Anı Tur
Kurumsal
Müşteri Hizmetleri
Biz Sizi Arayalım
Üyelik
0850 300 0 264
SATIŞ MERKEZİ

Iznık Zeytın Hasadı Turu

Biz Sizi Arayalım
Grup Rezervasyon
 Iznık Zeytın Hasadı Turu Iznık Zeytın Hasadı Turu Iznık Zeytın Hasadı Turu Iznık Zeytın Hasadı Turu Iznık Zeytın Hasadı Turu Iznık Zeytın Hasadı Turu
 • 0 Yorum Yorum Ekle

 • 11,18 Kasım Cumartesi Sabahı Çıkış 12,19 Kasım Pazar Akşamı Dönüş
 • İznik - Zeytin Hasadı -misi Köyü (gümüştepe) cumalıkızık - Gölyazı
Tur Programı

IZNIK ZEYTIN HASADI TURU

1 GECE 2 GÜN 1 GECE OTEL KONAKLAMASI

Ek Hizmetler - Müze ve Ören Giris Ücretleri Fiyata Dahil

11,18 KASIM CUMARTESI SABAHI ÇIKIS
12,19 KASIM PAZAR AKSAMI DÖNÜS

Iznik - Zeytin Hasadi -Misi Köyü (Gümüstepe)
Cumalikizik - Gölyazi

Zeytin agacinin 40 bin yillik bir geçmisi var.

Kuzey Afrika'da, Sahra Bölgesi'nde de M.Ö. 12 bin yilina ait zeytin agaci bulgularina ulasildi.

Zeytinyagi isleme tekniklerinden bazilarinin günümüzden 2600 yil önce Klazomenai'de kullanildigini biliyoruz. Burada yapilan zeytinyagi ayristirma isleminde, bilesik kaplar esasina göre çalisan üç gözlü bir düzenekle kesintisiz üretim ilk kez gerçeklestirildi. Klazomenaililer ayni mil etrafinda dönen tas silindirlerin yani sira pres ve mucurgat (pres kaldirmaya yarar) kullanimini da buldular.

Klazomenai’de zeytinyagi üretimi sadece kentin ihtiyacini karsilamak için degil, dis satim amaçli da yapiliyordu. Bunun en önemli kaniti, deniz asiri antik kentlerdeki arkeolojik kazilarda çok sayida, Klazomenai amphoralarinin bulunmasidir.

1.GÜN
CUMARTESİ: ZEYTİN HASADI – ZEYTİNYAĞI FABRİKASI – İZNİK

Değerli misafirlerimiz 07.00 Yenibosna Yanyol BP Otoparkı (Yenibosna Airport Outlet Center 50 Metre Yanında Havalimanı Tarafına Doğru)- 07.30 Harbiye Cumhuriyet Caddesi Anı Tur Merkez Ofis Önü - 08.00 Göztepe Medeniyet Üniversitesi Otoparkı (E – 5 Uzunçayır - Göztepe Yolu Üzerinde Yan Yol İstikametinde) - 08.15 Kartal Yemek Center - 08.30 Çayırova Mc Donalds Önü - 09.00 İzmit Halk Evi Durağı (İzmit - Adapazarı yönünden) katılacak misafirlerimizle Anı Tur otobüs içi ikramları eşliğinde İznik’e hareket ediyoruz. Yağından, kütüğünden, posasından, meyvesinden ve meyvesinin çekirdeğinden de faydalandığımız zeytin ağaçları arasından yapacağımız yolculuk sonrası, İznik yakınlarındaki bir köyde, köy halkı ile birlikte zeytin hasadına katılıyoruz. Sepetlere zeytinlerimizi koymadan önce, köy halkından zeytin kültürü, üretim süreci, zeytin ağacının özellikleri hakkında bilgiler alacağız. Zeytin bahçelerinde, yapacağımız küçük çaplı hasat çalışmaları ardından, zeytinyağı fabrikasın da zeytin ve yağı hakkında bilgi alıp, tadına bakıyoruz ve alışveriş imkânı buluyoruz. Ardından, Hristiyanlık tarihide önemli bir yeri bulunan müze şehir İznik’e doğru hareket ediyoruz. Göl kenarındaki balık lokantalarında vereceğimiz serbest zaman ve İznik Gölü etrafında yapacağımız gezi ardından, İznik’te ilk olarak surları tanıyoruz. Ardından Ayasofya Müzesi, Yeşil Camii, İznik Müzesi (Nilüfer Hatun İmareti), (Tadilat dolayısıyla kapalı değilse) Şeyh Kudbeddin Camii, Çini Kazı Alanı gezeceğimiz yerler arasında olacak. Gezilerimiz sonrasında, otelimize hareket ediyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.

