Anı Tur
Kurumsal
Müşteri Hizmetleri
Biz Sizi Arayalım
Üyelik
0850 300 0 264
SATIŞ MERKEZİ

Ms Danubia Gemisi İle Tuna Nehri

Biz Sizi Arayalım
Grup Rezervasyon
 Ms Danubia Gemisi İle Tuna Nehri
  • 0 Yorum Yorum Ekle

Fiyat Sorunuz
  • 17 Temmuz 2016
  • Tam Pansiyon Konaklama
Fiyatlar

“Mevcut sistem fiyatları %20 indirim uygulanmış net fiyatlardır.”

Bu Tur İçin Gerekli Vizeler

Vize Sorgulama

Rezervasyon Numaranız
Tur Programı
1.GÜN(17.07.2016) İSTANBUL – VİYANA

Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Terminalinde saat 06.00 da buluşma. Bilet ve gümrük işlemlerini takiben Türk Havayollarının TK1883 seferi ile saat 08.05’de Viyana’ya hareket. Saat 09.30’da İnişte arzu eden yolcular için ekstra Viyana şehir turu. Bu tura Hundertwasserhaus’da (Yüz su evi) 20 dak. Bir mola vererek başlayıp, daha sonra Belvedere Sarayının etrafını yürüdükten sonra şehir merkezine dönüyor ve burada tarihi binaların yer aldığı Ringstrasseyi, Eyalet Opera Binası, Parlamento Binası, Burg tiyatrosu Votiv Kilisesi görülecektir. Şehrin eski bölümünde turunuza devam ederek St.Stephan Katedralinin bulunduğu St.Stephan meydanında kısa bir mola verilecektir. Daha sonra Graben ve Kohlmarkt, Michaela meydanı, Hofburg Sarayı, İspanyol binicilik okulunun bulunduğu Albertina meydanı, Opera binası ve tarihi Otel Sacher görülecektir. Öğleden sonra (öğle yemeği yolculara aittir) gemiye transfer ve yerleşme. Saat 18:30da geminin hareketi. Gemide kaptan ve görevlilerin tanıştırılacağı hoş geldiniz kokteylinden sonra akşam yemeği ve geceleme. 

2.GÜN(18.07) ESTERGON - BUDAPEŞTE

Gemimiz saat 07:00de Estergon’a yanaşacaktır. Sabah kahvaltıdan sonra arzu eden yolcular için ekstra Estergon kalesi ziyareti. Saat 08:30da geminin hareketi. Gemide öğle yemeği ve saat 12:00de varışta arzu eden yolcularımız için ekstra Budapeşte şehir turu. Bu tur esnasında görülecek en popüler yerler arasında Parlamento Binası, St. Stefankilisesi, Opera binası, Kahramanlar Salonu, Millenium Anıtı, Vajdahunyad Kalesi ile birlikte şehir parkı ziyaret edilecektir. Daha sonra arzu eden yolcularla ekstra Szentendere turu. Budapeşte’ye 25km uzaklıkta 17.yüzyıldan kalma pitoresk bir köy olan Szentendere’ye hareket. Bu ziyaret esnasında, haç anıtıyla Ana meydanı, Macaristan’daki ilk eğitim veren okulu, Preobrazenska kilisesini, Tepedeki kiliseyi göreceksiniz. Bu gezi esnasında, çevrede gezinmek ve el yapımı Macaristan hatırası eşyalar almak için ya da renkli Macar kafelerinde oturmak için de fırsatınız olacaktır. Tur sonrası gemiye dönüş. Gemide akşam yemeği. Saat 21:00de geminin hareketi. Geceleme

