Anı Tur
Kurumsal
Müşteri Hizmetleri
Biz Sizi Arayalım
Üyelik
0850 300 0 264
SATIŞ MERKEZİ

Krasnodar Fenerbahçe Maçı

Biz Sizi Arayalım
Grup Rezervasyon
 Krasnodar Fenerbahçe Maçı Krasnodar Fenerbahçe Maçı Krasnodar Fenerbahçe Maçı Krasnodar Fenerbahçe Maçı Krasnodar Fenerbahçe Maçı Krasnodar Fenerbahçe Maçı
 • 0 Yorum Yorum Ekle

Fiyat Sorunuz
 • 16 Şubat 2016
 • Pegasus Havayolları İle
Bu Tur İçin Gerekli Vizeler

Vize Sorgulama

Rezervasyon Numaranız
Tur Programı
1.GÜN
İSTANBUL - KRASNODAR

Sabiha Gökçen Havalimanı Dış Hatlar Terminali Pegasus kontuarı önünde siz değerli misafirlerimiz ile saat 07.30'da buluşma. Bagaj, bilet ve biniş işlemlerinin ardından Pegasus Hava Yollarının PC 776 sefer sayılı uçuşu ile 10:50’da Krasnodar’a uçuş. Yerel saat ile 12:40’ta varış ve havalimanında bizleri bekleyen özel otobüsümüz ile otele transfer. Akşam üstü Rehberimizin belirleyeceği saatte Krasnodar Stadyumuna hareket. Fenerbahçe’mize Başarılar. Maçın ardından otelimize geri dönüş için stadtan hareket . Geceleme otelinizde. 

2.GÜN
KRASNODAR

Sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz rehberimizin ekstra olarak düzenleyeceği Krasnodar Turu (30 Euro). Adını Kuban Nehrin'den alan 1793 yılında Kraliçe Büyük Catherina'nın izni ile Kazaklar tarafından kurulmuş olan Rusya Federasyonu Krasnodar Krayı (Bjedughkale) Federal Bölgesi’nin başkenti; Krasnodar’ı gezmeye başlıyoruz. Panoramik şehir turunda, ''Kırmızı'' sokak diye adlandırlan şehrin en populer sokağı Krasnaya'da; Krasnodar Filarmonik Konser Salonu, Maxim Groky Parkı, Çar III. Aleksander’ın 1888 yılında Krasnodar’a gelişi onuruna yapılan ve 2009 yılında restore edilen Alexander’s Arch 'ı görüyoruz. Tur sonrası otele transfer. Geceleme otelinizde. 

3.GÜN
KRASNODAR - İSTANBUL

Sabah kahvaltısının ardından otelden ayrılış işlemleri ve serbest zaman. Rehberimizin belirteceği saatte otelde buluşma ve havalimanına transfer. Bagaj ve check-in işlemlerinin tamamlanmasının ardından Pegasus Hava Yollarının PC 4777 sayılı tarifeli seferi ile saat 19.10’de İstanbul'a hareket. Yerel saat ile  21.05’te İstanbul'a varış ve turumuzun sonu. 

Ücrete Dahil Olan Hizmetler
 • Pegasus Hava Yolları tarifeli seferi ile İstanbul  (SAW) – Krasnodar – İstanbul (SAW) arası ekonomi sınıfı uçak biletleri
 • Havalimanı vergileri
 • Seçilecek kategoride ki otelde 2 gece kahvaltı dâhil konaklamalar
 • Şehir konaklama vergisi
 • Havalimanı-otel-havalimanı transferleri
 • Krasnodar Hotel – Krasnodar Stadyumu – Krasnodar Hotel transferi
 • Profesyonel Türkçe rehberlik hizmetleri
Ücrete Dahil Olmayan Hizmetler
 • Vize ücreti (150 Euro)
 • Özel Seyahat Sağlık Sigortası 
 • Yurt dışı çıkış harcı bedeli
 • Her türlü otel ekstraları ve kişisel harcamalar
 • Opsiyonel turlar
 • Müze ve ören yerleri giriş ücretleri
 • Maç Bileti 
Önemli

Anıtur, hava yolu şirketi ile yolcu arasında aracı konumunda olup, 28/09/1955 Lahey Protokolü’ne tabidir. Uçuş öncesinde saatler değişebilir ve tüm saatlerin hareket tarihlerinden 48 saat önce teyit edilmesi gerekmektedir. Yurtdışı gezilerinde en az 6 ay geçerli pasaport olması mecburidir. Paket tura katılacak sayının yeterli olmaması durumunda 5 gün öncesinden tur iptali tüketiciye bildirilir. Uçağın ineceği şehre göre parkurlarda değişiklikler olabilir. Uçak tipi ve saatinin değişmesi mümkün olup, bu durum sözleşme anında bildirilmiş ve YOLCU SAAT DEĞİŞİKLİĞİ RİSKİNİ KABUL EDEREKturu satın almıştır.

BU TUR İÇİN YOLCULARIMIZIN RUYSA VİZESİ ALMALARI GEREKMEKTEDİR. VİZE BAŞVURUSU İÇİN EN AZ 6 AY GEÇERLİ PASAPORT İLE ACENTAMIZDAN TEMİN EDEBİLECEĞİNİZ, VİZE İÇİN GEREKLİ EVRAKLAR LİSTESİNDE BELİRTİLEN BELGELER GEREKMEKTEDİR. YEŞİL PASAPORT SAHİPLERİ İÇİN VİZE UYGULAMASI OLMAYIP, EN AZ 6 AY GEÇERLİ PASAPORT TAŞIMALARI YETERLİDİR. VİZELER SEYAHAT BAŞLANGICINDAN ÖNCE TÜRKİYE’DEKİ İLGİLİ KONSOLOSLUKLARDAN ALINMAK ZORUNDADIR. GİRİŞ YAPILAN ÜLKENİN SINIR KAPILARINDA VİZE ALINAMAZ. VİZE ALINMIŞ OLMASI O ÜLKEYE GİRİŞ YAPILABİLECEĞİ ANLAMINA GELMEZ. PASAPORT POLİSİ SİZİ ÜLKEYE SOKMAMA YETKİSİNE SAHİPTİR. BÖYLE BİR DURUMDA SORUMLULUK YOLCUYA AİTTİR.

DİĞER

-

Fiyat Sorunuz
Tur Otelleri
 3* Ibıs Otel Krasnodar Hotel Vb.
3* Ibıs Otel Krasnodar Hotel Vb.
Rusya- Krasnodar

-

 4* Forum Hotel Vb.
4* Forum Hotel Vb.
Rusya- Krasnodar

-

Harita
Bu Turun Yapılacağı Tarihleri Öğrenmek İstiyorsanız Call Centerimizi Arayınız