Anı Tur
Kurumsal
Müşteri Hizmetleri
Biz Sizi Arayalım
Üyelik
0850 300 0 264
SATIŞ MERKEZİ

Riga & Vilnius Turu Şok Promosyon

Biz Sizi Arayalım
Grup Rezervasyon
 Riga & Vilnius Turu Şok Promosyon Riga & Vilnius Turu Şok Promosyon Riga & Vilnius Turu Şok Promosyon Riga & Vilnius Turu Şok Promosyon Riga & Vilnius Turu Şok Promosyon Riga & Vilnius Turu Şok Promosyon
 • 0 Yorum Yorum Ekle

Fiyat Sorunuz
 • Her Çarşamba Türk Havayolları
 • Baltık Promosyonu Türk Havayolları

Vize Sorgulama

Rezervasyon Numaranız
Tur Programı
1.GÜN
İstanbul – Riga

Atatürk Havalimanı Dış Hatlar gidiş Terminali Anı Tur  kontuarı önünde saat 05.30’ da buluşma. Bagaj ve bilet işlemlerinin ardından Türk Havayolları TK 1757 sefer sayılı uçuşu ile 07.50’de Vilnius’a hareket. Yaklaşık 3 saat süren uçuşumuz ardından yerel saat ile 10.45’de varış. Varışımızın ardından şehir turumuz başlıyor. Riga şehir turumuzda görülecek yerler arasında; Riga Kalesi, St. Jacob's Kilisesi, Brotherhoods of the Blackheads Evi, Guildhalls ile Kediler Evi, eski şehir duvarları, Dom Kilisesi, tiyatro ve Parlemento Binası görülecek yerler arasındadır.  Serbest zaman ve otelimize transfer. Akşam dileyen misafirlerimiz ekstra yerel müzik eşliğinde Lido Akşam Yemeği Turumuza katılabilirler.(45 Eur) Geceleme otelimizde. 

2.GÜN
Riga

Sabah kahvaltısı ardından serbest zaman dileyen misafirlerimiz ekstra düzenlenecek Gauja Ulusal Parkı ve Sigulda kalesi turuna katılabilirler. Gauja Ulusal Parkı Uluslararası Doğayı Koruma Derneği listesinde yer alan Parkı geziyoruz. Letonya’nın en büyük ulusal parkı olan bu doğayı gezdikten sonra Sigulda Kalesi için yola çıkıyoruz. Dileyen misafirlerimiz için rehberimiz ve özel araçlarımız eşliğinde alternatif olarak düzenlenecek Jurmala Turumuzu gerçekleştirilecektir. Bu turumuzda Baltık denizinin kenarında yer alan kumsalları bulunan, orman içinde ahşap evleriyle hayran kalacağınız sahil bölgesidir.  Akşam dileyen misafirlerimizle birlikte eski şehirde alternatif olarak düzenlenecek olan Rozengrlas Restoran’da akşam yemeğine katılıyoruz. Bir ortaçağ restoranı olan, Rozegrlas’ta yemeğinizi tadarken Letonya’nın yöresel müziğini dinleme fırsatı da bulacaksınız. Yemek sonrası otelimize transfer. Geceleme otelimizde.

Gauja Ulusal Parkı ve Sigulda kalesi turu: 45 €

Jurmala Turu :35 €

Rozengrlas Restoran’da Akşam Yemeği: 50 €

3.GÜN
Riga- Vilnius

Otelimizde alacağımız sabah kahvaltımızın ardından odaların boşaltılması Vilnius’a hareket. Yol üzerinde dileyen misafirlerimiz rehberimiz ve özel araçlarımız eşliğinde alternatif olarak düzenlenecek olan Hill of Croses turuna katılabilirler. Turumuzun ardından yolumuza devam ediyoruz. Varışımızda; Vilnius panoramik şehir turuna çıkıyoruz. Şehirde görülecek yerler arasında; St. Peter ve Paul Kilisesi, Katedral Meydanı ve Vilnius Katedrali, Katedral Meydanı ve şehir surları göreceğimiz yerler arasındadır

Hill of Crosses: 10 €

4.GÜN
Vilnius

Sabah kahvaltısı ardından serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz rehberimiz ve özel araçlarımız eşliğinde ekstra düzenlenecek olan  Trakai turuna katılabilirler. Trakai Litvanya’nın Güneybatısında başkent Vilnius’a 28 km uzaklıkta 38 Bin nüfuslu tarihi ve turistik bir şehirdir. Şehir Peninsula Bölgesinde Lukos (Bernardinu), Totoriškiu, Galves, Akmenos, Gilušio adlarındaki göllerle çevrilidir. Bölgede ise küçük büyük 200 göl bulunmaktadır. Trakai şehrinde mimari, tarihi ve kültürel anıtlar bulunmaktadır. Trakai kalesi Litvanya’nın en bilinen kalesidir. Kale 20 YY’da onarım geçirmiştir. Kalede tarihi filmler olduğu gibi günümüzda diğer turistik tanıtım filmleri de çekilmektedir. 1962 yılından beri de kale içinde bir müze bulunmaktadır. Tur bitiminde otelimize transfer ve geceleme otelimizde.

