Anı Tur
Kurumsal
Müşteri Hizmetleri
Biz Sizi Arayalım
Üyelik
0850 300 0 264
SATIŞ MERKEZİ

M/s Rostropovıch Ile Nehir Turu 7 Gece (mos. Ptr. )

Biz Sizi Arayalım
Grup Rezervasyon
 M/s Rostropovıch Ile Nehir Turu 7 Gece (mos. Ptr. )  M/s Rostropovıch Ile Nehir Turu 7 Gece (mos. Ptr. )  M/s Rostropovıch Ile Nehir Turu 7 Gece (mos. Ptr. )  M/s Rostropovıch Ile Nehir Turu 7 Gece (mos. Ptr. )  M/s Rostropovıch Ile Nehir Turu 7 Gece (mos. Ptr. )  M/s Rostropovıch Ile Nehir Turu 7 Gece (mos. Ptr. )
  • 0 Yorum Yorum Ekle

  • 20/05/2017'dan Itibaren
  • Volga' Da 5 Yıldızlı Tek Gemi vize Hizmeti 31 Aralık 2016 Tarihine Kadar Yapılan Rezervasyonlarda Geçerlidir.
Fiyatlar

“Mevcut sistem fiyatları %20 indirim uygulanmış net fiyatlardır.”

Bu Tur İçin Gerekli Vizeler

Vize Sorgulama

Rezervasyon Numaranız
Tur Hakkında Sizi Arayalim
Turu Satın Al
Tur Programı
İSTANBUL – MOSKOVA

05:00    Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Terminalinde Anı Tur  yetkilileriyle buluşma. Bilet ve Bagaj İşlemlerinden sonra;

07:50     THY TK413 sefer sayılı uçuşu ile Moskova’ya hareket.

10:55     Moskova’ya varış, gümrük ve pasaport kontrolünden sonra özel otobüsümüz ile gemimize transfer ve akşam yemeğinden sonra gemi programına uygun olarak dileyen misafirlerimiz akşam programlarına katılabilirler. Akşam Işıklar Altında Moskova veya ünlü Moskova sirkine gemiden ekstra alarak katılabilirsiniz. 

MOSKOVA

07:00     Uyandırma ve sabah kahvaltısı. 
08:15     Yerel rehberimizle birlikte otobüs ile şehir turu.

Bütün Rusya için Moskova’nın ekonomik ve entelektüel yönü hemen görebiliyorsunuz. Başkentin mimarisini Çarlık yönetimi, Rus Ortodoks Kiliseleri, sosyalist dönem ve yeni kapitalist ekonomi tarafından şekillenmiştir. Şehir turumuz boyunca restore edilmiş binalar, büyük alışveriş merkezleri ve modern mimari yapıtlarını göreceksiniz. Otobüsle şehir turu  (Leningradskaya caddesi, Tverskaya caddesi, Novodevichy manastırı (dışarıdan), KGB (dış görünüş), Kızıl Meydan (serbest zaman), GUM (içi, ziyaret), Kurtarıcı İsa Katedrali

VOLGA ve UGLİC

16:30     Uyandırma ve sabah kahvaltısı, Uglich’e varış ve şehir turu,

Rybinks baraj gölünü geçtikten sonra, doğal güzelliklere nerdeyse elimizle dokunabileceğimiz nehrin her iki yakasını en yakın noktada göreceğimiz Yukarı Volga yolu ile Rusya’nın en eski şehri Ugliç’e varıyoruz. Kremlin çan sesleri Korkunç İvan’ın oğlunun öldürüldüğü ve adına daha sonra yaptırılan Dimitry Kan Kilisenin de kapsadığı geziye bizi davet ediyor.

19:30     Gemi kalkış

GORITSY

Sabah kahvaltımızdan sonra öğlene kadar gemimiz seyir halinde,

13:00               Volga Baltık kanal sitemini kullanarak Goritsi’ye varıyoruz. Goritsi yakınlarında muhteşem duvarları ile korunan, ünlü ikon koleksiyonunu ve ev kompleksini barındıran tüm Rusya için dini bir anlam taşıyan Krillo – Belozersky Manastırını ve İkon Müzesi’ni görme imkânınız olacaktır.

16:00               Gemiye dönüş ve hareket. 

