Anı Tur
Kurumsal
Müşteri Hizmetleri
Biz Sizi Arayalım
Üyelik
0850 300 0 264
SATIŞ MERKEZİ
Biz Sizi Arayalım
Grup Rezervasyon
 Sömestre Küba Turu Sömestre Küba Turu Sömestre Küba Turu Sömestre Küba Turu Sömestre Küba Turu Sömestre Küba Turu
Bu Tur İçin Gerekli Vizeler

Vize Sorgulama

Rezervasyon Numaranız
Tur Hakkında Sizi Arayalim
Turu Satın Al
Tur Programı
1.GÜN
İSTANBUL – PARİS – HAVANA

Ku¨ba seyahatinize nes¸e katmak ic¸in o¨zel ugˆurlamayla havalimanı ekibi ile gece saat tam 04.00’da Atatu¨rk Havaalanı Dıs¸ Hatlar Terminali’nde bulus¸ma ve tura katıldıktan sonra seyahatinizin geri kalan kısmında keyfinize bakacaksınız. Bagaj, pasaport ve binis¸ is¸lemlerinden sonra, saat 07.15’da Air France Havayolları’nın AF 1391 tarifeli sefer ile Paris’e uc¸us¸. Yerel saat ile Charles de Gaulle Havaalanına 08.55 ‘da varıs¸ ardından uc¸ak degˆis¸imi ile 16.50’de Air France Havayollarının AF 940 tarifeli seferi ile Ku¨ba’nın bas¸kenti Havana’ya hareket uc¸us¸tan sonra Ku¨ba saati ile 21.25’de Havana’ya varıs¸, Saatlerinizi tekrar 7 saat geri almayı unutmayın. Jose Marti Havaalanında kars¸ılanmamızın ardından Havana otelimize hareket akşam yemeği ve konaklama otelimizde. 

2.GÜN
HAVANA

Sabah kahvaltısından sonra Küba şehir turumuzu gerçekleştiriyoruz Gezimiz esnasında UNESCO Dünya Mirası Listesinde yer alan Havana Eski Kenti, Malecon Bulvarı, Devrim Meydanı, Colomb Mezarlığı, Miramar ve kenti kuşbakışı olarak izleyebileceğiniz Morro Kalesini gezeceğiz. Daha sonra Havana Club Rom Müzesini gezecek ve şeker kamışının roma dönüştüğü uzun macerayı izleyeceğiz günün geri kalanında Havana sokaklarında dolaşmak için serbest zaman dileyen misafirlerimiz ile Ekstra: ( 95 Eur ) düzenlenecek olan Pinar del Rio – Vinales Turu‘na katılabilirler. Puro fabrikasının u¨nu¨ tu¨m du¨nyaya yayılmıs¸ bölgesinde Ku¨ba Purolarının yerinde nasıl yapıldıgını go¨receksiniz. Donatien Puro Fabrikasını ziyaret edip, ardından Vinales kasabasına gidip, Los Jazmines Seyir Terasından Vinales Vadisinin muhteşem manzarasını izliyorsunuz ögˆle yemegˆi El Palenque Restoran’da yenilecektir. Yemek sonrası “Cueva del Indio” mağarasının ic¸indeki nehri sandalla gezdikten sonra Mural de la Prehistoria’da inanılmaz gu¨zelliğe sahip doğada Leovigildo tarafından c¸izilmis¸ kocaman bir yaglı boya tablosu sizi bekliyor.Turumuzun ardından otelimize do¨nu¨s¸.

Dileyen misafirlerimiz Ekstra Tropicana Show turumuza katılabilirler. Tur sonrası otelimize döneceğiz. Konaklama otelimizde.( 130 Eur )

 

3.GÜN
HAVANA

 