 

Sabah Kahvaltısı: Otobüste Dağıtılacak Olan Lunch Box  (Sandwich, Meyve Suyu, Eti Browni, Muz, Nane Şekeri)
Öğle Yemeği: İznik’de Rehberin Tavsiye Edeceği Restaurantta Alınacaktır. (Ekstra)

Akşam Yemeği: Otelde Alınacak Olup, Tur Ücretine Dâhildir.
Konaklama: Seçilen Otelde Konaklama Gerçekleştirilecektir.
Rota: İstanbul – İznik (153 km), İznik Çevresi Gezi (50 km), İznik – Bursa (76 km)

Toplam Kat Edilecek Mesafe: 279 Km
Otele Giriş Saati: 19.00

2.GÜN
PAZAR: MİSİ KÖYÜ ( GÜMÜŞTEPE) – CUMALIKIZIK - GÖLYAZI

Değerli misafirlerimiz, sabah otelimizde alacağımız açık büfe kahvaltı sonrasında, doğal güzellikleri ile ünlü, 2000 yıllık bir tarihe sahip, asma yaprağı, misket üzümü, pekmezi ve şarabıyla çok ünlü Misi Köyü’ne (Gümüştepe Mahallesi) hareket ediyoruz. 1989 yılında sit alanı ilan edilmiş ve koruma altına alınmış, Misi Köyü içerisinde, İpek böcekçiliğine göre inşa edilmiş Osmanlı mimarisini yansıtan evler arasında rehberimiz eşliğinde dolaşıyoruz. Misi Köyü Etnografya Müzesi gezimiz sonrası, köy içerisinde serbest zaman veriyoruz. Serbest zaman sonrasında, Osmanlılar’ın Bursa’da ilk yerleştikleri bölgelerden olan, Uludağ’ın kuzeyindeki dik etekler ile vadiler arasında kalan “KIZIK“ köylerinden Cumalıkızık Köyü’ne gidiyoruz. Köyde koruma ve yenileme çalışmalarının yapıldığı toplam 270 evden bazılarına ve Etnografya Müzesi’ne misafir oluyoruz. Müze gezimiz sonrası, Uluabat ( Apollont) Gölü kıyısında doğa ile tarihin bir arada buluştuğu eşsiz bir güzellik sunan Gölyazı’ya gidiyoruz. Tarihi havası, yemyeşil doğası, sıcak sohbetli köy kadınları, yemyeşil gölün emektar balıkçı amcaları, torunları ile tarih kokan evinin bahçesinde gülüp eğlenen tonton dedeler ve nineler, alın teri ile fırınından ekmeğini çıkaran hanım teyzeleri ile bizleri büyüleyecektir. Bu güzel gezilerimiz sonrasın da İstanbul’a dönüş için hareket ediyoruz. Akşam saatlerinde sizleri aldığımız noktalara bırakarak bir daha ki Anı Tur seyahatinizde buluşmak üzere sizlere veda ediyoruz. Hoşçakalın.

 

Sabah Kahvaltısı: Otelde Açık Büfe Olarak Alınacak Olup, Tur Ücretine Dâhildir.
Öğle Yemeği: Cumalıkızık’da Rehberin Belirleyeceği Restoranda Alınacaktır. (Ekstra)
Akşam Yemeği: Yol Üstü Mola Tesislerinde Ekstra Olarak Alınacaktır.

