Anı Tur
Kurumsal
Müşteri Hizmetleri
Biz Sizi Arayalım
Üyelik
0850 300 0 264
SATIŞ MERKEZİ

19 Mayıs Moskova Turu

Biz Sizi Arayalım
Grup Rezervasyon
 19 Mayıs Moskova Turu 19 Mayıs Moskova Turu 19 Mayıs Moskova Turu 19 Mayıs Moskova Turu 19 Mayıs Moskova Turu 19 Mayıs Moskova Turu
 • 0 Yorum Yorum Ekle

Fiyat Sorunuz
 • 19 Mayıs 2016
 • Türk Havayolları İle
Bu Tur İçin Gerekli Vizeler

Vize Sorgulama

Rezervasyon Numaranız
Tur Programı
1.GÜN
İstanbul Moskova

Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Terminali Anı Tur Kontuarı önünde Siz Değerli Misafirlerimiz ile Buluşuyoruz. Bilet ve Pasaport İşlemlerinden sonra Türk Havayolları’nın TK417 nolu tarifeli seferi ile saat 11:05’de Moskova’ya Hareket. Rahat ve Konforlu bir uçuşun ardından yerel Saat 13:35’de Moskova’ya Varışımızın Ardından Panoramik Moskova Şehir Turumuza çıkıyoruz.  Moskova’nın Büyük Alışveriş Merkezleri, Manej ve Gum’u, Bolsoy Tiyatrosu, Tverskaya Caddesi, Poklonnoya Tepesi ve Kremlin Saray’ı Görülecek Yerler Arasındadır. Turumuzun ardından Otelimize Transfer Oluyor ve Odalarımıza Yerleşiyoruz. Akşam Dileyenler Extra Düzenlenecek olan , Moscow By Night Turuna Katılabilir. Geceleme Otelimizde.

Moscow By Night Turu: EUR 35,- kişi başı

2.GÜN
Moskova

Sabah Kahvaltımızın Ardından Kişisel Gezi ve Aktiviteleriniz için Serbest Zaman. Dileyen Misafirlerimiz Extra Düzenlecek olan Tam Günlük Yemekli Kremlin Turu ve Tretikovskaya Sanat Galerisi Turuna Katılabilirler. Tur Bitiminde Otelimize Transfer . Geceleme Otelimizde.

Tam Günlük Yemekli Kremlin ve Tretikovskaya Sanat Galerisi Turu          :EUR 85,- kişi başı

3.GÜN
Moskova

Sabah kahvaltısı ve serbest zaman. Arzu eden konuklarımız ekstra olarak düzenlenecek olan dünyaca ünlü şairimiz Nazım Hikmet'in mezarının bulunduğu Novodevichi mezarlığı ve Borodino Savaş müzesi turuna katılabilirler. Borodino savaşı; Napoleon'un kazanamadığı ilk savaş! 1812’de Napolyon’un dev ordusu ile Rusya’ya saldırmasının ardından Borodino’da yapılan kanlı muharebenin tasvir edildiği 360 derecelik devasa tablo dünyanın bu alandaki sayılı müzelerinden biri olan Borodino Panoraması sanat ve tekniğin mükemmel bir bileşimi olarak görülmeye değerdir. Geceleme otelimizde.

Novodevichi mezarlığı ve Borodino Savaş müzesi turu :EUR 85,- kişi başı

4.GÜN
Moskova İstanbul

Sabah kahvaltı sonrası serbest zaman. Arzu eden Misafirleirmiz ile birlikte Extra olarak Düzenlenen Metro-Arbat turuna Katılıyoruz. Sovyet Rusya’nın ihtişamını sergilemek amacıyla tablolar, heykeller, ve değişik süslemelerle adeta bir müze görünümünde olan ünlü Moskova Metrosu Dünyanın en güzel metrosu olarak nitelendirilmektedir.Trafiğe kapalı olan Arbat Sokağı Moskovalıların boş zamanlarında gezip dinlendiği yerlerin başında gelir. Sanatçılar değişik eserlerini burada sergilerler. Hediyelik eşyaların satıldığı tezgahlar ve mağazaları gezebilir, şirin kafelerde yorgunluk atabilirsiniz. Rus edebiyatının Babası sayılan Aleksandr Puşkin ve Karısı Natalya’nın yaşadığı evde Arbat Sokağındadır.Rehberimizin Belirleyeceği saatte havalimanına transfer oluyoruz. Türk Havayolları’nın tarifeli seferi TK 418 ile saat 15:00’da İstanbul Atatürk Havalimanı’na hareket. Daha sonraki turlarımızda görüşmek üzere hoşça kalın.