Sabah kahvaltısının ardından alışveriş ve kişisel aktiviteler için serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz Ekstra olarak “öğle yemekli Benzersiz Havana Turu “ düzenlenecek. Benzersiz Küba Turu ( Canlı müzik + Yemek ) 90 Eur Bu turumuza 1958 yılının sonunda Küba devrimine kadar Amerika’dan ithal edilmiş, daha sonra konulan ambargoya istinaden bir daha ülkeye sokulma şansı olmayan ve günümüzde de aktif olarak kullanılmakta olan Eski Amerika arabaları ile başlıyoruz. Bu renkli araçlar ile Küba sokaklarında yapacağımız kısa bir gezi sonrası Küba’nın Picassos’u olarak da bilinen Jose Fuster’in, yaşadığı dönem boyunca dekore ettiği resimler, seramikler ve çizimler yoluyla dekore edip açık hava sergisine dönüşen mahallesini göreceğiz. Bu gezinin ardından ismini Fernando Hamel’den alan ufak meydanda sergilenecek olan kısa rumba performansını izleyeceğiz. Ardından Havana’yı tepeden görebileceğimiz Küba’nın efsanevi kahramanı Che Guevara’nın evini ziyaret edeceğiz. Öğle yemeğimizi Dünyadaki en iyi 7 barından biri olan Floridita Restoran - Bar’da canlı müzik eşliğinde alıyoruz. Yemek sonrası turumuza Havana’nın en keyifli caddelerinden birisi olan Prado caddesinde yürüyerek devam ediyoruz. Batista rejimi döneminde saray olarak kullanılmış devrim sonrasında da halkın hizmetine müze olarak açılan Devrim Müzesini gezeceğiz. Küba’nın en büyük müzesi olan Devrim Müzesinde, Küba bağımsızlık savaşı ve Küba Devrimi dönemlerinden kalma silahları, tanları ve eşyaları görebileceğiz. Tur sonrası otelimize dönüyoruz. Akşam Dileyen misafirlerimiz Ekstra turumuz olan; Buena Vista Social Club üyeleri ile birlikte çalmış Kübalı sanatçıların canlı ritmleri ve salsa dansları eşliğinde, Plaza de Vieja’da ki Cafe Taberna’daki akşam yemeğini de alacağınız unutulmaz geceye katılabilirler..Akşam dilerseniz ( 85 Eur ) Ünlü Kübalı grup Compay Segundo ile birlikte çalmış Kübalı sanatçıların canlı ritmleri ve salsa dansları eşliğinde, Plaza de Vieja’da ki otantik restorantımızda, şehrin en güzel istakozunu yapan mutfağı ile ünlü resturantta canlı Küba müziği eşliğinde Istakoz menülü keyifli bir akşam sizleri bekliyor Tur sonrasi serbest zaman. Geceleme otelimizde.

4.GÜN
HAVANA – CIENFUEGOS - TRINIDAD

 

Kahvaltının ardından odaların boşaltılması ve Trinidad’a hareket. Yol üzerinde Havana’ya yaklaşık 3 saat mesafedeki Cienfuegos şehrini de panoramik olarak geziyoruz. Gezi esnasında UNESCO Dünya Mirası Listesinde yer alan Cienfuegos Tarihi Merkezi, Valle Sarayı, Jose Marti Parkı, Prado Promenade ve Malecon Bulvarını göreceğiz. Öğle yemeğimizi serbest olarak Cienfuegosta yerel restoranda alıyoruz. Şehir turumuzun ardından 1 saat mesafedeki Trinidad'da bulunan otelimize transfer oluyoruz. Akşam yemeği ve konaklama Trinidad’daki otelimizde.

** Trinidad otelimiz herşey dâhil konseptindedir.

5.GÜN
TRINIDAD – SANTA CLARA - VARADERO

 

Kahvaltının ardından otelimizden ayrılıyor ve ardından Küba’da kolonyal mimarinin en iyi korunduğu kent olan Trinidad şehir turumuza başlıyoruz. UNESCO Dünya Mirası Listesi’nde yer alan Ingenios Vadisi ve Trinidad Şehri gezisi esnasında; rom, limon, bal ve su ile yapılan içkisi ile meşhur La Canchanchara Barı göreceğiz. La Canchanchara’nın tadına baktıktan sonra Varadero’ya doğru yola çıkıyoruz öğle yemeğimizi serbest olarak yol üzerinde yerel bir restoranda alarak, özel otobüsümüz ile Varadero’ya devam ediyoruz. Yol üzerinde Küba Devrimi esnasında en çetin savaşlara sahne olan Santa Clara’yı geziyoruz. Gezi esnasında Che Guevara’nın 37 arkadaşı ile birlikte ebedi istirahatinde bulunduğu Anıt Mezarı ve Zırhlı Tren göreceklerimiz arasında. Varadero’daki otelimize varış ve odalarımıza yerleşme. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.

** Varadero otelimiz herşey dâhil konseptindedir.

6.GÜN
VARADERO

 

Sabah kahvaltısınında ardından günün geri kalanında eşsiz kumsalın tadını çıkarmak için serbest gün. Dilerseniz, extra ( 125 Eur ) Crusero Del Sol gezisine katılabilirsiniz. Marina Gaviota’dan bineceğiniz Katamaran’da hoşgeldiniz kokteyli eşliğinde Mercan resiflerine gidiyoruz, şnorkelle dalış a yakın fırsatımı olacak. Rancho Cangrejo’yu ziyaret edecek, yunuslarla yakınlaşacağız. Cayo Blanca’da alıcağımız deniz ürünlerinden oluşan öğle yemeğinden sonra yüzme ve güneşlenme için serbest saatlerimiz var... Geceleme otelimizde

** Varadero otelimiz herşey dâhil konseptindedir

7.GÜN
VARADERO – HAVANA – PARİS

 

Sabah kahvaltıdan sonra Havana’ya transfer. Geri dönüş öncesinde alışveriş yapabilmeniz için serbest vakit daha sonra Jose Marti Havaalanına’na transfer. Havana’dan 20.35’te Air France Havayollarının AF 943 tarifeli seferi ile Paris’e hareket. Geceleme uc¸aktadır. 

