Anı Tur
Kurumsal
Müşteri Hizmetleri
Biz Sizi Arayalım
Üyelik
0850 300 0 264
SATIŞ MERKEZİ

Safranbolu Safran Çiçeği Hasadı Turu

Biz Sizi Arayalım
Grup Rezervasyon
 Safranbolu Safran Çiçeği Hasadı Turu  Safranbolu Safran Çiçeği Hasadı Turu  Safranbolu Safran Çiçeği Hasadı Turu  Safranbolu Safran Çiçeği Hasadı Turu  Safranbolu Safran Çiçeği Hasadı Turu  Safranbolu Safran Çiçeği Hasadı Turu
  • 0 Yorum Yorum Ekle

Bu Turumuzun Bütün Kontenjanları Tükenmiştir.İlginiz İçin Teşekkür Ederiz.
  • 22 Ekim Cumartesi Sabahı Hareket 23 Ekim Pazar Akşamı Dönüş
  • Bakırcılar Çarşısı cam Seyir Terası - Tokatlı Kanyonu - Davutobası Köyü - Safran Çiçeği Hasadı
Tur Programı

SAFRANBOLU SAFRAN ÇIÇEGI HASADI TURU

Abant Gölü - Safranbolu - Yörükköyü
Cincihan - Hidirlik Tepesi - Günes Saati - Bakircilar Çarsisi
Cam Seyir Terasi - Tokatli Kanyonu - Davutobasi Köyü - Safran Çiçegi Hasadi

Cam Seyir Terasi- Müze ve Ören Giris Ücretleri Fiyata Dahil

22 EKIM CUMARTESI SABAHI HAREKET
23 EKIM PAZAR AKSAMI DÖNÜS

1 GECE 2 GÜN 1 GECE OTEL KONAKLAMASI

SAFRAN ÇIÇEGI
20-30 cm. boyunda, sonbaharda yapraklari ile birlikte mor renkli çiçekler açan, soganli bir kültür bitkisidir. Triploid bir bitki oldugundan tohum vermez, soganlari ile üretilir.
Safran günümüzde sadece Safranbolu’nun Davutobasi, Yörükköyü, Geren ve Asagigüney Köyünde yetistirilmektedir.

Kullanisi:
Sinir sistemi uyaricisi, istah açici, adet söktürücü etkileri yaninda koku ve renk verici olarak da kullanilmaktadir. Renk verici olarak bir ölçü safran 100.000 kati suyu belirgin bir sekilde sariya boyamaktadir. Ayrica zerdenin terkibinde yer alir. Avrupa ülkelerinde pasta ve böreklerde, Türkiye’de lokumlarda kullanilmaktadir. Son zamanlarda antitümör etkisi oldugu da belirtilmektedir.

Hasat ve Kurutma:
Safranlar genellikle Ekim ayi ortalarinda çiçek açmaya baslar. Çiçekler her sabah açmadan koparilarak gölgede bekletilerek açmalari saglandiktan sonra stigmalari üç parçanin birlestigi yerin 0.5 cm kadar altindan açik sari kismin basladigi yerden elle, cimbizla veya makasla koparilir, koparilan stigmalar 30º C ye ayarlanmis havalandirmali firin veya kurutma dolabinda 24-26 saat kadar bekletilerek kurutulur. Kurutulmus ürün tahta kutulara veya koyu renkli siselere konularak rutubetsiz, serin ve isik almayan bir yerde muhafaza edilir.

1.GÜN
23 EKİM CUMARTESİ: ABANT GÖLÜ – SAFRANBOLU – HIDIRLIK TEPESİ - KAYMAKAMLAR KONAĞI – CİNCİ HAN – YEMENİCİLER ARASTASI – KÖPRÜLÜ MEHMET PAŞA

