Anı Tur
Kurumsal
Müşteri Hizmetleri
Biz Sizi Arayalım
Üyelik
0850 300 0 264
SATIŞ MERKEZİ

M/s Shaskov Gemisi Ile Volga Volga 10 Gece 11 Gün

Biz Sizi Arayalım
Grup Rezervasyon
 M/s Shaskov Gemisi Ile Volga Volga 10 Gece 11 Gün  M/s Shaskov Gemisi Ile Volga Volga 10 Gece 11 Gün  M/s Shaskov Gemisi Ile Volga Volga 10 Gece 11 Gün  M/s Shaskov Gemisi Ile Volga Volga 10 Gece 11 Gün  M/s Shaskov Gemisi Ile Volga Volga 10 Gece 11 Gün  M/s Shaskov Gemisi Ile Volga Volga 10 Gece 11 Gün
  • 0 Yorum Yorum Ekle

  • 20/05/2017' Den Itibaren
  • Vize Hizmeti 31 Aralık 2016 Tarihine Kadar Yapılan Rezervasyonlarda Geçerlidir. tarihler:10.06 - 01.07 - 22.07.2017
Fiyatlar

“Mevcut sistem fiyatları %20 indirim uygulanmış net fiyatlardır.”

Bu Tur İçin Gerekli Vizeler

Vize Sorgulama

Rezervasyon Numaranız
Tur Hakkında Sizi Arayalim
Turu Satın Al
Tur Programı
İSTANBUL – ST. PETERSBURG

08:30               Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Terminali’nde Anı Tur yetkilileriyle buluşma. Bilet ve bagaj işlemlerinden sonra;

10:55               Türk Hava Yolları’nın TK 401 sefer sayılı uçuşu ile St. Petersburg’a hareket.

14:20               Saint Petersburg’a varış, gümrük ve pasaport kontrolünden sonra özel otobüsümüz ile gemimize transfer ve akşam yemeği gemimizde alınacaktır.

ST. PETERSBURG

07: 00              Uyandırma ve gemimizde açık büfe kahvaltı. 

08: 15             Otobüsümüz ile panoramik şehir turu;

St. Petersburg şehri 44 ada üzerinde kurulu ve 340’tan fazla köprüsüyle Kuzeyin Venedik’i olarak biliniyor. Panoramik şehir turumuz esnasında; Smolny Manastırı, Tavrichesky Sarayı, Yaz Bahçesi, Saray bendi, Kışlık Saray (Ermitaj), Vasilevsky adası, Borsa binası, Eski Liman Fenerleri, Dekabrist Meydanı, Bronz Atlı, Eski Senato binası, St. Isaac Katedrali, Nevsky Caddesi (Stroganov Sarayı, Kazan Katedrali, Gostiny Dvor (Alışveriş Merkezi), II. Katerina anıtı, görülecek yerler arasındadır.

Saint Petersburg şehrinin trafiğinin yoğunluğundan dolayı zaman kaybını azaltmak için öğle yemeği yerel bir restoranda alınabilir.

Öğle yemeğinden sonra otobüsümüz ile hareket ve dünyaca meşhur sanat müzelerden biri olarak kabul edilen ve kışlık saray grubu olarak da bilinen Hermitage Müzesi’ni ziyaret ediyoruz. Hermitage Müzesi ziyaretimiz esnasında; küçük taht odası, İtalyan resim koleksiyonu (Leonardo da Vinci, Rafaello, Tisian, Michaelangelo), Hollanda resim sanatı (Rembrandt), Fransız resim sanatı, İspanyol resim sanatı ve empresyonistler görülecek yerlerdir. (Yaklaşık 1,5-2 saat, Ücretsiz tur).

Gemiye Dönüş.

Kanal turu  veya Gece Petersburg (Ekstra tur)

ST. PETERSBURG

07:00               Uyandırma ve gemide açık büfe kahvaltı. 

