Anı Tur
Kurumsal
Müşteri Hizmetleri
Biz Sizi Arayalım
Üyelik
0850 300 0 264
SATIŞ MERKEZİ

Prag Viyana Budapeşte Turu

Biz Sizi Arayalım
Grup Rezervasyon
 Prag Viyana Budapeşte Turu  Prag Viyana Budapeşte Turu  Prag Viyana Budapeşte Turu  Prag Viyana Budapeşte Turu  Prag Viyana Budapeşte Turu  Prag Viyana Budapeşte Turu
  • 0 Yorum Yorum Ekle

  • Pazar Ve Pazartesi Hareket
  • Pegasus Havayolları Ile Direk Prag Gidiş - Budapeşte Dönüş
Bu Tur İçin Gerekli Vizeler

Vize Sorgulama

Rezervasyon Numaranız
Tur Hakkında Sizi Arayalim
Turu Satın Al
Tur Programı
1.GÜN
İSTANBUL- PRAG

Sabiha Gökçen Havalimanı Dış hatlar Gidiş Terminali Anı Tur kontuarı önünde saat 10.00’da siz değerli misafirlerimizle buluşuyoruz. 14.30’da varışımızın ardından panoramik şehir turumuz için havalimanından ayrılıyoruz. Turumuzda; Cumhurbaşkanlığı Sarayı, Prag Kalesi, St.Vitus Katedrali, dünyaca ünlü yazar Kafka’nın Evi, Eski şehir meydanı ve Astronomik Saat Kulesi görülecek yerler arasındadır. Turumuzun bitiminde otele transfer ve yerleşme. Akşam, ekstra Vltava nehri üzerinde Tekne Gezisi `ne katılabilirsiniz. Avrupa’nın en uzun nehirlerinden olan Elbe’nin zarif kollarından Vltava’nın kenarında bulunan Kristal şehir olarak adlandırılan Prag’ın akşam ışıklarının yansıması ile oluşturduğu görkemli görüntüsü nehir üzerinde alınacak olan açık büfe akşam yemeğimize bambaşka bir tat katacaktır. Geceleme otelinizde.

Vltava Tekne Turu     : EUR 40.- kişi başı (yemekli)

2.GÜN
PRAG

Sabah otelde alınacak kahvaltının ardından arzu eden misafirlerimiz için Karlovy Vary Kültür&Alışveriş turu. Bu turumuzda öncelikle Dünyaca ünlü granat taşının Çek cumhuriyeti fabrika satış mağazasını ziyaret ediyoruz. Burada birbirinden değerli taşların sergilendiği mağazada indirimli alışveriş yapabilir birçok değerli taşları tanıma ve görme fırsatı yakalabilirsiniz. Mağazada verilecek serbest zaman ardından Çek Cumhuriyeti'nin kaplıcalarıyla ünlü şehri karlovy vary yolculuğumuza rehberinizin keyifli anlatımlarıyla devam ediyoruz. Kentte sıcaklıkları 30-72 C arasında değişen 12 termal kaynak bulunmaktadır. Gezimiz esnasında şehir turu yapılmakta. Atatürk’ün 1918’de kaldığı oteli, Dovorak`ın,Mozart`ın  Göthe`nin,Beethoven`ın, Puşkin`in evlerini görecek,12 farklı termal suyun çıktığı termal galerileri ziyaret edeceğiz. Ayrıca kristal,porselen,granat,kehribar  taşlarının ve diğer geleneksel Çek hediyelik eşyalarının satıldığı fabrika  satış mağazalarında alışveriş yapma imkanına sahip olacaksınız. Tur bitiminde Prag merkeze transfer. Akşam rehberiniz tarafından düzenlenecek Ekstra Ortaçağ eğlencesi ve yemeği yaklaşık 600 yıllık bir handa yer alan ortaçağ mekanımızda, ortaçağ dönemine ait kıyafetler giymiş müzisyenler, dansçılar ve aktörlerin muhteşem şovlarını izlerken aynı zamanda limitsiz yemek ve içecek servisi ile çek mutfağının tatlarını denemek ve çeklerin meşhur biralarından ve ev yapımı şaraplarından tatma fırsatı yakalayacaksınız. Gecenin sonunda otelimize transfer ve geceleme otelimizde.

