Anı Tur
Kurumsal
Müşteri Hizmetleri
Biz Sizi Arayalım
Üyelik
0850 300 0 264
SATIŞ MERKEZİ

Prag & Viyana Turu Yılbaşı Özel

Biz Sizi Arayalım
Grup Rezervasyon
 Prag & Viyana Turu Yılbaşı Özel Prag & Viyana Turu Yılbaşı Özel Prag & Viyana Turu Yılbaşı Özel Prag & Viyana Turu Yılbaşı Özel Prag & Viyana Turu Yılbaşı Özel
 • 0 Yorum Yorum Ekle

Fiyat Sorunuz
 • 30 Aralık Hareket
 • Pegasus Hava Yolları İle Sabiha Gökçen Havalimanından !
Bu Tur İçin Gerekli Vizeler

Vize Sorgulama

Rezervasyon Numaranız
Tur Programı
1.GÜN
İSTANBUL – PRAG 30.12.2014

Sabiha Gökçen Havalimanı Dış Hatlar Gidiş Terminali Pegasus havayolları kontuarı önünde siz değerli konuklarımızla 11.00’da buluşma. Bilet, bagaj ve biniş işlemlerinin ardından Pegasus Havayolları tarifeli seferi PC453 ile 12.50’dePrag’a hareket. Yerel saat ile 14.25’de varışın ardından özel otobüsümüz Prag şehir turu için alandan hareket.Bu turumuzda Hradcany Kale  Bölgesi, Loretta Kilisesi ,Cumhurbaşkanlığı Sarayı, yapımının 600 yıl sürdüğü  söylenen neo-gotik Rönesans ve Barok özellikleri bünyesinde barınan ST.Vitüs  Katedrali, Simyacılar sokağı, Franz Kafka’nın evi, Altınyol, 13. yüzyılda Baş Mimar Peter Parler tarafından yaptırılan üzerinde 31 Aziz Heykelinin bulunduğu  Charles Köprüsü, eski şehir meydanı, 15. yüzyılda inşa edilen üzerinde 12 Havari bulunan tarihi Astronomik  saat kulesi ve TYN Kilisesi görülecek yerler arasındadır. Şehir turumuz sonrası serbest zaman. Rehberinizin belirleyeceği saatte otelinize transfer. Geceleme otelimizde.Akşam rehberiniz tarafından düzenlenecek Ekstra Ortaçağ eğlencesi ve yemeği yaklaşık 600 yıllık bir handa yer alan ortaçağ mekanımızda, ortaçağ dönemine ait kıyafetler giymiş müzisyenler, dansçılar ve aktörlerin muhteşem şovlarını izlerken aynı zamanda limitsiz yemek ve içecek servisi ile çek mutfağının tatlarını denemek ve çeklerin meşhur biralarından ve ev yapımı şaraplarından tatma fırsatı yakalayacaksınız. Gecenin sonunda otelimize transfer ve geceleme otelimizde.

Ekstra Ortaçağ eğlencesi ve yemeği.: 65 Euro (Kişi Başı)

2.GÜN
PRAG 31.12.2014

Sabah otelde alınacak kahvaltının ardından serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz için Ekstra Dresden (Almanya)Kültür&Alışveriş turumuza katılabilirler.Bu turumuzda Prag’a 140 km mesafedeki Elbe’nin  Floransa’sı olarak adlandırılan Barok mimarisi ile muhteşem şehir merkezini, Fraunkirche’yi, Zwinger Sarayını, Brulshl terası,Kral yolu, Elbe nehri, Martin  Luther heykeli, Hof kilisesi,Semper Operası,eski şehir meydanı görülecek yerler arasındadır. Ardından Doğu Almanya’nın en güzel şehirlerinden olan ve Unesco tarafından dünya mirası koruması altına alınan şehirde alışveriş ve gezinti için serbest zaman. Rehberinizin bilgilendireceği saatte Prag’a transfer.

Akşam Serbest zaman.YENİ YILINIZ KUTLU OLSUN!!!

