Anı Tur
Kurumsal
Müşteri Hizmetleri
Biz Sizi Arayalım
Üyelik
0850 300 0 264
SATIŞ MERKEZİ

Msc Magnifica İle Ege & Adriyatik İstanbul Hareket

Biz Sizi Arayalım
Grup Rezervasyon
 Msc Magnifica İle Ege & Adriyatik İstanbul Hareket Msc Magnifica İle Ege & Adriyatik İstanbul Hareket Msc Magnifica İle Ege & Adriyatik İstanbul Hareket Msc Magnifica İle Ege & Adriyatik İstanbul Hareket Msc Magnifica İle Ege & Adriyatik İstanbul Hareket Msc Magnifica İle Ege & Adriyatik İstanbul Hareket
 • 0 Yorum Yorum Ekle

Fiyat Sorunuz
 • 16 Nisan - 19 Kasım 2015 Arası Her Perşembe
Bu Tur İçin Gerekli Vizeler

Vize Sorgulama

Rezervasyon Numaranız
Tur Programı
1 .Gün İstanbul
2. Gün Denizde Seyir
3.Gün Dubrovnik

Adriyatik boyu uzanan Hırvat sahillerinin en özeli, en güzeli, doğal olarak en turistik noktası. Hırvatistanın , Orta Çağdan kalma tarihi eserleri ile ünlü şehri ve orta çağdan kalma dokusunu korurken hala yaşayabilen yerlerden .

4. Gün Venedik

İtalya’nın masallardan kopup gelen oyuncak şehri. Yaşadığımız yüzyıla ait değilmiş gibi duran, sokaklarında yürürken zamanın öteden beri durduğunu hissettiren Venedik, yaşadığı adaptasyon ile insanların pek de kolay denizin üstünde yaşayabileceğini gösteren canlı bir kanıt gibi.

5. Gün Brindisi (İtalya)

Adriyatik denizin kıyısında yer alan kent ,Brindisi ilinin liman kentidir. Antik zamanda Roma dünyası ile Doğu arasında köprü görevi gören bu liman kenti Birinci Dünya savaşı sırasında da deniz hareket merkezi olarak kullanılmıştır.

6. Gün Katakolon

Yunanistan’ın bir küçük kasabası olan bölge Olimpiyat ateşinin ilk yakıldığı yer olarak bilinmektedir.

7. Gün İzmir
8. Gün
Ücrete Dahil Olan Hizmetler

*Tercih etmiş olduğunuz kategorideki kabinde 7 gece tam pansiyon konaklama.

*Türkçe rehberlik hizmeti

*Gemideki sabah, öğle, akşam yemekleri ve ikramları.

*Gemideki her gün ve gece için ayrıca düzenlenen eğlence, animasyon ve şovlar.

*Kaptanın Hoşgeldin Partisi ve Gala Yemeği.

*Fitness.

Ücrete Dahil Olmayan Hizmetler

VERGİLERE DAHİL OLAN HİZMETLER (TUR ÜCRETİNE İLAVESİ ZORUNLU)

* Liman ve Havaalanı Vergileri.

* Günlük Kişi başı 8.5 Euro Servis Ücreti (Bahşişler)

ÜCRETE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

* Sağlık Hizmetleri

* Kara Turları 

* Güzellik Merkezi ve Spa Alanı

* Gemideki Tüm İçecekler

* Kişisel Harcamalar (İnternet ve telefon kullanımı, kuru temizleme, mağazalarda satılan ürünler v.s.)

* İç Bağlantı Uçuşları

* Vize Bedeli

* Yurtdışı Çıkış Harcı -15 TL. (Seyahat öncesi bankaya yatırılması tavsiye edilir).

 

Kampanyalar

Balayı İndirimi

Balayı indirimi sezon ve müsaitliğe göre sınırlı sayıda kabin için % 10 olarak uygulanacaktır. İndirimlere ilave olarak gemide sürpriz ikramlar ve hoş geldin kokteyli sunulmaktadır. Kontenjan sınırlaması olmaksızın tüm sezon boyunca geçerli indirim oranı % 5’dir. İndirimler vergi hariç kabin fiyatı üzerinden hesaplanacaktır.

Gençlik İndirimi

Aynı Kabini paylaşan 18 ile 29 yaş arasındaki 2 kişi için programda belirtilen fiyatlar üzerinden özel indirim uygulanmaktadır.

İndirim oranları: İç Kabinde % 10 - Dış kabinde % 15 - Balkonlu Kabin,Suite ve MSC Yacht Club Suit de % 20

İndirimler vergi hariç kabin fiyatı üzerinden hesaplanacaktır. Sezon ve müsaitliğe göre sınırlı sayıda kabin için uygulanacak indirimler sadece çift kişilik rezervasyonlarda ve kabini paylaşan iki yolcunun da 18-29 yaşları arasında olması şartı ile geçerlidir.

65 yaş üstü İndirimi

Aynı kabini paylaşan 65 yaş üstü 2 kişi için programda belirtilen fiyatlar üzerinden özel indirim uygulanmaktadır.

İndirim oranları: İç Kabinde % 10 - Dış kabinde % 15 - Balkonlu Kabin, Suite veya MSC Yacht Club Suitde % 20

Dış ve Balkonlu kabin rezervasyonlarında ilave avantajlar:

*1 şişe Moet & Chandon şampanya

*Çikolatalı çilek

*2 hatıra kadehi

*Kaptanın kokteyline davet

İndirimler vergi hariç kabin fiyatı üzerinden hesaplanacaktır. Sezon ve müsaitliğe göre sınırlı sayıda kabin için uygulanacak indirimler sadece çift kişilik rezervasyonlarda ve kabini paylaşan iki yolcunun da 65 yaş ve üzeri olması şartı ile geçerlidir.

Önemli

DIŞ BELLA KABİNLER GÖRÜŞ ENGELLİDİR. Single fiyatlarını lütfen sorunuz.

