Anı Tur
Kurumsal
Müşteri Hizmetleri
Biz Sizi Arayalım
Üyelik
0850 300 0 264
SATIŞ MERKEZİ
Biz Sizi Arayalım
Grup Rezervasyon
 Slovenya Klasik İtalya Sorrento & Amalfi Kıyıları Slovenya Klasik İtalya Sorrento & Amalfi Kıyıları Slovenya Klasik İtalya Sorrento & Amalfi Kıyıları Slovenya Klasik İtalya Sorrento & Amalfi Kıyıları Slovenya Klasik İtalya Sorrento & Amalfi Kıyıları
 • 0 Yorum Yorum Ekle

 • 25 Haziran , 01,22,29 Temmuz Hareket
 • Türk Havayolları İle
Bu Tur İçin Gerekli Vizeler

Vize Sorgulama

Rezervasyon Numaranız
Tur Hakkında Sizi Arayalim
Turu Satın Al
Tur Programı
1.GÜN
İSTANBUL - LÜBYANA - VENEDIK ( Lübyana Şehir Turu, Bled Gölü )

İstanbul Atatürk Havalimanı dış hatlar gidiş terminalinde saat 04.30’da Anı Tur yetkilileriyle buluşma. Türk Havayolları tarifeli seferi ile saat 06.55’de Ljubljana’ya uçuşumuz gerçekleşiyoruz. Varışımızda Panoramik olarak otobüs ile hızlandırılmış Ljubljana şehir turumuzu yapıyoruz. Daha sonra dileyen misafirlerimizle ekstra  Bled Gölü Turunu gerçekleştiriyoruz. Bohinj buzulunun etkisi ile oluşan Bled Gölü, 2km uzunluğunda ve 1.3 km genişliğindedir. Göl etrafındaki tepeleri, sudaki yansımalarını, geleneksel teknelerini, üzerinde kilise bulunan muhteşem adasını göl kenarındaki kuğularını fotoğraflamaya doyamayacaksınız. Göl çevresinde yürüyüş yaparak veya bisiklet kiralayarak keyifli zaman geçirebilirsiniz. Daha sonra otelimize transfer oluyoruz. Geceleme otelimizde.

 

Bld Gölü Turu: 40€
Para Birimleri : Euro
Rota: Ljubljana- Bled – Venedik (Treviso)
Toplam Kat Edilecek Mesafe: 325 km
Ekstra Tur: Bled Gölü
Otele Giriş Saati: 20:00

2.GÜN
VENEDİK ( Marco Meydanı, Tövbe Köprüsü, Aziz Giorgio Maddiore Kilisesi, Büyük Banal, Cam Atölyesi, Gondol Turu )

Sabah kahvaltısının ardından panoramik Venedik şehir turu için hareket ediyoruz. Turumuzda San Marco Meydanı ve Kilisesi, Tövbe Köprüsü, Rialto Köprüsü, Dükler Sarayı, Çan ve Saat Kulesi, Aziz Giorgio Maggiore Kilisesi ve Büyük Kanal görülecek yerler arasındadır. Şehir turumuzun ardından rehberimizin ekstra olarak düzenleyeceği Venedik`in sembolü olan Gondol turu . Gondol turu bitiminde dileyen misafirlerimizle Murano&Burano turu. Bu turumuzda önce adaya özgü rengarenk birbirinden güzel ve değişik cam işçiliğinin yapıldığı atölyelerden birini ziyaret etme imkanı bulacağız. Bu ziyaretimiz sırasında öncelikle Murano adasında cam işçiliğinin nasıl yapıldığını ustalar tarafından görecek ve indirimli olarak alışveriş yapabileceğiz. Ardından rengarenk evleri ve dantelleri ile meşhur Burano Adası’na gıdecek ve burada  serbest zamanda ekstra yemeğimizi alabilecek, adanın keyfini çıkaracağız. Tur sonrası otele transfer. Geceleme otelinizde.