Değerli misafirlerimiz, sizleri - 07.00 Yenibosna Yanyol BP Otoparkı (Yenibosna Airport Outlet Center’ın 50 Metre Yanından Havalimanı Tarafına Doğru) - 07.30 Harbiye Cumhuriyet Caddesi Anı Tur Merkez Ofis Önü - 08.00 Göztepe Medeniyet Üniversitesi Otoparkı ( E-5 Uzun Çayır Metrobüs İstasyonu Yanı) - 08.15 Kartal Yemek Center - 08.30 Çayırova Mc Donalds Önünden - 09.00 İzmit Halk Evi Durağı (İzmit - Adapazarı yönünden) 09.10 İzmit Otogar Önü Otobüs Durakları (ROMATEM Karşısı) – 09.40 Adapazarı Otoban Çıkışı Total Benzin İstasyonu10.25 Düzce Çoban Mevkii Shell Benzin İstasyonu Önünden alarak, Anı Tur otobüs içi ikramları eşliğinde Anı Tur otobüs içi ikramları eşliğinde Bolu Dağı’nın eteklerinde bulunan Abant Gölü’ne doğru yola çıkıyoruz. Göl kıyısına geldiğimizde çeşitli aktivitelere ekstra olarak katılabilirsiniz.Dileyen misafirlerimiz yürüyüş yapabilir, dileyenlerse fayton veya atla gezinti yapabilirler. Alacağımız öğle yemeği sonrasında UNESCO tarafından koruma altına alınan, Türklerin ve Rumların ortak yaşantısının izlerini taşıyan müze kent Safranbolu’ya ulaşıyoruz. Burada ilk olarak Safranbolu’yu, Hükümet Konağı’nı ve Saat Kulesi’ni panoramik olarak göreceğimiz Hıdırlık Tepesi’ne çıkıyoruz. Buradan hiç bir evin diğerinin görüşünü kısıtlamadığı ve ne kadar düzenli bir şekilde konumlandırıldığını net bir şekilde görebiliyoruz.Alacağımız güzel fotoğrafların ardından Safranbolu’nun ruhunu yansıtan sokaklardan geçerek Semerciler, Manifaturacılar, Demirciler, Bakırcılar Arastalarını, Cinci Hanı ve Hamamı’nı, İzzet Mehmet Paşa Camii’ni, Akçasu Kanyonu’nu, Köprülü Mehmet Paşa Camii’ni ve avlusundaki Güneş Saati’ni geziyoruz. Evleri ve lokumlarıyla meşhur Safranbolu’da en güzel gezi evi olan Kaymakamlar Konağı’nı gezerken kendinizi zaman makinesindeymiş gibi hissedeceksiniz. Tarihi kentin meşhur lokumcusunda lokuma dair bilgi alırken aynı zamanda lezzetli lokumlarından tatma ve alışveriş imkânı bulacağız. Yemeniciler Arastasında vereceğimiz alışveriş molasını takiben, Safranbolu turizmine katkıda bulunmak amacıyla, Tokatlı Kanyonu üzerinde yerden 80 metre yükseklikte ve 11 metre genişliğinde yapılan Kristal Teras’a (Cam Seyir Terası) gidiyoruz. 75 ton ağırlığı taşıyabilen, Roketatar mermisiyle dahi kırılmayan cam seyir terası, her biri 750 kilogram taşıyabilecek kapasiteye sahip gözenekler, 3 santimetre kalınlığında 3 parça camdan oluşmaktadır. Yaklaşık 400 kişiyi taşıma kapasitesine sahip olan 100 metrekareden oluşan terasta bir seferde sadece 30 kişi bulunabilmektedir. Teras eşsiz Tokatlı Kanyonu manzarasını bizlere sunmaktadır. Safranbolu gezimizi tamamlıyor ve otelimize geri dönüyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.

 

Sabah Kahvaltısı:Otobüste Dağıtılacak Olan Lunch Box (Sandwich, Meyve Suyu, Eti Browni, Muz, Nane Şekeri)

Öğle Yemeği: Abant Gölü: Mangal’da Sucuk + Köfte + Tavuk + Meşrubat + Çay (Ekstra)

Akşam Yemeği:Otelde Alınacak Olup, Tur Ücretine Dâhildir.

Konaklama: Seçilen Otelde Konaklama Gerçekleştirilecektir.