Belirtilen tarihler tur başlangıç tarihleridir.

Belirtilen fiyatlar iki kişilik kabinde kişi başı ve Euro cinsindendir

Kara turlarının tamamını gemide satın alabilirsiniz. Seyahat sırasında sunulan kara turları, isteğe bağlıdır ve bu hizmetler, bağımsız üçüncü şahıs yükleniciler tarafından verilmektedir. Bu geziler ücrete tabidir. Gezilerin ücretleri doğrudan gemideki hesabınıza yansıtılacaktır. Ödemeyi nakit olarak, kredi kartıyla veya seyahat çekiyle yapmanız mümkündür.

Aşağıdakileri hatırlatmak isteriz:
Kara turları için yaptırdığınız rezervasyonlar iptal edilemez. Hastalık söz konusuysa, gemideki doktorun vereceği doktor raporunu ibraz ederek iade alabilirsiniz. Rapor yalnızca bir kişi için geçerlidir.
Tur rotaları ve fiyatları, maliyetlerdeki değişiklikler ve beklenmedik durumlar nedeniyle önceden haber verilmeksizin MSC Cruises tarafından değiştirilebilir.
Kara turları, minimum katılımcı sayısına erişilmesi halinde yapılacaktır. Bu sayıya ulaşılamaması halinde, kara turu iptal edilebilir ve ücret iade edilir. Bazı turlarda katılımcı sayısı sınırlıdır. Bir kara turu için katılımcı sayısının yeterli olmaması halinde, farklı dillerden ve farklı uluslardan yolcu gruplarının aynı araçta yolculuk etmesi gerekebilir.
Fiyata ulaşım, müze ve ören yeri girişleri, yemekler ve içecekler, her tur için sunulan detaylı programda belirtildiği çerçevede dahildir.
MSC Cruises; yerel tatiller, belirli yerlerin kapalı olduğu günler ve/ veya tur rotasını tamamen veya kısmen engelleyebilecek diğer yerel etkinlikler nedeniyle programda yapılacak değişikliklerden sorumlu değildir. Kara turu saatleri (kalkış/dönüş), seyahat sırasında gemide kesinleştirilecektir
Aksi belirtilmedikçe, kara turları otobüs ile gerçekleştirilecektir.
Yolculardan, dini yerleri ziyaretler için uygun kıyafetler (dizler ve omuzlar örtülü, dekolte kapalı) giymeleri rica olunur.
Arkeolojik yerleri içeren, uzun yürüyüşlerin yapılacağı gezilere yürüme zorlukları çeken veya malul konukların katılması uygun olmayabilir. Yolcular, mümkün olması halinde, kendileri için özel tur düzenlenmesini isteyebilirler. Rezervasyon yaptırmadan önce bu tür gezilerin olup olmadığını kontrol etmeniz rica olunur.
Plaj turları için, plaj havluları ve mayo bulundurulması tavsiye edilir.
Kimi arkeolojik alanlarda müzelerde video ve kameraların kullanımı için ek ücret alınmaktadır. Bu ekstra ücretler tur bedeline dahil değildir. Ekstra ödemelerle ilgili ayrıntılı bilgi gemide verilecektir. 

İPTAL VE İADE SİGORTASI KAPSAMI

MSC Cruises gemi şirketinin iptal şartlarına göre; rezervasyon konfirmesini takiben seyahate 77 güne kadar iptallerde rezervasyon başı 100.- Euro, 76 - 60 gün kala yapılan iptallerde kişi başı toplam rezervasyon tutarının % 25' i, 59 - 45 gün kala % 40 ' ı, 44 - 31 gün kala % 60 ' ı, 30 - 21 gün kala % 80 'i, 20 - 0 gün kala % 100 iptal cezası uygulanacaktır. Uçak bileti iptali ayrı yansıtılacaktır

GENEL ŞARTLAR

Cruise Deneyiminizi ve Rotanızı Seçin

Arzu ettiğiniz cruise deneyimi ne olursa olsun, sizin için her zaman bir seçenek vardır.

Kabininizi seçin, arzu ettiğiniz deneyim ile birleştirin...

MSC Cruise filosunda tercih ettiğiniz konaklama seçeneklerini geniş bir yelpazede bulabilirsiniz. Rahat bir iç kabin, güzel bir dış kabin, balkonlu bir kabinin cazibesi, geniş alanlı bir suit veya MSC Yacht Club Suite'in görkemli alanı, aradığınız hangisi olursa olsun, her biri için kendinize uygun fiyat seçeneğini bulabilirsiniz. İdeal kabin tipini seçerken aynı zamanda ideal cruise yaşamını da seçebilirsiniz. Yeni ücret kategorilerimizin her biri size farklı bir konaklama, cruise seyahatinizde farklı deneyimler ve zenginlikler sunuyor.

 Bella Kategori Kabin : Yolcular şık dekore edilmiş kabinlerde, panoramik manzaralı spor salonunda, Broadway stili eğlence ve günlük aktivite programları ile seyahatin keyfini çıkarıyor. Akdeniz ve dünya mutfaklarından lezzetlerle çeşitleri restoranlarda ve 20 saate yakın açık olan gurme büfede damak zevklerini zenginleştiriyor. MSC Club üyelik avantajlarından faydalabiliyor.

Fantastica Kategori Kabin: Gemide olmanın konforlu ve esnek hali. Bella kategori kabin avantajlarının yanı sıra prestijli kabin ve aksam yemeği için oturum saatlerini seçme ayrıcalığına sahip oluyor. Dileyen yolcular ücretsiz odaya kahvaltı servisinden faydalanabilir. Fitness ve yoga derslerinde %50 indirim ve çocuklara özel aktivitelerinden faydalanıyor.

