Anı Tur
Kurumsal
Müşteri Hizmetleri
Biz Sizi Arayalım
Üyelik
0850 300 0 264
SATIŞ MERKEZİ
Biz Sizi Arayalım
Grup Rezervasyon
 Msc Musica İle Kanarya Adaları  Msc Musica İle Kanarya Adaları  Msc Musica İle Kanarya Adaları  Msc Musica İle Kanarya Adaları  Msc Musica İle Kanarya Adaları  Msc Musica İle Kanarya Adaları
Bu Tur İçin Gerekli Vizeler

Vize Sorgulama

Rezervasyon Numaranız
Tur Programı
1. Gün / İSTANBUL, TÜRKİYE / CENOVA, İTALYA

Siz değerli misafirlerimiz ile Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Gidiş Terminali'nde sabah saat 08:00'da Türk Hava Yolları A-B kontuarları önünde rehberinizle buluştuktan sonra, check -in işlemleri ve TK 1307 sefer kodlu Cenova uçağına biniş. Cenova'ya varış ve limana transfer. Gemi check-in işlemleri ve rehberinizin düzenleyeceği gemide yaşam toplantısı. Rehberinizin düzenlediği toplantı sonrasında gemiyi keşfetmeye başlayabilir, dilerseniz gemimizin Cenova Limanı'ndan ayrılışını izleyebilirsiniz. Akşam yemeği sonrasında profesyonel dansçılar tarafından geminin tiyatrosunda düzenlenen şovlara katılabilir ve akşamınıza renk katabilirsiniz. Şov sonrasında dileyen misafirlerimiz geminin farklı salon ve barlarında eğlence ekibi tarafından düzenlenen aktivitelere katılabilirler. Gemimiz Cenova Limanı'ndan saat 17:00'de ayrılacaktır.

2. Gün / BARSELONA, İSPANYA
Gemimiz Barselona Limanı'na saat 13:00'da varacaktır. Öğle yemeği sonrasında kenti dolaşmak ve keyifli zaman geçirmek isteyen misafirlerimiz Mont Juic'e çıkıp eşsiz Barselona manzarasını izleyebilirler. Daha sonrasında Ulusal Tarih Müzesi, Barselona Arenası Parc Guell, La Sagrada Familia, Passeig de Gracia, Casa Mila, Casa Batlo, Katalunya Meydanı, Gotik Katedral ve mahalleyi gezebilirsiniz. Barselona Katalunya Bölgesi'nde yaklaşık 1.6 milyon nüfusa sahip, oldukça ünlü bir şehirdir. Las Rambla üzerinde onlarca mağaza ve restoran bulunur. Bunların dışında Barcelonata adı verilen yeni kentin bulunduğu yerde plajlar vardır. Kolombus sütunu, gümrük binası, denizcilik müzesi de görülmesi gereken yerler arasındadır. 1852 yılında doğmuş olan Antoni Gaudi burada yaşamış olan dünyaca ünlü bir mimardır. Bugün kentin birçok yerinde farklı tarzdaki yapıları hala durmaktadır. En büyük eseri olan La Sagrada Familia ise ölümünün 100. yılı olan 2026 yılında bitirilmesi planlanan muhteşem bir yapıdır. Gemimiz Barselona' dan saat 18:00'da ayrılacaktır. Geminin hareketinden sonra akşam yemeği ve sonrasında dileyen misafirlerimiz şova ve eğlenceli aktivitelere katılabilirler.
 
Barselona'dan ne alınır?: Gaudi ile özdeşleşmiş bir kent olduğundan her yerde Gaudi'nin yapmış olduğu eserlerin minyatürleri satılmaktadır. Bunların dışında flamenkoda kullanılan bir çok aksesuar hatıra olarak alınabilecekler arasındadır.
3. Gün / DENİZDE SEYİR

Gemimiz tüm gün boyunca denizde seyir halinde olacaktır. Gün boyunca gemide düzenlenen eğlenceli aktivitelere katılabilir, geminin her yerini keşfedebilir, gemideki mağazaları ziyaret edebilir, Spa merkezinden/Spor salonundan yararlanabilir ve havuz etrafında güneşlenebilirsiniz.