Ekstra Dresden (Almanya)Kültür&Alışveriş turu .:  60 Euro (Kişi Başı

3.GÜN
GÜN PRAG 01.01.2015

Sabah otelde alınacak geç kahvaltının ardından arzu eden misafirlerimiz için Ekstra Karlovy Vary Kültür&Alışveriş turu. Çek Cumhuriyeti'nin kaplıcalarıyla ünlü şehri. Kentte sıcaklıkları 30-72 C arasında değişen 12 termal kaynak bulunmaktadır. Gezimiz esnasında şehir turu yapılmakta. Atatürk’ün 1918’de kaldığı oteli, Dovorak`ın,Mozart`ın  Göthe`nin, Beethoven`ın, Puşkin`inevlerini görecek,12 farklı termal suyun çıktığı termal galerileri ziyaret edeceğiz.Ayrıca kristal,porselen,granat,kehribar  taşlarının ve diğer geleneksel Çek hediyelik eşyalarının satıldığı fabrika  satış mağazalarında alışveriş yapma imkanına sahip olacaksınız. Tur bitiminde otelimize transfer. Serbest zaman.

Ekstra Karlovy Vary Kültür&Alışveriş turu .:  45 Euro (Kişi Başı) Yemekli : 55 Euro (Kişi Başı)

4.GÜN
PRAG - VIYANA 02.01.2015

Sabah otelde alınacak kahvaltının ardındanViyana’ya transfer. Arzu eden misafirlerimiz için yol üstü Cesky Krumlov turu. Bir Orta Çağ Kasabası olan Cesky Kurumlov Çek’in değerli bir mücevheri olmakla beraber aynı zamanda UNESCO tarafından Dünya Mirasları listesinde yer alan bir kasabadır. Turumuz sonrası Viyana hareket . Varışın ardından Viyana şehir turu. Şehir turunda görülecek yerler arasında; Opera, Üniversite, Parlemento Binası, Tiyatro, Prater , Holfburg ve Müzeler bölgesi bulunmaktadır.Turumuzu takiben otele transfer ve yerleşme. Akşam arzu eden misafirlerimiz ileekstra Viyana’nın ünlü klasik müzik konserlerinden birini izleme imkânı. Geceleme otelimizde.

Ekstra Viyana Konser Turu.: 55  Euro (Kişi Başı)

Ekstra Cesky Krumlov Turu .: 35 Euro (Kişi Başı)

5.GÜN
VIYANA 03.01.2015

Sabah otelde alınacak kahvaltının ardından serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz rehberiniz tarafından ekstra olarak organize edilecek tam günlük Liechtenstein Şatosu, Seegrotte yer altı gölü, Mayerling av köşkü, Heilingenkreuz Manastırı, Baden kaplıca şehri, Schönbrunn sarayı bahçeleri turu. Bu turda, önce Liechtenstein Şatosunu daha sonrıa maden ocağı iken bir patlama neticesinde icine su dolarak, yeraltı gölü olan ve II. Dünya Savaşı sırasında Nazilerin gizli savaş ucağı ürettikleri Seegrote yer altı gölünü geziyoruz. Yeraltında tekne ile gezintide yapılacaktır. Ardından bir ortaçağ keşişhanesi olan Heiligenkreuz’u geziyoruz. Daha sonra “Mayerling Faciası”na konu olan ve bugün Carmelita rahibelerinin yaşadığı manastır konumunda bulunan Mayerling av köşkünü geziyoruz. Daha sonra küçük ve şirin bir kaplıca şehri Baden. Turumuzun en son durağı Kraliçe Sisi’nin Sarayı olan Schönbrunn sarayının muhteşem bahçelerinde serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz sarayın içini ziyaret edebilirler. Burada serbest zamanımızdan sonra otele dönüş. Rehberinizin bilgilendireceği saatte Viyana havalimanına transfer. Check in işlemlerinin ardından Pegasus havayolları tarifeli seferi PC996 ile 19.40’da İstanbul’a hareket. Yerel saat ile 22.45’de varış ve turumuzun sonu.

Ekstra Liechtenstein Şatosu&Seegrotte yer altı gölü &Mayerling av köşkü & Heilingenkreuz Manastırı &Baden termal şehri&Schönbrunn Sarayı bahçeleri turu .: 55 Euro (Kişi Başı)

Ücrete Dahil Olan Hizmetler
 • PegasusHavayollaritarifeli seferi ile Istanbul(Saw)-Prag/Viyana-Istanbul(Saw) arasi uçak bileti,
 • Havalimani vergileri,
 • Belirtilen kategorideki otellerde Pragta 3 gece, Viyanada 1 gece konaklama,
 • Sabah kahvaltilari,
 • Alan- Otel- Alan transferleri,
 • Prag,Viyana yarim gün profesyonel sehir turlari,
 • Profesyonel Türkçe rehberlik hizmetleri,
 • Prag, Viyana sehir ve otel giris vergileri.
Ücrete Dahil Olmayan Hizmetler
 • Yurtdisi Çikis Harç Pulu 15 TL
 • Vize Ücreti 120 €
 • Seyahat Sigortasi 15 €
 • Tüm otel ekstralari, 
 • Ekstra Turlar,
 • Rehber,söfor ve lokal servis tipleri.
Önemli

