Anı Tur
Kurumsal
Müşteri Hizmetleri
Biz Sizi Arayalım
Üyelik
0850 300 0 264
SATIŞ MERKEZİ
Biz Sizi Arayalım
Grup Rezervasyon
 A  A  A  A  A  A
  • 0 Yorum Yorum Ekle

Fiyat Sorunuz
  • A
  • Pegasus Havayolları Ile
Bu Tur İçin Gerekli Vizeler

Vize Sorgulama

Rezervasyon Numaranız
Tur Programı
1.GÜN
İSTANBUL – MADRİD

Sabiha Gökçen Havalimanı Dış Hatlar Terminali Pegasus kontuarında saat 08.00’de buluşma. Check-inişlemlerinin ardından Pegasus Havayolları’nın PC537 sefer sayılı uçağı ile saat 09:55`te Madrid’e hareket.Yaklaşık 4 saatlik uçuşun ardından yerel saat ile 13:40’de başkent Madrid’e varacağız. Panoramik şehirturumuz sırasında, Plaza mayor adı verilen büyük meydan ile başlıyoruz. Bu meydanda 136 bina ve avluyaaçılan 437 balkon bulunmaktadır. Zamanında bu balkonlardan boğa güreşleri ve engizisyonun yaktığıinsanlar izlenmiştir. Şehrin kalbi Puerta Del Sol, Plaza mayor adı verilen büyük meydan, Kraliyet Sarayı’nınhalka sesleniş yeri Plaza De Orient, Şehir’in ne kadar zengin olduğunu göstermek maksadıyla giriş kapısıolarak yapılmış Alcala Kapısı, galerili damları ile göz dolduran Gran Via, Plaza Colon, Cibeles Meydanı VeÇeşmesi ile Cervantes Anıtı görülecek yerler arasındadır. Turumuzun ardından Madrid’de ki otelimize varış ve yerleşme. Geceleme otelimizde.

2.GÜN
MADRİD

Sabah otelimizde alınacak kahvaltının ardından serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz rehberiniz tarafındanekstra olarak düzenlenecek olan Toledo Turuna katılabilirler (55€). Otelimizden hareketle güneye doğru yola çıkacağız, Toledo gerçek bir açıkhava müzesi, İspanya’nın eski başkenti ve Unesco Dünya Mirasılistesinin en önemli kentlerinden biridir. Ülkenin en heybetli katedrali, dünyaca ünlü ressamların eserlerineev sahipliği yaparak dünyanın sayılı müzeleriyle yarışır hale gelmiştir. El Greco’nun kenti olarak bilinen Toledo, 16. yy’dan günümüze değişmeden gelmeyi başarmıştır. Roma, vizigot, arap, gotik, rönesans mimarisinin izlerini taşıyan yapılar, dar sokaklar, El Greco’nun tabloları, tipik pastaneler, Damascinomağazaları ve tabii ki ünlü katedrali ile turistik bir haç yeridir. Toledo’daki başka bir gelenek Arapların kenti fethettikleri zamandan kalma badem ezmesi imalatıdır. İnsanın ağzını sulandıran bu şekerlemeyitatmadan Toledo ziyareti bitmiş sayılmaz. Yahudi mahallesi içerisinde yapacağımız yürüyüşün ardından Madrid’e dönüş. Geceleme otelimizde.

3.GÜN
MADRİD (SEGOVIA-AVILA)

Sabah otelimizde alınacak kahvaltının ardından serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz rehberiniz tarafındanekstra olarak düzenlenecek olan Segoiva Avila turuna katılabililirler. (65€). Yaklaşık 70km mesafedebulunan, Kastilya ve Leon bölgesinin en önemli turizm şehri Segovia’ya, kahvaltı sonrası hareket edeceğiz.2000 yıllık su kemerleri, Plaza Mayor ile iki uçurumun ortasında kurulmuş ve Walt Disney’e ilham olmuş Alcazar göreceğimiz yerler arasında. Ardından 110km mesafede bulunan ve Sierra Glados dağlarının tepesine kurulmuş Avilaya’ya doğru yola çıkıyoruz. Birçok soylu ailenin 16. yy’da yerleşmesi nedeniyle ‘’AsilAvila’’ olarak adlandırılan şehir, Romanesk kiliseleri, ortaçağ manastırları, rönesans sarayları ve antik surlarıile ünlüdür. Dünyanın en iyi korunan birçok tarihi cazibe serine sahip Unesco mirasına girmiş özel bir şehirolan Avila’da; Manastır, İsa Teresa müzesi, Katedral, Plaza Mayor, El Carmen kapısı ve San Vicente Bazilikasıpanoramik olarak ziyaret edilecek yerler arasındadır.