Konaklama: DİKKAT BU GECE OTEL KONAKLAMASI YOKTUR.
Rota: Bursa – Misi Köyü (13 km), Misi Köyü – Cumalızık (24 km), Cumalıkızık – Gölyazı (64 km), Gölyazı – İstanbul (201 km)
Toplam Kat Edilecek Mesafe: 302 Km
TOPLAM TUR MESAFESİ: 581 Km

İstanbul’a Varış Saati: 23.00

ÜCRETE DAHİL OLAN HİZMETLER

*Otellerde 1 Gece Yarim Pansiyon Konaklama
*Mercedes Tourismo veya Travego Vb. Otobüsler Ile Ulasim
*Profesyonel Rehber Ile Çevre Gezileri
*Ani Tur Otobüs Içi Ikramlari
*Ani Tur Güvencesi
*Açik Büfe 1 Sabah Kahvaltisi
*Açik Büfe veya Set Menü 1 Aksam Yemegi
*1618 Nolu Turizm Kanununa Göre Zorunlu Seyahat Sigortasi
*Ek Hizmetler
*Müze Ören Yeri Giris Ücretleri

ÜCRETE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

* Tüm Öglen Yemekleri
* Tüm Yemeklerde Alinan Içecekler
* Tüm Özel Harcamalar
* Ekstra Belirtilen Tüm Organizasyonlar

EK HİZMETLER BEDELİ KAPSAMI

Tur Programina Dâhil Olan Tüm Milli Park ve Ören Yeri Girisleri, Yardimci Rehberlik Ücretleri, Otopark Ücretleri, Tekne Turlari, Minibüs Ücretleri ve Turlara Göre Degisen Diger Ücretler Bu Kapsamdadir. Hangi Kuruma Bagli Oldugu Fark Etmeksizin, Tüm Müze Giris Ücretleri Misafirlerimize Aittir. Müze Girislerini Ofiste Ödemek Isteyen Misafirler, “EK HIZMET BEDELI (TAM)” Seçenegini Kullanarak Müze Giris Ücretlerini Rezervasyon Asamasinda Ödeyebilirler. Bu Durumda Satin Alinan Turun Müzelerinin Toplam Tutarina Göre Anitur; Müzekart Vererek ya da Giriste Bilet Alarak Misafirlerinin Müzelere Girisini Saglayacaktir. 0-17 Yas Çocuk, 65 Yas ve Üstü Yetiskin, Müzekart Sahibi, Sari Basin Karti Sahibi, Engelli Karti Sahibi Misafirlerimiz, Turizm Bakanligi’na Bagli Müzelere Ücretsiz Girdiginden, Bu Misafirlerimizin “EK HIZMET BEDELI (INDIRIMLI)” Seçenegini Tercih Etmesi Gerekmektedir. Bu Statüdeki Misafirlerimiz, “EK HIZMET BEDELI (INDIRIMLI)” Seçenegini Tercih Etmeleri Durumunda, Turizm Bakanligi’na Bagli Olmayan Müzelerdeki Giris Ücretlerini Kendileri Ödeyecektir. Türkiye Cumhuriyeti Vatandasi Olmayan Misafirler (Yabanci Uyruklu Misafirler) “EK HIZMET BEDELI (INDIRIMLI)” Seçenegini Seçip, Turdaki Müze Girislerini Kendileri Ödeyecektir.

İPTAL VE İADE GÜVENCE PAKETİ KAPSAMI

 

Tura Çikis  Gününden; 72 Saat (3 Gün) Öncesine Kadar Rezervasyon Iptal Talebinde Bulunulmasi veya Degisiklik Halinde Kosulsuz Yüzde 100 Kesintisiz Iade Garantisi Sunuluyor. 1, 2 veya 3 Gece Konaklamali Turlarda Paket Bedeli Kisi Basi 20 TL’dir. 4 Gece ve Üzeri Konaklamali Turlarda Paket Bedeli Kisi Basi 25 TL’dir. Uçakli Turlarda Iptal Iade Güvence Paketi Eklenememektedir.