Karlovy Vary Kültür&Alışveriş turu: 45 Euro (Kişi Başı) Yemekli: 60 Euro (Kişi Başı)

Ekstra Ortaçağ eğlencesi ve yemeği.: 65 Euro (Kişi Başı)

 

3.GÜN
PRAG

Sabah otelde alınacak kahvaltının ardından serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz tam gün Ekstra Dresden (Almanya) Kültür&Alışveriş turumuza katılabilirler. Bu turumuzda Prag’a 140 km mesafedeki Elbe’nin  Floransa’sı olarak adlandırılan Barok mimarisi ile muhteşem şehir merkezini, Fraunkirche’yi, Zwinger Sarayını, Brulshl terası, Kral yolu, Elbe nehri, Martin  Luther heykeli, Hof kilisesi,Semper Operası,eski şehir meydanı görülecek yerler arasındadır. Ardından Doğu Almanya’nın en güzel şehirlerinden olan ve Unesco tarafından dünya mirası koruması altına alınan şehirde alışveriş ve gezinti için serbest zaman. Rehberinizin bilgilendireceği saatte Prag’a transfer. Akşam Eksta Çek yerel folklor Gecesi ve yemeği bu turumuzda lokal restaurantta yerel müzisyenlerin, dansçıların muhteşem şovlarını izlerken limitsiz içecek servisi ile çek mutfağının tatlarını denemek ve çeklerin meşhur biralarından ve ev yapımı şaraplarından tatma fırsatı yakalayacaksınız. Gecenin sonunda otelimize transfer ve geceleme otelimizde.

Ekstra Dresden (Almanya) Kültür&Alışveriş turu .:  75 Euro (Kişi Başı)

Ekstra Terezin kampı & Dresden (Almanya) Kültür&Alışveriş turu .:  95 Euro (Kişi Başı)

Ekstra Çek yerel folklor Gecesi ve yemeği .: 45 Euro (Kişi Başı)

Grinzing Meyhaneleri Turu        : EUR 50.- kişi başı

4.GÜN
PRAG- CESKY KRUMLOV- VIYANA

Sabah kahvaltımızın ardından Viyana’ya hareket ediyoruz. Yol üzerinde Orta Çağ kasabası olan ve Unesco tarafından koruma altına alınmış olan ekstra olarak Cesky Krumlov turumuzu yapıyoruz. (Bu tura iştirak etmeyen misafirlerimiz için şehir girişindeki dinlenme tesislerinde serbest zaman verilecektir.) Turumuz sonrasında Viyana’ya doğru yolumuza devam ediyoruz. Varışımızda Viyana panoramik şehir turumuza başlıyoruz. Bu turumuzda; Sanat ve Doğa Tarihi Müzeleri, Opera Binası, Hoffburg Sarayı, Parlamento Binası, Belediye Sarayı, Burg Tiyatrosu, Üniversite, Votiv Kilisesive Maria Teresa Meydanı görülecek yerler arasındadır. Turumuzun bitiminde otelimize transferimiz gerçekleşiyor. Dileyen misafirlerimiz akşam yemekli Grinzing Meyhaneleri turumuza katılabilirler.

Cesky KrumlovTuru: 30 €

Grinzing Meyhaneleri Turu: 55€ 

5.GÜN
VİYANA

Sabah otelde alınacak kahvaltının ardından serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak organize edilecek tam günlük Liechtenstein Şatosu, Seegrotte yer altı gölü, Mayerling av köşkü, Heilingenkreuz Manastırı, Baden kaplıca şehri , Schönbrunn sarayı bahçeleri turumuza katılabilirler.  Bu turda, önce Liechtenstein Şatosunu daha sonra maden ocağı iken bir patlama neticesinde icine su dolarak, yeraltı gölü olan ve II. Dünya Savaşı sırasında Nazilerin gizli savaş ucağı ürettikleri Seegrote yer altı gölünü geziyoruz.  Turumuzda yeraltı gölünde tekne ile gezintide yapılacaktır. Ardından bir ortaçağ keşişhanesi olan Heiligenkreuz’u geziyoruz. Daha sonra “Mayerling Faciası”na konu olan ve bugün Carmelita rahibelerinin yaşadığı manastır konumunda bulunan Mayerling av köşkünü panoramik olarak görüyoruz. Daha sonra küçük ve şirin bir kaplıca şehri Baden. Turumuzun en son durağı Kraliçe Sisi’nin Sarayı olan Schönbrunn sarayının muhteşem bahçelerinde serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz sarayın içini ziyaret edebilirler. Burada serbest zamanımızdan sonra Viyana merkezde serbst zaman verilecektir. Akşam arzu eden misafirlerimiz ile Klasik müziğin başkenti Viyana’da ekstra Viyana’nın ünlü klasik müzik konserlerinden izleme imkânı. Geceleme otelimizde.

