Anı Tur
Kurumsal
Müşteri Hizmetleri
Biz Sizi Arayalım
Üyelik
0850 300 0 264
SATIŞ MERKEZİ

Hindistan Altın Üçgen Turu

Biz Sizi Arayalım
Grup Rezervasyon
 Hindistan Altın Üçgen Turu  Hindistan Altın Üçgen Turu  Hindistan Altın Üçgen Turu  Hindistan Altın Üçgen Turu  Hindistan Altın Üçgen Turu  Hindistan Altın Üçgen Turu
  • 0 Yorum Yorum Ekle

Fiyat Sorunuz
  • 11 Mart 2017
  • Emirates Havayolları İle
Bu Tur İçin Gerekli Vizeler

Vize Sorgulama

Rezervasyon Numaranız
Tur Programı
1.GÜN
İSTANBUL - DUBAİ- DELHİ

Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Terminali Emirates Havayolları kontuarı önünde saat 17.30’da buluşma. Bilet ve bagaj işlemlerinin ardından Emirates Havayollarının EK 0122 sefer sayılı uçuş ile saat 20.05-de Dubai’yehareket. Yerel saat ile 01.20’da varışımızın ardından bekleme ve sonrasında Emirates Havayollarının EK0512 sefer sayılı uçuşu ile saat 06.10’da Delhi’ye hareket.

2.GÜN
DELHİ - JAIPUR

10.55-de Delhi’ye varışımızın ardından Jaipura hareket ( 235 Km ) ardından Jaipur şehir turu yapıyoruz. Şehir gezimize, City Palace ve Jantar Mantar ile devam ediyoruz. Şehir turunun ardından Jaipur'un yerel pazarında serbest zaman. Akşam yemeği ve konaklama Jaipur'daki otelimizde.

3.GÜN
JAIPUR ( HOLY FESTİVALI )

Sabah kahvaltısının ardından Renklerin Festivali (Holi Fest) için otelden ayrılıyoruz. Havaların ısınması, çiçeklerin açması, baharın gelişinin habercisi olan Renklerin Festivalinde Hint halkının rengarenk toprak boyaları önce yüzlerine sürüyor sonra da birbirlerine boya atıyorlar. İnsanların üzerine dökülen, etrafa saçılan boyalar baharın gelişini müjdeliyor. Akşam yemeği ve geceleme otelde.

4.GÜN
JAIPUR – AGRA

Sabah kahvaltısının ardından Agra’ya hareket. Yaklaşık 6 saat sürecek yolculuk ardından Agra’ya 40 km kala yol üzerinde, İmparator Akbar’ın 1569 yılında oğlunun doğumu anısına yaptırdığı, sarayları, camileri ve kaleleri ile yapımından 14 yıl sonra politik nedenlerle terkedilen çöl şehir Fatehpur Sikri gezildikten sonra yola devam ederek Agra’ya varış. Otele transfer ve odalara yerleşme. Dinlenmek için serbest zaman.Geceleme otelinizde.

5.GÜN
AGRA – DELHİ

Sabah kahvaltısının ardından 1565 yılında Akbar tarafından başlatılan ve 3 Moğol imparatoru tarafından inşa ettirilen Agra Fort kalesi ziyaretinde, Şah Cihan tarafından yaptırılmış İnci Camii, Akbar tarafından yaptırılan ve eşleri tarafından kullanılan Jihangir Sarayı, Şah Cihan tarafından yaptırılan, üç tarafında kraliyet hareminin bulunduğu Khas Mahal,giyim odası ve hamamların bulunduğu Sheesh Mahall, Şah Cihan’ın halkı kabul ettiği alan, önemli konukların ağırlandığı Diwan-ı Khas ve Taj Mahal’in en iyi göründüğü yer olan Musamman Burj görülecek yerler arasındadır. Ardından ardından dünyaca ünlü Taj Mahal ziyareti için hareket. 1630 yılında Şah Cihan tarafından, 14.çocuğunu doğururken ölen eşi Mumtaz Mahal için,ölümünden sonra kalanları kutsallaştırmak amacıyla yaptırmaya başladığı ve 22 yılda yaklaşık 20.000 işçi ile tamamlanan, dünyanın 7. modern harikası, beyaz mermerin eşsiz şiiri Taj Mahal’i ziyaret ediyoruz. Tur sonrası Delhi’ye hareket ve geceleme otelimizde.

6.GÜN
DELHİ

Sabah kalvaltısının ardından eski Delhi şehir turu için ilk durağımız Mahatma Gandhi anıtı, Şah Cihan tarafından kırmızı kum taşından sekizgen şeklinde yaptırılan ve etrafında 9 metre derinliğinde hendekler bulunan Red Fort (Kırmızı Kale), yine Şah Cihan tarafından yaptırılan Hindistan’ın en büyük camisi olan Cuma Camisi (Jama Masjid) görülecek yerler arasındadır. Tur sırasında yerel pazarda alışveriş için serbest zaman verilecektir ardından Yeni Delhi şehir turu için hareket. Karmaşıklığı ve çekiciliği ile büyüleyici Yeni Delhi gezisinde 12. yy’da Kutbettin Aybek tarafından yaptırılmış Hindistan’ın en yüksek taş kulesi Qutub Minar, Birinci Dünya Savaşı Anıtı olan India Gate, Başkanlık sarayı, Parlamento ve Hükümet Binaları gördükten sonra ikinci Moğol imparatoru Humayun’un Hindu-İran stili Taj Mahal benzeri anıt mezarı ziyareti ardından otele transfer. Geceleme otelinizde.