Mola Tesisleri: Düzce Tursan Tesisleri,Bolu Mavi Ocak Dinlenme Tesisleri

Rota:İstanbul – Abant (325 km) Abant - Safranbolu (155 km)

Toplam Kat Edilecek Mesafe: 480 Km

Otele Giriş Saati: 18.00

2.GÜN
PAZAR: DAVUTOBASI KÖYÜ – SAFRANÇİÇEĞİ HASADI - YÖRÜKKÖYÜ - ÇAMAŞIRHANE – SİPAHİOĞLU KONAĞI

Değerli misafirlerimiz, sabah otelimizde alacağımız açık büfe kahvaltı sonrasında, sonbahar döneminde çiçek açan, 20 – 30 cm boyunda olan çiçeği ve tepecikleri bitkiye bağlayan yaprak sapı da dâhil olmak üzere erkek organları kurutularak özellikle gıda boyası ve tat verici olarak kullanılan ve ağırlığının 100 bin katı sıvıyı boyayan Safran Çiçeğinin Hasadına katılmak üzere Davutobası Köyü’ne gidiyoruz. Köy içinde, ağırlığına göre dünyanın en pahalı baharatı olan Safran Çiçeği hakkında bilgi alıyor ve köy halkı ile beraber Safran Çiçeğinin Hasadına katılıyoruz. Hasat sonrası eski bir Bektaşi köyü olan Yörük Köyü’ne gidiyoruz. Köyün ortak yaşamını yansıtan çamaşırhane gezisini yaparken bu kadar çok detayın düşünülmüş olmasına şaşıracaksınız.  Ardından Sipahioğlu Konağı’nın harem ve selamlık bölümlerini geziyoruz. Köy kahvesindeki molayı takiben, Safranbolu’danayrılarak dönüş yolculuğuna başlıyoruz. Karabük - Bolu - Adapazarı üzerinden İstanbul’a dönüyoruz. Siz sayın misafirlerimizi bir dahaki Anı Tur organizasyonunda görüşmek üzere aldığımız noktalara bırakarak, üzülerek sizlerle vedalaşıyoruz. Hoşçakalın.

 

Sabah Kahvaltısı:Otelde Alınacak Olup, Tur Ücretine Dâhildir.

Öğle Yemeği:Safranbolu’da rehberimizin belirleyeceği restoranda, yöresel menü alınacaktır. (Ekstra)

Akşam Yemeği:Yol Üstü Mola Tesislerinde Ekstra Olarak Alınacaktır.

Konaklama: DİKKAT BU GECE OTEL KONAKLAMASI YOKTUR.

Rota:Safranbolu – Davutobası Köyü (24 km), Davutobası Köyü – Yörük Köyü (13 km), Yörük Köyü – İstanbul (420 km)

Toplam Kat Edilecek Mesafe: 457 Km   

Toplam Tur Mesafesi: 937 Km

İstanbul’a Varış Saati: 23.00

ÜCRETE DAHİL OLAN HİZMETLER

*Otellerde 1 Gece Yarim Pansiyon Konaklama
*Mercedes Tourismo veya Travego Vb. Otobüsler Ile Ulasim
*Profesyonel Rehber Ile Çevre Gezileri
*Ani Tur Otobüs Içi Ikramlari
*Ani Tur Güvencesi
*Açik Büfe 1 Sabah Kahvaltisi
*Açik Büfe veya Set Menü 1 Aksam Yemegi
*1618 Nolu Turizm Kanununa Göre Zorunlu Seyahat Sigortasi
*Ek Hizmetler
*Müze Ören Yeri Giris Ücretleri

 *Cam Teras Giris Ücreti

ÜCRETE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

* Tüm Öglen Yemekleri
* Tüm Yemeklerde Alinan Içecekler
* Tüm Özel Harcamalar
* Ekstra Belirtilen Tüm Organizasyonlar