Aurea Kategori Kabin : Bu kategoride yolcular rahatlığı keşfetme, şımartılma, zihin ve beden huzuruna kavuşma deneyimleriyle buluşuyor. Fantastica kategori kabin avantajlarının yanı sıra kabinde bornoz ve terliğiniz hazır. Gemiye binişte öncelik hakkı, restoranlarda özel bölümde, ücretsiz içeceklerle beraber, istedikleri yemek saatlerinde yiyebiliyor; özel güneşlenme alanına ücretsiz erişim (sadece yetiskinler için), Bali masajı (30dk.), solaryum (10dk), buhar banyosu ve termal alana sınırsız geçiş dahil olmak üzere dinlenmenin keyfini çıkarıyor.

MSC Yacht Club Kategori Suit Kabinler: Sizlere benzeri olmayan bir cruise deneyimi sunuyor. Lüks mobilyalarla donatılmış bir suit, 24 saat uşak hizmeti ve size özel concierge hizmeti, özel restaurantlarda tercih ettiğiniz herşey dahil a la carte yemek yemek servisi, MSC Yacht Clun'ın tüm alanlarında yada odanızdaki minibarda, The One Sune Deck ve Top Sail Lounge'da limitsiz içeçek ayrıcalıklarından sadece bir kaçıdır.

DİĞER

 

MSC Cruises

 

MSC Magnifica

 

İlk Kalkış Tarihi
2010 
Yolcu Sayısı
3013 
Ağırlık
93.330 ton 
Hız
Max.23 Knot 
Uzunluk
293,8 m 
Genişlik
32,2 m 
Kat Sayısı
13 
Ünlü İtalyan iç mimari ve tasarım stüdyosu De Jorio imzalı MSC Magnifica, adeta yüzen bir şehir. Tasarım harikası bu geminin 293,8 metre uzunluğunda ve 15 kat yüksekliğindeki dev gövdesinde, 3 bin 13 yolcunun konaklayabileceği 809’u balkonlu 1275 kabin, her birinde ayrı aktivitelerin gerçekleştirildiği 22,000m2 yaşam alanı, biri çocuklara ayrılmış 3 yüzme havuzu, fitness/dinlenme alanları, koşu parkuru, sauna, Türk hamamı, jakuziler, 4 restoran, ikisi açık havada olmak üzere 10 bar, 3 katlı 1.250 kişilik tiyatro salonu, casino, disko, alışveriş mekânları, 4D sinema, bilardo ve bowling gibi birçok farklı seçenek bulunuyor.

 

Personel : 1027 
Voltaj : 110/220 Volt 
Asansör : 13 
Havuzlar : 2 yetişkin,2 çocuk ve 4 jakuzi
Restoran : 5
Bar : 10
Salon / Konferans : 3
Sauna : 2 Buhar Odası : 2

 

KABİNLER: Bütün kabinler de TV,minibar, kasa, radyo, saç kurutma makinası ve telefon mevcuttur.

 

Mini golf, tenis kortu, disko,çocuk kulübü, video oyunları salonu, güzellik salonu,yoga, jimnastik, solaryum, tiyatro, sinema, casino, kütüphane, kağıt oyun salonu, sanat galerisi, internet kafe Alış-veriş mağazaları, sushi bar, sağlık merkezi, jogging parkuru.

 

 

MSC MAGNIFICA

YAZ PROGRAMI KARA TURLARI

DUBROVNİK (Hırvatistan)

DUB02 – KONAVLE GELENEKLERİ VE DUBROVNİK (yaklaşık 4,5 saat)

Konavle Vadisine yapacağımız otobüs yolculuğu sırasında, Adriyatik Denizi ve geleneksel köylerin güzelliklerini görme fırsatınız olacak. Küçük etnolojik bir kolleksiyonu da görebileceğimiz Novakoviç Ailesi’nin köy evine konuk olacağız. Burada doğada yürüyebilecek, hayvanları sevebilecek veya ağaçlardan meyve toplayarak, doğal güzelliklerin zevkine varma imkanınız olacak. Daha sonra geleneksel Dalmaçya kıyafetleri içindeki halk dansçılarının Dalmaçyalı müzisyenler ve şarkıları eşliğindeki gösterilerini izleyeceğiz. Yerel likör ve şarapları, füme jambon, ev yapımı ekmek ve peynirleri tadabileceksiniz. Dubrovnik’e dönüşte, eski şehir merkezinde yapacağımız  rehberli kısa bir yürüyüşten sonra gezimiz son bulacaktır.

Not: Eski şehirden gemiye dönüşünüzde, park alanında uzun kuyruklar olabilir. 

Yetişkin :   55 €   Çocuk :  39 €

VENEDİK (İTALYA)

Rehberli Gondol & Yürüyüş Turu(yaklaşık 6 saat)

Turunuz öncelikle sizi gemiden bir bot transferiyle Piazza San Marco’nun yakınlarında bulunan Cornoldi bölgesine getirecektir. Rehberinizle birlikte Cornoldi bölgesinden yürüyüş turumuza başlayacağız. Rehber sizi kısa bir yürüyüş turuyla Gondola bineceğiniz bölgeye getirecektir. Burada yaklaşık yarım saatlik bir gondola gezintisi yapacaksınız. Gondola gezintisinden sonra rehberiniz sizlere San Marco Meydanı’ndan Rialto köprüsüne kadar eşlik edecek ve sonrasında alışveriş yapabilmeniz, café’de oturup birşeyler içebilmeniz ve kendi başınıza Venedik’te yürüyüş yapabilmeniz için bir serbest zaman verecektir. Serbest zamandan sonra tekrar Cornoldi bölgesine dönecek ve orada sizi bekleyen transfer botuna binerek tekrar gemiye geri döneceksiniz.

Önemli not: Gondollar maksimum 6 kişiliktir.

