Anı Tur
Kurumsal
Müşteri Hizmetleri
Biz Sizi Arayalım
Üyelik
0850 300 0 264
SATIŞ MERKEZİ

Rusya Turu ( Moskova - St. Petersburg ) 19 Mayıs Özel

Biz Sizi Arayalım
Grup Rezervasyon
 Rusya Turu ( Moskova - St. Petersburg ) 19 Mayıs Özel Rusya Turu ( Moskova - St. Petersburg ) 19 Mayıs Özel Rusya Turu ( Moskova - St. Petersburg ) 19 Mayıs Özel Rusya Turu ( Moskova - St. Petersburg ) 19 Mayıs Özel Rusya Turu ( Moskova - St. Petersburg ) 19 Mayıs Özel Rusya Turu ( Moskova - St. Petersburg ) 19 Mayıs Özel
 • 0 Yorum Yorum Ekle

Fiyat Sorunuz
 • 18 Mayıs 2014
 • Türk Havayolları Ile !
Bu Tur İçin Gerekli Vizeler

Vize Sorgulama

Rezervasyon Numaranız
Tur Programı
1.GÜN
18 Mayıs 2014 İstanbul - Moskova

Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Terminali Anı Tur Kontuarı önünde yetkililer ile buluşuyoruz. Bilet ve pasaport işlemlerinden sonra Türk Havayolları'nın TK 413 nolu tarifeli seferi ile saat 08:30'da Moskova'ya hareket. Rahat ve Konforlu Bir yolculuğun ardından Yerel saat 12:20'de Moskova'ya varış. Varışımızın ardından panoramik Moskova şehir turumuza çıkıyoruz.  Moskova'nın büyük alışveriş merkezleri Manej ve Gum'u, Bolsoy Tiyatrosu, Tverskaya Caddesi, Poklonnoya Tepesi ve Kremlin Saray'ı görülecek yerler arasındadır. Turumuzun ardından otelimize transfer oluyor ve odalarımıza yerleşiyoruz. Akşam dileyenler extra düzenlenecek olan , Moscow By Night turuna katılabilir. Geceleme otelimizde.

Moscow By Night Turu                    :EUR 30,- kişi başı

2.GÜN
19 Mayıs 2014 Moskova

Sabah kahvaltımızın ardından günümüz kişisel gezi ve aktiviteleriniz için serbest. Dileyen misafirlerimiz extra düzenlecek olan Tam Günlük Yemekli Kremlin Turu ve Tretikovskaya Sanat Galerisi turuna katılabilirler. Tur bitiminde otelimize transfer . Geceleme otelimizde.

 Tam Günlük Yemekli Kremlin ve Tretikovskaya Turu  :EUR 85,- kişi başı

3.GÜN
20 Mayıs 2014 Moskova - St Petersburg

Sabah kahvaltımızın ardından havalimanına hareket. Yerel Havayollarının tarifeli seferleri ile St Petersburg'a hareket ediyoruz. Yaklaşık 1 saatlik uçuştan sonra St Petersburg'a varış. Bagaj işlemlerinden sonra  havalimanında bizi bekleyen özel otobüsümüz ile panoramik şehir turu için hareket otelimize transfer. Deli Petro, Puşkin, Büyük Katerina ve daha birçoklarının yaşadığı ve büyüleyici beyaz gecelerin yaşandığı kentin, Neva Nehri kıyılarında yer alan birçok binası sanat eseri niteliğinde. Yarım günlük turumuzda şehrin kalbi olarak anılan ünlü Nevski Caddesi, devasa Isaac Katedrali, muhteşem cephesi ile Amirallik Binası, şair Puşkin`in heykelinin süslediği Sanatçılar Meydanı, devrimin simgesi Aurora Gemisi ve 70 km`lik ünlü Neva Nehri gibi şehrin simgesi haline gelmiş yerleri panaromik olarak göreceğimiz yerler arasındadır.Tur bitiminde otelimize transfer . Geceleme otelimizde.

4.GÜN
21 Mayıs 2014 St Petersburg

Sabah kahvaltımızın ardından serbest zaman . Dileyenler extra düzenlenecek olan Hermitage Müze veya Neva Nehir Tekne Turu'na katılabilirler. Tur bitiminde otelimize transfer . Geceleme otelimizde.

Hermitage Müzesi Turu                        :EUR 45,- kişi başı

Neva Nehir Tekne Turu                         :EUR 30,- kişi başı

5.GÜN
22 Mayıs 2014 St Petersburg

Sabah kahvaltıdan sonra kişisel aktiviteleriniz ve alışverişleriniz için serbest gün. Dileyen misafirlerimiz extra düzenlenecek olan ; Finlandiya körfezindeki Petro'nun planlarını kendi çizdiği yazlık saray olan Peterhof Park ve Sarayı Turumuza katılabilirler. Paris'teki Versailles'a rakip bina ve Bahçeleri ile muhteşem bir saray kompleksi olan Peterhof Rus Sanat ve mimarisinin doruk noktasıdır. 150 anıtsal çeşme ve 4 şelalenin süslediği muhteşem bir bahçe düzenlemesi gözlerinizi kamaştıracak. 1714`te Petro tarafından ünlü İtalyan mimar Rastrelli`ye inşa ettirilen saray, 2.Dünya Savaşı sırasında büyük zarar görmüş. Ancak savaş sonrası tüm ihtişamıyla ilk mimarisine sadık kalınarak restore edilmiştir. Akşam dileyen misafirlerimiz extra düzenlenecek olan Rus Dansları Turuna ( Nikolayevsky Sarayı'nda) gecesine katılabilirler. Akşam , dileyen misafirlerimiz extra düzenlenecek olan  Rus Dansları Turuna ( Nikolayevsky Sarayı'nda) gecesine katılabilirler.  Geceleme otelimizde. 