Trakai turu : 50 €

5.GÜN
Vilnius- İstanbul

Sabah kahvaltısı ardından odaların boşaltılması ve serbest zaman. Rehberimizin belirleyeceği saatte havalimanına transferimiz gerçekleşiyor. Türk Havayolları tarifeli seferi ile saat 11.25’de İstanbul’a uçuşumuz gerçekleşiyor. Yerel saat ile 14.10’da İstanbul’a varış ve Anı Tur hizmetlerinin sonu.

Ücrete Dahil Olan Hizmetler
 • THY ile Istanbul- Riga/ Vilnius- Istanbul hattinda ekonomik sinif uçak bileti
 • 3* Otellerde 4 gece oda kahvalti konaklama
 • Rehberlik hizmeti
 • Alan vergileri
 • Transfer hizmetleri
 • Zorunlu sigorta

 

Ücrete Dahil Olmayan Hizmetler

• Vize Ücreti ve Hizmet Bedeli :120.-EUR
• Kaza ve Saglik Sigortasi 
• Yurtdisi Çikis Harç Pulu:15.-TL
• Programda Belirtilen Tüm Ekstra Turlar
• Tur Süresince Tüm Kisisel Harcamalar

Önemli

Anitur, hava yolu sirketi ile yolcu arasinda araci konumunda olup, 28/09/1955 Lahey Protokolü’ne tabidir. Uçus öncesinde saatler degisebilir ve tüm saatlerin hareket tarihlerinden 48 saat önce teyit edilmesi gerekmektedir. Yurtdisi gezilerinde en az 6 ay geçerli pasaport olmasi mecburidir. Paket tura katilacak sayinin yeterli olmamasi durumunda 5 gün öncesinden tur iptali tüketiciye bildirilir. Uçagin inecegi sehre göre parkurlarda degisiklikler olabilir. Uçak tipi ve saatinin degismesi mümkün olup, bu durum sözlesme aninda bildirilmis ve YOLCU SAAT DEGISIKLIGI RISKINI KABUL EDEREKturu satin almistir.

BU TUR IÇIN YOLCULARIMIZIN SCHENGEN VIZESI ALMALARI GEREKMEKTEDIR. VIZE BASVURUSU IÇIN EN AZ 6 AY GEÇERLI PASAPORT ILE ACENTAMIZDAN TEMIN EDEBILECEGINIZ, VIZE IÇIN GEREKLI EVRAKLAR LISTESINDE BELIRTILEN BELGELER GEREKMEKTEDIR. YESIL PASAPORT SAHIPLERI IÇIN VIZE UYGULAMASI OLMAYIP, EN AZ 6 AY GEÇERLI PASAPORT TASIMALARI YETERLIDIR. VIZELER SEYAHAT BASLANGICINDAN ÖNCE TÜRKIYE’DEKI ILGILI KONSOLOSLUKLARDAN ALINMAK ZORUNDADIR. GIRIS YAPILAN ÜLKENIN SINIR KAPILARINDA VIZE ALINAMAZ. VIZE ALINMIS OLMASI O ÜLKEYE GIRIS YAPILABILECEGI ANLAMINA GELMEZ. PASAPORT POLISI SIZI ÜLKEYE SOKMAMA YETKISINE SAHIPTIR. BÖYLE BIR DURUMDA SORUMLULUK YOLCUYA AITTIR.

DİĞER

Vize bilgilendirme:Vize ile ilgili bilgi için en az 1 ay öncesinden vize departmanimiza teslim etmeniz gerekmektedir. Vizenin  acenta tarafindan alinacak olmasi halinde ve vize için gerekli evraklarin teslim zamaninin tüketiciye bildirilmesi sartiyla tüketici tarafindan zamaninda teslim etmeyen evraklar nedeniyle vizenin alinmamasindan dogan zararlardan seyahat acentesi sorumlu tutulamaz.

Evraklari eksiksiz ve süresinde veren seyahat acentesi vizenin verilmemesinden dolayi sorumlu tutulamaz.

Vize departmani iletisim adresi:  Harbiye Mah. Cumhuriyet Cad. Kahan Apt. No:40/5 Oda No:5015 – 5016 Elmedag – Sisli / Istanbul

Vize Departmani: info@tanvize.com

Fiyat Sorunuz
Tur Otelleri
 3* Riga Otelleri
3* Riga Otelleri
Letonya- Riga
 3* Riga Otelleri
Harita
Bu Turun Yapılacağı Tarihleri Öğrenmek İstiyorsanız Call Centerimizi Arayınız