Yetişkin :   75 €   Çocuk :  53 €

Rehberli Yürüyüş Turu (yaklaşık 6 saat)

Turunuz öncelikle sizi gemiden bir bot transferiyle Piazza San Marco’nun yakınlarında bulunan Cornoldi bölgesine getirecektir. Rehberinizle birlikte Cornoldi bölgesinden yürüyüş turumuza başlayacağız. Rehberiniz sonrasında sizlere San Marco Meydanı’ndan Rialto köprüsüne kadar eşlik edecek ve alışveriş yapabilmeniz, café’de oturup birşeyler içebilmeniz ve kendi başınıza Venedik’te yürüyüş yapabilmeniz için Rialto köprüsünde bir serbest zaman verecektir. Serbest zamandan sonra tekrar Cornoldi bölgesine dönecek ve orada sizi bekleyen transfer botuna binerek tekrar gemiye geri döneceksiniz.

Yetişkin :   50 €   Çocuk :  35 €

BRINDISI ( İTALYA )

BDS01 – ALBEROBELLO (yaklaşık 4 saat)

Limandan ayrılarak 1-saatlik manzaralı otobüs yolculuğuyla İtalya’nın kırsal alanlarından çizmenin topuğunda yer alan Apulia bölgesindeki Alberobello’ya varıyoruz. Konik çatılı, yuvarlak, harç kullanılmadan inşa edilmiş “trulli” olarak bilinen belirgin taş evleri sayesinde, kasaba 1996 yılında UNESCO Dünya Mirasları listesine girmiştir. Turunuz bu ilginç kasabanın sokaklarında rehberli bir yürüyüş içerir – ayrıca dünyadaki tek “trullo” kilisesi olan St.Antonio kilisesini de ziyaret edebileceksiniz. Bu “trullo” evlerinin çoğu “pinnacolo” adı verilen – beyaz bir çeşit bere yada küre – ile üstten kapatılmıştır ve hepsinde ilginç semboller, iyi-şans tılsımları, çatılarda boyanmış olarak bulunmaktadır. Tur bitiminde limana geri döneceksiniz.

Yetişkin: 52€                 Çocuk: 39€

KATAKOLON (Greece)

KAT01 - OLYMPİYA VE ALIŞVERİŞ (Yaklaşık 4 saat)     

 Limandan ayrılarak 19.yy  da, Almanlar tarafından kazılmasına başlanan ve halen büyük bir kısmı toprak altında olan Olimpiya antik kentini ziyaret etmek üzere yola çıkıyoruz. Efsaneye göre Yunan tanrıların kralı Zeus’un isteği üzerine inşa edilmiştir. Zeus tapınağı kalıntılarını, gimnazyumu, hipodromu ve 40.000 izleyici kapasiteli stadyumu keyifle gezeceksiniz. Tur sona ermeden, alışveriş için serbest zamanınız olacak.

Yetişkin :   55 €   Çocuk :  39 €

NOT : YUKARIDA BELİRTİLEN KARA TURLARININ HERHANGİ BİRİNDE KATILIMCI SAYISI 12 - 29 KİŞİ ARASI OLMASI DURUMUNDA İKİNCİ BİR DİL İLE BERABER TÜRKÇE ANLATIMLI TUR ORGANİZE EDİLECEKTİR. KATILIMCI SAYISININ 30 VE ÜSTÜ OLMASI DURUMUNDA SADECE TÜRKÇE ANLATIMLI ÖZEL TUR DÜZENLENECEKTİR.   KATILIMCI SAYISININ 12 KİŞİ ALTINDA KALMASI DURUMUNDA İSE TÜRKÇE REHBERLİK VE TÜRKÇE ANLATIM HİZMETİ VERİLMEYECEKTİR.

YUKARIDA BELİRTİLEN TUR İÇERİK VE FİYATLARI BİLGİLENDİRME AMACI İLE HAZIRLANMIŞ OLUP, İÇERİK VE FİYATLARININ SON TEYİDİ GEMİDE ALINMALIDIR.

TUR İSİMLERİNDE "(TURK)" İBARESİ İLE BELİRTİLMİŞ OLAN KARA TURLARI, TÜRK YOLCULARI İÇİN DEĞİŞTİRİLMİŞ OLUP KATILIMCI SAYISININ EN AZ 30 KİŞİ OLMASI DURUMUNDA "ÖZEL OTOBÜS İLE" DÜZENLENECEKTİR. KATILIMCI SAYISININ 30 KİŞİDEN AZ OLMASI DURUMUNDA REHBERİMİZ GEMİDEKİ ALTERNATİF TURLARI ÖNERECEKTİR

