Anı Tur
Kurumsal
Müşteri Hizmetleri
Biz Sizi Arayalım
Üyelik
0850 300 0 264
SATIŞ MERKEZİ

Riga & Vilnius Turu Şok Promosyon

Biz Sizi Arayalım
Grup Rezervasyon
 Riga & Vilnius Turu Şok Promosyon Riga & Vilnius Turu Şok Promosyon Riga & Vilnius Turu Şok Promosyon Riga & Vilnius Turu Şok Promosyon Riga & Vilnius Turu Şok Promosyon Riga & Vilnius Turu Şok Promosyon
 • 0 Yorum Yorum Ekle

Fiyat Sorunuz
 • Her Çarşamba Türk Havayolları
 • Baltık Promosyonu Türk Havayolları

Vize Sorgulama

Rezervasyon Numaranız
Tur Programı
1.GÜN
İstanbul – Riga

Atatürk Havalimanı Dış Hatlar gidiş Terminali Anı Tur  kontuarı önünde saat 05.30’ da buluşma. Bagaj ve bilet işlemlerinin ardından Türk Havayolları TK 1757 sefer sayılı uçuşu ile 07.50’de Vilnius’a hareket. Yaklaşık 3 saat süren uçuşumuz ardından yerel saat ile 10.45’de varış. Varışımızın ardından şehir turumuz başlıyor. Riga şehir turumuzda görülecek yerler arasında; Riga Kalesi, St. Jacob's Kilisesi, Brotherhoods of the Blackheads Evi, Guildhalls ile Kediler Evi, eski şehir duvarları, Dom Kilisesi, tiyatro ve Parlemento Binası görülecek yerler arasındadır.  Serbest zaman ve otelimize transfer. Akşam dileyen misafirlerimiz ekstra yerel müzik eşliğinde Lido Akşam Yemeği Turumuza katılabilirler.(45 Eur) Geceleme otelimizde. 

2.GÜN
Riga

Sabah kahvaltısı ardından serbest zaman dileyen misafirlerimiz ekstra düzenlenecek Gauja Ulusal Parkı ve Sigulda kalesi turuna katılabilirler. Gauja Ulusal Parkı Uluslararası Doğayı Koruma Derneği listesinde yer alan Parkı geziyoruz. Letonya’nın en büyük ulusal parkı olan bu doğayı gezdikten sonra Sigulda Kalesi için yola çıkıyoruz. Dileyen misafirlerimiz için rehberimiz ve özel araçlarımız eşliğinde alternatif olarak düzenlenecek Jurmala Turumuzu gerçekleştirilecektir. Bu turumuzda Baltık denizinin kenarında yer alan kumsalları bulunan, orman içinde ahşap evleriyle hayran kalacağınız sahil bölgesidir.  Akşam dileyen misafirlerimizle birlikte eski şehirde alternatif olarak düzenlenecek olan Rozengrlas Restoran’da akşam yemeğine katılıyoruz. Bir ortaçağ restoranı olan, Rozegrlas’ta yemeğinizi tadarken Letonya’nın yöresel müziğini dinleme fırsatı da bulacaksınız. Yemek sonrası otelimize transfer. Geceleme otelimizde.

Gauja Ulusal Parkı ve Sigulda kalesi turu: 45 €

Jurmala Turu :35 €

Rozengrlas Restoran’da Akşam Yemeği: 50 €

3.GÜN
Riga- Vilnius

Otelimizde alacağımız sabah kahvaltımızın ardından odaların boşaltılması Vilnius’a hareket. Yol üzerinde dileyen misafirlerimiz rehberimiz ve özel araçlarımız eşliğinde alternatif olarak düzenlenecek olan Hill of Croses turuna katılabilirler. Turumuzun ardından yolumuza devam ediyoruz. Varışımızda; Vilnius panoramik şehir turuna çıkıyoruz. Şehirde görülecek yerler arasında; St. Peter ve Paul Kilisesi, Katedral Meydanı ve Vilnius Katedrali, Katedral Meydanı ve şehir surları göreceğimiz yerler arasındadır

Hill of Crosses: 10 €

4.GÜN
Vilnius

Sabah kahvaltısı ardından serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz rehberimiz ve özel araçlarımız eşliğinde ekstra düzenlenecek olan  Trakai turuna katılabilirler. Trakai Litvanya’nın Güneybatısında başkent Vilnius’a 28 km uzaklıkta 38 Bin nüfuslu tarihi ve turistik bir şehirdir. Şehir Peninsula Bölgesinde Lukos (Bernardinu), Totoriškiu, Galves, Akmenos, Gilušio adlarındaki göllerle çevrilidir. Bölgede ise küçük büyük 200 göl bulunmaktadır. Trakai şehrinde mimari, tarihi ve kültürel anıtlar bulunmaktadır. Trakai kalesi Litvanya’nın en bilinen kalesidir. Kale 20 YY’da onarım geçirmiştir. Kalede tarihi filmler olduğu gibi günümüzda diğer turistik tanıtım filmleri de çekilmektedir. 1962 yılından beri de kale içinde bir müze bulunmaktadır. Tur bitiminde otelimize transfer ve geceleme otelimizde.