4. Gün / KAZABLANKA, FAS
Gemimiz Kazablanka Limanı'na saat 08:00'de varacaktır. Kahvaltı sonrasında Atlantik Okyanusu'nun kenarında bulunan ve tarihte bir Berberi köyü olan Kazablanka'yı gezmek isteyen misafirlerimiz 25 bin kişi kapasiteli ve okyanus kıyısında ihtişamlı duruşuyla ziyaretçileri büyüleyen II. Hassan Camii ile başlayabilirler. II. Hassan Camii geleneksel mimarisini korurken, kullanım açısından modern mimariden de yararlanılmış bir camidir. Sıcak yaz aylarında açılabilen muazzam işlemeli tavanı bunun iyi bir örneğidir. Sonrasında gezinize korniş boyunca güzel sahiller ve cafeler ile devam edebilirsiniz. Sonrasında birbirinden lüks villaların bulunduğu ve Kazablanka'nın sosyetik kesiminin yaşadığı Anfa Bölgesi'ni ziyaret edebilirsiniz. Kazablanka'da pazarları ziyaret edebilir ve Suk adı verilen dükkanları ziyaret edebilirsiniz. Daha sonrasında Fas'ın başkenti olan ve Kraliyet Sarayı'nın bulunduğu Rabat'a gidebilirsiniz. Ayrıca Rabat'ta eski balıkçı yerleşimlerini görmeniz de mümkün olacaktır. Gemimizin Kazablanka'dan ayrılış saati 22:00'dır.Akşam yemeği ve sonrasında misafirlerimiz şov ve aktivitelere katılabilirler.
 
Kazablanka' dan ne alınır?: Dünyaca ünlü argan yağı, bazı deri işleri, safran bu bölgeden alabilecekleriniz arasındadır.
5. Gün / DENİZDE SEYİR

Gemimiz tüm gün boyunca denizde seyir halinde olacaktır. Gün boyunca gemide düzenlenen eğlenceli aktivitelere katılabilir, geminin her yerini keşfedebilir, gemideki mağazaları ziyaret edebilir, Spa merkezinden/Spor salonundan yararlanabilir ve havuz etrafında güneşlenebilirsiniz.

6. Gün / SANTA CRUZ DE TENERİFE, İSPANYA
Gemimiz Santa Cruz de Tenerife Limanı'na saat 08:00'de yanaşacaktır. Tenerife, Kanarya Adaları Özerk Bölgesi'nin yedi adasından en büyüğüdür. Yüzölçümü 2.034 km² ,nüfusu ise 908.555 kişidir. Tenerife adasında tüm Kanarya Adaları nüfusunun yaklaşık %43'ü yaşar. Teide Yanardağı eteklerinde onlarca muz bahçesi ve farklı plajlarıyla gelen ziyaretçilerin beğenisini kazanan bir yerleşim yeridir. Teide Doğal Parkı, S. Calatrava'nın Teneife Oditoryumu, Sahra Çölü'nden milyonlarca çuval kumla oluşturulan Las Teresitas Plajı, villa benzeri evleriyle ünlü olan Orotava Kasabası görülmesi gereken yerlerdendir. 17. yy'ın mimari tarzını görebileceğiniz Casa de los Balcones, Orotava kasabasındadır. Gemimiz limandan saat 17:00'da ayrılacaktır. Akşam yemeği ve sonrasında dileyen misafirlerimiz şova ve eğlenceli aktivitelere katılabilirler.
 
S. C. Tenerife' den ne alınır?: Elektronik ürünler, muz vb. meyve likörleri, nakış işleri satın alabileceğiniz ürünler arasındadır.
7. Gün / FUNCHAL, PORTEKİZ
Gemimiz Funchal Limanı'na saat 09:00'da yanaşacaktır. Funchal, Portekiz'in Madeira Özerk Bölgesi'nde Madeira Adası'nda yer alan belediyelerden biridir. Funchal şehir merkezi tarihi dokusu, mağazaları, kafe ve barlarıyla oldukça keyifli zaman geçirilebilecek bir yerdir. 5 Şubat 1985, Funchal doğumlu olan Cristiano Ronaldo dos Santos Aveiro, yaptığı yardımlar ve açtığı okullarla yerel halkın gözdesi olan bir sporcudur. Bu yüzden her yerde heykeline rastlamanız mümkündür. Ancak adanın güzelliğini daha iyi görebilmek için Cabo Girao' ya, deniz seviyesinden 1026 m yüksekte olan ve Nun Vadisi'ni görebileceğiniz Eira do Serrado' ya ve botanik bahçesi, kilisesi ve teleferik durağıyla ünlü Monte' ye gitmenizi öneririz. Monte' den şehir merkezine teleferik ile yaklaşık 15 dakikalık bir seyahat ile varabiliyorsunuz, altınızda onlarca muz bahçesi, güzel müstakil evler, sonsuz Atlantik Okyanusu'nu ve Limanı izleyerek şehir merkezine kadar inebiliyorsunuz. Gemimiz limandan saat 17:00'da ayrılacaktır. Akşam yemeği ve sonrasında dileyen misafirlerimiz şov ve eğlenceli aktivitelere katılabilirler.
 