 

8.GÜN
PARİS – İSTANBUL

 

Saat 11.10’da Paris’e varıs¸. Saatlerinizi 6 saat ileri alıyoruz. 01.15 saat bekleme su¨resinin ardından uc¸ak degˆis¸imi sonrası Air France Havayollarının AF 1890 tarifeli seferi ile 12:30′da İstanbul’a hareket ediyoruz. Saat 17.55’da İstanbul Atatu¨rk Havalimanı’na varıs¸ ve hizmetlerimizin sonu. Bir bas¸ka seyahatimizde tekrar bulus¸mak dilegˆiyle.

Ücrete Dahil Olan Hizmetler
 • Istanbul – Paris - Havana – Istanbul Arasi Air France Havayollari ile Ekonomi Sinif Gidis-Dönüs Uçak Bileti
 • Panoramik Havana – Trinidad Sehir Turlari
 • 4 yildizli otellerde Havana’da 3 gece oda kahvalti, Varadero’da 2 gece Hersey dâhil,Trinidad’da 1 gece Hersey Dahil olarak toplam 6 gece konaklama.
 • Türkçe Rehberlik Hizmeti
 • Zorunlu Sigorta (Mesleki Sorumluluk)
 • Cienfuegos ve Santa Clara Sehir Turlari
 • Havana Otelde Aksam Yemegi
 • Havalimani vergisi
Ücrete Dahil Olmayan Hizmetler

• Yurtdisi çikis fonu ( 15 TL )

• Vize Ücreti

• Ekstra turlar,

• Seyahat Sigortasi

• Kisisel harcamalar

• Ek bagaj ücretleri

Önemli

Anitur, hava yolu sirketi ile yolcu arasinda araci konumunda olup, 28/09/1955 Lahey Protokolü’ne tabidir. Uçus öncesinde saatler degisebilir ve tüm saatlerin hareket tarihlerinden 48 saat önce teyit edilmesi gerekmektedir. Yurtdisi gezilerinde en az 6 ay geçerli pasaport olmasi mecburidir. Paket tura katilacak sayinin yeterli olmamasi durumunda 5 gün öncesinden tur iptali tüketiciye bildirilir. Uçagin inecegi sehre göre parkurlarda degisiklikler olabilir. Uçak tipi ve saatinin degismesi mümkün olup, bu durum sözlesme aninda bildirilmis ve YOLCU SAAT DEGISIKLIGI RISKINI KABUL EDEREKturu satin almistir.

BU TUR IÇIN YOLCULARIMIZIN KÜBA VIZESI ALMALARI GEREKMEKTEDIR. VIZE BASVURUSU IÇIN EN AZ 6 AY GEÇERLI PASAPORT ILE ACENTAMIZDAN TEMIN EDEBILECEGINIZ, VIZE IÇIN GEREKLI EVRAKLAR LISTESINDE BELIRTILEN BELGELER GEREKMEKTEDIR. YESIL PASAPORT SAHIPLERI IÇIN VIZE UYGULAMASI OLMAYIP, EN AZ 6 AY GEÇERLI PASAPORT TASIMALARI YETERLIDIR. VIZELER SEYAHAT BASLANGICINDAN ÖNCE TÜRKIYE’DEKI ILGILI KONSOLOSLUKLARDAN ALINMAK ZORUNDADIR. GIRIS YAPILAN ÜLKENIN SINIR KAPILARINDA VIZE ALINAMAZ. VIZE ALINMIS OLMASI O ÜLKEYE GIRIS YAPILABILECEGI ANLAMINA GELMEZ. PASAPORT POLISI SIZI ÜLKEYE SOKMAMA YETKISINE SAHIPTIR. BÖYLE BIR DURUMDA SORUMLULUK YOLCUYA AITTIR.

DİĞER

-

Ücret Tablosu
4* Ve 5* Küba Otelleri

İki ya da üç kişilik odada kişi başı Tek kişilik oda Çocuk fiyatı (00-02 yaş) Kontenjan
1399 €
1799 €
350 €
10
Bu turumuzda kademeli fiyat sistemi kullanılmaktadır.Erken Rezervasyon yaptırıp indirimli tatil fırsatlarından yararlanabilirsiniz.
BU TURU SATIN ALMAK İÇİN TIKLAYINIZ
GEÇERLİ FİYAT AÇIKLAMASI

Ücretlendirmede liste fiyatları esastır. Ancak konaklamanın kampanyalı dönemlerde gerçekleşecek olması halinde; kampanya tarihleri, bu tarihlerde uygulanacak indirim oranları ve ücretlendirmeye esas alınacak kampanyalı fiyatlar; liste fiyatının üzeri çizilerek kalın punto ile belirtilmiştir.

“Mevcut sistem fiyatları %30 indirim uygulanmış net fiyatlardır.”

Tur Otelleri
 4* Ve 5* Küba Otelleri
4* Ve 5* Küba Otelleri
Küba- Havana

-

 4* Ve 5* Küba Otelleri
Harita
Tur Tarihleri
Gidiş
Dönüş
Kişi Başı Ücret
1 Şubat 2018 Perşembe
8 Şubat 2018 Perşembe
1399 €