 

Gondol turu: 25 €
Murano&Burano Turu :45 €
Para Birimleri : Euro
Rota: Venedik (treviso) – Murano – Burano- Venedik (treviso)
Ekstra Tur: Gondol, Murano, Burano
Otele Giriş Saati: 21:00 -22.00

3.GÜN
VENEDİK- BOLOGNA - FLORANSA ( Neptün Çesmesi, Piazza Maggiore Meydanı, Eski Borsa Binası, Arno Nehri, Santa Maria del Fiore Katedrali )

Kahvaltımızı yaptıktan sonra Floransa’ya  doğru yola çıkıyoruz. Dileyen misafirlerimiz yolumuzun üzerinde rehberimiz tarafından organize edilecek  Bologna turuna katılabilirler. Bu turumuzda; Neptün Çeşmesi, Piazza Maggiore (BüyükMeydan), Eski Borsa Binası, Avrupanın ilk üniversite binası, Quadrilatero (eskipazar) Garisenda ve asinelli kuleleri görülecek yerler arasında bulunuyor. Turumuz sonra erdikten sonra Floransa’ya ulaşıyoruz. Panoramik Floransa şehir turumuzda Arno Nehri, Ponte Vecchio köprüsü, San Giovanni Battista, Vaftizhane, Santa Maria del Fiore Katedrali (Duomo) ve Signoria Sarayı görülecek yerler arasında bulunuyor.

 

Bologna Turu: 25 €
Para Birimleri : Euro
Rota: Venedik (Treviso)- Bologna- Floransa – Montecatini
Toplam Kat Edilecek Mesafe: 250 km
Ekstra Tur: Bologna
Otele Giriş Saati: 21.00

4.GÜN
FLORANSA ( Pisa Kulesi, Miracoli Maydanı, Siean, San Giniano, Toscano Vadisi )

Sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz rehberimizin ekstra olarak düzenleyeceği Pisa, Siena, San Gimiano  turuna katılabilirler. Turumuzda Pisa Kulesi ve Miracoli Meydanı görüldükten sonra aracımızla tarihi dokusunu hala muhafaza eden Siean şehrine gidiyoruz. Burada en yenisi 16. YY a ait olan evlerin arasından geçerek tarihi Palio at yarışlarının yapıldığı El Campo meydanına gideceğiz. Serbest zamanımızın ardından sahip olduğu yüksek kuleleri ile ortaçağın Manhattan’I olarak adlandırılan San Gimiano şehrine geçeceğiz. Dileyen misafirlerimiz şehirdeki işkence müzelerini seyrederken, dileyen misafirlerimiz Toscano Vadisi manzarası eşliğinde şaraplarını tadabilir veya üst üste yıllarca “Dünyanın En İyi Dondurmacısı” seçilen yerde dondurmaların tadına bakabilirler.. Tur sonrasında otele transfer. Geceleme otelinizde.

 

Pisa, Siena, San Gimiano : 90 € 

Rota: Montecatini- Pisa, Siena, San Gimiano - Montecatini

Toplam Kat Edilecek Mesafe: 215

Ekstra Tur: Pisa, Siena, San Gimiano

Otele Giriş Saati:  21.00

5.GÜN
FLORANSA – ORVIETTO – ROMA ( Forum Meydanı, Colosseum, Via Foridei İmperiali Venezia Meydanı, Leonardo Da Vinci Eserleri, San Pietro Meydanı, Aşk Çeşmesi )