Ekstra Liechtenstein Şatosu & Seegrotte yer altı gölü &Mayerling av köşkü & Heilingenkreuz Manastırı & Baden termal şehri & Schönbrunn Sarayı bahçeleri turu .: 55 Euro (Kişi Başı)

Ekstra Viyana Konser Turu.: 55  Euro (Kişi Başı)

6.GÜN
VIYNANA- BRATISLAVIA- BUDAPESTE

Sabah otelimizde alacağımız kahvaltının ardından otobüsümüzle Budapeşte’ye doğru yola çıkıyoruz. Yolculuk  esnasında katılmak isteyen misafirlerimiz ile beraber Orta Avrupa’nın en şirin başkenti olan ekstra Bratislava turunu (30 €) yapıyoruz. Bu turumuza katılmak istemeyen misafirlerimiz, uygun bir mola yerinde bırakılıp daha sonra alınırlar. Turumuzun ardından Budapeşte’ye yolculuğumuz devam ediyor. Varışımıza istinaden panoramik olarak gerçekleştireceğimiz Budapeşte şehir turunda Kahramanlar Meydanı, Opera, Parlamento, Mathias Kilisesi, Parlamento, Zincirli Köprü, Citadella Kalesi ve Özgürlük Anıtı i göreceğimiz yerler arasında yer almaktadır. Şehir turumuzun ardından otelimize transfer oluyoruz. Odalarımıza yerleşme ve dinlenmek için serbest zaman. Akşam Dileyen misafirlerimiz rehberimizin ekstra olarak düzenleyeceği Çigan Gecesi’ne(50€) katılabilirler. Gezinin ardından transferler ile otelinize dönüyoruz. Geceleme otelimizde.

Budapeşte – Bratislava (200 km / yaklaşık 3,5 saat)

Bratislava – Viyana (79 km / yaklaşık 1 saat)

7.GÜN
BUDAPEŞTE

Sabah otelde alınacak sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz, rehberiniz tarafından ekstra organize edilecek Estergon & Visegrad & Szentendre öğle yemekli gezisine katılabilirler. Bu turda önce Estergom Katedralini, Osmanlı’dan kalan Kale’nin kalıntılarını geziyoruz. Ardından bir ortaçağ kalesi  ve aynı zamanda av şatosu olan ihtişamlı Visegrad’ı ziyaret ediyoruz. Bu turumuzda Visegrad kalesi Panoramik olarak görülecektir. Ögle yemeğini Rönesans atmosferinde alıyoruz. Daha sonra alışveriş için ‘Szentendre’ isimli küçük bir kasabaya gidiyoruz. El işi örtüler, kristal, porselen ürünler, hediyelik eşyalar, içkiler vb, pek çok şeyi bulabileceğiniz bu kasabada boş zamanın ardından otele dönüyoruz. Akşam arzu eden misafirlerimiz rehberlerinin ekstra olarak düzenleyeceği Tuna Nehri’nin ikiye böldüğü, Avrupa’nın incisi Budapeşte’yi nehirden izleme ve binaların tarihini dinlerken içeceklerini yudumlama fırsatı bulacakları Tuna Nehri gezisine katılabilirler. Radyo sanatçılarının sesinden muhteşem tarih yorumları ile Türkçe anlatımların yapıldığı turumuzu kaçırmamanızı tavsiye ederiz. Geceleme otelinizde.

Ekstra Estergon & Visegrad & Szendentre turu: 65 Euro (Öğle Yemekli) (Kişi Başı)

Ekstra Tuna Nehri Tekne Gezisi: 35 Euro (Kişi Başı)

 

8.GÜN
BUDAPEŞTE- İSTANBUL(SABİHA GÖKÇEN HAVALİMANI)

Sabah kahvaltımızın ardından odalarımızın boşaltılması ve serbest zaman rehberimizin belirleyeceği saatte otelimizde buluşuyor ve Budapeşte Havalimanına aracımızla hareket ediyoruz. Pegasus Havayolları ile saat 12.00’de İstanbul’a uçumuz gerçekleşiyor. 15.00’da İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı’na varışımız ardından turumuzun ve Anı Tur hizmetlerinin sonu.