EK HİZMETLER BEDELİ KAPSAMI

Tur Programina Dâhil Olan Tüm Milli Park ve Ören Yeri Girisleri, Yardimci Rehberlik Ücretleri, Otopark Ücretleri, Tekne Turlari, Minibüs Ücretleri ve Turlara Göre Degisen Diger Ücretler Bu Kapsamdadir. Hangi Kuruma Bagli Oldugu Fark Etmeksizin, Tüm Müze Giris Ücretleri Misafirlerimize Aittir. Müze Girislerini Ofiste Ödemek Isteyen Misafirler, “EK HIZMET BEDELI (TAM)” Seçenegini Kullanarak Müze Giris Ücretlerini Rezervasyon Asamasinda Ödeyebilirler. Bu Durumda Satin Alinan Turun Müzelerinin Toplam Tutarina Göre Anitur; Müzekart Vererek ya da Giriste Bilet Alarak Misafirlerinin Müzelere Girisini Saglayacaktir. 0-17 Yas Çocuk, 65 Yas ve Üstü Yetiskin, Müzekart Sahibi, Sari Basin Karti Sahibi, Engelli Karti Sahibi Misafirlerimiz, Turizm Bakanligi’na Bagli Müzelere Ücretsiz Girdiginden, Bu Misafirlerimizin “EK HIZMET BEDELI (INDIRIMLI)” Seçenegini Tercih Etmesi Gerekmektedir. Bu Statüdeki Misafirlerimiz, “EK HIZMET BEDELI (INDIRIMLI)” Seçenegini Tercih Etmeleri Durumunda, Turizm Bakanligi’na Bagli Olmayan Müzelerdeki Giris Ücretlerini Kendileri Ödeyecektir. Türkiye Cumhuriyeti Vatandasi Olmayan Misafirler (Yabanci Uyruklu Misafirler) “EK HIZMET BEDELI (INDIRIMLI)” Seçenegini Seçip, Turdaki Müze Girislerini Kendileri Ödeyecektir.

İPTAL VE İADE GÜVENCE PAKETİ KAPSAMI

 

Tura Çikis  Gününden; 72 Saat (3 Gün) Öncesine Kadar Rezervasyon Iptal Talebinde Bulunulmasi veya Degisiklik Halinde Kosulsuz Yüzde 100 Kesintisiz Iade Garantisi Sunuluyor. 1, 2 veya 3 Gece Konaklamali Turlarda Paket Bedeli Kisi Basi 20 TL’dir. 4 Gece ve Üzeri Konaklamali Turlarda Paket Bedeli Kisi Basi 25 TL’dir. Uçakli Turlarda Iptal Iade Güvence Paketi Eklenememektedir.


1618 NOLU ZORUNLU SEYAHAT SIGORTASI KAPSAMI


Acentenin iflasi veya herhangi bir nedenle paket tur hizmetinin verilememesini kapsar. Saglik sigortasi degildir, tedavi masraflarini karsilamaz. (Özel saglik sigortasi misafire ait özel harcamadir)

 

ÖNEMLI: Otobüslü Turlarda 00-1,99 Yas Çocuklardan Ücret Alinmaz. Eger Çocuklar Için Otobüste Koltuk Istenirse 02-06 Yas Çocuk Fiyati Uygulanir. 0-7 Yas Çocuklar Ek Hizmet Bedeli Ödemez.