3.GÜN(19.07) MOHAÇ-BOGOJEV0-NOVI SAD

Gemimiz saat 07:00de Mohaç’a yanaşacaktır. Gemide sabah kahvaltıdan sonra arzu eden yolcularımıza ekstra Pecs turu. Bu güzel Macar şehri “Sanat Âşıkları” şehri olarak anılır.160.000 kişinin yaşadığı bu şehirde birçok sanat galerisi, müzeler bulunmaktadır. Tur esnasında Szecheni Meydanı, restore edilmiş ortaçağ evlerinin bulunduğu Kaptalan caddesi, Şehir meydanı, Lorant Sarayı ve Pesc’in sembolü olan XXI yy.da yapılmış Katedrali görülecektir. Saat 08-11 arasında yapılacak tur sonrası gemiye dönüş ve öğle yemeği. Gemimiz hareket edecek ve saat 16:00da Bogojevo’ya yanaşacaktır. Arzu eden yolcularımız saat 16.00 – 20.30 saatleri arasında ekstra Novı Sad turuna katılacaktır, böylece Sırbistan’da Voyvodina bölgesinin Kültürel tarihi, üniversite merkezi olan en büyük üçüncü şehrini tanıyacaksınız. Tura katılmayan yolcular 16:30da Bogojevodan hareket eden gemimiz ile saat 19:30da Novı Sada varacaklardır. Gemide akşam yemeği. Saat 22.30’da gemimiz hareket edecektir. Gemide geceleme.

4.GÜN(20.07) BELGRAD

Gemimiz saat 08.00’de Belgrad’a yanaşacaktır. Gemide sabah kahvaltıdan sonra arzu eden yolcular için ekstra Belgrad şehir turu. Gemide öğle yemeğinden sonra arzu eden yolcularımızla ekstra Jarak köyü turu. Voyvodina bölgesindeki Jarak köyüne hareket edeceğiz. Burada bir çiftlik evinde öğle yemeğimizi folklor müzik eşliğinde, yerel şarap ve brendi tadımları ile alacağız. Tur sonrası gemiye dönüş. Gemide akşam yemeği. Hareket saati olan 23.00’e kadar serbest zaman.

 

5.GÜN(21.07) DEMİR KAPI GEÇİŞİ

Gemide sabah kahvaltısından sonra saat 09.00 gibi Tuna nehrinin çok enteresan ve de doğa harikası bölgesinden geçişiniz başlayacaktır. Burası 100 km uzunluğunda, yüksek kayalıklar ve uçurumlarla çevrili vahşi bir tabiata sahip bir boğazdır.1972 senesinde Yugoslav ve Romen mühendisleri tarafından yapılan Hidroelektrik ve Navigasyon sistemi sayesinde seyir tehlikesi bertaraf edilmiştir. Bu boğazın iki ucunda demir kapılar ve hidroelektrik istasyonlar bulunmaktadır. Bu boğazda bazı yerlerde derinlik 80 metreye ulaşmaktadır. Öğle ve akşam yemekleri gemide. Gemide geceleme

6.GÜN(22.07) NİKOPOL

Sabah erken saat 05.00’de gemimiz Nikopol’a yanaşacaktır. Gemide sabah kahvaltıdan sonra arzu eden yolcularımız için ekstra Sofya turu. Tur sonrası gemiye dönüş. Saat 23.00’de geminin hareketi. Gemide geceleme 

7.GÜN(23.07) GIURGIU- BÜKREŞ – İSTANBUL

Gemimiz saat 00.01’deRomanya’nın nehir limanı olan Giurgiu’ya yanaşacaktır. Gemide sabah kahvaltıdan sonra gemide ayrılış. Arzu eden yolcularımız için ekstra Bükreş turu.

Bu turda, devrim meydanı, Milli tiyatro, Üniversite meydanı, Çavuşesku tarafından yaptırılan ve 10milyon dolara mal olan Dünyanın ikinci en geniş binası olan “Halk evi    “ görülecek yerler arasındadır. Tur sonrası havaalanına transfer ve saat 21.50’de TK1046 sayılı sefer ile hareket. Saat 23.15’de İstanbul’a varış ve gezimizin sonu.

Bu Turun Yapılacağı Tarihleri Öğrenmek İstiyorsanız Call Centerimizi Arayınız
Tur Güzergahı