Ücrete Dahil Olan Hizmetler

* Pegasus Havayolları tarifeli seferi ile İstanbul (Sabiha Gökçen) - Prag gidiş, Budapeşte - İstanbul (Sabiha Gökçen) dönüş ekonomi sınıfı uçak bileti

* Havalimanı ve güvenlik vergileri

* 3* ve 4* otellerde (Merkeze 15-20 km uzaklıkta) Prag’da 3 gece, Viyana’da 2 gece, Budapeşte’de 2 gece; toplam 7 gece oda & kahvaltı konaklama

* Panoramik Prag, Viyana ve Budapeşte şehir turları (Müze girişlerini içermez)

* Havalimanı - Otel - Havalimanı transferleri ve şehirlerarası transferleri

* Profesyonel Anı Tur Türkçe rehberlik hizmeti

* Şehir vergileri

* Mesleki sorumluluk sigortası

Ücrete Dahil Olmayan Hizmetler

* Schengen vize ve hizmet bedeli (İstanbul başvuru 120 € / İzmir-  Ankara başvuru 135 €)

*Seyahat Sigortası ( Orta Avrupa turlarında misafirlerimizin seyahat sigortalarını yanlarında bulundurma zorunluluğu vardır. Seyahat sigortalarını yanlarında bulundurmayan misafirlerimize ilgili ülke polisi tarafından kişi başı 9 € ile 25€  arasında cezalar verilebilmektedir. Seyahat sigortasını yanında bulundurmadığı için ilgili ceza ile karşılaşılması durumunda sorumluluk misafirlerimize aittir.)

* Yurt dışı çıkış harcı (pul yada bankadan dekont) 15 TL

* Ekstra olarak düzenlenecek olan tüm turlar

* Seyahat süresince tüm öğlen ve akşam yemekleri ile içecekler

* Her türlü kişisel harcamalar, otel ekstraları, bahşişler ve müze ören yerleri girişleri

Önemli

BU TUR İÇİN YOLCULARIMIZIN ÇOK GİRİŞLİ VİZE ALMALARI GEREKMEKTEDİR. VİZE BAŞVURUSU İÇİN EN AZ 6 AY GEÇERLİ PASAPORT İLE ACENTAMIZDAN TEMİN EDEBİLECEĞİNİZ, VİZE İÇİN GEREKLİ EVRAKLAR LİSTESİNDE BELİRTİLEN BELGELER GEREKMEKTEDİR. YEŞİL PASAPORT SAHİPLERİ İÇİN VİZE UYGULAMASI OLMAYIP, EN AZ 6 AY GEÇERLİ PASAPORT TAŞIMALARI YETERLİDİR. VİZELER SEYAHAT BAŞLANGICINDAN ÖNCE TÜRKİYE’DEKİ İLGİLİ KONSOLOSLUKLARDAN ALINMAK ZORUNDADIR. GİRİŞ YAPILAN ÜLKENİN SINIR KAPILARINDA VİZE ALINAMAZ. VİZE ALINMIŞ OLMASI O ÜLKEYE GİRİŞ YAPILABİLECEĞİ ANLAMINA GELMEZ. PASAPORT POLİSİ SİZİ ÜLKEYE SOKMAMA YETKİSİNE SAHİPTİR. BÖYLE BİR DURUMDA SORUMLULUK YOLCUYA AİTTİR.

Yurtdışı gezilerinde en az  6 ay geçerli pasaport olması mecburidir. Paket tura katılacak sayının yeterli olmaması durumunda 5 gün öncesinden tur iptali tüketiciye bildirilir. Rehber programı eksiksiz gerçekleştirmek kaydı ile programın seyrinde değişiklik yapabilir. Broşürlerdeki fiyatlar başlangıç fiyatlarıdır turlarımızda kademeli fiyat artışı bulunmaktadır.

Anıtur, hava yolu şirketi ile yolcu arasında aracı konumunda olup, 28/09/1955 Lahey Protokolü’ne tabidir. Uçuş  öncesinde saatler değişebilir ve tüm saatlerin hareket tarihlerinden 48 saat önce teyit edilmesi  gerekmektedir. Yurtdışı gezilerinde en az  6 ay geçerli pasaport olması mecburidir. Uçağın ineceği şehre göre parkurlarda değişiklikler olabilir. Uçak tipi ve saatinin değişmesi mümkün olup, bu durum sözleşme anında bildirilmiş ve YOLCU SAAT DEĞİŞİKLİĞİ RİSKİNİ KABUL EDEREK TURU SATIN ALMIŞTIR.