Funchal 'dan ne alınır?: Funchal'da muz üretimi fazla olduğu için, burada muz mutfakta önemli bir yer teskil eder. Muzlu Balık lezzetli bir Funchal yemeğidir. Muz likörü ve her biri birbirinden güzel goblenleri bulmanız mümkündür.
8. Gün / DENİZDE SEYİR

Gemimiz tüm gün boyunca denizde seyir halinde olacaktır. Gün boyunca gemide düzenlenen eğlenceli aktivitelere katılabilir, geminin her yerini keşfedebilir, gemideki mağazaları ziyaret edebilir, Spa merkezinden/Spor salonundan yararlanabilir ve havuz etrafında güneşlenebilirsiniz.

9. Gün / MALAGA, İSPANYA
Gemimiz Malaga Limanı'na sabah saat 08:00'da yanaşacaktır. Kahvaltı sonrasında Malaga'yı gezmek isteyen misafirlerimiz, gemiden çıkış yapabilirler. Malaga, İber Yarımadası'nın doğusunda, Endülüs Özerk Topluluğu arazileri güneyinde, Akdeniz sahillerinde "Costa del Sol (Güneş Sahili)" üzerinde kurulmuş bir liman ve sahil şehridir. Cebelitarık Boğazı'ndan 100 km doğuda ve en yakın Kuzey Afrika sahilinden 130 km uzaklıktadır. Kentte Endülüs döneminden beri kullanılan Cibralfaro Kalesi, hala boğa güreşlerinin yapıldığı arena ve müzesi, Picasso' nun doğduğu ev olan Picasso Müzesi, Picasso'nun vaftiz edildiği kiliseyi de içinde bulunduran Alcazaba Bölgesi, Malaga Üniversitesi' nin şehir merkezinde olan fakülte binaları, Roma dönemine ait amfi tiyatro kalıntıları, Malaga Katedrali, eski bir arap camisi iken kiliseye dönüştürülen Iglesia del Sagrario Kilisesi ve kısaca Larios olarak bilinen Calle Marques de Larios alışveriş caddesi görülmeye değer yerlerdir. Gemimiz 14:00 da hareket edecektir. Öğle Yemeği. Akşam yemeği ve sonrasında dileyen misafirlerimiz şov ve eğlenceli aktivitelere katılabilirler.
 
Malaga'dan ne alınır?: Flamenkonun doğduğu yer olan Güney İspanya' da olduğumuzdan buradan flamenko dansçılarının kullandığı şallar, tarak tokalar,yelpazeler, elbiseler, şapkalar ve kastanyetler alınabilir.

 

10. Gün / DENİZDE SEYİR

Gemimiz tüm gün boyunca denizde seyir halinde olacaktır. Gün boyunca gemide düzenlenen eğlenceli aktivitelere katılabilir, geminin her yerini keşfedebilir, gemideki mağazaları ziyaret edebilir, Spa merkezinden/Spor salonundan yararlanabilir ve havuz etrafında güneşlenebilirsiniz.

11. Gün / CIVITAVECCHIA, ITALYA
Gemimiz Civitavecchia Limanı'na 09:00'da varacaktır. Kahvaltı sonrasından dileyen misafirler Roma' ya gidebilirler. Dünyanın en uzun yaşayan imparatorluğunun merkezi olan Roma, bugün İtalya' nın metropolitanı olarak anılmaktadır. Her yıl milyonlarca turist Roma'nın sembolleri haline gelmiş olan Coloseo, Circo Massimo, Forum Romano, Palantine Tepesi, Tanrılar Tapınağı olarak bilinen Panteon, Bernini'nin yapmış olduğu Dört Irmak Çeşmesi'nin bulunduğu Navona Meydanı ve dünyanın ünlü markalarının ve gene Bernini'nin yapmış olduğu bir çeşmenin bulunduğu İspanyol Merdivenleri sizleri büyüleyecektir. Ayrıca İtalyan Birliği'nin sembolü olan II. Vittoriano Emanule Anıtı ve Venoto Meydanı tüm ihtişamıyla şehirde ayrı bir yere sahiptir. Dünyanın en küçük ülkelerinden biri olan ve tek komşu ülkesinin İtalya olduğu Vatikan, Roma' nın merkezine yakın bir konumda bulunmaktadır. Bernini' nin yapmış olduğu sütunlarla çevrili olan St Pietro Meydanı, St. Pietro Bazilikası ve Vatikan Müzesi'yle oldukça farklı ve özel bir durumdadır. Rönesansın önemli isimlerinden olarak bilenen Michelangelo'nun eşsiz eseri "Pieta"da Bazilika içerisinde bulunmaktadır. Gemimiz Civitavecchia Limanı'ndan saat 19:00'da ayrılacaktır. Akşam yemeği ve sonrasında dileyen misafirlerimiz şov ve eğlenceli aktivitelere katılabilirler.
 