Trakai turu : 50 €

5.GÜN
Vilnius- İstanbul

Sabah kahvaltısı ardından odaların boşaltılması ve serbest zaman. Rehberimizin belirleyeceği saatte havalimanına transferimiz gerçekleşiyor. Türk Havayolları tarifeli seferi ile saat 11.25’de İstanbul’a uçuşumuz gerçekleşiyor. Yerel saat ile 14.10’da İstanbul’a varış ve Anı Tur hizmetlerinin sonu.

Ücrete Dahil Olan Hizmetler
 • THY ile İstanbul- Riga/ Vilnius- İstanbul hattında ekonomik sınıf uçak bileti
 • 3* Otellerde 4 gece oda kahvaltı konaklama
 • Rehberlik hizmeti
 • Alan vergileri
 • Transfer hizmetleri
 • Zorunlu sigorta

 

Ücrete Dahil Olmayan Hizmetler

• Vize Ücreti ve Hizmet Bedeli :120.-EUR
• Kaza ve Sağlık Sigortası 
• Yurtdışı Çıkış Harç Pulu:15.-TL
• Programda Belirtilen Tüm Ekstra Turlar
• Tur Süresince Tüm Kişisel Harcamalar

Önemli

Anıtur, hava yolu şirketi ile yolcu arasında aracı konumunda olup, 28/09/1955 Lahey Protokolü’ne tabidir. Uçuş öncesinde saatler değişebilir ve tüm saatlerin hareket tarihlerinden 48 saat önce teyit edilmesi gerekmektedir. Yurtdışı gezilerinde en az 6 ay geçerli pasaport olması mecburidir. Paket tura katılacak sayının yeterli olmaması durumunda 5 gün öncesinden tur iptali tüketiciye bildirilir. Uçağın ineceği şehre göre parkurlarda değişiklikler olabilir. Uçak tipi ve saatinin değişmesi mümkün olup, bu durum sözleşme anında bildirilmiş ve YOLCU SAAT DEĞİŞİKLİĞİ RİSKİNİ KABUL EDEREKturu satın almıştır.

BU TUR İÇİN YOLCULARIMIZIN SCHENGEN VİZESİ ALMALARI GEREKMEKTEDİR. VİZE BAŞVURUSU İÇİN EN AZ 6 AY GEÇERLİ PASAPORT İLE ACENTAMIZDAN TEMİN EDEBİLECEĞİNİZ, VİZE İÇİN GEREKLİ EVRAKLAR LİSTESİNDE BELİRTİLEN BELGELER GEREKMEKTEDİR. YEŞİL PASAPORT SAHİPLERİ İÇİN VİZE UYGULAMASI OLMAYIP, EN AZ 6 AY GEÇERLİ PASAPORT TAŞIMALARI YETERLİDİR. VİZELER SEYAHAT BAŞLANGICINDAN ÖNCE TÜRKİYE’DEKİ İLGİLİ KONSOLOSLUKLARDAN ALINMAK ZORUNDADIR. GİRİŞ YAPILAN ÜLKENİN SINIR KAPILARINDA VİZE ALINAMAZ. VİZE ALINMIŞ OLMASI O ÜLKEYE GİRİŞ YAPILABİLECEĞİ ANLAMINA GELMEZ. PASAPORT POLİSİ SİZİ ÜLKEYE SOKMAMA YETKİSİNE SAHİPTİR. BÖYLE BİR DURUMDA SORUMLULUK YOLCUYA AİTTİR.

DİĞER

Vize bilgilendirme:Vize ile ilgili bilgi için en az 1 ay öncesinden vize departmanımıza teslim etmeniz gerekmektedir. Vizenin  acenta tarafından alınacak olması halinde ve vize için gerekli evrakların teslim zamanının tüketiciye bildirilmesi şartıyla tüketici tarafından zamanında teslim etmeyen evraklar nedeniyle vizenin alınmamasından doğan zararlardan seyahat acentesi sorumlu tutulamaz.

Evrakları eksiksiz ve süresinde veren seyahat acentesi vizenin verilmemesinden dolayı sorumlu tutulamaz.

Vize departmanı iletişim adresi:  Harbiye Mah. Cumhuriyet Cad. Kahan Apt. No:40/5 Oda No:5015 – 5016 Elmedağ – Şişli / İstanbul

Vize Departmanı: info@tanvize.com

Fiyat Sorunuz
Tur Otelleri
 3* Riga Otelleri
3* Riga Otelleri
Letonya- Riga
 3* Riga Otelleri
Harita
Tur Tarihleri
Gidiş
Dönüş
Kişi Başı Ücret
05 Nisan 2017 Çarşamba
12 Nisan 2017 Çarşamba
19 Nisan 2017 Çarşamba
26 Nisan 2017 Çarşamba
09 Nisan 2017 Pazar
16 Nisan 2017 Pazar
23 Nisan 2017 Pazar
30 Nisan 2017 Pazar
199 €
199 €
199 €
199 €