Çocuk Indirimleri Iki Yetiskin Yaninda ve Tek Bir Çocuk Için Uygulanabilir. Rehberimiz Programi Tamamen Gerçeklestirmek Kaydi Ile Programin Seyrinde Degisiklik Yapabilir. Turlarimiz Otel, Otobüs, Tur Programi Ve Rehberlik Hizmetleri Ile Bir Bütündür Ayri Ayri Düsünülemez. 0–6 Yas Çocuklarda Otel Konaklamasinda Yatak Verilmeyebilir. Triple Odalarda 3. Yatak Normal Yatak Konforunda Olmayabilir. Otel Duruma Göre Misafirlerimize Açilir-Kapanir Yatak ya da Çekyat Verebilir. 2 Yasini Doldurmus Her Bireyin Otobüste Koltuk Almasi Zorunludur. Tur Içeresinde Kullanilmayan Ulasim, Konaklama, Çevre Gezileri Vb. Haklar Iade Edilemez. Rezervasyon Esnasinda Koltuk Sözü Verilemez. Koltuk Numaralari Rezervasyon Tarih Sirasina Göre Belirlenir. Turu Erken Satin Alan Misafirler Önde Oturmaya Hak Kazanirlar. 4 Gece ve Üzeri Konaklamali Turlarda Oturma Düzeni Birer Sira Kaydirilarak Rotasyon Uygulamasi Gerçeklestirilir. Afise Edilen Fiyatlar “INDIRIMLI EK HIZMET BEDELI” Baz Alinarak Hesaplanmistir. Uçakli Turlarda Kademeli Fiyat Uygulamasi Geçerlidir. Uçaklarin Dolulugu Arttikça Tur Fiyatlari da Artmaktadir. Uçakli Turlarda Anitur, Yogunluga Bagli Olarak ve Programi Aksatmamak Kaydiyla; Havalimani, Havayolu Sirketi ve Uçus Saati Degistirme Hakkini Sakli Tutar. Atatürk Havalimani’ndan Sabiha Gökçen’e ya da Tersi Degisikliklerde Anitur, Misafirlerine Ücretsiz Servis Vermek Zorundadir. Tur Programinda Belirtilen Saatler, Normal Hava ve Yol Kosullarina Göre Hesaplanmis Olup, Olasi Gecikmelerde, Anitur’un Sorumlulugu, Misafirin Ise Tazminat Hakki Yoktur. Tur Konaklama Bölgelerinde ve Otellerinde Yogunluga Göre Ayni Standartlarda Olmak Kaydi Ile Degisiklik Yapilabilir. Tur Öncesi ya da Tur Esnasinda Hava Muhalefeti Nedeniyle Yapilamayan Turlardan Ani Tur’un Sorumlulugu Yoktur. Bu Turun Hareketi Için Minimum Katilimci Sayisi 30 Olarak Öngörülmüstür. Yeterli Sayida Çogunluk Olmadiginda Turu 20 Gün Önceden Haber Vermek Kaydi Ile Iptal Hakki Ani Tur’da Saklidir. Turun Iptali Durumunda Ani Tur Iptalini Bizzat Bildirmek Zorundadir. Yasal Süreç Oldugundan Tazminat Hakki Yoktur. Ön Ödeme Tutari Kayit Tarihinde Rezervasyon Bedelinin Minimum % 30’dur. Turun Hareket Tarihinden 7 Gün Önce Kalan Tur Bedelinin Tamamlanmasi Gerekir.

DİĞER

IKLIM

Bati Karadeniz kiyi seridinde Karadeniz iklimi etkilidir, bu durum iç kesimlere geçildikçe etkisini kaybeder. Kiyi kesiminde etkili olan Karadeniz iklimi, bölgenin diger bölümlerine göre bazi farkliliklar gösterir. Bölümde yagis miktari, Dogu Karadeniz’den az, Orta Karadeniz’den fazladir. Kiyi seridinde yillik yagis miktari 1200 milimetredir. Örnegin; Zonguldak 1220 mm, Bartin 1071 mm yagis alir. Iç kesimlerde yillik yagis miktari 600 milimetrenin altina düser. Örnegin; Bolu’da 536 mm, Kastamonu’da 461 mm’dir. Yagislar, daglarin kuzeye bakan yamaçlarinda daha fazladir. Bunun baslica sebebi, Karadeniz üzerinden gelen nemli hava kütlelerinin dag yamaçlarinda yükselerek yagis birakmasidir. Bölümde kis mevsimi, Orta ve Dogu Karadeniz Bölümleri’ne göre daha soguktur. Kisin Orta Avrupa’dan gelen soguk hava kütleleri, Bati Karadeniz’de kar yagislarina neden olur. Bati Karadeniz Bölümü’nün özelliklerini bölgeye göre kisaca özetlersek:-Kis mevsiminde Orta Avrupa’dan gelen soguk hava kütlelerine açik olmasi nedeniyle Orta ve Dogu Karadeniz Bölümleri’ne göre daha soguktur. Kiyi kesiminde yillik yagis miktari 1200 milimetre; iç kesimlerde 600 milimetre kadardir.


OTOBÜSLER
MERCEDES TRAVEGO & TOURISMO: 46+1+1 Koltuklandirma, Abs, Asr, Klimali, Karoseri Indirme Kaldirma Sistemi Tempomat (Hiz Sinirlayici ve Sabitleyici), TV, DVD Player (DVD, VCD, CD, MP3), Önde ve Ortada 15" LCD monitör.

MAN FORTUNA: 46+1+1 Koltuklandirma, Abs, Asr, Klimali, Karoseri Indirme Kaldirma Sistemi Tempomat (Hiz Sinirlayici ve Sabitleyici), TV, DVD Player (DVD, VCD, CD, MP3), Önde ve Ortada 15" LCD monitör.