Sabah kahvaltısının ardından Roma'ya hareket ediyoruz. Güzergâh üzerinde ekstra olarak düzenlenecek olan Orvietto turuna katılma imkanı. UNESCO dünya kültür mirası olan bu kent sizi adeta zamanda yüzyıllar öncesine götürecek. Dünyadaki sayılı sessiz şehirlerden biri olan bu şehir yüksek bir tepede krunaklı surlarla kurulu olduğundan yıllarca Papalığın evsahipliğini yapmıştır. Finikülerle çıkıp ineceğimiz bu şehirde geçireceğimiz serbest zamanın ardından  Roma’ya varış. Dünya tarihinin ve İtalya’nın başkenti olan bu güzel şehirdeki turumuz esnasında Colosseum, Roma şehri ve tarihinin doğduğu Forum Meydanı, Forum Meydanı'nın en meşhur caddesi olan ve Mussolini’nin kendine özel olarak açtırmasıyla ünlü Via Foridei Imperiali Venezia Meydanı, Italyanların düğün pastası adını verdikleri Victoria Emmanuella II anıtı panoramik olarak görülecektir. Dileyen misafirlerimiz ekstra düzenlenecek olan Melekler ve Şeytanlar turuna katılarak Roma’nın tamamını görme imkanı elde edeceklerdir. Bu turumuzda taş taş üstünde bırakmadan, her adım başı Roma’nın bir başka şaheserini görme imkânı bulabilirsiniz.  İlk önce Hıristiyanlığın kutsal merkezi olan Vatikan’a gidiyoruz. Burada, dünyanın en   büyük kilisesi olan San Pietro’da Rönesans’ın dev sanatçıları Leonardo Da Vinci ve Michelangelo’nun şaheserlerini  gördükten sonra San Pietro Meydanı’nı geziyoruz. Ardından  Roma’nın simgelerinden Navonna meydanını ve dört mevsim çeşmesini sonrasında Roma’daki en ilginç merkezlerden olan Pantheon’u. Daha sonra Fontana di Trevi'yi (Aşk Çeşmesi),  sonra ünlü mağazaların bulunduğu sokaklara açılan İspanyol  Merdivenleri’ni ve İspanyol Meydanı’nı geziyoruz. Yemek için verilecek serbest zamanın ardından, otelimize transfer ve odalarımıza yerleşme. Geceleme  otelimizde.

 

Melekler ve Şeytanlar Turu Kişi Başı: 25 Euro

Orvietto: 35 €

Para Birimleri : Euro

Rota: Montecatini- Orvietto- Roma

Toplam Kat Edilecek Mesafe: 340 km 

Ekstra Tur: Orvietto , Melekler Şeytanlar Turu

Otele Giriş Saati:  21.00-22.00

6.GÜN
ROMA ( Outlet ve Göller, Roma Gecesi )

Sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz rehberimizin ekstra olarak düzenleyeceği Outlet ve Göller Bölgesi (Castel Gandolfo-Nemi) turuna katılabilirler. Papaların yaz dönemlerinde yaşadığı doğal güzelliklerin olduğu bölge ve sürekli yaşamak isteyeceğiniz, dağ çileği ile ünlü Nemi gezildikten sonra İtalya'nın en ünlü outlet bölgesinde serbest zaman. Tur sonrasında otelimize veya tercihen Roma kent merkezine transfer ve serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz akşam Roma Gece Turuna (25 Euro) veya Antik Roma tarzı yemekli, eğlenceli  Gece Turuna (55 Euro)  katılabilirler. Geceleme otelinizde. ,

Outlet ve Göller Bölgesi (Castel Gandolfo-Nemi): 45 €

Roma Gece turu : 25 € 

Yemekli Gece Turu: 55 

 

Para Birimleri : Euro

Toplam Kat Edilecek Mesafe: 100 km  

Ekstra Tur: Outlet ve Göller Bölgesi, Roma Gece turu, Yemekli Gece Turu

Otele Giriş Saati:  21.00-22.00

7.GÜN
ROMA - NAPOLİ ( Napoli, Pompei )

Sabah kahvaltımız sonrasında Napoli’ye hareket ediyoruz. Varışımızda Panoramik Napoli Turumuzu yapıyoruz sonrasında ekstra düzenlenecek Pompei Turu’muzu düzenliyoruz. Dünya üzerinde 2000 yıl öncesinden bu yana olduğu gibi kalabilen yegane antik şehirlerden biri olan Pompei, Vezüv yanar dağının getirdiği çamur ve küller altında kalmış olup, taşlaşmış gibi gözüken insanları görebileceğiniz tek şehirdir.  Tur sonrasında otelimize transferimiz gerçekleşiyor. Geceleme  otelimizde.

