Anı Tur
Kurumsal
Müşteri Hizmetleri
Biz Sizi Arayalım
Üyelik
0850 300 0 264
SATIŞ MERKEZİ

M/s Rostropovıch Ile Volga Nehir Turu 7 Gece (ptr. - Mos.)

Biz Sizi Arayalım
Grup Rezervasyon
 M/s Rostropovıch Ile Volga Nehir Turu 7 Gece (ptr. - Mos.)  M/s Rostropovıch Ile Volga Nehir Turu 7 Gece (ptr. - Mos.)  M/s Rostropovıch Ile Volga Nehir Turu 7 Gece (ptr. - Mos.)  M/s Rostropovıch Ile Volga Nehir Turu 7 Gece (ptr. - Mos.)  M/s Rostropovıch Ile Volga Nehir Turu 7 Gece (ptr. - Mos.)  M/s Rostropovıch Ile Volga Nehir Turu 7 Gece (ptr. - Mos.)
  • 0 Yorum Yorum Ekle

  • 27/05/2017
  • Volga' Da 5 Yıldızlı Tek Gemi vize Hizmeti 31 Aralık 2016 Tarihine Kadar Yapılan Rezervasyonlarda Geçerlidir.
Fiyatlar

“Mevcut sistem fiyatları %20 indirim uygulanmış net fiyatlardır.”

Bu Tur İçin Gerekli Vizeler

Vize Sorgulama

Rezervasyon Numaranız
Tur Hakkında Sizi Arayalim
Turu Satın Al
Tur Programı
İSTANBUL – ST. PETERSBURG

09:00               Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Terminali’nde Anı Tur yetkilileriyle buluşma. Bilet ve bagaj işlemlerinden sonra;

10:55               Türk Hava Yolları’nın TK 401 sefer sayılı uçuşu ile St. Petersburg’a hareket.

15:35               Saint Petersburg’a varış, gümrük ve pasaport kontrolünden sonra özel otobüsümüz ile gemimize transfer ve akşam yemeği gemimizde alınacaktır. Yemekten sonra dileyen misafirlerimiz gemi programına uygun olarak sunulacak olan ekstra turlara katılabilirler.

ST. PETERSBURG

07: 00              Uyandırma ve gemimizde açık büfe kahvaltı. 

08: 15              Otobüsümüz ile panoramik şehir turu;

 

St. Petersburg şehri 44 ada üzerinde kurulu ve 340’tan fazla köprüsüyle Kuzeyin Venedik’i olarak biliniyor. Panoramik şehir turumuz esnasında; Smolny Manastırı, Tavrichesky Sarayı, Yaz Bahçesi, Saray bendi, Kışlık Saray (Ermitaj), Vasilevsky adası, Borsa binası, Eski Liman Fenerleri, Dekabrist Meydanı, Bronz Atlı, Eski Senato binası, St. Isaac Katedrali, Nevsky Caddesi (Stroganov Sarayı, Kazan Katedrali, Gostiny Dvor (Alışveriş Merkezi), II. Katerina anıtı, görülecek yerler arasındadır.

Saint Petersburg şehrinin trafiğinin yoğunluğundan dolayı zaman kaybını azaltmak için öğle yemeği kumanya olarak verilebilir. Daha sonra gemiye dönüş.

19:00               Gemimizin Mandrogi’ye hareketi.

MANDROGY

                         Sabah kahvaltısından sonra gemideki aktivitelerden faydalanma imkânı.

13:30               Mandrogi limanına yanaşıyoruz. Avrupa’nın en büyük tatlı su gölü olan Ladoga üzerinde yol alırken daha sonra Ladoga Gölünü Onega Gölü’ne bağlayan Svir Nehri üzerinde seyrimize devam ediyoruz. Bu seyir esnasında muhteşem doğayı izleme imkânınız olacak. Hava müsait ise burada piknik (Şaşlık Partisi) yapma imkânımız olacak.Resmedilesi doğada huzur veren bir manzaranın tadını çıkarmak için yeterince serbest zamanınız olacaktır. Geleneksel Rus köyünü ziyaret; tipik ahşap evlerine dışarıdan ve içeriden gezilebilir, sayısız el sanatları sergisi, Rus krep ve tart evi, Piroshki (poğaça) evi ve Votka Müzesi (ücretli giriş) görülecek yerler arasındadır.

