Anı Tur
Kurumsal
Müşteri Hizmetleri
Biz Sizi Arayalım
Üyelik
0850 300 0 264
SATIŞ MERKEZİ
Biz Sizi Arayalım
Grup Rezervasyon
 Romantik Ren Nehri ( Amsterdam - Basel ) Romantik Ren Nehri ( Amsterdam - Basel ) Romantik Ren Nehri ( Amsterdam - Basel ) Romantik Ren Nehri ( Amsterdam - Basel ) Romantik Ren Nehri ( Amsterdam - Basel ) Romantik Ren Nehri ( Amsterdam - Basel )
 • 0 Yorum Yorum Ekle

 • 27/04/2017'den Itibaren
 • Romantik Ren Turu Ve 4 Ülke (hollanda, Almanya, Fransa Ve İsviçre)
Fiyatlar

“Mevcut sistem fiyatları %20 indirim uygulanmış net fiyatlardır.”

Bu Tur İçin Gerekli Vizeler

Vize Sorgulama

Rezervasyon Numaranız
Tur Hakkında Sizi Arayalim
Turu Satın Al
Tur Programı
1.Gün İSTANBUL – AMSTERDAM / HOLLANDA

06:00                     İstanbul Atatürk Havalimanında Dış hatlar Anı Tur standında buluşma.

10:25                     TK1957 ile Amsterdam’a hareket.

13:10                     Amsterdam’a varış ve kısa bir şehir turu.

15:00                     Gemiye varış, kabinlere yerleşme ve serbest zaman.

16:00                     Ekstra Tur tanıtımı.

 

Hoş geldin kokteyli ve mürettebat ile tanışma ve akşam Yemeği. Yemekten sonra Rehberimizin eşliğinde Kırmızı fener sokağı gezisi. (Geminin varış noktası yürüme mesafesinden uzak ise otobüs transferi için sadece ücret ödenmesi gerekebilir).

2.Gün AMSTERDAM / HOLLANDA

Kahvaltıdan sonra serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz ile ekstra tur olarak düzenlenen Zaanse Schans ve Volendam (Extra Tur – 60 €)  veya Lale zamanlarının olduğu “Keukenhof” Çiçek Parkı (Extra tur - 70 €) gezilerinden birine katılabilirler.

14:00               Amsterdam’dan Ayrılış ve Seyir

Öğle ve Akşam yemeği ile geceleme gemimizde

3.Gün KÖLN / ALMANYA

Gemide sabah kahvaltımızı yapıyoruz. Köln’ e doğru olan yolumuzda Westphalia eyaletinin başkenti Düsseldorf ve bir ortaçağ şehri Zons gibi bazı ünlü Alman kentlerini geçeceğiz.

13.00               Köln’e varış.  Köln’ e varmadan önce gemide öğle yemeği yiyoruz. Katedrale kadar güzel bir yürüyüş turu ile serbest zamanımız olacak. Köln’ün,  Gotik tarzdaki Katedrali dünya çapında ün salmıştır.  Köln, eyaletin en önemli ulaşım, kültür, bilim, sanat, ticaret ve eğlence merkezidir. Ayrıca demir ve havayolu ulaşım ağının da kesişme noktasıdır. Ren Nehri, kentin tam ortasından geçmektedir. Nehrin her iki yakası sekiz köprüyle bağlanmıştır, bunlardan ikisi demiryolu köprüsüdür.

22.00               Köln’den ayrılış ve Seyir

4.Gün RUDESHEIM- KOBLENZ / ALMANYA

Sabah kahvaltımızı yaparken, tam bir kavşak noktası olan ve Moselle ile Ren Nehrinin buluştuğu Koblenz’e varıyoruz.  Ekstra olan Koblenz şehir turumuzda (Extra Tur - 25 €) şehrin tarihi kesimlerini yürüyerek ziyaret ediyoruz. Otobüs alarak Braubach şehrine geçip ziyaret edilebilecek “Marksburg Kalesi” ne gidişi içeren ekstra tur kısmı seyahat esnasında alınacak kararla misafirlerin isteği olursa ek maliyet belirtilerek tura eklenecektir. 

12.30               Gemi Koblenz den hareket eder.  Öğle yemeğimizi alırken efsanevi Lorelei Kayasını ve Ren’ in en güzel kesimi boyunca bereketli üzüm bağları arasında nokta nokta gözüken göz alabildiğine uzanan şatoları geçeceğimiz Romantik Ren’ e doğru seyrimiz devam ediyor.