 

Pomei Turu : 40€

Para Birimleri : Euro

Toplam Kat Edilecek Mesafe: 230 km   

Ekstra Tur: Pompei Turu 

Otele Giriş Saati:  21.00-22.00

8.GÜN
NAPOLİ- SORENTO- AMALFİ ( Amalfi Sahili, Sorrento, Positano, Ravello ve Mozarella Peynirleri )

Kahvaltının ardından, arzu eden misafirlerimiz Amalfi Sahilleri Turu’na katılabilirler. Bu gezimizde yüksek sarp kayalıklarından nefes kesen manzarası ve denize hakim renkli, sevimli köyleri, kıvrımlı ve dik yolları, süslü bahçeleri ve turkuaz suları ile İtalya’nın en güzel kıyı şeridi olan Amalfi Sahilleri'ni görme imkanı yaşıyoruz.  Gezimize İtalya'nın en romantik şehirlerinden biri olan Sorrento ile başlıyoruz. Yemyeşil sokakları ve çiçeklerle dolu meydanlarıyla Sorrento büyüsüne kapılıp, Positano'ya geçiyoruz. Positano tepelerinden muhteşem manzarayı panoramik olarak seyrederek Positano'nun muhteşem yollarından Amalfi'ye ulaşıyoruz. Arzu eden misafirlerimiz Amalfi Katedrali’ni görebilirken, arzu eden misafirlerimiz ise serbest zamanını Amalfi’nin güzel sokaklarında alışveriş yapıp öğle yemeğini alabilirler. Sonraki rotamız Ravello. Mozarella peynirleri eşliğinde ve canlı klasik konserler ile muhteşem manzaralara tanık olacağınız Ravello'dan sonra Napoli’ye geri dönüyoruz.

 

Amalfi Sahilleri Turu: 80€

Para Birimleri : Euro

Toplam Kat Edilecek Mesafe: 130 km   

Ekstra Tur: Amalfi Sahilleri

Otele Giriş Saati:  21.00-22.00

9.GÜN
NAPOLİ-BARİ- İSTANBUL

Sabah kahvaltımızın ardından Bari’ye doğru yola çıkıyoruz. Varışımızda havalimanına transfer ve Türk Havayolları’nın tarifeli seferi ile saat 15.50’de İstanbul’a uçuşumuz gerçekleşiyor. İstanbul’a varışımızda turumuzun ve Anı Tur hizmetlerinin sonu

 

Toplam Kat Edilecek Mesafe: 265 km    

Ücrete Dahil Olan Hizmetler
 • Türk Havayollari tarifeli seferi ile Istanbul-Ljubljana / Bari - Istanbul arasi ekonomi sinifi uçak biletleri
 • Havalimani vergileri
 • 3 ve 4* otellerde 8 gece oda kahvalti dâhil konaklamalar
 • Havalimani-otel-havalimani transferleri
 • Tüm sehirlerarasi transferler
Ücrete Dahil Olmayan Hizmetler
 • Vize ücreti (120 Euro)
 • Özel Seyahat saglik sigortasi 
 • Yurt disi çikis harci bedeli
 • Her türlü otel ekstralari ve kisisel harcamalar
 • Opsiyonel turlar
 • Müze ve ören yerleri giris ücretleri
 • Vaporetto Ücreti
 • Sehir Vergileri
Önemli

Anitur, hava yolu sirketi ile yolcu arasinda araci konumunda olup, 28/09/1955 Lahey Protokolü’ne tabidir. Uçus öncesinde saatler degisebilir ve tüm saatlerin hareket tarihlerinden 48 saat önce teyit edilmesi gerekmektedir. Yurtdisi gezilerinde en az 6 ay geçerli pasaport olmasi mecburidir. Paket tura katilacak sayinin yeterli olmamasi durumunda 5 gün öncesinden tur iptali tüketiciye bildirilir. Uçagin inecegi sehre göre parkurlarda degisiklikler olabilir. Uçak tipi ve saatinin degismesi mümkün olup, bu durum sözlesme aninda bildirilmis ve YOLCU SAAT DEGISIKLIGI RISKINI KABUL EDEREKturu satin almistir.