4.GÜN
MADRİD-VALENCİA

Sabah otelde alınacak kahvaltı ardından odaların boşaltılması ve özel otobüsümüzle Valencia’ya doğru yolaçıkıyoruz. Varış ardından şehir turumuza başlıyoruz. İspanya’nın en büyük üçüncü şehri olma ünvanının yanısıra en büyük limana da sahip şehrin adı Latince’de güç ve kuvvet anlamına gelmektedir. Valencia’dapanoramik olarak yapılacak şehir turunda; Sanat ve Bilim Müzesi, Gotik Katedral, Arena, Belediye Sarayı,Tarihi Pazar ve Eski İpek Borsası görülecek yerler arasındadır. Şehir turu sonrası otelinize transfer. Geceleme
otelnizde.

5.GÜN
VALENCİA – BARCELONA

Sabah otelde alınacak kahvaltı ardından odaların Barcelona’ya doğru hareket edeceğiz. Katalonya Özerk Topluluğu’nun başkenti, ünlü Mimar Antoni Gaudi’nin muhteşem eserlerinin buluduğu İspanya'nın ikincibüyük şehri Barselona, sahip olduğu eserlerden ötürü nüfusunun dört katı kadar turisti kendineçekmektedir. Panoramik olarak gerçekleştireceğimiz şehir turumuzda, “Bitmeyen Kilise” olarak da bilinen LaSagrada Familia, İspanya ve Catalunya Meydanı, Gaudi'nin Evleri (Casa Batllo ve Casa Mila), KatalunyaMeydanı, La Rambla Caddesi ve Port Olimpic görülecek yerler arasındadır. Şehir turu sonrası otelinizetransfer. Akşamı eğlenceli geçirmek isteyen misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek olan Flamenko turunakatılabilirler. (40€ - 1 içki dahil ve ulaşım hariç) Güney İspanya’da doğup Tüm Dünya’ya tanıtılmış, Tutkunun,aşkın ve acının dansı Flamenko’yu bir içki eşliğinde seyredeceğimiz bu gösterinin ardından otelimize dönüş.
Geceleme otelimizde.

6.GÜN
BARCELONA

Sabah otelde alınacak kahvaltı ardından dileyen misafirlerimiz rehberiniz tarafından ekstra olarakdüzenlenecek olan Girona & Figueras Turuna katılabilirler.(65 €). Turumuza, Onyar Nehri’nin kıyısındakurulmuş ve ilk bakışta Floransa’yı anımsatmakta olan, yörenin en zengin şehri olan Girona ile başlıyoruz.Daracık sokakları ve katedrali ile görülmeye değer şirin bir ortaçağ şehri olan Girona ayrıca parfüm filmininsinema çekimlerinin yapıldığı şehirdir. Panoramik olarak yapılacak turumuzda; Aslan heykeli, KatedralMeydanı, Mezuzalı evler, Yahudi Mahallesi, Rambla ve ünlü mağazaları göreceğiz. Serbest zaman sonrasıPirene dağlarının manzarası eşliğinde Figueras Kenti’ne doğru yola çıkıyoruz. Kasaba öyle etkileyici biratmosfere sahiptir ki bütün dünyanın hayranlık duyduğu sınır tanımaz ressam Salvador Dali’ye hayatıboyunca ilham kaynağı olmuştur. Burada Ünlü sürrealist ressam “Salvador Dali’nin” kendi elleri ile dekore ettiği müze evi gezeceğiz. Her bir eserinin değeri milyonlarca dolarla ifade edilen bu müzede, ölümsüz aşkıGala’yıresmettiği, zihinleri zorlayan eserlerinin bulunduğu müzeyi ziyaretimiz sonrasında otelimize transfer.