19:00               Gemiye dönüş ve hareket. 

KİJİ

08:00               Sabah kahvaltısının ardından Kiji adasına varış, gezimizin en kuzey durağı olan 22 kubbeli, 5 salonlu Preobrajenski Kilisesi görenleri adeta büyüler.  Bu kilise 1714’te tek bir çivi kullanılmadan yalnızca balta ve oyma kalemi kullanılarak çam kütüklerinden yapılmıştır. Bir rivayete göre, kilise planını Büyük Petro’nun kendisi çizmiştir. Dünyanın çok kubbeli yegâne kilisesi olduğundan UNESCO’nun Dünya Miras Listesi’ne alınmıştır.

11:00               Gemiye dönüş ve hareket.

GORITSY

Sabah kahvaltımızdan sonra öğlene kadar gemimiz seyir halinde,

17:00               Volga Baltık kanal sitemini kullanarak Goritsi’ye varıyoruz. Goritsi yakınlarında muhteşem duvarları ile korunan, ünlü ikon koleksiyonunu ve ev kompleksini barındıran tüm Rusya için dini bir anlam taşıyan Krillo – Belozersky Manastırını ve İkon Müzesi’ni görme imkânınız olacaktır.

20:00               Gemiye dönüş ve hareket. 

UGLİÇ

09:00               Sabah kahvaltımız ile birlikte Ugliç’e varış. Rybinsk baraj gölünü geçtikten sonra, doğal güzelliklere nerdeyse elinizle dokunabileceğiniz nehrin her iki yakasını en yakın noktada göreceğiniz yukarı Volga suyolu ile Rusya’nın en eski şehirlerinden Ugliç’e varıyoruz. Kremlin’in çan sesleri bizi Korkunç İvan’ın oğlunun öldürüldüğü ve adına daha sonra yaptırılan Dimitry Kan Kilisesi’nin de bulunduğu bir geziye davet ediyor. Şehirde yürüyüş turu, Kremlin Bölgesi, Dimitri Kan Kilisesi, dönüşüm katedrali (yaklaşık 90 dakikalık yürüyüş.)

12:00               Gemiye dönüş ve hareket. 

MOSKOVA

13:00               Başkentin mimarisi Çarlık yönetimi, Rus Ortodoks Kiliseleri, sosyalist dönem ve yeni kapitalist ekonomi tarafından şekillendirilmiştir. Moskova şehir turu; Leningradsky Bulvarı, Tverskaya Caddesi, Teatralnaya Caddesi, Lublyanka, KGB binası, Manej (at binme okulu), Kızıl Meydan (serbest zaman); GUM (alışveriş merkezi), Tarih müzesi, Diriliş kapısı, Kazan Kilisesi, Meryem Ana’nın Şefaati katedrali, Pazar yeri, Kremlin Kuleleri, Kutarıcı İsa, Çar, St. Nicolas, Senato, Anıt Mezar, Kurtarıcı İsa Katedrali (yanından geçiş)

                         Akşam Yemeği gemimizde alınacaktır.

                Gece ise muhteşem görünüşü ile “Işıklar altında Moskova ve Metro” (ekstra tur) turuna katılabilme imkânı bulunmaktadır

MOSKOVA - İSTANBUL

Kahvaltıdan sonra kabinlerimizi boşaltıyoruz ve

Seçenekli ekstra Tur havaalanına transfer

20:30           Bilet ve bagaj işlemlerinden sonra Türk Hava Yolları’nın TK 416 sefer sayılı uçuşu ile İstanbul’a hareket ediyoruz.

Tur Tarihleri
Gidiş
Dönüş
Kişi Başı Ücret
24 Haziran 2017 Cumartesi
2 Eylül 2017 Cumartesi
1 Temmuz 2017 Cumartesi
9 Eylül 2017 Cumartesi
1590 €
1390 €
Tur Güzergahı