BU TUR IÇIN YOLCULARIMIZIN SCHENGEN VIZESI ALMALARI GEREKMEKTEDIR. VIZE BASVURUSU IÇIN EN AZ 6 AY GEÇERLI PASAPORT ILE ACENTAMIZDAN TEMIN EDEBILECEGINIZ, VIZE IÇIN GEREKLI EVRAKLAR LISTESINDE BELIRTILEN BELGELER GEREKMEKTEDIR. YESIL PASAPORT SAHIPLERI IÇIN VIZE UYGULAMASI OLMAYIP, EN AZ 6 AY GEÇERLI PASAPORT TASIMALARI YETERLIDIR. VIZELER SEYAHAT BASLANGICINDAN ÖNCE TÜRKIYE’DEKI ILGILI KONSOLOSLUKLARDAN ALINMAK ZORUNDADIR. GIRIS YAPILAN ÜLKENIN SINIR KAPILARINDA VIZE ALINAMAZ. VIZE ALINMIS OLMASI O ÜLKEYE GIRIS YAPILABILECEGI ANLAMINA GELMEZ. PASAPORT POLISI SIZI ÜLKEYE SOKMAMA YETKISINE SAHIPTIR. BÖYLE BIR DURUMDA SORUMLULUK YOLCUYA AITTIR.

DİĞER

Vize bilgilendirme:Vize ile ilgili bilgi için en az 1 ay öncesinden vize departmanimiza teslim etmeniz gerekmektedir. Vizenin  acenta tarafindan alinacak olmasi halinde ve vize için gerekli evraklarin teslim zamaninin tüketiciye bildirilmesi sartiyla tüketici tarafindan zamaninda teslim etmeyen evraklar nedeniyle vizenin alinmamasindan dogan zararlardan seyahat acentesi sorumlu tutulamaz.

Evraklari eksiksiz ve süresinde veren seyahat acentesi vizenin verilmemesinden dolayi sorumlu tutulamaz.

Vize departmani iletisim adresi:  Harbiye Mah. Cumhuriyet Cad. Kahan Apt. No:40/5 Oda No:5015 – 5016 Elmedag – Sisli / Istanbul

Vize Departmani: info@tanvize.com

Ücret Tablosu
3* - 4* İtalya Otelleri

İki ya da üç kişilik odada kişi başı Tek kişilik oda Çocuk fiyatı (00-02 yaş) Kontenjan
549 €
829 €
180 €
10
Bu turumuzda kademeli fiyat sistemi kullanılmaktadır.Erken Rezervasyon yaptırıp indirimli tatil fırsatlarından yararlanabilirsiniz.
BU TURU SATIN ALMAK İÇİN TIKLAYINIZ
GEÇERLİ FİYAT AÇIKLAMASI

Ücretlendirmede liste fiyatları esastır. Ancak konaklamanın kampanyalı dönemlerde gerçekleşecek olması halinde; kampanya tarihleri, bu tarihlerde uygulanacak indirim oranları ve ücretlendirmeye esas alınacak kampanyalı fiyatlar; liste fiyatının üzeri çizilerek kalın punto ile belirtilmiştir.

“Mevcut sistem fiyatları %30 indirim uygulanmış net fiyatlardır.”

Tur Otelleri
 3* - 4* İtalya Otelleri
3* - 4* İtalya Otelleri
İtalya- İtalya

-

Harita
Tur Tarihleri
Gidiş
Dönüş
Kişi Başı Ücret
25 Haziran 2017 Pazar
1 Temmuz 2017 Cumartesi
22 Temmuz 2017 Cumartesi
29 Temmuz 2017 Cumartesi
3 Temmuz 2017 Pazartesi
9 Temmuz 2017 Pazar
30 Temmuz 2017 Pazar
6 Ağustos 2017 Pazar
549 €
549 €
549 €
549 €