                         Peterhof Sarayı ( aşağı park geziliyor) – yürüyüş turu; Samson çeşmesi ile Büyük Fıskiye, Roma çeşmeleri, "Satranç tahtası" fıskiyesi, eğlenceli fıskiyeler (küçük meşe, şemsiye, bank), Monplesiere Sarayı, Finlandiya Körfezi manzarası (Ücretsiz tur).

 

13:30               Gemiye Dönüş

Puşkin  Köyü Katerina’nın Yazlık Sarayı. (ekstra tur)

                         Pushkin (Katerina sarayı ve parkı) + Pavlovsk (Birinci Pavel Sarayı + parkı) Puşkin (Katerina Sarayı ve Parkı) – Katerina Sarayı: Büyük taç salonu ve Kehribar odası gezilecek yerler arasındadır.

 

17:00               Kaptanımız akşam gemide bizi hoş geldin kokteyline davet ediyor ve gemimiz seyrine başlıyor.

                               Akşam programında gemide çalışan bölüm şefleri tanıtılıyor. 

MANDROGY

10:30               Sabah kahvaltısından sonra limana yanaşıyoruz.

                         Avrupa’nın en büyük tatlı su gölü olan Ladoga üzerinde yol alırken daha sonra Ladoga Gölünü Onega Gölü’ne bağlayan Svir Nehri üzerinde seyrimize devam ediyoruz. Bu seyir esnasında muhteşem doğayı izleme imkânınız olacak. Bu büyüleyici nehir uzantısında, bazen nehir sadece geminin geçebileceği kadar daralıyor. Hava müsait ise burada piknik (Şaşlık Partisi) yapma imkânımız olacak. Resmedilesi doğada huzur veren bir manzaranın tadını çıkarmak için yeterince serbest zamanınız olacaktır. Geleneksel Rus köyünü ziyaret; tipik ahşap evlerine dışarıdan ve içeriden gezilebilir, sayısız el sanatları sergisi, Rus krep ve tart evi, Piroshki (poğaça) evi ve Votka Müzesi (ücretli giriş) görülecek yerler arasındadır.

15:00               Gemiye dönüş ve hareket. 

KİJİ

08:00               Sabah kahvaltısının ardından Kiji adasına varış, gezimizin en kuzey durağı olan 22 kubbeli, 5 salonlu Preobrajenski Kilisesi görenleri adeta büyüler.  Bu kilise 1714’te tek bir çivi kullanılmadan yalnızca balta ve oyma kalemi kullanılarak çam kütüklerinden yapılmıştır. Bir rivayete göre, kilise planını Büyük Petro’nun kendisi çizmiştir. Dünyanın çok kubbeli yegâne kilisesi olduğundan UNESCO’nun Dünya Miras Listesi’ne alınmıştır.

12:00               Gemiye dönüş ve hareket.

GORITSY

Sabah kahvaltımızdan sonra öğlene kadar gemimiz seyir halinde,

13:30               Volga Baltık kanal sitemini kullanarak Goritsi’ye varıyoruz. Goritsi yakınlarında muhteşem duvarları ile korunan, ünlü ikon koleksiyonunu ve ev kompleksini barındıran tüm Rusya için dini bir anlam taşıyan Krillo – Belozersky Manastırını ve İkon Müzesi’ni görme imkânınız olacaktır.

16:00               Gemiye dönüş ve hareket. 

YAROSLAVL

Sabah kahvaltımızdan sonra öğlene kadar seyir,

15:30               Öğlen yemeğinizden sonra Yaroslav’a varış. UNESCO Dünya Miras Listesindeki Yaroslav “Altın Halka” üzerinde bulunan en etkileyici şehirdir. Kuruluşu Moskova’dan da eski olan Yaroslav 1010 yılında Kiev’li Yaroslav Prensi tarafından kurulmuştur. Turumuz bu şehirde hem otobüs hemde yürüyerek devam edecektir, bu esnada yerel pazar (serbest zaman), İlyas Peygamber Kilisesi (dışarıdan), St. Nicholas Kilisesi, Noel Baba (içeresine ziyaret), eski Valinin evine interaktif turumuz ile devam edecektir. (Sanat Galerisi)

20:00               Gemiye dönüş ve hareket. 