1618 NOLU ZORUNLU SEYAHAT SIGORTASI KAPSAMI


Acentenin iflasi veya herhangi bir nedenle paket tur hizmetinin verilememesini kapsar. Saglik sigortasi degildir, tedavi masraflarini karsilamaz. (Özel saglik sigortasi misafire ait özel harcamadir)

 

ÖNEMLI: Otobüslü Turlarda 00-1,99 Yas Çocuklardan Ücret Alinmaz. Eger Çocuklar Için Otobüste Koltuk Istenirse 02-06 Yas Çocuk Fiyati Uygulanir. 0-7 Yas Çocuklar Ek Hizmet Bedeli Ödemez.

Çocuk Indirimleri Iki Yetiskin Yaninda ve Tek Bir Çocuk Için Uygulanabilir. Rehberimiz Programi Tamamen Gerçeklestirmek Kaydi Ile Programin Seyrinde Degisiklik Yapabilir. Turlarimiz Otel, Otobüs, Tur Programi Ve Rehberlik Hizmetleri Ile Bir Bütündür Ayri Ayri Düsünülemez. 0–6 Yas Çocuklarda Otel Konaklamasinda Yatak Verilmeyebilir. Triple Odalarda 3. Yatak Normal Yatak Konforunda Olmayabilir. Otel Duruma Göre Misafirlerimize Açilir-Kapanir Yatak ya da Çekyat Verebilir. 2 Yasini Doldurmus Her Bireyin Otobüste Koltuk Almasi Zorunludur. Tur Içeresinde Kullanilmayan Ulasim, Konaklama, Çevre Gezileri Vb. Haklar Iade Edilemez. Rezervasyon Esnasinda Koltuk Sözü Verilemez. Koltuk Numaralari Rezervasyon Tarih Sirasina Göre Belirlenir. Turu Erken Satin Alan Misafirler Önde Oturmaya Hak Kazanirlar. 4 Gece ve Üzeri Konaklamali Turlarda Oturma Düzeni Birer Sira Kaydirilarak Rotasyon Uygulamasi Gerçeklestirilir. Afise Edilen Fiyatlar “INDIRIMLI EK HIZMET BEDELI” Baz Alinarak Hesaplanmistir. Uçakli Turlarda Kademeli Fiyat Uygulamasi Geçerlidir. Uçaklarin Dolulugu Arttikça Tur Fiyatlari da Artmaktadir. Uçakli Turlarda Anitur, Yogunluga Bagli Olarak ve Programi Aksatmamak Kaydiyla; Havalimani, Havayolu Sirketi ve Uçus Saati Degistirme Hakkini Sakli Tutar. Atatürk Havalimani’ndan Sabiha Gökçen’e ya da Tersi Degisikliklerde Anitur, Misafirlerine Ücretsiz Servis Vermek Zorundadir. Tur Programinda Belirtilen Saatler, Normal Hava ve Yol Kosullarina Göre Hesaplanmis Olup, Olasi Gecikmelerde, Anitur’un Sorumlulugu, Misafirin Ise Tazminat Hakki Yoktur. Tur Konaklama Bölgelerinde ve Otellerinde Yogunluga Göre Ayni Standartlarda Olmak Kaydi Ile Degisiklik Yapilabilir. Tur Öncesi ya da Tur Esnasinda Hava Muhalefeti Nedeniyle Yapilamayan Turlardan Ani Tur’un Sorumlulugu Yoktur. Bu Turun Hareketi Için Minimum Katilimci Sayisi 30 Olarak Öngörülmüstür. Yeterli Sayida Çogunluk Olmadiginda Turu 20 Gün Önceden Haber Vermek Kaydi Ile Iptal Hakki Ani Tur’da Saklidir. Turun Iptali Durumunda Ani Tur Iptalini Bizzat Bildirmek Zorundadir. Yasal Süreç Oldugundan Tazminat Hakki Yoktur. Ön Ödeme Tutari Kayit Tarihinde Rezervasyon Bedelinin Minimum % 30’dur. Turun Hareket Tarihinden 7 Gün Önce Kalan Tur Bedelinin Tamamlanmasi Gerekir.