İPTAL/İADE SİGORTA İÇERİK

 -

DİĞER

Uçaklı turlarda tipi ve saatinin değişmesi mümkün olup, bu durum sözleşme anında bildirilmiş ve yolcu saat değişme riskini kabul ederek turu satın almıştır.

Vize bilgilendirme:Vize ile ilgili bilgi için en az 1 ay öncesinden vize departmanımıza teslim etmeniz gerekmektedir. Vizenin  acenta tarafından alınacak olması halinde ve vize için gerekli evrakların teslim zamanının tüketiciye bildirilmesi şartıyla tüketici tarafından zamanında teslim etmeyen evraklar nedeniyle vizenin alınmamasından doğan zararlardan seyahat acentesi sorumlu tutulamaz.

Evrakları eksiksiz ve süresinde veren seyahat acentesi vizenin verilmemesinden dolayı sorumlu tutulamaz.

Vize departmanı iletişim adresi:  Harbiye Mah. Cumhuriyet Cad. Kahan Apt. No:40/5 Oda No:5015 – 5016 Elmedağ – Şişli / İstanbul

Vize Departmanı: info@tanvize.com

BU TURU SATIN ALMAK İÇİN TIKLAYINIZ
GEÇERLİ FİYAT AÇIKLAMASI

Ücretlendirmede liste fiyatları esastır. Ancak konaklamanın kampanyalı dönemlerde gerçekleşecek olması halinde; kampanya tarihleri, bu tarihlerde uygulanacak indirim oranları ve ücretlendirmeye esas alınacak kampanyalı fiyatlar; liste fiyatının üzeri çizilerek kalın punto ile belirtilmiştir.

“Mevcut sistem fiyatları %30 indirim uygulanmış net fiyatlardır.”

Tur Otelleri
 3 Ve 4 Yıldızlı Orta Avrupa Otelleri
3 Ve 4 Yıldızlı Orta Avrupa Otelleri
Orta Avrupa- Orta Avrupa Şehirleri