KİJİ

08:00               Sabah kahvaltısının ardından Kiji adasına varış, gezimizin en kuzey durağı olan 22 kubbeli, 5 salonlu Preobrajenski Kilisesi görenleri adeta büyüler.  Bu kilise 1714’te tek bir çivi kullanılmadan yalnızca balta ve oyma kalemi kullanılarak çam kütüklerinden yapılmıştır. Bir rivayete göre, kilise planını Büyük Petro’nun kendisi çizmiştir. Dünyanın çok kubbeli yegâne kilisesi olduğundan UNESCO’nun Dünya Miras Listesi’ne alınmıştır.

11:00               Gemiye dönüş ve hareket.

MANDROGİ

Uyandırma ve sabah kahvaltısı. Madrogy’e kadar seyir halindeyiz ve öğle yemeğinden sonra

11:30     Limana varış

 

Avrupa’nın en büyük tatlı su gölü Ladoga üzerinden yol alırken daha sonra Ladoga’yı

Onega gölüne bağlayan Svir nehri üzerinden seyrimize devam ediyoruz. Bu seyir esnasında buradaki muhteşem doğayı izleme imkânımız olacak. Bu büyüleyici nehir uzantısında, bazen nehir sadece geminin geçebileceği kadar daralıyor. Serbest zaman. Resmedilesi doğada huzur veren bir manzaranın tadını çıkarma. Geleneksel Rus köyünü ziyaret: tipik ahşap evlerine dışarıdan ve içeriden bakış, sayısız el sanatları sergisi, Rus krep ve tart evleri, Votka Müzesi (ücretli giriş) Hava müsait ise burada piknik (Şaşlik Partisi) yapma imkânımız olacak.

14:30     Gemiye dönüş ve hareket

ST. PETERSBURG

Uyandırma ve sabah kahvaltısı, öğlene kadar seyir, ve öğlen yemeği ile birlikte

08:00     St. Petersburg’a Varış

44 ada üzerinde kurulu ve 540 tan fazla köprüsü St Petersburg Kuzeyin Venedik’i olarak da bilinmektedir.   St.Peter ve Paul Kalelerine otobüsle şehir turu: Smolny manastırı, Tavrichesky sarayı, Yaz Bahçesi, Saray benti, Kış sarayı, Vasilevsky adasının tepesi (döviz büroları, Antikalar odası, Hayvanat Bahçesi müzesi), Decembrists Meydanı, Bronz Atlı, Senato binası ve kilise meclisi, St.Isaac katedrali, Nevsky caddesi (Stroganov Sarayı, Kazan Our Lady Katedrali, Gostiny Dvor, II. Katerina anıtı).

St.Peter ve Paul Kaleleri (bölgede yürüyüş turu: kayıkhane, I. Peter anıtı, Kumandanlık evi, Nevsky kapısı, St. Peter ve Paul katedrali (ziyaret)Petersburg’ta yaz döneminde çok ağır bir trafik olduğundan öğle yemeği kumanya şeklinde verilir veya yerel bir restaurant’a alınır.

Öğleden sonra Hermitage

müzesini ziyaret ediyoruz. Hermitaj müzesi ziyareti – turun sırası değişebilir

(Mısır salonu, 1812’de kurulan galeri, St. George salonu, küçük taht odası, İtalyan resim koleksiyonu (Leonardo da Vinci, Rafael, Tisian, Michaelangelo), Hollanda resim sanatı (Rembrandt), Fransız resim sanatı (empresyonistler), İspanyol resim sanatı (Ribera, Velázquez)) (Yaklaşık 2 saat, Ücretsiz). ve gemiye dönüş.

ST. PETERSBURG – İSTANBUL

07:00     Uyandırma ve sabah kahvaltısı.  

08:15     Puskin kasabası Katerina Yazlık Sarayı Ekstra

15:25     THY’nın TK 402 sefer sayılı uçuşu ile hareket.

18:55     İstanbul’a varış

Tur Tarihleri
Gidiş
Dönüş
Kişi Başı Ücret
1 Temmuz 2017 Cumartesi
15 Temmuz 2017 Cumartesi
8 Temmuz 2017 Cumartesi
22 Temmuz 2017 Cumartesi
1590 €
1390 €
Tur Güzergahı