DİĞER

IKLIM

Denizden yüksekligi 155 metre olan Bursa, genelde iliman bir iklime sahiptir. Ancak, iklim bölgelere göre de degisiklik göstermektedir. Kuzeyde Marmara Denizi’nin yumusak ve ilik iklimine karsilik güneyde Uludag’in sert iklimi ile karsilasilmaktadir. Ilin en sicak aylari temmuz – eylül, en soguk aylari ise subat – marttir. 52 yillik gözlem süresi itibari ile yillik ortalama yagis miktari 706 mm’dir. Ilde ortalama nispi nem % 69 civarindadir. Ilin yüzey sekilleri, birbirlerinden esiklerle ayrilmis çöküntü alanlariyla, daglar halindedir. 


OTOBÜSLER
MERCEDES TRAVEGO & TOURISMO: 46+1+1 Koltuklandirma, Abs, Asr, Klimali, Karoseri Indirme Kaldirma Sistemi Tempomat (Hiz Sinirlayici ve Sabitleyici), TV, DVD Player (DVD, VCD, CD, MP3), Önde ve Ortada 15" LCD monitör.

MAN FORTUNA: 46+1+1 Koltuklandirma, Abs, Asr, Klimali, Karoseri Indirme Kaldirma Sistemi Tempomat (Hiz Sinirlayici ve Sabitleyici), TV, DVD Player (DVD, VCD, CD, MP3), Önde ve Ortada 15" LCD monitör.

NEOPLAN CITYLINER / TOURLINER: 46+1+1 Koltuklandirma, Abs, Asr, Klimali, Karoseri Indirme Kaldirma Sistemi Tempomat (Hiz Sinirlayici ve Sabitleyici), TV, DVD Player (DVD, VCD, CD, MP3), Önde ve Ortada 15" LCD monitör.

TEMSA SAFIR / MARATON: 46+1+1 Koltuklandirma, Abs, Asr, Klimali, Karoseri Indirme Kaldirma Sistemi Tempomat (Hiz Sinirlayici ve Sabitleyici), TV, DVD Player (DVD, VCD, CD, MP3), Önde ve Ortada 15" LCD monitör.

 

MIDIBUSLER
ISUZU TURKUAZ: 31+1 Veya 27 + 1 Koltuklandirma, Yatar Otobüs Koltuklu, Abs, Asr, Klima, 1 Adet Monitör, 1 Adet Buzdolabi, Su Isiticili Mutfak Ünitesi, Okuma Lambalari, Rehber Anonsu Için Ses Sistemi, Cd Ve Dvd Oynatici.

NOVO LUX: 31+1 Veya 27 + 1 Koltuklandirma, Yatar Otobüs Koltuklu, Abs, Asr, Klima, 1 Adet Monitör, 1 Adet Buzdolabi, Su Isiticili Mutfak Ünitesi, Okuma Lambalari, Rehber Anonsu Için Ses Sistemi, Cd Ve Dvd Oynatici.

TEMSA PRESTIGE: 31+1 Veya 27 + 1 Koltuklandirma, Yatar Otobüs Koltuklu, Abs, Asr, Klima, 1 Adet Monitör, 1 Adet Buzdolabi, Su Isiticili Mutfak Ünitesi, Okuma Lambalari, Rehber Anonsu Için Ses Sistemi, Cd Ve Dvd Oynatici.

MINIBUSLER
MERCEDES SPRINTER: 12+1 veya 16 + 1 Koltuklandirma, Özel Tasarlanmis Yatar Otobüs Deri Koltuklu, Abs, Asr, Klima, 1 Adet Buzdolabi, Okuma Lambalari, Rehber Anonsu Için Ses Sistemi, Cd Ve Dvd Oynatici.