Fiyatlar
İç Bella

İki Kişilik Kabinde Kişi Başı Gidiş Tarihi Dönüş Tarihi Kontenjan
489 EURO
16 Nisan 2015 Perşembe 23 Nisan 2015 Perşembe 2
489 EURO
23 Nisan 2015 Perşembe 30 Nisan 2015 Perşembe 2
489 EURO
30 Nisan 2015 Perşembe 07 Mayıs 2015 Perşembe 2
489 EURO
07 Mayıs 2015 Perşembe 14 Mayıs 2015 Perşembe 2
599 EURO
14 Mayıs 2015 Perşembe 21 Mayıs 2015 Perşembe 2
599 EURO
21 Mayıs 2015 Perşembe 28 Mayıs 2015 Perşembe 2
599 EURO
28 Mayıs 2015 Perşembe 04 Haziran 2015 Perşembe 2
599 EURO
04 Haziran 2015 Perşembe 11 Haziran 2015 Perşembe 2
599 EURO
11 Haziran 2015 Perşembe 18 Haziran 2015 Perşembe 2
679 EURO
18 Haziran 2015 Perşembe 25 Haziran 2015 Perşembe 2
679 EURO
25 Haziran 2015 Perşembe 02 Temmuz 2015 Perşembe 2
679 EURO
02 Temmuz 2015 Perşembe 09 Temmuz 2015 Perşembe 2
679 EURO
09 Temmuz 2015 Perşembe 16 Temmuz 2015 Perşembe 2
889 EURO
16 Temmuz 2015 Perşembe 23 Temmuz 2015 Perşembe 2
779 EURO
23 Temmuz 2015 Perşembe 30 Temmuz 2015 Perşembe 2
779 EURO
30 Temmuz 2015 Perşembe 06 Ağustos 2015 Perşembe 2
889 EURO
06 Ağustos 2015 Perşembe 13 Ağustos 2015 Perşembe 2
889 EURO
13 Ağustos 2015 Perşembe 20 Ağustos 2015 Perşembe 2
889 EURO
20 Ağustos 2015 Perşembe 27 Ağustos 2015 Perşembe 2
779 EURO
27 Ağustos 2015 Perşembe 03 Eylül 2015 Perşembe 2
779 EURO
03 Eylül 2015 Perşembe 10 Eylül 2015 Perşembe 2
599 EURO
10 Eylül 2015 Perşembe 17 Eylül 2015 Perşembe 2
599 EURO
17 Eylül 2015 Perşembe 24 Eylül 2015 Perşembe 2
599 EURO
24 Eylül 2015 Perşembe 01 Ekim 2015 Perşembe 2
489 EURO
01 Ekim 2015 Perşembe 08 Ekim 2015 Perşembe 2
489 EURO
08 Ekim 2015 Perşembe 15 Ekim 2015 Perşembe 2
489 EURO
15 Ekim 2015 Perşembe 22 Ekim 2015 Perşembe 2
489 EURO
22 Ekim 2015 Perşembe 29 Ekim 2015 Perşembe 2
489 EURO
29 Ekim 2015 Perşembe 05 Kasım 2015 Perşembe 2
379 EURO
05 Kasım 2015 Perşembe 12 Kasım 2015 Perşembe 2
379 EURO
12 Kasım 2015 Perşembe 19 Kasım 2015 Perşembe 2
379 EURO
19 Kasım 2015 Perşembe 26 Kasım 2015 Perşembe 2
İç Fantastica

İki Kişilik Kabinde Kişi Başı Gidiş Tarihi Dönüş Tarihi Kontenjan
549 EURO
16 Nisan 2015 Perşembe 23 Nisan 2015 Perşembe 2
549 EURO
23 Nisan 2015 Perşembe 30 Nisan 2015 Perşembe 2
549 EURO
30 Nisan 2015 Perşembe 07 Mayıs 2015 Perşembe 2
549 EURO
07 Mayıs 2015 Perşembe 14 Mayıs 2015 Perşembe 2
659 EURO
14 Mayıs 2015 Perşembe 21 Mayıs 2015 Perşembe 2
659 EURO
21 Mayıs 2015 Perşembe 28 Mayıs 2015 Perşembe 2
659 EURO
28 Mayıs 2015 Perşembe 04 Haziran 2015 Perşembe 2
659 EURO
04 Haziran 2015 Perşembe 11 Haziran 2015 Perşembe 2
659 EURO
11 Haziran 2015 Perşembe 18 Haziran 2015 Perşembe 2
749 EURO
18 Haziran 2015 Perşembe 25 Haziran 2015 Perşembe 2
749 EURO
25 Haziran 2015 Perşembe 02 Temmuz 2015 Perşembe 2
749 EURO
02 Temmuz 2015 Perşembe 09 Temmuz 2015 Perşembe 2
749 EURO
09 Temmuz 2015 Perşembe 16 Temmuz 2015 Perşembe 2
959 EURO
16 Temmuz 2015 Perşembe 23 Temmuz 2015 Perşembe 2
849 EURO
23 Temmuz 2015 Perşembe 30 Temmuz 2015 Perşembe 2
849 EURO
30 Temmuz 2015 Perşembe 06 Ağustos 2015 Perşembe 2
959 EURO
06 Ağustos 2015 Perşembe 13 Ağustos 2015 Perşembe 2
959 EURO
13 Ağustos 2015 Perşembe 20 Ağustos 2015 Perşembe 2
959 EURO
20 Ağustos 2015 Perşembe 27 Ağustos 2015 Perşembe 2
849 EURO
27 Ağustos 2015 Perşembe 03 Eylül 2015 Perşembe 2
849 EURO
03 Eylül 2015 Perşembe 10 Eylül 2015 Perşembe 2
659 EURO
10 Eylül 2015 Perşembe 17 Eylül 2015 Perşembe 2
659 EURO
17 Eylül 2015 Perşembe 24 Eylül 2015 Perşembe 2
849 EURO
24 Eylül 2015 Perşembe 01 Ekim 2015 Perşembe 2
549 EURO
01 Ekim 2015 Perşembe 08 Ekim 2015 Perşembe 2
549 EURO
08 Ekim 2015 Perşembe 15 Ekim 2015 Perşembe 2
549 EURO
15 Ekim 2015 Perşembe 22 Ekim 2015 Perşembe 2
549 EURO
22 Ekim 2015 Perşembe 29 Ekim 2015 Perşembe 2
549 EURO
29 Ekim 2015 Perşembe 05 Kasım 2015 Perşembe 2
439 EURO
05 Kasım 2015 Perşembe 12 Kasım 2015 Perşembe 2
439 EURO
12 Kasım 2015 Perşembe 19 Kasım 2015 Perşembe 2
439 EURO
19 Kasım 2015 Perşembe 26 Kasım 2015 Perşembe 2
Dış Bella (görüş Kısıtlı)