UGLİÇ

09:00               Sabah kahvaltımız ile birlikte Ugliç’e varış. Rybinsk baraj gölünü geçtikten sonra, doğal güzelliklere nerdeyse elinizle dokunabileceğiniz nehrin her iki yakasını en yakın noktada göreceğiniz yukarı Volga suyolu ile Rusya’nın en eski şehirlerinden Ugliç’e varıyoruz. Kremlin’in çan sesleri bizi Korkunç İvan’ın oğlunun öldürüldüğü ve adına daha sonra yaptırılan Dimitry Kan Kilisesi’nin de bulunduğu bir geziye davet ediyor. Şehirde yürüyüş turu, Kremlin Bölgesi, Dimitri Kan Kilisesi, dönüşüm katedrali (yaklaşık 90 dakikalık yürüyüş.)

12:00     Gemiye dönüş ve hareket

MOSKOVA

13:00               Başkentin mimarisi Çarlık yönetimi, Rus Ortodoks Kiliseleri, sosyalist dönem ve yeni kapitalist ekonomi tarafından şekillendirilmiştir. Moskova şehir turu; Leningradsky Bulvarı, Tverskaya Caddesi, Teatralnaya Caddesi, Lublyanka, KGB binası, Manej (at binme okulu), Kızıl Meydan (serbest zaman); GUM (alışveriş merkezi), Tarih müzesi, Diriliş kapısı, Kazan Kilisesi, Meryem Ana’nın Şefaati katedrali, Pazar yeri, Kremlin Kuleleri, Kutarıcı İsa, Çar, St. Nicolas, Senato, Anıt Mezar, Kurtarıcı İsa Katedrali (yanından geçiş)

15:00               Tretyakov Sanat Galerisi (ekstra tur) veya Şehir Merkezine transfer (ücretli tur) serbest zaman

                         Akşam Yemeği gemimizde alınacaktır.

                         Gece ise muhteşem görünüşü ile “Işıklar altında Moskova ve Metro” (ekstra tur) turuna katılabilme imkânı bulunmaktadır.

21:00               Gece Moskova ve Metro Ekstra.

MOSKOVA

07: 00              Uyandırma ve gemide açık büfe kahvaltı.

08: 15              Kremlin turu – Kongreler Sarayı, Senato Meydanı, Arsenal, Senato binaları, Rusya Federasyonu Başkanı Konağı, Çariçenin çanı ve Çarın topu, Katedral Meydanı; Göğe Yükseliş Katedrali, Baş melek Katedrali ve Meryem’e Müjde Katedrallerinden birini ziyaret edeceğiz.

                         Sirk veya Rus Ulusal Folklor Gösterisi olan “Kostroma” katılabileceğiniz ekstra turlardan bazılarıdır.

MOSKOVA - İSTANBUL

Kahvaltıdan sonra kabinlerimizi boşaltıyoruz ve dönüş yolculuğumuz için havalimanına transferimiz gerçekleşiyor.

11:50               Bilet ve bagaj işlemlerinden sonra Türk Hava Yolları’nın TK 414 sefer sayılı uçuşu ile İstanbul’a hareket ediyoruz. Saat 15:00’te İstanbul’a varıyoruz.

Tur Tarihleri
Gidiş
Dönüş
Kişi Başı Ücret
1 Temmuz 2017 Cumartesi
22 Temmuz 2017 Cumartesi
11 Temmuz 2017 Salı
1 Ağustos 2017 Salı
1390 €
1390 €
Tur Güzergahı