Roma'dan ne alınır?: Carbonara soslu spagetti denenebilir ve Navona Meydanı'ndaki ressamların tablolarından alabilirsiniz.
12. Gün / CENOVA, İTALYA / İSTANBUL, TÜRKİYE

Gemimiz Cenova Limanı'na 08:00'de varacaktır. Kahvaltı sonrasında rehberimiz tarafından duyurulan buluşma yerinde buluşma. Cenova Havalimanı'na transfer ve ardından TK 1308 sefer sayılı uçuş ile saat 13:40'ta İstanbul'a dönüş. Turumuzun sonu.

Ücrete Dahil Olan Hizmetler

*  THY ile ekonomi sinifi Istanbul - Cenova - Istanbul uçusu

*     Tercih etmis oldugunuz kategorideki kabinde 11 gece tam pansiyon konaklama

*     Özel araç ile havaalani - liman - havaalani transferleri.

*     Gemide, yolcu sayisi gözetmeksizin Türkçe Rehberlik hizmeti.

*     Gemide her gün ve gece için düzenlenen eglence, animasyon ve sovlar

*     Gemideki sabah, ögle ve aksam yemekleri

*     Kaptanin hosgeldin partisi ve gala yemegi

*     Fitness

*    Liman vergileri

*    Havaalani vergileri

*    Günlük kisi basi 9€ gemi servis ücreti (bahsisler)

*    Vize için gerekli teminatlari da içeren MSC Cruises seyahat sigorta

paketi (Sadece Türk pasaportlu misafirler için) (70 yas ve üzeri misafirler için %100 sürprim uygulanir)

Liman Vergileri ve Bahsisler (*) ( 02 - 12 yas) € 400
Liman Vergileri ve Bahsisler (*) ( 13 yas ve üstü) € 450

 

Ücrete Dahil Olmayan Hizmetler

*    Saglik hizmetleri.

*    Kara turlari

*    Güzellik merkezi ve SPA alani

*    Gemideki tüm içecekler

*    Kisisel harcamalar (Internet, kuru temizleme, telefon, vb.)

*    Vize bedeli

*    Yurt disi çikis harci

*    Iç hat baglanti uçuslari

Kampanyalar

-

Önemli

 

Tur programinda belirtilmis olan turistik noktalar pakete dahil olmayip  genel bilgilendirme amaçlidir.

Gemi tarafindan düzenlenen kara turlarinda ilgili limandaki turistik noktalarin tamami yer almamaktadir.

Limanlarda kara turlari ekstra ücrete tabi olup, tur rezervasyonlari gemide yapilmaktadir.

Limanlarda gemi tarafindan düzenlenen kara turlarinda; katilimci sayisi 12-34 kisi arasi olmasi durumunda 2. bir dil ile beraber

Türkçe anlatimli tur organize edilecektir. Katilimci sayisinin 35 ve üstü olmasi durumunda sadece Türkçe anlatimli özel tur

düzenlenecektir. Katilimci sayisinin 12 kisi altinda kalmasi durumunda ise kara turu esnasinda Türkçe rehberlik ve anlatim hizmeti

verilemeyecektir.

DİĞER

-

Fiyatlar

Güncel fiyat ve müsaitlik bilgisini Çagri merkezimizden ( 0850 251 02 64 ) veya acentelerimizden ögrenebilirsiniz. 

GEÇERLİ FİYAT AÇIKLAMASI

Ücretlendirmede liste fiyatları esastır.Ancak konaklamanın kampanyalı dönemlerde gerçekleşecek olması halinde; kampanya tarihleri, bu tarihlerde uygulanacak indirim oranları ve ücretlendirmeye esas alınacak kampanyalı fiyatlar; liste fiyatının üzeri çizilerek kalın punto ile belirtilmiştir.

“Mevcut sistem fiyatları %20 indirim uygulanmış net fiyatlardır.”

Gemi Hakkında
Kabinler
 İç Bella
İç Bella
 İç Fantastica
İç Fantastica
 Dış Bella (görüş Kısıtlı)
Dış Bella (görüş Kısıtlı)
 Dış Fantastica
Dış Fantastica
 Balkonlu Bella
Balkonlu Bella
 Balkonlu Fantastica
Balkonlu Fantastica
Bu Turun Yapılacağı Tarihleri Öğrenmek İstiyorsanız Call Centerimizi Arayınız