 2017 Cuma
02 Şubat 2017 Perşembe
03 Şubat 2017 Cuma
09 Şubat 2017 Perşembe
10 Şubat 2017 Cuma
16 Şubat 2017 Perşembe
17 Şubat 2017 Cuma
23 Şubat 2017 Perşembe
24 Şubat 2017 Cuma
02 Mart 2017 Perşembe
03 Mart 2017 Cuma
09 Mart 2017 Perşembe
10 Mart 2017 Cuma
16 Mart 2017 Perşembe
17 Mart 2017 Cuma
23 Mart 2017 Perşembe
24 Mart 2017 Cuma
30 Mart 2017 Perşembe
31 Mart 2017 Cuma
06 Nisan 2017 Perşembe
07 Nisan 2017 Cuma
13 Nisan 2017 Perşembe
14 Nisan 2017 Cuma
20 Nisan 2017 Perşembe
21 Nisan 2017 Cuma
27 Nisan 2017 Perşembe
28 Nisan 2017 Cuma
04 Mayıs 2017 Perşembe
05 Mayıs 2017 Cuma
11 Mayıs 2017 Perşembe
12 Mayıs 2017 Cuma
25 Mayıs 2017 Perşembe
26 Mayıs 2017 Cuma
01 Haziran 2017 Perşembe
02 Haziran 2017 Cuma
08 Haziran 2017 Perşembe
09 Haziran 2017 Cuma
15 Haziran 2017 Perşembe
16 Haziran 2017 Cuma
29 Haziran 2017 Perşembe
30 Haziran 2017 Cuma
06 Temmuz 2017 Perşembe
07 Temmuz 2017 Cuma
13 Temmuz 2017 Perşembe
14 Temmuz 2017 Cuma
20 Temmuz 2017 Perşembe
21 Temmuz 2017 Cuma
27 Temmuz 2017 Perşembe
28 Temmuz 2017 Cuma
03 Ağustos 2017 Perşembe
04 Ağustos 2017 Cuma
10 Ağustos 2017 Perşembe
11 Ağustos 2017 Cuma
17 Ağustos 2017 Perşembe
18 Ağustos 2017 Cuma
24 Ağustos 2017 Perşembe
25 Ağustos 2017 Cuma
18 Aralık 2016 Pazar
19 Aralık 2016 Pazartesi
25 Aralık 2016 Pazar
26 Aralık 2016 Pazartesi
08 Ocak 2017 Pazar
09 Ocak 2017 Pazartesi
15 Ocak 2017 Pazar
16 Ocak 2017 Pazartesi
22 Ocak 2017 Pazar
23 Ocak 2017 Pazartesi
29 Ocak 2017 Pazar
30 Ocak 2017 Pazartesi
05 Şubat 2017 Pazar
06 Şubat 2017 Pazartesi
12 Şubat 2017 Pazar
13 Şubat 2017 Pazartesi
19 Şubat 2017 Pazar
20 Şubat 2017 Pazartesi
26 Şubat 2017 Pazar
27 Şubat 2017 Pazartesi
05 Mart 2017 Pazar
06 Mart 2017 Pazartesi
12 Mart 2017 Pazar
13 Mart 2017 Pazartesi
19 Mart 2017 Pazar
20 Mart 2017 Pazartesi
26 Mart 2017 Pazar
27 Mart 2017 Pazartesi
02 Nisan 2017 Pazar
03 Nisan 2017 Pazartesi
09 Nisan 2017 Pazar
10 Nisan 2017 Pazartesi
16 Nisan 2017 Pazar
17 Nisan 2017 Pazartesi
23 Nisan 2017 Pazar
24 Nisan 2017 Pazartesi
30 Nisan 2017 Pazar
01 Mayıs 2017 Pazartesi
07 Mayıs 2017 Pazar
08 Mayıs 2017 Pazartesi
14 Mayıs 2017 Pazar
15 Mayıs 2017 Pazartesi
28 Mayıs 2017 Pazar
29 Mayıs 2017 Pazartesi
04 Haziran 2017 Pazar
05 Haziran 2017 Pazartesi
11 Haziran 2017 Pazar
12 Haziran 2017 Pazartesi
18 Haziran 2017 Pazar
19 Haziran 2017 Pazartesi
02 Temmuz 2017 Pazar
03 Temmuz 2017 Pazartesi
09 Temmuz 2017 Pazar
10 Temmuz 2017 Pazartesi
16 Temmuz 2017 Pazar
17 Temmuz 2017 Pazartesi
23 Temmuz 2017 Pazar
24 Temmuz 2017 Pazartesi
30 Temmuz 2017 Pazar
31 Temmuz 2017 Pazartesi
06 Ağustos 2017 Pazar
07 Ağustos 2017 Pazartesi
13 Ağustos 2017 Pazar
14 Ağustos 2017 Pazartesi
20 Ağustos 2017 Pazar
21 Ağustos 2017 Pazartesi
27 Ağustos 2017 Pazar
28 Ağustos 2017 Pazartesi
199 €
199 €
199 €
199 €
199 €
199 €
199 €
199 €
199 €
199 €
199 €
199 €
199 €
199 €
199 €
199 €
199 €
199 €
199 €
199 €
199 €
199 €
199 €
199 €
199 €
199 €
199 €
199 €
199 €
199 €
199 €
199 €
199 €
199 €
199 €
199 €
199 €
199 €
199 €
199 €
199 €
199 €
199 €
199 €
199 €
199 €
199 €
199 €
199 €
199 €
199 €
199 €
199 €
199 €
199 €
199 €
199 €
199 €
199 €
199 €
199 €
199 €
199 €
199 €
199 €
199 €
199 €
199 €