Metro-Arbat turu :EUR 45,- kişi başı

Uçuş Detayları
19 Mayıs 2016
TK 417
Istanbul – Moskova
11:05
13:55
22 Mayıs 2016
TK 418
Moskova – Istanbul
15:00
18:10
Uçuş bilgileri “Yerel Saatler” kullanılarak Verilmiştir.
+1 ertesi gün varış anlamına gelir
Ücrete Dahil Olan Hizmetler
  • Türk Havayolları ile İstanbul - Moskova  -İstanbul gidiş-dönüş ekonomi sınıfı uçak bileti
  • Moskova’da alan– otel – alan transferleri
  • Moskova Yarım Günlük Şehir Turu
  • Moskova’da seçilecek kategori otelde 3 Gece Oda Kahvaltı Konaklama
  • Tüm seyahat süresince Türkçe rehberlik hizmeti
  • Havalimanı vergisi ve Zorunlu Sigortası
Ücrete Dahil Olmayan Hizmetler
 • Vize Bedeli ve Hizmet Bedeli                      :  120. EUR
 • Yurtdışı Çıkış Harç Pulu                             :  15. TL

Bu bedel vergi ödemesi alan bankalara veya havalimanında açık ise vergi dairesi veznesine yatırılabilir. 

Önemli

Anıtur, hava yolu şirketi ile yolcu arasında aracı konumunda olup, 28/09/1955 Lahey Protokolü'ne tabidir. Uçuş  öncesinde saatler değişebilir ve tüm saatlerin hareket tarihlerinden 48 saat önce teyit edilmesi  gerekmektedir. Yurtdışı gezilerinde en az  6 ay geçerli pasaport olması mecburidir. Paket tura katılacak sayının yeterli olmaması durumunda 5 gün öncesinden tur iptali tüketiciye bildirilir. Uçağın ineceği şehre göre parkurlarda değişiklikler olabilir. Uçak tipi ve saatinin değişmesi mümkün olup, bu durum sözleşme anında bildirilmiş ve YOLCU SAAT DEĞİŞİKLİĞİ RİSKİNİ KABUL EDEREKturu satın almıştır.

İPTAL/İADE SİGORTA İÇERİK

İptal Güvence Paket Ücreti
• Paket tur ücreti 25 €

İptal Güvence Paketi kurallarımız aşağıdaki gibidir
• İptal Güvence Paketi rezervasyon anında alınabilir sonradan dahil edilemez. İptal Güvence Paketi satın alındığında tur kalkış tarihine 10 iş günü kalana kadar rezervasyon koşulsuz ve kesintisiz iptal edilir.
• İptal Güvence Paketini kullanarak turlarını iptal edecek misafirlerimize İptal Güvence Paketi ücreti, Seyahat Sigortası ücreti iade edilmez.
• İptal Güvence Paketini kullanarak turlarını iptal edecek misafirlerimiz vize almış ya da işlemde ise vize ücreti iade edilmez.
• İptal Güvence Paketini kullanarak turlarını iptal edecek misafirlerimiz ödemelerini nasıl yapmış ise iade ANI TUR tarafından o şekilde yapılır.

DİĞER

UYARI: Tura katılan Reşit olmayan kişilerin kaldığı yerdeki sorumlu kişi Tur Rehberi olup Tur Rehberi ve konaklama tesislerinin iletişim bilgileri, Tur başlangıç tarihinden 48 saat önce tüketicinin e-posta adresine gönderilecektir.

UYARI: Turumuz münferit olarak gerçekleşmekte olup, kişiye özel tur niteliği taşımaktadır. Uçak yoğunluklarına bağlı olarak müsaitlik ve fiyatlarda değişiklik meydana gelebilir.

UYARI: Turumuzda minimum 25 Kişi katılım şartı bulunmaktadır. Yetersiz katılımdan dolayı turun iptal edilmesi halinde son bildirim tarihi tur kalkış tarihinden 3 hafta öncesidir.

Fiyat Sorunuz
Tur Otelleri
 3* Yıldız Moskova
3* Yıldız Moskova
Rusya- Moskova

-

 4* Oteller Moskova
4* Oteller Moskova
Rusya- Moskova

4* Oteller

Harita
Bu Turun Yapılacağı Tarihleri Öğrenmek İstiyorsanız Call Centerimizi Arayınız