7.GÜN
BARCELONA

Sabah otelde alınacak kahvaltı ardından dileyen misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek olan Montserrat& Andorra turuna katılabilirler (75 €). Turumuzda ünlü mimar Gaudi’nin dini eğitimini almış olduğu şehrigeziyoruz. En ünlü eseri olan Sagrada Familia Kilisesi’nin yapımında kendisine ilham kaynağı olan ve denizseviyesinden 1200 metre yükseklikte bulunan Büyük Montserrat Manastırını görüyoruz. Ardından Berga veMartinet gibi merkezlerden geçerek İspanya Fransa sınırında bulunan gümrüksüz alışveriş ülkesi Andorra’yıgeziyoruz. Doğal güzellikleri ile ünlü Avrupa’nın en küçük devletlerinden biri olan Andorra’da gümrüksüzalışveriş imkânı ile şehir sokaklarında keyifli bir gün geçireceksiniz. Tur sonrası otelimize dönüş. Geceleme otelimizde.

8.GÜN
BARCELONA – İSTANBUL

Sabah otelimizde alınacak kahvaltının odaların boşaltılması ardından havalimanına transfer. Check-inişlemlerinin tamamlanmasından sonra Pegasus Havayollarının PC470 sefer sayılı uçağı ile saat 14:10`daİstanbul’a hareket. Yerel saat ile 18:50`de İstanbul’a varış ve turumuzun sonu

Ücrete Dahil Olan Hizmetler

• Pegasus Havayollari ile Istanbul ( Saw) – Madrid gidis / Barcelona - Istanbul (Saw ) dönüs ekonomi sinif uçak bileti
• Havalimani vergileri ve servisleri bedeli
• 3 ve 4* otellerde 7 gece kahvalti dâhil konaklamalar
• Ispanya otel vergileri
• Otelde alinacak sabah kahvaltilari
• Madrid , Valencia, Barcelona panoramik sehir turlari
• Alan-Otel-Alan transferleri ve sehirlerarasi otobüs transferleri
• Profesyonel rehberlik hizmetleri
• Zorunlu Seyahat Sigortasi

Ücrete Dahil Olmayan Hizmetler

• Vize ücreti ve servis bedeli (120 EURO )
• Yurtdisi çikis vergisi, 15 TL
• Tüm kisisel harcamalar,
• Rehber tarafindan organize edilen ekstra turlar
• Ögle ve Aksam yemekleri,
• Müze, ören yeri vb. giris ücretleri
• Özel Seyahat saglik sigortasi 

Önemli

Anitur, hava yolu sirketi ile yolcu arasinda araci konumunda olup, 28/09/1955 Lahey Protokolü’ne tabidir. Uçus öncesinde saatler degisebilir ve tüm saatlerin hareket tarihlerinden 48 saat önce teyit edilmesi gerekmektedir. Yurtdisi gezilerinde en az 6 ay geçerli pasaport olmasi mecburidir. Paket tura katilacak sayinin yeterli olmamasi durumunda 5 gün öncesinden tur iptali tüketiciye bildirilir. Uçagin inecegi sehre göre parkurlarda degisiklikler olabilir. Uçak tipi ve saatinin degismesi mümkün olup, bu durum sözlesme aninda bildirilmis ve YOLCU SAAT DEGISIKLIGI RISKINI KABUL EDEREKturu satin almistir.

BU TUR IÇIN YOLCULARIMIZIN SCHENGEN VIZESI ALMALARI GEREKMEKTEDIR. VIZE BASVURUSU IÇIN EN AZ 6 AY GEÇERLI PASAPORT ILE ACENTAMIZDAN TEMIN EDEBILECEGINIZ, VIZE IÇIN GEREKLI EVRAKLAR LISTESINDE BELIRTILEN BELGELER GEREKMEKTEDIR. YESIL PASAPORT SAHIPLERI IÇIN VIZE UYGULAMASI OLMAYIP, EN AZ 6 AY GEÇERLI PASAPORT TASIMALARI YETERLIDIR. VIZELER SEYAHAT BASLANGICINDAN ÖNCE TÜRKIYE’DEKI ILGILI KONSOLOSLUKLARDAN ALINMAK ZORUNDADIR. GIRIS YAPILAN ÜLKENIN SINIR KAPILARINDA VIZE ALINAMAZ. VIZE ALINMIS OLMASI O ÜLKEYE GIRIS YAPILABILECEGI ANLAMINA GELMEZ. PASAPORT POLISI SIZI ÜLKEYE SOKMAMA YETKISINE SAHIPTIR. BÖYLE BIR DURUMDA SORUMLULUK YOLCUYA AITTIR.