WOLKSWAGEN CRAFTER: 12+1 veya 16 + 1 Koltuklandirma, Özel Tasarlanmis Yatar Otobüs Deri Koltuklu, Abs, Asr, Klima, 1 Adet Buzdolabi, Okuma Lambalari, Rehber Anonsu Için Ses Sistemi, Cd Ve Dvd Oynatici.

NOT: Turlarimizda kisi sayisina göre, yukarida belirtilen araç tiplerinden herhangi birisi kullanilir.DİKKAT: Tur sirküsü yayımlandığı Sunday, June 25, 2017 tarihinde geçerlidir. Aynı tura ait, daha sonraki bir tarihte yayımlanacak tur sirküsü bir öncekini geçersiz kılar.


TUR PROGRAMLARIMIZ 6502 NOLU TÜKETICI KANUNUNA UYGUN OLARAK HAZIRLANMISTIR.

Ücret Tablosu
Tiara Termal Otel
 • İki Kişilik Odada Kişi Başı
 • İlave Yatak
 • Tek Kişilik Oda
 • 2 - 6 Yaş Çocuk
 • 7 - 12 Yaş Çocuk
 • 249.99
 • 225
 • 320
 • 140
 • 200
Almira Otel
 • İki Kişilik Odada Kişi Başı
 • İlave Yatak
 • Tek Kişilik Oda
 • 2 - 6 Yaş Çocuk
 • 7 - 12 Yaş Çocuk
 • 259.99
 • 245
 • 345
 • 140
 • 235
Baia Bursa Otel
 • İki Kişilik Odada Kişi Başı
 • İlave Yatak
 • Tek Kişilik Oda
 • 2 - 6 Yaş Çocuk
 • 7 - 12 Yaş Çocuk
 • 249.99
 • 225
 • 320
 • 140
 • 200

“Mevcut sistem fiyatları %35 indirim uygulanmış net fiyatlardır.”

Afise Edilen Fiyatlar, Belirtilen Periyottaki En Uygun Fiyatli Tur Tarihin Fiyatlaridir. Doluluga Bagli Olarak Fiyatlar Degismektedir.

GEÇERLİ FİYAT AÇIKLAMASI

Ücretlendirmede liste fiyatları esastır. Ancak konaklamanın kampanyalı dönemlerde gerçekleşecek olması halinde; kampanya tarihleri, bu tarihlerde uygulanacak indirim oranları ve ücretlendirmeye esas alınacak kampanyalı fiyatlar; liste fiyatının üzeri çizilerek kalın punto ile belirtilmiştir.