NEOPLAN CITYLINER / TOURLINER: 46+1+1 Koltuklandirma, Abs, Asr, Klimali, Karoseri Indirme Kaldirma Sistemi Tempomat (Hiz Sinirlayici ve Sabitleyici), TV, DVD Player (DVD, VCD, CD, MP3), Önde ve Ortada 15" LCD monitör.

TEMSA SAFIR / MARATON: 46+1+1 Koltuklandirma, Abs, Asr, Klimali, Karoseri Indirme Kaldirma Sistemi Tempomat (Hiz Sinirlayici ve Sabitleyici), TV, DVD Player (DVD, VCD, CD, MP3), Önde ve Ortada 15" LCD monitör.

 

MIDIBUSLER
ISUZU TURKUAZ: 31+1 Veya 27 + 1 Koltuklandirma, Yatar Otobüs Koltuklu, Abs, Asr, Klima, 1 Adet Monitör, 1 Adet Buzdolabi, Su Isiticili Mutfak Ünitesi, Okuma Lambalari, Rehber Anonsu Için Ses Sistemi, Cd Ve Dvd Oynatici.

NOVO LUX: 31+1 Veya 27 + 1 Koltuklandirma, Yatar Otobüs Koltuklu, Abs, Asr, Klima, 1 Adet Monitör, 1 Adet Buzdolabi, Su Isiticili Mutfak Ünitesi, Okuma Lambalari, Rehber Anonsu Için Ses Sistemi, Cd Ve Dvd Oynatici.

TEMSA PRESTIGE: 31+1 Veya 27 + 1 Koltuklandirma, Yatar Otobüs Koltuklu, Abs, Asr, Klima, 1 Adet Monitör, 1 Adet Buzdolabi, Su Isiticili Mutfak Ünitesi, Okuma Lambalari, Rehber Anonsu Için Ses Sistemi, Cd Ve Dvd Oynatici.

MINIBUSLER
MERCEDES SPRINTER: 12+1 veya 16 + 1 Koltuklandirma, Özel Tasarlanmis Yatar Otobüs Deri Koltuklu, Abs, Asr, Klima, 1 Adet Buzdolabi, Okuma Lambalari, Rehber Anonsu Için Ses Sistemi, Cd Ve Dvd Oynatici.

WOLKSWAGEN CRAFTER: 12+1 veya 16 + 1 Koltuklandirma, Özel Tasarlanmis Yatar Otobüs Deri Koltuklu, Abs, Asr, Klima, 1 Adet Buzdolabi, Okuma Lambalari, Rehber Anonsu Için Ses Sistemi, Cd Ve Dvd Oynatici.

NOT: Turlarimizda kisi sayisina göre, yukarida belirtilen araç tiplerinden herhangi birisi kullanilir.DİKKAT: Tur sirküsü yayımlandığı Monday, May 29, 2017 tarihinde geçerlidir. Aynı tura ait, daha sonraki bir tarihte yayımlanacak tur sirküsü bir öncekini geçersiz kılar.


TUR PROGRAMLARIMIZ 6502 NOLU TÜKETICI KANUNUNA UYGUN OLARAK HAZIRLANMISTIR.

Bu Turumuzun Bütün Kontenjanları Tükenmiştir.İlginiz İçin Teşekkür Ederiz.
Tur Otelleri
 Aurum Termal Hotel & Resorts
Aurum Termal Hotel & Resorts
Çankırı- Kurşunlu

Aurum Termal Resort toplam 115 odasiyla farkli zevklere ve begenilere cevap vermektedir.110 standart oda ve 5 suit odamiz bulunmaktadir. Tüm odalarimizda; TV Uydu Yayini-Telefon–24 Saat Açik sicak-soguk su ve termal su Banyolarda küvet ve saç kurutma makinesi-Havlu, Bornoz ve Oda Terlikleri Süit Odalarimizda ise;-Rahat ve Konforlu Oturma Gruplari TV Uydu Yayini-Telefon–24 Saat Açik sicak-soguk su ve termal su-Banyolarda küvet ve saç kurutma makinesi-Havlu, Bornoz ve Oda Terlikleri Spor Olanaklari; Otelimizde Fitnesi Çenter (Kosu Bantlari ve Egzersiz Bisikletleri), Bilardo, Masa Tenisi ve Langirt Bulunmaktadir. Otelimizde Bulunan Bay Bayan Termal Havuzlari ve Özel Aile Havuzlarimizi müsterilerimiz 24 saat kullanabilmektedirler. Masaj Ekibimiz diplomali, profesyonel masör ve masözlerden olusmaktadir. Ayrica otelimizde doktor ve hemsire bulunmaktadir. Dinlendirici masaj, Tedavi edici masaj, Selüloit masaji, Akupüresür, yüz ve boyun masaji, total vücut masaji ve lokal masaj.