İPTAL/İADE SİGORTA İÇERİK

Anitur, hava yolu sirketi ile yolcu arasinda araci konumunda olup, 28/09/1955 Lahey Protokolü’ne tabidir. Uçus öncesinde saatler degisebilir ve tüm saatlerin hareket tarihlerinden 48 saat önce teyit edilmesi gerekmektedir. Yurtdisi gezilerinde en az 6 ay geçerli pasaport olmasi mecburidir. Uçagin inecegi sehre göre parkurlarda degisiklikler olabilir. Uçak tipi ve saatinin degismesi mümkün olup, bu durum sözlesme aninda bildirilmis ve YOLCU SAAT DEGISIKLIGI RISKINI KABUL EDEREK TURU SATIN ALMISTIR.

DİĞER

Sigorta Bilgilendirme

Zorunlu Sigorta: Acentenin iflasi veya herhangi bir nedenle paket tur hizmetinin verilememesini kapsar. Saglik sigortasi degildir, tedavi masraflarini karsilamaz.( Özel saglik sigortasi misafire ait özel harcamadir.)
Seyahat Sigortasi: Misafir dilerse ek ücret ödeyerek, bagaj kaybi, yaralanma veya hastalik nedeniyle tibbi tedavi, sigortalinin nakli, taburcu olusu takiben sigortalinin daimi ikametgâhina ve vefat eden sigortalinin nakli vb. teminatlar için seyahat güvence paketi satin alabilir.

 

Uçakli turlarda tipi ve saatinin degismesi mümkün olup, bu durum sözlesme aninda bildirilmis ve yolcu saat degisme riskini kabul ederek turu satin almistir. Bu sirkü 15.09.2016 tarihinde düzenlenmis olup, bir sonraki sirküde geçersiz sayilir

Vize bilgilendirme:Vize ile ilgili bilgi için en az 1 ay öncesinden vize departmanimiza teslim etmeniz gerekmektedir. Vizenin  acenta tarafindan alinacak olmasi halinde ve vize için gerekli evraklarin teslim zamaninin tüketiciye bildirilmesi sartiyla tüketici tarafindan zamaninda teslim etmeyen evraklar nedeniyle vizenin alinmamasindan dogan zararlardan seyahat acentesi sorumlu tutulamaz.

Evraklari eksiksiz ve süresinde veren seyahat acentesi vizenin verilmemesinden dolayi sorumlu tutulamaz.

Vize departmani iletisim adresi:  Harbiye Mah. Cumhuriyet Cad. Kahan Apt. No:40/5 Oda No:5015 – 5016 Elmedag – Sisli / Istanbul

Vize Departmani: info@tanvize.com

Fiyat Sorunuz
Tur Otelleri
 3 Ve 4 Yıldızlı İspanya Otelleri
3 Ve 4 Yıldızlı İspanya Otelleri
İspanya- Madrid

-

Harita
Tur Tarihleri
Gidiş
Dönüş
Kişi Başı Ücret
3 Temmuz 2017 Pazartesi
17 Temmuz 2017 Pazartesi
31 Temmuz 2017 Pazartesi
14 Ağustos 2017 Pazartesi
28 Ağustos 2017 Pazartesi
11 Eylül 2017 Pazartesi
25 Eylül 2017 Pazartesi
9 Ekim 2017 Pazartesi
23 Ekim 2017 Pazartesi
10 Temmuz 2017 Pazartesi
24 Temmuz 2017 Pazartesi
7 Ağustos 2017 Pazartesi
21 Ağustos 2017 Pazartesi
4 Eylül 2017 Pazartesi
18 Eylül 2017 Pazartesi
2 Ekim 2017 Pazartesi
16 Ekim 2017 Pazartesi
30 Ekim 2017 Pazartesi
349 €
349 €
349 €
349 €
349 €
349 €
349 €
349 €
349 €