İki Kişilik Kabinde Kişi Başı Gidiş Tarihi Dönüş Tarihi Kontenjan
649 EURO
16 Nisan 2015 Perşembe 23 Nisan 2015 Perşembe 2
649 EURO
23 Nisan 2015 Perşembe 30 Nisan 2015 Perşembe 2
649 EURO
30 Nisan 2015 Perşembe 07 Mayıs 2015 Perşembe 2
649 EURO
07 Mayıs 2015 Perşembe 14 Mayıs 2015 Perşembe 2
759 EURO
14 Mayıs 2015 Perşembe 21 Mayıs 2015 Perşembe 2
759 EURO
21 Mayıs 2015 Perşembe 28 Mayıs 2015 Perşembe 2
759 EURO
28 Mayıs 2015 Perşembe 04 Haziran 2015 Perşembe 2
759 EURO
04 Haziran 2015 Perşembe 11 Haziran 2015 Perşembe 2
759 EURO
11 Haziran 2015 Perşembe 18 Haziran 2015 Perşembe 2
849 EURO
18 Haziran 2015 Perşembe 25 Haziran 2015 Perşembe 2
849 EURO
25 Haziran 2015 Perşembe 02 Temmuz 2015 Perşembe 2
849 EURO
02 Temmuz 2015 Perşembe 09 Temmuz 2015 Perşembe 2
849 EURO
09 Temmuz 2015 Perşembe 16 Temmuz 2015 Perşembe 2
1059 EURO
16 Temmuz 2015 Perşembe 23 Temmuz 2015 Perşembe 2
949 EURO
23 Temmuz 2015 Perşembe 30 Temmuz 2015 Perşembe 2
949 EURO
30 Temmuz 2015 Perşembe 06 Ağustos 2015 Perşembe 2
1059 EURO
06 Ağustos 2015 Perşembe 13 Ağustos 2015 Perşembe 2
1059 EURO
13 Ağustos 2015 Perşembe 20 Ağustos 2015 Perşembe 2
1059 EURO
20 Ağustos 2015 Perşembe 27 Ağustos 2015 Perşembe 2
949 EURO
27 Ağustos 2015 Perşembe 03 Eylül 2015 Perşembe 2
949 EURO
03 Eylül 2015 Perşembe 10 Eylül 2015 Perşembe 2
759 EURO
10 Eylül 2015 Perşembe 17 Eylül 2015 Perşembe 2
759 EURO
17 Eylül 2015 Perşembe 24 Eylül 2015 Perşembe 2
949 EURO
24 Eylül 2015 Perşembe 01 Ekim 2015 Perşembe 2
649 EURO
01 Ekim 2015 Perşembe 08 Ekim 2015 Perşembe 2
649 EURO
08 Ekim 2015 Perşembe 15 Ekim 2015 Perşembe 2
649 EURO
15 Ekim 2015 Perşembe 22 Ekim 2015 Perşembe 2
649 EURO
22 Ekim 2015 Perşembe 29 Ekim 2015 Perşembe 2
649 EURO
29 Ekim 2015 Perşembe 05 Kasım 2015 Perşembe 2
539 EURO
05 Kasım 2015 Perşembe 12 Kasım 2015 Perşembe 2
539 EURO
12 Kasım 2015 Perşembe 19 Kasım 2015 Perşembe 2
539 EURO
19 Kasım 2015 Perşembe 26 Kasım 2015 Perşembe 2
Dış Fantastica

İki Kişilik Kabinde Kişi Başı Gidiş Tarihi Dönüş Tarihi Kontenjan
699 EURO
16 Nisan 2015 Perşembe 23 Nisan 2015 Perşembe 2
699 EURO
23 Nisan 2015 Perşembe 30 Nisan 2015 Perşembe 2
699 EURO
30 Nisan 2015 Perşembe 07 Mayıs 2015 Perşembe 2
699 EURO
07 Mayıs 2015 Perşembe 14 Mayıs 2015 Perşembe 2
819 EURO
14 Mayıs 2015 Perşembe 21 Mayıs 2015 Perşembe 2
819 EURO
21 Mayıs 2015 Perşembe 28 Mayıs 2015 Perşembe 2
819 EURO
28 Mayıs 2015 Perşembe 04 Haziran 2015 Perşembe 2
819 EURO
04 Haziran 2015 Perşembe 11 Haziran 2015 Perşembe 2
819 EURO
11 Haziran 2015 Perşembe 18 Haziran 2015 Perşembe 2
919 EURO
18 Haziran 2015 Perşembe 25 Haziran 2015 Perşembe 2
919 EURO
25 Haziran 2015 Perşembe 02 Temmuz 2015 Perşembe 2
919 EURO
02 Temmuz 2015 Perşembe 09 Temmuz 2015 Perşembe 2
919 EURO
09 Temmuz 2015 Perşembe 16 Temmuz 2015 Perşembe 2
1129 EURO
16 Temmuz 2015 Perşembe 23 Temmuz 2015 Perşembe 2
1019 EURO
23 Temmuz 2015 Perşembe 30 Temmuz 2015 Perşembe 2
1019 EURO
30 Temmuz 2015 Perşembe 06 Ağustos 2015 Perşembe 2
1129 EURO
06 Ağustos 2015 Perşembe 13 Ağustos 2015 Perşembe 2
1129 EURO
13 Ağustos 2015 Perşembe 20 Ağustos 2015 Perşembe 2
1129 EURO
20 Ağustos 2015 Perşembe 27 Ağustos 2015 Perşembe 2
1019 EURO
27 Ağustos 2015 Perşembe 03 Eylül 2015 Perşembe 2
1019 EURO
03 Eylül 2015 Perşembe 10 Eylül 2015 Perşembe 2
819 EURO
10 Eylül 2015 Perşembe 17 Eylül 2015 Perşembe 2
819 EURO
17 Eylül 2015 Perşembe 24 Eylül 2015 Perşembe 2
1019 EURO
24 Eylül 2015 Perşembe 01 Ekim 2015 Perşembe 2
699 EURO
01 Ekim 2015 Perşembe 08 Ekim 2015 Perşembe 2
699 EURO
08 Ekim 2015 Perşembe 15 Ekim 2015 Perşembe 2
699 EURO
15 Ekim 2015 Perşembe 22 Ekim 2015 Perşembe 2
699 EURO
22 Ekim 2015 Perşembe 29 Ekim 2015 Perşembe 2
699 EURO
29 Ekim 2015 Perşembe 05 Kasım 2015 Perşembe 2
599 EURO
05 Kasım 2015 Perşembe 12 Kasım 2015 Perşembe 2
599 EURO
12 Kasım 2015 Perşembe 19 Kasım 2015 Perşembe 2
599 EURO
19 Kasım 2015 Perşembe 26 Kasım 2015 Perşembe 2
Balkonlu Bella