 Aurum Termal Hotel & Resorts
 Çelikpalas Otel
Çelikpalas Otel
Karabük- Safranbolu

26 Oda, 60 Yatak, Direkt Telefon, Dus ve Tuvalet, Saç Kurutma makinasi, Yangin Alarmi, Minibar, Uyandirma Servisi, 24 Saat Oda Servisi, Kablo TV, Uydu TV, Internet Baglantisi, Kablosuz Internet, Tarihi Yer Manzarasi , , 2 Restaurant Kapali kap:100, Açik kap: 300, Kahvalti Salonu (toplam kap: 100), Lobi Bar, Restaurant Bar, Türk, Mutfaklari Oda Kahvalti, Yarim Pansiyon, Tam Pansiyon, 1 Toplanti Salonu Toplam kap: 80, Kablosuz Ag Baglantisi, Yaka Mikrofonu, Isik Sistemi, Vcd Oynatici, Sahne, Kürsü, Müzik Yayini, Slayt Oynatici, Görüntü Kaydi, Yazi Tahtasi, Faks, Internet, Kuru Temizleme, Çamasir ve Ütü Servisi, Resepsiyonda Emanet Kasasi, Jeneratör, TV Odasi, Bar Ankara Havaalani 225 km

 Çelikpalas Otel
 Safranbolu Konakları
Safranbolu Konakları
Karabük- Safranbolu

HÜMA HATUN KONAKLARI http://humahatunkonaklari.com/

Huma Hatun Konaklari Hotel, Safranbolu'da bahçelerle çevrili geleneksel bir Osmanli evinde yer almaktadir. Bir restorani bulunan otel, ücretsiz Wi-Fi erisimine ve geleneksel bir dekora sahip odalar sunmaktadir.Huma Hatun Konaklari Hotel'in odalarinda sade mobilyalar ve dokuma hali serili parke zeminler vardir. Odalarda uydu TV ve minibar mevcuttur. Özel banyolarda 24 saat sicak su bulunmaktadir.Otelde sabahlari taze meyveler içeren açik büfe kahvalti servis edilmektedir. Konuklar Sayinlar restoranin bahçe terasinda Türk yemeklerinin tadini çikarabilir ya da tas duvarli ve ahsap tavanli yemek salonunda yemek yiyebilir.Huma Hatun Konaklari Hotel, toplu tasima baglantilarina 550 metre ve Karabük'e 9 km mesafededir. Resepsiyonu 24 saat hizmet veren otel bünyesinde ücretsiz ortak otopark mevcuttur.

 

SAFRANBOLU KARDELEN KONAKLARI  http://www.safranbolukardelen.com/

Karabük’ün Safranbolu Bölgesi'nin merkezinde hizmet veren Kardelen Konaklari, 200 yillik geleneksel Rum-Osmanli tarzi bir evde yer almaktadir. Panoramik kent manzarasi sunan tesiste ücretsiz Wi-Fi mevcuttur.Oyma ahsap tavanlara ve el dokumasi Türk halilari ile kaplanmis dogal ahsap zeminlere sahip Kardelen Konaklari bir aile isletmesidir. Tesisin tüm konaklama birimlerinde oturma alani ve LCD TV bulunmaktadir. Konaklama birimlerinin özel banyolarinda dus ve saç kurutma makinesi mevcuttur.Otelin yemek salonunda her sabah geleneksel Türk kahvaltisi sunulmaktadir. Konuklar otelin restoraninda yerel yemekleri deneyebilirler. Çevrede çesitli restoran ve kafeler bulunmaktadir.Kardelen Konaklari, tesise 900 metre uzakliktaki tarihi Cinci Hamami ve Cinci Han Müzesi gibi yerel turistik ve tarihi mekanlara yakin konumdadir. Tesis bünyesinde ücretsiz özel otopark vardir.