18.30               Rudesheim’ a varış.  Ekstra turumuzda (Extra tur - 40 €) Şarap bölgesinin merkezi olan Rudesheim için üzüm bağlarında minik gezi treni ile seyahat ve sonrasında Müzik müzesi ziyareti yapılacaktır. Sonrasında, yine minik trenle gemiye geri dönüp akşam yemeğimizi alacağız. Dileyen misafirlerimizle tur esnasında da gördüğümüz küçük restoranlarındaki orkestraları ile ünlü “Drosselgasse” doğru yürüyüp, orda eğlenmeye devam edip kasabanın güzel Reisling şaraplarını ve/veya dileyenler ünlü Brandili kahveleri “Rudesheim Coffee” içebilirler.

23.59               Rudesheim’den Ayrılma ve Seyir  

5.Gün MANNHAIM / SPEYER / ALMANYA

09:30             Mannheim için teknik bir duruş sebebiyle Gemi 30 dakikalığına uğrayacaktır. Bu limanda ünlü
                        Heidelberg kalesi ve şehrini ziyaret ekstra tur ile ziyaret ediyoruz 60€. Elvis Presli ve ünlü
                        Tiyatrocumuz Haldun Dormen’in de bir dönem yaşadığı bu güzel şehri kaçırmamanızı tavsiye
                        ediyoruz. Otobüs ile limandan 30 dk sürmektedir.

11.00               Sypeyer’e varış öğle yemeğinin ardından

 

Eski bir Kelt yerleşmesi olan Speyer, Roma döneminde ve Ortaçağ’da önemli bir ticaret merkezi olmuştur. Günümüzde de önemli bir sanayi merkezi olan bu küçük şehirde önemli miktarda yapı bulunmakta ve bu şehri daha yakında tanımak için rehberli turumuz (yaya) 35eur kişi başı.  

6.Gün STRAZBOURG / FRANSA

09.00               Strasbourg’a varış öğle yemeği sonrası ekstra şehir turu (Extra tur - 45 € / Toplam 5 saat) Strazburg Fransa'nın nüfus bakımından yedinci en kalabalık kenti olup Alsas bölgesi ve Bas-Rhin bölgesinin başkentliğini yapar. Kuzey-doğu bölgesinin ekonomik merkezlerinden biri olan şehir aynı zamanda Avrupa Konseyi ve Avrupa Parlamentosu'nu barındırır. Cenevre ve New York'la birlikte ülke başkentliği yapmadan uluslararası bir organizasyon merkezi barındıran az sayıda kentten biridir. Şehir, 1988'de UNESCO tarafından Dünya Mirasları Listesi'ne dahil edilmiştir.

Strazburg aynı zamanda büyük bir öğrenci kentidir. Üniversiteleri uluslararası platformda tanınmış olup öğrencilerinin 20% si yabancıdır.  Şehir "Avrupa'nın Başkenti" unvanını taşır.

19.00               Strasbourg’tan Ayrılış ve Seyir.

7.Gün BASEL* / İSVİÇRE

08.00               Basel’e varış. Kahvaltı sonrası Basel’de yürüyüş turu. Basel, İsviçre'nin kuzeybatısında bulunan şirin bir sınır şehridir.  Şehrin içinden Ren (Rhein) nehri geçmektedir. Ren nehri, şehri büyük Basel ve küçük Basel olarak ikiye ayırmaktadır. İki bölgeyi de birbirine bağlayan 5 köprü bulunmaktadır. Bunlar arasında tam ortada bulunan Rheinbrücke (Ren köprüsü) 1225 yılında yapımına başlanmış olup 1244'te kullanıma açılmış ve birçok süreçten geçerek günümüzdeki halini almıştır.

Öğlen, Akşam yemekleri ve geceleme gemide. 

8.Gün BASEL* / İSVİÇRE

07.00               Kahvaltı ve sonrasında Odalardan Check out   (Gemiden check out, Transfer saati ve yeri Rehberiniz tarafından bildirilecektir).  

Sabah serbest zaman veya dileyen misafirlerimizle ekstra olarak düzenlenecek olan Colmar şehir turu (Extra tur – 70 €)

13.45               Ekstra turdan dönüş

14.00               Tura katılmayan misafirlerin buluşma noktasından alınması ve Basel Havaalanına Transfer

18:10               TK1926 ile İstanbul’a hareket

22:10               İstanbul’a varış.

Tur Tarihleri
Gidiş
Dönüş
Kişi Başı Ücret
6 Temmuz 2017 Perşembe
16 Ağustos 2017 Çarşamba
18 Eylül 2017 Pazartesi
2 Ekim 2017 Pazartesi
13 Temmuz 2017 Perşembe
23 Ağustos 2017 Çarşamba
25 Eylül 2017 Pazartesi
9 Ekim 2017 Pazartesi
1289 €
1390 €
1289 €
1289 €
Tur Güzergahı