Anı Tur
Kurumsal
Müşteri Hizmetleri
Biz Sizi Arayalım
Üyelik
0850 300 0 264
SATIŞ MERKEZİ

Londra Turu Her Perşembe Hareketli

Biz Sizi Arayalım
Grup Rezervasyon
 Londra Turu Her Perşembe Hareketli  Londra Turu Her Perşembe Hareketli  Londra Turu Her Perşembe Hareketli  Londra Turu Her Perşembe Hareketli  Londra Turu Her Perşembe Hareketli  Londra Turu Her Perşembe Hareketli
  • 0 Yorum Yorum Ekle

Fiyat Sorunuz
  • Her Perşembe Hareketli
  • Türk Havayolları İle
Bu Tur İçin Gerekli Vizeler

Vize Sorgulama

Rezervasyon Numaranız
Tur Programı
1.GÜN
İstanbul(Atatürk Havalimanı)- Londra

İstanbul Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Gidiş Terminali’nde Anı Tur kontuarı önünde saat 05:00’da buluşma. Türk Havayolları ile 07:05’de Londra Gatwick Havalimanı’na uçuşumuz gerçekleşiyor. Saat 09:10’da varışımızın ardından özel aracımız ile otelimize transfer ve yerleşme. Serbest zaman. Geceleme otelinizde.

2.GÜN
2.Gün: Londra

Sabah kahvaltısının ardından günü dilediğiniz gibi değerlendirebilirsiniz. Geceleme otelimizde.

 

3.GÜN
3.Gün: Londra

Sabah kahvaltısının ardından günü dilediğiniz gibi değerlendirebilirsiniz. Geceleme otelimizde.

 

4.GÜN
4.Gün: Londra- İstanbul (Atatürk Havalimanı)

Sabah, kahvaltının ardından serbest zaman. Uçak saatine göre Londra Gatwick havalimanına transfer. Türk Havayolları’nın tarifeli seferi ile İstanbul’a hareket. İstanbul’a varışımızın ardından Anı Tur hizmetlerinin ve turumuzun sonu.

Ücrete Dahil Olan Hizmetler

Türk Havayollari ile Istanbul-Londra-Istanbul uçak bileti

Seçilen kategorideki otelde 3 gece oda-kahvalti konaklama

Havalimani-Otel-Havalimani      

Ücrete Dahil Olmayan Hizmetler

• Vize Ücreti ve Hizmet Bedeli :120.-EUR
• Kaza ve Saglik Sigortasi :15.-EUR
• Yurtdisi Çikis Harç Pulu:15.-TL
• Programda Belirtilen Tüm Ekstra Turlar
• Tur Süresince Tüm Kisisel Harcamalar

Önemli

Anitur, hava yolu sirketi ile yolcu arasinda araci konumunda olup, 28/09/1955 Lahey Protokolü’ne tabidir. Uçus öncesinde saatler degisebilir ve tüm saatlerin hareket tarihlerinden 48 saat önce teyit edilmesi gerekmektedir. Yurtdisi gezilerinde en az 6 ay geçerli pasaport olmasi mecburidir. Paket tura katilacak sayinin yeterli olmamasi durumunda 5 gün öncesinden tur iptali tüketiciye bildirilir. Uçagin inecegi sehre göre parkurlarda degisiklikler olabilir. Uçak tipi ve saatinin degismesi mümkün olup, bu durum sözlesme aninda bildirilmis ve YOLCU SAAT DEGISIKLIGI RISKINI KABUL EDEREKturu satin almistir.

BU TUR IÇIN YOLCULARIMIZIN SCHENGEN VIZESI ALMALARI GEREKMEKTEDIR. VIZE BASVURUSU IÇIN EN AZ 6 AY GEÇERLI PASAPORT ILE ACENTAMIZDAN TEMIN EDEBILECEGINIZ, VIZE IÇIN GEREKLI EVRAKLAR LISTESINDE BELIRTILEN BELGELER GEREKMEKTEDIR. YESIL PASAPORT SAHIPLERI IÇIN VIZE UYGULAMASI OLMAYIP, EN AZ 6 AY GEÇERLI PASAPORT TASIMALARI YETERLIDIR. VIZELER SEYAHAT BASLANGICINDAN ÖNCE TÜRKIYE’DEKI ILGILI KONSOLOSLUKLARDAN ALINMAK ZORUNDADIR. GIRIS YAPILAN ÜLKENIN SINIR KAPILARINDA VIZE ALINAMAZ. VIZE ALINMIS OLMASI O ÜLKEYE GIRIS YAPILABILECEGI ANLAMINA GELMEZ. PASAPORT POLISI SIZI ÜLKEYE SOKMAMA YETKISINE SAHIPTIR. BÖYLE BIR DURUMDA SORUMLULUK YOLCUYA AITTIR.

İPTAL/İADE SİGORTA İÇERİK

-

DİĞER

Rehberlik Hizmetleri: Rehber, çevre gezilerinde ve ekstra turlar sirasinda gruba eslik etmektedir. Programlarda belirtilen geziler rehberin inisiyatifinde herhangi bir nedenden dolayi belirtilen gün/ günler disinda baska bir gün yapilabilir. Yerel otoriteler tarafindan gezilmesine, gidilmesine herhangi bir sebeple izin verilmeyen gezi ya da turlar yapilmaz. Alternatif turlar minimum 20 kisilik katilim oldugu takdirde gerçeklestirilebilir, daha az katilim oldugu takdirde rehberin inisiyatifinde ve gerekli olur ise fiyatlar degistirilerek gerçeklestirilebilir.

Rezervasyon ön ödeme tutari: Bu rezervasyonun alinabilmesi için gereken minimum ödeme tutari %50’dur. Kalan bakiye tur baslangiç tarihinden en geç 30 gün öncesine kadar tamamlanmak zorundadir.

Vize bilgilendirme:Vize ile ilgili bilgi için en az 1 ay öncesinden vize departmanimiza teslim etmeniz gerekmektedir.Vizenin acenta tarafindan alinacak olmasi halinde ve vize için gerekli evraklarin teslim zamaninin tüketiciye bildirilmesi sartiyla tüketici tarafindan zamaninda teslim etmeyen evraklar nedeniyle vizenin alinmamasindan dogan zararlardan seyahat acentesi sorumlu tutulamaz.

Evraklari eksiksiz ve süresinde veren seyahat acentesi vizenin verilmemesinden dolayi sorumlu tutulamaz.

Vize departmani iletisim adresi:  Cumhuriyet Cad. Uzun Güzel Apt No: 143 k:6 D.6  Sisli / Harbiye

Vize Departmani: info@tanvize.com

Fiyat Sorunuz
Tur Otelleri
 4 * Standart Londra Oteli
4 * Standart Londra Oteli
İngiltere- Londra

-

Harita
Bu Turun Yapılacağı Tarihleri Öğrenmek İstiyorsanız Call Centerimizi Arayınız