 

 SARNIÇLI KONAK  http://www.efsanesarniclikonak.com/

1925 yilina kadar Rum Evi olarak kullanilan konakta yer alan sarniç, mistik hikayelerin kaynagi olmustur.  Havuz amaçli olarak kullanilan sarniç, Safranbolu'nun sembolü olabilecek niteliktedir. Rivayete göre Rum Papaz Evi olarak uzun yillar kullanilmistir. Mahseni siginak amaçli yapilmis olmakla beraber sarnica gelen suyun kaynagi hala gizemini korumaktadir. Konagin temelinden sizarak gelen su 11 metre uzunlugunda 3 metre derinliginde doldurarak seviyeyi dengede tutmaktadir. Terazide olan su seviyesi hep ayni noktada kalacak sekilde kaynaktan muazzam sekilde beslenmektedir. Buna benzer yapilar Safranbolu'nun 8 noktasinda daha olmasina karsin, en bakimlisi konagimizdadir.Barindirdigi gizem dolu hikayelerinden biri de Hidirlik Tepesi ile Kiranköy mevkii arasinda oldugu düsünülen tüneli baslangici, konak bahçesinden baslar.1925 yilindan sonra ise Cinoglu ailesi tarafindan alinip kullanilan konakta yasayan Cinoglu'nun asil meslegi kasapliktir. Yörenin tüm et ve sucuk ihtiyacini karsilayan Cinoglu, bahçesinde besledigi büyükbas hayvanlari konagin sokaga bakan kisminda halkin begenisine sunmaktadir. Hayatinin sonuna kadar olan bu çaliskanligi, bütün yöreye nam salar.Konagimiz, Unesco tarafindan Dünya Miras Listesine alinan tarihi Safranbolu'da 1210 tarihi tasinmaz varliktan biri olup, Safranbolu'nun merkezinde ter almaktadir. Bizde tüm bu tarih kokan mimariyi, 2007 yilinda baslattigimiz restorasyon çalismalarimizi 2009 Ekim ayinda tamamlayarak degerli misafirlerimizin hizmetine açmis bulunuyoruz.

 

ÇELIKPALAS KONAK OTEL http://www.safranbolucelikpalas.com.tr/ 

26 Oda, 60 Yatak, Direkt Telefon, Dus ve Tuvalet, Saç Kurutma makinasi, Yangin Alarmi, Minibar, Uyandirma Servisi, 24 Saat Oda Servisi, Kablo TV, Uydu TV, Internet Baglantisi, Kablosuz Internet, Tarihi Yer Manzarasi , 2 Restaurant Kapali kap:100, Açik kap: 300, Kahvalti Salonu (toplam kap: 100), Lobi Bar, Restaurant Bar, Türk, Mutfaklari Oda Kahvalti, Yarim Pansiyon, Tam Pansiyon, 1 Toplanti Salonu Toplam kap: 80, Kablosuz Ag Baglantisi, Yaka Mikrofonu, Isik Sistemi, Vcd Oynatici, Sahne, Kürsü, Müzik Yayini, Slayt Oynatici, Görüntü Kaydi, Yazi Tahtasi, Faks, Internet, Kuru Temizleme, Çamasir ve Ütü Servisi, Resepsiyonda Emanet Kasasi, Jeneratör, TV Odasi, Bar Ankara Havaalani 225 km

 Aygür Otel
Aygür Otel
Karabük- Safranbolu

Otelimiz 30 adet havuz ve doga manzarali, 19 adet doga ve peyzaj manzarali olmak üzere toplam 49 oda ile 103 kisilik yatak kapasitesine sahiptir. Göztepe mevkiinde kurulu otelimiz, sehir merkezine ve otobüs terminaline yürüyerek yaklasik 10 dakikadir. CD TV (82 ekran ), split klima (suit odalarda) , merkezi isitma, telefon, minibar, saç kurutma makinesi, dusa kabin, wc, balkon, ücretsiz wireless internet standart olarak tüm odalarda bulunmaktadir.

 Aygür Otel
Tur Güzergahı
Bu Turun Yapılacağı Tarihleri Öğrenmek İstiyorsanız Call Centerimizi Arayınız