Peterhof  Park ve Sarayı Turu             :EUR 65,- kişi başı

Rus Gecesi  Turu                                  :EUR 55,- kişi başı

6.GÜN
23 Mayıs 2014 St Petersburg - İstanbul

Sabah kahvaltı sonrası serbest zaman. Dileyen Misafirlerimiz ile Extra olarak Düzenlenen  Puşkin Kasabası ve Katerina Sarayı Turuna Katılıyoruz; Tur Bitiminde havalimanına transfer oluyoruz. Türk  Hava Yolları'nın TK 402 nolu tarifeli seferi ile saat 18:45'de İstanbul Atatürk Havalimanı'na hareket. 21:10'da İstanbul'a varış. Daha sonraki turlarımızda görüşmek üzere hoşça kalın.

Puşkin Kasabası ve Katerina Sarayı Turu    :EUR 65,- kişi başı

 

 

UÇUŞ DETAYLARI

18Mayıs2014

TK413

Istanbul –Moskova 

08:30

12:20

23Mayıs2014

TK402

St Petersburg –Istanbul  

18:45

21:10

 

Ücrete Dahil Olan Hizmetler
 • Türk Hava Yolları ile İstanbul - Moskova  / St. Petersburg  -İstanbul gidiş-dönüş ekonomi sınıfı uçak bileti
 • Moskova ve St. Petersburg'da alan– otel – alan transferleri
 • Moskova ve St. Petersburg'da Yarım Günlük Şehir Turu
 • Moskova'da 2  Gece  ve St Petersburg'da 3 gece Oda Kahvaltı Konaklama
 • Tüm seyahat süresince Türkçe rehberlik hizmeti
 • Havalimanı vergisi ve Zorunlu sigorta
Ücrete Dahil Olmayan Hizmetler

*Seyahat Sigortası:            15 €

*Yurtdışı Çıkış Harç Pulu:  15 TL

**Bu bedel vergi ödemesi alan bankalara veya havalimanında açık ise vergi dairesi veznesine yatırılabilir.

*Bahşiş:                                5 €   (Otobüs ve yerel servisler için rehber tarafından tahsil edilir)

Önemli

Anıtur, hava yolu şirketi ile yolcu arasında aracı konumunda olup, 28/09/1955 Lahey Protokolü'ne tabidir. Uçuş  öncesinde saatler değişebilir ve tüm saatlerin hareket tarihlerinden 48 saat önce teyit edilmesi  gerekmektedir. Yurtdışı gezilerinde en az  6 ay geçerli pasaport olması mecburidir. Paket tura katılacak sayının yeterli olmaması durumunda 5 gün öncesinden tur iptali tüketiciye bildirilir. Uçağın ineceği şehre göre parkurlarda değişiklikler olabilir. Uçak tipi ve saatinin değişmesi mümkün olup, bu durum sözleşme anında bildirilmiş ve YOLCU SAAT DEĞİŞİKLİĞİ RİSKİNİ KABUL EDEREKturu satın almıştır.

İPTAL/İADE SİGORTA İÇERİK

İptal Güvence Paketi kurallarımız aşağıdaki gibidir.

* İptal Güvence Paketi rezervasyon anında alınabilir sonradan dahil edilemez.İptal Güvence Paketi satın alındığında tur kalkış tarihine 10 iş günü kalana kadar rezervasyon koşulsuz ve kesintisiz iptal edilir.

* İptal Güvence Paketini kullanarak turlarını iptal edecek misafirlerimize İptal Güvence Paketi ücreti, Seyahat Sigortası ücreti iade edilmez.

* İptal Güvence Paketini kullanarak turlarını iptal edecek misafirlerimiz vize almış ya da işlemde ise vize ücreti iade edilmez.

* İptal Güvence Paketini kullanarak turlarını iptal edecek misafirlerimiz ödemelerini nasıl yapmış ise iade ANI TUR tarafından o şekilde yapılır.

İptal Güvence Paket Ücretleri;

-     Paket tur ücreti 1€ - 799€ arasında olan turlarda kişi başı 15€

-     Paket tur ücreti 800€ - 999€ arasında olan turlarda kişi başı 20€

-     Paket tur ücreti 1000€ - 1499€ arasında olan turlarda kişi başı 30€

-     Paket tur ücreti 1500€  ve üzerinde olan turlarda kişi başı 50€'dur.

DİĞER

-

Fiyat Sorunuz
Tur Otelleri
Harita
Bu Turun Yapılacağı Tarihleri Öğrenmek İstiyorsanız Call Centerimizi Arayınız