İki Kişilik Kabinde Kişi Başı Gidiş Tarihi Dönüş Tarihi Kontenjan
859 EURO
16 Nisan 2015 Perşembe 23 Nisan 2015 Perşembe 2
859 EURO
23 Nisan 2015 Perşembe 30 Nisan 2015 Perşembe 2
859 EURO
30 Nisan 2015 Perşembe 07 Mayıs 2015 Perşembe 2
859 EURO
07 Mayıs 2015 Perşembe 14 Mayıs 2015 Perşembe 2
969 EURO
14 Mayıs 2015 Perşembe 21 Mayıs 2015 Perşembe 2
969 EURO
21 Mayıs 2015 Perşembe 28 Mayıs 2015 Perşembe 2
969 EURO
28 Mayıs 2015 Perşembe 04 Haziran 2015 Perşembe 2
969 EURO
04 Haziran 2015 Perşembe 11 Haziran 2015 Perşembe 2
969 EURO
11 Haziran 2015 Perşembe 18 Haziran 2015 Perşembe 2
1069 EURO
18 Haziran 2015 Perşembe 25 Haziran 2015 Perşembe 2
1069 EURO
25 Haziran 2015 Perşembe 02 Temmuz 2015 Perşembe 2
1069 EURO
02 Temmuz 2015 Perşembe 09 Temmuz 2015 Perşembe 2
1069 EURO
09 Temmuz 2015 Perşembe 16 Temmuz 2015 Perşembe 2
1279 EURO
16 Temmuz 2015 Perşembe 23 Temmuz 2015 Perşembe 2
1169 EURO
23 Temmuz 2015 Perşembe 30 Temmuz 2015 Perşembe 2
1169 EURO
30 Temmuz 2015 Perşembe 06 Ağustos 2015 Perşembe 2
1279 EURO
06 Ağustos 2015 Perşembe 13 Ağustos 2015 Perşembe 2
1279 EURO
13 Ağustos 2015 Perşembe 20 Ağustos 2015 Perşembe 2
1279 EURO
20 Ağustos 2015 Perşembe 27 Ağustos 2015 Perşembe 2
1169 EURO
27 Ağustos 2015 Perşembe 03 Eylül 2015 Perşembe 2
1169 EURO
03 Eylül 2015 Perşembe 10 Eylül 2015 Perşembe 2
969 EURO
10 Eylül 2015 Perşembe 17 Eylül 2015 Perşembe 2
969 EURO
17 Eylül 2015 Perşembe 24 Eylül 2015 Perşembe 2
1169 EURO
24 Eylül 2015 Perşembe 01 Ekim 2015 Perşembe 2
859 EURO
01 Ekim 2015 Perşembe 08 Ekim 2015 Perşembe 2
859 EURO
08 Ekim 2015 Perşembe 15 Ekim 2015 Perşembe 2
859 EURO
15 Ekim 2015 Perşembe 22 Ekim 2015 Perşembe 2
859 EURO
22 Ekim 2015 Perşembe 29 Ekim 2015 Perşembe 2
859 EURO
29 Ekim 2015 Perşembe 05 Kasım 2015 Perşembe 2
759 EURO
05 Kasım 2015 Perşembe 12 Kasım 2015 Perşembe 2
759 EURO
12 Kasım 2015 Perşembe 19 Kasım 2015 Perşembe 2
759 EURO
19 Kasım 2015 Perşembe 26 Kasım 2015 Perşembe 2
Balkonlu Fantastica

İki Kişilik Kabinde Kişi Başı Gidiş Tarihi Dönüş Tarihi Kontenjan
859 EURO
16 Nisan 2015 Perşembe 23 Nisan 2015 Perşembe 2
859 EURO
23 Nisan 2015 Perşembe 30 Nisan 2015 Perşembe 2
859 EURO
30 Nisan 2015 Perşembe 07 Mayıs 2015 Perşembe 2
859 EURO
07 Mayıs 2015 Perşembe 14 Mayıs 2015 Perşembe 2
1069 EURO
14 Mayıs 2015 Perşembe 21 Mayıs 2015 Perşembe 2
1069 EURO
21 Mayıs 2015 Perşembe 28 Mayıs 2015 Perşembe 2
1069 EURO
28 Mayıs 2015 Perşembe 04 Haziran 2015 Perşembe 2
1069 EURO
04 Haziran 2015 Perşembe 11 Haziran 2015 Perşembe 2
1069 EURO
11 Haziran 2015 Perşembe 18 Haziran 2015 Perşembe 2
1169 EURO
18 Haziran 2015 Perşembe 25 Haziran 2015 Perşembe 2
1169 EURO
25 Haziran 2015 Perşembe 02 Temmuz 2015 Perşembe 2
1169 EURO
02 Temmuz 2015 Perşembe 09 Temmuz 2015 Perşembe 2
1169 EURO
09 Temmuz 2015 Perşembe 16 Temmuz 2015 Perşembe 2
1379 EURO
16 Temmuz 2015 Perşembe 23 Temmuz 2015 Perşembe 2
1269 EURO
23 Temmuz 2015 Perşembe 30 Temmuz 2015 Perşembe 2
1269 EURO
30 Temmuz 2015 Perşembe 06 Ağustos 2015 Perşembe 2
1379 EURO
06 Ağustos 2015 Perşembe 13 Ağustos 2015 Perşembe 2
1379 EURO
13 Ağustos 2015 Perşembe 20 Ağustos 2015 Perşembe 2
1379 EURO
20 Ağustos 2015 Perşembe 27 Ağustos 2015 Perşembe 2
1269 EURO
27 Ağustos 2015 Perşembe 03 Eylül 2015 Perşembe 2
1269 EURO
03 Eylül 2015 Perşembe 10 Eylül 2015 Perşembe 2
1069 EURO
10 Eylül 2015 Perşembe 17 Eylül 2015 Perşembe 2
1069 EURO
17 Eylül 2015 Perşembe 24 Eylül 2015 Perşembe 2
1269 EURO
24 Eylül 2015 Perşembe 01 Ekim 2015 Perşembe 2
959 EURO
01 Ekim 2015 Perşembe 08 Ekim 2015 Perşembe 2
959 EURO
08 Ekim 2015 Perşembe 15 Ekim 2015 Perşembe 2
959 EURO
15 Ekim 2015 Perşembe 22 Ekim 2015 Perşembe 2
959 EURO
22 Ekim 2015 Perşembe 29 Ekim 2015 Perşembe 2
959 EURO
29 Ekim 2015 Perşembe 05 Kasım 2015 Perşembe 2
859 EURO
05 Kasım 2015 Perşembe 12 Kasım 2015 Perşembe 2
859 EURO
12 Kasım 2015 Perşembe 19 Kasım 2015 Perşembe 2
859 EURO
19 Kasım 2015 Perşembe 26 Kasım 2015 Perşembe 2
Balkonlu Aurea