7.GÜN
DELHİ - DUBAİ – İSTANBUL

Sabah kahvaltısının ardından havalimanına transfer pasaport ve bagaj işlemlerimizden sonra ve Emirates Havayolları EK 0511 sefer sayılı tarifeli uçuşu ile saat 10.35 de Dubai’ye hareket ediyoruz. 12.55’de Dubai’ye varış ve uçak değişikliğinin ardından Saat 14.35 Emirates Havayollarının EK 0121 sefer sayılı tarifeli uçuşu ile İstanbul'a hareket. Saat 18.35’de İstanbul'a varış. Turumuzun sonu. Bir sonraki turumuzda görüşmek dileğiyle..

Ücrete Dahil Olan Hizmetler

- Emirates Havayollari ile Istanbul - Dubai - Delhi - Dubai - Istanbul parkurunda uçak bileti
- Havalimani vergileri
- 5* otellerde yarim pansiyon konaklamalar
- Alan/otel/alan transferleri
- Özel otobüslerimiz ile tüm sehir transferleri
- Degri,Agra,Jaipur panoramik sehir turlari
- Türkçe rehberlik hizmeti

Ücrete Dahil Olmayan Hizmetler

- Seyahat saglik sigortasi (25 EURO)
- Her türlü kisisel harcamalar ve otel ekstralari
- Vize Ücreti ( 80 EURO )
- Yurt disi çikis harci bedeli (15 TL)
- Müze ve ören yerleri girisleri ( Misafir tarafindan Hindistan’da ödenir )
- Rehber ve soför tipleri

Önemli

Anitur, hava yolu sirketi ile yolcu arasinda araci konumunda olup, 28/09/1955 Lahey Protokolü’ne tabidir. Uçus öncesinde saatler degisebilir ve tüm saatlerin hareket tarihlerinden 48 saat önce teyit edilmesi gerekmektedir. Yurtdisi gezilerinde en az 6 ay geçerli pasaport olmasi mecburidir. Paket tura katilacak sayinin yeterli olmamasi durumunda 5 gün öncesinden tur iptali tüketiciye bildirilir. Uçagin inecegi sehre göre parkurlarda degisiklikler olabilir. Uçak tipi ve saatinin degismesi mümkün olup, bu durum sözlesme aninda bildirilmis ve YOLCU SAAT DEGISIKLIGI RISKINI KABUL EDEREKturu satin almistir.

BU TUR IÇIN YOLCULARIMIZIN HINDISTAN VIZESI ALMALARI GEREKMEKTEDIR. VIZE BASVURUSU IÇIN EN AZ 6 AY GEÇERLI PASAPORT ILE ACENTAMIZDAN TEMIN EDEBILECEGINIZ, VIZE IÇIN GEREKLI EVRAKLAR LISTESINDE BELIRTILEN BELGELER GEREKMEKTEDIR. YESIL PASAPORT SAHIPLERI IÇIN VIZE UYGULAMASI OLMAYIP, EN AZ 6 AY GEÇERLI PASAPORT TASIMALARI YETERLIDIR. VIZELER SEYAHAT BASLANGICINDAN ÖNCE TÜRKIYE’DEKI ILGILI KONSOLOSLUKLARDAN ALINMAK ZORUNDADIR. GIRIS YAPILAN ÜLKENIN SINIR KAPILARINDA VIZE ALINAMAZ. VIZE ALINMIS OLMASI O ÜLKEYE GIRIS YAPILABILECEGI ANLAMINA GELMEZ. PASAPORT POLISI SIZI ÜLKEYE SOKMAMA YETKISINE SAHIPTIR. BÖYLE BIR DURUMDA SORUMLULUK YOLCUYA AITTIR.

DİĞER

-

Fiyat Sorunuz
Tur Otelleri
 5* Deluxe Clarks Amer
5* Deluxe Clarks Amer
Hindistan- Jaipur
 5* Deluxe Clarks Amer
 5* Deluxe Clarks Shiraz
5* Deluxe Clarks Shiraz
Hindistan- Agra
 5* Deluxe Clarks Shiraz
 5* Deluxe Itc Welcome Dwarka
5* Deluxe Itc Welcome Dwarka
Hindistan- Delhi
 5* Deluxe Itc Welcome Dwarka
Harita
Bu Turun Yapılacağı Tarihleri Öğrenmek İstiyorsanız Call Centerimizi Arayınız