3 ve 4 Yıldızlı Orta Avrupa Otelleri

Harita
Tur Tarihleri
Gidiş
Dönüş
Kişi Başı Ücret
02 Nisan 2017 Pazar
03 Nisan 2017 Pazartesi
09 Nisan 2017 Pazar
10 Nisan 2017 Pazartesi
16 Nisan 2017 Pazar
17 Nisan 2017 Pazartesi
23 Nisan 2017 Pazar
24 Nisan 2017 Pazartesi
07 Mayıs 2017 Pazar
08 Mayıs 2017 Pazartesi
14 Mayıs 2017 Pazar
15 Mayıs 2017 Pazartesi
21 Mayıs 2017 Pazar
22 Mayıs 2017 Pazartesi
28 Mayıs 2017 Pazar
29 Mayıs 2017 Pazartesi
02 Temmuz 2017 Pazar
03 Temmuz 2017 Pazartesi
09 Temmuz 2017 Pazar
10 Temmuz 2017 Pazartesi
16 Temmuz 2017 Pazar
17 Temmuz 2017 Pazartesi
23 Temmuz 2017 Pazar
24 Temmuz 2017 Pazartesi
30 Temmuz 2017 Pazar
31 Temmuz 2017 Pazartesi
06 Ağustos 2017 Pazar
07 Ağustos 2017 Pazartesi
13 Ağustos 2017 Pazar
14 Ağustos 2017 Pazartesi
20 Ağustos 2017 Pazar
21 Ağustos 2017 Pazartesi
27 Ağustos 2017 Pazar
28 Ağustos 2017 Pazartesi
03 Eylül 2017 Pazar
04 Eylül 2017 Pazartesi
10 Eylül 2017 Pazar
11 Eylül 2017 Pazartesi
17 Eylül 2017 Pazar
18 Eylül 2017 Pazartesi
24 Eylül 2017 Pazar
25 Eylül 2017 Pazartesi
01 Ekim 2017 Pazar
02 Ekim 2017 Pazartesi
08 Ekim 2017 Pazar
09 Ekim 2017 Pazartesi
15 Ekim 2017 Pazar
16 Ekim 2017 Pazartesi
22 Ekim 2017 Pazar
23 Ekim 2017 Pazartesi
29 Ekim 2017 Pazar
30 Ekim 2017 Pazartesi
05 Kasım 2017 Pazar
06 Kasım 2017 Pazartesi
12 Kasım 2017 Pazar
13 Kasım 2017 Pazartesi
19 Kasım 2017 Pazar
20 Kasım 2017 Pazartesi
26 Kasım 2017 Pazar
27 Kasım 2017 Pazartesi
03 Aralık 2017 Pazar
04 Aralık 2017 Pazartesi
10 Aralık 2017 Pazar
11 Aralık 2017 Pazartesi
17 Aralık 2017 Pazar
18 Aralık 2017 Pazartesi
24 Aralık 2017 Pazar
25 Aralık 2017 Pazartesi
09 Nisan 2017 Pazar
10 Nisan 2017 Pazartesi
16 Nisan 2017 Pazar
17 Nisan 2017 Pazartesi
23 Nisan 2017 Pazar
24 Nisan 2017 Pazartesi
30 Nisan 2017 Pazar
01 Mayıs 2017 Pazartesi
14 Mayıs 2017 Pazar
15 Mayıs 2017 Pazartesi
21 Mayıs 2017 Pazar
22 Mayıs 2017 Pazartesi
28 Mayıs 2017 Pazar
29 Mayıs 2017 Pazartesi
04 Haziran 2017 Pazar
05 Haziran 2017 Pazartesi
09 Temmuz 2017 Pazar
10 Temmuz 2017 Pazartesi
16 Temmuz 2017 Pazar
17 Temmuz 2017 Pazartesi
23 Temmuz 2017 Pazar
24 Temmuz 2017 Pazartesi
30 Temmuz 2017 Pazar
31 Temmuz 2017 Pazartesi
06 Ağustos 2017 Pazar
07 Ağustos 2017 Pazartesi
13 Ağustos 2017 Pazar
14 Ağustos 2017 Pazartesi
20 Ağustos 2017 Pazar
21 Ağustos 2017 Pazartesi
27 Ağustos 2017 Pazar
28 Ağustos 2017 Pazartesi
03 Eylül 2017 Pazar
04 Eylül 2017 Pazartesi
10 Eylül 2017 Pazar
11 Eylül 2017 Pazartesi
17 Eylül 2017 Pazar
18 Eylül 2017 Pazartesi
24 Eylül 2017 Pazar
25 Eylül 2017 Pazartesi
01 Ekim 2017 Pazar
02 Ekim 2017 Pazartesi
08 Ekim 2017 Pazar
09 Ekim 2017 Pazartesi
15 Ekim 2017 Pazar
16 Ekim 2017 Pazartesi
22 Ekim 2017 Pazar
23 Ekim 2017 Pazartesi
29 Ekim 2017 Pazar
30 Ekim 2017 Pazartesi
05 Kasım 2017 Pazar
06 Kasım 2017 Pazartesi
12 Kasım 2017 Pazar
13 Kasım 2017 Pazartesi
19 Kasım 2017 Pazar
20 Kasım 2017 Pazartesi
26 Kasım 2017 Pazar
27 Kasım 2017 Pazartesi
03 Aralık 2017 Pazar
04 Aralık 2017 Pazartesi
10 Aralık 2017 Pazar
11 Aralık 2017 Pazartesi
17 Aralık 2017 Pazar
18 Aralık 2017 Pazartesi
24 Aralık 2017 Pazar
25 Aralık 2017 Pazartesi
31 Aralık 2017 Pazar
01 Ocak 2018 Pazartesi
199 €
199 €
199 €
199 €
199 €
199 €
199 €
199 €
199 €
199 €
199 €
199 €
199 €
199 €
199 €
199 €
199 €
199 €
199 €
199 €
199 €
199 €
199 €
199 €
199 €
199 €
199 €
199 €
199 €
199 €
199 €
199 €
199 €
199 €
199 €
199 €
199 €
199 €
199 €
199 €
199 €
199 €
199 €
199 €
199 €
199 €
199 €
199 €
199 €
199 €
199 €
199 €
199 €
199 €
199 €
199 €
199 €
199 €
199 €
199 €
199 €
199 €
199 €
199 €
199 €
199 €
199 €
199 €