Anitur, hava yolu sirketi ile yolcu arasinda araci konumunda olup, 28/09/1955 Lahey Protokolü’ne tabidir. Uçus öncesinde saatler degisebilir ve tüm saatlerin hareket tarihlerinden 48 saat önce teyit edilmesi gerekmektedir. Yurtdisi gezilerinde en az 6 ay geçerli pasaport olmasi mecburidir. Paket tura katilacak sayinin yeterli olmamasi durumunda 5 gün öncesinden tur iptali tüketiciye bildirilir. Uçagin inecegi sehre göre parkurlarda degisiklikler olabilir. Uçak tipi ve saatinin degismesi mümkün olup, bu durum sözlesme aninda bildirilmis ve YOLCU SAAT DEGISIKLIGI RISKINI KABUL EDEREKturu satin almistir.

BU TUR IÇIN YOLCULARIMIZIN SCHENGEN VIZESI ALMALARI GEREKMEKTEDIR. VIZE BASVURUSU IÇIN EN AZ 6 AY GEÇERLI PASAPORT ILE ACENTAMIZDAN TEMIN EDEBILECEGINIZ, VIZE IÇIN GEREKLI EVRAKLAR LISTESINDE BELIRTILEN BELGELER GEREKMEKTEDIR. YESIL PASAPORT SAHIPLERI IÇIN VIZE UYGULAMASI OLMAYIP, EN AZ 6 AY GEÇERLI PASAPORT TASIMALARI YETERLIDIR. VIZELER SEYAHAT BASLANGICINDAN ÖNCE TÜRKIYE’DEKI ILGILI KONSOLOSLUKLARDAN ALINMAK ZORUNDADIR. GIRIS YAPILAN ÜLKENIN SINIR KAPILARINDA VIZE ALINAMAZ. VIZE ALINMIS OLMASI O ÜLKEYE GIRIS YAPILABILECEGI ANLAMINA GELMEZ. PASAPORT POLISI SIZI ÜLKEYE SOKMAMA YETKISINE SAHIPTIR. BÖYLE BIR DURUMDA SORUMLULUK YOLCUYA AITTIR.

İPTAL/İADE SİGORTA İÇERİK

Iptal Güvence Paket Ücreti
• Paket tur ücreti 25 €

Iptal Güvence Paketi kurallarimiz asagidaki gibidir
• Iptal Güvence Paketi rezervasyon aninda alinabilir sonradan dahil edilemez. Iptal Güvence Paketi satin alindiginda tur kalkis tarihine 10 is günü kalana kadar rezervasyon kosulsuz ve kesintisiz iptal edilir.
• Iptal Güvence Paketini kullanarak turlarini iptal edecek misafirlerimize Iptal Güvence Paketi ücreti, Seyahat Sigortasi ücreti iade edilmez.
• Iptal Güvence Paketini kullanarak turlarini iptal edecek misafirlerimiz vize almis ya da islemde ise vize ücreti iade edilmez.
• Iptal Güvence Paketini kullanarak turlarini iptal edecek misafirlerimiz ödemelerini nasil yapmis ise iade ANI TUR tarafindan o sekilde yapilir.

DİĞER

Vize bilgilendirme:Vize ile ilgili bilgi içinen az 1 ay öncesinden vize departmanimiza teslim etmeniz gerekmektedir.

Vizenin acenta tarafindan alinacak olmasi halinde ve vize için gerekli evraklarin teslim zamaninin tüketiciye bildirilmesi sartiyla tüketici tarafindan zamaninda teslim etmeyen evraklar nedeniyle vizenin alinmamasindan dogan zararlardan seyahat acentesi sorumlu tutulamaz.

Evraklari eksiksiz ve süresinde veren seyahat acentesi vizenin verilmemesinden dolayi sorumlu tutulamaz.

Vize departmani iletisim adresi:  Cumhuriyet Cad. Uzun Güzel Apt No: 143 k:6 D.6  Sisli / Harbiye

Vize Departmani: info@tanvize.com

Fiyat Sorunuz
Tur Otelleri
 4 Yıldız Orta Avrupa Otelleri
4 Yıldız Orta Avrupa Otelleri
Çek Cumhuriyeti- Prag
Harita
Bu Turun Yapılacağı Tarihleri Öğrenmek İstiyorsanız Call Centerimizi Arayınız