Ödeme Detayları
 Iznık Zeytın Hasadı Turu

Çocuk Indirimleri Iki Yetiskin Yaninda ve Tek Bir Çocuk Için Uygulanabilir. Rehberimiz Programi Tamamen Gerçeklestirmek Kaydi Ile Programin Seyrinde Degisiklik Yapabilir. Turlarimiz Otel, Otobüs, Tur Programi Ve Rehberlik Hizmetleri Ile Bir Bütündür Ayri Ayri Düsünülemez. 0–6 Yas Çocuklarda Otel Konaklamasinda Yatak Verilmeyebilir. Triple Odalarda 3. Yatak Normal Yatak Konforunda Olmayabilir. Otel Duruma Göre Misafirlerimize Açilir-Kapanir Yatak ya da Çekyat Verebilir. 2 Yasini Doldurmus Her Bireyin Otobüste Koltuk Almasi Zorunludur. Tur Içeresinde Kullanilmayan Ulasim, Konaklama, Çevre Gezileri Vb. Haklar Iade Edilemez. Rezervasyon Esnasinda Koltuk Sözü Verilemez. Koltuk Numaralari Rezervasyon Tarih Sirasina Göre Belirlenir. Turu Erken Satin Alan Misafirler Önde Oturmaya Hak Kazanirlar. 4 Gece ve Üzeri Konaklamali Turlarda Oturma Düzeni Birer Sira Kaydirilarak Rotasyon Uygulamasi Gerçeklestirilir. Afise Edilen Fiyatlar “INDIRIMLI EK HIZMET BEDELI” Baz Alinarak Hesaplanmistir. Uçakli Turlarda Kademeli Fiyat Uygulamasi Geçerlidir. Uçaklarin Dolulugu Arttikça Tur Fiyatlari da Artmaktadir. Uçakli Turlarda Anitur, Yogunluga Bagli Olarak ve Programi Aksatmamak Kaydiyla; Havalimani, Havayolu Sirketi ve Uçus Saati Degistirme Hakkini Sakli Tutar. Atatürk Havalimani’ndan Sabiha Gökçen’e ya da Tersi Degisikliklerde Anitur, Misafirlerine Ücretsiz Servis Vermek Zorundadir. Tur Programinda Belirtilen Saatler, Normal Hava ve Yol Kosullarina Göre Hesaplanmis Olup, Olasi Gecikmelerde, Anitur’un Sorumlulugu, Misafirin Ise Tazminat Hakki Yoktur. Tur Konaklama Bölgelerinde ve Otellerinde Yogunluga Göre Ayni Standartlarda Olmak Kaydi Ile Degisiklik Yapilabilir. Tur Öncesi ya da Tur Esnasinda Hava Muhalefeti Nedeniyle Yapilamayan Turlardan Ani Tur’un Sorumlulugu Yoktur. Bu Turun Hareketi Için Minimum Katilimci Sayisi 30 Olarak Öngörülmüstür. Yeterli Sayida Çogunluk Olmadiginda Turu 20 Gün Önceden Haber Vermek Kaydi Ile Iptal Hakki Ani Tur’da Saklidir. Turun Iptali Durumunda Ani Tur Iptalini Bizzat Bildirmek Zorundadir. Yasal Süreç Oldugundan Tazminat Hakki Yoktur. Ön Ödeme Tutari Kayit Tarihinde Rezervasyon Bedelinin Minimum % 30’dur. Turun Hareket Tarihinden 7 Gün Önce Kalan Tur Bedelinin Tamamlanmasi Gerekir.

Tur Otelleri
 Tiara Termal Otel
Tiara Termal Otel
Bursa- Bursa Merkez

Standart odalardan ihtisamli kral dairesine kadar genis yelpazede konaklama imkani sunan Tiara Termal & Spa Hotel; Mudanya IDO feribot iskelesine 22 km, Uludag'a 28 km, Yenisehir Havaalani'na 42 km mesafede yer aliyor. Sicak ve yalin dekorasyonuyla, 29 Ekonomik, 79 Standart, 12 Superior, 6 Junior Suite, 20 Executive Suite odasi; özel hamamli, genis ve çok odali 2 adet kral dairesi, sigara içilen ve içilmeyen katlari, engelli misafirler için özel donanimli odasi, 1 restauranti, 30 ila 250 kisi kapasiteli 4 farkli büyüklükteki toplanti ve balo salonlari ve Business Center'i ile misafirlerimizin ihtiyaçlarini en iyi sekilde karsilamak üzere tasarlandi. Tüm odalarda minibar, kablosuz internet, 24 saat oda servisi, notebook ve telefon sarj edebilme imkani bulunan elektronik kasa, su isiticisi, çay-kahve ikram seti, LCD televizyon, çalisma masasi, klima, saç kurutma makinasi ve odalardaki termal su ile her sey konforunuz için düsünüldü.Modern tasarimi ve huzurlu ortamiyla Serenity Spa; kapali termal havuzu, Türk Hamami, saunasi, Fin Hamami, essiz bir termal deneyimi sunmak için hazirlandi. Üstelik masaj disinda tüm Spa hizmetleri misafirlerimize ücretsiz olarak sunuluyor.