İki Kişilik Kabinde Kişi Başı Gidiş Tarihi Dönüş Tarihi Kontenjan
1359 EURO
16 Nisan 2015 Perşembe 23 Nisan 2015 Perşembe 2
1359 EURO
23 Nisan 2015 Perşembe 30 Nisan 2015 Perşembe 2
1359 EURO
30 Nisan 2015 Perşembe 07 Mayıs 2015 Perşembe 2
1359 EURO
07 Mayıs 2015 Perşembe 14 Mayıs 2015 Perşembe 2
1469 EURO
14 Mayıs 2015 Perşembe 21 Mayıs 2015 Perşembe 2
1469 EURO
21 Mayıs 2015 Perşembe 28 Mayıs 2015 Perşembe 2
1469 EURO
28 Mayıs 2015 Perşembe 04 Haziran 2015 Perşembe 2
1469 EURO
04 Haziran 2015 Perşembe 11 Haziran 2015 Perşembe 2
1469 EURO
11 Haziran 2015 Perşembe 18 Haziran 2015 Perşembe 2
1569 EURO
18 Haziran 2015 Perşembe 25 Haziran 2015 Perşembe 2
1569 EURO
25 Haziran 2015 Perşembe 02 Temmuz 2015 Perşembe 2
1569 EURO
02 Temmuz 2015 Perşembe 09 Temmuz 2015 Perşembe 2
1569 EURO
09 Temmuz 2015 Perşembe 16 Temmuz 2015 Perşembe 2
1779 EURO
16 Temmuz 2015 Perşembe 23 Temmuz 2015 Perşembe 2
1669 EURO
23 Temmuz 2015 Perşembe 30 Temmuz 2015 Perşembe 2
1669 EURO
30 Temmuz 2015 Perşembe 06 Ağustos 2015 Perşembe 2
1779 EURO
06 Ağustos 2015 Perşembe 13 Ağustos 2015 Perşembe 2
1779 EURO
13 Ağustos 2015 Perşembe 20 Ağustos 2015 Perşembe 2
1779 EURO
20 Ağustos 2015 Perşembe 27 Ağustos 2015 Perşembe 2
1669 EURO
27 Ağustos 2015 Perşembe 03 Eylül 2015 Perşembe 2
1669 EURO
03 Eylül 2015 Perşembe 10 Eylül 2015 Perşembe 2
1469 EURO
10 Eylül 2015 Perşembe 17 Eylül 2015 Perşembe 2
1469 EURO
17 Eylül 2015 Perşembe 24 Eylül 2015 Perşembe 2
1669 EURO
24 Eylül 2015 Perşembe 01 Ekim 2015 Perşembe 2
1359 EURO
01 Ekim 2015 Perşembe 08 Ekim 2015 Perşembe 2
1359 EURO
08 Ekim 2015 Perşembe 15 Ekim 2015 Perşembe 2
1359 EURO
15 Ekim 2015 Perşembe 22 Ekim 2015 Perşembe 2
1359 EURO
22 Ekim 2015 Perşembe 29 Ekim 2015 Perşembe 2
1359 EURO
29 Ekim 2015 Perşembe 05 Kasım 2015 Perşembe 2
1259 EURO
05 Kasım 2015 Perşembe 12 Kasım 2015 Perşembe 2
1259 EURO
12 Kasım 2015 Perşembe 19 Kasım 2015 Perşembe 2
1259 EURO
19 Kasım 2015 Perşembe 26 Kasım 2015 Perşembe 2
GEÇERLİ FİYAT AÇIKLAMASI

Ücretlendirmede liste fiyatları esastır.Ancak konaklamanın kampanyalı dönemlerde gerçekleşecek olması halinde; kampanya tarihleri, bu tarihlerde uygulanacak indirim oranları ve ücretlendirmeye esas alınacak kampanyalı fiyatlar; liste fiyatının üzeri çizilerek kalın punto ile belirtilmiştir.

“Mevcut sistem fiyatları %20 indirim uygulanmış net fiyatlardır.”

Gemi Hakkında
Kabinler
 İç Bella
İç Bella
 İç Fantastica
İç Fantastica
 Dış Bella (görüş Kısıtlı)
Dış Bella (görüş Kısıtlı)
 Dış Fantastica
Dış Fantastica
 Balkonlu Bella
Balkonlu Bella
 Balkonlu Fantastica
Balkonlu Fantastica
 Balkonlu Aurea
Balkonlu Aurea
Bu Turun Yapılacağı Tarihleri Öğrenmek İstiyorsanız Call Centerimizi Arayınız