Anı Tur
Kurumsal
Müşteri Hizmetleri
Biz Sizi Arayalım
Üyelik
0850 300 0 264
SATIŞ MERKEZİ

Tuna İncileri Ve Prag 5 Ülke 4 Başkent

Biz Sizi Arayalım
Grup Rezervasyon
 Tuna İncileri Ve Prag 5 Ülke 4 Başkent Tuna İncileri Ve Prag 5 Ülke 4 Başkent Tuna İncileri Ve Prag 5 Ülke 4 Başkent Tuna İncileri Ve Prag 5 Ülke 4 Başkent Tuna İncileri Ve Prag 5 Ülke 4 Başkent Tuna İncileri Ve Prag 5 Ülke 4 Başkent
 • 0 Yorum Yorum Ekle

 • 14/05 - 16/07 - 11/09/2017
Fiyatlar

“Mevcut sistem fiyatları %20 indirim uygulanmış net fiyatlardır.”

Vize Sorgulama

Rezervasyon Numaranız
Tur Hakkında Sizi Arayalim
Turu Satın Al
Tur Programı
1.Gün İSTANBUL – PRAG

07:00     07:00 Atatürk Havalimanında Anı Tur standında buluşma

09.20     TK 1767 Sefer Sayılı uçuş ile  Prag’a hareket                      

Varış, Otel’e transfer ve otele yerleşme

2 .Gün – PRAG / ÇESKİ KROMLOV / PASSAU

Sabah erken saatlerde alınan kahvaltıdan sonra Passau’ya hareket 2 saat yolculuktan sonra Ortaçağ en ünlü ve Prag’tan sonra en çok ziyaret edilen muhteşem Çeski Krumlov şehrini ziyaret ediyoruz. Burada 1 saat zamanımız olacaktır. Daha sonra 2 saat bir yolculuktan sonra Passau’ya varış. Varış’ın hemen ardından gemimiz hareket ediyor.

Üç nehrin birleştiği bir konumda bununun Dreifl üssestadt (üç nehrin şehri) Passau, Bavyera eyaletinin en önemli ortaçağ şehirlerindendir. Tuna nehri burada Inn ve Ilz nehirleri ile buluşmasıyla birlikte Avrupa’nın en önemli suyolu olma özeliğini elde ediyor. Ortaçağdan bu yana çok iyi korunan Passau ve St Stephan Katedrali Avrupa için önemli bir cazibe merkezidir.

3.Gün MELK - VİYANA

Melk’e varış. Muhteşem köy ve kırsal manzaraları ve Gotik kalıntıları göreceğiz Wachau vadisinde görsel ziyafet sizleri bekliyor. Ilıman iklimi şarap ve kayısı üretimi için elverişli olan Wachau vadisinin güzelliklerini seyir halinde görebileceğiz. Dileyen misafirler Barok tarzı mermerden yapılmış salonu, kütüphanesi ve kiliseyle ünlü Melk Benediktin Manastırına ekstra tur (65 €) ile gidebilir. Öğle yemeği gemide.

12:00     Viyana’ya seyir.

19:00     Viyana’ya varış. Gece Viyana Turu (ekstra 50 €).

4.Gün VİYANA

Kahvaltıdan sonra İmparatorluk aile yazlık sarayı olan Schönbrunn Sarayı turu (Ekstra 65€). Gemide Öğle yemeği ve ardında serbest zaman veya UNESCO’nun dünya Kültür Mirasına aldığı Habsburgs Saray binalarından oluşan Hapsburgs  turu (Ekstra 65 €). Akşam yemeği için gemiye dönüş. 

5.Gün BUDAPEŞTE

Sabah saatleri boyunca seyir ve yemekten sonra sabah erken saatlerinde Tuna nehrinin ikiye böldüğü (Buda ve Peşt)Budapeşte’ye varış. Kahvaltıdan sonra şehri Budapeşte şehir turu (ekstra 40€). Tuna nehrinin ikiye böldüğü şehrin Barok tarzındaki yapıtlarını, Türk hamam yapıtlarını Buda’da, değişik tarzdaki mimari yapıtları (Parlemento ve Opera binası) Kahramanlar Meydanı daha yeni şehri Peşt tarafında bulacaksınız.  Opera dinlemek isteyenler çeşitli seçenekleri bulabilirsiniz. Gece Işıltılı Budapeşte’deyiz görmek isteyen misafirler ekstra olarak düzenlenen programa katılabilirler Geceleme Budapeşte’de.

6.Gün BUDAPEŞTE

Budapeşte serbest zaman (öğle yemeği hariç) veya 19 yüz yılda Macaristan’ın Vahşi Batısı ve at gösterileriyle ün salan Putza’ya ekstra tur (50€).  Gemiye dönüş, öğle yemeği gemide.

Gemi şirketinin sunduğu ekstra tur olarak Estergom programına alternatif olarak misafirlerimiz tercih edebilir. Bu durumda gemi seyir halinde Estergon’a sadece teknik duruş yapacak. İniş çıkışlar yapılmayacaktır. 

7. Gün BRATİSAVA

06:30     Sabah erken saatlerde Bratislava’ya varış. Gemide alınan kahvaltının ardından Bratislava rehberli şehir yürüyüş turu (extra 25€). Tuna nehrinin zamanla oluşturdu tepenin yamacında kurulu Bratislava harikulade bir yere sahip. Müthiş saray ve barok yapıtlarıyla sizlere keyifli zamanlar geçirmenizi sağlayacak. Akabinde Dürnstein’a yolculuk ve Gala akşam yemeği.

8.Gün DÜRNSTEİN

06:00     Dürnstein’a varış. Wachau’yu bölgesinin ortaçağda kalma şehir duvarlarını hala muhafaza eden bu küçük ve şirin Tuna kasabası ziyaretçilerini büyülemeye devam ediyor.

Kahvaltıdan sonra şehir yürüyüş turu (extra 25 €). Aslan Yürekli Richard efsanesini artıran harikulade bir manastıra sahiptir. Manastır parıldayan açık mavi ve beyaz rengi ve tipik Avusturya barok çan kulesiyle ziyaretçilerini beklemektedir. 

9.Gün PASSAU - MÜNİH

08:00     Sabah saatlerinde Passau’ya varış, gemide alınan kahvaltından sonra gemiden ayrılma.

Münih, Bavyera Eyaleti’nin başkentidir. Isar Nehri üzerinde yer alan Münih, 1.3 milyonluk merkez nüfusuyla Almanya’nın 3. büyük kentidir ve metropol nüfusu 2.7 milyonu bulmaktadır Münih’in bira imalathaneleri dünya çapında bir üne sahiptir. Ünlü uluslararası ve yerel markalar, moda tasarımlar, Bavyera’ya özgü yerel hediyelik eşyalar, giysiler ve dahası, kısacası aradığınız her şeyi Münih’te bulmak mümkündür. Münih’in çarşı caddesi, hediyelik eşya mağazalarının yoğun olduğu kent merkezi, Schwabing's Leopoldstraße, Hohenzollernstraße, Belgradstraße, Maxvorstadt ve Glockenbachviertel kentin başlıca alışveriş yerleridir.

09:00     Münih’e hareket serbest zaman

15:30     Hava limanına transfer.

20:30     TK1636 sefer sayılı uçuşla İstanbul’a hareket

Tur Tarihleri
Gidiş
Dönüş
Kişi Başı Ücret
16 Temmuz 2017 Pazar
17 Eylül 2017 Pazar
24 Temmuz 2017 Pazartesi
25 Eylül 2017 Pazartesi
1590 €
1590 €
Tur Güzergahı