 Tiara Termal Otel
 Almira Otel
Almira Otel
Bursa- Bursa Merkez
221 Toplam oda, 500 toplam yatak, 1 delux suit, 181 superior oda, 20 baglantili oda, 2 özürlü odasi, 1 presidential suit, 9 büyük superior aile suiti, 4 superior business oda, 4 köse delüks oda. Bahçe, dag, sehir manzarasi var. Direkt telefon, müzik yayini, minibar, kasa, kablosuz internet, çay/kahve makinesi, uydu tv, interaktif tv, merkezi klima, merkezi isitma, pantolon ütüleyicisi, dus, küvet-banyo, wc, saç kurutma makinesi, banyoda telefon. Merkezi klima, merkezi isitma, tv odasi, oyun odasi, kablosuz internet, business center, unisex kuaför, çamasirhane, ütü, kuru temizleme, resepsiyonda kasa, hediyelik esya, 24 saat oda servisi, jeneratör, telefonla doktor, bebek bakicisi, kapali otopark, alisveris merkezi. Açik havuz, kapali havuz, Türk hamami, Fin hamami, sauna, masaj, jakuzi, cilt ve vücut bakimi, fitness center, bilardo, çocuk klübü. Oda kahvalti, yarim pansiyon, tam pansiyon, kahvalti salonu, pastane. lobi bar, havuz & restoran bar, kis bahçesi, Brasserie. 2 kapali restoran (400 pax pax), 2 balo salonu restoran (750 pax pax), 1 açik alakart restoran (600 pax pax), 1 kapali alakart restoran (70 pax pax). Dünya Mutfagi, Türk Mutfagi, Fransiz Mutfagi, Vejeteryen Mutfagi, Asya Mutfagi. 15 toplanti odasi (60 min. kapasite). tepegöz, perde, projeksiyon perdesi, beyaz tahta, slide projektör, flipchart, projeksiyon, barkovizyon, ses sistemi, yaka mikrofonu, mikrofon, video player, televizyon, fax, klima, isik sistemi. Fuaye2 en büyük salon kapasitesi (kapasite 1000 m2) Uludag mountain 35 km., Mudanya 40 km. Yenisehir Havaalani 40 km.Sehir merkezinde
 Almira Otel
 Baia Bursa Otel
Baia Bursa Otel
Bursa- Osmangazi
Merkezi klima, merkezi isitma, bahçe, ücretsiz kablosuz internet baglantisi, business center, kuaför salonu, çamasirhane, ütü, kuru temizleme, resepsiyonda kasa, 24 saat oda servisi, jeneratör, doktor, istendiginde bebek bakicisi, ücretsiz otopark, evcil hayvan kabul edilmez. 150 Toplam oda, 233 toplam yatak, 8 balayi odasi, 94 sigara içilen oda, 2 suit oda, 2 junior suit, 2 baglantili oda, 1 özürlü odasi, 56 sigara içilmeyen oda, 22 executive oda, 124 standart oda. Havuz, bahçe, dag, sehir mazarasi var. Direkt telefon, müzik yayini, minibar, kasa, suitlerde çay/kahve makinesi, ücretsiz kablosuz internet baglantisi, uydu tv, digiturk, merkezi klima, dus, küvet-banyo, saç kurutma makinesi, jakuzi, banyoda müzik, banyoda telefon. Kaydirakli açik yüzme havuzu, Türk hamami, sauna, masaj, SPA, fitness center, aerobik, bilardo. 3 toplanti odasi (250 max. kapasite). tepegöz, perde, beyaz tahta, slide projektör, flipchart, projeksiyon, barkovizyon, ses sistemi, mikrofon, video player, fax, klima, ücretsiz kablosuz internet baglantisi, telefon. en büyük salon kapasitesi (kapasite 120 pax), Fuar/Sergi Alani (kapasite 75 m2) Uludag 20km. Yenisehir Havaalani 70 km. sehir merkezinde. Oda kahvalti, yarim pansiyon, tam pansiyon, kahvalti salonu. lobi, roof bar, restaurant bar. 1 restoran (150 kisi kapali), 1 alakart restoran, 1 açik büfe restoran. Osmanli Mutfagi, Türk Mutfagi, Fransiz Mutfagi, Italyan Mutfagi, Meksika Mutfagi, vejeteryen mutfagi.
 Baia Bursa Otel
Tur Güzergahı
Bu Turun Yapılacağı Tarihleri Öğrenmek İstiyorsanız Call Centerimizi Arayınız